Teema: Atlantis ja Lemuuria

Teema: Atlantis ja Lemuuria

[pt_view id=”4704181i8l”]

– Mis oli Atlantis ja Lemuuria
– Mis oli Atlantise ajastul võimalik
– Milline oli elu Atlantises ja Lemuurias

 

Autorid teemal Atlantis ja Lemuuria:

Diana Cooper: Kuldse Atlantise ajal oli igaühel 12 tšakrat täielikult ärganud. See andis neile juurdepääsu oma 12 DNA-ahelale ja kõigile uskumatutele, selgeltnägija ja vaimsetele kingitustele ning annetele.

Diana Cooper: Selle aja üks edu saladus oli see, et keegi ei tahtnud olla teisest parem, rikkam või teha teisest rohkem. Nad lihtsalt tahtsid rahulolu. Sellest sisemisest rahulolust hakkasid nende anded õitsema.

Diana Cooper: Atlantise ajastul oli lahedaid ja vaimseid tehnoloogiaid. Inimesed liikusid kiiremini kui meie üldse hoomata suudaks. Ja osa nende jõu allikast oli kuppel, mis ümbritses Kuldset Atlantist. See oli valmistatud püramiidikujulistest kristallidest. Need olid paigutatud kolmnurksel kujul üle terve kontinendi. See oli nende jõu allikas.

Diana Cooper: Atlantis püsis 240 000 aastat ja selle aja jooksul oli 1500 aastane periood, kus energia oli kõrgemal kui kunagi varem siin planeedil. Ja inimesed tõesti lõid Maa pealse taeva.

Diana Cooper: Sel ajal oli 12 hõimu ja iga hõimu juhtis ülempreester ning ülempreesrtrinna. Igal ajahetkel oli neid 12. Nende ülesanne oli lihtsalt teenida. Teha nende rahva jaoks kõrgeima headuse nimel mida vaja. Nad ei mõtelnud millegile muule. Nad vibreerisid kuuenda ja seitsmenda dimensiooni vahel. Neil olid lahedad ja enneolematud võimed. Sellel ajal hoidsid kõik enda energiat kõrgel tänu koostööle. Kõik töötasid ühtse heaolu nimel. Tegid kõike, mis pani nende südame laulma ja tänu sellele tegid kõik koos tööd. Töödates harmoonias ja ühtekuuluvustundes. Tulemuseks oli rahulolu.

Diana Cooper: Kõigil oli 12 tšakrat avatud ja tänu sellele omasid nad tohutuid vaimseid andeid. Naaseme nüüd tagasi aega, kus paljud inimesed toovad tagasi enda 12 tšakrat. Nad olid kõik selgeltnägijad. Kõik nägid haldjaid ja ingleid ning nägid ka teistesse vaimude dimensioonidesse….

Video: Diana Cooper – Kuldne Atlantis | 7:50 eesti keeles