Märtsi
21 päeva energiaseansid asuvad

uuel lehel !

Kliki pildil…

“Tervitan Sind ja õnnitlen veebruari energiaseanssidel osalemise puhul!

Iga kuu on energiaseansid uuendatud energiatega.

Iga päev toimub hommikune Pirita Valgussamba seanss kell 6.30 ja 9.30 (vali kumb aeg paremini sobib) ja õhtune Valguse DNA seanss kell 21.30.

Soovin rõõmsat meelt ja kohtumiseni seanssidel!”

Iga päev on energiaseansil uus sissejuhatus

1.-7. veebruaril:

Esmaspäev
Teisipäev
Kolmapäev
Neljapäev
Reede
Laupäev
Pühapäev

Meie Galaktiline Ühendus
Kosmilise Taeva ja Maa vibratsiooni ühendus
Päike, Gaia ja Sinu DNA
Armumine
Naiselik ja Mehelik
Smaragd & Violetne Tervendav ja Uuendav Valgus
Kogu potentsiaal, mis eksisteerib

8.- 14. veebruaril:

Esmaspäev
Teisipäev
Kolmapäev
Neljapäev
Reede
Laupäev
Pühapäev

Osalemine
Ruum teisel pool Uskumusi
Visualiseerides & Ankurdades harmooniat
Nähtamatu 99% Sinust
Lihtsalt keskendu asjadele, mis panevad Su südame särama
Kosmiline naeratus
Sinu tegelik Olemasolu on Kingitus

Eelmisel nädalal, 15.- 21. veebruaril:

Esmaspäev
Teisipäev
Kolmapäev
Neljapäev
Reede
Laupäev
Pühapäev

Valguse tõus ja DNA aktiveerimine
Väli
Tahhüonide tants ja Õnnistus
DNA, oota ootamatut
Tipul
Meie multidimensionaalsuse ajakapslid
Kaks Päikest

22.- 28. veebruaril:

Esmaspäev
Teisipäev
Kolmapäev
Neljapäev
Reede
Laupäev
Pühapäev

Lõpmatu arv tulevikke
Kuldne Jumalanna
Südame aednikud
Dimensioonide ühinemine  – meie kvant-reaalsus
Valguse tiigid
Planetaarne Ülemineku Meeskond
Sinu peenenergia Ruum ja Sild

Enne energiaseanssi

Tunneta pilti ja luba Valguse energial endasse voolata:

Pühapäev:
Sinu Peenenergia Ruum ja Sild

Teisipäev:
Kuldne Jumalanna

Kolmapäev:
Tahhüonide tants ja Õnnistus

Esmaspäev:
Valguse tõus ja DNA aktiveerimine

Pühapäev:
Sinu tegelik Olemasolu on Kingitus

Laupäev:
Kosmiline naeratus

Reede:
Lihtsalt keskendu nendele asjadele, mis panevad Su südame särama

Neljapäev:
Nähtamatu 99% Sinust

Sinu Peenenergia Ruum ja Sild

   Kuldne Jumalanna

Luba “meil” inspireerida, juhendada ja muundada…

 

Näe elus head. Ole tänulik selle üle, mida saad teha. Tõesti, küsi abi, kui Sa ei leia endas paremat olekut… ja seda tehes, Sa lubad meil inspireerida, juhendada ja muundada kõik madalamad energiad Valguse omadeks.

 

Enne, kui Sa Maale tulid, kavatsesid elu kogeda seigeldes ja avastades. Kavatsesid tunda rõõmu, sest rõõm on Armastuse tähistamine ja Armastamine on Sinu loomulik olek.

 

Nautides oleviku hetke, avad endasse Õnnistuste voolu.

 

Nautides lonksu oma kohvist, tundes rõõmu laste naerust või lihtsalt imetledes mööduvat pilve, häälestad end puhtasse Universumi loomisenergiasse.

 

Rõõm ei vaja ideaalset olukorda. Kui oled haige, võid tunda rõõmu armastatu puudutusest või heast unest. Kui tunned üksindust, võid võtta hetke, et nautida roosi lõhna… Rõõmu tundmine on lihtsalt otsus keskenduda sellele, mis su südant paitab. Vaata endasse. Vaata, mis Su südant rõõmustab just siin ja praegu.

 

Süda ütleb: “Milline ilus päev!” Mõistus vastab: “Jah, kuid päikesepaiste imetlemine ei maksa arveid!” Süda ütleb: “Milline kaunis värv!” Mõistus ütleb: “Jah, aga mis siis! Ilu nautimine ei muuda meie elu!”

