“Tervitan Sind ja õnnitlen veebruari energiaseanssidel osalemise puhul!

Iga kuu on energiaseansid uuendatud energiatega.

Iga päev toimub hommikune Pirita Valgussamba seanss kell 6.30 ja 9.30 (vali kumb aeg paremini sobib) ja õhtune Valguse DNA seanss kell 21.30.

Soovin rõõmsat meelt ja kohtumiseni seanssidel!”

Iga päev on energiaseansil uus sissejuhatus

1.-7. veebruaril:

Esmaspäev
Teisipäev
Kolmapäev
Neljapäev
Reede
Laupäev
Pühapäev

Meie Galaktiline Ühendus
Kosmilise Taeva ja Maa vibratsiooni ühendus
Päike, Gaia ja Sinu DNA
Armumine
Naiselik ja Mehelik
Smaragd & Violetne Tervendav ja Uuendav Valgus
Kogu potentsiaal, mis eksisteerib

8.- 14. veebruaril:

Esmaspäev
Teisipäev
Kolmapäev
Neljapäev
Reede
Laupäev
Pühapäev

Osalemine
Ruum teisel pool Uskumusi
Visualiseerides & Ankurdades harmooniat
Nähtamatu 99% Sinust
Lihtsalt keskendu asjadele, mis panevad Su südame särama
Kosmiline naeratus
Sinu tegelik Olemasolu on Kingitus

Eelmisel nädalal, 15.- 21. veebruaril:

Esmaspäev
Teisipäev
Kolmapäev
Neljapäev
Reede
Laupäev
Pühapäev

Valguse tõus ja DNA aktiveerimine
Väli
Tahhüonide tants ja Õnnistus
DNA, oota ootamatut
Tipul
Meie multidimensionaalsuse ajakapslid
Kaks Päikest

22.- 28. veebruaril:

Esmaspäev
Teisipäev
Kolmapäev
Neljapäev
Reede
Laupäev
Pühapäev

Lõpmatu arv tulevikke
Kuldne Jumalanna
Südame aednikud
Dimensioonide ühinemine  – meie kvant-reaalsus
Valguse tiigid
Planetaarne Ülemineku Meeskond
Sinu peenenergia Ruum ja Sild

Enne energiaseanssi

Tunneta pilti ja luba Valguse energial endasse voolata:

Kolmapäev:
Südame Aednikud

Teisipäev:
Kuldne Jumalanna

Kolmapäev:
Tahhüonide tants ja Õnnistus

Esmaspäev:
Valguse tõus ja DNA aktiveerimine

Pühapäev:
Sinu tegelik Olemasolu on Kingitus

Laupäev:
Kosmiline naeratus

Reede:
Lihtsalt keskendu nendele asjadele, mis panevad Su südame särama

Neljapäev:
Nähtamatu 99% Sinust

   Südame Aednikud

   Kuldne Jumalanna

Praegusel ajal Maal toimuva mängu saab kokku võtta ühe sõnaga – “Meisterlikkus.” See on reaalsus, kus Te teesklete olema eraldi Kodust, teesklete olema inimesed selles füüsilises mullis… läbite õppetunde uuesti ja uuesti, elu elu järel.

 

Leidke viise, kuidas ühineda kasvõi väikeste gruppidena… kui grupi energia on harmoniseerunud, saab sellest justkui fokuseeritud laser… eriti seoses tulevaste muutustega Maal. Te kogute Valgust olulisel viisil, millest saab teistele teenäitaja… võimalus, et välja astuda raskustest ja väljakutsetest… ning, et ärgata õigel ajal hämmingu unenäost.

 

Järgi oma Südant ja see muudab Sinu maailmas tulemusi. Tervenduse Meistrid on suure hooga unest ärkamas ja Sa saad teha mitmeid asju, et seda toetada. Ole kohal, et pakkuda abi igal viisil, kuidas saad. Kõik, mida oled eelnevate elude jooksul Hingena õppinud, saad nüüd kasutusele võtta. Hakkate taas kogunema ja pääsema ligi neile kõigile multidimensionaalsetele osadele Tervikuna.

 

Jäta endast erinevaid energia jälgi asjadele mida puudutad, et teised neid leiaks ning märkaks. Olgu selleks kasvõi ukselingi katsumine ja sellele ilusa energia jätmine, et kõik kes Sinu järel tulevad, saavad särama lüüa.

