Bashar – Ärkav Universum (Intervjuu Darryl Anka) | 1:17:50

Bashar – Ärkav Universum (Intervjuu Darryl Anka) | 1:17:50

 

video
play-sharp-fill

Selles videos:

  • Darryl Anka: Kanaldamine on minu jaoks loomulik seisund. Meil kõigil on see võime ja me kõik teeme seda aeg-ajalt enda elus. Põhiliselt on see enda vabaks laskmine. Avada ennast kõrgemale olemusele, laiem pilt sinu enda teadlikkusest. See on olek, kus teed endale meeldivat asja ja kaotad ajataju. Oled enda kirele keskendunud. See on kanalduse seisund.
  • See mida teie kutsute kireks, tunnetus, millega keha seda väljendab, see vastab sinu tegelikule energia sagedusele, mis esindab sinu õiget olemust. Kui järgid alati suurimat kirge ja tehes seda vastavalt enda võimetele, ilma, et eeldaksid mingit tulemit, siis teedki seda, mis on sulle parim.
  • Kui sa pole see, kes sa tõesti oled, kui sa ei ela hetkes, olles see kes oled, siis kuidas saavad sind leida asjad, mis on sinu õigel sagedusel, kui sina seda ei ole? Mida rohkem sa elad hetkes, seda rohkem sind asjad ülesse leiavad. Miks? Sest praegune hetk on ainus aeg, mis eksisteerib. Nad ei saa sind leida siis või tookord. Nad saavad sind leida ainult nüüd.
  • Kui oled millegist elevil ja see tekitab sinus kirge, siis tuleks seda järgida, sest see kirg ja põnevus su füüsilises kehas esindab seda vibratsiooni, mis sa tegelikult oled. Selle järgi tegutsedes suunad oma kompassinõela tõelise magnetpooluse suunas. Ja iga kõrvalekalle sellest, tekitab ainult rohkem pingutust ning võitlust.
  • See, mis tundub füüsilise meele jaoks lõplik reaalsus, suurim asi, mida oskab ette kujutada, on Kõrgemale meelele alles algus, põrand, mitte lagi. Kõrgem meel suudab ette kujutada ja sinuni tuua asju, mida füüsiline meel ei oska ette kujutadagi. Seega ärge piirake seda oma plaanidega.

 

Intervjuu Darryl Anka-ga – Ärkav Universum
Interview with Darry Anka – Waking Universe
Tõlge videost:

 

(Lõik kanaldamise sessioonist)
Bashar: Te olete seda väärt. Uskuge mind, kui te ei oleks väärt, siis teid ei eksisteeriks. Sest looming ei tee vigu. Kui sa eksisteerid, siis põhjusega. Looming ei ole tervik ilma sinuta. Lõpeta vaidlus loominguga, usu seda. Kui eksiteerid, siis sa väärid eksisteerimist. Kui väärid eksisteerimist, siis väärid olemist täpselt sellisena nagu oled. See on lihtne loogika.

Kuidas saame teile abiks olla? Võite nüüd alustada dialoogi ja küsimustega, kui soovite.

Küsija publikust – Kas mina olen ainuke siin ruumis?

Bashar: Oled ainuke enda ruumis. Kõik teised loovad enda ruumi ja on seal ainukesena. Te kõik loote ühise idee, et olete samas ruumis koos. Te kooskõlastate enda isiklikud ruumid, enda reaalsuses. Olete igavesed, eksisteerite ja see ei saa muutuda. See on kõige tuum, see on vaikus. See on lõputu ja tingimusteta tasakaal ja rahu, mida tunnete.

Küsija publikust nr2: Valu ja kannatus.

Bashar: Toredad asjad, või mis? Põhjusel kuidas teid on kasvatatud siin planeedil, arvatakse mõnikord, et vahest on lihtsam kogeda midagi, mida te ei ole. Sest siis mõistate paremini, seda kes olete. Valu, valu, valu. Valu on tulemus vastuhakust enda loomusele.

 

Intervjuu Lance Mungia ja Darryl Ankaga:

Lance: See oli Bashar. Enne kui hakkate arvama, kes Bashar üldse on. Parem on enne tutvuda mehega, kes on Bashari taga. Tema nimi on Darryl Anka. Siin ta on. Darryl, tänan, et stuudiosse tulid.

Darryl: Rõõm on olla siin.

Lance: Olen sinu materjale vaadanud ja nägin ka videoid internetis. Kohtusime ka “Teadliku elu EXPO-l” Los Angelesis. Mulle hakkas sinu tegevus huvi pakkuma. Räägi mulle natuke sellest. Kuidas sinust kanaldaja sai ja kes see kanaldaja üldse on?

Darryl: Kanaldamine on minu jaoks loomulik seisund. Meil kõigil on see võime ja me kõik teeme seda aeg ajalt enda elus. Põhiliselt on see enda vabaks laskmine. Avada ennast kõrgemale olemusele, laiem pilt sinu enda teadlikkusest. See on olek, kus teed endale meeldivat asja ja kaotad ajataju. Oled enda kirele keskendunud. See on kanalduse seisund. Näitleja, kes muutub enda karakteriks on kanaldaja. Laulja, kes kaotab ennast laulu on kanaldaja. Seda teevad paljud artistid. Lapsed teevad seda pidevalt. Inimesed, kes teevad asju, mida armastavad. See seisund lubab sul ka siseneda teistesse teadvuse osadesse laiema silmaringi vaatenurgast.

See seisund võimaldab saada ühendust ka teiste teadvustega. Teiste dimensioonide, tasemete või aladega. Hetkel ei saa seda tõestada. Me kunagi ei suru peale uskumust, et Bashar kui olevus üldse eksisteerib väljaspool mind. See võib olla minu enda teadvuse osa, millega ühendust saan.

Oluline on see, et selles seisundis on võimalik tuua informatsiooni teisest vaatenurgast. Millel on laiem arusaam asjadest. Mis näeb asju teisiti. Annab erinevaid võimalusi, mis aitavad inimestel enda elu paremaks muuta. Mille peale nad ise ei oleks tulnud. Põhiline on see, kui sa saad teadmist enda füüsilises reaalsuses rakendada. Ja saad tõelise efekti, mis muudab sinu elu positiivses suunas. Selles kanaldamine seisnebki. Kas informatsioonist on abi. Ei ole tähtis see, kust info tuleb või kas olevus on olemas. Meie keskendume sellele.

Aga lõppude lõpuks algab see kõigil erinevalt. Ja minu jaoks, mina olen kanaldanud juba 28-aastat, see algas 38-aastat tagasi. Kogesin Los Angeleses kahte väga lähestikku toimunud UFO nähtust. Esimene oli 30m kauguselt ja teine 20m kauguselt. Sama kolmnurkne õhulaev, 6-meetri laiune ja musta värvi. Pärast sellist kogemust pidin ma asja uurima. Kuuled küll alati UFO-dest, aga kas nad ka sinu elu mõjutavad… Aga kui näed midagi sellist füüsiliselt, siis tead, et nad on olemas ja kogu maailm muutub ja järsku ei ole enam maailm see, mida arvasid

Lance: See oli 1970?

Darryl: Jah see oli 1973

Lance: Ja see toimus 30 meetri kaugusel sinust? Maas või õhus?

Darryl: 45 meetri kõrgusel ja teine oli 30 meetri kõrgusel.

Lance: Päise päeva ajal?

Darryl: Jah.

Lance: Olid sa üksi?

Darryl: Jumal tänatud, et ei olnud üksi.

Lance: Kes veel kohal oli ja mida nemad ütlesid?

Darryl: Esimene kord oli minuga neli inimest. Teisel korral oli üks inimene minuga kaasas.

Lance: Milline kogemus siis oli?

Darryl: Me olime imestunud. Vaatad seda hõljuvat asja seal ja mõtled, et mis asi see on. Ja siis saad aru, et see on meile teadmatu. Mitte midagi sellist, mida meile on räägitud. Eriti veel seitsmekümnendatel. Sellistest asjadest polnud ma kuulnudki. Vaatasime kuidas see hääletult ringi liugles. Sile kui klaas ja liikus ebatavaliselt ringi. Ja siis kadus sekundiga ning ise vaid vaatad suu ammuli.

Lance: Paljud ütlevad, et elu väljaspool meie planeeti eksisteerib. Statistiliselt on pea võimatu, et ei eksisteeri. Uusi planeete avastatakse iga päev. Teadmine universumist laieneb iga päev. Ma ei tea, aga arvan, et võimalus eluks mujal on suur.

Darryl: Arvan, et enamus teadlasi tänapäeval on sellega nõus, et elu mujal eksisteerib. Pigem on vaidlus selle üle, kas nad meieni jõuavad. Enamik teadlasi, kellest televisioonis kuuleme on endiselt vana arvamuse juures, et vahemaad on liiga suured. Ja meie ei tea, kuidas see võimalik oleks, seega keegi teine ka ei oska.

Sellepärast Basharilt küsisingi, et kuidas nende õhulaevad toimivad, sest ükskõik kui paljud ulme saated spekuleerivad selle üle, kuidas tulnukad siia võiksid saada, siis siiani pole ma kuulnud ühtegi, mis ühtiks Bashari kirjeldusega. Seega tean, et nemad teevad seda teisiti.

