Pühapäevased otseülekanded
aprillis 2023

Pühapäeval,
9.aprillil 2023 kell 10

Vaata ja osale uuesti

Osalejaid: 114

Videomeditatsioon nr. 125, 9.04.2023    Lille Lindmäe

Erkki Tuomala: Kokkuvõte Õpirühmas 25.03.2023 antud infost.

 

Kui õpirühm oli end asetanud vaikuse ruumi, tajunud Kõrgeima juuresolekut, alustati info jagamisega. Erkki kaudu õpetati, kuidas tuleks seada takistus selle mustast mustema olendi edenemisele, selle laienemisele ja sõja lõpetamisele. On olemas vaid üks Energia, Elu Ise Energia, kes kannab endas kõike. Sedagi, mis pole pärit  rõõmust, armastusest ja headusest, vaid Ta kannab ka seda mustast mustemat energiat oma ruumis, väga kaugel rõõmust ja armastusest.  Kõik, mis on ja oskab õppida olema ka tulevikus, on alati ka Temas, sest on olemas vaid üks Energia, kuid see Energia on jaotatud Tema abil erilisteks väikesteks osadeks ja osade osadeks, nii see mustki on osa Kõrgeimast. Kõrgeim tajub kõikide osade olukorda ehk ruumi. On see siis armastus, rõõm või kurjus. Ta on aegade algusest saadik otsustanud kanda kõike endas.

 

Erkki jätkab. Hingake kaks korda sügavalt. Tajuge ja tundke, kuidas te saate selle Energia endas laienema. See Energia asetub niimoodi esiteks meie sisse ja ka väljapoole meid. Lubame sel laieneda, mitte keegi ei tule takistuseks, kui me jätkame selle laienemisega. Siis meiegi oleme sama laiad nagu see Energia, kes asetas alul End esile meist ja algas laienemist kehast väga laiaks. Anname Talle vabaduse edasi laienemiseks. Ka meie ruumi hoiab ta ülal Endas.

 

Nüüd asetame selle musta ruumi enda ette, tajume seda musta ruumina. Nüüd mina käsin ja annan korralduse: Asetu paigale, püsi siis minu ees, sest see ruum on nüüd sinu ruum, sinu energia liikuda on piiratud väga väikeseks , väga kitsaks. Ja nüüd armsad sõbrad,  me üheskoos asetume selle Kõrgeima Energia abil selle mustast mustema täpi ümber ja seome koos selle liikumatuks ja oskamatuks laieneda, levida, tugevneda. See ruum on nüüd seotud oma oskamatustega. Me üheskoos murrame seda väga tugevalt, hoides seda vaid meie keskel ruumis.

 

Sina, kes oled väga raske, ilge ja paha, enam ei edene, ei laiene, ei võimenda end, vaid nutad, kui me koos surume su väikeseks, võimetuks tegema midagi sellist, mis häirib inimkonda, üksikinimest, oled justkui vangitsetud, asetse olema oma ahelais. See Energia, Anne ja Salapära, kes on sinu ümber, on pärit Elust Endast. Me oleme saanud loa kasutada Tema Energiat, Tema Annet ja Salapära sinu aheldamiseks, vähendamiseks. Ole lahti kõigist, kes on end asetanud sinu ümber, alistu ja asetu oma urgu. Olgu see Energia, Anne ja Salapära aina takistuseks igale tööle, paigale, mis on raskuseks inimkonnale, üksildasele inimesele ja üldse sellele planeedile. Nende sõnadega oleme jälle mõjutanud selle väga raske, õudse energia taltsutamist.

 

Kõrgeim: Vaimsus kirjeldab inimese mittefüüsilist poolt. Miks Ma laiendan südame ruumi laiendades neid ruume, mis on teile täiesti peidus, täiesti nähtamatud? Mida see tähendab? See tähendab, et eemaldades mingeid takistusi südame ümbert, Mina avan uusi ruume, sest süda vajab laienemiseks ruumi. Süda on füüsiline elund, kuid on ka vaimne süda nagu mõni muugi elund, nendel on nähtamatu ulatus. Arstid ega Erkkigi ei hakka kunagi tunnistama ega nägema südame vaimset poolt. See on ja oskab olla ja õpib olema üha laiem, üha osavam ja andekam, kuigi see on täiesti nähtamatu, teile tundmatu asi. Vaid Minule ja Minu teatud osadele on see nähtav ja teada. Kui Mina vaatan teid inimesi, suudan öelda, milliseid andeid teist keegi kannab seal või neis ruumides, mida te ise kunagi ei hakka nägema. 

