Pühapäeval,
10.detsembril 2023 kell 10

Vaata ja osale uuesti

Osalejaid: 124

Videomeditatsioon nr. 161  10.12.2023  Lille Lindmäe

 

Kiirgused.

 

Erinevatel loodusobjektidel Maal on erinev teadvus. Elutuid asju ei ole, kividel, autodel, esemetel; taimedel, loomadel ja inimestel on igal oma tüüpi teadvus.

 

Teadvusenergia voolab ley liinidel kõikide liikide jaoks ja seda ammutab iga liik just sealt. Ley liinid on teadvusenergiate sõiduteed. Ley liinid tõmbavad energia universumist, ka püramiidid tõmbavad endasse teadvusenergiaid ja täiendavad nendega siis ley liine. Ley liinide pühas energias käisid mägedel mediteerimas Jeesus ja ka Ramal on oma mägi Indias. Jeesus ütles, et mägedel on ta Isale lähemal. Kui võtame mõttes ühendust lähima ley liiniga, siis oma mõte tekitab ühenduse ja meile hakkab voolama rohkem teadvusenergiat. Teadvustamata saame sealt samuti energiat, kuid püüdlusega saame rohkem. Lõdvestunud olek ja meelerahu aitavad eluenergiat ehk valgust meis arendada ja suunata.

 

Ülitajurid teavad, et igal inimesel on erinevat värvi kiirgus. Moskvas ekstrasensoorika koolis võimendati ühel päeval mingi aparaadiga õpperühma energiaid nii, et oli võimalik lahtiste silmadega vaadelda terve päeva jooksul teiste õpilaste bioenergiate värve umbes 30 sm ulatuses.

 

Inimest ümbritsevad energiad võivad olla: punane, roheline, kollane, oranž, sinine. Haigetel inimestel muutub bioväli auklikuks ja halliks.

 

Kollane ehk kuldne kiirgus on harvaesinev, see on ülitajuritel. Minu keha lähedal on kollane väli. Kaugemate energiafraktsioonide värvust muudab iga meie mõtte -või tundevälgatus.

 

Kui inimesele näidata tervet värvigammat ja küsida, milline värv talle meeldib, siis iga terve inimene valib teadmatult värvi, millist värvi kiirgus tal on. Haige inimene valib vaistlikult värvi, millist vajab tervenemiseks ta haigestunud elund.

Punane kiirgus on halb, see tekib ärritusest, närvipingest, ja psüühika häirest.

Roheline ja kollane värvus on hea.

 

Kui inimesel mingi elund haigestub, tekib kiirgusväljas ehk auras  haiges kohas kiirguse võnkesageduse muutus, muutes aura värvi. Loomad ja väikesed lapsed tajuvad seda. Kass vähendab haiget kiirgustugevust ehk võtab ära. Koer annab head energiat juurde. Inimesed valivad vaistlikult vastavalt keha vajadusele omale kas kassi või koera. Teadlikult nad seda ei tee, nad tunnevad vaid, et neile just see loom meeldib, just sellega on koos olla kuidagi rahustav ja hea.

 

Looduses kiirgab kõik. Maal on kiirgusvööndid, mida on võimalik kaardistada. Kiirgusvööndeid on vaja teada taimede külvamisel, majade ja keldrite ehitamisel. Negatiivse kiirgusega veesoontele ehitatud keldrites hävib mädanemise tõttu (Meeme Karolin & co uuringute järgi) väga suur osa kartulitest. Kiirgusvööndite arvestamisel on võimalik kartuleid mädanemisest säästa. Paremaid ja väga häid tulemusi võib saavutada ka taimede kasvukohtade õige valikuga.

 

Magades negatiivses kiirgusvööndis, väheneb energia, tunnete end halvasti ja väsinuna.