Lance: Kodus kuulavatele noortele teadlastele… Kuidas see siis töötab?

Darryl: Sedasi selgitab seda Bashar… Ma proovin seda hästi lihtsalt lahti seletada. Me mõtleme objektidest eksisteerimas teatud kohas. Nemad mõtlevad kohast kui ühest objekti omadustest. Kui vaatame objekti sellisena, millel on vibreeriv omadus. Sellel on endale omane sagedus. Üks sageduse osa on selle objekti asukoht. Nad muudavad sageduse asukoha andmeid.

Lance: Saan aru.

Darryl: Kui sisestad sellesse valemisse uue asukoha, siis see õhulaev või objekt, mida ta kannab, lõpetab olemise asukohas A ja peab hakkama eksisteerima asukohas B. Vahepealset reisi ei toimugi. Nad lihtsalt lõpetavad olemise siin ja hakkavad olema seal.

Lance: Selge. Sellepärast inimesed näevadki ühel hetkel UFO-t ja järgmine hetk on see kadunud. Lihtsalt haihtuvad. Kuidas sellega on, et inimesed näevad valgust, mis muutub jne.

Darryl: See võib olla mitmeid erinevaid asju. Mõned võivad olla seotud meie tajumisega. Asjad, mis juhtuvad meist väljaspool olevates dimensioonides. Võime lihtsalt asju teisiti tajuda. Võibolla ei toimugi asjad nii, aga me tõlgendame seda vastavalt meie reaalsusele. Et sellest kõigest aru saada, pidin ma palju uurima. Lugesin palju raamatuid ja kõik viis mind kuidagi edasi. Sattusin metafüüsiliste teemade, psüühiliste nähtude ja kanaldus raamatute peale. Lõpuks mind tutvustati ühele kanaldajale, kes viis läbi seminare. Kuulasin mitmeid kuid seda kanaldatud olevust. Ja seal ma õppisingi seda, et kogu asja võti on informatsioonis, mitte selles, kust või kellelt see tuleb. Olgu see kasvõi osa meie teadvusest. Sest meil on kõigil võime saada ühendust Allikaga. See mida kanaldaja suudab ei ole midagi erilist.  Kanaldaja lihtsalt teeb seda. Peale info kuulamist sain aru, et sellel on väärtust.

Mingi hetk pakkus see olemus välja kanaldajaks õpetamist. Ma ei läinud seda õppima sellepärast, et tahtsin kanaldajaks saada. Tahtsin vaid selle kohta rohkem teadmisi saada. Aga kuskil poole pealt, kui meid õpetati mediteerima ja enesega ühendust saama, sel hetkel sain ma Basharilt ja tema rahvalt telepaatilise ühenduse. Ühe hetkega meenus mulle midagi. Enne seda elu tehtud kokkulepe, et seda kanaldust temaga teha. Sel hetkel sain ka aru, et UFO-t näidati mulle teadlikult. Et ma hakkaks õppima seda, mida pean õppima. Sõnumiks oli see: „Nüüd kui tead kokkuleppest ja sellest, mida tegema pead, kas tahad seda teha?“ Alguses arvasin, et kujutan kõike seda ette ja ei saanud aru, mis toimub. Aga hetkel, kui see toimus, lõpetas rääkimise kanaldaja poolt kanaldatud olem ja pöördus minu poole. Ta ütles, et mind ootab keegi ja kas ma olen valmis. Seega sain kohese kinnituse, et see ei toimu ainult minu peas. Ka nemad said sellest aru. Mõtlesin, et okei, harjutan seda ja vaatame, mis edasi saab. Jäin klassi edasi õppima. Ja mulle pakuti järgmises klassis ise kandaldada. Sain kõvasti harjutada. Lõpuks leidis mind ja teisi kanaldajaid üks naisterahvas, kes tahtis meid studeerida enda doktoritööks, mis uuris ühendust psühholoogia ja kanalduse vahel. Seega hakkasin tema ja tema pere jaoks kanaldama. Üks nädal oli 5 sõpra, teine 10 ja siis juba 20. Tehti suust suhu reklaami, tehti salvestusi ja nii leviski see üle maailma. Üks viis teiseni ja siin ma olengi 28-aastat hiljem. Tänu suust-suhu reklaamile olen nüüdseks igal pool üle maailma kanaldanud.

Lance: Sind kohates oli auditooriumis kuskil 200-300 inimest ja ma ei olnud sind varem näinud. Tundus, et sul oli… Kui oleks sinna sattunud ilma teadmiseta, millest just rääkisime. Siis arvaks, et sa oled väga teadlik tüüp ja omad päris väärtuslikku infot. Ja see ongi oluline. Minu arust see ongi oluline, mitte see, kust see info pärineb. Fakt on selles, et kui sa saad kedagi elus aidata, siis see on oluline.

Darryl: Jah, seni kui info on jõudu andev, positiivne ja ei ole kontrolliv.

 

(Lõik kanaldamise sessioonist)

Bashar: Palve idee on…. Tänulikkuse seisund, mis on oleviku vormis. Teisisõnu… Olete olekus, kus olete tänulikud enda eksistentsi eest. Tänulik selle eest, mida teil on. Kui ütlen “sellega mis teil on”, siis mõtlen seda, et kõik, mis on sulle oluline ja tahad enda ellu manifesteerida – on sul juba olemas. Sa juba omad seda. Sa lihtsalt ei tea veel seda, sest ei näe seda. Sest sa ei ole õigel sagedusel, et see sinu jaoks nähtavaks muutuks. Seega palve on olla tänulikkuse energia seisundis, mis sul juba on. See mida sa soovid endale. Teadmine, et sul see on, teadmine, et see manifesteerib kohas ja hetkel, kus seda on vaja. Selle energia seisundis olles sa joondud sellega, mida sa kutsud tingimatuks, toetuseks ja armastuseks, mis on loome. Mis on tingimusteta toetav. Ja nii tingimusteta armastav, et see lubab sul uskuda, et sind ei armastata tingimusteta. Sind armastataksegi nii tingimusteta. See laseb sinul otsustada, mis on tõene. Sest sina oled ainulaadne kogemus ja ta tahab ennast kogeda läbi sinu ainulaadsete silmade. Seega olemine endana on täielikult sinu teha. Palve paneb sind seisundisse, kus oled rohkem joondus ideega, et tingimusteta armastus lubab sul seda ära tunda. Et on okei olla see, kes sa oled. Palve pole millegi küsimine, mida sul ei ole. Palve on tänulikkuse seisund selle eest, mis sul juba on. Ja olla sellega ühel joonel, et see sulle nähtavaks muutuks. Pole midagi, mis oleks loomingust väljaspool. Mida teie Jumalaks kutsute on kõik, mis olemas on. See on sina, tool, tuba, taevas, planeet, tähed. See on kõik ja kõik on tehtud Jumalast. Sest see on ainuke, millest midagi teha saab. Kõik teie ja ka kõik asjad on Jumal, kes kogeb kõiki neid asju, olles samal ajal kõik need asjad. See on teine seadus. Üks on kõik ja kõik on üks. On loogiline?

 

(Intervjuu jätkub)

Lance: Kui võtaksid kokku Bashari, see keda kanaldad, milline on tema filosoofia ühe lausega?

Darryl: Järgi on kirge. Seda lauset öeldakse tihti, kuid ma väärtustan seda, kuidas Bashar seda edasi annab. Ta ei jäta seda metafüüsilise mõtte tasemele. Ta selgitab, miks on vajalik enda kirge järgida. Kuidas see töötab ning kuidas seda rakendades saada soovitud tulemus. Ta annab inimestele tööriistu, mida saab kasutada. On tore kuulata ilusat juttu, aga kui sellega midagi peale ei oska hakata, kui sellega ei oska enda elu muuta, siis pole sellest väga kasu. Ta seletab neid asju väga hästi. Teeb need arusaadavaks, et kõik seda mõistaks. Annab midagi inimestele, mida nad saavad igapäevaelus ära kasutada. Ja loodetavasti nii hästi, et nad ei peaks jooksma kellegi juurde abi saama. Et nad mõistaks enda võimekust ise ennast aidata ja luua just seda elu, mida ise soovivad.

 

(Lõik kanaldamise sessioonist)

Küsimus publikult: Milliseid praktilisi asju saaksime igapäevaselt teha, et olla parimal teel enda jaoks?

Bashar: Kas mõistad selle olulisust, miks oma kirge alati järgima peaksime? (küsija vaikib ja ei oska midagi vastata) …viivitus tähendab üldiselt ei….

Küsija: Ei.

Bashar: Olgu. See ongi vastus. Kuulete seda enda uue ajastu juhendites. Idee, et järgida tuleks enda õndsust, kirge, järgida kõrgeimat rõõmu.

Küsija: Aga miks? Miks see oluline on?