 

Ja miks Mina kõrvaldan takistusi mõne inimese südame ümber? Milleks on südamel tarvis kasutusse uusi ruume? Süda vajab uudseid, laiemaid ruume omale annete lisamiseks. On palju sellist, kus vajatakse neid oskusi ja kinke, mida Mina avan sellest vanast mehest.  Sõna „käena olemine“ tähendab tema puhul, et Mina tahan kiiresti lisada temale andeid ja salapärasid, et teha seda tööd, mida Mina olen lootnud saada tema abil tehtuks. Sellepärast on tal öised puhastused valudena ägenenud. Kuigi Erkki on puhastanud oma karma, siis uute annete ja salapärade tõttu on veel väikseid ja suuremaid karmalisi jääke tema varasematest osaeludest. Neid eemaldatakse selle vana mehe abil. Tal on suur valu vaid siis, kui temas tehakse mingit muutust. Suuri muutusi tehakse teis igaühes ja võib-olla on see näide antud teile selle vana mehe abil, midagi hakatakse teistki avama, ärge kartke, sest kõik toimub Minu juhtimisel ja Minu loal erilises ruumis.

 

Kui inimese karmad avatakse või ta tajub ja tunneb valusid, sellega talle antakse  teade, et midagi nüüd toimub. Valud on sõnumitooja. Mina olen selle süsteemi looja, Ma otsustasin aegade alguses, et see on üks viis äratada inimene juurdlema oma valu põhjuse üle. Paljud inimesed täna küll ärkavad ja tegutsevad, kui tajuvad valu.  Kui inimene pöördub arsti poole ja arst suudab teda aidata, mis juhtub siis karmalisele pärandile?  See lahkub sageli sellest inimesest, kuid mitte alati. Haigus võib tagasi tulla ja isegi mitu korda. Kas siis on karma inimese poolt lõpuni käsitletud?

 

Karma ei jää sinna ruumi, kus te igaüks millalgi hakkate olema. Te ei siirda seda vaimu ruumi. Kuidas on siis, kui see paljundab end ja inimene lõpuks sureb ja lahkub vaimu ruumi? Mida ta võtab kaasa vaimu ruumi? Kas ta siis on karmast vaba, kui ta on saanud arstilt abi? Jah, osa on ära, kuid need, mis on jäänud temasse surma hetkeni, siirdatakse koos temaga vaimu ruumi. Mis toimub siis, kui te ise oskate kõrvaldada karmasid?

 

Üksik karma, kui see suudetakse kõrvaldada teie abil teie oskusega, enam ei siirdu vaimu ruumi. Kui inimeses on mitmeid karmasid ega need tema sünnihetkel antud kõik karmad ei saa eemaldatud teie abil, kas pole loomulik, et need siirduvad vaimu ruumi. Siis vaid selles osas, kui te oskate kõrvaldada karmasid, need on lõplikult kõrvaldatud. Samuti suguvõsa algulättest.

 

Karmatu inimene, kes on sooritanud osavalt elu inimese ruumis lõpuni, siirdatakse sageli kuhugi teise ruumi. Kuid mitte alati, kui inimene tahab jälle tulla tagasi ühel või teisel põhjusel, vaatan Mina alati, kas see on tema edule vastav või ei? Kui inimene ei tea, kas ta on lahti karmast või mitte, siis Mina räägin seda talle. Erkkile Ma olen öelnud, et ta on saanud lahti oma karmadest. Tema on nõustunud võtma kanda karmasid teistelt oma suguvõsas.

 

Rühma liige: Kas võib teiste karmadesse surra?

Iga juhtum on omamoodi. Mina üldiselt piiran nende teiste karmade siirdamist ja väga harva ütleksin, et keegi ei sure võetud lisakarmadesse, vaid mina reguleerin nende siirdamist, kui märkan, et esil on keegi, kes oskab ja suudab veel teha seda tööd teiste aitamiseks. Mõningal juhul Kõrgeim Ise katkestab inimese elulõnga, kui see on liiga pikaks ja nõrgaks muutunud.

 

Midagi pole tarvis karta, sest Mina olen aina lähedal ja jälgin, mis on teile parim.