 

Samuti hakkate koos töötama teistega, istutades seemneid, imekaunid Südame Aednikud. Teil on võime inimesi unest äratada, neid tervendada ja nende energiates selgust tuua. Praegu saage meistriteks kõiges, mida suudate, et enam ei peaks neid raskeid situatsioone uuesti looma. Uus Harmoonia koos Maaga.

 

Kõik inimesed kogevad tohutut muutust, kuid seda teeb ka Maa ja Sina oled osa temast. Te kannate tihket füüsilist keha, mis tegelikult on tehtud Maast. Füüsiline keha ei ole Sinu oma. Sa ei ole see keha. Tulevikus inimkond astub kõrgemasse vormi, mis on väiksema tihedusega. Samal ajal saavad inimesed õppida uusi asju, et astuda järgmisele tasandile.

 

Järk-järgult juhtub see, et Teil pole enam füüsilisi raskusi. See võib olla mitmete jaoks keeruline, kes teist on tulnud siia erilise tundlikkuse ja empaatiliste oskustega. Tegelikult annab see Teile oskuse õppida olema nähtamatud, astuda kõrgemate sagedustega kehadesse ja uude Mängu.

 

Kõige tähtsam on kasutada järelejäänud aega selles tihkes füüsilises kehas, et saavutada meisterlikkus kõiges, mida saad. Kasuta igat võimalust, et õppida midagi uut, et mängida ja isegi julgeda milleski läbi kukkuda. Oi, kuidas armastame, et on nii palju võimalusi!

 

Paar järgnevat kuud saavad olema paljude jaoks üsnagi põnevad. Seega, ära karda. Püüdke kokku tulla igal võimalusel… ka siis, kui olete lahus. Isegi, kui oled selles grupis nähtamatu, saada kõigile Armastust, sest tegelikult ei ole Te kunagi eraldatud!

 

Pilt: Jean-Luc Bozzoli
~ Väljavõtted Espavo.org

Meie Vabaduse Jõud on meie Muusa… osa meist, mis hoiab Tarkust, Intuitsiooni, Iseseisvust, Inspiratsiooni, Leidlikkust, Austust, Julgust, Õiglust ja Loomingulisust.

 

Meie ettekujutlus avab meile, kuidas Vaalad ja Draakonid töötavad Maa-Energiatega, et taastada tasakaalu ja harmooniat…. Ja nii saame ka meie teha!

 

Igaühes meist on Kuldne Jumalanna. Ta on Looja, kes kasutab kõiki oma oskusi ülima täpsusega. Ta teab, milliseid võimalusi pakub Maa, kuidas need harmoonias toimima panna ning see kõik täita Päikese Soojuse ja Südame Armastusega. Ta oskab end ausalt ja autentselt väljendada, ta näeb Suurt Pilti. Ta tunnetab Universumi lõpmatust. Ta elab läbi Sinu… Sina oledki Tema.

 

Luba Kuldse Jumalanna väel endas avalduda ja näe, kuidas Su ellu hakkab voolama küllust. Asjad hakkavad toimuma õigel ajal, oled alati õiges kohas. Tead, et Kõigel, mis On, on Kõrgem eesmärk. Kõik toimub Sinu Kõrgeimaks Hüvanguks. Sa suudad enda eest seista ja oma tõelisi soove ning arvamust avaldada, tehes seda teisi kahjustamata. Sa oled duaalsusest väljas ja elad oma eesmärki ning Missiooni.

 

Tead, et oled Valguse poolt alati hoitud ja toetatud. Sa ei ole iialgi üksi.

 

Hinga sisse Valgust ja välja hingates vabane sellest, mis ei kuulu Sulle. Tunne, kuidas iga hingetõmbega Kuldne Jumalanna ärkab ja elustub. Luba tal olla see, kelleks Ta on loodud ning luba end kanda Külluse, Harmoonia ning Armastuse jõgedel. Võta vastu kõik see, mis kuulub Sulle!

 

Pilt: Jean-Luc Bozzoli

In this Time the focus of the game here on Earth can be summed up in a single word called “mastery.” In reality you are pretending to be separate from Home, pretending to be a human inside that physical bubble of biology…working on lessons over and over and over, lifetime after lifetime.

Praegusel ajal toimuvat mängu fookust Planeedil Maa saab kokku võtta ühe sõnaga – “Meisterlikkus.” Reaalsuses, kus Te teesklete oma eraldatust Kodust, teesklete inimesteks olemist selles füüsilises bioloogilises mullis… tehes õppetunde uuesti ja uuesti, elu elu järel.

