“Tervitan Sind ja õnnitlen aprilli energiaseanssidel osalemise puhul!

Iga kuu on energiaseansid uuendatud energiatega.

Iga päev toimub hommikune Põhjala Valguse või Pirita Valgussamba seanss kell 6.30 ja 9.30 (vali kumb aeg paremini sobib) ja õhtune Valguse DNA seanss kell 21.30.

Soovin rõõmsat meelt ja kohtumiseni seanssidel!”

Iga päev on energiaseansil uus sissejuhatus

28.märtsil – 4.aprillil:

Esmaspäev
Teisipäev
Kolmapäev
Neljapäev
Reede
Laupäev
Pühapäev

Armumine
Smaragd & Violetne Tervendav ja Uuendav Valgus
Kogu Potentsiaal, mis Eksisteerib
Üks Kõigega
Osalemine
Ruum teisel pool Uskumusi
Kristallilised Päikese Valguskehad

5-11.aprillil:

Esmaspäev
Teisipäev
Kolmapäev
Neljapäev
Reede
Laupäev
Pühapäev

Tasakaalustades vastandid
Tänulikkus loob Sünkroonsust

Enne energiaseanssi

Tunneta pilti ja luba Valguse energial endasse voolata:

Reede:
Selge Nägemus

Neljapäev:
Smaragd ja Violetne Tervendav ja Uuendav Valgus

Kolmapäev:
Smaragd ja Violetne Tervendav ja Uuendav Valgus

Teisipäev:
Armumine

Esmaspäev:
Galaktika Sageduse Muutus

Pühapäev:
Teemant Valgus

Laupäev:
Rejuve / Noorenemine

Reede:
Kosmilise Taeva ja Maa vibratsiooni ühendus

Neljapäev:
Meie Galaktiline Ühendus

Kolmapäev:
Majakate Hoidjad

Teisipäev:
Valguse Juurdevool Maale

Esmaspäev:
Tipul

Pühapäev:
Vibratsioon ja Resonants

Laupäev:
Sinu tegelik Olemasolu on Kingitus

Reede:
Sinu peenenergia Ruum ja Sild

 

Neljapäev:
Südame Aednikud

Kolmapäev:
Kui Väljakutsed Muutuvad Võimalusteks

Teisipäev:
Evolutsiooniline Hüpe

Esmaspäev:
Väli

Pühapäev:
Tahhüonide tants

Laupäev:
Lihtsalt keskendu asjadele, mis panevad Su südame särama

Reede:
Kosmiline Tants

Neljapäev:
Südame Külgetõmme

Kolmapäev:
99% Sinust

Teisipäev:
Tänulikkus loob Sünkroonsust

Solara

Selge nägemus

alates 1.aprill…

Kui süda on valmis kogema vastuseid palvetele, ilmub abi ja juhendus. Me kuuleme neis kõigis armastust. Oled vastutav, kui tugevat “signaali” oma palvetega välja saadad ja kui palju oled valmis vastu võtma.

 

Sa ei palu Jumalat, kes on Sinust väljaspool, kes vajab alistumist ja kummardamist. Selle asemel kutsud kohale Jõudu, mis annab Sulle Elu. Väga sarnasel viisil nagu rakk saadab kehale signaali sellest, mida ta vajab. Oled Üks Jõuga, mis loob Universumeid.

 

On palju võimsam palvetada seda, mida sügavuti tõeliselt tahad, mitte seda, millest soovid vabaneda. Selle asemel, et palvetada “ Kallis Jumal, palun vabasta mind mu kohutavast töökaaslasest”, proovi “ Kallis Jumal, palun aita mul leida rahu oma tööskaaslasega.” See võib tähendada töökaaslase lahkumist, Sulle paremat tööpakkumist, Sind õppimas seda isikut mitte isiklikult võtma või isegi seda, et ta südames muutubki!

 

Palveta südamest. Palveta seda, mida tõeliselt soovid, mitte seda, mida peaksid tahtma, ütlema või omama. Siirusel on tugevam energia! Oota usalduse seisundit, et saada vastuseid õigel viisil ja õigel ajal. Eelda, et kõik mis juhtub, on osa vastusest. Eelda, et asjad lähevad hästi. Naudi elu. Oota juhendust.

 

Tõepoolest iga mõte, iga sõna, iga tegu kiirgab välja energiat, mis on tõeline “palve”… Sa ei ulata välisele Jumalale petitsiooni. Hoopis läbi südameenergia ja sõnade saadad välja signaale Universumisse ja ootad vastu ausat tagasisidet. Sinu mõtted on välja voolavad kiired.

Positiivsed, armastavad, enesekindlad, ootusrikkad, tänulikud kiired on tugevaimad!

 

Pilt: Jean-Luc Bozzoli
~ Väljavõte: VisionsofHeaven.com

Kõige varjatum fakt planeedil Maa on see, et olete nii võimsad, et mitte keegi ega miski ei saa Teie üle kontrolli omada, kui Te selleks ise luba ei anna.

 

Kas oled vahel meeleheitel, kui mõtled, kuidas ligi pääseda enda tegelikule jõule? Kas oled nii sügavuti pandud uskuma, et inimestel, ainetel ja teistel jõududel on võim Sinu üle? Kas oled endalegi teadmatult sõltuvuses kontrollima draamasid, sest oled ise kasvanud selle sees või läheduses?

 

Inimrassina õpite viibima sageduses, mis on nii tugev, et mitte miski ega keegi ei saa Teie üle kontrolli omada… välja arvatud Jumalikkuse jõud, mis on Sinu sees… et Sinu energiaid häälestada. Õpite, et siin Maal pole teist jõudu ega inimest ega viirust või ainet, millel oleks tugevam mõju Sulle, kui Sinu enda uskumuste Jõud.

 

Õpi kasutama oma mõistust, et valida mõtteid, mis resoneeruvad Sinu energiaga selles suunas, mida tahad – nii võimsalt, et Sa lihtsalt ei luba enda energiavälja seda, mis sellega ei resoneeru.

 

Ole tänulik oma tervise üle iga päev ja fokusseeru sellele nii tugevalt, et haigus ei saa Sinusse tulla. Või kui oled haige, siis keskendu sellele, mida tegema hakkad, kui oled terve. Ole tänulik ja Naudi elu nii hästi kui saad… sest Sinu hing juba tunneb end hästi ja see on ainus reaalsus, mida aktsepteerida.

 

See, millele keskendud armastusega, on Sinu reaalsus. 

 

Anna soovitud lahendustele ja olukordadele jõudu Armastusega. 

 

Ainus “konspiratsiooniteooria”, mis on väärt keskendumist, on “armastuse konspiratsioon”, sest Armastus on suurim Universumi saladus. Sa elad ja hingad seda. Ujud selles. Oled sellest tehtud. Oled läbi selle Ühendatud.

 

Ühel päeval, miks mitte juba täna, kui oled tõeliselt omaks võtnud Algallika jõu, et luua Armastav reaalsus läbi Armastuse Nautimise siin ja praegu, oled võimeline elama muretult, sest mitte keegi ega miski saa enam ealeski Sinu üle kontrolli omada.

