Pühapäevased otseülekanded
juunis 2023

Pühapäeval,
11.juunil 2023 kell 10

Vaata ja osale uuesti

Osalejaid: 134

Videomeditatsioon nr. 134, 11.06.2023   Lille Lindmäe

Galibriella: Peale ühismeditatsiooni 4.06.2023 kl: 11.10-12.25

 

Info: „Me täname Lille Lindmäed ja Priitu vahendatud info edastuse eest! Täname tänase päeva energiate saatmise eest, mis olid väga vajalikud kogu maailma avarustele. Me täname! Aamen.

 

On vaikuse aeg enne tormi, kus tuleb tähelepanu pöörata seesmistele väärtustele. On eneseületuse aeg, kus on vajalik tähelepanu pöörata kõigele sellele, millega kaasnevad eneseületus kui ka tormieelsed väljakutsed. See tähendab seda, et on aeg varuda iseendas kannatlikku meelt kõige selle suhtes, mis teid rahutuks teeb. Kuigi olukord tundub stabiilne, on vajalik keskenduda nüüd olulisemale. Kus elate, seal saavad tõeks esivanemate palved, mille kaudu teid hoiatatakse, manitsetakse, aga ka raputatakse maha kõik see, mida te enam ei vaja.

 

Lootusetuid olukordi pole olemas, on valikute tegemise aeg ja sellega seonduvalt palume järele vaadata oma valikute eelarveraamat; tundmused; üleskutsed (kus osaleda, kus mitte); kus saab aidata; milles on peidus rõõm, milles valu; kuhu kuuluda, kuhu mitte. Milles on valikute kasv, selles on saatusesõrm teile näidanud kätte kohad, kus on hästi, millega oleks veel vaja töötada, et ennast arendada soosivas suunas või hoopis loobuda valikute tegemisest. Keskendumata sellele, milles püüdlused teid ei toeta ega kannusta tagant uutele püüdlustele.

 

Ootused täituvad, kui sisemised väärtused on kooskõlas maiste tegemistega, milles on ootuste rõõm ja sära; püüdlused, mis aitavad teil edasi liikuda ja mille maine, tähendus teile on paljulubav. Ka siis, kui ootused tunduvad absurdsena, kummalisena või on hoopis ulmelist laadi esiletõusnud paikades; valdkondades. Millest varem kuulnud pole ehk pole olnud seotud nende teadmistega, mis on teile nüüd avaldunud täie tõsidusega.

 

On jätkuvalt lootuse aeg, kus on püha teadmine kõigest elavast, selle toimimisest, väärtustamisest, jätkusuutlikkusest. Milles peituvad tõed on arusaamatud neile, kelle tähelepanu pole olnud piisav väärtustele, mis kannavad, aitavad edasi elada olenemata rassilisest eripärast, kuni liikideni, mis pole seotud teie Maa igapäevaelu toimingute ja ootustega, sest nende võimetetasand ei ühti Maa teadmistetasandiga ega oskustega.

 

Kus on vajalik teadmatus, seal saab sündida tõde igapäevaelust kõrgemale tõusmiseks; areng, mille kaudu väärtushinnangud tõusevad või langevad, kui on vajalikud tingimused loodud inimhingede maailmas. Mis on kooskõlas taeva ja Maa asjadega; mis kannab endas teadmisi lubatust või lubamatust tasandist. Kus on tavapäratu suhtlemisviis ja võimalused olnud avatud ajast aega, kuni ajaloo alguseni, kus inimkond on alguse saanud ja jätkusuutlik olnud. Millest  kirjutab Elutee raamat, kus on kirjas kõik sündmused, ajatus vormingus, millest arenevad välja teadmised; kus on väljakujunenud esivanemate tarkus ja nägemisvõime, mis on suuteline tegema nii head kui halba, aga ARMASTUSE VÄGI suudab allutada alati kurjuse väge.

 

Ükskõik, mis vormingus või ilmutuslikul viisil see ka ei ilmuks, on alati vaja armastuse puudutuse jõudu, milles on peidus kõik need tarkused, mis aitavad inimesel säilitada teadmiste jõudu iseendas kui oma ümbruses. Milles on ürgne vägi sees; tajutud lootused annavad kätte teadmised, mis aitavad Emakest Maad, kui ka inimest ennast ja nende sümbioosist sünnivad tarkused. Millest arenevad välja kaitsemehhanismid inimesele endale; LOODUSELE; ürgsele lättele, kus kõik on võimalik ja miski pole puutumatu tähendusega rüvetatav olnud, kui inimhing on oma püha kohust täitnud.

 

Vaadanud enda sisse, kui Looja loomingulise jõu avaldumisvormile, taastuvale  jõutunnetusele, milles on peidus inimlik tahe ja vägi. Kõik on korduvtsüklis taastatav ja hävitatav. Ainult inimene ise suudab end allutada tõele, mis Teda kannab või hävitab; mis teda tõstab või kukutab. Kõik on võimalik selle kauni sinitaeva all. Kui pole lootust, siis on aeg küps hävingule. Olge lootusrikkad; pidage armsaks tõdesid, mida ammutasid teie esivanemad, kes olid teile eeskujuks oma heade tegude poolest kui ka raskustes, mille tähelepanu on olnud esiplaanile tõstetud. Need on õppetunnid inimhingede suurustele, kus avalduv teadmine asendatakse aina uuemate teadmistega.

