Bashar – Küllus ja usaldamine | 6:13

Bashar – Küllus ja usaldamine | 6:13

 

video
play-sharp-fill

Selles videos:

  • Küllus – võime teha asju, siis kui sul on vaja neid teha.
  • Kui sul on külluse definitsioon, mis keskendub rahale, et see on ainuke tee kuidas küllus sinuni tulla saab, siis sellega sulged kõik teised teed, läbi mille saaksid teha asju, siis kui seda sul vaja on, sest sa ei samasta neid teisi viise samavõrdselt külluslikuks kui raha.

 

Bashar – Küllus ja usaldamine
Bashar – Abundance and Trusting What Is
Tõlge videost:

 

Küsija publikust: Arvan, et minu küsimuse eripära on see: kuidas tasakaalustad vanu uskumusi, oli aeg kuna arvasin, et annan endast 100% ja naudin seda protsessi, kuid siis tulid rahalised mured.

Bashar: Siis teadsid juba, et ei anna endast 100%. Tuleb jällegi mõista, et kõik oleneb külluse mõistmisest ja sellest kuidas samastud sellega. Kas oled meie külluse definitsiooniga tuttav?

Küsija: Vist ei ole.

Bashar: Kui lubad, siis jagan seda sinuga. Kas paned tähele?

Küsija: Jah.

Bashar: Küllus – võime teha asju, siis kui sul on vaja neid teha. Kas kuulsid selles sõnastuses midagi raha kohta?

Küsija: Ei.

Bashar: Kas kuulsid mingit kindlat viisi, kuidas küllus tulema peaks?

Küsija: Ei.

Bashar: Võime teha asju siis, kui sul on vaja neid teha. See ongi küllus, ei midagi muud. See võib tulla rahana. Saame aru, et teie planeedil on õpetatud, et raha on ainuke külluse väljendus. Kui sul on külluse definitsioon, mis keskendub rahale, et see on ainuke tee kuidas küllus sinuni tulla saab, siis sellega sulged kõik teised teed, läbi mille saaksid teha asju, siis kui seda sul vaja on, sest sa ei samasta neid teisi viise samavõrdselt külluslikuks kui raha. Kas on arusaadav?

Küsija: Saan aru küll.

Bashar: Kui lubad kõigil külluse vormidel olla samavõrdne ja samaväärne, siis sinuni tuleb see, mille teel on kõige vähem takistusi. Olgu see siis raha või olukord, kus keegi annab sulle midagi või satud sünkroonselt olukorda, mis võimaldab sul teha seda mida vaja, olgu see ükskõik mis viisil.

Kui need kõik on võrdsed, siis saab sinuni tulla kõige väikesema takistusega võimalus, sest sina ei tee seda eriliseks, mis seda välja arvaks. Kui see oleks eriline, siis peaks selle saamiseks sinna väga palju energiat suunama, et see vorm küllusest manifesteeruks. Kas saad aru?

Küsija: Jah

Bashar: Liikudes edasi uue teadmisega enda kire järgimisest, kas suudad rakendada seda definitsiooni enda ideele ja usaldada, et ükskõik milline külluse vorm tuleb täpselt siis, kui sul seda vaja on. Et see on okei, isegi kui see tuleb arvatust teisel kujul?

Küsija: Nooo.

Bashar: See tavaliselt tähendab, et ei…

Küsija: Ma tõesti proovin aru saada

Bashar: Näen seda, aga selles ongi probleem. Ära proovi nii pingsalt

Küsija: Olen inimene, kes asju keeruliseks teeb

Bashar: Okei, ju on sulle sellest kasu (sarkastiliselt)

Küsija: Jah, see on osa minu murest ja minu küsimus oli see, et ma proovin lahti saada vanadest uskumuste mustritest ja varasemalt kogetut asjadest.

Bashar: Siin tuleb mängu paradoks ja see läheb kokku sellega, kui mainisid enne, et ei taha aega raisata. Aja veetmine protsessi läbimisel. Mida rohkem sa naudid protsessi, seda kiiremini see läheb, see ongi paradoks. Mida rohkem sulle meeldib enda uskumuste avastamise protsess, see on iseenesest juba väärt kogemus, seda kiiremini see läheb, sest seda kiiremini sa seda ära kasutad.

Olles sellega koos, olles ärevil sellest protsessist, see on juba iseenesest kunst. Esimene kunst, mida osata, on olemine nüüd ja praegu, koos praeguselt toimuvaga. Uskuda, et praeguselt toimuv, toimub põhjusega, kui see oleks teisiti, siis seda ei toimuks.

Kui oled nõus leppima, et ükskõik, mis protsess hetkel toimub, see toimub eesmärgil, et sind rohkem iseendaga ühendada, et saaksid vaimselt laieneda ja saada vastus reaalsuselt enda laienemisele, tänu sellele oled elevil kõige vastu, mida reaalsusel sulle näidata on.

Seda kogetakse olles osana kunstnikust. Sellega tegeledes ja sellesse süübides, ning olles kunstnik ja ka kunstitükk ise. Siis lubad sellel liikuda väga kiiresti läbi enda, protsessid seda kiirelt, sest saad aru, et kõik toimuv on vajalik osa sellest kõigest, osa sellest kunstist. Midagi mida vaadata ja uurida, midagi mis aitab sul paremini mõista, seda kes ja mis sa kaasloojana oled.

Kui vaatad asju nii ning püsid selles energias, siis uskuge mind, te lausa plahvatate mitmes suunas ja reaalsus plahvatab teie suunas, koos paljude teid toetavate asjadega. Kas see on arusaadav?

Küsija: Jah, väga

Bashar: Kas sellest on abi?

Küsija: Jah, muidugi

Bashar: Kas see vastas su küsimusele?

Küsija: Vastas küll

Bashar: Aitäh

Küsija: Aitäh sulle.Hide picture