Need “Jah, aga’d….” kipuvad Sind ilma jätma õnnelikust elukogemusest.

 

Tegelikult rõõm saab aidata arveid maksta. Kui oled positiivne isiksus, kalduvad inimesed Sind aitama. Kui näed head, inimesed näevad head Sinus – järelikult on suurem tõenäosus tööpakkumistele ja loomisele midagi, mida armastad.

 

Inimesed, kes paistavad elu armastavat… on köitvad, ahvatlevad, huvitavad, veetlevad! Armastus otsib end sarnases.

 

Rõõm juhatab olukordadeni, mis võivad anda uue mõistmise endast ja sellest, mida oled suuteline tegema… ja tooma Sulle uusi ideesid.

 

Ära oota, et teised käituksid nii nagu Sina seda soovid. Otsides rõõmu kohe, saab Sinust selle maailma Valguse majakas ja Valgus, mida maailm soovib tänutäheks vastu armastada.

 

Pilt: Jean-Luc Bozzoli
Väljavõtted: VisionsofHeaven.com

Vahel on tõde lihtne. Oleme ei midagi vähemat kui osa Allikast, kes otsustas end kogeda eri vormides. Oleme kõik Allikas, kes on otsimas harmoonilist tasakaalu Iseenda kõikide osade vahel… sukeldudes sügavamale, olles iluga üks või haarates vaikust, samal ajal lihtsalt hingates.

 

Nüüd, sel kriitilisel ajal,  on meil võimalus intuitiivselt meenutada meie Maal olemise eesmärki ja põhjust.

 

Mida ma mõtlen, kuhu suunan tunded ja energia… selle ma vormin reaalsuseks. Püüdes muuta füüsilisi olukordi, ilma et muudaks teadvust… on nagu püüaks muuta peegelpilti peeglis, ilma et muudaks seda, kes peegelpilti tekitab.

 

Samas karmalised energiad on puhastumas kiiresti… Keskpäikeselt saabuvad kõrged sagedused kutsuvad esile Maa elanike massilise ärkamise.

 

See võimas 5d valgus kodeerib täielikult ümber iga raku sinu kehas, tehes seda Galaktilisel ja Kõiksuse viisil.

 

Pilt ja tekst: Jean-Luc Bozzoli

See holograafiline Universum võib olla kontrollitud hallutsinatsioon… või meie Mitmedimensionaalse Elu lõpmatud valikud.  Mõistlikkuse, fookuse ja kavatsusega südamest… on praegu toimumas kvanthüpe… kosmilistesse Valguse Tiikidesse.

 

“Suurim tarkus on näha toimuvat läbi.” Buddha

 

“Kanna Tänulikkust nagu mantlit ja see toidab igat osa Sinu Elust.” Rumi

 

“Vahel on selle, mida Sa soovid, mittesaamine, imeline Õnne saavutus.” Dalai Lama

 

“Sa oled Üks Päikesega, Maaga, Õhuga. Sa ei oma elu. Sina oledki Elu.” E. Tolle

 

“Iga negatiivne mõte hävitab ja positiivne mõte loob.” P. Kelly

 

Mõtted on sagedused, mis resoneeruvad ja tõmbavad ligi, seega ükskõik, mis on välja saadetud… tuleb tagasi. Heast ja halvast kõrgemal, mahub Universumisse kogu Sinu reaalsus. Vastasseis võib olla hoopis kingitus varjatud tugevusena või ülesanne ankurdada rahu.

 

Tee, mida armastad. Kui MÄNGID, Sa palvetad, see tõstab Su vibratsiooni… et LUUA uutmoodi.

 

Pilt: Jean-Luc Bozzoli

Ole Looja kvantvälja reaalsuses

Kujutle oma maailma lähitulevikus. Näe, kuidas heaolu on asendanud haiguse ja inimesed mõistavad, et nende mõtete kvaliteet loob kogu elu kvaliteedi. Kujutle inimesi teineteist väärtustamas, nägemas ennast sügavaimal tasandil.

 

Kujutle, et Maa on uuesti tunnustatud mitmekesise Jumalikkusena, kuhu on kehastunund teadlikud koosloojad, kes naudivad elamist, armastamist ja loomist… neid asju ette kujutades saadad välja Loomise Võnkeid. Ühel päeval vaatad seda reaalsust Kõrgemalt Dimensioonilt teades, et olid osa inimeste grupist, kes suunasid selle visiooni tegelikkuses eksisteerima.