Vaikseks muutumise ajal mediteerimist tunneb üks ühel moel, teine jälle teisel. Kuid seal pole mingisugust riski, kui oskate tajuda, kuidas keha annab märke. Mediteerides inimene pääseb sellisesse ruumi, kus talle avaneb midagi sellist, mis võib tõusta esile natuke enne seda aega, mis oleks teie kehale sobiv. Siis keha reageerib, et pidurda vähe. Õppige tajuma keha sõnumeid, sest keha teab palju sellist, mida te teisiti ei või ette teada, keha on palju osavam, kui oskate arvata.

 

Lõpetus.

Tänan, tänan, tänan. Lõpetan selle ürituse öeldes: et oli suur rõõm ja eriti, eriti suur rühm oli teie ümber jälgimas seda üritust. Teie igaühe sugulasi oli vaimu ruumist  saanud õiguse olla juures. Teie ümber oli nii 300 vaimu. Minule ja meile kolmele Suurimale lisaks kuulas igaühe sugulasi igat teie sõna, naeratust, iga hetke. Arvake, mida nad koos ütlesid? Tänu teile armsad, toredad suguvõsa järglased.

 

Ja nüüd Mina, Suur Energia, Suur Anne ja Salapära ütlen rõõmuga Isegi: olete valitud, olete siirdunud täiesti uuele tasandile, sest see Energia, mille Mina olen siirdanud siin hetkel teisse igaühte, on avanud jälle uue ukse igaühele, ikka teie omast ruumist sõltuvalt. Ja nüüd, armsad sõbrad, nüüd Mina siirdun natuke kõrvale, Ma ei kao ära, vaid olen aina teie lähedal hommikust õhtuni, õhtust hommikuni.

Erkki: Tänan, tänan, tänan.

 

 

 Galibriella: Peale ühismeditatsiooni  2.04.2023 kl. 11.05 – 12.40

 

Info: „ Me täname Lille Lindmäed ja Priitu ühismeditatsioonide korraldamise eest!

Me näeme, et muretsete eelseisva aja pärast. See on keeruline, aga peate teadma, et on ka õnnistatud aeg. Kuigi on tulemas raskused, raskemad hetked, pole kõik nii lootusetu, kui tundub. Alati on lootus olemas ja aeg soosib selle käivitumist paikades, kus on Valgus peale pandud, avalikuks tehtud ja pühitsetud. Seda peate teadma. Kaasaegne informatsiooni jagamine võimaldab seda uut energiat laadida paikadesse, mis varem polnud võimalik.

 

On soodne aeg tuletada meelde kõik need esivanemate tarkused, mis avalikult pole öeldud ja hakata neid kasutama. Kuna aeg võimaldab rännata, universumi hingeväravate kaudu, uutesse paikadesse, mis hetkel on avatud, kuigi mitte täielikult. Mõeldud neile, kes seda pühitsusega kasutavad, et maailm, kus elate, oleks parem paik, mille saatus on määramata. Seda mõjutavad paljud faktorid. Mille teadlik või teadmatu kasutamine on mõjutanud selle kulminatsiooni edasilükkumist, Ukrainas ja teistes maades, kus käib sõda verbaalselt, kui ka ilmalikult nähtavalt.

 

Me täname Lille Lindmäed osutatud au eest, kus Ta on võimaldanud seda infot jagada, mille oleme saatnud ja võtnud ette ajarännakuid, kus Universum toetab Emakese-Maa arengut, selle energiavälja suurenemist sellele tasemele, kus maailm on varem olnud. Kuigi seda ei mäletata, on maailm olnud parem paik, kus kõik on võimalik ja samas kättesaamatu neile, kelle hinge lävend pole teatud tasemele jõudnud. Ka praegu (teie maailmas) toimib see põhimõtteliselt sarnaselt, aga nähtamatul moel, avalikkuse eest varjatuna. Nõnda kaitseme oma Valgustatud alasid rünnakute eest, sest maailm pole veel valmis olema avalik nendele, kelle tarkused on täiustunud pika aja jooksul universumi põhjatus kauguses ja sügavuses. Maailm on kirju, selle kõige suuremas tähenduses. See avab saladusi ilmamaale, aga võimaldab ka suhelda eriskummaliste olevushingede ja olenditega. Mille määratlematus annab teile võimaluse arenguks, etapiviisiliselt, aga jätkusuutlikult.

