Abraham – Tee joondumisest…. mäng | 12:29

Abraham – Tee joondumisest…. mäng | 12:29

 

video
play-sharp-fill

Abraham – Tee joondumisest… mäng
(Make Alignement… A Game)

Tõlge videost:

 

Abraham: Ära muuda seda kohustuseks. See on mäng.

Joondus olemise mäng.

Mida sa teed?

Ma mängin joondus olemise mängu.

Mida see tähendab?

Olen looja ja kasutan kogu universumi jõudu enda kasuks.

Mida see tähendab?

On olemas selline voog, mis liigub sinna, kus on kõik mida tahan ja kui ma lähen selle vooga kaasa ning ei hakka vastu, siis see viib mind sinna kuhu minna tahan.

Kuidas saab vooga kaasa minna?

Vahest saab vaikselt minna ja voog viib sind ise edasi. Vahest lähed sisse, aga voog on nii aeglane, aga sa pead usaldama, et asjad toimivad. Seda ütled neile, kes vaatavad kui edukas olend sa oled. Pead lihtsalt usaldama. Ma ei pirtsutada asjade üle, mis ei ole olulised. Ma ei vigise enda kallal asjatult. Ma ei tegele asjadega, mis ei tööta. Hakkasin kasutama energiat, millest koosneb maailm. Hakkasin rohkem enda sisemist häält kuulma. Hooline enda enesetundest ja tunnetest. Hakkasin aru saama, et väikese pingutusega saan lahti põhjusest, miks ennast halvasti tunnen.

Kuidas seda teed?

Tavaliselt vaigistan meele ja ei mõtle sellele enam üldse.

Kuidas seda teed?

Selleks mediteerin.

Kuidas see veel välja näeb?

Keskendun lihtsatele asjadele, nagu vee tilkumisele või kliimaseadme häälele. Vaatan midagi lummavat.

Kuidas seda teed?

Mõnikord on see raske, aga mul on selleks tugev motivaator.

Mis motiveerib sind?

Tahan paremat enesetunnet.

Mis mõte sellel on?

See on kõige mõte. Hea tunne on kõige tähtsam. Kui tunnen ennast hästi, siis pole vastupanu.

Mis see vastupanu tähendab?

See tähendab, et lähen vooga kaasa, selle poole, kus on kõik mida tahan

Kust tead, et voog viib sind õigesse kohta?

Sest olen seal korduvalt olnud. Tean, et rahulikult olles on heaolu minuga ja kõik töötab täpselt nii nagu vaja.

Kuidas see nii saab olla?

Kõigil läheb nii nagu vaja, kui vaid seda lubame.

Kust tead, kas lubad olla?

Läbi enesetunde.

Mida sa teed? Kust tead, et sa ei luba seda?

Siis kui on halb enesetunne.

Mida teed kui sa ei luba olla?

Mediteerin.

Miks sa mediteerid?

Oi see on kohustus mida pean tegema (sarkastiliselt). Nii sa enam ei vasta. Mediteerin sest see on vähima vastupanuga tee selleni, mida tahan. See on ikka ja jälle ennast tõestanud mulle. Saan kontrollida enda enesetunnet, sest kontrollin enda mõtlemist. Kontrollides enda mõtteid, kontrollin ka vibratsioonilist külgetõmmet. Kontrollides vibratsioonilist külgetõmmet, kontrollin kõike, mis minuni tuleb. On väärt olla rahulikult, see on väärt õppimist. Tean, et see on tõde, olen enda reaalsuse looja. Väljastan vibratsiooni, millele vastatakse samaga. Näen enda vibratsioonilist väljundit asjade järgi, mis tulevad minuni ja ka enda tunnete järgi. Vahest on keeruline sellest aru saada ja vahest näen koheselt asju tulemas. Aga mõlemal juhul olen ma teadlik sellest, kas ma olen õigel teel või valel.

Mis teel? Mis tee? Mis tee?

Tee, mis avab mind. Tee minu saamiseks. Minu lõputu evolutsiooni tee- Minu lõputu olemuse tee. Tee minu headusest ja tervikust. Tee, kus mina ja Allikas ühineme, et saaks tunda rõõmu sellest ajast, mida tajume.

Kuidas see aeg tundub?

Vahest on see võrratult hea. See tähendab, et minu ja Allika vaatenurk on identne. Tunnen kui olen sünkroonis enda sees oleva Allikaga.

Kuidas sellest aru saad?

Enesetundest. Armastusest, mida tunnen. Kirest, mida tunnen. Tänulikkusest.

Kuidas selleni jõudsid?

Mediteerisin. Mediteerisin ennast sinnani. Vaigistasin enda meelt nii palju, et ma enam ei teinud seda, mida tegin. Seda, mis vaigistas või blokeeris seda. Viisin ennast kõrgemale sagedusele ja nüüd olene enda Kõrgema olemusega alati koos. See on kaunis asi.

