Kuidas aktiveerida oma DNA | 15:54

Kuidas aktiveerida oma DNA | 15:54

 

video
play-sharp-fill

Selles videos:

  • Mida rohkem sa leiad endale tegevusi ja täidad enda pead tobedate filmidega, seda vähem seda lased. Teisiti öeldes, mida rohkem sa tahad elektroonilist meelelahutust võrrdeldes informatsiooni saamisega. Pole vahet kui palju energiat sinuni jõuab, energiat, mis proovib sisse lülitada sinu DNAd. See ei ole sama efektiivne kui see, et sa võtad seda teadlikult vastu.
  • DNA aktiveerimine aitab sul olla täielikult inimene ja kasutada kõigi oma tšakate energiat, eriti südame. Saades üha teadlikumaks eksistentsi suuremast pildist, see on väga tähtis… aga kõige tähtsam on sinu elukvaliteet ja armastuse kvaliteet, mida jagad nendega, kellega koos elad.

 

Kuidas aktiveerida oma DNA
(The Pleiadians on How to activate the DNA)

Tõlge videost:

 

Küsija publikust: Kuidas saame aktiveerida enda DNAd ja avastada enda keha täielikku potensiaali?

Kanaldaja: Kuidas aktiveerida enda DNAd, see on hea küsimus. Väga hea küsimus. Seda on paljud küsinud, aga see väärib kordamist. Energia lained aktiveerivad DNAd. Kui seda muidugi lased. Mida rohkem sa leiad endale tegevusi ja täidad enda pead tobedate filmidega, seda vähem seda lased. Teisiti öeldes, mida rohkem sa tahad elektroonilist meelelahutust võrrdeldes informatsiooni saamisega. Pole vahet kui palju energiat sinuni jõuab, energiat, mis proovib sisse lülitada sinu DNAd. See ei ole sama efektiivne kui see, et sa võtad seda teadlikult vastu.

Te peate kõik omama aega, kus te ei tee mitte midagi. Me lubame teil mitte midagi teha. Paljusid see hirmutab, mõnele on see vabastav. “Kas mul on tõesti luba teha mitte midagi?” Jah, tee endale tass teed või joo klaas veini. Tee endale, mis iganes jook ja istu rahulikult. Ilma elektroonikata. Puhka verdandal, mine randa, jaluta parki ja lihtsalt vaata. Lihtsalt vaata, mis juhtub. See võib olla igav, võta siis raamat kaasa või võta kaasa sõber. Kui sa ei tee midagi, siis on ruumi asjadel juhtuda.

Päikese käes on väga hea teha mitte midagit. Sa ei pea otse päikese all olema, võid olla varjus või kuskil toolis lebotada. See on imeline pilt, sul on kõrval ka enda jäätee. Võibolla on kaasas ka hea raamat või midagi, mis sulle meeldib. Ja sa lihtsalt puhkad. Siis pigistad varvad ja sõrmed kokku ning siis ütled sügavalt AAaahhhh. Ma luban kogu multiuniversumi energiatel liikuda läbi minu. Võtad selleks ka jalanõud ära.

Hea viis DNA aktiveerimiseks on paljajalu maa peal kõndida. See aitab sul ühendada Maad ja kosmost. Paljajalu maa peal kõndimine on väga hea viis DNA aktiveerimiseks. Mitte midagi tehes on hea mõelda sellele, mida tahaksid esile tuua. Mida sa tahaksid teha. “Tahaksin olla hea kõneleja. Ma pole kunagi olnud hea kõneleja, tahaksin nüüd seda esile tuua.” See võib teile imelik tunduda, aga kellegile võib see väga oluline olla. See võib mis iganes olla, võibolla tahad olla parem kokk. Sa aktiveerid sellega DNA ja see annab sulle enesekindluse, et tulla toime oskuste ja ülesannetega ning tunned nende tegemisest ka rõõmu.