 

Nüüd kujutle oma maailma praegusest järgmisel aastal. Näe, et on olemas arvukaid uusi ettevõtteid, kes austavad, hoolitsevad ja teevad koostööd Teie kalli Emakese Maaga.

 

Kujutle maailma, kus inimestel puuduvad maskid ja nad on teineteise suhtes armastavad. Kergendust tundvad ja ülirõõmsad, sest nende maailm on uuesti heas korras. Nad on end vabastanud hirmudest, mis kunagi toitsid ja võõrustasid selle maailma viiruseid – nii füüsilisi kui ka emotsionaalseid. Kujutle maailma, mis keskendub lahkemale, teadlikumale, mitmekesisemale ja hoolivamale normaalsusele.

 

Seda tehes, saab Sinust kvantvälja reaalsuse võimas jõud, tõmmates sellist reaalsust ligi.

 

Selle visiooni sees eksisteerivad ka Sinu isiklikud unistused… tervisest, vitaalsusest, küllusest, rõõmust… Seda visiooni armastades, tõstad oma sagedust… lihtsalt nautides olemist Siin ja Praegu – Sa lubad Jumalikul Armastusel voolata Sinust läbi ja välja kogu Maailma. Kõrgel sagedusel olles pulseerid  seda Armastust välja Kosmosesse.

 

Sa oled Jumalikkuse Elu ja hingetõmme inimese kehas. Sa ei ole eraldatud. Sa oled 5D reaalsuses, mis muutub järjest ilmsemaks. See oled SINA, kes loob lahkema, õnnelikuma, harmoonilisema ja tervema maailma. Need on Sinu unistused, mis toidavad ilusat tulevikku.

 

Mida suurem osa teist võimendavad seda, süvenedes endasse ja ettekujutades, tõeliselt lootes, seda  kiiremini leiate end uuest täiustunud reaalsusest.

 

Seega, Nüüd ja Praegu, istu vaikselt ja võimenda seda… kui võimalik siis paar minutit. Näe asju, mille eest tänulik olla… Isegi Teie, kes olete kaotanud töö ja suunatud leidma uued tähendusrikkamad asemele. Teie kõigi Hinged on määratud kasvama ja taas-sündima suuremasse Tõesse.

 

Pilt: Jean-Luc Bozzoli
~ Väljavõtted: VisionsofHeaven.com

Praegusel ajal Maal toimuva mängu saab kokku võtta ühe sõnaga – “Meisterlikkus.” See on reaalsus, kus Te teesklete olema eraldi Kodust, teesklete olema inimesed selles füüsilises mullis… läbite õppetunde uuesti ja uuesti, elu elu järel.

 

Leidke viise, kuidas ühineda kasvõi väikeste gruppidena… kui grupi energia on harmoniseerunud, saab sellest justkui fokuseeritud laser… eriti seoses tulevaste muutustega Maal. Te kogute Valgust olulisel viisil, millest saab teistele teenäitaja… võimalus, et välja astuda raskustest ja väljakutsetest… ning, et ärgata õigel ajal hämmingu unenäost.

 

Järgi oma Südant ja see muudab Sinu maailmas tulemusi. Tervenduse Meistrid on suure hooga unest ärkamas ja Sa saad teha mitmeid asju, et seda toetada. Ole kohal, et pakkuda abi igal viisil, kuidas saad. Kõik, mida oled eelnevate elude jooksul Hingena õppinud, saad nüüd kasutusele võtta. Hakkate taas kogunema ja pääsema ligi neile kõigile multidimensionaalsetele osadele Tervikuna.

 

Jäta endast erinevaid energia jälgi asjadele mida puudutad, et teised neid leiaks ning märkaks. Olgu selleks kasvõi ukselingi katsumine ja sellele ilusa energia jätmine, et kõik kes Sinu järel tulevad, saavad särama lüüa.

 

Samuti hakkate koos töötama teistega, istutades seemneid, imekaunid Südame Aednikud. Teil on võime inimesi unest äratada, neid tervendada ja nende energiates selgust tuua. Praegu saage meistriteks kõiges, mida suudate, et enam ei peaks neid raskeid situatsioone uuesti looma. Uus Harmoonia koos Maaga.

 

Kõik inimesed kogevad tohutut muutust, kuid seda teeb ka Maa ja Sina oled osa temast. Te kannate tihket füüsilist keha, mis tegelikult on tehtud Maast. Füüsiline keha ei ole Sinu oma. Sa ei ole see keha. Tulevikus inimkond astub kõrgemasse vormi, mis on väiksema tihedusega. Samal ajal saavad inimesed õppida uusi asju, et astuda järgmisele tasandile.

