Minu kogemus ley liinide ja

valguse dna energiaseanssidel osalemisel…

Osalesin energiaseanssidel esmakordselt. Ley-liinide seansil tunnetasin energiavoogu, nagu seisaksin valguse jões, Pirita Kristallpüramiid oli huvitav, käisin ka kohapeal tunnetamas. Kõige mõjusam oli minu jaoks õhtune valguse DNA seanss. Teadvustasin vanade mustrite juurpõhjusi, see andis sügavama mõistmise. Energiaseansi perioodil hakkasid mu elus mitmed asjad liikuma, mis varem olid seisnud või takerdunud.  Tunnen, et energiaseanssidel osalemine kui ka videode vaatamine tõi mu ellu positiivseid muutusi, helgust, selgust,  sisemist rahu ja rõõmu. Suur tänu! : )

Marion, 21 päeva seanssidel osaleja 

Kirjutan, sest tahan väljendada oma suurimat tänu! Osalemine Valguse Dna energiaseanssidel ja puhta kõrge sagedusega energia kogemine läbi Teie kohalolu ja ühenduse on olnud nii meeliülendav!

 

Kirjeldan siin enda kogemust. Energiaseansi ajal tunnetasin oma kehas energia pöörlemist, millele järgnes pulseerimine, mis kõik oli intensiivne. Keha käitus nii, et pea vajus rinnale ja kogu keha lõdvestus. Seansi lõpus tundsin sügavat tunnet, milles oli rahulolu, tänulikkust, armastuse tunnet. Ja see jätkus pärast seanssi, see rahu ja vaikuse tunne…

 

Tahan tänada Teid, Lille, töö eest, mida Te teete tervendajana ja bioväljade korrigeerijana! Suur-suur aitäh!

Heli, 21 päeva seanssidel osaleja 

Olin küll väsinud, aga see kõrgem, puhas energia tundsin selle rahustavat mõju peale seanssi, seanssi ajal näit Ley liini sees olles on nii kerge olemine, et tihti teen seal saltosi, iga kord saan kuldse kihi.
Viimane kord olin seal Maaema ja inglitega ringis, hoidsime kätest kinni ja meie keskel oli maakera ja ma imetlesin kui ilus meie maa on ja me saatsime armastust maakerale. Aitäh võimaluse eest.

Mai-Ruth, 21 päeva seanssidel osaleja 

Suured tänud teile, et sellist inimeste tervenemise ja valgustumise üritust teete! Väga, väga huvitavad on ka kõik need videod mis on üles laetud. Elan kõigi selle valguses kuidagi hoopis teistsugust elu.
On tekkinud kuidagi selline kaitstuse ja kindluse tunne, ükski mure ei ole enam ületamatu.

Raini, 21 päeva seanssidel osaleja 

Meditatsioonidel osalemine on super ja kindlasti jätkan osalemist! Tänud selle eest- elu laabub nagu lihtsamalt ja isiklikku nr 9 perioodi sisenemine on “kergem”! Käekaardid: need on fantastilise mõjuga. Kuigi ostsin neid kevadiselt koolituselt 5tk, andsin lastele reisile kaasa ja 1le lähedasele.

Aigi, 21 päeva seanssidel osaleja 

Eile hommikune meditatsioon Bosnia püramiidi all oleva kiviga oli väga tugeva energiavooga. Need kivi meditatsioonid on võimsad. Sooviks Sinu kodulehel näha ka pilti sellest kivist, et tekiks parem ettekujutus ja võimalik, et ka veelgi parem kontakt.

Kadri, 21 päeva seanssidel osaleja 

Tänan siiralt nende valgustavate sessioonide eest:)
Olin ka enne igal hommikul mediteerinud ja seda alustades öelnud, et “Olen avatud armastuse ja valguse ja tervendus energia vastu võtmisele”. Teie meditatsiooniga on samad tunnetused ainult, et kordi tugevamad ja võimsamad. Tunnen alustades, et istun nagu pöörleval kettal ja keha teeb pool ringe. Ka ajus on tunnetused tugevamad. Tänud veelkord.

Krista, 21 päeva seanssidel osaleja 

Tahan teid tänada nende energiataseme tõstmise seansside eest! Ja olin väga rõõmus kuuldes, et need jätkuvad. Olen väga tänulik kui saaksin jätkata nende kuulamist. Veelkord suur, suur aitäh!

Raini, 21 päeva seanssidel osaleja 

21 päevane meditatsiooni mõju on raske sõnadesse panna, aga motiveeriv (vähemalt) mõju on kindlasti olemas. Lisaks põnevat enesevaatlust, muutuste jälgimist, kogemist. Eile õhtune ja täna hommikune olid vast kirkamad. Aitäh!

Vahur, 21 päeva seanssidel osaleja 

Esimene 21päevane meditatsiooniblokk meeldis ja tekitas harjumuse, nagu selle üks eesmärk ilmselt oligi! Tänan pakutud võimaluse eest, kuna head harjumused on nö kulla hinnaga ja neid tuleb hoolikalt valida!

