Wayne W. Dyer – Täitunud soovid | 1:46:41

Wayne W. Dyer – Täitunud soovid | 1:46:41

 

video
play-sharp-fill

Selles videos:

  • Sa ei tohiks kunagi sisestada oma kujutlusvõimesse ühtegi mõtet, mida sa ei taha teostada.
  • Inimesed ütlevad, et usun, kui näen. See ei tööta nii. Näed seda siis, kui sisimas on teadmine.
  • Sulle antakse seda, mis sa oled. Eelda seda tunnet endas.
  • Olen jõudnud südames kohta, kus tean, et asi pole väga selles, mida sa tahad (Manifesteerimise osas). Pigem selles, kes sa oled. Manifesteerid seda, kes sa inimesena oled.
  • Viimaste aastatega olen selgeks saanud, et meis kõigis on kaks olemust. Mukdananda kutsus Egoks osa, mis tõukas välja jumala (EGO-Edge God Out). Vale mina. Vale mina on osa meist, mis ei ole autentne. See on ego.
  • Kui tahad midagi intellektuaalselt mõista, siis pead seda analüüsima, formuleerima, õppima seda, vaadata mida teised eksperdid ütlevad ja siis jõudma järeldusele. Kui tahad midagi aga vaimselt mõista, siis pead seda esmalt kogema. Pead seda sisimas teadma.
  • Sinu tunded erinevad mõtetest. Tundeid sa koged oma kehas. Kahest tundest ilmneb tugevam. „Olen terve“ on tugevam tunne kui “Ma saan terveks.” “Mina olen terve” ütleb, et ma tunnen ennast tervena.
  • Alateadvuse juures on huvitav see, et ta ei suuda eristada sinu tunnete, selle mida sa ette kujutad ning tunned ja selle vahel, mida sa igapäevaselt elus päriselt tunned. Kui tunned ennast pidevalt kurvalt, masenduses või mis iganes, siis sinu alateadvus võtab selle vastu. Ah, et see ongi see, mida sa oma ellu tahad. Ja universaalne teadvus, millega oleme kõik ühenduses. See, mida kutsume Loojaks ja Jumalikuks, Taoks või mis iganes sa tahad. See hakkab sulle andma kogemusi, mis vastavad sellele mida sa tunned. Seega su keha vastab sellele, mida sa oma alateadvusse paned.

 

Wayne Dyer – Täitunud soovid
Wayne Dyer – Wishes fulfilled
Tõlge videost:

 

Wayne Dyer: Sina ja ainult sina. Suurte tähtedega SINA. Oled ainus, kes mõjutab enda kujutlusvõimet.

Saate tutvustus: Armastatud vaimne õpetaja Dr. Wayne Dyer naaseb televisiooni oma kõige hämmastava saatega. „Täitunud soovid“

Wayne Dyer: Pead kasutama teadlikult sõnu “Mina olen.” Mina olen tugev, terve, rahul. Isegi kui meeled midagi muud ütlevad. Mina olen.

Saate tutvustus: Õpi tundma viite soovide täitumise põhitõde. Viis sammu, et luua kõike, mida tahad.

Wayne Dyer: Elades oma kõrgema mina järgi. Kui soovid midagi saavutada. Pead sa seda eelnevalt endalt ootama.

Saate tutvustus: Liitu Dr. Wayne Dyeriga oma imelise elu loomisel. Nüüd algavas saates “Täitunud soovid”. Elad ja tunned ennast nii nagu tulevased unistused oleks juba täitunud. Dr Wayne Dyer. Täitunud soovid.

Wayne Dyer: Ma tänan teid, tänan teid, suured tänud. Jumal õnnistagu teid. Tänan teid. Mina olen Wayne Dyer. Ja mina olen terve. Olen täie tervise juures. Saate lõpus saate palju paremini aru, mida need sõnad tegelikult tähendavad. On tore olla tagasi televisioonis. Olen televisiooni teinud alates aastast 1998. Mul on 8 last ja kõik on ülesse kasvanud televisiooniga. Mitmeid aastaid vedeles kodus Barney mänguasju. Ja muidugi televisioon on minu arvates üks parimaid energia süsteeme, mis meie kodudesse jõuab ning mul on hea meel selles osaleda ja annetustega aidata. See on rahvuslik aare. Ei tahaks mõelda selle kaotamisele.

Saate nimi on Täitunud soovid. See põhineb minu viimasel raamatul, mida olen uurinud, kirjutanud, elanud ja praktiseerinud. Olen jõudnud südames kohta, kus tean, et asi pole väga selles, mida sa tahad (Manifesteerimise osas). Pigem selles, kes sa oled. Manifesteerid seda, kes sa inimesena oled. See saade õpetab teile kuidas saada kõrgeimaks olendiks, kes sa olla saad. Et olla ühel tasemel oma Allikaga, et olla üks Jumalaga. Seda olles saab sinust looja ja kaaslooja oma elus.

Sooviksin avada seda saadet luuletaja Samuel Taylor Coleridgei ütlusega. Kes kirjutas “The Rime of the Ancient Mariner” raamatu. Ta on ka kirjutanud luuletuse, mida olen varem kasutanud oma raamatutes “Tõeline maagia.” Kuulake neid sõnu ja küsige endalt, kas usute ja saate aru, mida luuletaja öelda tahab. Ta kirjutas järgmist….

„Mis siis kui sa magasid. Ja magades nägid und. Ja unenäos läksid taevasse. Seal korjasid ülesse ühe ilusa ja imeliku lille. Mis siis kui ärgates hoidsid seda lille käes. Aaah mis siis?“ Küsis luuletaja.

Kas usute, et on võimalik tuua midagi maailmast, mis ei oma kuju, unistuse maailmast füüsilisse maailma. Luuletaja rääkis metafooriliselt, aga mina mitte. See on saade, mis räägib seda, kuidas kasutada neid sõnu päriselus.

Enamusi meist on kasvatatud keskpärasteks. Ma ei väida, et keskpärane olla on halb, vaid minu jaoks ei ole see piisav. Keskpärane on see, kui elad oma elu, täidad eeskirju, maksad makse. Teed seda, mida vanemad käsivad, oled heatahtlik ja aus. Oled hea kodanik ja siis sa sured. Erakordne on midagi väga teistsugust. See on eneses millegi ära tundmine. Et sinus on midagi väga erilist. Millesse uskumist sulle õpetatud ei ole. Oskust seda oma elus ära kasutada.

Tahan teile öelda, et olen seda kasutanud oma elus. Elades erakordset elu. Minuga on juhtunud mitmeid võimsaid asju, mida teiega jagan siin saates. Enamgi veel, teil on võimalus enamaks, kui erakordne. Teil on võime olla parem kui keskpärane. Seda saadet ei vaata ükski keskpärane inimene. Siin ruumis pole mitte ühtegi keskpärast inimest. Me kõik oleme erakordsed. Peame seda lihtsalt uskuma hakkama.

Mul oli sõber nimega Portia Nelson. Portia lahkus meie seast hiljuti. Ta elas Seattelis. Ta oli seminaril, kus temalt küsiti… Kõigil osalejatel kästi kirjutada väikesele paberile oma elu viis peatükki. Neile anti väikesed paberid, kuna taheti lühikesi vastuseid. Portia kirjutas järgmised sõnad, viie peatüki kohta oma elus. Soovin neid ka teiega jagada. Need on nii ilusad.

Esimene peatükk minu elust: Kõnnin mööda tänavat. Kõnniteel on sügav auk. Kukun sisse. Olen kadunud. Olen abitu. See pole minu süü. Läheb igavik, et välja saada.

Minu elu teine peatükk: Kõnnin samal tänaval. Kõnniteel on sügav auk. Teesklen, et ei näe seda. Kukun jälle sisse. Uskumatu, et olen samas seisus. See pole minu süü. Endiselt läheb aega enne kui välja saan.

Minu elu kolmas peatükk: Kõnnin samal tänaval. Kõnniteel on sügav auk. Näen seda ja ikkagi kukun sisse. See on harjumus. Mu silmad on avatud. Tean, kus olen. Olen ise süüdi. Saan koheselt välja.

Neljas peatükk minu elust: Kõnnin samal tänaval. Kõnniteel on auk. Kõnnin sellest mööda.

Viies peatükk minu elust: Kõnnin teisel tänaval.

 

Kas polnud mitte ilus? Portia Nelson. Jalutan nüüd teisel tänaval. See ongi teine tänav. Selle nimi on Uus tänav ja seal on Vana tänav. Uuel tänaval kõndimine tähendab keskpärase maha jätmist. Kui kasutan sõna keskpärane, siis sellel on minu jaoks sügav tähendus. Keskpärane ei ole lihtsalt piisav. Keskpärane on see, kui sa tahad sulanduda ja massi sobida. Aga saada erakordseks… Selleks pead läbi rääkima osaga, mis on sinus nähtamatu. Selleks on sinu hing.

Kirjutasin sellest paar sõna. Põhinedes oma suurel õpetajal, kes elas Bulgaarias. Ta oli müstilise eluteaduse õpetaja. Tema loengud olid väga sügavad ja kirjutasin ülesse need sõna peale lindistuse kuulamist. Ta ütles hinge kohta seda: „Ta ei küsi teadmist, valgust ega õnne. Hinge mõte on ruum, mõõtmatus. Üks asi, mida hing vajab, on olla vaba. Vabadus laieneda ja haarata lõpmatusest. Hinge mõte on olla lõputu. Hing on õnnetu, kui seda piiratakse. See on osa universaalsest hingest, mis on lõputu.“

Sellest ma siin saates räägingi. Vajadus olla enamat, kui lihtsalt massi sulandumine. Vajadus liikuda edasi piiridest. Hingele ei meeldi, kui sind piiratakse. Kui talle öeldakse, mida peab tegema. Kui öeldakse, et tal on piirid. Kui öeldakse, et ta ei saa selleks saada. Paljud meist elavad koos tohutute piirangutega. Mis on meile antud juba lapsest saati.