Päeva alguses ütlesime Estherile, et sellest saab tema lemmik päev. Kui ta pärast seda lindistust kuulab, siis ta mõistab seda. Meie lemmik asi sellisel päeval on see, et tahate meiega nö. mängima tulla. Istute siin ruumis ja teised, kes seda ülekandega üle maailma vaatavad, aga te ei osale siin üksi, vaid teiega on kaasas ka teie sisemine olend. Ja meil on hea meel, et saame teiega jagada meile teadaolevaid universumi seaduseid. Ja teie tahtest meiega mängida, teie tahtmine keskenduda sellele, et lasta koos lahti vastupanu punktidest ja tänu sellele tõuseb ka teie vibratsioon. Selle tähendus, eriti sellisel päeval kui liigume teistesse kohtadesse, kus me ei ole tavaliselt käinud. Kui leiame uue vaatenurga asjadele, millega te ei ole harjunud seda vaatama. Tänu sellele, et olete nõus kuulama ja kuna teie vibratsioon on tõusnud, tänu sellele olete kohas, mis tähendab teile midagi. Meile meeldib see väga, sest see tähendab… oleme kuskil 3 tundi koos veetnud ja suur osa nendest tundidest olete olnud osa enda laiemast olemusest. See tähendab, et olete harjutanud ilma sellele mõtlemata kõrgema sagedusega vibratsiooni. Selle harjutamine on ainuke asi, mida vaja on teha, et luua ja lubada endale seda, mida tahad. Kui sa leiad muusikat, mis sulle meeldib, isegi kui see on vaid 3 minutit pikk. Või leiad raamatu, mis sinuga resoneerub. Või oled leidnud uue armastuse, kellele pühendud. Kui sul tekib hetki, kus saad teatud aja keskenduda ja kuskilt ei teki teatud aja jooksul mingit vastupanu, 17 sekundit on vaja stardiks ja teine 17 annab hoogu juurde. Kui suudad hoida 68 sekundit ilma vastupanuta, siis oled enda vibratsiooni juba tohutult muutnud. Just seda olete siin mitmel korral kogenud.

Rääkisime teile tähtsatest asjadest ja selle käigus muutsite kõik oma vibratsiooni. Mida see siis tähendab…. järgmiste päevade jooksul. Kui meie oleksime teie asemel. Kuna oleme teie asemel. Kuna me oleme teie asemel, siis me otsiks tõestust koos veedetud ajaga harjutatud uuest joondusest. See tõestus vapustab teid, see paneb sind imestama. Kui seda näed, siis teadvusta seda, siis seosta seda enda olemusega. See on otsene tulemus minu vibratsioonilisest joondus olekust. Ja saan seda teha kõige puhul. Sõbrad, elu peaks olema lõbus. Ja seda ei saa kunagi lõpetada ega valesti teha. Kui hakkad nautima neid kontrastseid hetki osana enda teekonnast. Kuni asjadeni, mida tõesti tahad, siis on elu sinu jaoks enams ajast väga nauditav. Isegi kui vahel läheb hapuks, siis oled ikkagi õigel teel.

Seda tahtsimegi teile öelda. Võtke rahulikult ja mediteerige kui tuleb selleks tunne. Kõige tähtsam on see, et otsustaksite ennast hästi tunda ja pange tähele, mida tunnete. Kui tunnete ennast halvasti, siis tehke kõike muud, mida oskate. See tähendab üldiselt tempo muutust. Kui olete vestluses, mis tekitab teile halba tunnet, siis naerge ja lõpetage see. Kui istute enda kehas ja see on kange ja väsinud, siis tõuske püsti ja liikuge. Teiste sõnadega – ärge laske asjal jätkuda kui see ei tekita head tunnet. Kasutage enda juhtimissüsteemi ja muutke suunda. Sama kui istud ja tahad ennast sirutada. Mõnikord kui tekib mõte, mis ei ole hea, siis tuleks muuta mõtte suunda. See üldiselt aitab teid. Mõtleme seda tõsiselt kui ütleme, et oleme alati teiega.

Teame, kus paikned vastavalt sellele, kuhu jõuda tahad. Meie kui ka teised meie sugused, need sisemised olendid, kes on sinu Vortexis on teadlikus sellest kus oled vastavalt sellega, kuhu jõuda tahad. Ja nad pakuvad pidevalt sulle tuge. Umbes nii… “Teame, kus oled ja kuhu jõuda tahad kui oleksime teie asemel, siis me läheks seda teed.” Me ei paku teile vaid mõtteid, meil on ligipääs ka teie lihastele ja kehale, meil on ligipääs teie mõtetele. See mõju ja impulss, mida saad on sinu sisemuses olev impull, mis tuleb meist. Kui mõistad, et oleme sinus ja anname impulsi teatud suunas minekuks, siis rahulikus olekus sa ka lähed sinna. Ja kui sa lähed selles suunas, mis tuli sisimast, siis lubame, et kohtud millegagi, mida oled otsinud. Kui see juhtub, sis tahame, et ütleksite endale järmist – Sain impulsi, usaldasin seda ja sellest oli kasu. Mängige seda mängu nädal aega ja te saate vabaks vastupanust.

Teid armastatakse väga palju ja nagu alati, me jääme teie Vortexi.Hide picture