David Gikandi – Teadlikkuse 9 taset ( I osa) | 34:09

David Gikandi – Teadlikkuse 9 taset ( I osa) | 34:09

 

video
play-sharp-fill

Selles videos:

  • Teadlikkus on see, mis tekkis esimesena, võid seda nimetada ka hingeks või vaimuks. Selle teadlikkuse sees kasvas sinu keha. Mitte, et keha tekkis enne ja siis alles arenes teadlikkus. Teadlikkus tekkis enne ja see korraldas sinu keha arengu. Sama kehtib veepiisast kuni autoni. Auto algas ideest ehk teadlikkusest ja alles siis ehitati see autoks.
  • Et kogeda midagi erinevat, midagi piiritletud olekus nagu aeg-ruum või mis iganes ja ka paljusid teisi asju, mis ei saa toimuda kõrgemal tasemel. Selleks pead sa looma mängu, ütleme, et selle mängu nimi on ELU.
  • Hing on vormitu, ta omab teadlikkust, aga tal puudub identiteet. Võime võrrelda seda uue savitükiga, see on unikaalne. See on Individuatsioon, aga ta pole kogenud elu. Vaim on aga kogenud elu. Ta omab elatud elu informatsiooni jälge, tal on muutuse kogemust.
  • Kuidas Kõrgem meel siis füüsilisega ühendust saab? Läbi erutuse, see annab sulle alati erutust, et näidata kuhu minna. Kuidas suhtleb füüsiline meel Kõrgemaga? Läbi ettekujutuse. Millegi ettekujutamine saadab sõnumi Kõrgemale meelele.
  • Ettekujutus on see kuidas saame suhelda Kõrgema minaga. Kõik need erinevad tasemed, kui tahad neid muuta, siis seda saab teha vaid ettekujutustega. Ainult nii saab suhelda Kõrgemate tasemetega.

David Gikandi – Teadlikkuse 9 taset
(9 levels of Consciousness)
Tõlge videost:

 

 

Tere, minu nimi on David ja kutsun teid seda väga huvitavat videot vaatama. See on kõige huvitavam asi, mida isiklikult olen näinud eelneva 11-12 aasta jooksul. Täna räägime teadlikkuse 9st tasemest, mis on otseselt seotud meie füüsilise reaalsusega. Räägime ka sellest, kuidas saime siia Maale. Kes me oleme, kuidas oleme tehtud ja siis vaatame kuidas kogu see elumäng toimib. Teeme seda kõike sellepärast, et see võimaldab meil olla reaalsuse loomes meisterlik. Seda siis enneolematul kujul. See info oli vanasti kättesaadav vaid valitud inimestele. Aga tänu tänapäeva avastustele nii teadlikkuse mõistmisel kui ka teaduses, on see muutunud kättesaadavaks üha rohkematele. Alustame nüüd.

Alustame Suure paugu teooriast. Meie Universumi algusest. Olen kindel, et paljud on kuulnud Suurest paugust ja sellest, kuidas tekkis meie universum. See pilt on võetud NASAlt. Leiate selle pildi ka NASA kodulehelt. Vastavalt enamus teadlastele on Suure paugu teooria kinnitatud. See tähendab, et see oli teooria, aga nüüd on see teaduslikult kinnitatud. Sellega nõustub enamus teadlasi nüüdseks. Mida see siis ütleb… See ütleb, et meie universum sai alguse 14 miljardit aastat tagasi. See ei kehti teiste universumite kohta. Seega, 14 miljardit aastat tagasi ilmus mitte millestki üks singulaarsus. See ilmus ja siis plahvatas ja hakkas laienema ning laieneb ka tänaseni. See laienes tuhandeteks ja tuhandeteksplaneetideks, tähtedeks, univerumiteks ja galaktikateks ja muidugi ka elu, mis nendes paikneb. Praegu oleme muidugi laienemise faasis, aga teadlased teavad ka seda, et mingi aeg tuleb kokku tõmbav faas, see on nagu hingamine. Praegu see laieneb ja mingi aeg tõmbub kokku. Kas see pole mitte segane värk? See läheb kunagi tagasi mitte millegiks. See kõik algas väikesest kõikumisest, mis tuli mitte millegist. Midagi nagu ärkas.