 

Pilt: Jean-Luc Bozzoli
~ Väljavõte:  A. Albers

Oma südametes soovite tunda end ühendatuna ning olla õnnelikud oma unistuste ja soovidega. Need eksisteerivad siin ja praegu, Sinu sees… need ei ole veel käegakatsutavad 3D reaalsuses, aga need tõesti eksisteerivad. Sellest hoolimata on need päris reaalsed energiamaailmas… Need on Sinu vibratsiooni juhtida.

 

Sinu energiavoog on ideaalselt sünkroonis energiaga, mis juhatab Sind selleni, mida soovid. Oled sama selle vibratsiooniga, mida tulemuseks soovid.

 

Kui mõtled sellele, mida soovid kurbusega, loobumisega, lootusetusega, vihaga, kibestumusega jne… see on nagu Su soovid on FM kanalil ja Sina oled häälestatud AM kanalile. Aja jooksul võid saada oma mõtete Meistriks.

 

Luba endale õnnelikke mõtteid ja head enesetunnet! Paljudele võib see näida isekas või hoolimatu, aga me kinnitame Teile, et tõelises rõõmus, ootusärevuses, õnnelike mõtete ja heade tunnetega Te muutude teistele inspireerivaks. Mitte sellepärast, et veenate neid seda olema, vaid sellepärast, et Teie õnn saab olema positiivselt nakkav.

 

Olete andnud endast parima, et hoida end eemal hirmust. See on ülesanne, mida Su Hing tuli täitma. Ära võrdle end teistega. Oled unikaalsel ja ilusal teerajal, mis on defineeritud Sinu tõeliste soovide poolt.

 

Siin ja Praegu hetke tänulikkuses omaks võttes on kiireim tee unistuste täitumiseni.

 

Leia armastavaid mõtteid ja ole tänulik igasuguse külluse üle, mis Sul on. Sa tahad end hästi tunda, seega kui Sul on mõtteid, mis ei ühti sellega, jätka nende väljavahetamist ükshaaval. Luba end vabastada negatiivsusest ja konfliktist.

 

Küsi “Mida ma teha soovin?” ja usalda igat tunnet, mis tundub hea ja armastav. Ja kui Sul on tunne, et on vaja puhata, siis puhka. Kui Sul on sisemine juhatus ignoreerida Maailma probleeme ja hoolitseda enda vibratsiooni eest, siis igas mõttes teegi seda!

 

Kui sul on tunne, et tegutseda, siis tegutse! Selles reaalsuses on Sinu tegelik Olemasolu kingitus Maailmale!

 

Pilt: Jean-Luc Bozzoli
~ Allikas: VisionsofHeaven.com

Luba “meil” inspireerida, juhendada ja muundada…

 

Näe elus head. Ole tänulik selle üle, mida saad teha. Tõesti, küsi abi, kui Sa ei leia endas paremat olekut… ja seda tehes, Sa lubad meil inspireerida, juhendada ja muundada kõik madalamad energiad Valguse omadeks.

 

Enne, kui Sa Maale tulid, kavatsesid elu kogeda seigeldes ja avastades. Kavatsesid tunda rõõmu, sest rõõm on Armastuse tähistamine ja Armastamine on Sinu loomulik olek.

 

Nautides oleviku hetke, avad endasse Õnnistuste voolu.

 

Nautides lonksu oma kohvist, tundes rõõmu laste naerust või lihtsalt imetledes mööduvat pilve, häälestad end puhtasse Universumi loomisenergiasse.

 

Rõõm ei vaja ideaalset olukorda. Kui oled haige, võid tunda rõõmu armastatu puudutusest või heast unest. Kui tunned üksindust, võid võtta hetke, et nautida roosi lõhna… Rõõmu tundmine on lihtsalt otsus keskenduda sellele, mis su südant paitab. Vaata endasse. Vaata, mis Su südant rõõmustab just siin ja praegu.

 

Süda ütleb: “Milline ilus päev!” Mõistus vastab: “Jah, kuid päikesepaiste imetlemine ei maksa arveid!” Süda ütleb: “Milline kaunis värv!” Mõistus ütleb: “Jah, aga mis siis! Ilu nautimine ei muuda meie elu!”

Need “Jah, aga’d….” kipuvad Sind ilma jätma õnnelikust elukogemusest.

 

Tegelikult rõõm saab aidata arveid maksta. Kui oled positiivne isiksus, kalduvad inimesed Sind aitama. Kui näed head, inimesed näevad head Sinus – järelikult on suurem tõenäosus tööpakkumistele ja loomisele midagi, mida armastad.

 

Inimesed, kes paistavad elu armastavat… on köitvad, ahvatlevad, huvitavad, veetlevad! Armastus otsib end sarnases.

 

Rõõm juhatab olukordadeni, mis võivad anda uue mõistmise endast ja sellest, mida oled suuteline tegema… ja tooma Sulle uusi ideesid.

 

Ära oota, et teised käituksid nii nagu Sina seda soovid. Otsides rõõmu nüüd ja kohe, saab Sinust selle maailma Valguse majakas ja Valgus, mida maailm soovib tänutäheks vastu armastada.

 

Pilt: Jean-Luc Bozzoli
Väljavõtted: VisionsofHeaven.com

Praegusel ajal Maal toimuva mängu saab kokku võtta ühe sõnaga – “Meisterlikkus.” See on reaalsus, kus Te teesklete olema eraldi Kodust, teesklete olema inimesed selles füüsilises mullis… läbite õppetunde uuesti ja uuesti, elu elu järel.

 

Leidke viise, kuidas ühineda kasvõi väikeste gruppidena… kui grupi energia on harmoniseerunud, saab sellest justkui fokuseeritud laser… eriti seoses tulevaste muutustega Maal. Te kogute Valgust olulisel viisil, millest saab teistele teenäitaja… võimalus, et välja astuda raskustest ja väljakutsetest… ning, et ärgata õigel ajal hämmingu unenäost.

 

Järgi oma Südant ja see muudab Sinu maailmas tulemusi. Tervenduse Meistrid on suure hooga unest ärkamas ja Sa saad teha mitmeid asju, et seda toetada. Ole kohal, et pakkuda abi igal viisil, kuidas saad. Kõik, mida oled eelnevate elude jooksul Hingena õppinud, saad nüüd kasutusele võtta. Hakkate taas kogunema ja pääsema ligi neile kõigile multidimensionaalsetele osadele Tervikuna.

 

Jäta endast erinevaid energia jälgi asjadele mida puudutad, et teised neid leiaks ning märkaks. Olgu selleks kasvõi ukselingi katsumine ja sellele ilusa energia jätmine, et kõik kes Sinu järel tulevad, saavad särama lüüa.

 

Samuti hakkate koos töötama teistega, istutades seemneid, imekaunid Südame Aednikud. Teil on võime inimesi unest äratada, neid tervendada ja nende energiates selgust tuua. Praegu saage meistriteks kõiges, mida suudate, et enam ei peaks neid raskeid situatsioone uuesti looma. Uus Harmoonia koos Maaga.

