Maatähe chakra

Enne kui rääkida Maatähe tšakrast, on hea teada natuke konteksti ja 12 chakra süsteemi.
Räägime siin Kuldajastu ehk viienda dimensiooni kontekstist, mida on võimalik juba täna kogeda.

Erinevalt tavapärasest seitsmest chakrast, mis on vajalikud eelkõige füüsilise keha kontekstis, on 12 chakra süsteem vajalik Kuldajastu kontekstis. Suure plaanis tähendab see planeet Maal peale aastat 2012.

Siia kuulub ka 12 keeruga DNA, mis avavad inimesel tema loomulikud supervõimed.

Näiteks eelmisel Kuldajastul, Atlantises, olid inimestel 12 chakra süsteem kasutusel. Samm sammult avaneb see ka praegu Maal elavatel inimestel.
Loe lähemalt: Diana Cooperi raamatutest ja vaata videod sel teemal:

Siia juurde kuulub ka inimese energiasüsteemi ehk meridiaanide ühendamine Universumiga.

On teada, et alates eelmise Atlantise langusest kuni aastani 2012 töötas inimese keha üldjuhul miinimumreziimis.

See sai elus püsimiseks minimaalset energiat ja põhilised ühendused Universumiga ei toiminud. Nüüd, uue Kuldajastu alguses, on seda võimalik igaühel muuta ja oma tegelikud võimed tagasi saada. Oma meridiaanid taas ühendada Universumi energiasüsteemidega.

Sellest lähemalt eraldi teemas… Kuidas isiklik energiaväli (meridiaanid) ühendada Universumi energiatega.

Maatähe tšakra asub eeterkehast väljapool ja allpool (see ei asu füüsilises kehas). Maatähe tšakra asub umbes 15 cm jalataldadest allpool.

Võite olla nagu majakaks, aidates paljusid inimesi. Kui reastad oma  täielikult avatud 12 tšakrat ühele joonele, tuleb Valgus otsejoones Algallikast läbi sinu tšakrate otse sinu Maatähe tšakrasse ning seejärel levib mööda ley-liine püramiidideni. 

Maatähe tšakra kaudu saab ühenduse ka Sise Maaga.

Sise-Maa toimib ülikõrges ja puhtas seitsmenda dimensiooni võnkesageduses.

Meil on võimalik see tuua siia reaalsusesse ja kogeda seda igapäevases elus.

Maatähe tšakra on oluline ka selleks, et tagada enda maandatus.

Maatähe tšakra, erinevalt füüsilise keha seitsmest chakrast, on dünaamiline.

See tähendab, et selle asukoht, kuju ja välimus pole staatiline ja muutub sõltuvalt teie ümbritsevatest või teie sees olevatest energiatest.

Sõltuvalt nendest energiatest võib maatähetšakra muuta kuju, pöörlemissuunda ja ka asukohta. Seda silmas pidades on oluline mitte hoida liiga kindlalt kinni sellest, kuidas arvate, et maatähe tšakra välja näeb ja kuidas töötab.

Millal ja kuidas aktiveerida MAATÄHE tšakra?

Paljud teevad seda mitmeid kordi päevas, eelkõige, kui tekib tunne, et energia ei liigu õigesti.

NB! On väga oluline teada, et maatähe tšakra aktiveerimine on väga lihtne ja ei nõua detailseid teadmisi, oskusi, praktikaid.

Maatähe tšakra aktiveerimiseks öelge taotlus “aktiveerin oma maatähe” ja tunnete kuidas see tööle hakkab…

Nagu ikka, vajavad uued asjad mingil määral harjutamist, kuid kõige olulisem on säilitada lihtsus ja järjepidevus…

Kuidas aktiveerida

Maatähe aktiveerimiseks on vaja teha lihtne taotlus.

Lihtsalt öelge: Aktiveerin oma maatähe.

 

See hakkab tööle. Te tunnete seda. Energia hakkab liikuma.

Ei ole vaja keerulisi toimunguid või rituaale.

 

Seda võib olla vaja teha palju kordi päevas, eriti alustades.

Tasapisi muutub Maatähe aktiivne olek meie loomulikuks osaks.