Bashar: Põhjus on vastus sinu küsimusele. See mida teie kutsute kireks, tunnetus, millega keha seda väljendab, see vastab sinu tegelikule energia sagedusele, mis esindab sinu õiget olemust. Kui järgid alati suurimat kirge, tehes seda vastavalt enda võimetele, ilma, et eeldaksid mingit tulemit, siis teedki seda, mis on sulle parim. Ükskõik kuidas see välja paistab. Paljusi on õpetatud mõtlema nii, et mina olen A ja tahan jõuda Z-ni. Ja kõige sirgem tee on minna siit siia (viitab käega otsesele teekonnale). Kirge järgides võib tee tunduda hoopis keerulisem. Tuleb mõista, et kuna see on sinu suurim kirg ja vastab sinu sagedusele, siis sinust hakkab läbima energia väga kiirelt. Ja liigub läbi selle teekonna palju kiiremini. Kiiremini kui lühema tee peal, mis ei ole sina, sest lühem tee esindab vastupanu. See hakkab sulle vastu suruma ja sellel teel kõndimine võtab palju aega. Kui järgid endale sobilikumat ja pikemat teed, siis jõuad kohale ikkagi kiiremini. Kas on loogiline?

Küsija: Jah.

Bashar: See on lihtne füüsika. Tuleb lihtsalt joonduda enda tõelise sagedusega ja asjad mis pakuvad sulle suurimat kirge, pakuvad ka enim kirge sulle, sest need vastavad sinu loomulikule sagedusele. Seega enda suurima kire järgimine on võrdne sellega, kui järgid enda kompassi noolt. Kui jätkad selle järgimist siis leiad, et sellest saab põhi mootor ja sinu elu suurim organiseerija ning see tõmbab sulle ligi kõike, mida vajad, et järgida üha rohkem sulle kirge pakkuvaid olukordi. Ainult seda peadki tegema. Igal ajahetkel on sul valikuid, mida järgida. Pole vahet, mis need on. Vali see, mis pakub sulle kõige rohkem rõõmu ja mida sa paremini teha oskad. Tegele sellega nii kaua kui saad, ilma eeldusteta. Seda tehes avastad, et elu muutub lõputuks sündmuste sünkroonsuseks. Kas see vastab su küsimusele?

Küsija: Jah, aitäh.

Bashar: Aitäh. Jätke meelde. See on lihtne füüsika. See pole midagi müstilist, see on lihtsalt füüsika.

 

(Intervjuu jätkub)

Lance: Milline see teekond sinu jaoks on olnud? Kas see oli raske teekond? Sest sa töötad filminduses.

Darryl: Jah.

Lance: Töötad eriefektide alal.

Darryl: Sellega alustasin jah.

Lance: Ja nüüd oled stsenarist, produtsent ja režissöör.

Darryl: Jah.

Lance: On sul kunagi sellist hetke olnud, et wow…. Kas see rikub ära mu karjääri või, kas ema veel armastab mind jne.

Darryl: Ikka oli jah. Sest see ei ole selline tavaline asi. Vähemalt sellel ajal ei olnud.  See algas kuskil kaheksakümnendate alguses. Tänapäeval räägitakse kanaldusest rohkem ja seda mitmel põhjusel. Varem seda ei mõistetud. Peas oli ikka mõte, et inimesed peavad mind hulluks. Fookus oli sellel, et inimesed said abi. Sain alati tagasisidet, et see muutis inimeste elu, seega ma kunagi ei muretsenud selle pärast. Ise ma seda teemaks ei tõstnud. Vabatahtlikult ma seda teemaks ei toonud.

Aastate pärast avastasin, et ei peaks selle pärast muretsema. Kui töötasin eriefektide kallal, siis seda märgati. Käisin vabal ajal eemal ja keegi ei teadnud, kus ma käisin. Küsiti, kus ma iga teisipäev siis käin. Mõtlesin, et olgu… nüüd hakkab tulema. Hakkasin kaudselt rääkima, et on inimesi, kes suudavad mediteerides, teatud olekus olles…. Öeldi, et: „Aaa sa oled kanaldaja.“ Tuli välja, et tema ema tegeleb ka sellega. Mingi aeg tuli see välja ja sellest ei tehtud suurt numbrit. On ka inimesi, kes sellest midagi kuulda ei taha. Aga olles teatud maailmas, sa tõmbad ligi täpselt seda, mida enda tegevusteks vajad. See ei tekitanud enam muret, vaid sai osaks minu elust ja tõmbas ligi inimesi kellel oli sarnane kogemus.

Aga sain aru, et peale teiste sain ka mina sellest kasu. Sest sellist energiat tunnetades tasakaalustab see sind emotsionaalselt, vaimselt ja füüsiliselt. Saad kogeda erilisi ja huvitavaid asju.

Lance: Nagu mida?

Darryl: Kanaldades tunnen ennast kui sügavas unenäos. Kui Bashar tuleb läbi minu, siis tunnen seda, mida nemad pidevalt tunnevad. Need tunded ja tajud, mida nemad kogevad… räägin nii, sest ta on teine olemus. Nii tuleb see läbi ja ma austan seda. Nemad ei koge sellist asja nagu ebakindlus. See on meie kogetust väga erinev. Mingi aja peale see nakkab. See muudab seda, kuidas enda elu elad. Seega see parandas minu elukvaliteeti. Täpselt nii nagu see muudab teiste elusid. Sealt tulebki tasakaal, kui saad aru, et saad seda kasutada. Saan enda elu parandada. Saan läheneda asjadele palju loovamalt ja vabamalt, ilma erilise vaevata. Miks ma sellest loobuma peaks.

Lance: Kui viibid selles transiseisundis, kui tuleksin sinu juurde ja kõnetaks sind, kas siis saad aru sellest? Kas Darryl kuuleb seda?

Darryl:  Ei. Saan aru, et midagi toimub, sest kogen seda unenägu ja tean, mida see tähendab, aga ma ei kuule sõnu. Sama kui keegi tuleb sind äratama sügavast unest…. Lance! Lance! Peab sind korduvalt kutsuma, enne kui kuuled. Sõnad on teisejärgulised, sest tegu on ülekandega. Mina saan telepaatilise info vastu hoopis teisel kujul, ning see tõlgitakse aju poolt teistele sõnadeks. Saan aru, et midagi toimub, aga ma ei pööra teistele tähelepanu.

Lance: Ütlesid kunagi, et sind ühendati EEG aparaadi külge ja sinu aju andis veidraid signaale.

Darryl: Avastati, et see pole tehniliselt transiseisund. See on kõrgendatud meele seisund. Nähti, et ajus toimub rohkem liikumist, kui seda peaks toimuma üksikul inimesel. Põhimõtteliselt avastati, et mõtleb rohkem kui üks mõistus. Nähti ka, et aju võnketasandid olid olemas, aga mitmeid kordi võimsamad. Isegi kui need olid üksteisest erineval tasemel.

Lance: See hetk, kui sa ülekannet teed, kas sa kuuled midagi enda peas või kuidas see sinuni jõuab?

Darryl: Saan pilte, tunnetusi, kogemusi. Aeg on minu jaoks selles seisus kokku surutud. Ütleme, et teen tunnise sessiooni ja peale seda keegi küsib, kui palju aega möödunud on, siis see tundub mulle kui 15-20 minutit. Seega mina saan need kokku pakitud info paketid korraga. Ning selle tõlgendamine võtab aega. Näiteks ükskord tahtsin ma teada… Bashar esitleb ennast kui maavälist olendit ja kosmoselaev, mida nägin, pidavat olema tema oma. Seega tahtsin teada, kuidas need asjad tegelikult töötavad. Endale info saamiseks ei pea ma sellesse seisundisse minema. Saan info otse temalt alla laadida. Aga näidata seda telepaatilise info kogust, siis ta vastas mulle sekundiga, välja kirjutasin seda aga 3 tundi.

Lance: Vaatame veel ühte lõiku. Näitame, mida Bashar üldse teeb ja siis jätkame.

 

(Lõik kanaldamise sessioonist)

Küsija publikust: Nagu ka kõik teised, soovin teada, mis on elu mõte.

Bashar: Elu mõte on elada.

Küsija: Saan sellest aru, aga kõik see mis toimub. Mõtlen vahest, miks me seda kõik koos teeme.

Bashar: Sest see on lõbus ja põnev. See on arendav kogemus. Kõrgeim tase. See muudab piirangud vabaks.

Küsija: Et see siis ei ole oluline…..

Bashar: Arvate, et ta isegi kuulis seda?

Küsija: Tahtsin midagi muud…

Bashar: Olgu, olgu. Mis see muu siis on?

Küsija: Põhiliselt tahan küsida seda…. Mis vahe on sellel, kas elan negatiivset või positiivset elu? Tean, et kogemuse pärast, aga mis eesmärk sellel on, kui läbid seda pidevalt ja lõbutsed?

Bashar: Et elada, õppida, olla enamat.

Küsija: Et jõuda kuhu?

Bashar: Mitte kuhugi. Pigem on põhiline olla just siin. Olgu.

Küsija: Seega pole oluline?

Bashar: Pole oluline kuidas seda teed. Kui oleks üks tee, siis oleks vaid üks inimene.

 

Teine küsija publikust: Kuidas teie tsivilisatsioon otsustas jääda mitte-füüsilise tiheduse peale?

Bashar: Kuidas seda otsustasime? Otsustasime seda väga hästi ☺

Küsija: Kuidas see võimalik oli?