 

Inimesel on nagu planeedilgi magnetväli. Inimese pea on põhjapoolus ja magama heites on parim, kui asetate oma pea Maa põhjapoolusega samasse suunda. Keha magnetid on siis sünkroonsed Maa magnetväljaga. Maa magnet jõujoontega risti magades keha magnetid otsivad võnkudes tasakaalu ja keha ei puhka välja.

 

Inimese kiirgusväli on kas kõrge või madal lame, mõnel sakiline. Kõrge auraga inimene ei talu madalaid ruume, sest aura ei mahu ruumi ära. Lameda auraga inimene talub madalaid ruume.

Inimeste kiirgusväljad kas sobivad omavahel või mitte.  Kui sulle sobiva kiirgusväljaga inimene on sinu intiimtsoonis, on see talutav. Vastupidine olukord on häiriv, teile mitte sobiv inimene neelab teie energiat või tunnete tema suhtes tõuget. Loengutel või koosolekutel istuvad inimesed üksteise intiimtsoonis. Halva kokkusattumuse korral võib see tekitada väsimust ja ärritust. On ka torkiva väljaga inimesi, nendest püütakse vaistlikult end eemale nihutada. Näiteks koosoleku ruumis on toolid paigale seatud, koosoleku pidaja märkab, et iga siseneja nihutab tooli temast kaugemale. Ta ise ei tea, et põhjuseks on tema torkiv bioväli. Seda  inimesed tajuvad vaistlikult.

 

Kõik meie ümber kiirgab ja enese teadmata vahetame ja võtame vastu energiaid kõikjalt: universumist, maast, loodusest, kividest, teistelt inimestelt jne. Toimub pidev energiavahetus.

Inimesel on seitse põhichakrat, millest igale vastab kindel värv:

juurchakra – punane

häbemechakra – oranž

päikesepõimiku chakra – kollane

südamechakra – roheline

kurgutchakra – sinine

otsmiku chakra – kolmas silm  – indigosinine

kroonchakra – violett ja valge

 

Kui inimese elundid on tasakaalust väljas või haiged, on neid võimalik aidata ka värvitoonide vaatlemise teel. Südamechakra on küll roheline, kuid selle hallatavaid elundeid nagu süda ja peensool aitab punane värvitoon. Kollane aitab põrna, magu ja sapipõit; roheline maksa; valge värv kopse ja jämesoolt; violetne ja tumesinine neerusid ja põrna.

Erinevatel puudel on erinevad biovälja värvitoonid:

paju – kollane (sapihaige istub pajupõõsas ja riietub kollasesse)

mänd – roheline (maksahaigele sobiv. Maksahaige vajab vaistlikult rohelisi riideid.)

õunapuu – punane energia (südamehaige, õunapuudega tegelemine kergendab sinu enesetunnet. Südamehaiged armastavad riietuda punasesse.)

pappel – valge (kui kopsud ja jämesool on haiged, veeda aega paplite all, kuid mõõdukalt, sest pappel on negatiivse energiaga ja võtab ära sinu energiat.) Sul aitavad vabamalt hingata valget värvi maalid nagu talviste mägede maalid, lumivalged templid. Kopsu probleemidega inimene armastab kanda valgeid riideid. )

Küpress – violetne (aitab neerusid, kaudselt ka põrna.)

Hall energia on häving.

 

Metallid:

Kuld on kollase värvi kontsentratsioon. Kulla energia puhastab organismi ja toob universumist energiat juurde.

Hõbe toob juurde valget värvi energiat.

Kuld-hõbe ehted on barjääriks haigele energiale, see ei pääse organismi. Kasutage ja kandke palju kulda ja hõbedat!

Inimene valib vaistlikult oma elundite korrastamiseks vajalikke energiaid. 

Tugeva, valgusrikka, kõrge võnkesagedusega inimene saab abivajajaid aidata oma bioväljaga nende biovälju korrastades, täiendades ja võnkesagedust tõstes. Abivajajas tekib võimalus eneseregulatsiooniks ja paranemiseks.

 

Bioenergia ehk chi seos emotsioonidega.

