Lille Lindmäe saates Hallo, Kosmos ! 39 | 1:54:24

 

video
play-sharp-fill

 

Saate külaliseks on ekstrasenss ja bioväljade tikkija LILLE LINDMÄE

Saatejuht Ingrid Peek.
Lille Lindmäe on lõpetanud NSVL Tervishoiuministeeriumi Ekstrasensoorika Kooli Moskvas ning töötanud aastakümneid biovälja korrektorina ja ravijana Eestis ja Soomes. Ta on üle tosina aasta pidanud loenguid neljas keeles mitmes eri riigis, võtnud osa erinevatest konverentsidest meil ja mujal. Lille on kirjutanud kolm raamatut: viimati “Loome kuldset ajastut” (2017), enne seda “Tähed on bioväljas ja taevas” (2006) ja esimesena menuki “Iidse teadmisega õnnistatud” (2003), mis on ilmunud ka soome ja inglise keeles.

Lille Lindmäe ise ning ta mõtted ja saavutused on tekitanud palju rahvusvahelist uudishimu ja loonud sidemeid akadeemilise arstiteaduse ja alternatiivmeditsiini vahele. Lille näeb inimese aurast, kas ja milline organ on haige ning omab võimet teha auras korrektuure, mida nimetabki biovälja tikkimiseks. Haruldane on, et tema aju töötab ühekorraga nii beeta kui delta tasandil ning Kirliani meetodil tehtud piltidel tema bioväljast on leitud tähekaart. Lille saab unenägudes sõnumeid erinevatelt kosmilistelt olenditelt, millest ka saates juttu tuleb.

Saates selgub: Mida kujutab endast bioväljade tikkimine? Mis on vaimne DNA? Millised on inimese üheksa keha ja milline on iga organi aktiivsusperiood? Milliseid teateid on edastanud planeet Maa hing? Mis tegelasi leidub kosmoses ja kes on tähelased?

Helirežissöör Monika Tamm. Muusika: Mahavok – Selgeltnägija, Joanne Shenandoah – Kaluhyanu, Ariel Pink – Can’t Hear My Eyes, Bobby McFerrin – Kalimba Suite, Röövel Ööbik – Päike.Hide picture