Vaata videot, Diana Cooper räägib 12 chakra teemal

video
play-sharp-fill

Selles videos:

  • Diana Cooper: Kuldse Atlantise ajal oli igaühel 12 tšakrat täielikult ärganud. See andis neile juurdepääsu oma 12 DNA-ahelale ja kõigile uskumatutele, selgeltnägija ja vaimsetele kingitustele ning annetele.

 

Diana Cooper – Ärata enda 12 tšakrat
Diana Cooper – Activate Your 12 Chakras
Tõlge videost:

 

Tere, mina olen Diana Cooper.
Selles videos tutvustan 12 tšakrat, et saaksite need äratada, avada ja nendega töötada. Kuldse Atlantise ajal oli igaühel 12 tšakrat täielikult ärganud. See andis neile juurdepääsu oma 12 DNA-ahelale ja kõigile uskumatutele, selgeltnägija ja vaimsetele kingitustele ning annetele. Nüüd on aeg need tagasi saada ning 12 tšakrat uuesti aktiveerida.

Mida rohkem on inimesi, kes äratavad oma 12 tšakrat ja äratavad need aastaks 2012, seda lihtsam on üleminek uude Kuldajastusse, mis algab aastal 2032. Nii siis, alustagem vaadates igat tšakrat. Näitan teile iga tšakra orbi ja Diane Egby Edwards loob täiusliku noodi, mis on selle konkreetse tšakra jaoks, et saaks seda avada.

Alustame Maa Tähe (Earth Star) tšakrast, mis on uskumatult oluline. See asub 30 cm jalgadest allpool ja on peaingel Sandolfoni tšakra, see on must ja valge. Kui te vaatate Sandolfoni orbi, liigutage jalgu. Esiteks pane varbad maapinnale ja tunne seda, siis tunne jalgade külgi, jalgade tagaosa ja kandasid. Siis vasakul pool, tulles ringiga jälle varvaste juurde ning tunneta kuidas energia läheb sügavale, sügavale maa sisse, otsejoones sinu Maa Tähe tšakrasse. See on teie alus. See on koht, kus asuvad teie potentsiaali seemned ja kui see on tõesti aktiivne ning tugev, siis suudab see hoida kogu keha energiat.

Ja nüüd liigume Põhitšakra, Sakraal tšakra ja Navaal tšakrate juurde. Need olid eraldi Atlantis ajal ja Peaingel Gabriel hoolitseb nende tšakrate eest ja puhastab teie madalamad energiad. Kui vaatad seda Peaingel Gabrieli orbi, mis on kohe ekraanil, tema valguskeha on fotoaparaadiga salvestatud. Ma tahan, et teeksite selliseid liigutusi nende kolme tšakra kohal. Ja hakkate kerima seda energiat üles. See võimaldab peaingel Gabrielil end ühendada nende kolme tšakraga ja avada nad viienda dimensiooni sagedusele.

Nüüd liigume Päikesepõimiku tšakra juurde. Siin on sinu päikesepõimik ja selle eest hoolitseb Peaingel Uriel. Ta on peaingel, kes aitab lahustada kõik vanad hirmud selles tšakras ning suurendada teie kindlustunnet. See on sügav, sügav kuldne 5. mõõtmelisel tasandil ja ma tahan, et te hõõruksid pisut seda tšakrat ja siis tunneksite selle energiat. Lihtsalt tundke, kuidas see tundub. Nüüd näed kuldset orbi. Tunne jätkuvalt selle energiat, tehes ringe ümber chakra ja Uurieli kuldne orb on nagu päikesepaiste. Näeme kolmest kohast, kust tuleb läbi peaingel Urieli orbi Allika puhas valgus. Kujutage ette, et päikesevalgus tuleb teie Päikesepõimiku tšakrasse ja äratab selle. Mis võimaldab tal avada täielikult 5. dimensiooni sagedusel.