Selle diagrammiga tahan näidata seda, kui vaadata seda universumit, siis see näeb välja nagu keha, mille sees on veel kehi. Mõtlen seda, et näiteks meie Universumis on erinevaid galaktikaid. Ning need sisaldavad ka erinevaid kehi. Galaktika sisaldab tähti, planeete jne. Ja planeet sisaldab elu nagu sina ja mina. Ja isikud koosnevad rakkudest. Üks inimene vist koosnes kuskil 100 miljardist rakust. Ja igal rakul on oma elu. Kui paneme raku katseklaasi, siis ta elab seal edasi. See ei vaja sind, kui ta saab eluks vajaliku kuskilt mujalt. Seega koosned ka sina miljardist teisest olendist. Ja rakk koosneb molekulidest ning molekulid koosnevad aatomitest. Aatomid koosnevad prootonitest ja elektronidest ja need on omakorda energia. Seega kõik koosneb väiksematest kehadest. Ja vastavalt teadusele ei ole olemas ainult üks universum, olemas on mitmeid. Ja ned kõik laienevad ja tõmbuvad kokku, nagu hingetõmme. Need vilguvad ja siis ei vilgu ning vilguvad uuesti.

Keegi ei tea kui palju on olemas multi-universumeid. Või kas ka see Universum on mingi teise sees. Seda ei tea keegi, aga teatakse, et olemas on rohkem kui üks universum. Kui mõelda, siis see on ikka täitsa hull värk. Aga kui rääkida sellest tuksumisest. Kui mõelda sellele laienevale ja kokkutõmbuvale universumile. See on täpselt nagu hingetõmme. Sisse ja väljaminev liigutus. See on elu ja srum, tõuge ja tõmme, algus ja lõpp. Ja see tundub olema igal pool, igal tasemel elus. Universumist kuni elektroni ja energiani välja. Isegi energia ei püsi paigal nagu mingi pilv.

Energia välgatab pidevalt eksistensist sisse ja välja . Nagu need vanad teleri ekraanid, need välgatavad eksistentsi miljardeid kordi sekundis. Selline ongi energia, seda õpetab kvantfüüsika, seal uuritakse, kuidas käitub energia, see millest koosneb kogu eksistents. Kvantfüüsika näitab meile seda, et see on kindlasti üks sisse ja välja välgatav asi. Energia välgatab pidevalt eksistentsi ja sellest välja miljardeid kordi sekundis ja sellest me kõik koosnemegi. See kõik toimub miljardeid kordi sekundis. Mitte millegist millegiks ja siis tagasi. Täpselt nagu hingamine. Liigume edasi.

Hakkame nüüd tajumisest rääkima. Füüsiline reaalsus. Kui istud enda kehas ja vaatad avatud silmadega välja, siis mõtleme, et teadlikkus on kehas ja füüsiline reaalsus asub väljaspool teadlikkust. Sadu aastaid tagasi arvasime, et maailm on lame. See tundus nii. Enne tõestust tundus see lihtsalt nii. Seega, võibaolla eksisteerib füüsilisus teadlikkuses, mitte sellest väljaspool. Jätame selle mõtte korraks ja liigume edasi.

Selgitame teadlikkust natuke täpsemalt. Teadlikkus tähendab elukust, ma ei mõtle seda nagu laiska või surnut, liikumatut olekut, mitte ainult ärkvel olekut. Võta teadlikkust kui korraldavat ja juhendavat elu juhti. Mõtlen sellega järgmist – see korraldab elu. Seda sellepärast, et teadlikkus on see, mis tekkis esimesena, võid seda nimetada ka hingeks või vaimuks. Selle teadlikkuse sees kasvas sinu keha. Mitte, et keha tekkis enne ja siis alles arenes teadlikkus. Teadlikkus tekkis enne ja see korraldas sinu keha arengu. Sama kehtib veepiisast kuni autoni. Auto algas ideest ehk teadlikkusest ja alles siis ehitati see autoks. Sama ka lennukiga. Lennuk ei tekkinud enne ja seejärel idee lennukist. Kõigepealt tuleb idee ja seejärel alles selle keha. Teadlikkus on samuti ka organiseeriv juht. See tähendab, et ta juhib sinu elu, kuidas käitud või kuidas see lennuk peaks lendama. Teadlikkuse idee juhib füüsilist. Seega on ta organiseeriv juht ja ta on väga aktiivne.