 

Kõik inimesed kogevad tohutut muutust, kuid seda teeb ka Maa ja Sina oled osa temast. Te kannate tihket füüsilist keha, mis tegelikult on tehtud Maast. Füüsiline keha ei ole Sinu oma. Sa ei ole see keha. Tulevikus inimkond astub kõrgemasse vormi, mis on väiksema tihedusega. Samal ajal saavad inimesed õppida uusi asju, et astuda järgmisele tasandile.

 

Järk-järgult juhtub see, et Teil pole enam füüsilisi raskusi. See võib olla mitmete jaoks keeruline, kes teist on tulnud siia erilise tundlikkuse ja empaatiliste oskustega. Tegelikult annab see Teile oskuse õppida olema nähtamatud, astuda kõrgemate sagedustega kehadesse ja uude Mängu.

 

Kõige tähtsam on kasutada järelejäänud aega selles tihkes füüsilises kehas, et saavutada meisterlikkus kõiges, mida saad. Kasuta igat võimalust, et õppida midagi uut, et mängida ja isegi julgeda milleski läbi kukkuda. Oi, kuidas armastame, et on nii palju võimalusi!

 

Paar järgnevat kuud saavad olema paljude jaoks üsnagi põnevad. Seega, ära karda. Püüdke kokku tulla igal võimalusel… ka siis, kui olete lahus. Isegi, kui oled selles grupis nähtamatu, saada kõigile Armastust, sest tegelikult ei ole Te kunagi eraldatud!

 

Pilt: Jean-Luc Bozzoli
~ Väljavõtted Espavo.org

Suur muutus

 

Praegu on kasvamas energeetiline erinevus illusioonse mängu ja Tõe vahel. 3-dimensiooni illusiooniga kaasnevad ka draamade plahvatusted. Samal ajal suureneb Valgus iga päevaga. Teie Planeet on läbimas kiiret taassündi. Olete liikumas täielikku muutusesse oma füüsiliste, energeetiliste ja emotsionaalsete kehadega.

 

Teid on energeetiliselt ette valmistatud, et täita olulist rolli oma Südametes, et luua Võrgustike jaoks liit…  olete saamas multidimensionaalsete sagedustega Võrgustike pikendusteks.

 

Teie käbinääre, aju sünapsid, seljaluuüdi ja füüsilised rakud kehas on energeetiliselt uuendatud. Teie energiaväli on läbimas magneetilist muutust, Teid on ette valmistatud selleks tohutuks muutuseks.

 

Teie keskne sissepääsupunkt Univerumi Jumala Teadvusesse on Teie Südames.

 

Teie planeedi Magneetiline südamik nihutas end 2020 aasta viimastel nädalatel. Valguse spiraalid on tõmmatud Teie Jumaliku olemasolu sagedusse Teie Südametes.

 

Läbi multidimensionaalse ühenduse Südame pühas kambris, saavad Teist telepaatilise suhtluse loojad enda ja Kõige vahel. See on Valguskogukondade loomise võti, hoidmaks seda Valgust stabiilsena planeedil Maa.

 

Pilt: Jean-Luc Bozzoli
~info: Plejaadlased 

Evolutsiooniline Hüpe, Maa ja Inimese Uuenemine ja Väljakutse – Valgus on suurenemas Maal… kõik, mis ei ühti Valgusega, tõstetakse kiiresti pinnale, et läbi teha muutus… tagasi oma algsesse perfektsusesse.

 

Järjest rohkem positiivset kiirgust ja laenguid on tulemas kosmosest… loodame, et töötate kooskõlas KÕIGEGA MIS ON.

 

Teie sisemisel rahul on planeet Maale suurem mõju, kui te arvata oskate. See on kvant. See on väljaspool teie lineaarset aegruumi reaalsust.

 

Inspiratsioon, mida vajate… Teie intuitiivsed / telepaatilised ühendused Valgusolenditega ja Teie enda multidimensionaalse Väljaga. Olete siia Planeedile tulnud vabas tahtes, et koos luua Harmoonilist Uut Maad. Teile meenub, et võtsite ette selle raske, kuid võluva väljakutse. Et näha peenenergias “nähtamatut ühendust”.

 

Selle valuliku puhastuse kaudu ja et kogeda neid uusi sagedusi… see tervendav energia on teie jaoks siin juba olemas. Kujutage ette, kuidas teie süda avaneb, sarnaselt kui lill avaneb Päikesele.

 

Oleme alustamas oma evolutsioonilist teekonda tagasi lõpmatu Armastuse-Jumala-Allika südamesse, tõustes samm-sammult ülespoole evolutsiooni spiraalil.

 

Pilt: Jean-Luc Bozzoli
~ Väljavõte: VisionsofHeaven.com

Väli

 

Teil kõigil on enda “vibratsioon”, nagu instrumendi pillikeel, mis vibreerib. Kui vibreerid pisut uutmoodi, saad olla kooskõlas kosmosega.

 

Väli on see füüsiline ruum Sinu ümber, mis võib resoneeruda teise allikaga.

 

See on nagu oleksid disainitud resoneeruma millegagi, millest Sa pole teadlik. Selline resonantsi hoiak on häälestatud ühtekuuluvusele ja harmooniale. Ja Sind pidevalt suunatakse ümber häälestuma Väljale.

 

Väli on heatahtlik, harmooniline vibratsioon. Kui ka Sina oled selline, siis resoneerud Väljaga oma teadvuses ning aktiveerid oma rakustruktuuri ja elad kauem. Kas teadsid, et harmoniseerudes ja resoneerudes oma teadvuses Väljaga õigel ajal, õiges kohas, saab tegelikult põhjustada spontaanse tervenemise?

 

Need, kes täielikult harmoniseeruvad Väljaga, saavad kontrollida ja muuta füüsilist reaalsust.

 

Alates 2012 on Väli suurendanud oma teadvust ning rohkem ja rohkem vanu hingesid näevad, et nad saavad harmoniseeruda ja olla samal sagedusel Välja teadvusega.

 

Väli on lineaarsusest väljaspool ja teadlased kutsuvad seda kvantseotuseks – “asjad, mis saavad koos töötada veidral mitte-lineaarsel moel, heatahtlikult ja harmooniliselt”.  Sõna otseses mõttes asjad, mis tavaliselt ei toimi koos, saavad seda teha, kui nad asuvad Väljas. Seda juhtub aina rohkem ja rohkem.

 

Välja kasutamine

 

Väli on selles uues energias loodud Sinu jaoks, vanadele hingedele. See otseses mõttes ootab Sinu teadvuse sageduse resoneerumist, et aktiveeruda.

 

Kui soovid, võid seda kutsuda täiustatud intuitsiooniks. Väli on see, mis aitab neid, kes on sellele häälestatud ja siis see juhib asju. See paneb asjad kokku. See paneb erinevad asjad harmoniseeruma ja vibreerima samal sagedusel.

 

Tõlgendame seda nii, et harmoniseerimine on lahendus ja elu kõlab loogilisena. See on energia, mis lahendab probleeme siis, kui arvasid, et neile pole lahendust üldse olemaski.

