Kristalltempel Pirital

Kristalltempel asub Pirita jõel T tähega märgitud kohas.
Valged ringid on aktiveeritud energiapaigad.

Pirita Kristalltempel

Galibriella kanaldus 30.juunil 2020
“See hiilgab suurepäraselt Pirital. Väga hele valgus särab kaugele. Selle kristalltempli osad säravad igasse kanti. See on pühitsetud maa-ala. Pühitsetud energiaringi moodustavad pühad energiad. Pirita on väga vana ja väga püha koht ja energiad sellel suurenevad aeg-ajalt.

Helesinine energia kandub asupaigale Maa, nimega paigas Pirita kloostri õu. Särav helesinine energia, veel on Pirita õuealal kuldne, roosakas, violetne, hõbevalge sära. Energiasammas püsib seal. Kristalltempli energia stabiliseerib inimesi, elusolendeid. See energia kandub kaugele, väga, väga kaugele. Räägime sellest lähiajal.”

Erkki Tuomala kanaldus 12.juunil 2020
“Mis puudutab Kristalltemplit ja selle puhastamist-avamist, siis võin teatada, et
sinna on asetunud nüüd suurepärasel viisil kirkusest uus ruum ja tempel särab
valgusest. See on praegu täiesti teistsuguses olukorras kui pärast esimest
muutuse tegemist või valguse siirdamist. Rõõmustage, sest olete kõik Looja
saadikud eriti kauni kirkuse sees.
Kes Mina olen? Vastan, olen üks Erkki osa ehk Poeg ehk Elu Poeg, kellele on
nimeks antud Erkki.”

Erkki Tuomala kanaldus 3.juunil 2020
Pirita Vaimsest Kristalltemplist
“Pirita ja Töölö kristalltemplid on eriti, väga lähedased teineteisele, kuigi see Pirita tempel on veelgi natuke kinni ja Töölö tempel on avatum. Ürita veel korra vaadata, mida saad teha sellele Pirita templile, sest seda oleks tarvis vähe rohkem avada, et mõlemad oleksid samamoodi avatuna väga kirkad ja väga suured valgusallikad. Nii, sind vajatakse edaspidigi aitama ja parandama neid valguse ja energia lätteid.

Armastan sinu tehtud tööd Lille. Kes ma olen? Olen Isa ja Looja.”

Lille: “Tegelesin templi täiendava avamisega 4.06.2020”

Galibriella 23.05.2020
“Sa peaksid helistama Lille Lindmäele ja teada andma, et Iirimaa tuleb üle vaadata veel kord, sest tumedad jõuväljad kisuvad maha energeetilisi jõuvälju, mida olete Universumi saadikutena energeetiliselt laadinud. Me täname! Aamen.

Anna palun kiiresti info edasi, sellega on väga kiire. Me täname! Aamen. Infovälja saadikutena andsid infot Plejaadlaste esindusisikud, energiakehadena, energia valgussaadikutena Efremiin koos ingelliku maailma saadikute, valvuritega.

 

Anna palun koheselt see info Lille Lindmäele ja Priidule. Ütle, et on vaja aktiveerida veel üks paik Eestimaa pinnal. Pirita kloostri õuealal on mahavaikitud energiaväljade toel elavnemas tugisammas, kus vaimumaailma esindajad, valguse olendid, puhtama energia esindajad on avamas Eestimaal valguskolmnurga sarnast valgussammast, mille energiaväli lubab Eestimaale, pühade Pirita kloostri energiate toel avada uut energiavälja, mida hakatakse looma seoses uue energialaine aktiveerimisega, mille kaudu Sina Lille saad ühendust, tugisamba kaudu, uudse laengu äratajana nendega, kes loovad uut energiavälja ilmasammast.