Liigume nüüd tagasi teadlikkuse ja Suure paugu juurde. Nägime juba kuidas töötab Suur pauk. Mis juhtub kui lisame valemisse ka teadlikkuse? Ja rääkisime juba ka sellest, et füüsiline tekib tänu teadlikkusele. Järeldus on see, et teadlikkus tekkis varem. Võib öelda, et enne füüsilist Suurt pauku oli hoopis teadlikkuse Suur pauk. Sama nagu ka füüsilise Suure paugu puhul, sisaldab teadlikkus omakorda väiksemaid kehi. Teadlikkuse sees on teadlikkused, mis omakroda sisaldavad teadlikust. Ühest tekkis mitu teadlikkust. Kutsume kõike, mis on olemas – Üheks. Võid kasutada ka sõnu nagu Jumal, Allikas, Looja jne. Aga see Üks – kõik, mis on, see individualiseeris, mitte ei lahutunud. See kus asjad on üksteise sees. See sisaldab ühesuguseid teadlikkusi, nende Isa on samuti nendes kõigis. Kõigis nendes miljonites teadlikkustes ja igaüks sisaldab jällegi teist teadlikust, seega see läheb aina sügavamale. Võimalik, et see läheb välja lõputu arvu teadlikkusteni.

Vaatame, kuidas see näeb välja diagrammil. Siin on kõik, mis on olemas – Üks. Selle sees on meil teadlikkused või teadlikkuste tasemed. Nimetame neid Ülemhingedeks. Ja iga Ülemhing sisaldab omakorda mitut Ülemhinge. Igal Ülemhingel on mitmeid Ülemhingi. Täpselt nagu Ühel on all Ülemhinged. Ja igal Ülemhingel on kes teab kui palju teadlikkuse tasemeid. Neid võib olla lõputult. Neid võib olla lõpmatuseni, aga see meid ei huvita, sest see ei puuduta meid praegu. Aga mingi hetk tekib Ülemhing, mis juba mõjutab meie füüsilist reaalsust. See on siis Ülemhing, kelle all paikneb ka sinu hing. Aga see Ülemhing sisaldab ka teisi hinegsid, sa pole ainuke hing. See võib selgitada ka mitmkordseid eluaegu või paralleel elusid, paralleel reaalsuseid või siegi mineviku, oleviku ja tuleviku. Nagu näete, siis need kõik kuuluvad ühe Ülemhinge alla. Seda mõtlengi, et Ülemhinge all on mitmeid teisi hingi. Võid mõelda mitmest paralleel reaalsusest, mitmest elust või isegi olevikust, minevikust või tulevikust. Kõik need sisalduvad ühes kõrgemas teadlikkuses.

Vaatame nüüd teadlikkuse 9 taset, mis on olulised meie füüsilises reaalsuses. Seega unustame need ülemised Teadlikkuse tasemed, mida me ei pruugi veel mõista. Nagu ütlesime, täpselt meie peal on üks Ülemhing. See on mittefüüsiline energia, mis omab mitut hingelist või vaimset perspektiivi. Mitte ainult üks. Nüüd hakkame siis kirjeldama kõiki üheksat taset, see on esimene tase. Aga me ei keskendu iga taseme funktsioonidele, seda teeme hiljem. Praeguseks me lihtalt nimetame need.

Ülemhinge all on teine teadlikkuse tase, mida nimetatakse individuaalseks hingeks või vaimuks. See on mittefüüsiline energia. See tegeleb sinu hinge või vaimu reaalsusega. Pärast räägime täpsemalt, aga hing eelneb inkarnatsioonile ja vaim on peale inkarnatsiooni.

Selle all asub Kõrgem meel, see on peaaegu füüsiline energia. Sellest räägime pärast täpsemalt. See tegeleb või on sinu füüsilise reaalsuse paralleel reaalsus. Teiste sõnadega – see pole füüsiline, aga see on paralleelne. Võid sellest mõelda kui peegel pildist, aga see on põhjus, mis tekitab sinu füüsilise elu. See on umbes sama nagu… see mida kristlased Meie isa palves ütlevad. Olgu see tehtud nii nagu taevas. Või nagu Egiptlased seda ütlevad: Nagu peal on ka all. Paljud kutsuvad seda ka Tähtede peegliks. Füüsine reaalsus kogeb Kõrgema meele reaalsust. Seal on ka erinevusi, millest pärast räägime.