 

“Sisetunnet” nimetatakse Inimese keha tarkuseks. See on tundlikkus kehas, mis on samaaegselt eemal ja Sinu sees. On osa kehast, mis teab rohkem kui Sina. Seda kutsutakse sisetundeks. Kui lõpuks on sild valmis ehitatud, olete kõik endale ise intuitiivsed arstid. Praegu Te seda kõik ei ole. Siiski on sisetunne Sinu sees (peidus) olemas ja vastuseks kuidas Välja kasutada. Sisetunne on juba Väljaga ühenduses. See tähendab, et Sa juba oledki Väljaga ühenduses!

 

Praegu, selles täiustatud uues energias, on Väli suurenenud. See on rohkem kättesaadav sünkroniseerumiseks, seotuseks, kui eales varem. See on valmis Sinu jaoks asju kokku panema olukorrapõhiselt, bioloogiliselt ja teadlikult. See on valmis Sind ühendama Sinu Kõrgema Minaga viisil, mida olid minevikus vaid lootnud.

 

Olge ettevaatlikud, need kes teist on liiga sirgjoonelised, et seda teha. Te isegi ei pruugi täpselt mõista multidimensionaalse ringi füüsikat. Mida Te teete, on mustrite vahe suurendamine tuleviku ajas. Te loote seda, mis Sinu mõtlemises veel ei ole siin, aga see, kuidas meie seda näeme, on nii, et Väli on juba kohal ja töötab. See juba eksisteerib.

 

Hakka ütlema, kes sa oled, sest see on see, kes sa tulevikus olema hakkad. Sinu lineaarses ajas ei ole see veel juhtunud, aga meie jaoks on! Pange tähele, igaüks teist, kes seda kuulab.

 

Ma tean, et teil on enda kehale midagi öelda, ma tean seda: “On aeg ühenduda Väljaga!”

 

Kallid, Teil on kõik vajalik olemas. Teil on selle Väljaga ühendus juba olemas. See on Looja ilu ja tänane energia. See tahab, et resoneeruksid millegi ilusaga, seejärel astuksid tagasi ja vaataksid seda kõike toimimas!

 

Foto: Jean-Luc Bozzoli
~ Allikas: Kryon. Lee Carroll

Ajal, mil kollektiivne teadvus on alustanud täiesti uuel viisil mehelikkuse ja naiselikkuse energiate tasakaalustamist… on aeg püsti tõusta ja võtta enda osa õnnistusest.

 

Sinu Vaim pole kunagi ohustatud, sest ta on lõppematu. See on osa Sinust, mis ühendub Sinu teiste dimensioonidega.

 

Oled täiuslik Jumala – Algallika osa ebatäiuslikkuses… kes kõnnib hiilguses: OLE Vastuvõtja –  sära oma Vaimuga läbi huumori sel tiheda energiaga, segaduses Planeedil. Keegi ei ole kogu inimkonna ühisvälja suhtes vastutav, ometigi iga Inimene saab seda muuta.

 

Uued Valguskoodid on saabunud pigem peenete tunnetena kui sõnadena. Olles autentne versioon endast ja astudes kõrgematele sagedustele sellest, kes Sa tõeliselt oled – Multidimensionaalne olend. Teie 3D reaalsused ei tööta enam samal viisil. Olete tõusnud kõrgema dimensiooni reaalsusesse.

 

Uus energiasagedus muudab kõike: igat mängu, igal pool. Ja seal, kus tunned haavatavust, leiad ka oma tugevuse!

 

Pilt: Jean-Luc Bozzoli
Väljavõte: espavo.org

Ajal, mil kollektiivne teadvus on alustanud täiesti uuel viisil mehelikkuse ja naiselikkuse energiate tasakaalustamist… on aeg püsti tõusta ja võtta enda osa õnnistusest.

 

Sinu Vaim pole kunagi ohustatud, sest ta on lõppematu. See on osa Sinust, mis ühendub Sinu teiste dimensioonidega.

 

Oled täiuslik Jumala – Algallika osa ebatäiuslikkuses… kes kõnnib hiilguses: OLE Vastuvõtja –  sära oma Vaimuga läbi huumori sel tiheda energiaga, segaduses Planeedil. Keegi ei ole kogu inimkonna ühisvälja suhtes vastutav, ometigi iga Inimene saab seda muuta.

 

Uued Valguskoodid on saabunud pigem peenete tunnetena kui sõnadena. Olles autentne versioon endast ja astudes kõrgematele sagedustele sellest, kes Sa tõeliselt oled – Multidimensionaalne olend. Teie 3D reaalsused ei tööta enam samal viisil. Olete tõusnud kõrgema dimensiooni reaalsusesse.

 

Uus energiasagedus muudab kõike: igat mängu, igal pool. Ja seal, kus tunned haavatavust, leiad ka oma tugevuse!

 

Pilt: Jean-Luc Bozzoli
Väljavõte: espavo.org

Tunneta seda pilti:

Magnetilised portaalid … uus energia uue Maa jaoks.
Need on justkui kootud Maa maatriksisse … koos Suure Keskpäikese ehk Galaktika Keskusega.
Ajatute magnetväljade kaudu… kiireneb oluliselt uute loomiskoodide vibratsioon.

 

Nende loomiskoodide aktiveerimine jõuab Maale läbi spetsiaalsete portaalide, tuues uue energia Uue Maa jaoks. See toob esile, kuid ka puhastab teis iidsed hirmud, toob välja Galaktilised ja Planetaarsed DNA koodid.

 

Kasutage lihtsalt enda huvides universaalset külgetõmbeseadust, muutes negatiivsed mõtted positiivseteks.

Lihtsalt… olles Hinged, kes te olete, kiirgate Valgust siia maailma.

 

Kosmilise Taeva ja Maa vibratsiooniline ühendus

Maa nihutab oma loomulikku algmustrit, et võtta vastu muutusi, mis peavad tulema.

Maa Akaša kirjetes. See hõlmab algupäraseid püha geomeetriakoode, mis algasid paradiisi aktiveerimisest Lemuurias. Palun valmistuge selle uue energia vastuvõtmiseks. Kogete oma teadvuses kiiret muutust.

 

See on teie mittevajalike plokkide ja takistuste vabastamise protsess. Kosmilise Taeva ja Maa ühinemine annab uue Maa jaoks uue energia. 

 

Igas hingetõmbes võtke Universumist endasse rikkust, küllust ja energiat! 
Otsustage, mida soovite kogeda. Kujutage seda ette. Hingake seda sisse. Hingake tervise sagedusi. Hingake sisse armastuse sagedusi. Kasutage lihtsat kavatsust aktiveerida endas tingimusteta armastuse, heaolu, rõõmu, armastuse, kerguse sagedusi.

 

Tunnetage seda. Mäletage seda. Ühendage end sageli sellega, mida soovite kogeda. Seda lihtsalt kavatsuse ja hingamise kaudu… Juba teadlikult hingamise tulemusel hakkab teie elu õrnalt, jõuliselt ja külluslikult muutuma!