Kui vaatate ekraanile. Siis näete midagi, mis on mulle väga tähtis ja võimas. Oma tütart külastades käisin ma ujumas. Tütar Tracy. Ujusin edasi ja tagasi ning iga kord, kui ülesse vaatasin, nägin seda, mis oli seinale kirjutatud. Seda saadet tehes mõtlesin, et see on nii tähtis ja oluline. „Kui soovid midagi saavutada. Pead seda enne eeldama endalt.“

Minu küsimus teile… Mida te endalt eeldate? Kas eeldate teha imesid? Tõmmata ligi asju, mida enda arvates väärite? Kas eeldate, et saate luua suhteid, mida tahate? Et omada selliseid eeldusi enda jaoks, pead tegema suure muutuse. Pead muutma seda, mis on sinu jaoks võimalik. Ja see, mida usud, et on võimalik. Küsimus on aga… Kes ma olen?

Olen filosoofiat juba 40 aastat õpetanud. Seda siis põhikooli, keskkooli ja ülikooli tasemel. Nüüd riikides üle maailma. Publiku ja inimeste ees, kes kodus vaatavad. Nagu ka teie täna siin. Kes sa oled ja mis on tõene?

Minu India õpetaja Nisargadatta Maharaj. Temalt küsiti…. Mis on tõene? Mis on olemas? Tema vastus oli: „See on tõene, mis kunagi ei muutu.“ Mis on selle definitsiooni järgi sinus tõene? Kes sa oled, mis kunagi ei muutu? Paljud arvavad, et oleme oma kehad. Ma küll ei tea, kuidas teiega on aga…. Keha, kus ma praegu olen muutub pidevalt. Mina Wayne Dyer, kes ma olen see, kes ma olen. Olen olnud mitmes kehas. Siin planeedil veedetud aja jooksul. 71 aastat tagasi. Oh sa Jumal vaadake vaid seda…

Ekraanil näidatakse pilte Waynist. Lapsest saati, kuni praeguseni:

Mis selle kehaga juhtus? Veel üks keha ja veel…. Seal on mu vend Dave ja seal olen veel ühes kehas. Vaadake vaid seda soengut. Seda lõigati hekikääridega, ma elasin siis kasuperes. Vaadake neid juukseid, kas see on üldse võimalik? Olin selles kehas ja siis selles. Olen olnud beebi, lapse, teismelise kehas. Macho kehas, vuntsidega kehas. Lõpmatustes kehades oma väikestega. Oma 8 lapsega.

Kui mõelda sellele, et 20-aastase keha, kus ma olin, ma tõesti arvasin et see on päris. Nii mõtlesime kõike. Vaatate tagasi ajale, kus olite 20-aastase kehas. Oli see siis päriselt olemas, tõene? Usute, et oli päris. Ma olen seda 20-aastast keha juba 50-aastat otsinud. Ma ei leia seda ülesse. Keha, milles praegu olete ei ole see, kes teie olete. Sest see ei vasta tõese definitsioonile. Tõene on see, mis ei muutu kunagi. Tõde on see, et see kes sa oled, omandab uusi kehasid iga hetk, kui oled sellel planeedil.

On olemas suur luuletaja Emily Dickinson. Tunnen, et ta oli nagu õde või hingesugulane mulle. Tal on luule, mis räägib seda: „Hoides käes tolmu. See vaikne tolm oli härrasmehed ja daamid, kutid ja tüdrukud. Naer, võime, laul, tedretäpid ja lokid. See passiivne koht. Suve hubane häärber, kus õied ja mesilased täitsid oma elu ringkäigu ja haihtusid, nagu need.“

Seda oleme kõik, kui samastame ennast oma kehaga. Kõik siin füüsilises universumis, ei vasta tõese definitsioonile. See, kes oled on hing, millest enne rääkisin. Hing, mis ütleb: „Tahan laieneda. Tahan olla vaba. Tahan minna kohta, kus mõistan seda, kes ma olen.“ Sündimatu, surematu, muutumatu ja selle järgi elada. Põhiliselt see tähendab enese ümber programmeerimist. Uskumusest, mis siiani on olnud sinu ego.

Osa meist, mis on hakanud uskuma, et see, kes me oleme on see, mida me omame. See, kes me oleme on see, mida teeme. Oleme see, mida teised meist arvavad. Nagu meie maine. See, kes oleme on eraldi teistest ja kõige hullem. See, kes me oleme on eraldi Jumalast, Allikast.

Oleme kasvanud suureks ja meile öeldakse, et mine maailma ja tõesta, kes sa oled. Saavutades ja omandades, meeldides teistele inimestele. Kirjutasin raamatu ja tegin filmi nimega “The Shift”. Seal rääkisin, et suund mida elus võtame, on palju tähtsam kui koht, kuhu ego meid sel hetkel pargib. See, kes me oleme on Jumalik ja lõputu olevus, mis omandab üha uusi kehasid. Lõputult seni kuni lahkume sellest kehast ja liigume edasi. Ei ole algust ega lõppu, on ainult praegune hetk, igaüks meist. Seega hing, osa sinust, mis on erakordne. Osa sinust, mis tuli siia maailma teadmisega, et mina võin olla ükskõik, mida tahan. Teha mida ma tahan, saavutada kõike, millele tähelepanu pühendan.

Kui tahad midagi saavutada, siis pead seda eelnevalt endalt eeldama. See tähendab ootuste muutmist, mida oled uskuma pandud. Sina oled enda Dharma (elu eesmärk), oma saatus. „Mina olen piiratud. Ma ei vääri heaolu. Ma ei tule toime oma füüsiliste muredega. Vajan midagi muud abiks. Tervenemiseks pean võtma ravimeid. Keegi teine peab tegema seda minu eest.“ Kõigis meis on imeline teadmine, et Jumal on meis kõigis.

Olen aastate jooksul kirjutanud 37 raamatut. Viimaste aastatega olen selgeks saanud, et meis kõigis on kaks olemust. Mukdananda kutsus Egoks osa, mis tõukas välja jumala (EGO-Edge God Out). Vale mina. Vale mina on osa meist, mis ei ole autentne. See on ego.

Vale mina on alati see pool, mis proovib võita. Tahe asju omada, ennast tõestada. Saadame lapsed kooli ja ütleme neile…. Ole teistest parem, võida iga hinna eest jne. Nad jäävad uskuma seda, et nad on need kehad, kuigi see muutub ja sa ei leia seda enam kunagi. Meis kõigis on ka Kõrgem mina. Kõrgem mina on tegelikult hing, vaim, Jumal. Need kaks pidevalt omavahel mitte päris ei sõdi, aga…. meis on olemas lahinguväli.

Ma toon teile näite enda elust. Keegi Watkinsi nimeline on koostanud nimekirja. Sest kõige jaoks on tänapäeval nimekiri. 100 kõige mõjukamat ja elavat vaimset inimest. Koostati nimekiri 100st inimesest. Järjestati ühest sajani ja ka mina olen nimekirjas. Ma mitte ei ole ainult nimekirjas, vaid olen ka…. Selle jaoks on eri kriteeriumid, et nimekirja saada. Olen kolmandal kohal nende inimeste seas.

Seega minu Kõrgem mina, see vaimne pool. Ütleb mulle, et see pole oluline. Sa ei ole teistest parem. Sellepärast, et sind nimekirja on pandud. Sa ei peaks isegi sellest nimekirjast teadlik olema. Võibolla kõige vaimsemad ja olulisemad inimesed ei ole isegi nimekirjas. Nad isegi ei taha olla selles nimekirjas. Kuskil järjekorras ja hindamisel jne.

Aga siis on ka Ego pool, mis ütleb…. „Mis mõttes kolmas koht… Kuidas nüüd nii… Kes need sinust mõjukamad inimesed on… Ja kuidas sa nendest jagu nüüd saad….“ Käib selline pidev jändamine.

Sellel pole vahet, kes ma olen. Me kõik oleme pärit samast kohast… Kõik ka naaseme samasse kohta, aga ego ikka mõtleb, et: „Need kaks inimest nimekirjas…. Üks neist on Eckhart Tolle, aga teda abistas Oprah… Tema ise on alles 8ndal kohal… Tema saab iga nädal eetri aega ja see pole õiglane…. Siis on veel see Dalai Lama. Koos Eckhartiga võiks Dalai Lamast jagu saada… Või peaks kampa lööma Dalai Lamaga….“ Igatahes. Ego mängib meiega. Meis on ka osa, mis on Jumalik. Seda ma siin saates kõnetangi.

On ütlus Joel Goldsmithilt. Joel on kirjutanud mitmeid raamatuid ja “Igavikus” on üks neist. Joel ütles järgmist: „On olemas neid, kes jõuavad kohta, kus saavad aru, et on tühine, see pidev tõmblemine ja muretsemine asjade üle, mis kaovad. Asjad, mis muutuvad peale kätte saamist vaid varjudeks.“

Sel hetkel, kus inimene lõpetab asjade otsimise väliselt, otsides hoopis neid Jumalalt. Seda saategi täna siit saatest. Olen jätnud maha asjade tagaajamise. Raha, kuulsuse, võitmise ja vajaduse olla teistest parem. Sellega on aega läinud, aga see on olnud võimas teekond. Ütlesin kunagi oma endisele naisele. „Suudad sa ette kujutada…. Kas sa kunagi oma kõige metsikumates unenägudes… Kas oleksid ette kujutanud, et sa oled abielus kolmandal kohal oleva mõjukama vaimse inimesega.“ Ta ütles, et seda nimekirja tehes ei helistatud eelnevalt talle. Ta ütles samuti, et: “Ei tahaks sind küll ärritada kallis, aga sind ei ole mu metsikumates unenägudes.”