 

Järk-järgult juhtub see, et Teil pole enam füüsilisi raskusi. See võib olla mitmete jaoks keeruline, kes teist on tulnud siia erilise tundlikkuse ja empaatiliste oskustega. Tegelikult annab see Teile oskuse õppida olema nähtamatud, astuda kõrgemate sagedustega kehadesse ja uude Mängu.

 

Kõige tähtsam on kasutada järelejäänud aega selles tihkes füüsilises kehas, et saavutada meisterlikkus kõiges, mida saad. Kasuta igat võimalust, et õppida midagi uut, et mängida ja isegi julgeda milleski läbi kukkuda. Oi, kuidas armastame, et on nii palju võimalusi!

 

Paar järgnevat kuud saavad olema paljude jaoks üsnagi põnevad. Seega, ära karda. Püüdke kokku tulla igal võimalusel… ka siis, kui olete lahus. Isegi, kui oled selles grupis nähtamatu, saada kõigile Armastust, sest tegelikult ei ole Te kunagi eraldatud!

 

Pilt: Jean-Luc Bozzoli
~ Väljavõtted Espavo.org

Sinu sagedus… Sinu kaitse… Sinu loomise jõud

Kui tajud, et midagi tähtsat on teoksil, võid reageerida kulisside-taga olevate energiate pingutustele, mis on valmis tegutsema.

Et eemaldada maailma korruptsiooni iket, pettust ja ahistamist, on vaja kõrgetel sagedustel Valgus-küllaseid mõtteid ja tundeid. Valgus on sama energia, mis Armastus. See manifesteerib rahumeelse maailma, kus inimesed teineteist austavad ja teevad kõikide heaolu nimel koostööd. Kõik elavad Loodusega harmoonias ja jagavad võrdselt Maa imelist küllust.

 

Ärge iial kahelge endi võimekuses koos luua selline imeline maailm! See maailm on järjepidevalt kasvamas ja Sinu pühendumus vabatahtliku Valgustöölisena aitab sel enneolematul teostusel realiseeruda.

 

Kliimamuutus on inimkonna planeedi väärkohtlemise tulemus, kuid see mõjutab planeedi Üleminekut vähesel määral. Kõrbed saavad taas põllumaadeks ja kogu vesi saab puhastatud Maa enda abiga läbi Teie tehnoloogia, kui see vabaneb tumeda poole tagasihoidmise käest ja siis Universumi Maavälised perekonna liikmed saavad neid teile tutvustada. Te olete üllatunud, kui kiiresti kahjustatud keskkond saab taastatud tervislikuks ja erksaks.

 

On veel üks, võimalik, et kõige tähtsam kaasaaitaja ektreemsele ilmastikule – lõpmatud energia jagajad, millele on kinnitunud negatiivsed mõtted ja tunded. See on see koht, kus saad midagi ära teha.

 

Me rääkisime Valgusega täidetud mõtete ja tunnete tähtsusest teisel pool piiri, kuid sellegi poolest on tähtis ka tegutseda. Räägi enesekindlalt ja optimistlikult tulevikust, et inspireerida üksikisikuid edasi vaatama positiivsuses; uus väljavaade motiveerib neid rääkima sarnaselt jne. Toeta kohalike organisatsioonide pingutusi parandades kogukonna vajaduste tingimusi.

 

Ole Loomingu hääl, mis toidab Hinge. Osale või loo grupp, et säilitada kohalikku keskkonda, säästa energiat… Kõik, mis toetab positiivset tegevust ja paremat olukorda , kiirgab kõrgeid sagedusi mis “Panevad Maailma Särama” ja see kiirendab Maa naasemist oma endise Paradiisina olemise juurde.

 

Praegusel hetkel ajatuse kontseptsioon ei ole Sinu jaoks mõistetav, ega peagi olema, aga ole kindel, et muutus tuleb kergusega.

 

Nagu kõikidel teistel Universumi Valgusolenditel, ka Maa jälgijatel ei ole lubatud sekkuda kellegi Vaba tahte vastu, kuid nende missioonil kaitsta Maad ja tema eluvorme, on nad volitatud aitama muuta tumedate kavatsusi ja vähendada kahjustavaid tingimusi. Kallis perekond, kui Sa loendad oma õnnistusi, palun lisa need Hinged ja loendamatu arv teisi oma Universumi perekonna liikmeid, kelle toetus Sinu heaolule on hindamatu.

 

Kõik Valgustunud Olendid hindavad Sinu teenistust Maal ja toetavad Sind uskumatul viisil Tingimusteta Armastusega väega!

