Pühapäevased otseülekanded
aprillis 2021

Pühapäev,
25.aprill 2021

Vestlus otseülekandelt:

alates 27.aprill…

Osalejate arv: 314

Videomeditatsioon Lille Lindmäe
Plejaadlaste info:

Plejaadlased on öelnud, et ühismeditatsioonide kulgemised aitavad Maale tuua uudseid lahendusi, uudset elukorraldust, uudset valgust ilmamaa korrastatud ruumidele. Mitmel korral on teatatud, et uus elukorraldus saab alguse Gröönimaast, mis muutub peale jää sulamist haljendavaks.

 

On teatatud, et Maa tuum kuumeneb ja see on jää sulamise peamine põhjus. Selletõttu kuni 2,3 km paksune hiidjää sulab ka altpoolt. Sulamist mõjutab ka inimkonna reostamine kõikjal: mürgitame mulda, hävitame metsi, veekogud on kõikjal saastatud, õhus ja maa ümber kosmosesse oleme saatnud vaimustuse hõisetega tohutult prügi.

 

Plejaadlased leiavad, et inimkond peab võtma vastutuse ja oma rämpsu kosmosestki ühel päeval ikkagi ära koristama. Maa võib end ise kõigest puhastada, sest planeedil on vesi, tuul, tuli koos maavärinatega. Planeet võib oma korrastuseks kokku varistada suurimadki linnad ja hiidlainetega maad pesta. Tulega on võimalik puhastada isegi ookeanide põhja ladestunud rämps. Ainult inimestel palutakse siis mitte enam hädaldada, kui Maa end ise inimeste tekitatud saastast puhastab. See on möödapääsmatu.


Kui see on toimunud, saavad alguse uued elukorraldused Maal. Avastatakse pühapaiku ja arheoloogilisi leide. Elukorraldus muutub teistsuguseks Gröönimaal, Egiptuses, Iirimaal, Lähis-Idas, Equadori lähistel ja mujal.On teatatud üheksast poolsuletud portaalist universumisse, mille avamiseks on minule eelteade antud, nüüd tuleb uut korraldust oodata, millal on nende avamiseks õige aeg. Näiteks teatati, et portaal number 1 asub ekvaatori lähedal. Seal on vööndiline ala, kus asuvad esiemade ja esiisade pühad elamupaigad.

 

Peruu lähistel on üks asupaik, mis palutakse mul üle vaadata, see on esivanemate pühitsetud paik. Selle valguses toimetavad pühad eelkäijad, oma ettevalmistusi tehes, et saaks õigel ajal avatud portaal number 2. Eelteateid anti kõigi üheksa portaali kohta, mida tuleb maistest inimestest minul oma energiatega avada.

 

Teadetest ilmneb, et meie, elavatega koos tegutsevad suure hoolega ka meile nähtamatud esivanemate vaimud teatud paikades kogu Maal. Neid paiku peetakse pühadeks paikadeks.

 

Käisin Indias Vrindavanis, linnas kus sündis Krishna. Vrindavanis öeldi olevat 5000 templit. Fotodel templi sisemusest on näha palju orbe ehk inimhingi, kel on templis, inimsilmale nähtamatuna vaja täita mitmesuguseid ülesandeid. Templitesse ja muudesse pühadesse paikadesse tuleb suhtuda aupaklikult.

 

Vähehaaval edasi liikudes tuleb uusi ülesandeid täita. Universumi poolsed targad tsivilisatsioonid jälgivad, millal energiate tase siin on muutusteks valmis ja siis õigel ajal juhendatakse täpselt teatud inimeste tegevust.

 

Mind on aastakümnete jooksul plejaadlased juhendanud ley liinide võrku korrastama, valgussambaid looma, paljudes paikades energiaid muutma; palju on õpetatud une ajal. Viimane selge õpetus anti nädalpäevad tagasi. Räägiti, et inimesed peaksid hakkama kasutama filtreid. Toitudes on aineid, mis kahjustavad tervist.


Inimesed peaksid enne sööki mõttes looma filtri, mõttes suunama söödava toidu läbi filtri, mis ei lase kahjulikel ainetel keha mõjutada. Sama soovitati teha ka mõtetega. Ümberringi toimuvast on vaja teadlik olla, kuid mõttega loodud filter ei lase negatiivsetel sündmustel ühiskonnas teid mõjutada. Korduvalt rõhutati, et inimestel on aeg mõttefiltrid kasutusele võtta. Proovige!

 

Ühismeditatsiooniga aitame Maad ja inimesi edasi, eelkõige aitame igaüks iseend paremasse seisu. Plejaadlased paluvad meilt ühismeditatsioonide jätkamist.

Tahhüonide ruumi
ühine energiaseanss ja meditatsioon
iga päev 22 minutit kell 18 ja 23
kliki pildil…