DNA aktiveerimine aitab sul olla täielikult inimene ja kasutada kõigi oma tšakate energiat, eriti südame. Saades üha teadlikumaks eksistentsi suuremast pildist, see on väga tähtis… aga kõige tähtsam on sinu elukvaliteet ja armastuse kvaliteet, mida jagad nendega, kellega koos elad. Selle armastuse kvaliteedi pärast tuletegi Maale. Tulete kõik armastuse pärast. Teil kõigil on oma missioon ja eesmärk, aga tulete ikkagi armastuse pärast. Sest eeterlikus reaalsustes ei ole armastus sama, mis siin Maal.

Sellesse takerdusid ka Anunnakid. Suur seksi asi siin Maal. See on suur suur patt. Nagu tänapäeval teate, siis geolooge välja saates nad ei tohiks sekkuda, nad peaksid uurima ja vaatlema. Nad ei tohiks tuua sisse teisi liike, nad ei tohiks suhelda pärismaalastega. Nad peavad neid hoopis studeerima. Nii kui hakkad aga ringi mängima, siis sellega muudad sa uuringut, see on suur suur patt, millest isegi katolik kirik proovib veel sotti saada.

Need väidetavalt langenud inglid, Nephilimid. Nephilim nimega kirjeldatakse muidugi Annunakisi. Seega tuli Annunakidest see langenud inglite jutt. Rahvakeeli need langenud inglid… Teie keeles on sõna nagu kiimas. See kui hormoonid möllavad ja tekib seksi isu. Need Annunakid tahtsid mini aja peale seksi. Annunaki mehed nägid Maa naisi, peale mitmeid aastatuhandeid ja siis murdsidki suurt keeldu. Põhimõtteliselt need mehed Marsilt. Anki tema tegi seda esimesena ja marslased tegid seda hiljem. Need on need väidetavalt langenud. Läbi selle sündiski gigantide rass, nad olid ise ka suured. Ja nii see edasi läkski. Seda ei jõua täna lahti seletada, aga seda võiks teada.

Aga elu, mida elad koos enda armastatud inimestgea. See kuidas käitud enda vanematega. See kuidas vanemad on sinuga käitunud. Eks mõlemad pooled on mingil ajal vigu teinud. Olete inimesed ja teete vigu. Aga ideaalis… see mida üksteisele õpetate ja kuidas lohutust pakute… Mõelge asjadele, mida teile õpetati. Kuidas teha seda ja teist. Selline elukvaliteet võimendab sinu DNAd. Kui sa annad edasi kasulikke oskusi ja kui armastad Maad. Ning ei teeks Maale liiga. See oleks sinu võimendus DNAst. Kellel on veel häid küsimusi?

Naine publikust: Minul on küsimus teemal… Räägid, et uuesti sünnil valime ise kuhu ja kellesse tuleme. See pakub mulle huvi, sa oled sellest ka varem rääkinud…

Kanaldaja: Selgituseks – ta küsib, mis toimub elude vahel, kuidas valime reaalsust kuhu inkarneeruda jne.

Naine publikust: Kui naine on rase ja olend tema sees võtab kuju. Mis valikud on hingel enne kui ta siia tuleb? Millised on asjaolud sellises olukorras?

Kanaldaja: Nad võivad olla nii erinevad ja ekstreemsed kui seda on inimesed Maal. Mõned teavad kohe mida tahavad ja tulevadki sisse. “Olen siin varem olnud, naasen enda suguvõssa tagasi”, “Inkarneerungi iga 200 aasta tagant sinna.” Järgib enda liini ja lähebki uuesti tiirule. Nad on asjas kindlad Suurem… suurema teadlikkusega hing… mida suurem on teadlikkuse osa seda,

laiemad on ka tema valikud. Kui hing tuleb Maale ja ei saa hakkama või teeb halbu asju endale, Maale või teistele inimestele, siis tema valikud ei ole väga suured. Ja nad peavad ootama endale sobilikku keha/kohta. Ja Ülemhing annab neile koha kui tuleb õige aeg.

Teisiti öeldes: Rase naine on nagu sünni ahi. Ema ja isa, nemad ootavad sind ja mõnikord ei taha hing siseneda. Või ta ei usu, et on valmis ja tuleb vaid natukeseks. Igal sündmusel on eesmärk. Sellepärast ütlemegi, et ära peta, valeta ega tee halba. Sellest tuleb sulle pikema aja peale kasuks. See annab sulle paremad võimalused järgmiseks eluks. Kui sa aga keerad käkki, siis saadetakse sind rea lõppu. Sind saadetakse niiöelda peldikuid puhastama, seda siis eeterlikus reaalsuses. Peale seda alustad jällegi nullist. Kas mõistate seda?

