Abraham – Allikaga joondus olemise harjutamine | 13:01

Abraham – Allikaga joondus olemise harjutamine | 13:01

 

video
play-sharp-fill

Abraham – Allikaga joondus olemise harjutamine
(Practice the habit of aligned thinking)
Tõlge videost:

 

Abraham: Tere hommikust.

Publik: Tere hommikust.

Abraham: Oleme väga tänulikud, et siin olete. Hea on koguneda ja koos midagi luua. Kas nõustute?

Publik: Jah.

Abraham: Kas teate, mida tahate?

Publik: Jah.

Abraham: Kas teile meeldib teada, mida tahate?

Publik: Jah.

Abraham: Kas teile meeldib teada, mida tahate, isegi kui see pole päris olemas ja katsutav?

Publik: Jah.

Abraham: Seda ei saa veel näha, kuulda, katsuda, nuusutada, aga endiselt meeldib teile seda tahta?

Publik: Jah.

Abraham: Kas tõesti? Meile meeldib mõelda, et teile meeldib see. Ja meie soov on alati olnud see, et saaksite täielikult aru, mis mõte nendel uurivatel küsimustel on. Sest paljud soovivad asju, aga nad ei naudi nende tahtmist enne kui soovitud asjade manifestatsioon on toimunud. See aeglustab protsessi tohutult. Nii jõuate tahetuni väga aeglaselt.

Kui soovite midagi ja märkate, et seda veel pole ning jätkate pidevalt selle puudumise märkamist ja jätkuvalt küsite selle järgi teadmisest, et seda veel pole siin. Enesele teadmata praktiseerite nii selle asja mitte siin oleku vibratsiooni. Praktiseerides selle mitte siin oleku vibratsiooni, ei näe te teid, vihjeid, impulsse, mis juhendavad sind igapäevaselt, sünkroonselt, otseselt, rõõmsalt, kiirelt selleni, mida soovite saada. Pole lihtne tahta või vajada midagi ja mitte märgata selle puudumist.

Tahame teile meelde tuletada, et teie krooniline teadmine selle puudumisest hoiab seda eemal igaveseks. Sest… Praktiseerite vibratsiooni, mis on teie külgetõmbejõuks. Kas mõistate, et see on kõige tähtsam, mida peaksite teadma? Peate mõistma, et väljastate igapäevaselt vibratsiooni vastavalt sellele, mida mõtlete. Pole vahet, kas mõtlete minevikule, praegusele hetkele või tulevikule. See, millest mõtlete, väljastab signaali ja see vibratsiooniline signaal võrdub teie külgetõmbejõuga. Külgetõmbeseadus vastab sellele signaalile. Otseses mõttes…

Kõik, mida ükskõik kellelt esile kutsute, kas siis universumilt, inimestelt, keda te ei tea, inimestelt, keda teate… see kõik tuleb tagasi täpse vastena sinus toimuvale vibratsioonile. Sarnaselt kui õppisite kõndima ja õppisite hoidma tasakaalu. Koperdasite tihti, aga keegi ei öelnud, et tõuse püsti jobu. Mõisteti, et tasakaalu hoidmine võtab aega ja aega võtab ka enda kehast arusaamine, planeedi ja gravitatsiooni arusaamine samuti. Sarnaselt mateeriaga võtab aega ka vibratsioonilise tegutsemise mõistmine. Aga tore on see, mida iganes sa teed vibratsiooniliselt, sellele vastab alati ja täpselt külgetõmbeseadus.

See võimaldab meil anda teile ühe kindla raamistiku. See, mida mõtlete ja seeläbi tunnete, mida seetõttu vibreerite… aga see, mida mõtlete, mida vibreerite ja tunnete, aga see, millest mõtlete ja millele pöörate tähelepanu… Ja see, mis tuleb teie juurde tagasi, see, mida teie pidev mõtlemine põhjustas, see vastab mõttele alati. Kui hakkad märkama asju, mis sinuni tagasi tulevad, siis selle järgi saad muuta enda mõtlemist. Aga enamus ei tee seda. See on huvitav.

See, mida mõeldakse ja tuntakse on alati vastavuses, aga siis jäädakse sellest ainult rääkima. Arvame, et see on väga hea idee, kui see, mida mõtlete ja tagasi saate on kooskõlas sellega, mida tahate. Aga vahest see ei ole kooskõlas. Aga mängu tuleb see tõe faktor, mis ütleb seda: Pean ütlema asju nii nagu need on. Meie ütleme selle peale: Öelge hoopis seda, kuidas tahate, et oleks. “Sest mina seisan vastamisi reaalsusega.” No tegelikult sina lood reaalsuse. “Okei, loon reaalsuse ja siis seisan sellega vastamisi.” Loon reaalsuse, mis ei meeldi mulle ja siis elan selles. Räägite sellest, blogite sellest, facebooki sein on seda täis. Räägitakse nii nagu asi on. Meie ütleme: Rääkige seda nii nagu tahaksite, et see oleks.

Mida oleks vaja, et saaksid teha algust ütlemisega nii nagu sina tahad seda, mõelda seda, mida tahad, et oleks? Teame, mida selleks on vaja. On vaja mõista ennast ja seda, mis on sinu roll selles kõiges. Tuleb mõista, et oled enda reaalsuse looja ja sa teed seda vibratsiooniga ning sinu emotsioonid on indikaatoriks sellest, kuidas sul läheb. Kui tunned ennast imeliselt, siis sel hetkel on sinu vibratsiooniline sagedus perfektselt joondus ja resoneerub sellega, kes sa tõesti oled ja mida sa soovid. Aga kui tunned selle selge ja positiivse emotsiooni langust, siis see tähendab, et sinu vibratsioonilises sageduses on midagi, mis mingil määral piirab õiget voogu.

