Head sõbrad,
täna, 1.aprillil teeme hommikul
kell 6.30 ja 9.30 Pirita Kristalltempli seansi,
ning õhtul kell 21.30 Valguse DNA seansi

 

 

NB! Aprilli energiaseansid asuvad siin:
KLIKI PILDIL!

“Tervitan Sind ja õnnitlen märtsi energiaseanssidel osalemise puhul!

Iga kuu on energiaseansid uuendatud energiatega.

Iga päev toimub hommikune Põhjala Valguse või Pirita Valgussamba seanss kell 6.30 ja 9.30 (vali kumb aeg paremini sobib) ja õhtune Valguse DNA seanss kell 21.30.

Soovin rõõmsat meelt ja kohtumiseni seanssidel!”

Iga päev on energiaseansil uus sissejuhatus

1.-7. märtsil:

Esmaspäev
Teisipäev
Kolmapäev
Neljapäev
Reede
Laupäev
Pühapäev

Vibratsioon ja Resonants
Selge nägemus
Galaktika Sageduse Muutus
Teine Lemuuria
Olemise Perspektiiv
Sfääride Allianss
Luba Päikesepaiste sisse

8.-14. märtsil:

Esmaspäev
Teisipäev
Kolmapäev
Neljapäev
Reede
Laupäev
Pühapäev

Tasakaalustades Vastandid
Meie Sisemine Maailm
Evolutsiooniline Hüpe
Rahu ja Kaastunne
Kui Väljakutsed muutuvad Võimalusteks
Lõpmatuse Punktid
Olete Valgus

15.-21. märtsil:

Esmaspäev
Teisipäev
Kolmapäev
Neljapäev
Reede
Laupäev
Pühapäev

Teemant Valgus
Koodide Laevad
Ühisteadvus
Ümberkujundus Ühtsusesse
Meie Valgus

Valguse Juurdevool Maale
Solara

22.-28. märtsil:

Esmaspäev
Teisipäev
Kolmapäev
Neljapäev
Reede
Laupäev
Pühapäev

Rejuve / Noorenemine
Majakate Hoidjad
Üks Puu
Loomise Kiired
Kollektiivne Sisemine Maailm
Meie Galaktiline Ühendus
Kosmilise Taeva ja Maa Vibratsiooni Ühendus

28.märtsil – 4. aprillil:

Esmaspäev
Teisipäev
Kolmapäev
Neljapäev
Reede
Laupäev
Pühapäev

Armumine
Smaragd & Violetne Tervendav ja Uuendav Valgus
Kogu Potentsiaal, mis Eksisteerib
Üks Kõigega
Dimensioonide Hüpe
Meie Rahulikkus
Kristallilised Päikese Valguskehad

Enne energiaseanssi

Tunneta pilti ja luba Valguse energial endasse voolata:

Kolmapäev:
Kogu Potentsiaal, mis Eksisteerib

Solara

Kogu Potentsiaal, mis Eksisteerib

Tunneta seda pilti:

Sinu intuitsioon: Kõik potentsiaalid, mis eksisteerivad… minevik, tulevik ja olevik.

 

Akashi ärkamine on intuitiivne tunne sellest, mis Sinu jaoks toimib ja mis mitte. Igaühel teist on Hing, mis on väljaspool seda reaalsust ja loorist kõrgemal. See oled Sina teises kohas. Saabunud on energiad, mida Maa on väärt… ja see on midagi, mida Sa arvad, et teised kontrollivad. Seega, kes tegeleb nende energiate kohaletoimetamisega? See oled Sina!

 

Vana tsükkel on lõppemas, seega teretulemast uude tsüklisse! Kõik, mida Sa vajad uues tsüklis, toimetatakse siia vastavalt Maa teadvuse tasandile. Planeedi madala teadvuse tasandil ei näe palju muutusi, eriti teadvuses ja see on see, mida oled näinud sadu aastaid. Madala teadvustasandiga jätkuvad düsfunktsionaalsed asjad.. justkui Sa polekski eriti õppinud. 

 

Magneetilisus! Tõmbamine – tõukumine on olemas igas magnetite komplektis, aga kui te jõudsite mootorite arendamiseni, otsustasite valida sisepõlemismootori magnetite asemel. Magneteid oleks saanud kergelt kasutada kolbidena – tõmbab ja tõukub, tõmbab ja tõukub, kütust polekski vaja. Miks te ei läinud seda teed?