Bashar: Järgides oma kirge, tehes seda oma võimetele vastavalt ja ilma eeldusteta tulemusest. See võimaldab puhast sünkroonsust ja tänu sellele saad sa füüsiliselt seda kogeda. Sedasi reaalsus toimub. Oleme varasemates ülekannetes öelnud, et suurim shokk, mida teie ühiskond avastab on see, et mida teie peate muinasjuttudeks, on tegelikult see, kuidas elu töötab. Kui lubate loomel nii töötada, kuidas ta on mõeldud töötama, siis muutub ka teie elu täielikult sünkroonseks. Satute õigel ajal, õige inimesega, õigel eesmärgil kokku. Mitte sekunditki varem kui peate ja mitte ka hiljem. Tuleb olla avatud õigele ajastusele. Olles see, kes sa tõesti oled, sest kui sa pole see, kes sa tõesti oled, kui sa ei ela hetkes, olles see kes oled, siis kuidas saavad sind leida asjad, mis on sinu õigel sagedusel, kui sina seda ei ole? Mida rohkem sa elad hetkes, seda rohkem sind asjad üles leiavad. Miks? Sest praegune hetk on ainus aeg, mis eksisteerib. Nad ei saa sind leida siis või tookord. Nad saavad sind leida ainult nüüd.

 

Järgmine küsija publikust: Kas sina koged konflikti?

Bashar: Ei, ei aiäth

Küsija: Kas teie vaatate filme?

Bashar: Ei, me vaatame pigem teid. 🙂

 

(Intervjuu jätkub)

Lance:  Märkasin selles küsimuste vastamise lõigus seda, et ta (Bashar) on kiire. Ta oleks nagu planeedi parim koomik. Tal on pidevalt midagi naljakat vastu öelda. Kas tõlgendad peas kommentaaride kaupa või sa lihtsalt suunad neid vastuseid?

Darryl: Minu selgitus sellele on järgmine. Tavaliselt nagu sina ja mina siin, oleme meie otsustajad. Kanaldades võtan mina kõrvalistuja koha. Kaasreisijana ei pea tähele panema, kuhu sõidetakse. Sõidad lihtsalt kaasa ja võid teistele asjadele keskenduda. Räägin isegi temaga teistest asjadest. Ma ei pea olema teadlik toimuvast, selle kõigega tegeleb tema.

Lance:  Enne video vaatamist või kellegi jutustust kuuldes ei mäleta sa midagi toimuvast?

Darryl: Tean vaid enda kogemust. Mina saan asjadest nii aru nagu mulle vajalik. Mina ei mäleta seda, kuidas infot kellegile teisele tõlgendati.

Lance: Tahan nüüd jõuda selleni, kuidas sinult saadud info inimesi tegelikult aitab. Vaatame veel ühte lõiku sinust ja siis jätkame.

 

(Lõik kanaldamise sessioonist)

Bashar: Soovime alustada seda ülekannet õnnitledes teid jõudmisega aastasse 2012. Teame, et paljud teist on seda juba pikalt oodanud. Mis kirjeldab üldiselt teatud üleminekut, mida nimetatakse ka “bow shock”-iks. Ühise teadlikkuse eesriie, mida teie planeet muutusena läbib antud ajahetkel. See on sarnane ideele teie planeedi tehnoloogiaga, kui tekitasite sarnase “bow shock”-i, minnes läbi heli barjääri. Selle kuupäeva idee aastal 2012, talvise pööripäeva kuupäev 21 detsember, see märgistab läbimurret sellisest barjäärist nagu “bow shock wave”. Seega sellele eelnevalt, isegi kui teie planeet oli üldiselt pigem negatiivsem kui positiivsem, peale seda saab aga planeet üle pika aja jällegi positiivsemaks kui negatiivsemaks.

See, et tasakaal on nüüd selline ei tähenda seda, et kõik saab jälle järgmine päev korda. Idee on selles, et saame hakata koguma hoogu nagu lumepalli efekt. Saame sellel positiivse energia peale ehitada. Saame seda ehitada ja suurendada pidevalt, seda energiat mis tuleb. See kiireneb, sest positiivne energia on kõikehaarav, ühtne, ühendav ja seega kiirenev. Nii nagu negatiivne energia on eralduv, lahutav ja hävitav.

Seega, künnist ületades see ühendab ja annab suurema hoo ning üha rohkem kättesaadavam ja võimekam. Kättesaadavam rohkematele inimestele, et saada ühendust positiivse sagedusega ja tänu sellele saab enda sagedust tõsta, et saaks paremini väljendada, seda kes nad tõeliselt on. See ei tähenda, et seda praegu või varasemalt teha ei saanud. Selle ühenduse mõte ongi selles, nagu paljud seda teavad ja see ka jätkub, aga see lihtsalt kiireneb. Rohkem sünkroonsust ja “sümptomeid” sellest muutusest hakkab teie ellu ilmnema ruumi ja aja deformeerumine. Idee, et asjad ilmuvad just sulle õigel hetkel ellu. Idee, et elad enda unistust selle asemel, et unistad elus olekust. Mõte on selles, et seda lainet tuleb ära kasutada. Lainetaga sellega edasi, et te saaks olla rohkem teadlik manifesteerijana, sest seda teete te niikuinii. Hetkel manifesteerite enda oleviku, sest muidu ei kogeks te midagi. Asi pole manifesteerimise õppimises vaid manifesteerides ideed, disaini, kogemust, paralleelreaalsust, mida eelistad manifesteerida. Teadlikult, mitte lasta reaalsusel manifesteerida alateadlikult hirmudel, kahtlustel, kõhklustel. Uskumisel, millel puudub enesehinnang, millel puudub soovituslik positiivne raamistik. Põhiline selles lõigus oli see, et läbime hetkel lööklainet, mis on enne olnud pigem negatiivsem ja nüüd on positiivsem. Ja nüüd saame hoogu koguda.

 

(Intervjuu jätkub)

Lance: Mida Bashar sellega mõtleb?

Darryl: Ta mõtleb sellega meie planeedi ühist energiat või sagedust, mis on senini olnud pigem negatiivsem kui positiivne. Negatiivsuse all mõtleb ta mehhaanilist negatiivsust. Seda, et meie energia on siiani pigem lahutanud, seganud, eemaldanud. Räägib praegusest muutusest, mis nüüdseks on pigem positiivsem ja lõpuks ületab negatiivsust energiaga, mis on rohkem ühendavam ja konstruktiivselt loomingulisem. Kui sul on asjad mis ühendavad üha rohkem energiat, siis see võimaldab kiirendada positiivses suunas. Ta ütleb, et seda tuleb ära kasutada nagu lumepalli, mis kogub hoogu. See energia saab nüüd kiireneda positiivses suunas. Ta soovitab sellega ühinduda nii, et meie energia on pigem positiivsem kui negatiivsem. Lastes lahti hirmust ja negatiivsetest uskumustest. Ja pigem olla joondus enda kire, loomingu ja võimetega.

Lance: Oled sa kuulnud Mandelbrot komplektist?

Darryl: Jah, olen küll.

Lance: Kas Bashari arusaamad lähevad sellega kokku, et meie oleme üks osa tervikust. Ja sellega, et väike muutus endas teeb suure muutuse kõiges.

Darryl: Nii see on, sest Bashari arvates ei ole olemas sellist asja nagu väike muutus. Iga muutus on täielik muutus, mis on kõige muutus. Saame seda täieliku muutust tajuda kui väikest muutust. Kuigi see on eeldus ja illusioon, mis põhineb sellel, mida usume, näeme või tõlgendame. Aga iga kord kui teed muutuse, muudad sa kõike. Selle vaate järgi ei ole olemas eilset ega homset. Stardime antud hetkel siit ja ainult siit. Minu arust on see ilus arusaam. Ükskõik, mis juhtus eelnevalt, sa saad alati alustada uuesti. Mõte ei ole asjade ilustamises, ego vastutuse kaotamisest, see on sellest õppimine ja arusaam, mida antud momendil tahad, põhinedes kogemusele, milega ennast samastad ning kuhu iganes sa edasi soovid jõuda. Bashar ütleb, et iga hetk ongi konkreetselt uus hetk ja iga hetk on ka uus reaalsus. Me nihkume pidevalt miljardeid kordi sekundis paralleelreaalsustesse. Tema arust ongi see AEG.

 

(Lõik kanaldamise sessioonist)

Küsija publiku seast: Praegune hetk ei olene minevikust?

Bashar: Ei.

Küsija: Ja tulevik ei sõltu praegusest?

Bashar: Ei.

Küsija: Palun seda selgitada.

Bashar: Kas seda mõistad, et kõik toimub praeguses hetkes?

Küsija: Jah.

Bashar: Oled kindel?

Küsija: Jah.

Bashar: Siis peaksid ju aru saama. Olgu, olgu. Kui kõik toimub praegu, siis kõik, mis toimus enne või pärast, mõlemas suunas, need kõik toimuvad praegu. Vaadake seda kui tõenäolisusi. Midagi ei ole kivisse raiutud. See on tõenäoline, aga see kõik eksisteerib. Koged seda, mis energia oled. Aga vaadates seda lineaarselt, sest teame, et luues lineraarse kogemuse, lood sa seotud jätkuvuse teistesse reaalsustesse, mis eksisteerivad samaaegselt, mida sina kutsud mugavusest minevikuks ja tulevikuks. Aga need eksisteerivad kõik praeguses hetkes. Isegi kui lood selle lineaarse ühenduse, kes iganes sa tahad olla praeguses hetkes, siis see on igal momendil teine inimene. Kui kujutad ennast olevikus kellegi teisena, siis see tähendaks, et sul peaks olema erinev minevik. Seega olevik muudab mineviku. Kas see on arusaadav?