Aigi, 21 päeva seanssidel osaleja 

Seansi lehele sisselogimine õnnestub ja sellisel viisil osalemine on möödunud kenasti. Olen rahulikum, töö tegemises tasakaalukam, mõni hetk juba tunnetuslikum. Kordusena osalemisel tundsin kogemusi vähem, nüüd jälgin ikka täpset kellaaega, siis on tunda toimekamat liikumist ja juba väikest viisi ümber kujunemist.

Janika, 21 päeva seanssidel osaleja 

Tervist ja tänan südamest Teid Lille suurepärase võimaluse eest osaleda Teie energiaseanssidel, olen hakanud mõistma, et tegelemine maiste asjadega vajab oma aega ja tegelemine vaimse valguse energiaga enda oma, kui teha seda regulaarselt ja keskendunult, on edenemine märgatav, nagu spordiski või mõnel muul elualal.
Kui vaatan käsi, siis neid energiasambaid ma ei näe, aga tunnen nende tohutut jõudu ja vaevumärgatavalt tundub vaid et sõrmeotsad helendavad. Seansi lõppedes need kaovad.
Sisselogimine ja osalemine töötab minu jaoks ilusti.
Tänan Teid Lille ka meie esimese unustamatu kohtumise eest Tallinnas, olin ja olen endiselt väga elevil, see oli tõeliselt meeldiv, suur au on kohtuda oma praeguses kehastuses nii võimsa hingega, Teie raamatud muutsid mu elu.

Ahti, 21 päeva seanssidel osaleja 

Osaledes tunnen surinat kätes, soojust. Vahest sisemiselt kergemat olemist.Olen osalenud kinnisilmi vaikselt aga ka toimetusi tehes taustaks kuulanud.
Sattusin sellele lehele kuna igatsen saada kontakti iseendaga. Olen seda meelt, et proovin enda peal järele õpetused mis mind köidavad ja saan aru kas see on päris või mitte. Kui kvantmaailm toimib kõigi jaoks siis suudan ju ise tervendada oma parema käe ja silmad. Neid imelisi tervenemis lugusid on internetis palju näha ja lugeda. Õpetajaid on meeletult palju. Mul on vaja reaalselt päriselt lihtsa (mitte sensitiivse) inimese elus toimivaid praktikaid.
Ma proovin ka kõik oma uinunud võimed äratada ja iseendaga kontakti tulla, sest minu seest tuleb siis kõik vajalik tarkus ja suunised. Sellepärast osalen nendel seanssidel, ehk aitab see kaasa kontakti loomisel.

Silja, 21 päeva seanssidel osaleja 

Olen tundud seansside ajal sügavat rahu, tänulikkuse- ja armastusetunnet
(-voogu). Minu energiad justkui laieneksid. On juhtunud, et õhtuse seansi ajal jään tukastama, teadvus kaob ära, kuid kuulen väga selgelt Teie lõpusõnu- kas ikka olin uneseisundis või on see midagi muud ja kas on hea “unustada” ennast ümbritsev?
Hommikust energiat olen tajunud juskui sisenevat minusse keskelt ja läbi jalgade- jalad hakkavad surisema. Õhtune juskui siseneks minusse ülalt ja laiendaks minu energiavälja. Olen tahtunud pärast õhtust “olemist”, pärast seanssi lihtsalt niisama olla ja mitte midagi teha- minus ja rahu ja vaikus.
Tahan viimasel ajal rohkem ka üksi olla, tahaksin justkui rohkem inimesi mõista, neid toetada ja armastada.

Eeva, 21 päeva seanssidel osaleja 

Eelmisel aastal, kui hakkasin osa võtma, ei osanud kuidagi tajuda seda õiget olekut. Nüüd tajub keha juba väga hästi energia liikumist.
Tunnen, et ei soovi enam osades inimgruppides olla. Tajun Universumi abistavat kätt. Meeldib tajuda looduse tervendavat mõju. Kuskilt saadetakse mulle õigeid mõtteid.
Energiaseansidel tunnen energiat läbi keha voogamas. Mõtted kaovad peast, on hea ja vabastav tunne.

Anneli, 21 päeva seanssidel osaleja 

Ma ärkan õigel ajal, äratuskellata nii hommikuunest kui õhtustest toimtustest ja nii mul ei ole olnud võimalik neid seansse “maha magada”. Ma väga ei imestagi, ma nagu kuuleksin, millal on õige aeg.
Olen aru saanud, et kui mul on sessioon ajal tekkinud seisak, siis on oodata puhastust – emotsioonid, mis on tõusnud pinnale, ulatuvad tagasi lapsepõlve, ka sünnihetkesse.
Eriline kogemus oli hommikune seanss, mis vabastas minus tohutu rõõmu, mida olen endas väga kaua tagasi hoidnud. Nii ma liigun samm-sammult, vaatan videosid, väga huvitav on kvantfüüsika osa ja Mas Sajady meditatsioonid, neid vaadates olen tasakaalus ja tugev, kerge ja armas iseendale.
Ley-liinide seanssidel olen tunnetanud tugevat energiavoogu, olen nagu toru, millel on 2 tunnetatavat otsa, üks pealae kohal ja teine jalataldade all, ja aina voolab…Valguse DNAd ei oska seletada, missugune ta on, tean, et on ja usaldan toimuvat. Päikesepürmiidi seansi ajal tunnetan ka tugevaid energiavooge ja kergust, millega lähen kaasa. Mulle väga meeldib see heli, mille taustal liikumine toimub.