 

Hooned, kodud ja kliinikud, millel poleks mingit pistmist elektrivõrguga. Vee magestamine on tulemas päevakorda kuumutamiseta. Vana tsükkel lõppes ja Sinu vabal tahtel uus tsükkel saabus uute energiatega. Uued asjad saabuvad teie planeedile, sest Teie teadvus on kasvamas. Te vaatate uudiseid, vanu filosoofilisi paradigmasid, mis ütlevad, et see, mis juhtus eile, kordub ka homme, aga see ei ole enam nii. Sellepärast, et tänased valikud on sellised, mida te ei osanud oodatagi. Tänu intuitsioonile on see teadvuse kasvamine.

 

Ja te hakkate seda kõike ette tajuma intuitiivselt. See kõik tuleb peamiselt vanadele hingedele, kaasaarvatud leiutajatele, kes praegu saabuvad Maale väga noorte kehadena. Ära arva, kui näed kedagi alla 20ne aastast, et ta ei tea, millest ta räägib. Mõnel neist võib olla Akashi kroonika mehest nagu Tesla või Einstein või midagi, mida kutsutakse hinge vahetuseks, sest hing ise pole ainsuses – see on multi-dimensionaalne, mitmes kohas samal ajal nagu vaim, mida kutsutakse Loovaks Allikaks.

 

Need vabad valikud loovad intuitsiooni baasilt terviklikkuse. 2020 oli duaalsuse aasta, muutuste aasta, mil valge sai valgemaks ja must sai mustemaks. Inimestel on paranemas intuitsiooni sellest, mis on õige ja mis mitte – teie kultuurile, teie Maale ja teie ajale. Need ei ole raamatuteadmised.

 

Ja terviklikkusega saabub kaastunne ja vastutus ja lõppeb piinamine. Teie planeedile on saabunud midagi uut, mida te pole varem näinud. Nüüd on käes aeg, mil muutub poliitika ja Sa tead, kes räägib tõtt ja kes teeskleb või kes ütleb üht ja teeb teist. Teisisõnu Sa näed teistest läbi! See kõik on saabunud ja teil hakkab olema uus demokraatia süsteem, mis toimib paremini kui praegune.

 

Maailmas, kus praegu elad, kus on nii palju negatiivsust ja kontrolli, kõik tänu korporatsioonile, kogu terror mis on nii kaua peidus olnud, pistab nüüd oma inetu pea pinnale ja näitab end. Varem olid neil kohad, kus end peita võimu taha ja raha ja mõjuvõim, siis nüüd sellel ei ole tähtsust, sest inimene ei luba sel enam juhtuda. On olemas suured segakontsernid sobimatu energiaga, mis hoiavad inimest haigena raha järele. Meditsiinis saab toimuma revolutsioon. Seksuaalorjastatus on toimunud kaua aega. See muutus saab toimuma vana ja uue teadvuse vahel.

 

On olemas potentsiaal kõrgemalt teadvuselt ühendama vana ja uut, et ei tekiks olukorda, kus vana ebaõnnestub ja Sa pead alustama nullist tehes kõike uuesti. See on vana paradigma, see on must ja valge, aga on olemas inimesi, kes aitavad ühendada vana ja uut ning see võib mõnda aega olla keeruline, kuid see ei pea tähendama, et kõik Sinu riigis kukub kokku ja kõike on vaja alustada uuesti. Ühendamine on võtmesõnaks, läbikukkumine mitte.

 

Uued asjad on Sinuni tulemas Su oma plaani järgi teiselt poolt loori. Ole valmis multi -dimensionaalsuseks! Ei ole vaja ohverdada ühtegi osa Gaiast või selle eluvormist. On toimumas uued katsetused. Uued asjad on tulemas – Väli ja selgus teadvuse energiate mõistmisega, mida Sul pole varem olnud. Pane tähele, sest vanadel Hingedel on võime tõeliselt muuta enda teadvust asjades, mis loovad muutusi. Eriti kollektiivsel tasandil.

 

Teadvus on energia. See on mängija planeedi füüsikaga. Manifesteerimise esmane kood on Väli. Kogu planeedi potentsiaalid on Väljas ja see on kõrgema teadvusega inimestele kättesaadav. Sa ei pea minema seda õppima, Sa ei pea teadma numbreid – kõik potentsiaalid, mis eksisteerviad – minevikus, tulevikus, olevikus. See on see, millesse Sa sisened oma intuitsiooniga, et aidata Sul liikuda planeedi energiates viisil, kuidas Sa pole seda kunagi varem teinud. See on see, mida suudab teha vana Hing.

