Pühapäevased otseülekanded
septembris 2023

Pühapäeval,
10.septembril 2023 kell 10

Vaata ja osale uuesti

Osalejaid: 161

Videomeditatsioon nr. 148, 10.09.2023 Lille Lindmäe

Galibriella 3.09.2023 Pärast ühismeditatsiooni.

 

Info: „Me täname Lille Lindmäed ja Priitu ühismeditatsiooni korraldamise eest ja näeme tulemas suuri muutusi teie eludes, kes te olete aidanud kaasa selles ühismeditatsioonis osalemises. Me täname! Aamen.                                                                                                

Me täname Lille Lindmäed esitatud küsimuste eest ja täname osaluse eest, mida Ta on maailmale andnud ning vahendanud! Me täname! Aamen.                                                                                                                  

Maailm on lai inimeste mõistes, aga see on ka avarus, mis aitab inimestel aru saada ülevusest, mis on vajalik ja kestev inimloomuse mõistmisel, kasutamisel ja omaks võtmisel. Kõik on võimalik sinitaeva all, kus on Valgus ja arusaamine elu põhiväärtusest ja elukorraldusest. Me täname! Aamen. Kõik on võimalik! Täname!

 (Paar päeva tagasi ütlesid Plejaadlased, et Minu kätte on usaldatud VAIMUTASANDI AND, küsisin, mis on vaimutasandi and ja mida see tähendab minule? L.L.)                                                                                   

Lille Lindmäe, vastame Sinu küsimustele. Täname, et oled need esitanud, anname vastused.                                                                 VAIMUTASANDI AND – tähendab Sulle otsest suhtlust nendega, kes on Sind saatnud ajast aega. Pole olemas absoluutset tõde, mis on Sulle kättesaamatu. Kõik sõltub vaimuandest ja selle kasutamisvõimalustest. Sinu puhul on see seotud Valgusolenditega koostööga, mille kaudu saadetud energia on Sind toetanud, laadinud ja andnud Sulle võimaluse eneseteostuseks sellel maal, kus Sa praegu elad ja oled liikunud. Seal on olnud peidus Sinu hingevõti, mis on avardanud Sinu teadmisi seoses üleloomulike annete avaldumisega. Sellega kaasnevad nähtused on küll olnud vajalikud Sulle endale, aga pealtpoolt pilvi nähakse Sinu vaimuande suurenemist. See tähendab seda, et puutumatus on Sinuga, sest Sinu energiaväli on võimaldanud Sinul ajast aega rännata maailma eri paigus, kuid nüüd vajad Sa midagi enamat enda jaoks. Esivanemate maal jätkuvad läbirääkimised, mis on otseselt Sinuga seotud. Maapind on hapramaks muutunud ja sealt kaudu väljuvad energiad on laadinud uusi järeltulevaid põlvkondi, millest oled teadlik olnud. Seeläbi saad vaimuande osaliseks, kuna Sinu energia toetab uute sündide algust, toetust, läbisaamist uute ilmakodanikega ja nende kaudu nähtav tõde hakkab ühtima Sinu tõdedega esivanemate maal. VAIMUAND tähendab uute lootuste avaldumist uues elukorralduses.

 

See tähendab uusi kokkuleppeid, tolerantsust; kaasamist uutesse olukordadesse, täie tõsidusega suhtumist Elu Enda tõekspidamistesse. Kus on lootus, seal on Valgus. Tühikargamine lõpeb ja algab uus aeg. Vaimuannete avaldumine on küllus, energiate salvestamine, Maa-Ema toetus, kokkulepete sõlmimine, teadvustasandi kõrgemale tõstmine; vaimuküllus ja teadvustamine, mis on õige, mis väär ning teadmine neist kahest kui Elu Enda töövahenditest. Mida kasutatakse ELU kokkulepete sõlmimiseks, püüdluste kinnitamiseks või tühistamiseks. See on vajalik töövahend, kui on teadmatus või kinnituse puudumine; kokkulepete sõlmimisel tähtis.

 

Sinu jaoks tähendab VAIMUAND (mis on sama nagu vaimutasandi and) küllust, rohket küllust; teadmisi, mida hakkad kasutama vaimutasandi tugevdamiseks ning jätkusuutliku töö kinnitamiseks. Kuna oled läbinud pika raja, vajad toetust ja abistamist, Me saadame Su teele uusi abilisi, kes on Sind oma ellu kutsunud ning märkinud oma elusaatuse radadele Sind saatjaks. Olles unustanud, millise teekonna on nad valinud, ärkavad nad üles uute lootuste ja ootustega ja vajavad Sinult kinnitust elu jätkuvuse seadusele just sellisena nagu see on Sulle teadvustunud. Sinu alguse teedel oled omandanud palju teadmisi, neid jaganud ja salvestanud, nüüd on viljade noppimise aeg alanud.