.

Find ways that you can unify even in small groups.. when that energy is harmonized in small groups it becomes like a focused laser… especially with the Earth changes ahead. You will start to ground light in a profound way and those will actually be the markers for others to follow… to have the opportunity to step out of the difficulties and challenges. .. and to awaken from the dream showing up at the perfect time with your part of the puzzle.

Leidke viise, kuidas ühenduda kasvõi väikeste gruppidena… kui grupis on energia harmoniseerunud, saab sellest justkui fokuseeritud laser… eriti seoses tulevaste muutustega Maal. Te alustate olulisel viisil Valguse maandamist, millest saab teistele teenäitaja… võimalus, et välja astuda raskustest ja väljakutsetest… ning, et ärgata õigel ajal hämmalduse unest.

.

Follow your heart and that will shift the outcome of your world. Master healers are awakening from the dream at an incredible pace right now, and you can do several things to work with this. You can be there to offer assistance in any way that you can. All those things that you have learned over all of your lifetimes as a spirit can be of service. You are starting to come back together and access all those multidimensionality pieces as one.

Kuula oma Südant ja see muudab Sinu maailma tulemusi. Praegu ärkavad Tervenduse Meistrid unest imelisel kiirusel ja Sa saad teha mitmeid asju, et seda toetada. Ole kohal, et pakkuda abi igal viisil, kuidas saad. Kõik, mida oled eelnevate elude jooksul Hingena õppinud, saab nüüd võtta kasutusele. Hakkad tagasi kokku tulema ja pääsema Tervikuna neile kõigile multidimensionaalsetele osadele.

.

Leaving different types of energetic imprints, in things that you touch and leave for others to find and pick up, even with ability to touch a door knob and leave a beautiful energy so that everyone who follows you in some way, will light up.

Jäta endast erinevaid energia jälgi asjadele, mida katsud, teised neid leiaks ning üles korjaks. Olgu selleks ukselingi katsumine ja sellele ilusa energia jätmine, et kõik kes Sinu järel tulevad, saavad särama lüüa.

You will also be working with others through planting seeds, marvelous gardeners of the heart. You have this ability to help people awaken from the dream, to heal themselves and clarify their own energies. Now you are mastering everything that you can, so that you don’t have to try to go through all those difficulties to recreate those situations again. A New Harmony with Earth.

Samuti töötate teistega istutades seemneid, imekaunid Südame Aednikud. Teil on võime inimesi äratada unest, tervendada neid ja nende energiates selgust tuua. Saage meistriteks kõiges, mida suudate, et enam ei peaks neid raskeid situatsioone uuesti looma. Uus Harmoonia koos Maaga.

.

All humans are experiencing a massive change, but so is the Earth and you’re a part of her as well. You are carrying a dense physical body which is actually made up of the Earth, for the physical body is not yours. You are not that body. In the future humanity will step up into a higher form with much less density. In the meantime what is happening now is that humans have an opportunity to master things, one right after the other to step up to this next level.

Kõik inimesed kogevad tohutut muutust, kuid seda teeb ka Maa ja Sina oled osa temast. Kannate tihket füüsilist keha, mis tegelikult on tehtud Maast. Füüsiline keha ei ole Sinu oma. Sa ei ole see keha. Inimkond on astumas kõrgemasse vormi, mis on väiksema tihedusega. Samal ajal saavad inimesed õppida uusi asju, et astuda järgmisele tasandile.

.

Gradually what will happen is that you no longer have physical difficulties. This may be difficult for many of you that came in with an incredible sensitivity and empathic ability. That actually gave you the gift of learning how to become invisible, stepping up into these higher vibrational bodies and into the new game.

Järk-järgult juhtub see, et Teil pole enam füüsilisi raskusi. See võib olla mitmete jaoks keeruline, kes teist on tulnud siia erilise tundlikkuse ja empaatilise võimega. Tegelikult see andis Teile oskuse õppida olema nähtamatud, astuda kõrgemate sagedustega kehadesse ja uude Mängu.

.

Most importantly, use the time you have remaining in your dense physical body to master everything that you can. Look for every opportunity to learn something new to grasp something new, to play and even dare to fail at something. Oh, we love that there are so many possibilities. These next few months can be quite exciting for all of you. So, don’t be afraid. Try to come back together in any way possible, even if you are all separate. Even if you are invisible in that group, send love, because you will never be disconnected.