 

Pilt: Jean-Luc Bozzoli
Väljavõtted: AA Michael, matthewbooks.com

Meie DNA-s olev Hinge olemus  ja kõrgendatud kosmilised energiad ühendavad meid meie Tähe- ja Galaktika päritoluga. Siiani „uinunud” DNA-ahelate aktiveerimine toimub, kui tõstate enda võnkesagedust ehk vibratsiooni.

 

Olete lahkumas ühest ruumist, mõõtmest ja sagedusest ning kogete järjest enam ennast uuel tasandil – emotsionaalselt, hingeliselt, vaimselt ja füüsiliselt. See on teie Hinge olemus, koostöös teie DNA ja Ülestõusmise energiatega, suundudes oma Tähe/Galaktika päritolu ning tegeliku olemuse juurde.

 

See on Kõrgem Mina, kes on tulnud siia läbi erinevate dimensioonide, kehastuste, planeetide ja Loomise Kiirte.

 

Pilt: Jean-Luc Bozzoli
Väljavõte: Shekina Blue Ray

Ajatuse aktiveerimine ja DNA multidimensionaalsus

Kuidas kasutada mitmeid meeli, mida Te pole varem kasutanud?

Paljud teised Olendid on tehnoloogias teist palju võimekamad. Siiski, olete Teie ainus planeet, kus on Vaba Tahe, kus tulemus pole ette määratud. Kallid, mitte ükski mäng Universumis pole teinud sellist kollektiivset dimensioonide hüpet nagu seda on teinud inimkond.

 

Kolmandast dimensioonist läbi neljanda… Te olete endiselt välja selgitamas, kuidas kogu see atribuutika toimib. Isegi füüsika käitub viiendas dimensioonis teisiti kui kolmandas või neljandas. Sellegipoolest Te ei veeda neljandas dimensioonis kaua aega, sest olete tõusuks saanud palju vajalikku.

 

Kõik silmad Universumis vaatavad Maad ja inimkond areneb praegusel ajal tohutu kiirusega. Märgake oma Vaimu esimesena ja alles siis inimeseks olemist. Et seda teha, peate minema sügavale oma südamesse ja hindama ennast ja kõike enda ümber pisut teistsuguses valguses. Vaatate kõike teistsugusest perspektiivist, et näha kõike nii nagu seda on näha Kodust, selle asemel et vaadata  kolmanda dimensiooni rikutud versiooni.

 

Tegelikult on teil viie meele asemel neid kaheksa. Peale tšarkate, pole teil õrna aimugi, kuidas liigutate energiat enda kehasse ja selle sees. Te õpite seda mõistma ja kasutama, et õppida endas kandma rohkem Valgust.

 

Isegi Teie nägemisvõimekus muutub. Nähtav valgus on kõigest väike osa elektromagneetilisest spektrumist ja Te hakkate nägema laiemal skaalal. Paljud inimesed juba kuulevad mitmedimensionaalselt. Te võite hakata tundma magneetilisust ehk kõlgetõmmet Teie teiste dimensioonide reaalsustega. See on inimeste multidimensionaalsus, kogedes ühteteistkümmet erinevat kogemust samal ajal.

 

Need dimensioonid on eraldatud magneetiliste energeetiliste seinadega ja praegu on saabunud aeg, mil suudate tajuda neist seintest läbi. Südame magnetism liigub läbi nende seinte imelistel kiirustel, ajal mil need lagunevad ja toovad palju uusi võimalusi.

 

Hoida ja püsida harmoonias

Te elate mittetäiuslikkuse planeedil, seega olete pidanud ka enda täiuslikkust peitma neis kõigis üheteistkümnes dimensioonis. Ajal, mil inimesed tunnevad eraldavate seinade lahustumist, põhjustab see osadel palju hirmu, sest nad tunnevad, et kaotavad oma indentiteeti… see paneb mõned käituma ärevalt, sest nad püüavad oma uskumustest kinni hoida viisil nagu nad tegid seda kolmandas dimensioonis.

 

Püsige kannatlik. Teadke, et pole ei õiget ega valet. See ei ole hinnangute andmine või nende maha jätmine, kes on liiga aeglased. Kõik saavad võimaluse teada, et nad on ka osa Sinust, olles redeliks, mida vajad, et avada järgmise dimensiooni reaalsus. Kallid, Te olete jõudnud viiendasse dimensiooni. Palume Teil nüüd täielikult lahti lasta kolmanda dimensiooni detailidest, mis sageli inimesi tagasi hoiavad.

 

Teie seas planeedil on palju neid, kes kannavad endas tohutut empaatiavõimet. Paljud teist on teadmatult end peitnud, sest on raske nii kõrge sagedusega viibida sel madala vibratsiooniga planeedil. Seesama kõrge sagedus tõstab kõike ülespoole ja tegelikult olete teinud palju rohkem muutusi kui arvate, enne kui saabute tagasi Koju.

 

Universumis on veel sarnaseid mänge toimumas nagu Teil. Jah, see on vahel raske ja valus. Mõnikord tähendab see seda, et peate elame karmil planeedil selleks, et äratada teisi edasi liikuma. Koju viib miljoneid teid, kallid, seega ärge arvake, et vaid üks uskumuste süsteem viib Teid sinna.

 

Ainult need, kes vaatavad Ühtse Teadvuse suunas, on need, kes suudavad teha suurimaid muutusi selles, mida kogete… Olete selle sees kõik koos. Leidke, kuidas teineteist võimestada igal võimalikul viisil. Julge püsti tõusta, tulla peidust välja, sest praegu on aeg tuua kuuldavale ka oma hääl!  See ei tähenda seda, et kes suudab kõvemini karjuda, vaid seda, kes suudab olla rohkem ümberkaudsetega harmoonias. Tõmba endasse Valgus, et aidata mõista ja usaldada seda, et ennekõike Te oletegi Hinged.

 

Pilt: Jean-Luc Bozzoli
~ Väljavõtted: espavo.org

See, mis näib eraldatusena, on Sinu võimalus kasvamiseks ja uue terviklikkuse loomiseks. Kui otsid planeedil Maa ilu, siis leiad selle. Leides kohti, mida armastada, Sa muudad enda maailma. Eraldatus ei ole Sinu loomulik olek. Sa pidid inimeseks olemist õppima.

 

On väga lihtne takerduda negatiivsesse energiasse. Sellisel juhul tee teadlik paus oma Armastavas Vaimus. See, millele praegusel ajal keskendud, see kasvab. Sinu sagedus määrab dimensiooni, milles eksisteerid.

 

Kõik eluvormid kogu selles Universumis on lahutamatult, igavesti ühendatud. Ja igal Hingel on piiramatu võimalus manifesteerida seda, mida ta ette kujutab.

 

Gaia palus teiste tsivilisatsioonide Valgusolendeid, et nad tuleksid appi… nagu oled Sina, aitamas oma inimesi saama teadlikuks nende sünnipärasest oskusest luua muutusi. Visualiseeri “häid asju”.