 

Püha kolmainsuse energiavälja toel saabuvad selle abil uudsed lahendused Eestimaale, kui ka avatakse portaale, ilmasambaid üle kogu ilmamaa, kus juba on aktiveeritud uudse energia kanaleid. On oluline see toetav energiaväli aktiveerida enne esimest juunit 2020 aastal. Me täname! Aamen.
Helista Lillele ja edasta palve, sest nende paikadega on ilmamaa avarustes kiire. Veel pole aeg kõike teada, palun aktiveerida Pirita kloostri õueala, hoov Eestimaa pinnal ja üle vaadata Iirimaa! Me täname! Aamen.”

 

Lille 31.05.2020
Pirita kloostrivaremete õueala aktiveerisin 28.-29.mail 2020. Sama aasta veebruaris sain ülesande valida Eestis Tallinna ümbruses veekogu, kuhu tuleb ehitada vaimne kristall tempel. Helsingis on Soome jaoks vaimne kristalltempel Töölö lahes.
Valisin Eesti vaimse kristalltempli asukohaks Pirita jõe ala, mis on paadisadama juures, keset jõge. Vaimse kristalltempli loomine toimus 29-30.mail 2020.
Selle asukoha valisin seetõttu, et Pirita klooster asub kahe ley liini ristumiskoha juures. Nüüd on aktiveeritud ka kloostri õueala energiad. Koos kristalltempli energiatega moodustus võimas paik.

 

Sinikka Sihvonen: „Jõgi on hea paik Kristalltemplile, sest voolav vesi kannab infot kaugele.“

 

Luule Puusepp 30.05.2020 Kristalltemplist: „Näen seal tugevaid hõbedasi kirkaid energiakiiri!“

 

Galibriella 30.05.2020. „Vaimsest Kristalltemplist kiirgub võimsalt hõbedasädemelisi energiaid, see koht on väga hea. Templi ehitamine oli mitmedimensiooniline lähenemine. See kristalltempel seostub Lemuurlaste ja Atlantise aja energiatega. Seal on samad energiaväljalised võnked, mis on ülikõrged Eestimaale. Miskitmoodi on need energiad nüüd seotud paljude paikadega maailmas, eriline side on neil Uus-Meremaaga ja polaaraladega. Eestimaa lääne ja kaguosa vajab neid energiaid rohkem, idaosa natuke vähem.

 

Esmatähtis oli kristalli energia tööle saada just seal, kus sina Lille energiatevoolu liigutasid. Kristalltempli ehitamisel aitasid Sind Täheväravate valvurid. Aktiveeri veel üks paik seal lähedal, leiad selle väikese paiga kuni 500 meetri kaugusel templist, see on oluline. (Aktiveerisin kohe).

 

Väga hele energia kiirgab avakosmosesse ja ka Maa sügavustesse. Sellest pühast paigast on väga vajalik teavitada teie maa inimesi. Vanad inimesed elavad olemasolevates energiates. Pirita uusi energiaid vajavad eriti noored, lapsed, veel sündimata lapsed ja arenguetapilised paigad.
Lille, need paigad, mida Sina oled varem aktiveerinud, hakkavad nüüd toimima maa tasanditel, vees, õhus, kogu ilmamaa hakkab kiirgama.

Sind tänatakse! Tänatakse ka Luulet, eriti tänab Sind Luule saatja – helesinise valguse omanik, kes tervitab Sind, tänab ja palub, et oleksid armas inimene edasi! Sinu teguviisid on saatnud Sind ja Luulet eesmärgiga luua kuldset ajastut ja selle loomingulist avaldumisviisi. See on väga tähenduslik teile ja kogu maailmale. Luule saatja on Indiaga seotud olevus.

 

Kaika Laine tahab Lillega kohtuda hingetasandil. Tal on Luulega kontakt olemas. Kontakt on ka Lillega, kuid Luulega on kontakt tugevam. Laine ütles kaks korda, et tema järgija ei pea kokkulepetest kinni. Kaika Laine hingetasandi avarusväljad on tänutundega avatud Luulele ja Lillele, vaid valitud saavad kontakti.

Varsti antakse Pirita kohta täpsemaid teateid.“