Kui meie oleksime teie jalgades ja kui me mõistaks seda, mida just kuulsite, siis meie looks kavatsuse, üheainsa kavatsuse… Ainuke asi, mis oleks meie tänases tegevuskavas… Tunneksin ennast nii hästi ja nii kaua kui saan. See tähendab, et me ei tegeleks enamus reaalsusega. Me ei vaataks peavoolumeedia uudiseid, sest seal pole midagi, mis resoneeruks sellega, kes sa oled ja mida sa tahad. See on informatiivne ja jõuab kõikjale maailmas ja paljud arvavad, et peavad olema informeeritud sellest, mida nad ei taha, et ennast selle eest kaitsta. Saame aru, et on hea teada seda, mida sa ei taha, et teada, mida sa tõesti tahad, aga sellega minnakse üle võlli. Sellega, mis puutub mitte tahetud asjade juurde.

Lihtsustame seda, kui ütleme… Olete algallikas enne kui siia tulite ja osa, mis tuli siia… Räägime kiirelt kuna teame, et olete seda korduvalt kuulnud. Olete füüsilises kehas ja teate, mida tahate ja mida ei taha ning väljastate soove ja iga kord kui väljastate enda soove, siis see jääb alatiseks sinu loome vortexisse. Ja sinu sisemine allikas joondub vibratsiooniliselt selle uue ja värske sooviga, mida olete kontrastist välja valinud. Sellest, mida olete otsustanud läbi elada, enne kui tulite siia füüsilisse kehasse. Olete teinud enamat, kui saatnud välja enda soovid.

Füüsilises kehas olles olete pannud laienema enda suuremat osa ja see suurem osa, see sisemine olend, see osa, mis oled sina enne kui tulid füüsilisse kehasse, see on endiselt sina, isegi kui oled füüsilises kehas, see mitte füüsiline sisemine olend, see allika osa sinust on arenenud tänu sellele, mida just läbi elasid. Tänu sinu läbielatule areneb see osa. Nüüd on sul valik, kas jõuda arengule järgi või mitte. Seda sinu emotsioonid näitavadki. Mida paremini jõuad kaasa laienemisele, mida oled ise elukogemusega loonud, seda paremini ennast tunned. Aga kui saadad välja laienemise soove ning allikas sinu sees muutub võrdseks sinu soovitud laiendusega ja sina keskendud endiselt probleemile, mis tekitas muutuse soovi, siis nii tekib vibratsiooniline vahe sinu ja sinus tuntavate emotsioonide näol.

Aga see kõik on okei. Sest see on esimene samm. Teadsid, et see on vajalik. Teadsid, et pead teadma, mida sa ei taha, et teada, mida tahad ja teadsid ka seda, et sinu jaoks on loogilisem olla rohkem vibratsiooniline vaste sellele, mis on kui sellele, mis tuleb. Sest see, mis on, saab enamus teie tähelepanust. Seda sest näete, kuulete, tunnete ja maitsete seda, mis on, see on nii reaalne, sellepärast kutsutegi seda reaalsuseks. “See on reaalne.” See on aga ajutine. See on hetk, kust on vaja edasi minna.

Kui vaatate läbi selle reaalsuse ja otsite ülesse selle parimad osad ning keskendute enda tähelepanu nendele parimatele osadele, et teie pakutav vibratsioon vastaks pidevalt sellele, siis nii lubab teie külgetõmbe punkt võtta vastu üha rohkem asju, mida oled soovinud.

Oleme teile palju rääkinud sammudest 1-3. Esimene samm on see, kui vaatate läbi kontrasti ja küsite soovitut. Teine samm… kuna olete enda soovi väljastanud ja allikas on muutunud selle vasteks. Seega, kui küsite, siis see juhtub koheselt. Kolmas samm… Peate leidma viisi kuidas…mitte hetkeks või natukeseks ajaks, mitte ainult erilistel hetketel kui teid mõjutab keegi teine… peate leidma pideva, kroonilise resonantsi sellest, mida küsite.

Te ei saa tahta rohkem raha tundes resonantsi raha puudumisega. Peate resoneeruma rohkema rahaga. Füüsilised sõbrad ütlevad selle peale: “Tänan väga. Anna mulle raha ja ma resoneerun.” Teame, et tahate reaalsust enne ja resonantsi hiljem, aga nii see ei tööta. Ütlete tihti ka seda: “Ma ei tea, kas see on tõsi Abraham, sest ma ei usu, et olen nii kindel paljudes asjades enda elus olnud ja endiselt ümbritseb mind mitmes teises valdkonnas heaolu.” Ütleme: Seda sellepärast, et heaolu on domineeriv osa sellest, kes sa tegelikult oled. On loomulik, et heaolu on sinuga. Heaolu valdab teid juba enne, kui olete siia füüsilisse kehasse tulnud. See kannab teid elus edasi.

Aga kui muutud teadlikuks enda vibratsioonist, kui sa sihikindlalt suunad enda mõtteid, sest sa hoolid sellest resonantsist, siis hakkavad asjad tööle. Nii oled sihikindel looja. Nii kontrollid kõike, mis toimub sinu ümber ja ainult nii muutub elu nauditavaks. Sest see eemaldab nn müsteeriumi, õnne ja juhuslikkuse sinu elust… see paneb sind mõistma, et sa saad leida endale sobiv positsioon elus ja sa saad sihikindlalt hoida seda vibratsioonilist positsiooni ning külgetõmbeseadus toetab seda positsiooni manifesteerunud, tegeliku, lõhnava, tunnetava, nähtava tõestusega.Hide picture