 

Heatahtlikkus, ühendamine – need on sõnad, mida Sa hakkad nägema poliitikas. Kõik asjad, mis varem seal polnud. Asjad on palju suuremad kui uudised, kallikesed. Ja see, mis juhtub järgmiseks ja teadvus, mis on seotud ning kuidas Sa seda käsitled, on asjad, millest me räägime!

 

Pilt: Jean-Luc Bozzoli
Info allikas: Kryon

Tunneta seda pilti:

Magnetilised portaalid … uus energia uue Maa jaoks.
Need on justkui kootud Maa maatriksisse … koos Suure Keskpäikese ehk Galaktika Keskusega.
Ajatute magnetväljade kaudu… kiireneb oluliselt uute loomiskoodide vibratsioon.

 

Nende loomiskoodide aktiveerimine jõuab Maale läbi spetsiaalsete portaalide, tuues uue energia Uue Maa jaoks. See toob esile, kuid ka puhastab teis iidsed hirmud, toob välja Galaktilised ja Planetaarsed DNA koodid.

 

Kasutage lihtsalt enda huvides universaalset külgetõmbeseadust, muutes negatiivsed mõtted positiivseteks.

Lihtsalt… olles Hinged, kes te olete, kiirgate Valgust siia maailma.

 

Kosmilise Taeva ja Maa vibratsiooniline ühendus

Maa nihutab oma loomulikku algmustrit, et võtta vastu muutusi, mis peavad tulema.

Maa Akaša kirjetes. See hõlmab algupäraseid püha geomeetriakoode, mis algasid paradiisi aktiveerimisest Lemuurias. Palun valmistuge selle uue energia vastuvõtmiseks. Kogete oma teadvuses kiiret muutust.

 

See on teie mittevajalike plokkide ja takistuste vabastamise protsess. Kosmilise Taeva ja Maa ühinemine annab uue Maa jaoks uue energia. 

 

Igas hingetõmbes võtke Universumist endasse rikkust, küllust ja energiat! 
Otsustage, mida soovite kogeda. Kujutage seda ette. Hingake seda sisse. Hingake tervise sagedusi. Hingake sisse armastuse sagedusi. Kasutage lihtsat kavatsust aktiveerida endas tingimusteta armastuse, heaolu, rõõmu, armastuse, kerguse sagedusi.

 

Tunnetage seda. Mäletage seda. Ühendage end sageli sellega, mida soovite kogeda. Seda lihtsalt kavatsuse ja hingamise kaudu… Juba teadlikult hingamise tulemusel hakkab teie elu õrnalt, jõuliselt ja külluslikult muutuma!

 

Pilt: Jean-Luc Bozzoli
Väljavõtted: AA Michael, matthewbooks.com

Meie DNA-s olev Hinge olemus  ja kõrgendatud kosmilised energiad ühendavad meid meie Tähe- ja Galaktika päritoluga. Siiani „uinunud” DNA-ahelate aktiveerimine toimub, kui tõstate enda võnkesagedust ehk vibratsiooni.

 

Olete lahkumas ühest ruumist, mõõtmest ja sagedusest ning kogete järjest enam ennast uuel tasandil – emotsionaalselt, hingeliselt, vaimselt ja füüsiliselt. See on teie Hinge olemus, koostöös teie DNA ja Ülestõusmise energiatega, suundudes oma Tähe/Galaktika päritolu ning tegeliku olemuse juurde.

 

See on Kõrgem Mina, kes on tulnud siia läbi erinevate dimensioonide, kehastuste, planeetide ja Loomise Kiirte.

 

Pilt: Jean-Luc Bozzoli
Väljavõte: Shekina Blue Ray

Majakate hoidjad & Navigeerimine mitmetes Dimensioonides
See, kes Sa oled, ei ole seotud tingimustega…  See, kes Sa oled, ei sõltu sellest, mis Sind on uskuma pandud… Oled Ülim Sina!

 

Inimene on kompleksne vibratsioon ja Sa ei ole üksnes Inimene. Inimene on kui kostüüm… või keha, mida mõnda aega kanname.

 

Sa ei vaja midagi, et olla õnnelik, kuid vajad midagi, et olla õnnetu. Oled ärkamas sellest pikast Inimeseks olemise unest… Selgesse Teadlikkusse Iseendast.

 

Lastes lahti kõikidest ideedest, fantaasiatest ja arvamustest sellest, kes oled… ning püsides täielikus tühjuses – see ongi Vabadus!

