Oluline info:

Head sõbrad,

teisipäeval, 21.detsembril kell 17.30 toimus ülemaailmne ühismeditatsioon ja ühistaotlus.

Tulemused peagi… Galaktilise Perekonnaga liitumine ja Jumaliku Algallikaga katkematu ühenduse loomine.

“Tervitan Sind ja õnnitlen veebruari energiaseanssidel osalemise puhul!

Iga kuu on energiaseansid uuendatud energiatega.

Liituda saad igal ajal. Iga päev toimub hommikune seanss kell 6.30 ja 9.30 (vali kumb aeg paremini sobib) ja õhtune seanss kell 20.30.”

“Tervitan Sind ja õnnitlen jaanuari energiaseanssidel osalemise puhul!

Iga kuu on energiaseansid uuendatud energiatega.

Liituda saad igal ajal. Iga päev toimub hommikune seanss kell 6.30 ja 9.30 (vali kumb aeg paremini sobib) ja õhtune seanss kell 20.30.”

Registreerin osalema:

Saan juurdepääsu terveks jaanuari kuuks:

0,00 €
Kõik kokku: oktoober 2023

Energiaseansside edusammud on viinud selleni, et igaüks on valmis ka andma.

Nüüd, jaanuaris 2023 , peale igat energiaseanssi, tunnetage, et olete suur Valgus ja hakkame seda Valgust välja kiirgama.

Iseenda, kogu Maa ja kõikide hüvanguks.

Te suudate seda teha ja praegu on see väga oluline!

Kohtumiseni!

Ühised energiaseansid iga päev
Osalemiseks kliki pildil…

Otseülekanne igal pühapäeval.
Osalemiseks kliki pildil…

Loengud ja koolitused
Registreerimine ja info

Lisaks 21 päeva energiaseanssidele,

kutsun Sind osalema ka

järgmisel ühismeditatsioonil ja energiaseansil

pühapäeval, 1.jaanuaril kell 10.00 eesti aja järgi 

Alustame ühismeditatsiooni häälestusega igal pühapäeval kell 9:30,
et viia meid kõrgemale, Veevalaja ajastu ajajoonele.

“Iga kolmapäeva õhtul kell 8 õhtul
teeme webinari loodava Valguslinna teemal. Oled oodatud!”

Registreerimine…

Videomeditatsioon 18.aprill 2021

Galibriella kaudu Plejaadlaste antud vastukaja 21.märtsi ühismeditatsioonile:

Rohkem infot...

Videomeditatsioon 18.aprill 2021

Galibriella kaudu Plejaadlaste antud vastukaja 21.märtsi ühismeditatsioonile.

Näeme, et olete puhta kiirgava energiavälja sees. Täname, et olete abiks. Olete aidanud Emakese-Maa valguslävendit toita oma puhta armastuse, valguse, kiirgava rõõmuga ja see on ülev vaatepilt, teile kõigile vajalik tegevus ja samas ka raviv. Energeetilise lävendi tõstjana olete olnud vajalikud, teineteisele abiks, kui ka loodav Looja avarusväli on ennekõike vajalik teile endile.

 

Kuna just selle kaudu antav informatsioon suudab maailma muuta, toita teie kaudu Maa-Ema lävendivalgusest alguse saanud ilmamaa paiku; kui ka teie enda energiavälja toites, suudate enamat korda saata selles imelises paigas nimega Maa.

 

Kas märkasite, kuidas energiaväli suurenes teie ümber, nagu hiigelsuur väli ühtis maakera eri paikade valgustatud ruumi energiaväljadega ja selles koosluses olid abiks teie enda abilised.

 

Valgusolevused, kes saadeti teie kaudu aitama, Maa-Emale abiks, sest ainult nii on võimalik südametuld läita, kui adute ilmamaa valguslävendi suurust. Miski pole võrreldav sellega kui ühismeditatsiooni kulgemine aitab kaasa tuua uudseid lahendusi Maale, uudset elukorraldust, uudset valgust ilmamaa korrastatud ruumitunnetusele.