Küsija: Täielikult.

Bashar: Kui sõnastad seda, kes sa igal antud hetkel oled, siis sellega lood uusi ühendusi teiste samaaegselt eksisteerivate reaalsustega, mida kutsud minevikuks ja tulevikuks. Teed seda iga kord kui muutud, iga hetk. Sa pole kunagi sama inimene ja ei oma sama minevikku, arvad seda ainult. Kui lõpetad selle järjestuse või disainid selle ise, või lood need järjestuse ühendused, et need teeniks sind nii nagu tahad, siis saad aru, et suudad astuda nn 13nda sammu. Tõeliselt defineerides, kes sa oled, siis pole oluline, kas muutusid või lihtsalt enam ei tee “seda”. Siis sa pole seda kunagi teinud. Saad aru? See oli teine isik. See oligi teine isik.

Toome ühe näite. Keegi kogeb millegi sõltuvust. Kui nad tõesti mõistavad, et nendest saab iga hetk täiesti uus inimene, siis mõistavad, et inimene, kes nad on nüüd, ei ole kunagi sõltuvuses olnud, sellepärast ei ole ka kiusatust. Seda näeb selgelt ja füüsiliselt teie reaalsuses, juhtumites mida arstid nimetavad “mitme isiksusehäireks”. Teie planeedil on dokumenteeritud juhtumeid ühest isiksusest kellel on kasvaja, aga kui isik nihkub teise isikusse, siis see on kadunud. On dokumentatsioone isikust, kellel on allergiad ja teisel need puuduvad. Isegi sellised juhtumid, kus ühel isiksusel on ühte värvi silmad ja teisel teist värvi. Nad on otseses mõttes erinevad inimesed. Sama sinuga, hetkest-hetke ja hetkesse. Kui tõesti tead seda, siis tead, et iga hetk oled sa alguses. Mis iganes minevikku sa tahad, seda ka saad. Mis tulevikku tahad, seda ka saad. Koos selle isikuga, kes sa hetkel oled.

 

(Intervjuu jätkub)

Lance: See on nagu filmiriba, mille projekteerimisel tekib illusioon liikumisest. Iga kaader on staatiline ja puudub liikumine. Tänu filmi liikumisele kaamera ees, tekib meile liikumise mulje.

Darryl: Ta ütleb, et iga paralleelreaalsus on nagu staatiline kaader, kus puudub liikumine. Kogeme ruumi, aega, liikumist ja muutust tänu projektori valguse, mis on meie teadlikkus, millest lastakse läbi miljardeid kaadreid sekundis, ning see tekitab kogemused, mida kutsume ruumiks, ajaks, liikumiseks ja muutusteks.

Lance: Kuidas kõige paremini surfata sellel energialainel?

Darryl: Joondudes nende energiatega, mis esindavad su kirge. Seda Bashar räägibki. Kui oled millegist elevil ja see tekitab sinus kirge, siis tuleks seda järgida, sest see kirg ja põnevus su füüsilises kehas esindab seda vibratsiooni, mis sa tegelikult oled. Selle järgi tegutsedes suunad oma kompassinõela tõelise magnetpooluse suunas. Ja iga kõrvalekalle sellest, tekitab ainult rohkem pingutust ning võitlust.

Lance: Mul võib olla ka narkootikumide vastu kirg.

Darryl: Ärevusel ja kirel on vahe sees. Sa pead olema üdini aus endaga, mida sa teed ja miks. Paljud inimesed, kes on ennastsalgavad, määratlevad ärevuse ja hirmu elevuseks, kuna ei taha seda endale tunnistada. Pead enda jaoks väga ausalt neid eristama.

Lance: Kuidas kõige paremini sellist ausust endas leida, sest paljud otsivad, aga ei leia seda?

Darryl: Bashar ütleb, et sul peab olema tahtejõud ja soov oma hirmust aru saada. Ja Bashari vaatenurgast eksisteerib iga sinu emotsioon, kuna sul on mingi definitsioon uskumusest, mida pead enda jaoks tõeseks. Sul ei saa olla tunnet, enne uskumust selle kohta, et see on tõene. Seega, kui sul on tunne nagu hirm või ärevus, kui avastad selle tekitaja, siis pead endalt vaid ühe lihtsa küsimuse küsima ja tuleb alustada eneses ausat uurimust. Mis on sinu uskumus endast, mis paneb sind nii tundma? Kui oled valmis neid uskumusi avastama ja kui sa need identifitseerid. Kõik uskumused, mis ei joondu tõelise sinuga tunduvad sulle ebaloogilised, sest need ei kuulu tegelikult sinule. Said need arvatavasti vanematelt, sõpradelt või ühiskonnalt suureks kasvades. Kuna see kuulub kellegile teisele, siis see ei tundu peale identifitseerimist enam õige. Kui seda kõike avastad, siis automaatselt ütled sellest lahti.

Lance: See on psühholoogiline mõiste, kui avastad hirmu põhjuse, siis saad sellest jagu.

Darryl: Muudad selle ümber ja kasutad seda positiivsel viisil. Hirm on su sõber, kes annab märku, et usud midagi, mis pole tegelikult sina. Sellepärast ennast nii tunnedki.

Lance: Hirm on põhiliselt vastutuse mitte võtmine. Nõustumine, et sa ei pea olema ohver.

Darryl: Vastupanu enda tõelisele olemusele.

Lance: Bashar ütles ka seda, et pead meeles pidama, et füüsiline reaalsus on igal hetkel peegeldus sinu sisemaailmast, individuaalselt ja kollektiivselt.

Darryl: Jah, ta kõrvutab tihti füüsilist maailma peegliga. Kui tahad näha muutust oma elus, siis peab see hakkama sinust endast, sest kõik väline on peegeldus. See oleks sarnaselt tobe kui vaatad oma peegelpilti ning näed ennast kurvana. Sa ei lähe ju peegli juurde seda muutma, peegelpilt muutub alles siis, kui sina esimesena naeratad. Inimesed tavaliselt ootavad, et füüsiline reaalsus muutuks enne, kui nemad on valmis seda tegema. See ei tööta, sest peegelpilt ei saa muutuda enne, kui sina seda teed.

Lance: Vaatame veel ühte lõiku.

 

(Lõik kanaldamise sessioonist)

Bashar: Jätke meelde, et olemas ei ole ainult üks maailm. Te nihkute pidevalt uude paralleelreaalsusesse. Ükskõik millises vibratsiooni seisundis oled, siis see ongi vastav paralleelreaalsus, mida koged. Kui jätkate keskendumist nendele, kes kontrollivad kõike ja keskendudes hirmule, siis just sellist maailma sa ka koged. Teised, kes samaaegselt keskenduvad mõjuvõimule, kogevad samal ajal teist paralleel maailma, kus selliseid inimesi ei eksisteeri.

 

(Intervjuu jätkub)

Lance: See lõik rääkis sellest, et me tõesti saame, me mitte ainult ei loo enda universumit vaid oleme enda universum. Selle saate nimi ongi Ärkav Universum. Saate mõte on millegi loomisest, mis näitab, et võim enda elu üle on meie endi käes. Mitmed eri usud räägivad sellest. See on asi, mida märkasin kui olin publikus. Seda on paljudel raske mõista. Seda, et ruumis pole peale tema kedagi. Sellepärast alustangi saadet lausega “Mina olen teine versioon sinust”. Mis on ka iidne Maiade ütlus. Kuidas see sind isiklikult mõjutab? Kas avastasid selle mõtteviisi läbi kanalduse ja kuidas see sinu elu muutunud on?

Darryl: Nagu juba ütlesin, et mu elu on muutunud palju lihtsamaks ja nauditavamaks, loomingulised asjad muutusid sünkroniseeritumaks. Asjad hakkasid toimuma automaatselt, sest need juba toimivad. Sa lased asjadel olla, selle asemel, et neid takka kiirustada. Kuidas teed vahet sellel mõttel, et mina olen enda universum ja kõik teised on välja mõeldud. Kõik see toolis istumine kogu elu. See koosneb mõlemast.

Lance: Selgita palun seda.

Darryl: Enamikul inimestel on eralduv reaalsus, tegelikult on see kaasloov. Kõik vaated on tõesed. Idee on selles et igaühel on oma universum, kuid see ei tähenda, et teised inimesed ei ole reaalsed. Sul on lihtsalt loodud oma versioon nendest, et teaksid kui suhtled teistega. Mõnes mõttes on kõigil sama perspektiiv ja kollektiivse lepingu alusel loovad nad koostoimimise.

Lance: Kõik nõustume, et sead ei saa lennata, seega nad ei saa.

Darryl: Teises reaalsuses arvatavasti saavad. Kui olen nii kindel, et sead lendavad…

Lance: Kas siis saavad?

Darryl: Sinu reaalsuses jah.

Lance: Reaalsuses, kus lamad haiglas ☺

Darryl: Selles asi ongi, et mõningatel juhtudel… Inimesed keda kutsume hulludeks näevad kollektiivsest reaalsusest erinevat reaalsust. Mitte küll alati, aga mõningatel juhtudel ei tähenda seda, et see mida nähakse ei ole reaalne.

Lance: Neile.