 

Majakate Hoidjad
See, et valgus aitab laevadel turvaliselt sadamasse randuda, ei tähenda, et majaka hoidja läheks laeva kapteni juurde ja hakkaks koos temaga pidutsema. Selle asemel valguse hoidja vaikselt rõõmustab ja jätkab valguse näitamist. Ta ei ütle teistele, et päästis laeva. Ta on vaikne ja jätkab, sageli üksinduses, olles ankurdatud maasse.

 

Nende laevade üle, kes ei vaadanud üles ega näinud majakat ning lõpetasid kahjustustega kividel, võib majakas kurvastada. Kuid valguse näitaja ei võta vastutust nende üle, kes lõpetavad karil! Ta ei põlasta juhtunut ja ei lammuta majakat selle laeva pärast, kes ei vaadanud, et näha valgust. EI. Majakal on üks ülesanne – ja see on näidata Valgust, näidata Valgust ja näidata Valgust.

 

Pilt: Jean-Luc Bozzoli
Allikas: ~ Mooji, Kryon

“Vanast duaalsusest lahti laskmine… et mõista oma Inimliku kogemuse ja Vaimu kõrgeimaid tõdesid” 

 

Teie Puhas Kohalolek on teile üha tuttavam.

 

Kui jõuate sellesse ruumilisusesse, kui suudate lahti lasta… siis olete Kõigi Võimaluste ruumis.  Footonid kannavad Valgust üle kogu kosmose… mida pidevalt valgustab kosmiline Valgus läbi Maa läheduses oleva footonriba. Footonid annavad Valgusele hoogu, mis on energeetiliselt tõstmas teie Maailma.

 

Ego kipub esitama piiratud ideid ja võimalusi… Miks mitte kõigest sellest vabaneda? Olete selles väga loomulikus ja võimestavas protsessis. Ja ennekõike selleks, et saaksite end ette valmistada nende võimsate Uute Alguste oskuslikeks ja avatud kohtumisteks. See on elav evolutsioon ja see loob lõputut Uue Alguse voogu. “

 

Samal ajal võite hakata valmistuma põnevateks aegadeks, mis pakub teile igasuguseid huvitavaid kogemusi. Võib-olla leiate, et kõige põnevam on võimalus kohtuda oma Kosmoseperekonnaga ja võimalus naasta oma koduplaneedile. Teil on nii palju erinevaid missioone, mida saate ette võtta. Teie tulevik on… selline mille valite… ja see on Valguse levitamine kaugele ja laialt.

 

3D-d maailma valitsevad karma ja hirm – SEE ON MUUTUMAS ARMASTUSE JA VALGUSE 5D-maailmaks – tähelepanelikkus on nüüd ülioluline – ALOHA HONUA on Havai päritolu “Armastan Maad ja kõike loomingut”

 

Pilt: Jean-Luc Bozzoli
Info: ~ Meredith Murphy väljavõtted peaingel Miikaelist
~ Mike Quinsey väljavõtted SaLuSast

See on avanud Maal portaale, võimaldades meil vastu võtta viienda dimensiooni Kristalse Päikesevalguse kõrgemaid sagedusi. Need nihked muudavad meie isiklikku energiavälja ja mõjutavad oluliselt meie vaimse keha ja aju füüsilist struktuuri. Seega surutakse praegu meie eeterkehas esile sinna salvestatud asjad, mis olid varem meie eest varjatud… puhastavale pinnale… eemaldades plokid, mis on takistanud meid Valguses edasi liikumast.

 

Rakustruktuur ja teadvus
Taju, teadvus, valgus, pimedus… kogenud vanadele hingedele, kes on planeedil läbi elanud palju energiaid… oli pimeduse ja valguse piiritlemine meeldiv tegevus.  Valgustöötajad veetsid pimedusega võitlemiseks sama palju aega kui sina valguse tekitamiseks.

 

Tervendajad pidid end kaitsma negatiivsuse eest, mida inimene kandis. Maailmas, kus on nii palju erinevaid teadvusi ja energiaid… paljud teist on endiselt täiesti veendunud, et peate võitlema varjuküljega.

 

Mõistke, et olete sellest nüüd vaba ja võite öelda: “noh, see on ikka siin …” ja kui tajute negatiivsust, tunnete just enda negatiivsust, sest Valgus peseb seda praegu puhtaks. Valgus on aktiivne… pimedus pole, see on passiivne, see tähendab, et kui pimedas toas valguse sisse lülitate, pole pimedust enam.