Kõrgemale tasemele liikumine on tegelikult mõistmine, et…. Raamatu “Täitunud soovide” teises peatükis, kutsun seda Kõrgemaks minaks. Seda defineeritakse väga täpselt Bulgaaria õpetaja Omraam Mikhael Aivanhovi poolt. Ta õpetas sellist asja nagu iidne teadus. Tema õpetused on väga võimsal kujul minu ellu sattunud. Olen õppinud tema kirjutusi, olen kuulanud vanu loenguid, mis toimusid viie, kuue ja seitsmekümnendatel. Võtsin täna kaasa ühe tema ütluse, mida teiega jagada sooviks. “Meie Kõrgem mina on täiuslik. Kõiketeadev ja kõikvõimas. Osake Jumalast endast. Puhas, läbipaistev, helendav kvintessents.“

Mulle meeldib see. Mulle meeldib hea kirjandus. Igaühes meist on olemas koht…. igaühes meist. Kõiketeadev, kõikvõimas, mis tegelikult on osa Jumalast. Ta ütles ka seda, et Looja on kõigisse olevustesse asetanud osakese endast. Säde. Vaim, millest ta ka ise koosneb. Tänu sellele vaimule saab iga olend muutuda loojaks.

See tähendab, et selle asemel, et oodata soovide täitumist, mingi välise allika läbi, saavad inimesed läbi oma mõtete, oma tahte ja hinge, kõiki toitvaid ja tervendavaid elemente, mida nad vajavad. Sellepärast ütles ta kõigile. Õpetused, mida teieni toon on Looja vaimult, mitte mateeriast. Säde. Säde, mis on meis kõigis. Ja see säde, tahan, et selle ära tunneksite. Sest see säde. Tahan, et te seda kasvamas näeksite. Väikesest sädemest, mida vaevu näeb. Väikeseks kübekeseks, osaks, jupiks. Suuremaks osaks. Et see säde sinu sees. See, mida siin näete…. Kasvab ja kasvab kuni see muutub suuremaks, kui sa ette oskasid kujutada.

TS Eliot, suur Ameerika luuletaja ütles…. „Me ei tohiks lõpetada avastamist. Kõigi meie avastuste lõpus. Naaseme tagasi kohta, kust me pärineme. Aga seda esimest korda endale teadvustada.“

Ma natuke parafreesin…. see oli natuke teisiti. Esimest korda teadmine. Arvan, et TS Eliot rääkis surmast. Mina aga mitte. Arvan, et see koht, kust me tulnud oleme, koht kuhu me läheme, me kõik. Lubades sellel sädemel muutuda millekski suuremaks, kui mingi tavapärane asi. Kus teeme mingi juhusliku heateo, oleme kirikus või sünagoogis. Pühapäeval või pühade ajal. Sellest võiks saada sinu olemus.

Indias oli suur õpetaja. Tema nimi oli Vivekananda. Vivekananda tuli läände noore ja elutarga õpetajana. Temalt küsiti küsimus…. „Kuidas sa saad ühendust selle Kõrgema minaga? Kuidas sa selle tõeseks teed?“ Ütlen teile seda, mida ta vastas. Ta ütles, et: „Kevadel minge ja jälgige puude õisi. Õied haihtuvad, kui vili kasvama hakkab. Ja samamoodi haihtub ka see Vale mina, see Ego. Kui Jumalik sinus kasvab.“

Peame lubama endal ära tunda seda, et sinus on säde, sest sealt sa tulid. Sinna sa ka naased. Kui see säde muutub osaks, jupiks ja aina suureneb. Siis jõuad kohta, mida kutsun  raamatus “Täitunud soovide” kolmandaks tasemeks, Kõrgeim mina.

Mis on Kõrgeim mina? See üllatab teid. Kõrgeim mina oled sina, millesse uskumist pole teile õpetatud. Teid on treenitud uskuma tavalisse teadlikkusse. Kõrgeim mina on see, kui hakkad aru saama enda ühendusest Allikaga, Taosse, Jumalikku, Jumalasse. On kolm olulist õpetust, mis tulid minu ellu enne selle saate ja raamatu “Täitunud soovid” kirjutamist.

Esimene oli raamat, mille kirjutas Uell Stanley Andersen, kes suri aastal 1986. Väga elutark õpetaja. Ta kirjutas raamatu nimega “Kolm maagilist sõna.” Paljud soovitasid mul seda lugeda. Päris raske lugemine, aga üldiselt mulle meeldib selline. Raamatus on 12 peatükki. Jõuad 12 peatükini ja endiselt ootad kolme maagilist sõna. Ta ei ütle, mis need on. Iga peatüki lõpus on meditatsioon. Meditatsioonis sa harjutad. Kasutades teadlikkust eneses, Kõrgeima mina äratundmisel. Lõpetuseks raamatus 12s peatükk, mille nimi on “Eemaldatud kaitseriie.” Kirjutab ta need sõnad: „See on kirjeldamatu saladus, ülim illusioon. Võti rahule ja võimule. Sina oled Jumal.“ Need on kolm maagilist sõna.

Kui võtad vastu selle suure tõe ja oled nõus seisma sellel kõrgel kohal. Universumi teadlikkus avaldatakse sulle seest. Jumal on seal. Tema vaatab läbi sinu silmade. Kes on sinu teadlikkus. Kes on tegelik sina. Sa ei ole osa Jumalast, sa oled üleni Jumal ja Jumal on sina.

See on hirmutav teadmine, meile seda ei õpetatud. Ma ei ütle nüüd seda, et välja minnes ütled kõigile, et vabandage, aga mina olen Jumal. ☺

Naerame, sest mõtleme Jumalale, kui olendile, kelle me ise endale ette oleme kujutanud, egolik jumal. Jumal kes on vihane. Jumal, kes tahab eri teeneid, Jumal kellel on võime tervendada, aga ei tee seda.

Jeesus kasutas Uues Testamendis Jumala kirjeldamiseks teisi sõnu. Sellest Jumalast mina räägingi. Tsiteerides teda: “Jumal on armastus. See, kes elab armastuses, elab minus ja mina temas.” Jumal on puhas, tingimusteta ja õnnis armastus. See sa oledki.

Teine suur õpetaja oli mees nimega Neville. Neville Goddard. Suri 1972a. Pidas loenguid Californias nelja, viie ja kuuekümnendatel. Lugesin tema raamatut “Teadlikkuse jõud” seitse korda. Kinkisin ka kõigile oma lastele selle. Lapsed ütlesid, et tore, aga see on liiga keeruline. Võibolla siis ongi minu Dharma seda selgemaks teha. Peatükk 27 raamatust, viimane peatükk raamatust “Teadlikkuse jõud.” See ütleb järgmist: „Kõiges, mis on loodud ja kogu igavikus. Kõigis olemuse kuningriikides.“ Kõige ilusam fakt on see, mida kirjeldatakse esimeses peatükis. Sina oled Jumal. Sina oled see, kes ma olen. Sina oled teadlikkus, sina oled looja. See on müsteerium. See on saladus, mida teavad prohvetid läbi aegade. See on tõde. Mida ei saa teada intellektuaalselt.

Kui tahad midagi intellektuaalselt mõista, siis pead seda analüüsima, formuleerima, õppima seda, vaadata mida teised eksperdid ütlevad ja siis jõudma järeldusele. Kui tahad midagi aga vaimselt mõista. Pead seda esmalt kogema. Pead seda sisimas teadma. Uus Testament, mille enne “Täitunud soovid” kirjutamist läbi lugesin. Koht, kus Jeesust kividega surnuks hakatakse viskama. Ta küsib, miks teda surnuks visatakse. Öeldakse, et ta rüvetab Jumalat. „Sa oled mees,  aga väidad, et oled Jumal.“ Jeesus vastab oma sõnadega: “Kas teie seadustes pole mitte kirjas, et mina ütlesin: Teie olete Jumalad.” Teie kõik, me oleme kõik Jumalad. Mitte see Jumal millest meile räägitakse, mis meist väljas pool asub. Vaid see Jumal, mis on armastus. Jumal, mis on täiuslik armastus. Hing, mis tahab laieneda, sest ta on lõputu ja ei taha olla piiratud.

Sattusin suurepäraste õpetuste peale, mis mulle saadeti. Need ilmusid ellu moel, mida paljud juhuseks peavad, aga saame vaikselt aru, et siin Universumis ei ole juhuseid. Kõik asjad, mis juhtuvad… Keegi meist suurem liigutab neid. Need olid “Mina olen” arutused. Tsiteerin nüüd nendest: „Kõikide universumis olevate esimene väljendus. Olgu see siis sõnaliselt, mõtte või tundena, selleks on “Mina olen”.

Enese vallutava Jumalikkuse tunnustamist, õpilane, sina, mina, meie kõik. Püüdes mõista ja kasutada seda lihtsat, kuid võimast seadust. Peab kontrollima paremini oma mõtteid ja väljaütlemisi. Sõnades või teisiti, iga kord kui ütled: Mina ei ole, mina ei saa, mul ei ole, sina oled. Teadlikult või mitte, kägistad sa võimast olevust endas. Need sõnad “Mina olen..” Avasin selle saate sõnadega “Mina olen terve.” Ma olen täie tervise juures. Mis te arvate, kust see tulnud on? Mida need sõnad tähendavad?