Naine publikust: Jah

Kanaldaja: Parem raamat selle kohta lugemiseks on Jane Robertsi kirjutatud “Ülemhing 7 õpetused” (Education of Oversoul Seven). Kas keegi on seda lugenud?

Publik: Jah.

Kanaldaja: Oli kahtlusi, kas ta sünnib. Ta ei tahtnud tulla, ta polnud kindel, see oli talle vastumeelt. See aitab natuke aru saada raseduse katkemist ja sellistest juhtumitest. Arstid keskenduvad ainult füüsilisele või toitumisele ja mõrgitusele vms. Aga toimumas on suur koostöö vaimse maailma ja füüsilise reaalsuse vahel. Tihti suhtlevad vanemad tulevase hingega ka läbi unenägude. Seda siis enne rasedust. Ja kindlasti ka peale rasedaks jäämist on pikemaid unenägusid sellel teemal.

Mõnel naisel läheb pikalt aega, enne kui rasedaks jääb. Sest tänapäeval ei võeta aega, et teha korralik pesa. Hinged ei taha sellisel juhul siseneda, sest näevad, et seal läheb asi hapuks ja nad ei tule välja tervena. Tänapäeva noored naised ei mõtle kui hoiavad telefone ja läpakaid vastu beebi kõhtu. See on nagu lapse mikrolaineahju panek. Kas nüüd mõistate, miks hinged ei taha tulla rikastesse peredesse? Ning üha rohkem hingi tuleb just vaesematesse kohtadesse. Sest nemad ei ole nii suures ohus. Tänapäeval on seda muidugi kõikjal juba, see on üha raskem hingedele. Üha raskem on tulla tervesse beebisse. Tõesti on.

Emad võivad juua küll tervislikke jooke, teha joogat ja trenni, aga siis rikuvad ennast ikkagi elektroonikaga. Ei mõelda peaga. Peab olema alati nähtav ja tegema seda mida kästakse (viitab sotsiaalmeediale). Kus on terve mõistus, kus on vanaemad ja emad, kes annavad edasi teadmisi? Kus on isad ja vanaisad, kes annavad edasi teadmisi? “Hei poeg, kaitse perekonna pärleid.” Mis te arvate, mida sülearvutid teevad? Nad keedavad teie süled ära. On ju nii? Keegi ei vasta, sest kõik teete seda. Kas mõistate, miks me pole teiega rahul? Sest teete lolluseid ja tahate vastuseid, et parandada lolluseid, ilma muutmata enda käitumist. Keegi tegi selle peale Mhhh… väga hea. On aeg teatud asjadega silmitsi seista. Te saate endiselt luua head elu, aga peate ennast kokku võtma.

Nagu öeldud, juba aastaid on beebidel raske tervelt sündida. Teil esineb rohkesti autismi ja aktiivsus tähelepanu häirega lapsi jne. Inimesed ei saa enam keskenduda. Nad ei saa mõelda. Ja teises otsas on Alzheimeri haigus, nad on nii segaduses, et ei oska enam ka surra. Ja nii saavadki nad osaks meditsiini eksperimentidest. Mõelge nenedele asjadele. On üks oluline asi, mis võiks kõigil selge olla. Kui teil tuleb aeg siit planeedilt lahkuda, kui olete enda tööga valmis, siis tahaksite puhast ja kerget väljapääsu, ilm mingite jamade ja kuludeta. Seda tuleb ette valmistada. Aga sinnani on veel kõvasti aega.

Hetkel on oluline see korisev kõht. Teeme nüüd lõuna. Lõuna ajal kirjutage ülesse natuke mõtteid ja seejärel arutage neid söögilauas. Sellest, mida teie arvates on usk ja kirik teie eest saladuses hoidnud. Mõelge lihtsalt sellele ja vaatame pärast, mille peale tulite. Tõestame vibratsiooni ja ajame energia ülesse ja lõbutseme natuke ning siis näeme uuesti.Hide picture