Pühapäevased otseülekanded
oktoobris 2023

Pühapäeval,
16.oktoobril 2023 kell 10
otseülekanne Soomest

Vaata ja osale uuesti

Osalejaid: 148

Videomeditatsioon nr. 153. 16.10.2023   Lille Lindmäe

Galibriella: Vastukaja peale ühismeditatsiooni 1.10.2023 kl.11.10 – 12.55

 

Info: “Me täname Lille Lindmäed ja Priitu  ühismeditatsiooni korraldamise eest! Me täname vahendatud teadete eest! Me täname, et olete olnud olemas, kui vajame abi. Me täname koostöö eest! Aamen.

Kõik on võimalik ja samas nii võimatuna näiv ülesanne saab lahendatud, kui universum toetab tsüklilist arengut Maa arengulisel teel. Pole olemas võimatuid olukordi, on lahendused ja nende kaudu suudab inimene mõelda väljaspool inimlikke piire, kus kõik on võimalik. Tuleb vaid leida aeg ja koht selle ülesande täideviimiseks, mis põhineb arusaamisel. Mis ületab Maa loomuliku rütmi ja teadmised, millel on tähendus ja kulg suuta muuta universumi tõdedel põhinevaid seadusi.

Kuniks on TEADMINE, senikaua saab inimene aru, kui vajalik on ühisväli Maa kaitsmiseks ja selle barjääri ületamiseks loodud teadmised. Neid tuleb hoida, salvestada teadmiseid, et loodu oleks uus kogemus Maa ühisväljaliseks toimiseks js kaitseks, sest Maa pole ainus planeet, Maa ühisväljalise seotusega, vaid uudne lahendus Maa kaitsmiseks on TEADMINE. Teadmine asjadest, mis pole veel avanenud, kuid uus kokkulepe avab võimalused selle toimimiseks, mis hetkel pole uudne ega avatud. On aeg salvestada teadmisi esivanemate kaudu iseendale. Kui loodu austamine selle kõige pühamas tähenduses, siis saabub abi seal, kus võimatuna näiv ülesanne tekitab segadust ja tundub, et pole vajadust ega pääsu keerulistes ülesannetes või olukordades, kus viibitakse. Kinnitame, pole olemas lahendamata ülesandeid, on tekkinud infosulg ülesannetes, kus on teadmatus ja rahulolematus. Kõik on võimalik. Täname! Aamen.

Teadmised on võti uute saladuste ilmsiks tulemisel. Täname! Aamen. Olge hoitud, armastatud, kaitstud! Sõltuvalt teie otsustest, on igaühel võimalus enda arenguks teadmiste teel, kus on segadus hetkeline ja teadmatus.

Me täname veelkord vahendatud teadete eest ja ülesannete täideviimise eest!

On olukord, milles tuleb rahu leida pisimas ärrituses, sest selle kulgemine ajas ja ruumis võib kaasa tuua suurema õnnetuse. Maailm on ärevil ja teadmatus tapab oma suutmatuses inimmeeli rohkem, kui kunagi varem on seda nähtud, kogetud. On ilmne, et rahulikuks jääda on eriti raske neil, kelle teadvusväli on laienenud, aga inimlik kannatus ei lase edasi minna, sest igapäevane elurütm kammitseb ja rusub, kuid vaatamata sellele tuleb edasi liikuda. Kasvõi sammhaaval, kuid peatuma ei tohiks jääda veel kurvemana, kui seda varemalt oldi. Kõik on võimalik selle sinitaeva all. Ärge unustage neid, kes pealt vaatavad teie kannatusi ega saa teid aidata, kui te ise ei ole suuteline end aitama.

Olge tasakaalukad seal, kus elu surub põlvili, aga tuleb püsti tõusta ja püstipäi edasi liikuda. Mitte alla anda seal, kus on lootus olemas paremale elule ja stabiilsusele ja selleks lootuskiireks olete te ise, oma unistusi suureks vormides, kus kõik on võimalik, ka võimatumas olukorras. Jälgige neid, kes on te ümber, kas abi jõuab nendeni või tuleb ulatada abikäsi lähemale abivajajale, kes on hullemas seisus, kui olete ten ise. Küündige sellele tasandile, et mõistate abivajaja tahet, kui on olemas väljapääs, aga teadmistest jääb puudu või võimalustest.