 

Uus väli lubab aktiveerida laste tähelepanu muutustele, millega kaasnevad uued elukorraldused Maakeral. Egiptusest saavad alguse uued arengusuunad ja leiud. Gröönimaa avarused laienevad peagi rohealadeks, millega kaasnevad uued elukorraldused, pühapaikade avastused, arheoloogilised leiud. Samuti muutub elukorraldus hoopis teistsuguseks Iirimaal, Lähis – Idas, kagusuunal ja teistes mandriosade kooslustes.

 

Ilmamaa vaatlejatena märkame muutusi ka uusühiskonnalises määratluses paikades, kus ilmamaa vöönd asub Ecuadori lähistel. Ebaühtlane pinnavorm avaldab survet eri maa kooslustele.
Edasi anti mind (Lillet) puudutavat infot portaalidest, mis kuuluvad minu järgmiste tööde valdkonda. Räägiti ka tahhüonidest. Kokku 18 lehekülge.

 

4.04.2021 plejaadlaste antud info
Me täname, et olete osalenud ühismeditatsioonis ja andnud, paitanud Ema-Maa valguslävendit, puudutanud Ema-Maa kambrivõlvisid uute lootuste ja teadmistega. Me täname, et olete võtnud nõuks parandada Ema-Maa valguslävendit ja andnud tagasi jõu neile inimestele, kelle käekäigus pole olnud lootussädet seoses covid-19 haiguspuhanguga.

 

Me näeme ja palume taas abi, et jätkaksite ühismeditatsiooni palvetunnetuse jõu abil Looja loomingu austamist ja täiustamist. Saatuse määravad inimesed, kes on alati olnud Looja loomingu võti, alustalad. Inimkonna ajaloos olete te ise oma taiplikkuse, terava pilgu, soojendava südame; pealehakkamistega olnud kohtades, kus valgusküllane eluviis on tabu olnud.

 

Teie südametule valgusest alguse saanud teod pole ehk avalikkuse tähelepanu köitnud, aga teadke, et infoväli laseb aduda inimmeele tasandil enamat. Ja sellega kaasnev vajadus ja tähelepanu (mida saate iseendale oma tegude kaudu) on täiuslikum, vajalikum, kui mistahes kuuluvus avaliku tähelepanu keskmesse, sest tervistav jõud teis enestes laeb teid sel määral, et oleksite rakutasandil terve, hoitud, kaitstud ja armastatud.

 

Olge hoolivad oma lähedaste suhtes, sest kõik, mis te annate oma armastatud inimestele, lähedastele, see toob teid teadvusväljaliselt kõrgematele tasanditele. Kus ligipääs lubab tajuda kolmemõõtmelisest maailmast enamat, sest ilmamaa on piiritletud tähendusega olnud.

 

Kuid universumi põhjatu sügavus ja kaugus on hoomamatu tähendusega esile tõusnud seal, kus hoolivusest teoks saanud mõtted on äratanud Maa-Ema südamevalguse ja Looja tasandi valgus laseb küllusel särada üksikisiku tasandil. Olgem tänulikud. On loovuse aeg, tänulikkuse aeg ja tervenemise aeg nii kehatasandil kui hinges. Me täname! Aamen.

 

Infoväljas olid Ema-Maa valguslävendi esindajad; ilmaliku maailma saatjahinged – valgustatud reisikaaslased. Veel olid esindatud Plejaadlaste esindusisikud Hermiine ja Efremiin; valgustatud hingelävendi kaitsjad ja hoidjad; teejuhid; ingelliku maailma esindajad, Jeremia. Me täname! Aamen.

20-22 jaanuar on oluline aeg, millest sõltub planeedi Maa edasiste sündmuste käik.

Teada on antud, et positiivsed muutused planeedil Maa füüsilisel tasandil algavad Ameerika Ühendriikidest.

Sel ajavahemikul on eriti oluline ankurdada niipalju Valgust kui võimalik ja teha seda ühismeditatsioonide ajal.

Rohkem infot...