Ja nüüd me liigume Südametšakra (Heart Chakra) juurde. Südametšakra on teie armastuse tšakra. Selle eest vastutab Peaingel Chamuel, kes on armastuse ingel. Selleks, et avada see tšakra avage oma käed ja võimaldage orbi ilusal energial tulla otse südamesse. Hingake seda energiat sisse. Hinga sügavalt kui tunned,et Peaingel Chamueli energia liigub otse sinuni ja Diane mängitud noodid, avavad teie südame.

Nüüd liigume kurgu tšakra (Throat Chakra) juurde. Lihtsalt hõõruge kurgutšakrat eestpoolt ja taganpoolt. Peaingel Michael vastutab kurgutšakra eest. Kui äratada see 5.dimensiooni energiale. Peaingel Michael pakub oma mõõgaga tõde ja oma kilbiga kaitset ning te töötate koos temaga ja aitate teda tema töös. Jälgige seda ilusat, ilusat sinist orbi ja hingake sisse Peaingel Michaeli energiat ja valgust.

Nüüd liigume Kolmanda silma tšakra (Third Eye Chakra) juurde ja selle eest vastutab Peaingel Raphael. See on valgustatuse tšakra, samuti on see külluse tšakra. Peaingel Rafael on värvuselt kõige imelisem smaragd roheline ja kui te vaatate tema orbi, siis ta avab su valgustatusele ja küllusele ning imelisi uusi asju hakkab sinu elus juhtuma. Kui see orb ja tšakra kiirgavad 5.dimensiooni sagedusel, siis kogu teie olemus liigub uude olemise viisi.

Nüüd liigume üles oma Kroontšakra (Crown Chakra) juurde. Ja selle eest vastutab Peaingel Sophiel. Sophiel on tarkuse peaingel. Kui see tšakra on avatud, on see nagu karikas, mis toob alla oma hinge energiat ning hakkad alla tooma ka oma hinge tarkust. Sa võid seda lihtsalt puudutada, seda tunda. Kui te vaatate seda orbi, kujutage ette, et imeline kollane värv valgustab sinu Kroontšakrat.

Kuldses Atlantises oli 3 ülestõusmise tšakrat (transendence chakras). Esimene oli Kausaal tšakra (Causal chakra) pea kohal, mis oli puhas valge ning selle eest vastutab Peaingel Christiel. Kui vaatad seda tšakrat, seda orbi. Hakkad sa sisenema vaikusesse ja see on koht, kus vaim võib saata seemneid, mõtteid ja ideid sinu kõrgemale meele. Ning Peaingel Christiel hoiab teile seda energiat, nii et saate tõesti ühendada oma vaimse poolega märksa kõrgemal tasemel.

Kausaaltšakra kohal on meil Hinge Tähe Tšakra (Soul Star chakra) ja selle eest hoolitseb peaingel Mariel. See sisaldab teie hinge energiat. See on kõige imelisemat magenta värvi, jumaliku naiselikkuse värvi. Seda orbi vaadates ühendab Peaingel Mariel teid täielikult oma hinge energiaga ja jumaliku naiselikkusega.

Viimane tšakra on suur Tähevärava tšakra (Stellar Gateway). Seal on teie monaadi energia või Mina Olen kohalolek. See asub umbes 12 tolli (30cm) pea kohal, värvus on tume kuldne ja selle eest hoolitseb Peaingel Metatron. Kui see tšakra avaneb on see nagu suur karikas tuues Allika energiat ja see energia saab siis alla voolata läbi kogu tšakrate süsteemi. See voolab läbi sinu ja võimaldab teil end avada ülestõusu valgusesse nii, et saate oma monaadi ehk jumalikku sädet kanda oma füüsilises kehas. Nii võib sinust saada tõeline valguse jõud.

Võite saada nagu majakaks, aidates paljusid inimesi. Kui reastad oma  täielikult avatud 12 tšakrat ühele joonele, tuleb Valgus otsejoones Algallikast läbi sinu tšakrate otse sinu Maatähe tšakrasse ning seejärel levib mööda ley-liine püramiidideni. Aidates neil süttida ning aidates Maal saada tagasi õige joondatus Universumiga. Selle videoga töötades on teil võimalus olla kosmiline olend  ja tuua muudatusi Planeedile.

Palun tehke seda

Hide picture