Teema: Mina olen (I am)

Teema: Mina olen (I am)

[pt_view id=”a11b2b5s9f”]

– Kes on inimene peale oma füüsilise keha
– Kuidas saada sügavam suhe endaga
– Mis jõud on sõnadel – Mina olen

 

Autorid teemal Mina olen (I Am):

Dr. Wayne Dyer:

Sinu tunded erinevad mõtetest. Tundeid sa koged oma kehas. Kahest tundest ilmneb tugevam. „Mina olen terve“ on tugevam tunne kui “Ma saan terveks.” “Mina olen terve” ütleb, et ma tunnen ennast tervena.

 

Dr. Wayne Dyer:

Iga kord, kui kasutate sõnu “Mina olen”, lausute Allika/Jumala nime. Kõige pühamast raamatust. Iga kord kui ütlete sõnu… Mina olen nõrk, vaene, õnnetu, haige, ma ei saa enda ellu seda mida tahan, siis sa rüvetad Jumala nime. Jumal ei ütelnud, et mina saan. Mu nimi on: Loodan et kõik saab korda. Mu nimi on: Võibolla saan selle, mida tahan, aga vist mitte. Ta ütles: “Mina olen see, mis ma olen”. Pead oleme teadlik, kuidas kasutad sõnu “Mina olen”. Mina olen tugev, mina olen terve, mina olen rahul. Isegi kui meeled, midagi muud ütlevad. Mina olen.

Pannes sõnad “Mina olen” lausetesse oma mõttes – see on väga võimas relv, et enda ellu tõmmata asju, mida soovid. Aru saada enda Jumalikkusest. Mina olen Jumal, ei ole rüvetamine. See on sinu identiteet.

Kui tahate saavutada ükskõik mida, saada ka teadlikuks inimeseks. Peab seda endalt eelnevalt eeldama. Pead ennast nii nägema ja ei tohi karta ütlemist, et: Mina olen alati ühenduses enda Allikaga, Jumaliku mõistuse, Tao ja Jumalaga. See, mis on kõige looja. Mina olen osa sellest. Esimest nendest alustaladest nimetan ma “Kujutlusvõimeks”.

Kujutlusvõime. Paljud meie kuulsamatest mõtlejatest on rääkinud kujutlusvõimest. William Blake ütles: „See, mis nüüd on tõestatud, oli kunagi ettekujutlus.“ Mõelge korra selle tähtsusele. Kui tahad midagi enda ellu, inimene kelleks tahad saada, manifesteerida midagi uut ja võimast oma ellu… mis iganes. Kõigepealt tuleb seda ette kujutada. Kujutlusvõime. See on sinu ja ainult sinu. Sina saad ette kujutada mida iganes tahad. Sõltumata sellest, mida keegi ütleb. Sõltumata sellest, mida meeled sulle ütlevad. Sõltumata vastupidistest tõestustest. Sina saad sisestada ettekujutlusse kõike. Ja “Mina olen” esindab seda, mida sa oma ellu tahad ja muudab selle reaalsuseks. Einsteini kuulsaim ütlus on: „Kujutlusvõime on olulisem, kui teadmine. Teadmine on piiritletud. Kujutlusvõime on lõputu.“ Sisestades ütluse “Mina olen” oma ettekujutusse – nii saate seda, mida soovite.

Video: Wayne W. Dyer – Täitunud soovid | 1:46:41 eesti keeles