Bashar – Kuidas Kõrgemalt minalt paremini sõnumeid kuulda | 5:17

Bashar – Kuidas Kõrgemalt minalt paremini sõnumeid kuulda | 5:17

 

video
play-sharp-fill

Selles videos:

  • Seda sinu mõistus ongi – sukeldumismask, mis võimaldab sul kogeda seda füüsilist kogemust (elu Maal). Asi on selles, et see ongi tema ainus ülesanne, aga kui hakkad küsima sukeldumismaskilt, kuhu minna ja ta peab teadma kõike, mida sa näed ning kuidas kõik töötab, mis sind siia tõi, kuhu edasi, mis juhtus minevikus jne, selle peale hakkab sukeldumismask mõranema. See ei ole tema ülesanne, ta pole selleks loodud, ta murdub sellise pinge all.
  • Tuleb mõista, et sa ei märka kõiki Kõrgema mina sõnumeid, sest sa alati ei peagi seda märkama. Kui sa märkaks alati Kõrgema mina sõnumeid, siis sa ei saaks enda elu rahulikult elada. Sa ütleksid väga kiirelt enda Kõrgemale minale, et ta vait jääks.
  • Paradoks on see, kui lepid mitte teadmisega, siis hakkad sõnumeid palju rohkem märkama ja oled nendest palju teadlikum. Kasutage paradoksi jõudu.

 

Bashar – Kuidas Kõrgemalt minalt paremini sõnumeid kuulda
(How to hear messages from the Higher mind)
Tõlge videost

 

Küsija publikust: Tere Bashar.

Bashar: Tervitused ka sulle.

Küsija: Tahaksin teada, kuidas paremini kuulda sõnumeid Kõrgemalt minalt.

Bashar: Jää vait. See oli muidugi sarkastiline vastus.

Küsija: Sain aru jah.

Bashar: Nagu ennist öeldud. Kui saad aru, et füüsilisel mõistusel on oma kindel töö ja sa lased tal lihtsalt seda teha, siis ta jääb aina vaiksemaks ning lubab sul paremini Kõrgemat mina kuulda. Seda siis läbi sünkroonsuste, ettekujutluse, unenägude või mis iganes kujul, et aidata sinul paremini mõista iseennast, seda sulle näidata. Oleme ka varem maininud, et erutus on kõike sisaldav komplekt. See sisaldab võimet, mis aitab vajadusel ära tunda Kõrgemat mina. Järgides enda kirge, laiendades ja tõstes enda sagedust.

Vaatame mõistuse olemust läbi analoogia, kus võrdleme mõistust sukeldumismaskiga. Kui lähed sukelduma, siis vee all nägemiseks kasutad sa sukeldumismaski. Seda sinu mõistus ongi – sukeldumismask, mis võimaldab sul kogeda seda füüsilist kogemust (elu Maal). Asi on selles, et see ongi tema ainus ülesanne, aga kui hakkad küsima sukeldumismaskilt, kuhu minna ja ta peab teadma kõike, mida sa näed ning kuidas kõik töötab, mis sind siia tõi, kuhu edasi, mis juhtus minevikus jne, selle peale hakkab sukeldumismask mõranema. See ei ole tema ülesanne, ta pole selleks loodud, ta murdub sellise pinge all. Talle ei meeldi see ning ta muutub negatiivseks egoks. Ta arvab, et peab kõike tegema, kõige eest vastutama.

Sina koged seda kõike kontrolli kaotamisega. Kui aga rahuned ja ütled: Ei, ei, ei… Ütled mõistusele, et tema töö on ainult kogeda, tunda rõõmu, nautida seda ja anda see info edasi hingele, ülemhingele või kellele iganes, võta asja rahulikult ja tee enda tööd. Lase ka Kõrgemal minal teha enda tööd kooskõlas mõistusega. Nii kui Kõrgem mina ja mõistus hakkavad tegema koostööd, lastes üksteisel teha just seda tööd, milleks ta loodud on. Tänu sellele muutub nende vaheline suhtlus sujuvamaks ja ka sina saad sellest paremini aru, siis kui seda vaja on.

Tuleb mõista, et sa ei märka kõiki Kõrgema mina sõnumeid, sest sa alati ei peagi seda märkama. Kui sa märkaks alati Kõrgema mina sõnumeid, siis sa ei saaks enda elu rahulikult elada. Sa ütleksid väga kiirelt enda Kõrgemale minale, et ta vait jääks. “Lase mul enda elu elada.” Seda sinu Kõrgem mina juba teebki. Ta töötab väga osavalt, ta kasutab asju, mis on sinu ees.

Annab sulle sünkroonsust. “Oi, ma ei teagi, miks vasakule keerasin, tavaliselt lähen paremalt, aga siit tulles kuulsin pealt vestlust, kust sain väga vajalikku infot. Kuidas see küll juhtus.” Arvatavasti ütles Kõrgem mina sulle: “Pööra vasakule.” Muud ta ei peagi tegema. Piisas ka vajadusest keerata vasakule. Vaid selline mõttevaba hetk, et sa keeraks sel hetkel vasakule. See võiski olla väga võimas sõnum sinu Kõrgemalt minalt, aga sa ei pea sellest ilmtingimata teadlik olema, pead vaid kasutama infot, mida soovitusena said. Kas said aru?

Küsija: Jah.

Bashar: Kas tänu sellele saad paremini aru, kuidas Kõrgem mina sinuga suhtleb ja et sa ei pea sellest alati teadlik olema?

Küsija: Jah

Bashar: Paradoks on see, kui lepid mitte teadmisega, siis hakkad sõnumeid palju rohkem märkama ja oled nendest palju teadlikum. Kasutage paradoksi jõudu. Mõistad?

Küsija: Jah.

Bashar: Kas sellest on abi?

Küsija: Jah, kindlasti.

Bashar: Aitäh sulle, kas võin sinult midagi küsida?

Küsija: Jah.

Bashar: Kas sinu mõistus oli selle vestluse ajal vaiksem?

Küsija: Jah.

Bashar: No näed siis. Kujuta ette sellist vestlust enda Kõrgema minaga ja sinu füüsiline mõistus muutubki vaiksemaks. Juhul, kui sul pole mingit lahendamata muret, mis sinu tähelepanu nõuab. Kui see nii on, siis täna mõistust. Ütle, et tegeled nüüd sellega ja tema saab teha edasi enda tööd. Mõistad?

Küsija: Jah.
Bashar: Kas sellest on abi?
Küsija: Jah, aitäh.
Bashar: Meie täname sind.Hide picture