Kiire tagasivaade Moosese jutule. Mooses, see väike lapsuke, kes sündis ajal, kus vaarao käskis, kõik meessoost lapsed jõkke uputada. Moosese ema asetas lapse korvi ja lasi mööda jõge vooluga allapoole. Vaarao tütar leidis Moosese. Vaarao tütar kasvatas Moosest, kui oma poega. Vaarao pojapojana sattus hilisemate aastate jooksul ta konflikti. Ta nägi pealt Iisraeli orja väärkohtlemist ja lõpuks ta tapeti ning Mooses pidi lahkuma, sest ta kartis enda elu eest. Ta läks sügavale Siinaisse. Seal abiellus oma naise Sipporaga, sai lapsed ja hakkas karjuseks. Nagu raamatus kirjutab. Ta satub üks päev põleva põõsa otsa. Põõsas, mis ära ei põle. Põõsas kõnetab teda, et mitte valesti tsiteerida, võtsin ma kaasa oma hotellist Piibli….“Ega sa nüüd Piiblit ei varastaks Wayne…. Ei, ma panen selle ikka tagasi.“ ☺

Põõsas räägib, Exoduse kolmandas peatükis: „Mooses, Mooses.“ Esimesed sõnad, mida Mooses talle vastas olid: “Siin ma olen.” Siis puu ütles: „Lähemale tulles võta ära jalast sandaalid, sest siin on Püha maa.“ Jumal ütleb Moosesele, et ta läheks vaarao juurde ja vabastaks oma rahva. Mooses, aga selle peale, et: “Oot oot… Kes olen mina ja kes oled sina.“ Mooses ütleb Jumalale: „Kes olen mina, et peaksin vaarao juurde minema ja Iisraellased Egiptusest välja viima?“ Siis ütles puu: „Mina olen sinuga ja see on märk, et olen su saatnud, kui oled vabastanud inimesed, siis hakkad sellel mäel Jumalat teenima.“ Mooses ütles Jumalale: „Kui jõuan Iisraeli lasteni ja ütlen neile, et teie isa, Jumal saatis mind. Ja nemad vastavad. Mis on tema nimi? Mis ma selle peale vastan?“ Jumal vastab Moosesele: „Olen see, kes ma olen. Ütled Iisraeli lastele sama. Mina Olen saatis mind teie juurde. See on minu nimi igaveseks. Ja see on minu mälestusmärk kõikidele tulevastele generatsioonidele. Minu nimi on Mina olen, mis ma olen.”

Iga kord, kui kasutate sõnu “Mina olen”, lausute Jumala nime. Kõige pühamast raamatust. Iga kord kui ütlete sõnu… Mina olen nõrk, vaene, õnnetu, haige, ma ei saa enda ellu seda mida tahan, siis sa rüvetad Jumala nime. Jumal ei ütelnud, et mina saan. Mu nimi on: Loodan et kõik saab korda. Mu nimi on: Võibolla saan selle, mida tahan, aga vist mitte. Ta ütles: “Mina olen see, mis ma olen”. Pead oleme teadlik, kuidas kasutad sõnu “Mina olen”. Mina olen tugev, mina olen terve, mina olen rahul. Isegi kui meeled, midagi muud ütlevad. Mina olen.

Ja nüüd, kui liigume põhiosani selles saates. Näete, et pannes sõnad “Mina olen” lausetesse oma mõttes. See on väga võimas relv, et enda ellu tõmmata asju, mida soovid. Aru saada enda Jumalikkusest. Mina olen Jumal, ei ole rüvetamine. See on sinu identiteet. Eelnevalt mainitud õpingute. Eriti Neville töödes ja Andersoni ning “Mina Olen” aruteludes. Panin sellest kokku Täitunud soovide viis alustala, et saaksite tõmmata ligi ja saada inimeseks, kelleks tahad.

Mäletate tsitaati, mis oli ujula seinal? Kui tahate saavutada ükskõik mida, saada ka teadlikuks inimeseks. Peab seda endalt eelnevalt eeldama. Pead ennast nii nägema ja ei tohi karta ütlemist, et: Mina olen alati ühenduses enda Allikaga, Jumaliku mõistuse, Tao ja Jumalaga. See, mis on kõige looja. Mina olen osa sellest. Esimest nendest alustaladest nimetan ma “Kujutlusvõimeks”.

Kujutlusvõime. Paljud meie kuulsamatest mõtlejatest on rääkinud kujutlusvõimest. William Blake ütles: „See, mis nüüd on tõestatud, oli kunagi ettekujutlus.“ Mõelge korra selle tähtsusele. Kui tahad midagi enda ellu, inimene kelleks tahad saada, manifesteerida midagi uut ja võimast oma ellu… mis iganes. Kõigepealt tuleb seda ette kujutada. Kujutlusvõime. See on sinu ja ainult sinu. Sina saad ette kujutada mida iganes tahad. Sõltumata sellest, mida keegi ütleb. Sõltumata sellest, mida meeled sulle ütlevad. Sõltumata vastupidistest tõestustest. Sina saad sisestada ettekujutlusse kõike. Ja “Mina olen” esindab seda, mida sa oma ellu tahad ja muudab selle reaalsuseks. Einsteini kuulsaim ütlus on: „Kujutlusvõime on olulisem, kui teadmine. Teadmine on piiritletud. Kujutlusvõime on lõputu.“ Sisestades ütluse “Mina olen” oma ettekujutusse….

Paljud teavad ja lehtedes on sellest kirjutatud, et paar aastat tagasi diagnoositi mulle leukeemia. Mingi aeg hakkasin uskuma neid asju, mida mulle räägiti. Nagu seda, mis juhtub leukeemia haigetega. Viimaste aastatega on minuga toimunud hämmastavad ja uskumatud asjaolud. Olen tundnud ennast väga tugevalt, elavalt ja ühenduses oma Allikaga. Teadmine. Põhiliselt tean ma sisimas, et elu iseenesest on seksuaalsel teel leviv, surmav haigus. See on fakt.

Ma ei ütle, et pead panema enda ettekujutlusse “Mina olen ja mina elan igavesti.” Iga moment, mis sul aga on, enne, kui sind kutsutakse, võib olla erakordne ja võimas moment, kui elad selle järgi. Selle otsuse ma tegingi. Ma pole kunagi ennast nii võimsalt tundnud. Nii nagu olen seda viimased aastad tundnud. Hetkest, kui teadvustasin enda ettekujutlusvõime jõudu. Sinna millegi sisestamisest ja selle järgi elamisest. Einstein ütles kunagi: “Kui tahad, et su lapsed oleks targad, siis loe neile muinasjutte. Kui tahad, et nad oleks veel targemad, siis lugege neile rohkem muinasjutte.“

See on ka üks põhjustest, miks ma lasteraamatuid kirjutan. Et anda lastele võimalus kujutlusvõime avastamiseks, väikestest poistest ja tüdrukutest saati. See, mis minul on kujutlusvõimes, seal on silt “Ära sega”. Tõmban selle nagu kardina ette. Ma ei taha, et keegi mind segaks. Või muudaks minu meelt, mis on mulle võimalik ja mitte. Sa ei tohiks kunagi sisestada oma kujutlusvõimesse ühtegi mõtet, mida sa ei taha teostada. Kunagi ei tohiks tahta kujutlusvõimet reostada. Sellega, milline elu varem oli. Kujutlusvõime on sinu oma. Ära lase kellegil ennast mõjutada. Mitte kunagi ära lase endale öelda, mis on sinu jaoks võimalik või mitte, sinu ettekujutlustes.

Mina kutsun seda alatuks elevandiks. Noorena, kui tulin koolist koju. Küsisin proua Scarfi käest, mis tähendab alatu elevant. Ta küsis, kust ma seda veel kuulsin. Ütlesin, et õpetaja Pool rääkis direktoriga. Ta rääkis, et Wayne oli klassis ja ta kutsus mind Alatuks elevandiks. Scarf võttis toru ja helistas juhatajale ja ütles, et Wayne ajab alati kõik sassi. Ta ei ütelnud, et klassis on alatu elevant. Ta ütles, et ta on häiriv element klassis. Häiriv element on keegi, kes kujutab ette, et võib teha kõike, et kõik on võimalik.

Jällegi on see hea ütlus Uuest Testamendist: „Jumalaga on kõik võimalik.“ Öelge nüüd teie…. Mis siin ütlemata jäetakse? Mis jääb välja lausest… Kõik on võimalik. See ei jäta välja meie võimet gravitatsiooni eiramiseks, et võime hõljuda. Et võime ennast parandada, luua heaolu, muuta maailma.