 

Pilt: Jean-Luc Bozzoli
~ Allikas: matthewbooks. com

Sissejuhatuseks võid kuulata ka
Tiibeti helikausse või Medwyn Goodall muusikat

Himaalaja helikausidKuula häälestuseks
Medwyn GoodallGuardian Spirit

NB! Need helifailid on häälestuseks,
energiaseansil osalemiseks liigu pisut edasi…

Veebruari energiaseansid

Järgmise seansini

Lille LindmäePirita Kristalltempli seanss 28.veebruaril kell 6.30 ja 9.30

Alustamiseks vajuta Play

“Nendel energiaseanssidel on palju vaikuse osa,

nii toimivad kõrged võnkesagedused kõige paremini.

Teeme seda koos ja mina toetan Sind enda energiatega!”

Nendel seanssidel on kõige olulisem tunda…
Ei olegi nii oluline, kas näed Kristalltemplit, energiaid, kas näed värve,
piisab ka energia kogemisest ja tunnetamisest…
Vaja on vaid järjepidevust…

Astudes välja mõtlemise seisust, lõdvestudes,

hakkab energia Sinusse vabalt voolama…

Toimuvatel energiaseanssidel on kõige olulisem vaikuse osa,

mil saate endale juurde kõrge võnkesagedusega energiaid.

Mõni aeg tagasi teatati:
“Kui osaleja tunneb seansi ajal sügavat tänulikkuse tunnet, jääb ühendus seansil toimivate energiatega terveks päevaks…”
Tänulikkuse tunne aitab Sind oluliselt parema ühenduse saamisel…

Hea osaleja,
see on Pirita Kristalltempli energiaseanss,
tunneta valguse ja energia voogu…

Mida oodata:
Seansi alguses kõlavad häälestuseks Himaalaja helikausid.
Pirita Kristalltempli energiaseanss algab umbes kolmandal minutil.

“Kõrges võnkesageduses saab ühenduse läbi olemise…”

 

Umbes kolmandal minutil ühendan Sinu energiad Pirita Kristalltempliga.

NB! Teises pooles toimub seanss suures osas vaikuses.

Energiaseanss kestab ca 21 minutit ja toimub ühiselt online
pühapäeval, 28.veebruaril algusega kell 6.30 ja 9.30 (Eesti aeg)

Pirita Kristalltempel asub T tähega märgitud kohas.
Kujuta ette, et Sina oledki see tempel ja Saad koheselt ühenduse…

Lille LindmäeValguse dna seanss 28.veebruaril kell 21.30

Alustamiseks vajuta Play

“Nendel energiaseanssidel on palju vaikuse osa,

nii toimivad kõrged võnkesagedused kõige paremini.

Mina toetan teid enda energiatega!”

Nendel seanssidel on kõige olulisem tunda…
Ei olegi nii oluline, kui palju näed Valguse DNA-d, energiaid, kas näed värve,
piisab ka energia kogemisest ja tunnetamisest…
Vaja on vaid järjepidevust…

Astudes välja mõtlemise seisust, lõdvestudes,

hakkab energia Sinusse vabalt voolama…

Toimuvatel energiaseanssidel on kõige olulisem vaikuse osa,

mil saate endale juurde kõrge võnkesagedusega energiaid.

Mõni aeg tagasi teatati:
“Kui osaleja tunneb seansi ajal sügavat tänulikkuse tunnet, jääb ühendus seansil toimivate energiatega terveks päevaks…”
Tänulikkuse tunne aitab sind oluliselt parema ühenduse saamisel…

Hea osaleja,
see on Valguse DNA energiaseanss,
tunneta valguse ja energia voogu…

Mida oodata:
Seansi alguses kõlavad häälestuseks Himaalaja helikausid.
Valguse DNA energiaseanss algab umbes kolmandal minutil.

“Kõrges võnkesageduses saab ühenduse läbi olemise…”

Umbes kolmandal minutil ühendan Sinu energiad enda energiatega
NB! Teises pooles toimub seanss suures osas vaikuses.

Energiaseanss kestab ca 21 minutit ja toimub ühiselt online
pühapäeval, 28.veebruaril algusega kell 21.30 (Eesti aeg)

Sinu Peenenergia Ruum ja Sild

Täna, 28.veebruaril kell 11.00 toimus ühismeditatsioon
video otseülekandena:
Põhjala Valguse aktiveerimine Ruhnu saarel
Homme, 1.märtsil võimalik sellel energiaseansil ka kordusena osaleda…