Valgusjõud paluvad osaleda globaalsetel meditatsioonidel ajavahemikus 20.jaanuar kell 19.00 (Eesti aja järgi) kuni 22.jaanuar kell 19.00 (Eesti aja järgi). Need globaalsed meditatsioonid on ülivajalikud Kuldsele Ajastule ülemineku toetuseks ja toimuvad globaalselt iga 4 tunni järel.

Kõik alguse ajad on Eesti aja järgi.
Meditatsiooni soovitatav kestvus 15 minutit.

K, 20.jaanuar 2021

19.00
23.00

N, 21.jaanuar 2021

03.00
07.00
11.00
15.00
19.00
23.00

R, 22.jaanuar 2021

03.00
07.00
11.00
15.00
19.00

Screenshot 2021-01-20 at 03.57.50

Loome sellised Valgussambad üle Ameerika Ühendriikide!

Oleme jõudnud aega, kus on võimalik luua Maa heaks Valgussambaid.
See on meie uue ühiskonna ülesehituseks, mis algab Ameerika Ühendriikidest ja seejärel kogu maailmas, ka Eestimaal.
Kuidas seda teha…

Rohkem infot...

1. Kasuta endale sobivat tehnikat, et minna rahuseisundisse.

Hinga sügavalt sisse Valget Valgust. Hoia mõni hetk hinge kinni, sel ajal tunneta ühendust Algallikaga.

Seejärel hinga välja kõik, mida Sa enam ei vaja. Tee seda mitu korda.

 

Ütle see või sarnane mantra vaikselt või valjusti:

Olen Hing
Olen Jumalik Valgus
Olen Jumalik Tahe
Olen Jumalik Armastus
Olen kujundatud oma Hinge poolt

 

2. Kujuta ette oma südametšakra valgust särava Valge Valgusena.
Visualiseeri seda Valgust keerisena, mis puhastab hetkega Sinu energiavälja.

 

3. Kujuta ette viisnurkset tähte, mille asetad taevasse umbes 15 kilomeetrit maapinnast kõrgemale. Vaata seda tähte, see särab ja kiirgab Valgust.

 

4. Visualiseeri nüüd, et Galaktika Keskpäikeselt tuleb Valgus kiirena läbi Sinu loodud viisnurkse tähe, loob Valgussamba ja suundub sügavale Maa keskmesse.
Visualiseeri seda mitmeid kordi. Valgussammas on nüüd olemas.

 

5. Pöörlev valgussammas eemaldab kõik madalad võnkesagedused Maal, tumedad energiad ning kannab need muundamiseks üles viisnurkse täheni. Visualiseeri seda pöörlevat valgussammast mitu korda.

 

6. Näe, kuidas Sinu Valgussammas on ühendatud kõigi Valgussammastega.
See on ühendatud Valguse võrgustikuga kogu planeedi all, pinnal ja kohal ning mistahes Valguspunktiga, mida kõike juhivad Ülestõusnud Meistrid.
Hiilgavas Valguse võrgustikus on kõik omavahel ühendatud.

 

7. Teatan Allika nimel, MINA OLEN igavese Valguse Kohalolek ja taotlen, et minu Valgussammas on nüüd kõikidel tasanditel Allika poolt juhitud.

Võiksid lisaks visualiseerida Violetset Leeki, mis puhastab kõik energiad kogu Ameerika mandriosas. Selle tegvuse juures Sind juhendatakse Universumi Abiliste poolt.

Seda võiks teha palju kordi.

 

Valguse võit!

21.detsember 2020 kell 20:22 (Eesti aja järgi) oli
 Ametlik Kuldse Ajastu algus!

“Maailmas kõikjal tõuseb tunnete pool esile ja see mõjutab võimsalt. Inimesed ei tea, mis tulevik toob, kuid ei tasu lootust kaotada. Vähehaaval kõik muutub valgemaks. Kõigel, mis toimub, on tähendus.”

Jakatz, 28.september 2020

Video otseülekanne
Energiaseanss ja ühismeditatsioon

igal pühapäeval kell 10.00

“Looja ütleb, et täna on see päev, kui tõstab esile omad värvid teist igaühest. Neist eriti kaunitest ja võimsatest värvidest võin teile rääkida õige palju, kuid parem anname neil mõjuda seal, kus neist just nüüd abi vajatakse.