Darryl: Just. See tundub neile reaalne, aga nad ei oma kõigi teistega sama reaalsust. Seega kutsume neid hulludeks.

Lance: Vaatame veel ühte lõiku.

 

(Lõik kanaldamise sessioonist)

Küsija publikust: Kas kõik siin ruumis kogevad sama reaalsust?

Bashar: Ei, see ongi mõte, millest sa aru ei saa. Ei ole. Vastavalt lepingule kogete te sarnast reaalsust, aga need ei ole samad.

Küsija: Kas siin ruumis on inimesi, kes ei ole teadlikud ja neid ei mõjuta FEMA laagrid?

Bashar: Täpselt nii ongi. Neid mõjutab, kes valivad elada kartuses ja on ka neid, kes seda ei koge, sest nemad ei ela kartuses. Täpselt nii ongi.

Küsija: Kas oskate öelda, kas planeedi rahvastiku vähendatakse?

Bashar: Millise planeedi? Millise maa?

Küsija: Selle maa.

Bashar: Sa ei saa mõttest aru. Sa nihkud paralleelreaalsuste vahel miljardeid kordi sekundis. Otsusta, millist reaalsust sa eelistaks. Mõni Maa tühjeneb rahvastikust, mõni mitte. Iga idee, mida ette kujutad on tõene. Nihku sinna, mida eelistad. Kõik on ehtsad. Nihku sinna, mida eelistad. Nii ongi. Kas mõistad, et kõik on ehtsad? Nihku sinna, mida eelistad.

Küsija: Mõistan, mida ütlete…

Bashar: Tundub, et ei mõista

Küsija: Kuidas sa nihkud maailma….

Bashar: Sa nihkud pidevalt. Ole see energia, mis on sama energiaga Maa, kuhu sa nihkuda tahad ja lõpeta ära see kartmine.

Küsija: Aga ma proovin vaadata maailmat, mis on minu ümber ja see teeb haiget.

Bashar: Unustasid selle, et kõik asjad, mida näeme ei oma sisseehitatud tähendust. Pole oluline, kuidas see välja näeb. Tuleta meelde. Märk sinu muutusest ei tulene väljastpoolt, see tuleneb sinu reaktsioonist välisele tegurile, isegi kui see näeb välja samasugune. Nii saad aru sellest, et sind enam ei mõjuta asjad, mida sa ei soovi. Sest see on sinu poolt loodud energia seisund ja pole oluline kuidas see välja näeb, pole oluline, mida teised sinust tahavad. Sind ei saa mõjutada teiste tegevused, niikaua kui arvad, et ei saa või seda ise valid.

Küsija: Kas siin reaalsuses on inimesi, kes vaatavad mineviku ja neid ei mõjuta varasemad negatiivsed olukorrad?

Bashar: Jah, mõtle sellele natuke.

 

(Intervjuu jätkub)

Lance: See mees eelmisest lõigust pani mind imestama. Ja ta küsis nende FEMA laagrite kohta. Mis nende “chemtrails”-idega on jne. Vastus sellele oli väga lahe. Kui arvad, et nii on siis on. See ei ole tõde teistele, aga sinu jaoks on. See on isegi psühholoogiliselt huvitav perspektiiv. Kui arvan, et keegi ajab mind taga, siis varsti ka ajab, sest ma käitun nii. Ise sa endale selle olukorra lood.

Darryl: Jah, see kehtib mitmel tasandil.

Lance: Mind huvitab see, kuidas sa teed nihke… Oled varem maininud, et tuleb märgata niipalju kui suudad, et nihkuda ühest reaalsusest teise. Kuidas seda kõige paremini teha?

Darryl: Alustuseks tuleb aru saada, et me nihkume pidevalt. Seda ei pea õppima. Tuleb sellest vaid aru saada ja tuleb teadlikult teada, millisesse reaalsusse sa tahad nihkuda. Põhjus miks me ei märka pidevalt nihkumist on see, et reaalsused mille vahel pidevalt nihkume on väga sarnased. Tundub, et muutused toimuvad pika aja peale, kuigi nihkume tervete reaalsuste vahel. Kui hakkame aru saama ja kui lubame järgneval reaalsusel olla eelmisest piisavalt erinev. Siis alles saame nihkest aru, kuna need on piisavalt erinevad. Väikeseid muutuseid me ei märka. Seega läheks vaja suuremat nihet, kui tahame näha eelnevast reaalsusest erinevust. Nii erinevat, et ei saaks nihet eitada.

Lance: Kuidas sa defineerid muutust? Tahan näiteks, et homme oleks taevas roheline.

Darryl: See peab minema kokku sinu tõelise kirega. See, mis on sinu jaoks tõesti oluline on ka vägagi saavutatav. On asju, mis ei ole sinu reaalsuse jaoks olulised ja suure tõenäosusega need ei teki. Pead tegema vahet sellel, mis on sinu teekonna jaoks oluline ja mis on lihtsalt fantaasia. Fantaasiast saab EGO ja Piiblit või ükskõik, mis õpetust lugedes saame teada, et kui hakkad järgima egot, siis kaob kontroll.

Lance: Sa ei mõtle seda välja, kui räägid paralleelreaalsustest. Teadlased on sellest juba kvantfüüsika alal rääkinud. Nad juba teavad, et see on õige. Nad võivad jälgida osakest, mis võib minna siia või sinna, olenevalt sellest, kas keegi vaatab. Sina ütled seda, et antud mõte kehtib kogu elule. Mitte ainult seal reaalsuses.

Darryl: Mitte ainult kvantmaailmas.

Lance: Kas sina olid enda ajast ees vms? Kvantfüüsikast ei ole varem nii palju räägitud.

Darryl: Bashar on sellest juba ammu rääkinud. Bashar on kindlasti meie ajast ees. Ta on rääkinud füüsikutega ka ja nad on väga õnnelikud olnud, ma muidugi ei mäleta, millest räägiti… Tean, et ta on asjadest juba enne nende avalikust teadvustamist rääkinud. Mõnest on küll räägitud juba aastaid teadlaste vahel, aga nüüd sain ka mina teada. Mina sain nendest asjadest teadlikuks läbi Bashari.

Lance: Mitmed Bashari poolt räägitud asjad on tulnud alles nüüd välja teadlaste kaudu. Paljusi asju nagu ka “Surnute raamat” on kirjas, mille koopiat ma üks päev lugesin. Seal rääkis samuti Bodhisattvastest, kes abistavad meid vaimsel ärkamisel. Nende põhieesmärk oli jõuda seisu, kus suudetakse luua enda universumit. See, et nad suudavad teadlikult kontrollida enda reaalsust. Raamat, mis on kirjutatud 5000 aastat tagasi ja sellel on sama sõnum mis Basharil.

Darryl: Tõde on tõde ja see on juba ammu eksisteerinud. Tuleb vaadata segavatest asjadest üle, et jõuda tuumani.

Lance: Õppisid sa seda varem?

Darryl: Ei.

Lance: Enne Bashari?

Darryl: Ei.

Lance: Mis tunde see tekitab, kui Bashar ütleb midagi ja saad seda kuskilt järele vaadata.

Darryl: On tore, et seda mõistetakse rohkem kui varem. Enam ei ole ma selle teemaga üksi ja üha rohkem inimesi mõistab seda. Nendest mõtetest saab üha rohkem inimesi aru ja see muutub tavalisemaks.

Lance: Vaatame veel ühe lõigu ja siis räägime aastast 2012.

 

(Lõik kanaldamise sessioonist)

Bashar: Praegu on muutuste, kiirenduse ja ümberkujunduste aeg ja on ka taju muutuse aeg. Aasta 2012 ületas lävepaku, kus üks vorm on teisest erinev ainult teistsuguse sageduse poolest, mis esindab teisi tõeseid paralleelreaalsusi. Oluline on olla sinule õigel sagedusel, et saaksid järgida õiget teed selles reaalsuses, sellel täpsel sagedusel. Ütleme, et tuleks olla õigel raudteel, kui rong peatusest väljub ja olles soovitud rongil, koged neid asju, mida soovid. Mida rohkem need teed hargnevad, seda väiksem on tõenäosus, et hüppad rajalt rajale. Muutute üha tugevamaks sageduseks, mis iseloomustab teie loodud paralleelreaalsust. Jätke meelde, et nihkute pidevalt paralleelreaalsuste vahel, just see ongi aeg. See kogemus, mida teie ajaks kutsute on tegelikult teadvuse nihe paralleelreaalsuste vahel, mis toimub miljardeid kordi sekundis. Kui te ei nihkuks, siis ei oleks ka aja, liikumise ega muutuse tunnet, sest iga paralleelreaalsus on nagu liikumatu kaader. Üheski paralleelreaalsuses ei toimu liikumist. Kogete nihet läbi mitme paralleelreaalsuse. Sarnaselt nagu film, mis jookseb läbi projektori ja tekitab liikumise ekraanile. Neid miljardeid kaadreid lastakse läbi projektori, milleks on meie teadvus ning see tekitab kogemused, mida kutsume ruumiks, ajaks, liikumiseks ja muutusteks.

Idee on selles… Te ei pea õppima nihkumist, see on automaatne ja juba sisse ehitatud. Tuleb olla teadlik kuhu sa nihkud, kuhu ja millisesse paralleelreaalsusesse sa eelistad nihkuda. Lubada nihkuda paralleelreaalusesse, mis sarnaneb sinu enda sagedusele.