 

Sinu õpigruppi lisanduvad noored teadmishimulised hinged, neid saadetakse Su teele. On aeg moodustada oma õpigrupp neile, kes on juba saadetud ja kes saadetakse Su teele tähendusega, sest aeg sunnib noori vaatama uute kõrguste poole, milleni nende teadvustasand pole siiani jõudnud. Neid tuleb suunata, oma nägemuste kaudu avalduvate tõdedega, sest see on vajalik teadmine uute kokkulepete sõlmimiseks. Avatud õpigrupp on Sul juba olemas, aga kas oleks võimalik moodustada veel üks õpigrupp neile, kes seda vajavad ja on ootele pandud? Õpigrupp – tähendab omandatud teadmisi, mida jagatakse kogemuste saamiseks ning vahendatud info kasutamiseks. Sind oodatakse õpigruppi juhendama, seda nii interneti vahendusel, kui ilmalikul kokkusaamisel. Mõtle sellele, Sul on abilisi, kes Sind aitavad. Me täname! Aamen.

                                                                            

Isiklikus elus tähendab vaimuanni kasutamine edasiliikumist nii vaimsel tasapinnal kui ka ilmalikus maailmas ja sellega kaasnevaid muutusi. Esivanemad paluvad Sul oodata, on otsuseid, mida ei saa vahendajate kaudu avaldada. On mõistmise aeg. Me täname! Aamen.

 

Esivanemate palve toetab Sinu nägemusi ja saatusejooned näitavad kätte tee, kuhu poole liikuda. Me täname! Aamen. Küllus las tasub Su varjatud anded, et oleks lihtsam edasi minna, aidata teisi ja iseennast. Külluse väravad on avatud Sinu jaoks ja Sinu teele saadetud võimalused on mitmekordse tähendusega. Unenäod selgitavad olukorda, kus viibid ja annavad teateid eelolevate aegade tõsidusest, kuid ka lootusest ja kuidas sellega toime tulla. Täname! Aamen. On varjatud tõed, mida antakse Sulle unenägude kaudu, polariseeritud teadmine. See tähendab seda, et on vaja end kehtestada ja samas ka valgusküllust edasi andes neid toetada, kes on hädas või teadmatuses, kuidas edasi minna võimaluste puuduses. Me täname! Aamen.

 

Olge lootusrikkad oma uutes tegevustes ja hoidke oma maad, kus elate ja toimetate. Pühitsege iseenda jaoks iga väikest tegevust ja teadmatuses otsige kohta, kus rahu leida, et saabuks vaikuses teade eelolevaks ajaks märgina, infokanalite kaudu edastatud sõnumites. Looduse vahendusel üles leides tõetera iseenda aitamiseks; rahu sõlmimiseks iseendaga, sest maailm on rahutu paik, kus elada, aga oma maailm on avatud. Sealtkaudu avatud tõed annavad sageli uudse lahenduse, pildi, nägemuse, tõetera, sest kõik on võimalik sinitaeva all, kus elate ja toimetate lootuses paremale elule. Kõik sõltub teist endast; vaimujõu kasutusalast, mis annab võimalused vaimuande avaldumiseks läbi teadvustasandi, sest ülim jõud on peidus iseenda sees.

 

Mis on kohandatud teadvustasandi laienemisvõimalustega, koostöös vaimse maailma esindajatega saab maailm nähtavaks ja omandab uued mõõtmed. Mitmedimensiooniliste lahendustega aidatakse inimesi ja  eluslooduse väljendusviise Kõiksuse küllusenootidega või hoopis tarkustega, mis avalduvad läbi inimese nägemismaailma võimaluste. Kõik on võimalik ajatus maailmas ja ümbruses, milles inimene elab ülitäiuses. Me täname! Aamen.                                              
            

Üliteadvus on oluline märksõna Sinu elusaatuses, kus Sinu avarduv teadmine ja kauguse läbimine on silmapilgutuse kaugusel. Täname! Aamen.                                                                                                        

 

Järgnevatel kuudel on Sinu elus tähtis märksõna: üliteadvus ja selle märkamine. Täname! Aamen.

 

Täname vahendatud teadete eest ja palume moodustada uus grupp, mille märksõna on ÜLITEADVUS, selle märkamine, kasutamine iseenda jaoks ja maailmaruumi paremaks mõistmiseks; avardumine. Ole lootusrikas ja näeme uusi liikmeid Sinu gruppi tulemas, kus on ootusrõõm. Täname! Aamen.