Ütlesin täna ühele pealtvaatajale siin, et kui see sõnum jõuab maailma, siis suudame nihutada kogu planeedi teadlikkust. Kui piisavalt paljud hakkavad uskuma. et see, mida me ettekujutlusse asetame, maailm kus elada tahame, et sellel ei ole piiranguid. Maailm, mis põhineb armastuse, headuse, Jumala teadvuse, hinge ja Jumalikul mõistusel. Mina usun seda. Me peame seda tegema oma kujutlusvõimega. Kui kõik koos hakkame uskuma, et saame sellist maailma luua. Televisioon saab sellised saateid teha. Sellepärast ma osa võtangi. Sest tehakse selliseid saateid. See tuleb meie kodudesse. Kõike võimaldav energia. Mitte viha ja vägivalla energia. Kõik see muu jama, mida näeme reklaamides jne. Eriti see vägivald ja ülbus üksteise vahel, mida räägitakse. Seda siin ei näe, sellepärast ma siin olengi. Kogudes annetusi sellele ja teistele saadetele. Einstein jällegi ütles: „Loogikaga saame punktist A punkti B, aga kujutlusvõimega saame kõikjale.“ See on esimene alustala Täitunud soovidel

Teiseks alustalaks…. See on väga oluline ja tähtis. Kutsun seda “Elamine lõpust”. Sellest on juba keerulisem aru saada. Sooviks taas pöörduda Uue Testamendi poole, Romans 417. Tema kohaloleku ajal. Keda ta pidas Jumalaks. „Kes annab surnule elu ja nimetab asju, mida ei eksisteeri nagu need oleks olemas. Nimetad asju, mida pole olemas, nagu need oleks olemas.“

Need on väga tähtsad ja olulised sõnad. Pead olema suuteline nimetama asju, mis ei ole veel olemas. Ja manifesteerima need oma füüsilisse ellu. Pead olema suuteline endale ütlema. Nimetan neid asju, milleks tahan saada nagu need oleks juba olemas. Sisestad need oma kujutlusvõimesse. Ilma hirmuta, fraasiga “Mina olen” kõik mida luua tahad.

Kui mul on aeg kirjutada uus raamat. Ma isegi ei tea, millest see on vaid tean, et see hakkab minu sees elama. See on nagu kutsumus või kirg. Olen kirjutuslaua taga ja kõigepealt kirjutan pealkirja. Enne kui jõuan isegi ühe sõna kirjutada. Tegin seda ka selle raamatuga “Täitunud soovid”. Võtan paber kaaned…. Võtan kaaned ja palun kirjastajal, et nad teeksid raamatu selle pealkirjaga. Panen selle teise raamatu ümber. Asetan seejärel selle kirjutuslauale. Ralph Waldo Emersoni, Jeesuse, Yogananda, oma laste pildi kõrvale ja kõigi, keda armastan oma elus. Vaatan seda kolme põleva küünla kõrval, mille alati süütan, kui seal istun. Istun ja vaatan seda ümbrist. See oleks nagu…. Vaatan seda kui….. Seda raamatut päriselt veel ei ole olemas… Vaatan seda nagu see oleks juba olemas.

Kui minu leukeemia diagnoos avaldati ja pidevalt öeldi, et seda ei saa ravida. Seda sa ei saa muuta. Lapsed, kes seda mulle saatsid, neile ütlesin, et nad seda enam ei teeks. Nemad ei saanud sellest muidugi aru. Küsisin, et mis osa lausest “Mina olen terve” sa aru ei saa. Sest mina sisestasin selle enda ettekujutusse.

Mul on üks hea tsitaat mehelt nimega Neville. See kõlab järgmiselt: „Heida kõrvale väljanägemine, olekud, põhiliselt heida kõrvale kõik oma meeled. Need, mida silmad ja kõrvad sulle ütlevad. Need, mis takistavad sinu soove. Mis iganes sa oma ellu tahad. Heida kõrvale välimus, asjaolud ja kõik oma meeled. Kõik, mis takistab sinu soove. Toetu eeldusele, et sa juba oled see, mida sa tahad olla.“

Sellel pühendunud eeldusel, Sina ja sinu igavese olevuse, see eriline sina, see millest siin saates räägime, ühinete loovas koosluses. Koos igavese olevusega, Jumalaga, kõik on võimalik. Jumal ei kuku kunagi läbi. Sina oled osa sellest, mis kunagi läbi ei kuku. Sinust saab midagi enamat kui osake, enam kui tükk. Seni, kuni sellest saab ülevoolav teadmine, et sinus on olemas see Jumalik võime. Selleks ei ole vaja meelte tõestust.

Kirjutasin mõned aastad tagasi raamatu. Pealkirja pannes uurisid kirjastajad, kas ikka on õige. See oli “Näed seda siis, kui usud seda.” Mitte teisiti. Inimesed ütlevad, et usun, kui näen. See ei tööta nii. Näed seda siis, kui sisimas on teadmine. Neville ütles samuti ka: „Et luua parem versioon endast, pead sa juba eeldama, et sa oled. See, kes sa olla tahad ja siis selles usus elada.“

See läheb vastu paljule, mida teile on õpetatud, sest usute seda, mida teie silmad ja kõrvad teile reaalselt näitavad. Nii palju teame läbi oma meelte. See väike osake, ma ei saa seda isegi korralikult näidata. Kõik see, mis on teadmata, on nähtamatu kujutlusvõimes. Suurem osa meie tähelepanust on suunatud uskumustele, mis on tõene ja mis on väär. Pannes “Mina olen” ettekujutlusse. See on intellektuaalne tegevus. Elada aga lõpust, see tähendab, et kujutad ette asju nii nagu need oleks juba olemas. Hakkad endale ütlema… Sa ei pea seda teistele ütlema. Sa ei pea seda kirjutama. Selleks ei pea saama teiste heakskiitu. Sa ei pea netist otsima. Sa ei pea midagi sarnast tegema.

Mul on olnud maagiline kogemus. Kui kirjutasin “Täitunud soovid” raamatut. Minu ellu tuli mitmeid Jumalikke asju. Minu ellu tuli mees Brasiiliast nimega John of God. Viisil, mis oli sügavalt elu muutev. Raske on isegi leida selleks sõnu. Samal ajal tuli ka üks naine minu ellu. Naine Bulgaariast. Ta on täna siin. Nimega Mira Kelley. Ta leidis midagi internetist. Surmaga silmitsi kogemusest. Naisest Hong Kongist, kelle nimi on Anita Moorjani. Ta on samuti nüüdseks kirjanik. Ta on kirjutanud võimsa raamatu. Lugesin seda lugu Anita kohta ja tundub, et teisel veebruaril, aastal 2006, viidi see naine haiglasse Hong Kongis. Ta oli juba 5 aastat haige. Organid olid juba seiskunud. Pere kogunes haiglasse. Abikaasa, kes ka täna siin on. Mul on olnud au teda kohata. Hea mees nimega Danny. Arstid ütlesid perele ja mehele, et need on tema viimased tunnid. Ta kaalus sel hetkel kuskil 40 kg. Anita ärkas 30 tunnisest koomast. Ja tal on rääkida lugu, mis on nii lummav. Ta on siin Hong Kongist, et teiega jagada mõnda õpitud õppetundi koomas oldud ajast. Tagasi tulles ja meile sellest õpetama. Ta on kauneim inimene, keda kunagi kohanud olen. Au on olnud ka kirjutada tema raamatule eessõna. Ta on täna meiega siin. Anita Moorjani.

Wayne Dyer: Istume.

Anita Moorjani: Tere õhtust kõigile.

Wayne Dyer: Räägi siis meile Anita. Oled koomas, abikaasa sosistab kõrva ääres, pere ootab palatis, et sa oma viimase hingetõmbe teeks. Mida sa nägid, teada said ja meile õpetad?

Anita Moorjani: Rääkida on väga palju. Isegi kui olin koomas. Olin ma enda ümber olevast teadlik. Tagasi mõeldes muutun alati tundlikuks. See oli 5 aastat tagasi, aga tundub nagu see oleks olnud eile. Olin koomas, aga olin teadlik kõigest, mida arstid teevad. Teadsin, mida abikaasa teeb, ema nuttis sest arstid ütlesid neile, et mu organid enam ei tööta ja suren paari tunni pärast. Tahtsin neile öelda, et tunnen ennast hästi ja kõik on korras. Aga ei suutnud seda ja ma ei saanud sellest aru. Iga hetk tundus, et mind tõmmatakse sellesse draamasse ja mu tunded suunatakse emale ja vennale. Samal ajal tundsin, et mind tõmmatakse ka eemale. Tundus nagu mu energia või teadlikkus laienes. Laienes ja laienes, üha suuremaks ja suuremaks. Tundus nagu ma tunneks kõigi tundeid. Tundsin abikaasa tundeid. Tundsin, mida ema ja ka ringi jooksvad arstid tundsid. Püüdes minu elu päästa ja siis tuli teadlikkus. Mida saan vaid kirjeldada tingimusteta armastuseks. See oli nagu ma oleks ümbritsetud sellest tingimusteta armastusest ja sellega mõtlen ma täiesti tingimusteta. Ma ei pidanud selleks midagi tegema. Ei pidanud ennast tõestama või olema keegi teine. Mind armastati tingimusteta. See oli nagu… Isegi asjad, mis tundusid elus valesti tehtud. Keegi ei andnud mulle hinnanguid ega midagi. Oli ainult kaastunne. Ja ma mõistsin seda. Mõistsin seda, miks ma tegin elus asju, mida ma tegin. Kõik, mida ma tegin oli tingitud füüsilise keha piiratud võimalustest.

Wayne Dyer: Vaatasid oma keha ja sulle anti võimalus. Võimalus tagasi sellesse haigesse kehasse minna. Mida sa tegid?

Anita Moorjani: Ma tundsin oma isa kohalolekut. Tema suri 10 aastat enne mind. Tundsin ka oma parimat sõpra, kes suri kaks aastat tagasi ja ta oli mulle kui õde.

Wayne Dyer: Kas sa tundsid koomas olles, et tagasi tulles on sul vaja midagi kõigile õpetada ja mis see oli?