 

(Intervjuu jätkub)

Lance: 2012

Darryl: Kas juba ongi käes.

Lance: Kuidas kõik need ideed sellesse reaalusesse sobivad?

Darryl: Nagu enne rääkisime, et ületame lävepaku.

Lance: Sellest rääkides võiksime ka arutada teemat, et kõik on sagedus.

Darryl: Jah, kõik on energia sagedus. Üks vorm on teisest erinev ainult teistsuguse sageduse poolest. Me tõstame oma vibratsioone, vähemalt need, kes tahavad ühineda enda teadlikkusega.

 

(Lõik kanaldamise sessioonist)

Bashar: Muusika, mis on kohase vibratsiooniga, et tõmmata ligi soovitud informatsiooni, ükskõik, mis olukorda, inimesi või võimalusi, mida vajad. Tegeledes tervise muredega ja asjadest lahti ütlemisega, enesele andestamine, vabaneda kahetsusest, vabaneda leinast, vabaneda nendest kõigist, mis tõmbab alla teie vibratsiooni. Et endale andestada, ennast vabastada ja olla tervikum, täpselt õige muusika selleks on esimesed 3 minutit Beethoveni 7 Sümfoonia teisest liikumisest. Kuulake seda kui olete rahulikus seisundis, laske see endast läbi, need akordid on täpselt need, mis aitavad lasta lahti minevikust, murest, leinast, kahetsusest. Andestada endale ja liikuda vibratsiooni poole, mis aitab sul tõmmata ligi informatsiooni, mis on sulle vajalik, et olla sinule omases tervislikus seisundis.

 

(Intervjuu jätkub)

Darryl: Tõstes enda sagedust, loome edasiviiva laine, järgides oma kirge ning lastes lahti hirmust ja egost. Kõik, mis langetab meie sagedust.

Lance: Hirm võrdub siis halva sagedusega?

Darryl: See ei ole hinnang. See on negatiivne, sest on lahutav ja eraldab meid. Kui midagi on lahutav, siis pole sul väga valikuid. Positiivne energia on kõike haaravam, seega sul on rohkem võimalusi asju kokku tuua ja luua, on ka vähem takistusi.

Lance: Tehti uuringuid, kus lasti suurel hulgal mediteerida mõttega, et Seattlis langeks kriminaalsus ja see langes drastiliselt 30 päeva jooksul.

Darryl: Täpselt.

Lance: Ütled, et see kollektiivne energia nihutas meid kõiki teise reaalsusesse. Reaalsusesse, mis peegeldab mediteerivate inimeste sagedust. Kui keegi teise eest palvetab ja nad annavad selle mõtte endast välja.

Darryl: Räägin selle eristuse lahti, sest Bashar räägib sellest palju. Tegelikult ei muuda me maailma, milles elame vaid lihtsalt nihkume teise reaalsusesse, mis ühtib selle vibratsioonilise olekuga, mis ise oleme.

Lance: Seega kui olen pidevalt vihane ja pettunud, siis panen ennast ise samasse maailma. Selle peegeldusse. Heas tujus sellepärast kõik sujubki. Isik, kelle peale vihane olin saabub hiljem kohta, kus mina viibisin jne.

Darryl: Oluline on ka see, et ei olene sellest, kas sina muutusid vastavalt välisele peegeldusele. Kui reageerid teisiti välisele olukorrale, isegi kui see jääb samaks, siis tead, et oled muutunud, siis teab seda ka väline reaalsus ja alles siis saab ta muutusele vastata.

Lance: See toob mind järgmise mõtteni. Paljud arvavad, et peale nihet on kõik ilus ja roosiline.

Darryl: Mõne jaoks võib see nii olla. Mulle tundub, et mõte on selles, kuidas sa väljakutsetele reageerid. Väljakutsed aitavad sul areneda. Oluline on õppida seda, kuidas olla positiivses seisundis ja sellesse jääda ükskõik, mis olukord on. Sest igal olukorral võib olla kaks poolt, võid saada nii positiivse kui negatiivse kogemuse. Saad seda, mida endast välja annad. Bashari sõnul on see lihtne füüsika. Saad seda, mida endast välja annad. Automaatse negatiivse tähenduse asemel selle neutraliseerimine annab sulle võimaluse tõmmata ligi positiivseid asju enda ellu, isegi kui saad aru, et keegi kasutab negatiivseid ideid. See ei pea aga sind mõjutama, kui jääd ise positiivse suhtumise juurde. isegi kui näed seda.

Lance: Iidsed Maiad ütlevad, et kõik on üksteise erinevad versioonid. Kui suudad seda ära tabada iga kord, kui keegi tuleb sinu juurde negatiivsusega. Mõistan, et see on halb mõte peas ja jätan selle rahule. See muudab kogu vestluse.

Darryl: Muudab jah. See võib teid mõlemaid nihutada täiesti uutesse reaalsustesse, kus tulem on täiesti erinev.

Lance: Võin sama vestlust pidada ka psühholoogiga, kes ütleb, et enda suhtumise muutmisega muutub ka teise isiku suhtumine, sest sellel on psühholoogiline mõju.

Darryl: Pole vahet, mis terminoloogiat kasutatakse, sest efekt on sama ja seda tahetaksegi. Ükskõik, kuidas seda kirjeldad, see on lihtsalt eri viis, kuidas inimesed seda tõlgendavad.

Lance: Mis juhtub 21 detsember 2012?

Darryl: Arvatavasti tuleb tavaline päev.

Lance: Väga hea, sest see on sinu reaalsus.

Darryl: See oleneb sellest, mida inimesed ise tahavad. Aga kuna selle idee taga on nii palju inimesi kes usuvad, et tuleb teatud lävepaku ületamine.

Lance: Kes ei tea, siis 21 detsember on kuupäev, kus lõpeb Maiade kalender. On olemas film 2012, kus öeldakse, et maailm lõpeb jne.

Darryl: See on ühe tsükkli lõpp ja teise algus. Selle taga on palju energiat ja arvan, et inimesed kogevad teatud asju, aga enamuselt tähendab see üleminekut meile meeldivamasse reaalsusesse. See ei tähenda veel, et järgmine päev on kõik roosiline, aga see annab rohkem võimalusi, see võimaldab energial kiirendada, Tuleb see, mida ise tahame. Lõpuks oleneb see kõik sellest, mida sina soovid ja tuleks hakata sedasi ka elama.

Lance: Mind ajab segadusse kollektiivne ja individuaalne energia. Kui ütleme, et oled iseenda universum, et kõik sõltub sinust endast. Kas see inimene saab enda mõju meile avaldada?

Darryl: Ei ütleks, et see on võimatu, aga mõjutada saaks meid keegi teine sellega, et teda ei ole siin. Seega nad peaks kas surema või nihkuma reaalsusesse, kus neid keegi teine ei taju, sest siis nad ei osaleks enam selles reaalsuses.

Lance: Miks planeet just nüüd nihkub?

Darryl: Oleme jõudnud tsükkli lõppu, kus kogesime igasuguseid piiranguid selles reaalsuses, me niiöelda ärkame unest, me saame aru ja mäletame, et oleme enda reaalsuse loojad. Ärkame ühest unest ja läheme teise, kus saame aru, et oleme loojad ja loome selle unistuse. Elame nüüd seda unenägu teadlikult, mitte teadmatuses nagu tuhandeid aastaid.

Lance: Kõik taandub terve mõistuse juurde, et võid olla kas ohver või võtta vastutus enda maailma eest. Arusaamine, et pudeli mitte taaskasutamine lõppeb suure prügimäega Vaikses ookeanis. Sa panustad maailma olekusse.

Darryl: Teadmine, et oled ühendatud ja näha kõike ühtse süsteemina, mitte näha ennast ohvrina, et oled üksik indiviid kellel puudub ühendus ja kõik juhtub sinuga, selle asemel, et kõik juhtub hoopis läbi sinu.

Lance: See on väga hea analoogia, et kõik juhtub läbi sinu, mitte sinuga.

 

(Lõik kanaldamise sessioonist)

Bashar: Karma on idee sellest, mida sa tahad tasakaalustada, see mida näed tasakaalustust vajavat, see mida eelistad enda arengu jaoks. See pole karistus ega sulle peale surutud. Oled seda ise teinud. Arusaam eelistatud tasakaalust.

 

(Intervjuu jätkub)

Lance: Mulle tundub, et sa aitad enda tegemistega paljusi, vaadates seda selle nurga alt… Ütleme, et Bashar on tulnukas, see ei ole sinu enda või kollektiivsuse teadlikkus. Ütleme, et on tulnukas. Kirjelda nende rassi. Olen märganud, et meedias räägitakse tulnukatest negatiivselt.

Darryl: Nii on.

Lance: Kas nad tulevad Maad üle võtma?

