Abraham selgitab, kes nad on | 5:03

Abraham selgitab, kes nad on | 5:03

 

video
play-sharp-fill

Abraham selgitab, kes nad on
(Abraham explains who They are)
Tõlge videost:

 

Küsija publikust: Minu kallis sõber tahtis, et Sinult seda küsiks. Ta küsis, kust sa pärit oled. Ta lisas ka mõned valikud…

Abraham: Tema seda kohta ei tea või ta ei oleks selle vastusega rahul.

Küsija: Tal oli kirjas: astraal, peaingel, ingel, vaimne vorm.

Abraham: Mis iganes temale sobida võiks.

Küsija: No tal on siin kirjas Kõrgem-olend.

Abraham: See kirjeldus täitsa sobib.

Küsija: Arvasingi, et see meeldib sulle

Abraham: Tal on õigus neid küsimusi küsida. Sellega ta paneb meid endale mõistetavasse konteksti. Inimesed on seda mittefüüsilisega alati teinud, seda juba füüsilise elu algusest. Sest te ei näe muud moodi, kui läbi enda silmade ja taju. Seega peab kuidagi selle tegema arusaadavaks.

Seda Esther teebki. Iga päev, kui meie läbi tema suhtleme. Me ei sosista sõnu, mida tema siis teile kordab. Meie pakume talle teadmisi, mille tema võtab vastu vibratsioonina. Seejärel leiab tema infole vastava füüsilise sõnastuse. On mitmeid füüsilisi olendeid, kes tahavad, et kirjeldaksime kohta, kust tuleme. Sest teie elate hetkel aegruumi reaalsuses, aga see eeldab, et ka meie, enda mittefüüsilisest vaatenurgast peaksime keskenduma aegruumi reaalsusele, aga seda me ei ole. Meie oleme ajatus ja ruumitus realaalsuses. Seega võiksime välja mõelda mingi vastuse, mis teeks talle head meelt, aga sellel pole mõtet, sest see pikendaks moonutatud arusaama, et energia peaks tulema mingist konkreetsest kohast.

Soov mõista hierarhiat on muidugi väga inimlik. Ütle on sõbrale, et Abraham selgitas nende olemust nii… Me oleme vibratsiooniline olemus, mis võrdub kõigega, mis on kunagi elanud, nii füüsiliselt kui mittefüüsiliselt. Oleme energia, mis laieneb teadlikult ja pidevalt, seda soovist kogeda füüsilisust ja panusest sellesse lõpmatusse soovi. Oleme laiendatud versioon sellest, kes olete ka teie. Ja meie oleme selle laienduse puhtaim olemus. Meil ei ole ühtegi sellist mure nagu teil, aga meie saame nendest kasu läbi teie. Meid ei ehmata teie küsimused, aga me lähme teie vastuse vooga kaasa. Meid ei häiri teie mured, sest teie mured annavad tõuke laiendusele ja lahendusele. Oleme nii laiad või sügavad, kui seda on teie küsimused. Sest külgetõmbeseadus ei vii teid kokku osaga meist, mis ei ühti osaga teist. Saame olla vaid nii targad, kui seda olete teie. Nii armastavad, kui teie oskus armastada. Nii targad, kui targad olete teie. Me ei saa olla rohkemat, kui teie meil seda lubate olla. Seega, kui leiate midagi meis, mis on teie jaoks väärtuslik, hea või kasulik, siis peate mõistma, et see on peegeldus sellest, kes oled sina. Sest te ei saaks seda meilt, kui ka teie ei oleks sama.

See vestlus meeldis meile väga. Teid armastatakse väga ja oleme teile tänulikud.Hide picture