Anita Moorjani: Tundsin, et tagasi tulles on mul suur eesmärk. Sest algselt ma ei tahtnud kehasse tagasi tulla, kuna see oli nii haige. Teispoolsusel oli nii palju tingimusteta armastust. Sealt on raske lahkuda ja saan aru kõigist, kes on kedagi kaotanud, et tahetakse sinna jääda. Aga sain ka sõnumist aru. Sain aru, et hetkel polnud minu aeg minna ja mul oli ülesanne. Mul oli eesmärk, mida ma polnud veel täitnud. Hakkasin aru saama, et isegi oma eesmärgi täitmiseks, ei pea ma midagi taga ajama või välja mõtlema. Pean lihtsalt tagasi minema ja nautima elu. Ei tohiks karta olla mina ise. See oli kõik, mida tegema pidin. Tundsin ka seda, et meil abikaasaga on eesmärk veel täita. Abikaasa on mulle kui hingesugulane, kes minuga kogu see aeg rääkis. Hoides mu kätt ja minuga rääkides. Olin sellest teadlik.

Wayne Dyer: Õppisid väga olulisi asju. Kas mõte oli selles, et peab olema positiivne mõtleja?

Anita Moorjani: Ei, sellest ei piisa. Ma ise olin alati positiivne ja olin teistele meele järgi. Olin alati positiivne, sest ei tahtnud kunagi teisi segada või tülitada. Õppisin, et positiivsena olemisest on olulisem olla sina ise. Õppisin, et see on kõige olulisem. Olla sina ise. Sellepärast me siin olemegi. Me oleme osad Jumalast, me oleme kõik üks. Ilma kehata tundsin, et olen ühenduses kõigi ja kõigega.

Wayne Dyer: Kas hirm oli osa sinu elust ja põhjus, miks olid haige?

Anita Moorjani: Hirm oli enne haigestumist suur osa minu elust. Elasin kogu elu hirmus, et ei ole piisavalt hea. Hirm haiguste vastu. Hirm, et ma ei vasta teiste ootustele. Surma lähedane kogemus õpetas mulle, et karta pole midagi. Kui mulle anti valik, siis tundsin, et olen jõudnud kohta, kus pidin otsustama, kas tulla tagasi või mitte. Minu isa ja parim sõber ütlesid mulle: „Nüüd kui sa tead, kes sa oled. Mine ela oma elu täiel rinnal ja ilma hirmuta.“

Wayne Dyer: Oled sa seda teinud?

Anita Moorjani: Jah… olen küll.

Wayne Dyer: See läheb aina paremaks. Raske on Anita Moorjani lugu trumbata. Õpetused siin on täis elutarkusi.

Kolmandaks Täitunud soovide alustalaks on omasta täitunud soovi tunne. Oleme nüüd siin…. Oleme kasutanud oma kujutlusvõimet. Sisestasime midagi oma kujutlusvõimesse. Vormis “Mina olen”, mis on Jumala nimi. Mina olen tugev, terve, edukas. Mina saan töö mida tahan…. Ükskõik, mis see ka poleks. Mina olen.

Seejärel nimetad asju, mida pole, nii nagu see oleks juba olemas. Nüüd liigud aga mõtlevast maailmast välja. Sest midagi intellektuaalselt mõista, on erinev sellest, kui midagi vaimselt mõista. Vaimselt tundmise jaoks pead seda eelnevalt kogema. Selleks, et kogeda, pead seda kogema oma kujutlusvõimes. Vormil “Mina Olen”. Aga selleks pead seda tundma.

Tunded leiavad aset meie kehades. Neville ütleb… See lause on ka mu voodi kõrval. „Muuda oma tulevane unistus olemasolevaks faktiks. Eeldades tunnet nagu soov oleks täidetud.“ Mis iganes sa elus kogeda tahad. Tuletan meelde, et kujutlusvõime on kõigil enda oma. Kõik, mis kunagi olemas on olnud oli eelnevalt ettekujutus. Seega kõik, mis tulevikus eksisteerib, peab eelnevalt olema kellegi ettekujutus.

Henry David Thoreaul oli hea edu definitsioon. Parim, mida ma kunagi kuulnud olen. Ütles, et: „Kui lähed enesekindlalt edasi oma unistuste suunas ja püüdled elu poole, mida ette kujutad, siis puutud sa kokku tulevase eduga. See jahib ja järgneb sulle, kui kujutad ette seda, mida tahad enda ellu ja kui hakkad seda tundma.“ Kuulake Nevillet. See on mu lemmik tsitaat tema raamatust. „See, millena ennast tunned, seda sa oledki.“ Sulle antakse seda, mis sa oled. Eelda seda tunnet endas. Nii nagu sul oleks soovitu juba enda käes ja su soov peab täituma. Ela tundega, et oled see, kes olla tahad ja selleks ka saad. Iga tunne loob alateadliku mulje. Kui seda ei vastanda tugevam tunne, siis see ilmneb.

Sinu tunded erinevad mõtetest. Tundeid sa koged oma kehas. Kahest tundest ilmneb tugevam. „Mina olen terve“ on tugevam tunne, kui “Ma saan terveks”. “Mina olen terve” ütleb, et ma tunnen ennast tervena. Ja mina tunnengi ennast tervena. Ma tunnen ennast hästi. Ma ei hinda seda, kas ma olen terve. Selle järgi, mis on paberile kirjutatud. Või selle järgi, mida keegi teine ütleb. Mina elan oma elu. Tundes enda kehas, et ma olen tugev ja võimekas. See pole lihtsalt midagi, mida ütlen. See pole afirmatsioon.

Afirmatsioon on intellektuaalne harjutus. See on vaimne teadmine, et mina olen terve. Ma olen rahul, ma olen edukas. Neville sõnad on alateadlikud. Kõik sinu tunded moodustavad alateadliku väljenduse sinu kehast ja teadlikkusest. Pead mõistma oma alateadvust. Alateadvus kontrollib sinu elu. 97% kõigest, mida sa teed juhib sinu alateadvus. Kui alateadvust programmeeritakse, siis see reageerib kõigele, mida sinu teadvus sinna asetab.

Olin 18 aastane. Olin mereväes neli aastat. Mind saadeti Marylandi kooli, et õppida raadiot ja krüptograafiat. Veetsime iga päev 1,5 tundi, esimese 4 nädala jooksul trükimasina taga morse koodi õppides. Minu teadvus õpetas alateadvusele. Teie alateadvus töötab pidevalt. Istute ja vaatate hetkel saadet. Tõusite püsti, panite teleka puldist tööle, riietusite, sõite, käisite vetsus, lähete tööle, istute autosse, sõidate tööle. Te ei mõtle kõigele sellele. Kõik, mis teie elus toimub ja kõik siin ruumis. Teid tõi siia alateadvus. Te ei pidanud igale väikesele asjale mõtlema. Kunagi oli aeg, kus te seda pidite. See harjumuspärane alateadvus juhib teie elu.

Seega… olen 18 aastane ja õpin morset. Tähestik käib umbes nii….Dada Dada dit da dit da dit dit dit did it tada tada tada tada tada did.. See on A-st P-ni. Kontrollige, kui tahate. See oli 53 aastat tagasi. Alateadvus teab endiselt seda kõike. Te teete sama asja ainult, et mitte morse koodiga. Programmeerite oma alateadvust…. Ma ei saa seda teha…Ma ei näe hea välja… Olen ülekaaluline…Ma ei saa selle ja tollega hakkama…. Ikka on see alles, 53 aastat hiljem ja nii lähemegi läbi elu koos alateadliku programmeerimisega. Koos teadmisega, et sina ei juhi ega pole võimalust arenemiseks. Sellise mõtteviisiga. Alateadvust mõjutavad kõige enam sinu tunded.

Tunde muutmine, muudab saatust. Tunde muutmine on saatuse muutmine. Kirjutage see ülesse. Pange see seinale. Mina vaatan seda kodus pidevalt. Tahan seda harjutada. Pannes alateadvusse tunde sellest, mida tahan enda ellu ja siis seda tunda. Mitte ainult sellele mõelda. Seda tuleb tunnetada.

Neville eelduse seadus ütleb seda. Kui eeldus sellest, milleks tahad saada on püsiv, seni kui sellest saab domineeriv tunne, siis sinu soovi täitumine on möödapääsmatu. Pead kõigepealt eeldama tunnet täitunud soovist. Seda kõigis eluvaldkondades. Pead endalt küsima, mis tunne on olla edukas, mis tunne on olla rahul, mis tunne on olla terve?

Mina pidin seda endale meelde tuletama, kui leukeemia diagnoositi. Aega läks umbes 30 minutit, kui sain aru, et kõik, mis mu ellu tuleb, on olnud õnnistus. Peaaegu kõik mured elus. Olgu see siis sõltuvus või elamine hooldekodus, lahutus naisest. Selle kõige valu. Mis iganes see oli.

Mul oli hea sõber Elizabeth Kubler-Ross. Ta suri paar aastat tagasi. Ta kirjutas palju surmast ja suremisest. Tal oli ilus ja tähtis sõnum meile. Ta ütles: „Kui katad mäe tuulte eest, siis ei näe kunagi luiteid kivis. Mäe luidete ilu tuleb tänulikkuse võimest tormide vastu meie elus.“

Sarnaselt nagu tänulikkus nende asjade vastu, mis meie ellu tulevad. Peate uuesti treenima oma alateadvust. Ja alateadvus vastab sellele, mida sa talle soovitad. Alateadvuse juures on huvitav see, et ta ei suuda eristada sinu tunnete, selle mida sa ette kujutad ning tunned ja selle vahel, mida sa igapäevaselt elus päriselt tunned. Kui tunned ennast pidevalt kurvalt, masenduses või mis iganes, siis sinu alateadvus võtab selle vastu. Ah, et see ongi see, mida sa oma ellu tahad. Ja universaalne teadvus, millega oleme kõik ühenduses, see, mida kutsume Loojaks ja Jumalikuks, Taoks või mis iganes sa tahad, see hakkab sulle andma kogemusi, mis vastavad sellele mida sa tunned. Seega su keha vastab sellele, mida sa oma alateadvusse paned. Pead selle ümber treenima. Sest 53 aasta pärast sa endiselt oskad õpitud morse koodi….