Neljandal teadlikkuse tasemel on Šabloon reaalsus. See on jällegi peaegu füüsiline reaalsus. See on füüsilise reaalsuse ehitusplaan. See moodustab šablooni, sama nagu ehitusplaani järgi maja ehitamine. Seal toimub füüsilise reaalsuse ehitusplaani tegemine. Selle all asub Kollegtiivne automaatne meel, see on juba füüsiline energia. Siin asuvad kollektiivselt kokku lepitud reeglid nagu gravitatsioon. Mõelge kui gravitatsioon oleks läbiräägitav. Kujutage ette, et seda saaksime omavahel arutada, peaksime alati meeles pidama, kas see on sisse või välja lülitatud jne. Seega on hea jätta see kollektiivse otsuse juurde, mis kehtib teatud kokkulepetel. Kõik vastutavad, kes selles mängus osalevad.

Selle all on Individuaalne automaatne meel. Siin paiknevad sinu individuaalsed füüsilised teemad. Näide: Oled võibolla alati tahtnud saada arstiks, autojuhiks või mis iganes. Keegi, kellele meeldim loodus või tahab olla pätt või gängster. Võibolla omad sa mingeid talente. Need on sinu elu teemad. See võib olla ka pidevalt korduv väljakutse sinu elus. Isiklik mägi, millest pead alati üle saama. Neid asju siin hoitaksegi. Sest sul on elueesmärk.

Selle all on tase, mida kutsutakse Füüsiliseks meeleks. Me kutsume seda teadvusetuks. Mitte, et see oleks kuskil all vaid me ei ole alati teadlikud sellest, mis seal on. See koosneb juba füüsilisest mateeriast. Siin hoitakse sinu uskumusi. Uskumused on mõtted, aga sellest räägime pärast.

Ning selle all on emotsioonide tase. Seda kutsutakse alateadvuseks, sest enamus ajast juhivad meid emotsioonid, me isegi peidame neid vahest. Neid on väga lihtne tegelikult tunda kui ennast avate.

Ja nüüd tulevad meie mõtted, nendest oleme alati teadlikud, sest need on pidevalt pead. Neid kuuleme selgelt. Aga oleme nendest segaduses ja me ei tea kust need tulevad ning mida need teevad. Jällegi, sellest räägime hiljem.

Need on siis 9 teadlikkuse taset. Oluline on see, kuidas nad on seotud energeetiliselt. Mida kõrgemale läheme seda kõrgemal sagedusel energia vibreerib ja mida madalamale lähed seda madalamal sagedusel need energiad vibreerivad. Nagu vesi, jää, gaas ja aur. Jää tekib siis kui vee energia aeglustub. Temperatuur langeb, sest energia langeb ja siis tekibki jää, sest energia sagedus on nii palju langenud. Kui tõstad sagedust, siis muutub jää veeks ja kui veel tõstad, siis muutub vesi gaasiks. See töötab sama moodi.

Nendel tasemetel on ka teisi nimetusi. Kõige pealmine, see Ülemhing, seda kutsutakse ka seitsmendaks tiheduseks, võibolla olete seda juba kuulnud. Seda me arutama ei hakka, sest see ei aita kaasa meie eesmärgile siin. Aga korra mainime, et seitsmendast alla minnes jõuamegi kolmandasse tihedusse. Füüsilist elu kutsutakse kolmandaks tiheduseks. Füüsilise elu all mõtlengi meie füüsilist elu. Teisel tihedusel on taimede elu, see on meie omast väga erinev. Ja esimeses tiheduses on mineralide elu.