 

Oled siin, et nautida loomist. Sinu ettekujutus “ebapiisav” olemisest ei ole loogiline, kui mõistad, et oled üks Armastusega, mis loob Universumeid. Kas lainetus saab”ebaõnnestuda” ookeanis? – Ei, sest ta teab, et on ookeaniga Üks.

 

Resoneerudes Sa lood. See annab suurema juurdepääsu… tohutule, peenenergia nähtamatule jõule ja väljale, mis loob Maailmasid. Et ületada duaalsus, tuleb iseendas vastandid ühendada. See, mis näib eraldavat, on võimalus kasvamiseks ja uue terviku loomiseks.

 

Neutraalsus on Sulle sillaks. Kasuta oma südant tõusmiseks ja saad toetuse Lõpmatult Armastuse Allikalt!

 

Pilt: Jean-Luc Bozzoli
~Väljavõte: Jamye Price

Igal hetkel häälestate oma “sisemist raadiot” läbi enda mõtete ja tunnete enda kogemusteks…

 

Stressi leevendamiseks ütle endale:

Ma ei oma kontrolli kogu maailma üle.
Ma ei oma kontrolli kellegi teise üle.
Ma saan kontrollida vaid oma mõtteid ja tundeid.
Kui ma seda teen, muutub ka minu väline maailm.

 

Ma hakkan usinalt tööle, et olla oma mõistuse ja sisemise maailma meister, selle asemel, et kontrollida väljaspool toimuvat.
Leian rahu oma murede tormi keskmes – saan juhtida oma sisemist maailma, et leevendada stressi enda elus.

 

Ma ei ole vastutav teiste käitumise ja õnne suhtes. Ma vastutan ainult enda õnne üle. On võimalik kas muretseda või luua.

 

Mida rohkem keskendume oma sisemisele maailmale, seda vähem oleme mõjutatud välisest…
ja seda enam saame luua armastavat mõju meie endi maailmas ja ka teiste eludes.

 

Selle asemel, et mõistatada tulevikku, määrate selle ise, olles oma mõtete meister ja luues “seda või paremat.”  “Mis tunne on tunda end turvaliselt ja rahulikult?” Laske sellel vastata oma kehal, mitte mõistusel.

 

 

Pilt: Jean-Luc Bozzoli
~ Väljavõte: visionsofheaven.com

Häälestudes piiramatusse Universumisse…

 

Elate piiramatus Universumis, mis on täidetud potentsiaalidega. Olete ühendatud Jõuga, mis loob ja juhib Universumeid, kogu nende harmoonias ja keerukuses, tehes seda armastava kergusega.

 

Inimeste probleemide ulatus on minimaalne, võrreldes väljakutsega kindlustada see, et Planeedid ja Galaktikad omavahel kokku ei põrkaks.

See sama Jõud, mis harmoniseerib tohutuid ökosüsteeme, armastab Teid viisil, mida Te ei suuda ehk mõista. See Allikas soovib aidata Teil luua suuremat Armastust ja korda ka Teie eludes. Samas on Teile antud kingitusena Vaba Tahte valik.

 

Te olete olendid, kes on loodud Algallika kujus ja sarnasuses, õnnistatud võimega elada mitte ainult Teie algse plaani järgi, vaid ka luua oma eludes “uusi Universumeid”.

 

Kahjuks on inimrass unustanud oma uskumatu olemuse ja võimekuse luua. Nii paljud teist elavad “äpiga”, mis juhib inimaju kompuutrit, mida võib kergusega nimetada “MaPüüanElluJääda”, selle asemel, et elada “MaElan MaArmastan MaLoon” järgi.

 

Mida Te tõeliselt soovite? Te soovite rahu, turvatunnet ning oma unistuste täitumist. Lubage endil häälestada tundesse, et kõik arved on juba makstud ning et saate rahus elada…

 

… kui praegusel hetkel elad oma elu tänulikkuses ja armastuses, “MaElan MaArmastan MaLoon” olemises, mis on vaikselt Teie mõtete tagataustal, siis see annab Teile ideesid, paigutab toetavatesse olukordadesse, tõmbab ligi abivalmis inimesi ja juhatab otse selle eluni, mida tõeliselt soovite elada!

 

Pilt: Jean-Luc Bozzoli
~ Väljavõte: VisionsofHeaven.com

Tantsides Harmoonias… selles mitmekülgses Universumis

 

Koged Harmooniat, kui alistud Sinus tõusvatele loomupärastele impulssidele – olles harmoonias enda tõelise Minaga.

Tõendus universumitest, galaktikatest, päiksesüsteemidest ning Sinu enda inimkehast, elu mitmekesisust on üle inimese mõistmise. See on Tants, mis toetab nii isiklikke detaile, kui ka terviku heaolu.

Sinu enda kehas… triljonid rakud suhtlevad teineteisega, saadavad signaale ning elektromagnetlaineid pulseerides üksmeelel, millest ühel päeval ka teie teadus aru saab.Vaatle imet, kes Sa oled… tunne elu endas…

Kõik rakud, signaalid, kemikaalid, loetlematud eluvormid hoiavad Sind elus… tunne elu mitmekesisust ümisemas, vibreerimas, suhtlemas, tantsimas enda sees!

 

Ole elu Universum ning vibratsioonide sümfoonia, mis pulseerib ning lõimib ennast läbi kogu loomingu! Imede maatriks – mitmekesisuse sümfoonia toimib väljaspool meie pöörasemaid unistusi.

 

Ka inimkond on kujundatud lõpmatult mitmekesiseks, loodud toimima harmoonias osana elu ökosüsteemist meie planeedil Maa. Tunne enda olulisust, siin ja praegu … enda energeetilist toetust, kuidas kiirgad erinevaid armastuse kraade. Sinu mõtted loevad. Sinu tunded loevad, need samad
soovid on signaalid äratades Universumi, juhendamaks minu samme elu tantsus.

 

Järgmisel korral, kui leiad ennast kellegagi erimeelsuses – olgu see nende uskumustega või käitumisega – tuleta endale meelde : “Mind puudutab ainult minu enda koht tantsus! Saadan Universumisse enda soove ning juhindun sisemisest kompassist, elan enda südamest ning tunnetest.

Nii tehes võin kindel olla, et ainus on olla mina ise ning kõik teised võivad leida nende koha tantsus vastavalt nende soovidele. Annan Universumile märku, mida soovin luua, olenemata mida keegi teine teeb, mõtleb, usub või on!

Oled enda häälestaja seeläbi enda reaalsuse looja. Kui saadad välja enda soovi, häälesta end sellele tundele mida soovid ja luba sel endani tulla.
Sul ei ole vaja mõelda, mida järgmisena teha, kui tegutsed oma südame loomulikus voolus – oled loomulikult suunatud enda kohta, vastavalt enda soovidele selles ilusas elu tantsus.

 

Olen treenitud ebaloomupärastel viisidel, siiski Armastus, mis on minu tuum, on alati siin, tõuseb minuga koos ning juhatab loomulikul teel elu ning armastuse kosmilises tantsus. Hingan. Lõõgastun. Mis tuleb loomupäraselt, armastavalt Sinuni … see on nüüd Sinu tee.