Morse kood on veel ohutu. See ei tee kellelegi liiga. Aga kui programmeerin alateadvusse tundeid nagu… Vaene mina, ma ei saa midagi parata…teised on süüdi, et ma ei saa olla terve, õnnelik jne… Kui elad sellise teadvusega, siis tunnedki seda pidevalt. Tunded tekitavad saatust, mida sa tahad. Kui tunned piisavalt kaua, et sellest saaks domineeriv tunne, siis soovi täitumine on möödapääsmatu. Mis on siis see põhi tunne, mida tahad tunda? Armastuse tunne.

Armastus on tunne, mida pead eeldama. See on sõnum, mida Anita teile rääkis. Kui asetad armastuse tunde. See ongi kõik, mis teispoolsuses on. Ta proovis seda seletada ja ma aina tõukan tagant. Ma olen 71 aastane ja valmistun selleks. Ma tahan teada, mis seal on. Me kõik tahame seda teada. Tema ütles, et seal on ainult puhas armastus. Armastus, millega sind üle valatakse. Ümbritsege ennast sellise armastusega. Elage ja võtke teadmiseks, et Jumal on armastus.

Neljandaks Täitunud soovide alustalaks on Tähelepanu. See on väga oluline. Kujutlusvõime suudab teha kõike, mida küsid. Vastavalt sellele, kui suur on sinu tähelepanu. Seega, kui palju tähelepanu sa pühendad oma soovidele.

Ütleme, et… näiteks minu leukeemia jama. Lapsed kinkisid äsja mulle ilusa kingi. Mul ei olnud seda ja nad tahtsid, et ma 21 sajandisse jõuaks. Selle nimi on Ipad. Ma alles sain endale emaili aadressi. Ma ei ütle seda kellelegi. Seal on imeline võimalus, mis võiks ka meil päriselt olla. Selleks on prügikast. Ma polnud seda kunagi varem näinud ja nad selgitasid seda mulle. Kõik mida sa ei taha… vajutad lihtsalt sellele nupule ja see kustutatakse. Sellel on isegi väike heli. Siis on veel üks nupp, millel kirjas….Kustuta. Paned asja prügikasti ja siis kustutad. Ja see on igaveseks kadunud. Sedasi tasuks ka tähelepanu kasutada.

Neville järgi on olemas kahte sorti tähelepanu. Subjektiivne tähelepanu ja eesmärgipärane tähelepanu. Need on erinevad. Kasutada oleks vaja subjektiivset tähelepanu. Neville järgi on suur vahe sellel, kas kasutad tähelepanu eesmärgipäraselt või kasutad seda subjektiivselt. Võime tuleviku muutmisest tuleneb viimasest.

Ükskõik, mida oled kujutlusvõimesse asetanud. Lähed sa oma reaalsusesse ja mõtled sellele nagu see oleks juba olemas. Mina olen. Mul on selle kohta reegel. Ära vigise ja ära seleta. Sa ei pea selgitama asju, mida paned kujutlusvõimesse. See on täielikult sinu. Minu varasem õpetaja elus… Abraham Maslow. Ta ütles, et saa sõltumatuks teiste inimeste arvamusest. Usu endasse.

Subjektiivne tähelepanu. Sina ja ainult sina. Oled subjekt, kes suudab mõjutada oma kujutlusvõimet. Sina elad nii nagu su tulevased soovid on juba täitunud. Eesmärgipõhine tähelepanu. Sinust saab tulemuslik eesmärk, mida teised inimesed ütlevad, milline sa pead olema jne. Subjektiivne tähelepanu… Minu on minu.

Ma kutsun seda superliimi meetodiks. Kui mul on mingi eesmärk… kaasa arvatud see samune saade. Kui mul on mingi eesmärk viia see saade ellu. Ja selle valmimiseks läheb vaja palju raha, mitmed inimesed peavad kokku tulema jne. Iga päev pean minema oma kirjutusnurka. Kunagi ei anna alla. Isegi, kui mul pole kirjutamise tuju. 4-5 tundi iga päev, sest ma Super liimin. Liimin super liimiga selle enda kujutlusvõimesse. Ma ei luba kellegi teiste arvamustel ennast segada. Ükskõik, mida teised ütlevad. Minu eesmärgid on sinna kinni liimitud. Kujutlusvõimel on “Ära sega” kardinad ka ette veel tõmmatud.

Kasutage seda. Ärge laske ennast häirida, arvamustest, internetist. Ärge laske endale öelda, mis on ja ei ole võimalik. Tahan veelkord rõhutada, et see kõik toimib. See tõesti toimib. Kui panustate isegi minimaalselt seda, millest täna rääkinud olen. Teadmine, kui võimas teie kujutlusvõime on, tundmine nii nagu soovitud asi oleks juba olemas. Tunde muutmine on saatuse muutmine.

Viies Täitunud soovide alustala. Kutsun seda: “Laman nüüd, et magada.” See on viiest alustalast kõige praktilisem, mida kõik saate ise ka teha. Siis kui saade läbi saab. Täna, magama minnes. Book of Job-i raamatus on väga tähtis ütlus. Ütlus ütleb: „Unenäos, õhtu visioonis. Kui saabub sügav uni, kui inimesed voodis uinuvad. Siis Tema avab inimeste kõrvad ja kindlustab nende juhendid.“

Alateadvus tunneb ennast hästi siis, kui sina oled teadvusetu. Oled teadvusetu, kui magad. Magades töötab kõvasti sinu alateadvus. See on väga tähtis ja mina kutsun seda “päeva viimaseks viieks minutiks.” Iga päev valmistud ja lähed magama. Oled nüüd selles seisundis, kus oled ärkvel ja natuke unine. Ja sa marineerid järgmised 8 tundi teadvuseta alateadvuses. Valmistad ette marinaadi, milles oled. Küsimus on selles…. Kuidas sa tahad ennast ette valmistada, oma juhendite kinnitamiseks. Su kõrvad on avatud ja juhendid kinnitatud.

Enamus inimesi kasutab päeva viimaseid minuteid, kui hakkame magama jääma selleks, et mõelda asjadele, mis neile ei meeldi. Kõik asjad, mis ei läinud korda ja kõik inimesed, kes neile haiget tegid. Kõik, mis toimub nende elus, mida nad ei soovi. See on nende muretsemise aeg. See on aeg, kus täidad oma mõistuse nende asjadega. Seejärel lähed magama ja Tema avab su kõrvad, ning kinnitab sinu juhendid samal ajal, kui sina uinud. See on otse raamatust. Pead selle harjutuse ümber pöörama, sest alateadvus kuulab seda, kuidas sa küsid universumilt seda, mida sa tahad enda ellu kutsuda.

Kui täidad oma alateadvuse kõigega, mida sa ei taha ja mis sulle ei meeldi. Mis muudavad sind kurvaks, mis panevad sind muretsema, siis sinu alateadvus, mis on isikupäratu… Jätke ka meelde, et ta ei tee vahet teie tunnetel. Sellel, mida te panete oma mõttesse või sellel, mis toimub päriselt teie elus. Ta ei tee nendel vahet. See on täiesti isikupäratu. Ta on avatud soovitustele ja seda sa alateadvusele teedki. Ärgates joondud sa universaalse alateadvusega.

Miljoneid inimesed vaatavad seda saadet. Kõiki saame välimuse järgi eristada, aga on ainult üks teadvus. Seda kõik vaimsed õpetused meile räägivadki. Kui programmeerid enda alateadvust mõtlema sellele, mida kõike sa ei taha, kuidas sind väärkoheldi, kui jube majandus ikka on…. Me elame maailmas, mis põhineb hirmul. Sellisest teadlikkusest on vaja eemale liikuda. Ja kasutada päeva viimast 5 minutit enda alateadvuse programmeerimiseks. Muuta seda sinu poolt öeldud “Mina olen” tehnikaga. Mina olen terve. Ütlen seda eriti siis, kui oled selles pool unes ja ärkvel seisundis. Ja sa tead, et liigud alateadvuse poole.

Mulle tuleb koheselt meelde, mida raamatus ütles. Ma ei taha, et minu mõtted kinnistuks lausetega nagu: Ma olen haige, vaene, õnnetu. Mina ütlen, et olen rahul, olen õnnelik. Hommikul ärgates ma ei ütle, et: “Ohh Jumal jälle hommik.” Vastupidiselt, ma võtan hommiku rõõmuga vastu. Tuleks olla tänulik. Mitte elada läbi selle, mida sa ei taha enda ellu.

Mõtlen sellele, kui raha, mida omad. Kui annaksin sulle raha, et saaksid osta, mida tahad. Võtad raha igale poole kaasa, et osta mida tahad ja mida mitte. Koju jõudes on maja asju täis, mida sa ei taha. Seda sellepärast et sa oled hull. See on hullumeelsus. Miks sa kasutad raha asjadele, mida sa ei taha selle asemel, et osta asju mida tahad. Raha asjade ostmiseks, mida sa elus tahad on kõik sinu peas. Mõistus, mõtted, Mina Olen laused ja teadlikkus. Miks sa kasutad seda asjadele nagu: Olen saamatu, õnnetu, ma ei saa, ma ei tee.