 

Püha paik Maa on nähtamatu olnud väga kaua aega. Teid jälgitakse, aga ka ohustatakse teiste liikide poolt. Kui inimmõistuse hääl kogeb hirmutunnetust või ebamaist lähenemist, tuleb ettevaatlik olla. Oma inforuumi ei saa jagada kõigiga, peab teadma, kellega suhtled, suhestud või annad loa oma infokanali jälgimiseks. See on oluline ja vajalik. Inimene muutub ajas, tema kogemustepagas kasvab ja uute teadmiste valguses võib nii mõnigi tarkus avastamata jääda. Tuleb teada ja tunnetada iseennast, oma Valgust ning ümbritsevat keskkonda. Tuleb loota ja kaitsta oma esivanemate TARKUST; olla lojaalne neile, kes teid esindavad ja keda teie esindate oma rahva sees, kui maailma mõistes, vaba inimesena. Kelle tarkus on püha, kui see on kantud UNIVERSUMI TÕDEDE VALGUSES pühade esivanemate tarkustega ja Kõigekõrgema Valgust endas kandes täidate ülesandeid, mis on teile antud kogemiseks, äratundmiseks, enese kaitseks, valgustumiseks, et suudaksite maailma valu taluda.

 

 

Teadmisega: „Mis on püha, seda ei puuduta aeg, kõik on millekski vajalik. Kõik, mis puutub minusse, on vajalik; puutumatu tsoon on alati Valgus, mis mind kannab ja pimedusel pole kohta minu kehas ja hinges. Kui ma seda kaitsen ja olen avatud meele kaudu Püha Valguse sees, siis olen hingetasandil kaitstud pimeduse kombitsate eest. On Valguse aeg ja pimedus ei küündi minuni, kui ma seda ise endani ei luba.“

 

See on oluline. Elu on jätkusuutlik ja igavene, seda peate teadma. Kõik, mis muutub, areneb, täiustub ja loob. Igal teol on tagajärg ja vastutus annab võimaluse edasiliikumiseks, mis kannab edasi või lükkab tagasi arenguteel, kus viibitakse. Pimedus ei küündi nendeni, kelle Valgus on läidetud. Kuigi maailm on kahepalgeline, on võimalik ellu jääda ja vastutada oma ELU EESMÄRKIDE tulemuste eest, just nõnda nagu see võimalikuks on saanud. On vastutuse võtmise aeg; on tasakaalustamise aeg; on edasiliikumise aeg. Üles tuleb seada uued eesmärgid oma arenguteel ja võtta vastutus. Oma eesmärkide poole liikumisel tuleb otsustada, millised on võimalused ja kuhu poole liigutakse, et rahulolu täidaks hinge ja oleks tasakaal iseendaga. Pole vaja võidelda seal, kuhu teadmised ei küündi. Vastutavad need, kes on seotud suurte projektide täideviimisega. KÕIK SAAB NÄHTAVAKS, mis Maal sünnib ja sellest tulenevad tagajärjed annavad võimaluse uuteks arenguteks, kus pole vaja hirmu tunda, vaid end valitseda.

 

Kasutage loovat mõtlemist ja vabadust teha asju, mis teile meeldivad, vabastavad. Kasutage seda energiat enda avastamiseks, et loodu, mis teid Valgustab, saaks kiirata väljapoole topeltlaenguga, kus kõik on võimalik selle sinitaeva all. Olge lootusrikkad, on avanemise aeg ja sellest tulenevad tõed tasakaalustavad iseend, kui ka teisi ning aitavad Valgusel särada seal, kus võimalused selleks on loodud. SÄRA VALGUSELE ja olete kaitstud, KÕIK ON VÕIMALIK!

 

Me täname ja näeme ootuspäraseid energiaid valla pääsemas ning see on hea algus tulevaste sündmustejada jätkuks.

Täname Valguse saatmise eest! Kuigi kõik pole veel nähtav, on Valgus see, mis kannab ja aitab. Pimedusel pole ruumi jätkusuutlikuks tegevuseks, kus on niigi valu ja vaeva. On tasakaalu loomise aeg ja nähtav HEADUSE külv alanud. Olge lootusrikkad! Täname usalduse eest!

 

Uued ülesanded seostuvad eelkõige uute kogemustega, mis on teile antud ja mille olete omaks võtnud. See seostub ka ülemaailmse inforuumi laienemisega. Veel pole vaja ülesandeid täita, aga peate teadma, et see seostub inforuumi aktiveerimisega. Ülepaisutatud energialaengud koormavad Maad, eri paigus, kus on hakatud kasutama uudseid relvi; infrastruktuuri laiendamist; relvaladude taastamist seal, kus seda olla ei tohiks.