 

Kui lähete välja, olge Valgustöötajad…  teie Valgus on nii tugev, pimedusel pole võimalust… kõikjal, kus te kõnnite, lülitage Valgus sisse. Pimedusel pole oma energiat, selle võitmiseks peab olema valguse puudumine. Valguse saate sisse lülitada oma kavatsusega.

 

Võimalik, et olete aastaid ja aastaid töötanud teatud viisil – võite olla uhke selle üle, kuidas töötate pimedusega võideldes ja kuidas teete… Lõpetage pimedusega võitlemine ja lülitage oma Valgus sisse, sest see on ainus asi, mis töötab.

 

Pilt: Jean-Luc Bozzoli
Info: Kryon

Sisse-
juhatuseks
Tiibeti helikausid,
Medwyn Goodall-i või
Robert Haig Coxon-i muusika

Tiibeti helikausidhäälestuseks
Medwyn GoodallGuardian Spirit
Robert Haig CoxonMental Clarity

     vaata lisaks… 

NB! Need helifailid on häälestuseks,
energiaseansil osalemiseks liigu pisut edasi…

Märtsi energiaseansid

Järgmise seansini

Märtsis on igapäevastel energiaseanssidel
ühiselt osalejaid hetke seisuga: 89
Koos loome võimsa Valgusvälja.

Head sõbrad,
täna, 1.aprillil teeme hommikul
kell 6.30 ja 9.30 Pirita Kristalltempli seansi,
ning õhtul kell 21.30 Valguse DNA seansi

 

 

NB! Aprilli energiaseansid asuvad siin:
KLIKI PILDIL!

Lille LindmäePõhjala Valguse seanss 31.märtsil kell 6.30 ja 9.30

Alustamiseks vajuta Play

“Nendel energiaseanssidel on palju vaikuse osa,

nii toimivad kõrged võnkesagedused kõige paremini.

Teeme seda koos ja mina toetan Sind enda energiatega!”

Nendel seanssidel on kõige olulisem tunda…
Ei olegi nii oluline, kas näed Kristalltemplit, energiaid, kas näed värve,
piisab ka energia kogemisest ja tunnetamisest…
Vaja on vaid järjepidevust…

Astudes välja mõtlemise seisust, lõdvestudes,

hakkab energia Sinusse vabalt voolama…

Toimuvatel energiaseanssidel on kõige olulisem vaikuse osa,

mil saate endale juurde kõrge võnkesagedusega energiaid.

Mõni aeg tagasi teatati:
“Kui osaleja tunneb seansi ajal sügavat tänulikkuse tunnet, jääb ühendus seansil toimivate energiatega terveks päevaks…”
Tänulikkuse tunne aitab Sind oluliselt parema ühenduse saamisel…

Hea osaleja,
see on Põhjala Valguse energiaseanss,
tunneta valguse ja energia voogu…

Mida oodata:
Seansi alguses kõlavad häälestuseks Himaalaja helikausid.
Põhjala Valguse energiaseanss algab umbes kolmandal minutil.

“Kõrges võnkesageduses saab ühenduse läbi olemise…”

 

Umbes kolmandal minutil ühendan Sinu energiad Põhjala Valgusega.

NB! Teises pooles toimub seanss suures osas vaikuses.

Energiaseanss kestab ca 21 minutit ja toimub ühiselt online
kolmapäeval, 31.märtsil algusega kell 6.30 ja 9.30 (Eesti aeg)

Põhjala Valgus ja Ruhnu saar

Lille LindmäePirita Kristalltempli seanss 1.märtsil kell 6.30 ja 9.30

Alustamiseks vajuta Play

“Nendel energiaseanssidel on palju vaikuse osa,

nii toimivad kõrged võnkesagedused kõige paremini.

Teeme seda koos ja mina toetan Sind enda energiatega!”

Nendel seanssidel on kõige olulisem tunda…
Ei olegi nii oluline, kas näed Kristalltemplit, energiaid, kas näed värve,
piisab ka energia kogemisest ja tunnetamisest…
Vaja on vaid järjepidevust…

Astudes välja mõtlemise seisust, lõdvestudes,

hakkab energia Sinusse vabalt voolama…

Toimuvatel energiaseanssidel on kõige olulisem vaikuse osa,

mil saate endale juurde kõrge võnkesagedusega energiaid.