Majakate hoidjad & Navigeerimine mitmetes Dimensioonides
See, kes Sa oled, ei ole seotud tingimustega…  See, kes Sa oled, ei sõltu sellest, mis Sind on uskuma pandud… Oled Ülim Sina!

 

Inimene on kompleksne vibratsioon ja Sa ei ole üksnes Inimene. Inimene on kui kostüüm… või keha, mida mõnda aega kanname.

 

Sa ei vaja midagi, et olla õnnelik, kuid vajad midagi, et olla õnnetu. Oled ärkamas sellest pikast Inimeseks olemise unest… Selgesse Teadlikkusse Iseendast.

 

Lastes lahti kõikidest ideedest, fantaasiatest ja arvamustest sellest, kes oled… ning püsides täielikus tühjuses – see ongi Vabadus!

 

Majakate Hoidjad
See, et valgus aitab laevadel turvaliselt sadamasse randuda, ei tähenda, et majaka hoidja läheks laeva kapteni juurde ja hakkaks koos temaga pidutsema. Selle asemel valguse hoidja vaikselt rõõmustab ja jätkab valguse näitamist. Ta ei ütle teistele, et päästis laeva. Ta on vaikne ja jätkab, sageli üksinduses, olles ankurdatud maasse.

 

Nende laevade üle, kes ei vaadanud üles ega näinud majakat ning lõpetasid kahjustustega kividel, võib majakas kurvastada. Kuid valguse näitaja ei võta vastutust nende üle, kes lõpetavad karil! Ta ei põlasta juhtunut ja ei lammuta majakat selle laeva pärast, kes ei vaadanud, et näha valgust. EI. Majakal on üks ülesanne – ja see on näidata Valgust, näidata Valgust ja näidata Valgust.

 

Pilt: Jean-Luc Bozzoli
Allikas: ~ Mooji, Kryon

“Vanast duaalsusest lahti laskmine… et mõista oma Inimliku kogemuse ja Vaimu kõrgeimaid tõdesid” 

 

Teie Puhas Kohalolek on teile üha tuttavam.

 

Kui jõuate sellesse ruumilisusesse, kui suudate lahti lasta… siis olete Kõigi Võimaluste ruumis.  Footonid kannavad Valgust üle kogu kosmose… mida pidevalt valgustab kosmiline Valgus läbi Maa läheduses oleva footonriba. Footonid annavad Valgusele hoogu, mis on energeetiliselt tõstmas teie Maailma.

 

Ego kipub esitama piiratud ideid ja võimalusi… Miks mitte kõigest sellest vabaneda? Olete selles väga loomulikus ja võimestavas protsessis. Ja ennekõike selleks, et saaksite end ette valmistada nende võimsate Uute Alguste oskuslikeks ja avatud kohtumisteks. See on elav evolutsioon ja see loob lõputut Uue Alguse voogu. “

 

Samal ajal võite hakata valmistuma põnevateks aegadeks, mis pakub teile igasuguseid huvitavaid kogemusi. Võib-olla leiate, et kõige põnevam on võimalus kohtuda oma Kosmoseperekonnaga ja võimalus naasta oma koduplaneedile. Teil on nii palju erinevaid missioone, mida saate ette võtta. Teie tulevik on… selline mille valite… ja see on Valguse levitamine kaugele ja laialt.

 

3D-d maailma valitsevad karma ja hirm – SEE ON MUUTUMAS ARMASTUSE JA VALGUSE 5D-maailmaks – tähelepanelikkus on nüüd ülioluline – ALOHA HONUA on Havai päritolu “Armastan Maad ja kõike loomingut”

 

Pilt: Jean-Luc Bozzoli
Info: ~ Meredith Murphy väljavõtted peaingel Miikaelist
~ Mike Quinsey väljavõtted SaLuSast

See on avanud Maal portaale, võimaldades meil vastu võtta viienda dimensiooni Kristalse Päikesevalguse kõrgemaid sagedusi. Need nihked muudavad meie isiklikku energiavälja ja mõjutavad oluliselt meie vaimse keha ja aju füüsilist struktuuri. Seega surutakse praegu meie eeterkehas esile sinna salvestatud asjad, mis olid varem meie eest varjatud… puhastavale pinnale… eemaldades plokid, mis on takistanud meid Valguses edasi liikumast.

 

Rakustruktuur ja teadvus
Taju, teadvus, valgus, pimedus… kogenud vanadele hingedele, kes on planeedil läbi elanud palju energiaid… oli pimeduse ja valguse piiritlemine meeldiv tegevus.  Valgustöötajad veetsid pimedusega võitlemiseks sama palju aega kui sina valguse tekitamiseks.

 

Tervendajad pidid end kaitsma negatiivsuse eest, mida inimene kandis. Maailmas, kus on nii palju erinevaid teadvusi ja energiaid… paljud teist on endiselt täiesti veendunud, et peate võitlema varjuküljega.

 

Mõistke, et olete sellest nüüd vaba ja võite öelda: “noh, see on ikka siin …” ja kui tajute negatiivsust, tunnete just enda negatiivsust, sest Valgus peseb seda praegu puhtaks. Valgus on aktiivne… pimedus pole, see on passiivne, see tähendab, et kui pimedas toas valguse sisse lülitate, pole pimedust enam.

 

Kui lähete välja, olge Valgustöötajad…  teie Valgus on nii tugev, pimedusel pole võimalust… kõikjal, kus te kõnnite, lülitage Valgus sisse. Pimedusel pole oma energiat, selle võitmiseks peab olema valguse puudumine. Valguse saate sisse lülitada oma kavatsusega.

 

Võimalik, et olete aastaid ja aastaid töötanud teatud viisil – võite olla uhke selle üle, kuidas töötate pimedusega võideldes ja kuidas teete… Lõpetage pimedusega võitlemine ja lülitage oma Valgus sisse, sest see on ainus asi, mis töötab.

 

Pilt: Jean-Luc Bozzoli
Info: Kryon

Sisse-
juhatuseks
Tiibeti helikausid,
Medwyn Goodall-i või
Robert Haig Coxon-i muusika

Tiibeti helikausidhäälestuseks
Medwyn GoodallGuardian Spirit
Robert Haig CoxonMental Clarity
Robert Haig CoxonLive... from Home

     vaata lisaks… 

NB! Need helifailid on häälestuseks,
energiaseansil osalemiseks liigu pisut edasi…

Aprilli energiaseansid

Järgmise seansini

Aprillis on igapäevastel energiaseanssidel
ühiselt osalejaid hetke seisuga: 89
Koos loome võimsa Valgusvälja.

Lille LindmäePirita Kristalltempli seanss 1.aprillil kell 6.30 ja 9.30

Alustamiseks vajuta Play

“Nendel energiaseanssidel on palju vaikuse osa,

nii toimivad kõrged võnkesagedused kõige paremini.

Teeme seda koos ja mina toetan Sind enda energiatega!”