Nendest värvidest tuleb meile väga suurt ja erilist jõudu, mis aitab inimesi, loomi, taimi ja kõike seda, mida Elu üleüldse tõstab esile meie heaks ja kaitseks.

Nendest värvidest on suur abi ja see toetab meie andeid ja oskusi. See aitab meis andeid ja oskusi esile tuua.

Täna võite tunda hellustunnet, kui need värvid teisse asetuvad.

 

Täna teile igaühele antud värvilisi võimsaid energiaid ei võeta ära, need on teil kasutatavad ka edaspidi.”

Minu kanaldaja, Erkki Tuomala, Helsingis 10.11.2020

21 päeva energiaseansid
Igal hommikul kell 6.30 ja 9.30,
igal õhtul kell 20.30

Vaata seda pilti. Hinga sisse valgust!

Järgmise 21 päeva energiaseansini: 

Soovid lisainfot energiaseansside kohta…

Sisesta enda nimi ja e-posti aadress ja saadame täpsemat infot…

Mis on uut novembris

Novembris räägime uutest asjadest,
tahhüonide tervendavast ja harmoniseerivast väljast,
Holograafilisest MedBedist
loodavast kvantkülast ja Valguslinnast.

Kuldne Ajastu on ametlikult alanud!

Mida see täpsemalt tähendab…

Energiaseansside edusammud on viinud selleni, et igaüks on valmis ka andma.

Nüüd, oktoobris, peale igat energiaseanssi, tunnetage, et olete suur valgus ja hakkate seda valgust välja kiirgama. Kogu Maa ja kõikide hüvanguks.

Te suudate seda teha ja see on praegu väga oluline.

See võiks toimuda igapäevaselt ja ajaliselt võiks see kesta peale energiaseanssi 15 minutit.

Vaata lähemalt energiaseansside lehelt… kliki siin 

Kohtumiseni!

Tervendavad koodid

eesti keeles

Võimalus ühendada end universumi energiatega, kogeda uuendusi, värskendusi, tervendusi, soovitud muutusi jne

Vaatamiseks kliki siin

Head sõbrad,

järgmised loengud toimuvad:

21.septembril kell 18.00 Sirilind Stuudios
Rohkem infot ja registreerimine (kliki siin)

Kohtumiseni!

Mis on uut novembris 2022…

Esimesest novembrist alustame uute, 21 päeva seanssidega.
Energiaseansid on uuendatud energiatega,

jätkame

Päikesepüramiidi,

Pirita Kristalltempli ja

Valguse DNA energiaseanssidega.

21 päeva energiaseansid toimuvad oktoobris järgnevalt:

iga hommikul toimub Visoko Päikesepüramiidi ja tervendava kivi energiaseanss,

igal õhtul Valguse DNA seanss. Kohtumiseni!

Novembris, lisaks energiaseanssidele,
lisame iga nädal 2 uut videot ja 2 uut artiklit.

Räägime Kuldajastusse ülemineku hetkeseisust,
Plejaadlaste ja teiste valgusjõudude ühismissioonist planeedil Maa.
Täiendavat infot on oodata ka valguse dna teemal.
 

Iga kuu on energiaseansid uuendatud energiatega

Lisaks energiaseanssidele saad juurdepääsu kogu infole

Mis on uut novembris:

Uued energiaseansid

Uued teated Plejaadidelt ja Galaktika Föderatsioonist (Galactic Federation of Worlds)

Lisame iga nädal mitu uut videot ja artiklit

Kuldajastusse mineku hetkeinfo

Täiendav uus info tervendavate koodide kohta

Mis on uut oktoobris:

Uued energiaseansid

Uued teated Plejaadidelt ja Galaktika Föderatsioonist

Lisame iga nädal mitu uut videot ja artiklit

Kuldajastusse mineku hetkeinfo

Täiendav uus info tervendavate koodide kohta

Mis on uut septembris:

Uued energiaseansid

Uued teated Plejaadidelt ja Galaktika Föderatsioonist

Lisame iga nädal mitu uut videot ja artiklit

Kuldajastusse mineku hetkeinfo

Täiendav uus info tervendavate koodide kohta

Mis on uut augustis:

Uued energiaseansid

Lisainfo Pirita Kristalltempli teemal

Uued teated Plejaadidelt ja Galaktika Föderatsioonist

Saate teada, mis suur positiivne sündmus on toimumas 21.detsembril 2020

Mis on uut juulis:

Uued energiaseansid

Lisainfo Pirita Kristalltempli teemal

Uued teated Plejaadidelt ja Galaktika Föderatsioonist

Uued videod eestikeelse tõlkega

Mis on uut juunis:

Uus Kristalltempel Pirital

Uued energiaseansid

Uued teated Plejaadidelt ja Galaktika Föderatsioonist

Uued videod eestikeelse tõlkega

Mis on uut mais:

Valguse keel ja Lüüra

Uued teated Plejaadidelt

Tervendavad koodid eesti keeles koos juhistega

Mis on uut aprillis:

Positiivsed mõtted ja valguse dna

Lisainfo 5D Andara kristallide kohta

Protokoll Pandora ja teated Plejaadidelt

Tervendavad koodid eesti keeles

Mis on uut märtsis:

5D Andara kristallid

Protokoll Pandora

Kristallpüramiid Helsingis

Tervendavad koodid

Mis on uut veebruaris:

EFT tapping 

Vaadata saab 33 videot (eestikeelse tõlkega)

Mis on uut jaanuaris:

Maandamine 

Maatähe chakra 

DoBeDoBeDo

Vaadata saab 21 videot (eestikeelse tõlkega)

NB!

Saabus esmane info, et 21.detsembri 2020 globaalne meditatsioon õnnestus! Osales piisavalt inimesi ja kriitiline mass ületati!
Valgusjõud tänavad kõiki osalejaid!
Astusime olulise sammu Veevalaja ajastule lähemale!

Galibriella kanaldus 2.juulil 2020
“Ühismeditatsioon oli väga võimas. Täname Lille Lindmäed ja kaaskondlasi, ühisosalejaid ja kõiki Maa esindajaid, kes te olete valmis andma oma panuse ja Maa hüvangu tarbeks, Universumi Looja valguses toimetades, annate palvetega tagasi jõu Maa-Emale, Emakesele Maale ja selle vormilisele tunnetusele.

Me täname kõiki osalejaid, olge õnnistatud, olge hoitud ja armastatud! Me täname! Aamen!

Loe, mida osalejad kirjutavad… 

Et hoida osalejate privaatsust, on lisatud ainult eesnimi…

Täpsem info ja registreerimine
veebruari energiaseanssidele

Oluline info

Need energiaseansid toimuvad  Kõrgema Mina tasemel
ja neid sõnaliselt ei juhendata.


Vaikus võimendab energiate toimet.

Soovin 3 päeva proovida
Sisesta enda nimi ja e-posti aadress ja saad proovida

21 päeva koos Lille Lindmäe-ga

Valguse dna meditatsioon
ja energiataseme tõstmine

21 päeva ühes kuus

iga seanss 21 minutit

hommikul ja õhtul

Kliki raamatul,
et pisut lugeda Lille Lindmäe “Loome Kuldset Ajastut”

Valguse DNA, ley liinide ja Pirita Kristalltempli seansid energiataseme tõstmiseks 

toimuvad iga päev,

hommikul ja õhtul

Energiaseansside toimumise ajad

Hommikul kell 6.30 ja 9.30 (Eesti aja järgi)

Õhtul kell 20.30 (Eesti aja järgi)

Hommikuti toimub teadvust avardav ja energiataset tõstev ley-liinide või Pirita Kristallpüramiidi või Visoko Päikesepüramiidi energiaseanss.

Õhtul toimub kõikehõlmav DNA valguse meditatsioon ja energiaseanss.