Mõni aeg tagasi teatati:
“Kui osaleja tunneb seansi ajal sügavat tänulikkuse tunnet, jääb ühendus seansil toimivate energiatega terveks päevaks…”
Tänulikkuse tunne aitab Sind oluliselt parema ühenduse saamisel…

Hea osaleja,
see on Pirita Kristalltempli energiaseanss,
tunneta valguse ja energia voogu…

Mida oodata:
Seansi alguses kõlavad häälestuseks Himaalaja helikausid.
Pirita Kristalltempli energiaseanss algab umbes kolmandal minutil.

“Kõrges võnkesageduses saab ühenduse läbi olemise…”

 

Umbes kolmandal minutil ühendan Sinu energiad Pirita Kristalltempliga.

NB! Teises pooles toimub seanss suures osas vaikuses.

Energiaseanss kestab ca 21 minutit ja toimub ühiselt online
esmaspäeval, 1.märtsil algusega kell 6.30 ja 9.30 (Eesti aeg)

Pirita Kristalltempel asub T tähega märgitud kohas.
Kujuta ette, et Sina oledki see tempel ja Saad koheselt ühenduse…

Lille LindmäeValguse dna seanss 31.märtsil kell 21.30

Alustamiseks vajuta Play

“Nendel energiaseanssidel on palju vaikuse osa,

nii toimivad kõrged võnkesagedused kõige paremini.

Mina toetan teid enda energiatega!”

Nendel seanssidel on kõige olulisem tunda…
Ei olegi nii oluline, kui palju näed Valguse DNA-d, energiaid, kas näed värve,
piisab ka energia kogemisest ja tunnetamisest…
Vaja on vaid järjepidevust…

Astudes välja mõtlemise seisust, lõdvestudes,

hakkab energia Sinusse vabalt voolama…

Toimuvatel energiaseanssidel on kõige olulisem vaikuse osa,

mil saate endale juurde kõrge võnkesagedusega energiaid.

Mõni aeg tagasi teatati:
“Kui osaleja tunneb seansi ajal sügavat tänulikkuse tunnet, jääb ühendus seansil toimivate energiatega terveks päevaks…”
Tänulikkuse tunne aitab sind oluliselt parema ühenduse saamisel…

Hea osaleja,
see on Valguse DNA energiaseanss,
tunneta valguse ja energia voogu…

Mida oodata:
Seansi alguses kõlavad häälestuseks Himaalaja helikausid.
Valguse DNA energiaseanss algab umbes kolmandal minutil.

“Kõrges võnkesageduses saab ühenduse läbi olemise…”

Umbes kolmandal minutil ühendan Sinu energiad enda energiatega
NB! Teises pooles toimub seanss suures osas vaikuses.

Energiaseanss kestab ca 21 minutit ja toimub ühiselt online
kolmapäeval, 31.märtsil algusega kell 21.30 (Eesti aeg)

Kogu Potentsiaal, mis Eksisteerib

Multidimensionaalsus

 

Sinu kvanthäälestus,
Sinu kunstiline joonestus,
Sinu taipamine
Valguse paitamine.

Sinu koodide kuldsus,
Sinu avardumise julgus.

 

Läbi kõrgteadlikkuse muundumine,
multidimensionaalsuses suundumine.

Valikus kõrgeimad oktaavid,
Sinu sees avanemas kuldsed saalid.

 

Läbi teadlikkuse Sa ühendunud,
Kuldsagedusse pühendunud.

 

______________________

 
Galaktiline spiraal
Toimumas kõrgem puhastus,
Kosmilise Nõukogu juhatus.

 

Valikuis suursugune elegantsus,
elujaatus, tolerantsus.

 

Valikuis kosmilised liikumised,
valguses spiraalsed kiikumised.

 

Sul vaba tahe tulla ja minna,
Hinge sünkroonsusesse, just sinna.

 

Sa mängeva kergusega muunda,
läbi kuldprisma vali suunda.

 

Olla teadlikkuse noodis,
Kõrgema hüvangu soovis.

Galaktilises spiraalis,
Autor: Helve Pärna

Pühapäeva, 28.märtsi otseülekande kordus (kliki kuupäeval):  28.märts 2021

Täna, Pühapäeval kell 11 teeme ühismeditatsiooni ja video otseülekande.

kliki pildil…

Head sõbrad,
täna, 1.aprillil teeme hommikul
kell 6.30 ja 9.30 Pirita Kristalltempli seansi,
ning õhtul kell 21.30 Valguse DNA seansi

 

 

NB! Aprilli energiaseansid asuvad siin:
KLIKI PILDIL!