Nendel seanssidel on kõige olulisem tunda…
Ei olegi nii oluline, kas näed Kristalltemplit, energiaid, kas näed värve,
piisab ka energia kogemisest ja tunnetamisest…
Vaja on vaid järjepidevust…

Astudes välja mõtlemise seisust, lõdvestudes,

hakkab energia Sinusse vabalt voolama…

Toimuvatel energiaseanssidel on kõige olulisem vaikuse osa,

mil saate endale juurde kõrge võnkesagedusega energiaid.

Mõni aeg tagasi teatati:
“Kui osaleja tunneb seansi ajal sügavat tänulikkuse tunnet, jääb ühendus seansil toimivate energiatega terveks päevaks…”
Tänulikkuse tunne aitab Sind oluliselt parema ühenduse saamisel…

Hea osaleja,
see on Põhjala Valguse energiaseanss,
tunneta valguse ja energia voogu…

Mida oodata:
Seansi alguses kõlavad häälestuseks Himaalaja helikausid.
Põhjala Valguse energiaseanss algab umbes kolmandal minutil.

“Kõrges võnkesageduses saab ühenduse läbi olemise…”

 

Umbes kolmandal minutil ühendan Sinu energiad Põhjala Valgusega.

NB! Teises pooles toimub seanss suures osas vaikuses.

Energiaseanss kestab ca 21 minutit ja toimub ühiselt online
neljapäeval, 1.aprillil algusega kell 6.30 ja 9.30 (Eesti aeg)

Põhjala Valgus ja Ruhnu saar

Lille LindmäePirita Kristalltempli seanss 30.aprillil kell 6.30 ja 9.30

Alustamiseks vajuta Play

“Nendel energiaseanssidel on palju vaikuse osa,

nii toimivad kõrged võnkesagedused kõige paremini.

Teeme seda koos ja mina toetan Sind enda energiatega!”

Nendel seanssidel on kõige olulisem tunda…
Ei olegi nii oluline, kas näed Kristalltemplit, energiaid, kas näed värve,
piisab ka energia kogemisest ja tunnetamisest…
Vaja on vaid järjepidevust…

Astudes välja mõtlemise seisust, lõdvestudes,

hakkab energia Sinusse vabalt voolama…

Toimuvatel energiaseanssidel on kõige olulisem vaikuse osa,

mil saate endale juurde kõrge võnkesagedusega energiaid.

Mõni aeg tagasi teatati:
“Kui osaleja tunneb seansi ajal sügavat tänulikkuse tunnet, jääb ühendus seansil toimivate energiatega terveks päevaks…”
Tänulikkuse tunne aitab Sind oluliselt parema ühenduse saamisel…

Hea osaleja,
see on Pirita Kristalltempli energiaseanss,
tunneta valguse ja energia voogu…

Mida oodata:
Seansi alguses kõlavad häälestuseks Himaalaja helikausid.
Pirita Kristalltempli energiaseanss algab umbes kolmandal minutil.

“Kõrges võnkesageduses saab ühenduse läbi olemise…”

 

Umbes kolmandal minutil ühendan Sinu energiad Pirita Kristalltempliga.

NB! Teises pooles toimub seanss suures osas vaikuses.

Energiaseanss kestab ca 21 minutit ja toimub ühiselt online
reedel, 30.aprillil algusega kell 6.30 ja 9.30 (Eesti aeg)

Pirita Kristalltempel asub T tähega märgitud kohas.
Kujuta ette, et Sina oledki see tempel ja Saad koheselt ühenduse…

Lille LindmäeValguse dna seanss 30.aprillil kell 21.30

Alustamiseks vajuta Play

“Nendel energiaseanssidel on palju vaikuse osa,

nii toimivad kõrged võnkesagedused kõige paremini.

Mina toetan teid enda energiatega!”

Nendel seanssidel on kõige olulisem tunda…
Ei olegi nii oluline, kui palju näed Valguse DNA-d, energiaid, kas näed värve,
piisab ka energia kogemisest ja tunnetamisest…
Vaja on vaid järjepidevust…

Astudes välja mõtlemise seisust, lõdvestudes,

hakkab energia Sinusse vabalt voolama…

Toimuvatel energiaseanssidel on kõige olulisem vaikuse osa,

mil saate endale juurde kõrge võnkesagedusega energiaid.

Mõni aeg tagasi teatati:
“Kui osaleja tunneb seansi ajal sügavat tänulikkuse tunnet, jääb ühendus seansil toimivate energiatega terveks päevaks…”
Tänulikkuse tunne aitab sind oluliselt parema ühenduse saamisel…

Hea osaleja,
see on Valguse DNA energiaseanss,
tunneta valguse ja energia voogu…

Mida oodata:
Seansi alguses kõlavad häälestuseks Himaalaja helikausid.
Valguse DNA energiaseanss algab umbes kolmandal minutil.

“Kõrges võnkesageduses saab ühenduse läbi olemise…”

Umbes kolmandal minutil ühendan Sinu energiad enda energiatega
NB! Teises pooles toimub seanss suures osas vaikuses.

Energiaseanss kestab ca 21 minutit ja toimub ühiselt online
reedel, 30.aprillil algusega kell 21.30 (Eesti aeg)

Smaragd ja Violetne Tervendav ja Uuendav Valgus

Multidimensionaalsus

 

Sinu kvanthäälestus,
Sinu kunstiline joonestus,
Sinu taipamine
Valguse paitamine.

Sinu koodide kuldsus,
Sinu avardumise julgus.

 

Läbi kõrgteadlikkuse muundumine,
multidimensionaalsuses suundumine.

Valikus kõrgeimad oktaavid,
Sinu sees avanemas kuldsed saalid.

 

Läbi teadlikkuse Sa ühendunud,
Kuldsagedusse pühendunud.

Vaata veel...

Galaktiline spiraal
Toimumas kõrgem puhastus,
Kosmilise Nõukogu juhatus.

 

Valikuis suursugune elegantsus,
elujaatus, tolerantsus.

 

Valikuis kosmilised liikumised,
valguses spiraalsed kiikumised.

 

Sul vaba tahe tulla ja minna,
Hinge sünkroonsusesse, just sinna.

 

Sa mängeva kergusega muunda,
läbi kuldprisma vali suunda.

 

Olla teadlikkuse noodis,
Kõrgema hüvangu soovis.

Galaktilises spiraalis,
Autor: Helve Pärna

Pühapäeva, 25.aprilli otseülekande kordus (kliki kuupäeval):  25.aprill 2021

Energiaseansside edusammud on viinud selleni, et igaüks on valmis ka andma.

 

Nüüd, aprillis, peale igat energiaseanssi, tunnetage, et olete suur Valgus ja hakkate seda Valgust välja kiirgama. Enda, kogu Maa ja kõikide hüvanguks.

 

Sa suudad seda teha ja see on praegu väga oluline. Me teeme seda ühiselt ja see õnnestub!

Täna, Pühapäeval kell 11 teeme
ühismeditatsiooni ja video otseülekande.
Energiaseansi teema:
Uuem info plejaadlastelt…
Põhjala Valguse energiaseanss ja ühismeditatsioon

kliki pildil…