Kolmandas tiheduses elab ka Ego, sellest räägime natuke täpsemalt. Ego sünnib koos füüsilise kogemusega. Ego aitab sul keskenduda füüsilisusele. See ongi tema ainuke eesmärk, aidata sul keskenduda füüsilisele reaalsusele. Teadlased, kes on vaadanud meditatsiooni all olevaid inimesi läbi EEG masinate, on märganud, et ajus on kindel osa, mis lülitub meditatsiooni ajal välja ja kui see on välja lülitatud, siis kaob ka aja ja ruumi taju. Tahan öelda, et teaduslikult on tõestatud, et osa sinu bioloogiast annab sulle aeg-ruumi ja enda tunde. Kui selle välja lülitad, siis naased sa enda loomulikku seisundisse, kus puudub aeg-ruumi tunne. Selleks ongi ego loodud. Füüsiline taju ja keskendumine. Et paremini aru saada, siis vaatame seda asja teise nurga alt.

Kujutage ette, et Ülemhing teeb seda kõike selleks, et kogeda ennast. Kogeda seda mängu. Tuleb aru saada ühest asjast. Selles mittefüüsilises energias ei ole sellist asja nagu aeg-ruum, pole piire ega midagi sellist. Kõik toimub hetkega. Kõik toimub korraga, see on päris segane värk. Et kogeda midagi erinevat, midagi piiritletud olekus nagu aeg-ruum või mis iganes ja ka paljusid teisi asju, mis ei saa toimuda kõrgemal tasemel. Selleks pead sa looma mängu, ütleme, et selle mängu nimi on ELU. Võrdleme seda malega, nii saab paremini aru. Neid on küll raske võrrelda, aga vast saame ühiselt sellest aru.

Ülemhing jaotab ennast individuaalseks hingeks, kelle eesmärk on siis mängida näiteks malet. Seega on individuaalne hing malemängu nupp. On olemas erinevaid malemängu nuppe. Igal nupul on oma eesmärk. Peale seda niiöelda tekib Kõrgem meel, et ta saaks mängu tajuda ja mängida. Seega tema tajub ja mängib mängu. Loob ja mängib mängu.

Šablooni tasemel. Šablooni tasemel otsustatakse mäng, et kõik mängijad mängiksid sama mängu.

Peale seda pannakse paika mängu reeglid. Seda siis Kollegtiivi automaatsel tasemel. Siis tuleb  mängu Individuaal automaatne meel. Sellel tasemel pannakse paika sinu mängunupu reeglid. Saad olla näiteks kuningas, ratsu, kahur või ettur või ükskõik, mis teine malemängu nupp. Igal nupul on oma teema, reeglid, liikumine jne. Sellel tasemel ei öelda talle, kuidas võimeid kasutada vaid öeldakse, mis võimed tal on. Jätke meelde, et males saab iga nupp teist maha võtta. Ettur ei ole vähem tähtsam kui kuningas, ta lihtsalt liigub teisiti. Ettur saab võtta maha kuninga ja võita mängu. Kui teda õigesti kasutada.

Nüüd tuleb osa, kus mängu mängitakse – füüsiline tase. Siin mängitakse mängu. Igat nuppu liigtab tegelikult kõrgem meel. See mida madalam meel teeb – füüsiline meel. Ta mõtleb ja vaatab mängu ning otsustab, mida teha. Seejärel hakkab nupp ette kujutama. Ettekujutusega tekib ühendus kõrgema meelega ja kõrgem meel saadab inspiratsiooni järgmiseks käiguks. Aga see inspiratsioon tuleb alla läbi kõigi tasemete filtrite. Läbi mängu reeglite, mängu šablooni, nupu reeglite jne. Siin läheb huvitavaks, kuna need on juba paigas.

Kõrgema meele liikumised lähevad läbi kõiki mängu tasemete ja kui see jõuab isiklikule tasemele – Uskumuste tasemele. Nupp võib olla isegi kuningas, aga kui nupp kardab riskida. Samas kui teine kuningas on enesekindel. Uskumuste tase muudab seda, kuidas ükskõik, milline nupp mängulaual liigub.

Siis on veel need emotsioonid. Võrdleme näiteks erutuse ja hirmu emotsiooni. See muudab jällegi liikumised mängulaual erinevaks. Seega muutub kõik isikupäraseks. Uskumused on šablooni peal. Selle peal on Kollektiiv ja individuaal automaatsed meeled. Ja veel isiklikum uskumuste süsteem. Ning need emotsioonid, mis tulevad uskumuste süsteemist ja nendest emotsioonidest tulevad mõtted, mis teevad vajaliku liigutuse ning siis tajuvad seda, mis juhtuma hakkab. Seejärel saadavad signaali tagasi Kõrgemale meelele ja ootavad uut liigutust. Nagu näha, siis iga tase teeb on filtreeringu, mis muudab muidugi mängu tulemust.

