Gregg Braden – Globaalne ühtsus ja teadvus (The Field – Väli) | 3:27

Gregg Braden – Globaalne ühtsus ja teadvus (The Field – Väli) | 3:27

 

video
play-sharp-fill

Gregg Braden – Globaalne ühtsus ja teadvus (Väli)
Global Coherence and Consciousness (The Field)
Tõlge videost:

Gregg Braden – Peale 11 septembrit 2001 (USA kaksiktornide kokkulangemist). Avastasid Princetoni Ülikooli teadlased, et toimunud on suur muutus Maa magnetväljas, seda siis samal ajal kui toimus 9/11. Seda seostatakse nüüd miljonite inimeste südamest tulnud emotsioonidega, kes seda tragöödiat nägid. Põhjapoolkeral asub kaks satelliti. See saadab iga 30 minuti järel signaali Maa magnetvälja näitajatest. See on oluline, kuna sellega on seotud koge planeedi elu. Magnetvälja arvestades ei ole olemas meid ja neid, iga firma juht, iga riigi juht , iga taime leht, kuldkala, hamster, iga inimene on seotud selle magnetväljaga.

Teadlased leidsid, et kell 9:15, 15 minutit peale esimese lennuki kokkupõrkest torniga, toimus väga ebatavaline näitajate tõus, see muutis Maailma magnetvälja tugevust. Seda põhjustas inimeste südamest tuntud emotsioonid. Süda on meie keha kõige tugevam magnetsignaali väljastaja. See on oluline, sest koheselt peale 9/11 muutusid maailma inimesed väga kokkuhoidvaks. Vähemalt mõneks päevaks oli selline ühtsus. Juhtus midagi, mis avas meie südame üksteisele. Isegi kui see kestis paar päeva. Teadlased seostavad seda magnetvälja näitajate suurenemisega.

Küsimus on selles, kas seda saab korrata ilma tragöödiata? Kas seda saab luua tahtelielt? See viis HeartMath instituudi projektini. Seda nimetatakse Globaalse ühtsuse initsatiiviks (Global Coherence Initiative). Personaalne ühtsus on hea, aga globaalne on veel parem. Ehitati sensoritest koosnev süsteem läbi maailma, mis kogub infot ühte serverisse Põhja Kalifornias. Ja esmakordselt ajaloos saame mõõta inimese mõju Maa magnetväljale, kuna me seda mõjutame ning tulemused on väga täpsed.

Nad läksid tagasi ja vaatasid tulemusi, kas sellised muutused juhtuvad ainult negatiivsete sündmustega. Vastuseks on EI. SuperBowl Sunday (Ameerika jalgpalli finaal). Seda vaatab kogu maailm ja see mõjutab Maa magnetvälja. Ka printsess Diana surma puhul tunti ühtsust. Tõsielusarjad, uskuge või mitte, aga rohkesti inimesi tuleb kokku ja tahab teada, kelle sarjas osaleja valib. Sest kõigile meeldivad armastuselood. Iva on selles, et muutuseks ei ole vaja midagi negatiivset, vaid suurt. Kui kokku tuleb rohkesti inimesi, kes seadistavad oma südame positiivsetele emotsioonidele, need on hoolivus ja tänulikkus, nendega loome ühtse välja (The Field). See on nüüdseks teaduslikult tõestatud. Olles väljas, kus on vähem agressiivsemad inimesed, rohkem avatud koostööle, et probleeme lahendada, see viiks meid edasi. Kui seda kunagi teha, siis praegu oleks just see õige aeg.Hide picture