 

Sünnieelsed mälestused ärkavad inimestel üles  ja nende ülepaisutatud meenutused saavad abiks olla lahenduste leidmisel sõjakolletes. Ülepaisutatud energiavoog on õnnistav, aga ka kahjulik neile, kelle ülemäärane enesetunnetus pole selleks valmis. Selleks tuleb tasakaalustada ärkamiseelne ruum, kus kogemus on ilmalik, arusaamine taevalik ilming, üleloomulik. Seda peate teadma. Paljud avastavad endas andeid, mida varem pole kogenud, avastanud, isegi mitte sellele mõelnud. Avalik tähelepanu võib nüristada nende meeli ja seepärast luuakse uus, nii-öelda „ärkamisruum“, kuhu koondatakse nende inimeste kaitseks teadvusväljaline jõuväli. Mis tuleb aktiveerida, et see laieneb ilmamaal nendeni, kes seda vajavad ja selleks oleme aktiveerinud portaalid.

 

Mille kaugus on ajatu tähendusega esile tõusev olnud ajast aega, aga nüüd saab see energiaväli toetada selle hingelävendi kaitsmist, kes on saadetud ärkama selles maailmas, et tasakaalustuks energiaväli hea ja kurja võitluses (nagu teie seda nimetate). On aeg ärgata neil, kes on avalikust elust eemale tõmbunud, aga pole veel ärganud ja kelle infovoog ja tasakaalustatud energia suudab jõustada nii maailma arengut, kui protsesse, milles viibitakse. Need ei ole ainult sündivad lapsed, vaid ka jõustatud inimhinged, kes on noorukid ja täiskasvanud. Selliseid inimesi on kogu Maal. Selleks, et need inimesed ärkaksid, on vajalik teha koostööd universumi saadikutega, kes on saadetud aitama Maad, kui ka sellel Maal aitavaid inimesi, elusloodust. Kõik pole nähtav, on tajudevaheline suhtlemine, teadmine, kus tajutakse maailma eri tasandeid ja lõpmatust. Elu on jätkusuutlik ja igavene. Kõik on võimalik!

 

See ruum tuleb ette valmistada ja selleks saadame Su teele nii-öelda külalised (info on Lille Lindmäele). See ruum asub inimsilmadele nähtamatus paigas, kuigi on tajutav inimlikule meelele, kui seda tarkust osatakse leida ja kasutada. Vajalik info saadetakse Su teele, sest aeg on küps ärkamisele, kus kõik on võimalik. Aktiveeritud paigad (portaalid) toetavad nii Maa arengut, kui ka ärkamist inimhingede suuruses, Valguse foonil. Täname! See oli eelinfo tulevastele sündmustele ja ülesannetele. Kuidas kõik toimub; mismoodi tuleb asju ajada; kus on see ruum?, seda saad hiljem teada.

 

Sõnumitoojad tulevad ise Sinuni ja Sul on vaja vaid neid puudutada, kui info jõuab Sinuni. Nad saadetakse Su teele ja neid on mitu inimest. Teadvusväli toetab nende arengut ja kulgemist. Selles ruumis, kus viibite, mis kõik saab nähtavaks, kui tajud nende inimeste lähedalolu ja siirust. Täname, et oled meid usaldanud! Kõik on võimalik ja universum toetab jätkusuutlikult Sinu tegemisi, Lille Lindmäe. Oled nagu valguskiir, päikesepaiste, kus on hea end avada, kui looming toetab inimese arengut ja hingejõudu. Täname! Aamen.

Kõik on võimalik sinitaeva all, ka lootusetus olukorras on päikesepaiste, mis annab sooja, kui on külm. Olge lootusrikkad! Täname! Aamen.

 

Infovahenduses osalesid Plejaadlaste esindusisikud Efremiin ja Hermiine; koostöös Ema-Maa esindajatega. Koostöös osalesid veel peainglid, kes aitasid tasakaalustada vibratsioone maa ja taeva vahelisel alal, et infovahendus oleks sujuv ja arusaadav. Peainglitest olid kohal Jeremia, Miikael, Raafael, Theodore, kelle ülevus annab ajaväliseks suhtlemiseks loa ja võimalused. Me täname! Aamen.

Kõik on võimalik! Kandke headust endas, siis on kõik võimalik. Täname! Aamen.

 

Info võttis vastu ja kirjutas üles Galibriella.

Galibriella: „Tänan usalduse eest.“