Viha avaldab chi kaudu halba mõju maksale. Vihastaja nägu muutub punaseks, ka veresoontele on sel negatiivne mõju, sest chi tõuseb üles.

Hirm, eriti pikaajaline, kahjustab neere, sest chi läheb alla.

Rõõm on hea, kuid liigne rõõm kahjustab südant.

Kurbus on halb kopsudele, sest chi kaob.

Rasked üleelamised, liigne mõtlemine, chi ei liigu.

Liiga palju voodis olemise puhul chi kaob, see on halb.

 

Kivid.

Tänapäeva inimesed ei tunne kive ja oska kasutada nende kiirgusi samahästi kui iidsel ajal. Teadmised kividest on kaduma läinud. Tulevikus hakatakse taas laialdaselt kive kasutama.

 

Miks ei pragune vanaaegsed müürid? Teati, et kividel on magnetpoolused + ja – . Müüride ladumisel arvestati kivi magnet- poolustega. Müüri ladumisel pandi kividel kokku pluss pool miinus poolega, mitte kunagi pluss plussiga või miinus miinusega. Õigesti laotud müür ei pragune. Meie ajani on säilinud iidvanu perfektseid, targalt ehitatud müüre, milliseid tänapäeval ei osata teha.

 

Iidsel ajal raviti inimesi vaid külmade vääriskividega, mis ei soojene. Igal ravijal oli abivahendiks ka iriidiumist kepp.

 

Tänapäeval lõhutakse ära kristallide lademed, mis planeet on ehitanud ja vajab oma elutegevuseks, sest igas paigas peab olema just teatud energia. Kristallid kantakse tükkidena üle maailma laiali, et kõik rahaks teha. Sama toimub nafta maardlatega. Nafta on planeedi määrdeaine, mis pumbatakse maa seest välja. Tühimikud kas jäävad tühjaks või täidetakse mereveega. Mereveel ja naftal on erinev erikaal ja omadused, merevesi ei asenda naftat. Iga liigutusega viiakse planeeti igas mõttes tasakaalust välja. Ülikõrged betoonmajad ja suured asfaltiga kaetud maa-alad kurnavad planeeti. Küsisin kord ühelt kõrghoonete arhitektilt, kas ta arvestab, milline tohib olla kõrghoonete surve maale ja mõju pöörleva planeedi tasakaalule. Ta eitas ja imestas küsimuse üle. Kui siin on globaalne häving, küll siis läheme Marsile või kuhu veel, hävitustööd jätkama.

 

Bosnias Visoko Püramiidi Ravne tunnelis on suur keraamiline tehiskivi, mis on ehitatud iidsel ajal universumis Maa inimeste jaoks ja toodud Maale. Tänapäeval selliseid kive pole võimalik ehitada. 2018. a. maikuus toimus Visokos Rahvusvaheline maailma ülikoolide püramiidi uurijate konverents, kuhu olin kutsutud esinema. Seal oli 100 osavõtjat. Minul tuli tunnelis avada selle keraamilise tehiskivi teadmata aegadel suletud energiad. See tume kivi oli lukuks valgusvoo teel. Energiate avamine pani helendama kivi ja valgusvoog hakkas voogama. See on Ravi, Rahu ja Külluse Kivi. Hiljem Plejaadlased teatasid, et kivi energiad said avatud, see töötab nüüd  ja on loonud sidemed maailma paljude kivide ja paikadega, see on Maa energeetiline haruldus. Kui mediteerimise ajal võtame mõttes ühendust selle kiviga, tekib sealt energiavoog meie rühmale. Hetkega viibime suures valguses ja võtame seda vastu. Kividel on teadvus, kuid see erineb inimeste teadvusest. Kivi kutsub meid enda juurde, me tunneme seda. Nii on ka kivist või kristallist ehetega, nad kutsuvad, meie tajume ja ehime end õige kivi kiirgava energiaga, kas päriselt või mõtte teel. Palju kive teie ellu!