Darryl: Kahtlen sellest. Seda oleks võinud nad juba ammu teha. Bashari vaatenurgast, selline info jagamine ja see, mida me teeme selle infoga on tegevus, millega nemad alustavad kontakti teise tsivilisatsiooniga. Nad annavad võimaluse tutvuda nende maailmavaadetega ja lubavad meil otsustada, kas see on meile sobiv või mitte, nad ei suru seda meile peale. Aga nad jälgivad, kas me sobitume sellega. Ja kui me muutume piisavalt, et saaksime nendega paremini sarnaneda, alles siis saaks toimuda kontakt. See on üks põhjus, miks ta teeb seda, et aidata kahe tsivilisatsiooni vahelist kontakti, mis oleks mõlemale kasulik. Teine põhjus on see, et nad peavad meid nii öelda pereliikmeteks. Oleme ka andnud teada, et tahame enda teadlikkust laiendada ja nad on sellele soovile vastanud ning andnud meile infot, et seda saavutada. Sest see, mis on ühele kasulik on ka kõigile kasulik.

 

(Lõik kanaldamise sessioonist)

Bashar: See on teie planeet. Te peate otsustama, kas tahate meiega ühendust, me ei suru ennast peale.

Küsija publikust: Kuidas te säilitate fookust?

Bashar: Fookust ei saa säilitada. Fookus tuleb siis kui teed seda mida armastad. Kas teed seda?

Küsija: Mina saan, aga on paljusi, kes ei saa…

Bashar: Sina oled ainuke, kelle peale mõtlema pead, sest siis oled särav eeskuju teistele, mida nad saaks jälgida, aga ei pea. Selle järgi otsustamegi, kus ja kuna kontakt toimub. Tuleb mõista ühte tähtsat asja. Selgitan seda nii…. Ühel viisil või kujul, põhjus miks me täna teiega suhtleme… Mingil viisil või kujul kõik siin ruumis olevatest inimestest on juba kogenud kontakti, te lihtsalt ei mäleta seda. Kogus mida kohtumisest mäletate, seda kasutame mõõdupuuna, et teada kuna te otseseks kontaktiks valmis olete. Üllatus

 

(Intervjuu jätkub)

Darryl: Arvan, et mitmed tsivilisatsioonid on meist teadlikud ja mitmel viisil meie teekonnal osalenud ning seda juba pikemat aega, aga see on juba teine teema.

Lance: Nii nagu sellest räägib saade “Iidsed tulnukad”, kus esitatakse sarnaseid küsimusi.

Darryl: Jah. Kõik olenebki tegelikult küsimuste küsimises, mitte teiste uskumises.

Lance: Mulle meeldib sinu mõtteviis. Järgid seda, mida usud ja muule ei pööra tähelepanu.

Darryl: Kui töötab siis kasuta seda. Homme võib juba midagi muud sobida.

Lance: Ütled, et energia on nihkumas, mitte ainult stuudios vaid ka planeedil. Kas see muudab kergemaks, energia, millega pidevalt töötad?

Darryl: Jah muudab küll. Iga kord kui üha rohkem inimesi sellel sagedusel töötab, siis muutub see ka teistele inimestele kergemaks. See tekitab sellise atmosfääri, sellest energiast.

Lance: See pole siis enam nii raske.

Darryl: Jah.

Lance: Kas on veel teisi kanaldajaid või inimesi keda jälgid või fänn oled?

Darryl: Kindlasti raamat “Seth material”, mille kirjutas Jane Roberts, see oli suureks abiks, kui alustasin kanaldamisega. Olemas on mitmeid häid kanaldajaid, aga ei hakka neid nimetama.

Lance: Olid paljudega nendest koos ühes dokumentaalis.

Darryl: Jah.

Lance: Mul on sulle veel üks küsimus. Tahan teada, kuna olen suur ulme sõber… Sa töötad eriefektide kallal. Kas kanaldusest saadud kogemus on aidanud sellega? Töötasid ka „Star Trek“i kallal. Kuidas see toimib?

Darryl: Mingil määral küll, sest ka minu energia on muutunud ja see mõjutab ka teisi tegemisi. On üks kindel juhtum, kus see kasuks tuli, see on esimene töö mille kallal töötasin. See oli saade “Projekt UFO”, mida toimetas Jack Webb. See oli Dragnet-i algne versioon. Kus kaks ametniku uurivad UFO nähtusi ja uurivad, mis täpselt toimus jne. Me tegime taasesituse UFO nähtuse juhtumist, valmistades mini UFO-d, mida siis pildistati. Vahepeal tuldi ka meie käest küsima, kas meil on oma lugu või ettekujutus. Rääkisin siis neile enda juhtumisest ja öeldi, et ma selle taasesitaks saate jaoks. Seda ka tegime. Ehitasime sarnase kolmnurkse õhulaeva…

Lance: Kas seda leiab ka Youtubist?

Darryl: Ei tea, kas leiab.

Lance: Mis selle nimi on?

Darryl: Selle nimi on Projekt UFO. Ma isegi ei tea mitmes osa see oli, aga kõik osad, mille kallal olen töötanud on IMDB lehel kirjas, see võib kuskil seal kirjas olla, aga sain teha täpselt seda, mida ise nägin ja see oli lahe.

Lance: Väga lahe. Kuidas on erinevate tõukejõu süsteemide disainiga jne.

Darryl: Selleks kasutan enda loovust ja ma alati ei tea, kust algab minu või kellegi teise ettekujutus, kõik see seguneb mingi ajaga. Joonestan pidevalt, aga ei saa öelda, et see on minu ja see tema idee, kõik sulandub kokku.

Lance: Seoses sellega vaatame järgnevat Bashari lõiku.

 

(Lõik kanaldamise sessioonist)

Bashar: Jätke meelde, et füüsiline mõistus ei saa teada midagi, mis juhtuma hakkab, seega iga mõistuse plaan peab olema väga algeline, väga visandlik ja algeline. Sest füüsiline meel ei ole loodud aru saama asjadest, mis hakkavad toimuma. See saab aru asjadest mis praegu toimuvad. Kogeda seda, mis toimub just nüüd. Kõrgem meel teab, kuidas asjad hakkavad toimuma. Füüsiline meel saab ette kujutada väikest ja algelist plaani, mis tundub talle loogiline, oskab isegi ette visualiseerida seda soovitud reaalsust. Peate aru saama, et nende plaanide ja visualiseerimiste eesmärk ei ole see, et need tekivad täpselt nii nagu füüsiline meel seda ette kujutas. Nende plaanide ja  visualiseerimise eesmärk on viia sind sellesse seisundisse, mis esindab seda reaalsust. Seejärel tuleb anda see seisund üle Kõrgemale meelele ja tema toob sulle selle reaalsuse või sellega sarnase. Tuleb see, mille sarnane on sinu enda seisund ja seda sümboliseerib tehtud plaan või visualisatsioon. See, mis tundub füüsilise meele jaoks lõplik reaalsus, suurim asi, mida oskab ette kujutada. Kõrgemale meelele on see alles algus, põrand, mitte lagi. Kõrgem meel suudab ette kujutada ja sinuni tuua asju, mida füüsiline meel ei oska ette kujutadagi. Seega ärge piirake seda oma plaanidega. Võtan vastu kõike, mis tuleb selles väikeses kastis. Ei võta vastu midagi suuremat ega võimsamat. Kõrgem meel vastab: Okei. Tehke visualatsioonid lihtsad ja algsed, tehke selliseks, et need esindaks seda energia seisundit. Seejärel laske Kõrgemal meelel teha oma tööd ja teieni tuua reaalsust, mis vastab sellele energiale. Laske ennast läbi sünkroonsuse juhtida õigete tegudeni, et manifesteerida soovitu, ükskõik kuidas see tuleb. Sellepärast ongi valem, mida alati ütleme: Järgige oma suurimat kirge, andes endast parimat nii kaua kui saab, ilma igasuguse ootuseta tulemuses.

Soovime teile kõigile põnevat, loovat, armastavat päeva jätku.

 

(Intervjuu jätkub)

Lance: Millega saadet lõpetada? Arvestame sellega, et inimestel on rasked ajad.

Darryl: Olen õppinud seda, et kui tõeliselt mõistad seda kui oluline on oma kire järgimine, siis see on võimeline sind toetama ja tuleb lahti lasta uskumused, mis sind ei toeta ja pidurdavad…kõik teavad, et nii ei tööta …. Pead kuulama iseennast, pead järgima oma teerada. Kui oled tõene endale, siis universum toetab sind ja kõike mida teha tahad. See tõesti töötab.

Lance: Darryl, sinuga on olnud väga meeldiv vestelda.

Darryl: Ka mulle meeldis.

Lance: Kuidas inimesed sinuga ühendust saaks?

Darryl: Minuga saab ühendust kodulehelt www.bashar.org. Seal on kogu info kanaldamisest ja pääseb ligi erinevale materjalile, tuhandetele Bashari salvestustele ja sealt leiab kõike, mida vaja.

Lance: Loodan, et kohtume ka järgnevates saadetes.

Darryl: Meeleldi.

Lance: Aitäh, et tulid.

Darryl: Meeleldi.

Lance: Lõpetuseks näitame veel ühte Bashari lõiku.

 

(Lõik kanaldamise sessioonist)

Küsija pubikust: Kas oleme sinuga kohtunud või oli see ainult uni?

Bashar: Ütlesin juba, et teie kõigiga on olnud kontakt

Küsija: Ütlesid

Bashar: Vahest tuleb mälestus unena. Kas saad aru? Kogus mida mäletad on alati määr sellest, kas oled valmis otseseks kontaktist. Selge?

Küsija: Jah.

Bashar: Meeldivaid unenägusidHide picture