Aeg on pöördumatu tähendusega esile tõusev seal, kus on kannatused. Seal möllab teadmatus, kuhu edasi jõuda; kus on uus algus või varjatud teadmised, mis on varjule pandud ohu eest, varjamaks tõde. Teie olete need, kes võiks aidata tõde leida nende seas, kes on pahuksis oma eluga või teadmatuses. Teie kätte antakse võtmed, mis avavad uusi uksi, aga pannakse proovile, kes tõeliselt väärib uut algust uutes kogemustes või paigale jäämises. Suutmatuses aru saades, millised on väljapääsud ja lahendused või mis sunnivad tagant, et oleks tasakaal maa ja taeva vahelises ruumis. Leides ennast ja aidates teisi, kes vajavad teie kogemusi antud eluetapil, kus viibite. Mõistatused lahenevad neile, kel on suutlikkust kas paigale jääda või edasi liikuda teel, kus on teadmatus. Teadmatus avab, loob, juhendab, annab kogemusi, kuid iial ei kahjusta see inimest ennast, kui inimesel on sihikindlus; tarkus iseeneses, kuidas luua Valgust iseenda sees ja ümber. Kuidas kaitsta end iseenda teadmatuses hirmu eest, mille võib vallandada ühiskond, milles elatakse või teadmatus asjadest, mida ei suudeta omaks mõelda või omistada endale tasakaalus. Me täname! Aamen.

Olge ootel, kõik pole tõsi, mida enda ümber näete, kogete, ära tunnete. Tähtis on TEADMINE, mis vallandub keerulistes olukordades tarkusena. Mis juhendab teid, sisemise vajaduse sunnil edasi ja kus on teadmine tasakaalus iseenda tõdede ja arusaamistega. Kõik on võimalik sinitaeva all, miski pole võimatuna näiv, kui otsite lahendusi iseenda sees ja mujal ümbritsevaS keskkonnas, mis on rahutuna näiv, ebastabiilne. Kõik on võimalik, ka siis, kui olukord näib lootusetu, on lahendus sealsamas olemas, tuleb ära tunda teadmatusest teadmiseni. Täname! Aamen.

Kogu tõde on selles, et oleme Loojale nii lähedal seal, kus on teadmatus. Teadmatusest saab rõõm ja rahulolu, kui puruneb vale illusioon ja asendub tegelikkuse vägi, mis on TEADMINE. Nii lihtne see ongi ja pole vajalik muretseda asjade pärast, mis teie arengut ei toeta, vaid lõhub. Selleks aitab inimest sisemine vaist, enesevaatlus; teadmine, mis on õige või vale, läbi tunnetusruumi ja igaühe omalaadne kogemus väljendub sõnas ARMASTUS, selle kõige pũhamas tähenduses. Toimivas ühiskonnaruumis, mis on ajatu kogemus igaühele, kes on puudutanud kasvõi korra oma elus ajatut suhtlemist. Seda ei saa unustada, sest see on kogemus, mis ei unune. Isegi mitte sel juhul, kui on vaikimine, kogemus jääb ja kestab seni kuni inimene elab ja kasutab teadmisi väljaspool oma teadvusväljalist arengut.

See on TEADMINE ja AJATU SUHTLEMINE, mis on otseselt seotud tunde -ja tahtevaldkonnaga ning enesetunnetusliku arenguga universumi lõputus koridoris, jadas. Mille väärtuse loob inimene ise, elades just nõnda nagu Ta on loonud oma maailma oma teadmise, kogemuse, tunnetusega. Järgides seadusi, mis pole ilmalikud vaimses maailmas, vaid ajatu tähendusega esile tõusev olnud. Kõik on võimalik sinitaeva all.Täname! Aamen.

 

Rohkem pole vaja kanaldada Lille Lindmäele, sest info on antud teadmises, ajatu suhtlemine (naeratus). Täname! Aamen.

Infovahenduses osalesid: Plejaadlaste esindusisikud, koostöös Maa esindajatega, kes aitavad luua tasakaalu maa ja taeva vahelises ruumis. Veel osalesid peainglitest Miikael, Raafael, Jeremia, Metatron. Esivanemad.

Täname kõiki, kes võtsid osa Lille Lindmäe korraldatud videoseanssidest! Täname! Aamen.

 

*Sõnumid võttis vastu ja kirjutas üles Galibriella

*Galibriella: “Tänan usalduse eest!”