Kersti, 21 päeva seanssidel osaleja 

Olen südamest tänulik kogu selle ettevõtmise eest. Suur tänu ka mahuka videomaterjali eest. See on meditatsioonidele suuresti kaasaaitav tegur. Aitähh, olete nii suure töö ära teinud, et videod kokku koguda, need tõlkida ja komplekteerida. See on kindlasti üks oluline tegur, mis kinnistab tunnetust ja arusaamist. Paljud küsimused saavad videosid vaadates vastuse.
Lisanduvaid uusi videosid ootame põnevusega:)

Anneli, 21 päeva seanssidel osaleja 

Seansi ajal tunnen surinaid eriti jalgades. Üldiselt ebamaine olemine.
Tänan väga selle võimaluse eest osa saada niivõrd võimsast kogemusest. Olen rohkem iseendas kindel, asjad sujuvad sünkroonis.

Kersti, 21 päeva seanssidel osaleja 

Tundub, et olen alles päris alguses, midagi toimub aga mõistusele seda vahendada/tõlkida ei suuda. Seansside algusest peale, teisest nädalast alates intensiivsemalt, tunnen surinat, kihelust otsmiku ja oimude piirkonnas, aga aru ei saa mis toimub. Huvitav, et detsembri 27.päeva järgsel ööl nägin unes oranži sarit kandvat india naist selja tagant kõndimas minu ees. 28.päeva seansi järgsel öösel tuli lisamõtteid Ravne kivile, kuna sarnaseid kive peaks Maal veel olema (Judy Satori), käis mõttest läbi paar kohta kus sarnane kivi võiks olla. Ilmselt enda jaoks kõige huvitavam muudatus on see, et mingite tegevuste, protsesside, sündmuste puhul nt telekast või tänaval või inimestega suheldes hakkab otsmikul kihelema, aga aru ei saa miks just sellel hetkel.

Assar, 21 päeva seanssidel osaleja 

Pärast seanssi võiksin mägesid liigutada, uneaeg jääb küll lühikeseks (nt 4 tundi), kuid sellestki piisab. Kas nii peakski olema?
Tunnen lausa füüsiliselt, kuidas valgusesammas pööritab tooli, millel istun, juuksed lendlevad peas, peopesades tugev surve.

Krista, 21 päeva seanssidel osaleja 

Seansi ajal kogen tugevad energiavoogu pealaest, läbi keha, pikki lülisammast. Nägemusi mul ei ole olnud, tugev surve kehas ja peas. Järgselt on tugev rahutunne.
Olen olnud seansi ajal oma magava lapse kõrval ja kui ta ärkas siis ta rääkis mulle, et nägi unes tiputa püramiide 🙂
Kui olen seansiväliselt õues jalutades või rahulikul momendil loonud ühenduse ley liinidega siis ühendus tekib väga kergesti, kui olen teinud meditatsioone.

Mari-Liis, 21 päeva seanssidel osaleja 

Valguse dna seansi ajal tunnen kätes energiat ja tegutsen muutuste tarbeks enda korrastamisega.
Seansid ise on muudatuste jaoks huvitavad ning täiendava lisainfo saamise mõttes on olnud palju abi videotest, neid on väga põnevaid.
Olen huvitatud veel füüsilise energiavälja puhastamise teemast
ja juhul, kui on näiteks häid harjutusi enesetunde parandamiseks/ leevendamiseks, siis ka nendest.

Janika, 21 päeva seanssidel osaleja 

Üldiselt on Lille tervendaja suuna esindajana inimeste teadvuses. Ta võiks juhendada inimesi turvalisel moel vabastama oma kehast vananenud energiainformatsiooni ja seda, mis ei teeni. Ma saan aru, et igaüks vastutab oma tervise eest ise, aga hästi teretulnud on selline tervendustempli loomine teadvusse, kasvõi mõne sellise tervendava paiga energia vahendamise kaudu. Ma ei tea, kas see on turvaline, aga Lille saab ju seda uurida.
Kunagise töise telefonivestluse ajal hakkasin selgelt tajuma kirvendust oma energiavälja piiril. Ka olen kasutanud tema käefotot vahel mõne kehalise probleemi puhul.
Seansside puhul tekkis soov uuesti ja uuesti kuulata!
Tal on võime inimesi rahustada ja äratada neis enesetervendamise võime, seepärast on tema hääl väga mõjus! Suur-suur tänu! Olen väga õnnelik, et saan seanssidel osaleda!

Silja, 21 päeva seanssidel osaleja 

Seansi ajal teen mingeid liigutusi, mida ei kontrolli teadlikult. Vahepeal vaatlen oma käsi, jalgu, mis “helendavad”.

Hille, 21 päeva seanssidel osaleja