“Mina olen” ütlustes on kirjas, et see on Jumaliku osa rüvetamine, mis on sinus. Seega viimased viis minutit sinu päevast, enne kui marineerid 8 tundi teadmatult enda alateadvuses. Isegi kui sinu meeled ütlevad vastupidist, et vaid lollitad ennast jne. Ei tohiks kaasa võtta meeli, mida öeldakse internetist, mida teised arvavad jne. Tuleb ära tunda, et kõik, mida ellu tahad algab sellest, mida sa oma kujutlusvõimesse asetad. Ja tunned nii nagu see oleks juba olemas. Ja nüüd hakkad seda harjutama.

Alateadvusest vanade asjade välja viskamine on suur töö. Paljud ei ole nõus endast kõike andma. Ma ei ole siiani Morse koodi peast välja saanud. Pean läbi viima suure ümber programmeerimise. See on alati olemas, kuid see on ohutu. Ohutu pole see, kui asetad enda alateadvusesse kõike, mida oma elus ei taha. Kes kohtles sind halvasti, kui kurb sa oled ja kõike, mida ei tohi juhtuda.

Sa oled Looja. Neville ütles nii: Tunne, mis reageerib küsimusele… “Kuidas ma ennast tunneks, kui mu soov oleks täitunud?” See on tunne, mis jõustab ja seadistab sinu tähelepanu, kui sa lähed magama. Kuidas ma ennast tunneks? Mis see oleks, mida ma tahan enda ellu? Mul ei ole absoluutselt vahet, mis see on. Olgu see su keha olek, haiguse seisund, see, et oled olnud pikalt ülekaaluline, sõltuvuses millegist. Ignoreerid kõike. Isegi kui endiselt jood kohvi või tarvitad narkootikume, jood alkoholi, sööd suhkrut jne. Ignoreeri kõiki oma meeli, kaalu numbrit. Ignoreeri kõike seda ja ütle, et: Mina olen kaine, mina olen terve, tunnen ennast hästi, olen rahul, olen õnnelik, olen täie tervise juures. Lõppude lõpuks, nii seda ligi tõmbadki. Sa pead nägema täitunud soovi juba ette ja tundma asju nii nagu need oleks juba olemas.

Enne kui hakkan saadet lõpetama. On olemas veel kaks olulist asja.

Läksid magama, programmeerisid oma alateadvust. Tahan, et kõik, kes saadet vaatavad. Proovige seda õhtul magama minnes. Selle asemel, et mõelda asjadele, mida sa ei taha, kasuta seda viite minutit. Mõtle üle asjad, mida sa oma kujutlusvõimesse asetanud oled. Pidage seda meeles…. Minult on seda palju küsitud. Mis siis kui teen kõike, mida ütlesid ja see ei tööta. Lihtsalt ei tööta. Õpilane peaks pidevalt meelde tuletama. Kui see ei tundu loomulik, siis see ei tööta.

Andsin intervjuu rahvusvahelises saates tüübile, kes oli 1,7 meetri pikkune ja kaalus kuskil 80 kg. Tegi pika ja pingelise intervjuu. Ütles mulle, et: „Tahad öelda, et kui teen kõike, mida ütled. Siis minust saab New York Giants jalgpalli meeskonna ründaja?“ Küsisin, kas talle tundub loomulik, et temast saab New York Giantsi ründemängija? Ta ütles, et ei tundu. Kui see ei tundu sulle loomulik, siis see kõik on energia raiskamine.

Küsimus pole selles, kas sinust saab ründemängija jalgpalli meeskonnas vaid see, kas sulle tundub loomulik, kui ütled, et sa väärid edukust, kas tundub loomulik kui ütled…. Ma olen väärt head enesetunnet. Ma väärin seda, et kaalun täpselt nii palju, kui ma kaaluma peaksin, kas tundub loomulik, kui ütled, et olen ilus, olen tugev, võimekas ja mind armastatakse. Kui see ei tundu loomulik, siis sul on alateadvuses suur probleem. Sul on seal vale morse koos. Ma olen paks, ma olen vaene, ma olen saamatu. Pead alateadvuse ümber programmeerima, et see ütleks… Ma olen pärit kohast, kus on hea. Olen täiesti terve, olen armastatud ja mina olengi heaolu. Mina olen jõukas.

On olemas ka inimesi nagu korvpallur NBAs nimega Muggsy Bouges. Muggsy Bogues on 1,7 – 1,8 meetri pikkune. Ta võib vabalt pealt suruda. Ta on 1,7m pikkune ja suudab pealt suruda. Mina olen 1,9m pikkune ja ei näen vaevu korvirõngast. Kuidagi tundub sellele mehele loomulik, et hüppab nii kõrgele. Et saab haarata kinni rõngast, mis on 3m kõrgusel. Talle tundub see loomulik ja saab sellega hakkama. On olemas mitmeid näiteid inimestest, kes on saavutanud asju. Kelle uskumustes ei olnud võimatuid asju. Igaühes meist peab olema tahtmine loomulik, isegi kui ma ei oska seda teha. Isegi kui puudud kogemus. Isegi kui kõik väidavad vastupidist. Sa pead endale suutma öelda, et… jah, see tundub loomulik. Olla õnnelik, olla edukas, olla kõik, mida kujutlusvõimesse asetan.

Teine asi, mida lõpetuseks öelda tahan. Ma tahtsin midagi enda ellu manifesteerida. Tegin kõike, aga endiselt ei töötanud. Seejärel lugesin ma uuesti läbi “Mina olen” ütlused. Üks väga võimas asi, mida seal öeldakse on see… Niikaua kui omad mõtteid, mis on hukkamõistvad, kritiseerivad või hindavad. Ükskõik millise Jumala lapse vastu. Siis sa rüvetad, kõike endas, mis on Jumalik.

Sain aru, et see, mida oma ellu manifesteerida tahtsin, sisaldas natuke hinnanguid, kriitikat ja hukkamõistmist inimese vastu, kes tegi midagi, mida poleks minu arvates tohtinud teha. Kui ütlen lahti hinnangutest, lasen lahti hukkamõistmisest ja kriitikast. Siis koheselt ilmus see asi minu ellu, mida ma tahtsin. Ei tohi olla ühtegi mõtet Jumala laste vastu, mis sisaldab kritiseerimist, hinnanguid või hukkamõistmist. Me teeme kõik seda, mida oskame. Me ei saa küsida kelleltki rohkemat.

Need, kes mind jälgivad teavad mu lemmik laulu „Amazing grace.“ See on väga võimas lugu. Peame kõndima uuel tänaval. Seal see on, Uus tänav. Mitte ainult enda vaid ka planeedi ja laste jaoks. Põlisameeriklastel on ilus palve: „Kõndides maa peal. Astume väga hoolikalt, sest teame, et meie tulevaste generatsioonide näod jälgivad meid maa alt. Ja me ei unusta neid kunagi“

Minu arust oleme nad unustanud. Vahest mõtlen, et oleme unustanud, et meie laename oma planeeti nendelt. See on nende oma ja meie vaid kasutame seda.

Uhkusega ütlen, et meiega on laval San Diego lastekoor. Daamid ja härrad, soovin teile kõigile rääkida lugu laulust, mida hakkate laulma. Selle laulu kirjutas John Newton, kes elas 18ndal sajandil. Tema äriks oli inimeste müümine orjadeks. Ta oli 22-aastane ja orjalaeva kapten. See jube ala, mis oli sel ajal tavaline Briti ja Ameerika suurriikides. Ta võttis inimesi Lääne-Aafrikast laevale. Viis nad Lõuna-Carolinasse, et nad orjadeks müüa. Poolel teel üle Ookeani, sattus ta tormi ja kuulis hääli ühelt inimeselt, keda orjaks müüakse. Hääli kuuldes võttis ta ümbriku, mille tagumisele küljele kirjutas laulusõnad: „Olin kunagi eksinud, nüüd aga leidsin ennast. Kõndisin kunagi vanal tänaval. Täna kõnnin ma uuel tänaval.“ Ja sel hetkel muutus tema elu. Torm vaibus. Legendi järgi keeras ta laeval otsa ringi ja suundus tagasi Aafrikasse. Vabastas kõik ellujäänud inimesed. Seejärel läks laevaga Inglismaale, Bristolisse. Lõpetas töö orjalaeva kaptenina. Temast sai kõige tulihingelisem eestkõneleja orjade vabastamise teemal. Peaaegu üksi peatas selle jubeda inimeste orjaks müümise.

See kõik algas ühest hetkest. Ühest kvant-momendist. Kõik me suudame oma elu muuta ühe hetkega. Taganeda vanalt tänavalt ja alustada kõndimist uuel tänaval.

San Diego lastekoor, me oleme nii uhked, et teie lõpetate selle saate. Nad laulavad nüüd teile laulu “Amazing Grace.” Oleme teile tänulikud, et saame seda planeeti kasutada. Loodan, et mäletame teid tehes kõike, mida me teeme.

(Lastekoor laulab laulu „Amazing Grace“)

Kui soovite midagi saavutada. Peate seda ennem endalt eeldama. Te kõik olete sädemed. Mis on võimeline kasvama seni, kuni saate aru, et te tõesti olete Jumalikud olevused. Sest iga hetk teie elus. Iga hetk teie elus, teil on valik. Te võite olla võõrustaja Jumalale või pantvang egole. Sinu otsus.

Jumal õnnistagu teid.

Aitäh.Hide picture