Energiaseansi eesmärk on tõsta osaleja energiataset ja teadlikkuse taset.

Rahu, tervenemist ja energiate küllust osalejatele!

Toimumise koht

Osaleda saab oma kodus, interneti vahendusel.

Soovitav on kasutada arvutit, kuid sobivad ka tahvelarvuti või telefon.

Osalemiseks kasuta arvutit või nutitelefoni ja vajuta õigel ajal Play.

Kõik energiaseansid toimuvad lehel lille.ee/osalen21paeva/

P.S Kui sul ei ole võimalik täpselt seansi ajal osaleda, saad ka järele kuulata ehk hiljem osaleda.

Lille Lindmäe on maailmas tuntud kui ley-liinide meister.
Võime töötada ley-liinidega ja ka inimeste energiataset tõsta on talle antud sünnipäraselt.

Teada on, et

Lille Lindmäe energiaväli aitab luua keskkonna, kus on kõrgema võnkesagedusega puhtam ja valgusrikkam energia.
Selles keskkonnas hakkavad muutused sinus toimuma sinu enda kaudu.

See on sulle, kui

soovid muutusi sügavatel tasanditel,

oled valmis enda eest vastutust võtma,

oled avatud uutele võimalustele,

soovid üleminekut uude olemisse

Screenshot 2019-11-27 at 20.40.59

“Kõrgemad energiad toimivad ise ilma sõnadeta”

21 päeva kõrgendatud energias

Energiaseanssidest täpsemalt

Oluline info

Need energiaseansid toimuvad  Kõrgema Mina tasemel ja neid sõnaliselt ei juhendata. Vaikus võimendab energiate toimet.
Need toimuvad põhimõttel: igaüks teab, kuidas…

 

Energiaseansi ajal nagu oleksid Lillega samas ruumis.
Lille võimendab Sinu energiaid ja
Sa saad juurdepääsu uutele sagedustele läbi iseenda.

 

Seansil toimivad kõrge võnkesagedusega energiad.
Nende energiaseansside eesmärk on muuhulgas tuua valgust enda dna-sse ja võimendada ühendust oma Kõrgema Minaga, seda ühendust oluliselt parandada.

NB! Energiaseansid toimuvad aasta ringi

Tähtsaim on keskendumine.

Keskendumine millele? Energiaseansi ajal selle hetke energiatele.

Järgmised 21.päeva energiaseansid toimuvad

1.november kuni 30.november 2022

Registreerimine on alanud

Saan juurdepääsu energiaseanssidele terveks septembriks,

lisaks videod ja artiklid

Küsimused? Helista numbril 55517555 (iga päev 8-20) või kirjuta info@lille.ee

Võid saata küsimuse ka siitsamast. Palun lisa enda nimi ja e-posti aadress.

Hea osaleja, ootame ka sinu tagasisidet ja kogemusi. Need on vajalikud nii praegustele kui uutele osalejatele.

Kohtumiseni,

Soovin küsida…

Valguse dna, ley liinide ja Pirita Kristalltempli
energiaseansid toimuvad aasta läbi.

Alustada ja osaleda saab igal ajal.

Need energiaseansid on mõeldud pikaajaliseks kasutamiseks. Iga kuu algavad seansid uuendatud energiatega.

Ley liinide, Pirita Kristalltempli ja Valguse DNA energiaseanssidel on kõige olulisem vaikuses, kõrge võnkesagedusega energias viibimine. 

Nendel juhendamata energiaseanssidel osalemine aitab täiustada biovälja uute energiatega ja tõsta sagedust.

Ley liinidel voolaval energial on muuhulgas viienda, kuuenda, seitsmenda jne dimensiooni võnkesagedused. See aitab meie olemust laiendada.

Registreerimine

Saan juurdepääsu terveks jaanuari kuuks:

0,00 €
Kõik kokku: oktoober 2023

  1. Registreerimine on ka võimalik
    tehes ülekande
    Kuldajastu Ettevõtmised OÜ
    EE37 7700 7710 0863 9870
    selgitusse kirjuta: Lille Lindmäe