 

Täname vahendatud teadete eest ühismeditatsioonide korraldamisel ja info edastamisel!                                                                                            

Maailm on parem paik, kus elada, kui selles on kasvõi natuke küllust, mida mõistetakse ja seda kasutatakse heade ettevõtmistega. Uus lootus, paremad elutingimused annavad välja jõu, mis avaldub palves, kui see on suunatud hädasolijale või katkisele hingele, kes usub lootuse jõudu ja palve surematust. Elu on igikestev, elamiseks, jõuvarude ärakasutamiseks headel eesmärkidel. See on ELU suurim väärtus ja kogemuspagas aitab langetada vajaminevaid otsuseid õigluses, vabas tahtes elamises. Oleme tänulikud, armastatud, kaastundlikud, see on väärtus ja lugupidamisel on austuse vägi sees. Ühendusse, kuhu kuulutakse, jagatakse energiat tänutunde ja alandlikkuse meelega, milles on tänujõud ELU VÄÄRTUSESSE: ELU ON ELAMISEKS, ükskõik, millises olukorras te ka poleks, elu on elamiseks tänutundes. Täname! Aamen. See viimane lõik oli mõeldud ühismeditatsiooni grupile tänutundes ja austusavalduses. Täname! Aamen.   

                                                                                                  

Infoseansil osalesid: Plejaadlaste esindajad Efremiin ja Hermiine, koostöös Ema-Maa abilistega ja energiatega.

Siinkohal toimus katkestus, sest Plejaadlaste Ülemnõukogul  oli TÄHTIS KIIRE TEADE.

 

INFO: „Plejaadlaste Ülemnõukogu saadikud paluvad Lille Lindmäel avada portaal Põhja-Korea lähistel. Üliärevad ajad on rahutuks teinud Maavanemad, kes paluvad omakorda üle vaadata alad, mis seostuvad Põhja-Korea aladega. Iidne püramiid plingib ja saadab Valgust maakera eri paikadele, aga Põhja-Korea on saatnud oma kiire välja õudusega, mis rõhub rahvast ja maad, kus elatakse. Maa raputused häirivad Ema-Maa pinda, mis praguneb ja lõhub maapinda. On ohumärke, mis põletavad Maa serva. Riigipöörde oht sunnib inimesi taganema võimu kantside lähedusest, kus maa kõigub ja raputab Maa sooni esivanemate maal. Maa kõigub, sooned avanevad seal, kus raputuspind lõhub maapinda ja kõiksugu olevushinged pääsevad välja sealt, kus pole nende koht ja aeg. Palume leida need paigad ja laadida maha need energialaengud, milleks aeg pole olnud sobiv või lahendus nende taastamiseks on olnud väär. Täname! Aamen.

 

Iidse püramiidi  Valgus las kaitseb ja katab Sinu valgust, kui sisened sellesse jõuvälja, mis raputab ja lõhub maasooni selle täiuses, milles nad loodi pühitsusega. Täname! Aamen.

Vabandame, et segasime infovahendust, aga see oli tähtis teadaanne Lille Lindmäele. Oleme ootel. Täname! Aamen.  

                                        

Ütle veel Lille Lindmäele, et Põhja-Korea on ühenduses maaväliste objektidega, mille nii-öelda valgus ei sobitu Maa infoväljaga. Seda kasutatakse halbade eesmärkide saavutamiseks. Ohumärgid plingivad ja saadavad signaale Maa eraldatusest infoväljas. See side on katkendlik ja on vaja taastada. Infoväli katkendlik, lubab saata signaale Maale sealt, kus pole lubatud infovõrgustik. Palume see side taastada, et Maa saaks oma infoväljas õigeid signaale Maale, mis aitavad ja loovad Valgust juurde, mitte ei võta sealt lisaenergiat enda biosfääri. Täname! Aamen.

Täname vahendatud info eest ja palume Lille Lindmäel vaadata üle kogu Põhja-Korea, Indo-Hiina, Peruu tasandik, platoo, kus on Esivanemate Valgus läidetud olnud, abistamas, sest nende Valgus saab aidata maha laadida energiaid, mis pole olnud loomulikud Maale. Täname! Aamen.

 

Suur Hiina püramiid plingib samuti Valgusvihke laiali, et abistada Maa biosfääris loodut, aga Sinu energia kaaslusel saab seda energiat võimendada, et see juhataks Maale õiged abilised Maa kaitseks ja hüvanguks.

 

Põhja-Korea on hädas, vajab Sinu abi headuse koridori avamiseks ja Valguskiirte läbimiseks tasandil, kus Valgus on tuhmunud ja halliks läinud. Täname! Aamen.“                                                                                        

Infovahenduses osalesid (kordus, mis jäi pooleli) Plejaadlaste esindushingede Valgussaatjad, koostöös Ema-Maa eestkostjate ja abilistega. Peainglitest olid kohal Raafael, Jeremia ja Metatron, kes abistasid infovahendusel energiate laadimist Maa biosfääri, et kanaldus oleks võimalik ja taastuva tähendusega. Veel osalesid Plejaadlaste Ülemnõukogu saadikud tähtsa teatega Lille Lindmäele. Me täname! Aamen.

Teate saanud, asusin kohe ülesandeid täitma. Praegu on Põhja-Koreas muutunud energiaid näha: 07.09.2023. Ootan Plejaadlaste vastukaja tehtule. L.L.