Pühapäevased otseülekanded
augustis 2023

Pühapäeval,
27.augustil 2023 kell 10

Vaata ja osale uuesti

Osalejaid: 134

Videomeditatsoon nr. 146, 27.08.2023  Lille Lindmäe

Galibriella saadud sõnumid peale ühismeditatsiooni 20.08.2023     kl. 11.11 – 12.00

 

Galibriella: „18.08.2023 palus Lille küsida Cintamani kivide kohta. Cobra räägib, et need kivid on võimsad. Kivid pannakse maa sisse. Mida arvatakse sellest mõttest?“

INFO: „Vastame esmalt Lille küsimusele nende kivide kohta, millest Priit rääkis valjuhäälselt (Cintamani kivid).

Me täname Lille Lindmäed ja Priitu ühismeditatsiooni korraldamise eest ja pealtpoolt pilvi nähakse uute energiate voogamist kogu grupile, milles olete saatnud energiaid ja olnud ühinenud teiste maade energiaväljadega. Täname! Aamen.

 

Nüüd taas kivide juurde nagu seda nimetate. Õigupoolest pole tegu kivimitega, vaid saadetud energiatega, mille abil püütakse aktiveerida esivanemate tarkust. Üleloomulikul teel paigutatakse energia sellesse kivimisse, mis on moodustunud paljude aastatuhandete jooksul ja mille sädelus on kuhtunud, vibratsioon aeglustunud olnud.

 

Nüüd taastatakse paigad, mille vaikiolek on lõpetatud, aga energiad on teistsugused, kui vajatakse. See tähendab seda, et Valguskülv on äratanud Maa väravad läbipaistvaks, kuid Maa sissepääsud on avatud neile, kelle südamesoov on läidetud helgiga. Kus pole kurjust, seal on valgusmõõde ajatu. Nii saadakse ja suudetakse äratada Maa vaimset barjääri tundmatuseni. Olgu selles siis kivimid või veesilmad, Looja annab teada Maast, kui elusorganismist. Mis hetkel on veel paljudes kohtades vaikivas olekus, kuid moodustuv energiabarjäär laseb vähehaaval teadvusväljal avarduda, sest see on vajalik ja parim neile, kelle valguslävend on ajatus ruumis valmis vastu võtma uusi teadmisi ja Valgust.

 

Millest moodustuv aktiivsus annab võimaluse maaväliste olevuste ja olenditega suhelda. Nende kaudu vabaks antud teadmised on aga otseselt seotud inimkonna muutuste jälgimise ja leidudega. Mida avastavad need, kes on otseselt seotud Maa arenguvõimalustega ja kasutamisvõimalustega, mis taastab tasakaalu Maal ja selle ümbruses, kus inimlugu on sündinud ilmamaa avarustes. Me täname küsimuse esitamise eest ja palume mitte kasutada neid kivimeid, looduslikke vahendeid, mis pole Eestimaale loodud kasutamiseks, sest antud energiaväli ei toeta selles paigas Maa arenguvõimalusi piisavalt. Pole vaja kasutada energiat, mis on sobimatu teie maa energiaväljaga, kuna Eestimaa kannab juba energiaid, mille koosluses on antud energiad juba kasutuses, milles Valguselemendid ühendväljas kiirgavad. Seda pole vaja Eestimaale, Eesti vajab teistsuguseid lähenemisviise ja tarvikuid Maa energeetilise tasakaalu loomiseks.

 

Olgu see Looja ilmutus, kui energiaväli toetab maa avanemist paikades, kus vajalik energia olemas ja ootab kasutuselevõttu Maa eri paigus, kus saladused pole veel end ilmutanud. Eestimaa on väga rikas maa, selle kõige ülevamas tähenduses ja ainult Looja energiavälja tasakaalustamine loob võimalused uuteks arenguteks seal, kus maapind hetkel vaikivas olekus on ootele pandud. Jõustatud meetodid, lubamatul moel, võivad maapinda hävitada ja tasakaalust välja viia paigas, mis on hetkel vaikivas olekus ja tasakaalus.

 

Täname veelkord küsimuse esitamise eest ja olgu Looja teile tunnistajaks, kui imeline on maa, kus elate, Eestimaa. Täname! Aamen. 

 

Täidame tühja ruumi iseenda sees uute lootuste, ootuste ja võimalustega, sest algav aeg on lõpmatuse märgiga seonduv ja vajalik energiaväli soosib uute arengute sündi, kui ka lootusi, kus on esivanemate tarkus sees ja tasakaal. Eestimaa vajab tasakaalu, mille loote teie ise oma nägemuste ja igapäeva valikute kaudu. Tarkustega, milles peitub teadmine, mida alles avastatakse ja vana meeldetuletamine. See on algus millelegi uuele ja võimaluste pagas on ootele pandud, et seda kasutada.

 

Olgu Eestimaa rahvas teadlik, et pühitsus teie maale on olnud igivana, mis on teid raskustest üle kandnud just tänu teie targale meelele. Kui ka tajumisele, mis on õige, mis vale ja kuidas luua tasakaalu keerukates olukordades, mis näivad lõputud ilma tarkuseta. Olgu Eestlase meel argielus aktiivne toimetustes, aga rahulik olek las saavutab teadmise kõrgemate jõudude olemasolust. Mis aitavad, kui inimene on tasakaalus ja helge mõtlemisega ühises ühiskonnas, Maa mitmekesises koosluses ja väljundites Kõiksuse koridorides liikudes. Olge tänulikud! Olge rahuliku meelega ja tarkus leiab ise tee teie südametesse. Kõik on võimalik, kui usute Universumi toimimisse ja selle jõu avaldumisvormidesse nagu see on ja olema peab. Täname! Aamen.

 

Infovahenduses osalesid Plejaadlaste esindusisikud, koostöös Ema-Maa valvurite ja saatjatega. Infovahenduses osalesid ka kõik need, kelle Valgus toetab teie arengut ühismeditatsioonide ajal ja Valgustab teid.

 

Infovahenduses osalesid veel peainglitest: Miikael, Raafael, Jeremia ja Theodore, kelle kaudu on võimalik leida uusi võimalusi Maa kestmajäämises. Kuna Maa on ohus just inimeste hooletuse tõttu ja peainglid aitavad tasakaalustada, inimmeele kaudu esivanemate tarkusi, milles on saladused sees ja ootele pandud.

 

Me täname kõiki ühismeditatsioonil osalejaid ja valvaku teid Kõrgeim Vägi sellel maal, kus elate ja toimetate. Olgu ülevus alati teie teel saatjaks, kui on raske või kui kurbus võtab võimust. Püüdke leida rahu iseendas ja aidake neid, kes teid vajavad. Ülevus aitab ja tasakaalustab teid, nii saabub ka küllus teie teele, just siis, kui kõige vähem seda ootate. Täname ühismeditatsiooni korraldamise eest Lillet ja Priitu ja Valgus las kannab teid kaugele ja kaua, selle kõige ülevamas tähenduses. Olge lootusrikkad ja avali südametega, aga ka ettevõtlikud seal, kus on vajalik (tunnetuse teel äratuntav).

 

Me täname! Aamen.

Lõpmatus – märk iseendale. See on vajalik teadmine kõigile, kes usuvad parema maailma toimimisse. Me täname! Aamen.“

 

*Sõnumid võttis vastu ja kirjutas üles Galibriella

*Galibriella: „Tänan usalduse eest!“