Defineerime nüüd igat üheksat taset. Defineerime kõigepealt selle, mis on – Allikas. Kuna me seda ei mõista, siis jätame selle rahule praeguseks. Teame vaid seda, et kõik tuli sealt ja see oli esimene asi eksistentsis. See on igavene. See on kõikvõimas, seda on raske mõista, seega jätame selle sinnapaika ja vaatame tasemeid mida mõistame.

Ülemhinge tase – see on mittefüüsiline energia. Sellel tasemel on mitmed hinge või vaimu perspektiivid. Mida see siis tähendab? Kõigepealt, see näeb kogu sinu elu samaaegselt. Praegune hetk on ainuke aeg, mis seal eksisteerib. Aeg on mentaalne arusaam, see pole reaalsus. Iga tänapäeva teadlane ütleb sulle, et aega ei eksisteeri kogu universumis. See on kollegtiivselt kokku lepitud asi, mida tajutakse. Mida see tähendab kui ütleme, et see energia on mitte füüsiline?. See on täiesti mitte füüsiline. See tähendab, et kõigi elude kogemused, mida Ülemhing enda all näeb, või haldab enda all. Need ei koosne ajast ega ruumist. Need eksisteerivad igaveses praeguses hetkes. Ja sellepärast puudub ka füüsilisus. Sest füüsilisus eeldab ruumilist kuju. Me ei tea küll täpset numbrit, aga võib ette kujutada, et see kannab endas miljoneid või miljardeid eri dimensioonide inkarnatsioone. See tegeleb peale sinu personaalse hingega siin päevas ja ajas, lisaks ka tuleviku ning mineviku olemusega ja ka paralleel reaalsustes olevatega. Ka kõikide teiste inimeste Ülemhingi. See on ikka tohutult suur. See kannab endas nii palju erinevaid elusid ja ta saab tagasisidet kõikidelt ja seda üheaegselt. Sünkroonselt, kõikidelt ja seda korraga. Selline on Ülemhinge perspektiiv. Tuletame meelde, et selle peal ja all on omakorda veel Ülemhingesid kuni Allikani välja. See läheb väga keeruliseks ja sinna me ei keskendu.

Järgmine tase on individuaalne hing või vaim. See saadetakse välja, et kogeda kindlat elukogemust. See on mittefüüsiline energia, täpselt nagu Ülemhing. Vahe on aga selles, et hing on vormitu, ta omab teadlikkust, aga tal puudub identiteet. Võime võrrelda seda uue savitükiga, see on unikaalne. See on Individuatsioon, aga ta pole kogenud elu. Vaim on aga kogenud elu. Ta omab elatud elu informatsiooni jälge, tal on muutuse kogemust. See võimaldab Ülemhingel tunda ennast läbi kogemuste, et laieneda ja arendea. Nüüd saame võrrelda hingega, kes oli vormitu savitükk. Seda on nüüd juba voolitud, sellest on saanud mingit sorti anum. See on saanud potiks või millegiks. Sama savitükk, aga seda on voolitud. Asi pole nii, et hingest saab elu lõpus vaim. See toimub miljardeid kordi sekundis, igas kogemuses, igas uues olukorras. Iga hetke alguses ja lõpus. Seega see ei toimu elu lõpus, kui inimene 85 aastaselt sureb. See toimub miljardeid kordi sekundis. Sest iga hetk on uus sünd ja surm, miljardeid kordi sekundis. Seda eriti kvantfüüsikas, kõik muutub pidevalt. Seda vaatame pärast täpsemalt.