 

Kus on peidus rõõm, ülevus, tänutunne, seal saavad sündida Emamaa pinnal õilsad teod, mis kannavad teid edasi tänutundega. Pidage meeles: pole olemas lootusetuid olukordi, on vaid teadmine, kuidas ületada raskusi ilma vägivallata, vihkamiseta. Kuigi on raske ja olukord nõuab pingutust, on oluline mitte kaasa minna vägivalla ilmingutega, sest kõik, mis sünnib kaoses, hävitab; see loob sisemist võitlust iseenda ja teistega, oma maaga ja lähedastega. See kõik on korduv tsükkel olnud teie esivanemate ajaloos ja ärge minge kaasa rahulolematusega omal maal, mis sünnitab viha ja kaost, rahutusi. Olukord pole nii lootusetu kui näib, kõike on võimalik rahumeelselt väljendada, allutamata oma tahet väljakujunenud situatsioonides. Vaba rahvas, vabal maal on ülim, mida saate pühaks pidada, omades teadmisi, mis on esivanemate pärandist kantud ja edastatud. Me täname! Aamen.

 

Olge lojaalsed oma maale, rahvale ja austage esivanemate pärandit. Ükskõik, millised takistused teid ei tabaks, oluline on jätkata koostööd nendega, kelle rahva tahe on arusaadav, toetav, innustav, vabastav võõrastest tõdedest ja kantud helgusega, mille rõõm püsib kaua ja jätkuvalt. Olge väljakutseteks valmis, aga ületage need vaenuta, tarkuses ja lootuses paremale homsele, kus on peidus üllatav teadmine, tarkus, algupärane tunnetusvorm, kus KÕIK ON VÕIMALIK! Me täname! Aamen.

 

On aegu ajalises mõistes, kus on pöördumatuid aegu, aga teie asute oma rahvana rahu kolmnurgas, mille tähendus teile endile kajastub hiljem ja on seotud teiste rahvastega. Me täname! Aamen.

 

„Rahu kolmnurk“ – tähendab valikuid mitme rahva vahel, kus üks osapool toetab teist, kuid samas on sõltumatu teise riigi asjaajamisest. Mis on seotud omakorda teise riigiga, kelle ülesandeks on luua koridor uute ilmingute sünniks. Täname! Rohkem ei pea selle kohta teadma, esialgu. Täname! Aamen.

 

Infovahenduses osalesid: Plejaadlaste esindusisikud (Efremiin ja Hermiine), koostöös Maa esindajatega, kes on abistamas Maa inimesi püüdlustes, kus on vajalik tarkus Maa asjadest ja püüdlustest luua head iseendale ja oma kaaskondlastele; Emakesele Maale, neid aitavatele abilistele. Koostöös olid esindatud veel peainglid, kelle kaasluseta see vahendus ei toimuks, oleks vahendamata.

 

Peainglitest, nende energiavahendusest, olid kohal Miikael, Raafael, Theodore, Jeremia, Hiiob ja veel kaks olevushinge, kelle salastatus peab jääma avalikustamata, sest nad soovivad aidata Maad ennast; inimesi, aga ei vaja liigselt tähelepanu, selle vahendusega seoses. Me täname! Aamen.

 

Lille Lindmäe, palume vaadata üle veelkord Tuneesia. Energia on paigast ära nagu kobrutav vahusarnane ollus katab Tuneesiat, pinna all virvendav raskus sunnib inimesi kodust lahkuma, on ärev olukord. Täname!

 

Me täname vahendatud teadete eest ja ülesande täitmise eest! Oleme tänulikud! Kõik, mis muudab inimese teadvusvälja, on seotud Tema arenguga ja kõik loodav ei ole alati hea, kuid on lootustandev neile, kes on sellega otseselt seotud. Täname! Aamen.

 

Infovahenduses osalesid ka esivanemate saatjahinged, kelle pärusmaaks on Maa taastamine vajalikule tasandile, et Maa taastuks ja looks tingimusi paremale toimimisele. Me täname! Aamen.

 

Olge hoitud ja tänulikud. Kõik on võimalik ja taastav, ka kõige hullemas olukorras tuleb jääda iseendaks; loota Kõige Kõrgema jõuvälja avanemisele. Kus on peidus headus, rõõm, selgus, kergus ja õnnetunne, seal avanevad uued võimalused. Olge lootusrikkad! Täname! Aamen. Kõik, mis külvab headust, 0n edasiviiv jõud ja õnnistus. Olge õnnistatud! Aamen. Täname!“

*Sõnumid võttis vastu ja kirjutas üles Galibriella

*Galibriella: „Tänan usalduse eest!“