Kõige tähtsam on kasutada järelejäänud aega selles tihkes füüsilises kehas, et saavutada meisterlikkus kõiges, mida saad. Kasuta igat võimalust, et õppida midagi uut, et mängida ja isegi julgeda milleski läbi kukkuda. Oi, kuidas armastame, et on nii palju võimalusi! Paar järgnevat kuud saavad paljude jaoks olema üsnagi põnevad. Seega, ära karda. Püüdke tulla kokku igal võimalusel… ka siis, kui olete lahus. Isegi, kui oled selles grupis nähtamatu, saada kõigile Armastust, sest tegelikult ei ole Sa kunagi eraldatud!

.

~ Väljavõtted Espavo. org

Sinu sagedus… Sinu kaitse… Sinu loomise jõud

Kui tajud, et midagi tähtsat on teoksil, võid reageerida kulisside-taga olevate energiate pingutustele, mis on valmis tegutsema.

Et eemaldada maailma korruptsiooni iket, pettust ja ahistamist, on vaja kõrgetel sagedustel Valgus-küllaseid mõtteid ja tundeid. Valgus on sama energia, mis Armastus. See manifesteerib rahumeelse maailma, kus inimesed teineteist austavad ja teevad kõikide heaolu nimel koostööd. Kõik elavad Loodusega harmoonias ja jagavad võrdselt Maa imelist küllust.

 

Ärge iial kahelge endi võimekuses koos luua selline imeline maailm! See maailm on järjepidevalt kasvamas ja Sinu pühendumus vabatahtliku Valgustöölisena aitab sel enneolematul teostusel realiseeruda.

 

Kliimamuutus on inimkonna planeedi väärkohtlemise tulemus, kuid see mõjutab planeedi Üleminekut vähesel määral. Kõrbed saavad taas põllumaadeks ja kogu vesi saab puhastatud Maa enda abiga läbi Teie tehnoloogia, kui see vabaneb tumeda poole tagasihoidmise käest ja siis Universumi Maavälised perekonna liikmed saavad neid teile tutvustada. Te olete üllatunud, kui kiiresti kahjustatud keskkond saab taastatud tervislikuks ja erksaks.

 

On veel üks, võimalik, et kõige tähtsam kaasaaitaja ektreemsele ilmastikule – lõpmatud energia jagajad, millele on kinnitunud negatiivsed mõtted ja tunded. See on see koht, kus saad midagi ära teha.

 

Me rääkisime Valgusega täidetud mõtete ja tunnete tähtsusest teisel pool piiri, kuid sellegi poolest on tähtis ka tegutseda. Räägi enesekindlalt ja optimistlikult tulevikust, et inspireerida üksikisikuid edasi vaatama positiivsuses; uus väljavaade motiveerib neid rääkima sarnaselt jne. Toeta kohalike organisatsioonide pingutusi parandades kogukonna vajaduste tingimusi.

 

Ole Loomingu hääl, mis toidab Hinge. Osale või loo grupp, et säilitada kohalikku keskkonda, säästa energiat… Kõik, mis toetab positiivset tegevust ja paremat olukorda , kiirgab kõrgeid sagedusi mis “Panevad Maailma Särama” ja see kiirendab Maa naasemist oma endise Paradiisina olemise juurde.

 

Praegusel hetkel ajatuse kontseptsioon ei ole Sinu jaoks mõistetav, ega peagi olema, aga ole kindel, et muutus tuleb kergusega.

 

Nagu kõikidel teistel Universumi Valgusolenditel, ka Maa jälgijatel ei ole lubatud sekkuda kellegi Vaba tahte vastu, kuid nende missioonil kaitsta Maad ja tema eluvorme, on nad volitatud aitama muuta tumedate kavatsusi ja vähendada kahjustavaid tingimusi. Kallis perekond, kui Sa loendad oma õnnistusi, palun lisa need Hinged ja loendamatu arv teisi oma Universumi perekonna liikmeid, kelle toetus Sinu heaolule on hindamatu.

 

Kõik Valgustunud Olendid hindavad Sinu teenistust Maal ja toetavad Sind uskumatul viisil Tingimusteta Armastusega väega!