Nüüd jõuame Kõrgema meele juurde. See on sinu füüsilise elu paralleel reaalsus. See kogeb kogu sinu eluaega selles elus. See kogeb sinu tuleviku, mineviku ja oleviku perspektiivi korraga. Kõik korraga. See juhendab ja loob igal hetkel. See energia on enamasti mittefüüsiline. See ei vaja palju ruumi ja sellel puudub aeg. Sellepärast ta kogebki sinu tulevikku, minevikku ja olevikku korraga. Aga kuna ta juhib asju füüsilisel tasemel, siis tal ka on mõned füüsilised omadused. See tajub ja loob sinu füüsilist reaalsust. See on meel, mis loob sinu füüsilist reaalsust, mitte sinu madalama taseme aju. Madal meel tajub ja kogeb. On tähtis, et sinu füüsiline meel ja Kõrgem meel oleks ühenduses. Neil võiks olla otsene ühendus, et Kõrgem meel saaks ilusti juhendada füüsilist meelt. Kuna kõrgem meel näeb sinu reaalsust luues kõiki aegu.

Kuidas Kõrgem meel siis füüsilisega ühendust saab? Läbi erutuse, see annab sulle alati erutust, et näidata kuhu minna. Kuidas suhtleb füüsiline meel Kõrgemaga? Läbi ettekujutuse. Millegi ettekujutamine saadab sõnumi Kõrgemale meelele. Seda siis läbi väga lihtsate kanalite.

Nüüd jõuame Šablooni reaalsusesse. Võib öelda, et see on esimene saatuse tase. Siin on siis šabloonid ja teemad… mitte päris personaalsed teemad, aga füüsilise reaalsuse teemad. See määrab juhendid kollegtiivsele füüsilisele reaalsusele. Vabatahe annab sulle võimaluse valida erinevate šabloonide vahel. Kvantfüüsika vaatenurgast on võimalik, et oled võimeline lendama nagu lind. Kvantfüüsika näitab, et see on võimalik. Aga see pole tõenäoline, et sa lendad nagu lind, sest šabloon tasemel ei eksisteeri sellist valikut. Muidugi on olemas ka imesid, aga selle toimimise tõenäolisus oleneb selle eesmärgist, et seda üldse muuta saaks. Seda saab muuta, tuletame meelde, et see asub Kõrgema meele all, seega saab seda muuta, aga arvatavsti seda ei muudeta kui selleks ei ole väga head põhjust. See on mittefüüsiline energia, mis vajab natuke ruumi, aga mitte aega.

Öeldakse, et ümberkirjutamist ei juhtu väga tihti. Aga ettekujutus võimaldab ümberkirjutamist või muutust šablooni tasemel, kui selleks on hea põhjus. Ettekujutus on kõige võimsam relv suhtluseks. Isegi Einstein ütles sama. Harjutades ettekujutamist ja muutes seda tugevamaks ja tugevamaks, sellega saad muuta ja murda maha uskumusi, mis on erinev sinu ettekujutusest. Nii saad sa parema ühenduse teiste reaalsuse tasemetega. Kõike sellest, mis on Kõrgemast meelest all pool. Peame aru saama, et ettekujutatav pilt ei ole oluline, oluline on tunne, mida see pilt tekitab sinus. Ütleme, et kujutad ette Mehikosse minekut, tunne Mehikos veedetud puhkusest on oluline. Mitte pilt sellest, kuidas sa lennukisse lähed ja kuskil Mehikos maandud. Hiljem näed, miks see nii on. Põhiliselt tuleb see sellest, kuidas vahetatakse teadlikkuste vahel infot. Info läheb sealt, kus on kõige vähem vastupanu, täpselt nagu vesi. Ja see järgib ettekujutuse energia vibratsiooni, mitte pilti, mida ette kujutati endale. Isegi kui ettekujutades kasutad pilte, siis ära eelda Kõrgema meele poolt toodud tulemusest sama, mida ette kujutasid. See võib tulla hoopis teisel kujul ja ajal. Arvatavasti tuleb see kujul, millele sa ei oska isegi mõelda. Aga see sobib ideaalselt sinu poolt ettekujutatud energiaga. Ettekujutus on see kuidas saame suhelda Kõrgema minaga. Kõik need erinevad tasemed, kui tahad neid muuta, siis seda saab teha vaid ettekujutustega. Ainult nii saab suhelda Kõrgemate tasemetega.

Teema jätkub teises osas….

David Gikandi – Teadlikkuse 9 taset (osa 2)

 Hide picture