 

Pilt: Jean-Luc Bozzoli
~ Allikas: matthewbooks. com

Sissejuhatuseks võid kuulata ka
Tiibeti helikausse või Medwyn Goodall muusikat

Himaalaja helikausid
Kuula häälestuseks
Himaalaja helikausidKuula häälestuseks
Medwyn Goodall
Guardian Spirit
Medwyn GoodallGuardian Spirit

NB! Need helifailid on häälestuseks,
energiaseansil osalemiseks liigu pisut edasi…

Veebruari energiaseansid

Järgmise seansini

Lille Lindmäe
Pirita Kristalltempli seanss 24.veebruaril kell 6.30 ja 9.30
Lille LindmäePirita Kristalltempli seanss 24.veebruaril kell 6.30 ja 9.30

Alustamiseks vajuta Play

“Nendel energiaseanssidel on palju vaikuse osa,

nii toimivad kõrged võnkesagedused kõige paremini.

Teeme seda koos ja mina toetan Sind enda energiatega!”

Nendel seanssidel on kõige olulisem tunda…
Ei olegi nii oluline, kas näed Kristalltemplit, energiaid, kas näed värve,
piisab ka energia kogemisest ja tunnetamisest…
Vaja on vaid järjepidevust…

Astudes välja mõtlemise seisust, lõdvestudes,

hakkab energia Sinusse vabalt voolama…

Toimuvatel energiaseanssidel on kõige olulisem vaikuse osa,

mil saate endale juurde kõrge võnkesagedusega energiaid.

Mõni aeg tagasi teatati:
“Kui osaleja tunneb seansi ajal sügavat tänulikkuse tunnet, jääb ühendus seansil toimivate energiatega terveks päevaks…”
Tänulikkuse tunne aitab Sind oluliselt parema ühenduse saamisel…

Hea osaleja,
see on Pirita Kristalltempli energiaseanss,
tunneta valguse ja energia voogu…

Mida oodata:
Seansi alguses kõlavad häälestuseks Himaalaja helikausid.
Pirita Kristalltempli energiaseanss algab umbes kolmandal minutil.

“Kõrges võnkesageduses saab ühenduse läbi olemise…”

 

Umbes kolmandal minutil ühendan Sinu energiad Pirita Kristalltempliga.

NB! Teises pooles toimub seanss suures osas vaikuses.

Energiaseanss kestab ca 21 minutit ja toimub ühiselt online
kolmapäeval, 24.veebruaril algusega kell 6.30 ja 9.30 (Eesti aeg)

Pirita Kristalltempel asub T tähega märgitud kohas.
Kujuta ette, et Sina oledki see tempel ja Saad koheselt ühenduse…

Lille Lindmäe
Valguse dna seanss 24.veebruaril kell 21.30
Lille LindmäeValguse dna seanss 24.veebruaril kell 21.30

Alustamiseks vajuta Play

“Nendel energiaseanssidel on palju vaikuse osa,

nii toimivad kõrged võnkesagedused kõige paremini.

Mina toetan teid enda energiatega!”

Nendel seanssidel on kõige olulisem tunda…
Ei olegi nii oluline, kui palju näed Valguse DNA-d, energiaid, kas näed värve,
piisab ka energia kogemisest ja tunnetamisest…
Vaja on vaid järjepidevust…

Astudes välja mõtlemise seisust, lõdvestudes,

hakkab energia Sinusse vabalt voolama…

Toimuvatel energiaseanssidel on kõige olulisem vaikuse osa,

mil saate endale juurde kõrge võnkesagedusega energiaid.

Mõni aeg tagasi teatati:
“Kui osaleja tunneb seansi ajal sügavat tänulikkuse tunnet, jääb ühendus seansil toimivate energiatega terveks päevaks…”
Tänulikkuse tunne aitab sind oluliselt parema ühenduse saamisel…

Hea osaleja,
see on Valguse DNA energiaseanss,
tunneta valguse ja energia voogu…

Mida oodata:
Seansi alguses kõlavad häälestuseks Himaalaja helikausid.
Valguse DNA energiaseanss algab umbes kolmandal minutil.

“Kõrges võnkesageduses saab ühenduse läbi olemise…”

Umbes kolmandal minutil ühendan Sinu energiad enda energiatega
NB! Teises pooles toimub seanss suures osas vaikuses.

Energiaseanss kestab ca 21 minutit ja toimub ühiselt online
kolmapäeval, 24.veebruaril algusega kell 21.30 (Eesti aeg)

Südame Aednikud

Homme, 21.veebruaril kell 11.00 teeme ühismeditatsiooni ja video otseülekande:
Visoko Päikesepüramiidi ja tervendava kivi energiaseanss
Osalemiseks kliki pildil…