2.-9. mai:

Esmaspäev
Teisipäev
Kolmapäev
Neljapäev
Reede
Laupäev
Pühapäev

Delfiinid ja Vaalad
Meie Rahu tormide ajal

Inimkonna Renessanss
Joondumise Kingitused
Valged draakonid
Olemasolu on ajatu
Evolutsiooni võti

 Vaatamiseks kliki päeval:

Delfiinid ja Vaalad

Delfiinid ja vaalad on teadlikud, et nad liiguvad läbi Holograafiliste Universumite… mängides ja inspireerides inimesi saavutama Teadlikkust, mis häälestub Gaia ja Galaktilise harmooniaga.

Tuletage endale seda mängu jälle meelde, ärgake üles ning valige oma Maa paralleelsed Holograafilised Universumid.

 

Välise kaose ja sisemise rahu vahel… on pidev joondumine – Sinu vibratsioonid või resonants on Universumile tugev magnet… et sünkroniseerida ja joondada Elu sinu tulevikuga. Istuta seemneid, mida tahad näha õitsemas!

 

Aeg ei ole ainult ring… see on spiraal – Lahtilaskmine ei ole kaastunde puudumine, see on segaduse puudumine. Ja Universum kõneleb vastavalt Sinu vibratsioonilisele informatsioonile.

 

Nagu keha rakud… Ühtsus ei vaja sarnasust; erinevused on Teile kasulikud!

Teile tuleb meelde, et hoiate Valgust… ja Valgus tõrjub välja varjud!

 

Pilt: Jean-Luc Bozzoli

Meie rahu tormide ajal

Andestamise energia kiirgab kõrgeid vibratsioone, mis toetavad planetaarset ja personaalset ülestõusu. Niisamuti on ka tänulikkuse, kaastunde, lahkuse ja südamest jagamise energiatega – kõik need emotsioonid on täidetud Valgusega, sama energiaga, mis on Armastusel ja kõige võimsamal jõul kosmoses.

 

Andesta, kui tunned, et keegi on Sind ebaausalt kohelnud (või tehes just seda, mida olete enne sündi kokku leppinud, et aidata teineteisel areneda) – See eemaldab madalad kibestumise vibratsioonid ja pahameele. See lubab Valgusel siseneda Sinu südamesse ja meelde. Saad kõrgendatud tunnetest kasu.

 

Teie kõigi südamekergus läheb kollektiivsesse Maa teadvusesse ja kogu Universumi teadvusesesse – just nii tugev ongi andestamise Valguse jõud!

 

Killustunud inimesed vajavad tervenemiseks aega ning tuge – Andestamine on väga tervendav – igavesti tõusvad vibratsioonid saavad olema Teie liitlased. Kui nende inimeste teadvus ja vaimne ärkamine kasvab, siis rahu, armastus, vastastikune austus ja Loodusega harmoonias olemine saab olema Maa elu uueks vundamendiks.

 

Ja veelkord – teadvustage oma multidimensionaalsete hingede piiramatut jõudu, te võite kogeda kõiki lõbusaid seiklusi, mida eales valite!

Ja nii on!

 

Pilt: Jean-Luc Bozzoli
~ Väljavõte matthewbooks. com

Inimkonna Renessanss

Joondumise kingitused

Vastandid on uuenemise võimalused

 

Ühenduses spiraali kujundlikkusega… kui spiraal läheneb keskpunktile, mis keerleb üha kiiremini ja kiiremini, on seal tugev gravitatsiooni jõud, mis tõmbab õigesse suunda. See on aeg keskendumaks sissepoole, sest elu tugevalt suunab Sind teatud suunda.

 

Kas elu tahab, et kannataksid? Oled Elu inimese vormis. Elu on tingimusteta, siiski selles tingimuslikus reaalsuses on olemas vaba tahe, millele keskenduda.
Valik loob kokkusattumisi, see on teo ja tagajärje seadus. Kui teed valiku, suunad enda elu ja Elu vastab Sulle.

 

Kui tunned end seesmiselt uuenenud ja täidetuna, on sul selgust otsustada ja suunata oma elu.

Kas suudad lahti lasta piiravatest uskumustest enda ja elu kohta? Olles võimas iseseisev isik, saab Sinust endast Armastuse allikas, selle asemel, et vajada välise maailma kontrollimist.

 

Elu paradoks on see, et kui toetad ennast, toetab Elu sind üha enam ja enam. Puule saab üha kergemaks võtta endasse vett ja valgust, mida ta vajab kasvamiseks. See sama puu, vastutasuks, toetab üha rohkem elu oma tugevates okstes.

 

Elu spiraal – enese täiendamine – täiustab elu… uuenenud loovuse tunnetusega, ühendusega ja kirega. Väikesed sammud loovad aja jooksul uue trajektoori.

 

Leia väikseid asju, mis täidavad Sind, mille vahel saad erinevatel aegade, tujude või vajaduste puhul valida. Loodus, armatatud, mediteerimine, trenn, lugemine, lõbusad filmid jne. Loo endale täiustavatest tegevustest nimekiri ja võta enesele aega. See muudab teistega suhted sügavamaks ja sügavad suhted teistega loob sügavama ühenduse Sinu endaga.

 

Elu saab Sinu rõõmust kasu.

 

Kui tunned end täidetuna, tekivad sinu ühendused sisemistest soovidest, mitte meeleheitest. Oled üha rohkem võimeline aitama ennast ja teisi uuenemise protsessis. See spiraal võimendab Elu tõusma üha uutele kõrgustele.

 

Pilt: Jean-Luc Bozzoli
~ Väljavõte jamyeprice.com

Valged draakonid

Olemasolu on ajatu

Oleme kõik Algallika olendid, kes on avastamas Ühtsust, et luua Uut.

 

“Teie võime tunda emotsioone ja luua uut reaalsust on tugevused, mida imetlevad nii paljud teised olendid kogu Galaktikas. … kujutage endale ette, et elate täpselt nii, nagu soovite elada, leides emotsiooni enda seest ja seejärel loovutades see loomisprotsessile.

 

Vabanedes vajadusest teada, kuidas ja millal. Vabanemine toimub siis, kui teis tärkab loovus. See on siis, kui teist saab omaenda viienda mõõtme mina, luues midagi, mis on väljaspool enamiku kujutlusvõimet.

 

 Ja see on üks viise, millal oleme teie poole pöördunud, nendel hetkedel kui suhtlete oma lemmikloomade või mõne muu loodusolendiga… see on siis, kui olete lõdvestunud ja kui me telepaatiliselt teieni jõuame.

 

Sa oled seal, et luua, sa saad seda teha, sest sa oled vaba, see on Vaba Tahe. Sa saad kõike muuta, kui oled valmis uurima ennast ja seda, mida sa järjekindlalt universumile signaalina välja annad.

 

Jätkake endasse vaatamist ja küsige endalt, kuidas saaksite lisada kollektiivsele teadvusele rohkem positiivset, meeliülendavat ja kõrgemat vibratsiooni. See ei ole aeg, mil kõik tehakse lihtsalt teie eest ära. See on aeg, mil teile antakse rohkem tööriistu, et seda kõike ise teha. Ja seda te tulite Maale tegema ja kogema ning nüüd saate rohkem kui kunagi varem kõike mida vajate.

 

“Te puudutate inimeste ühisteadvust sagedamini, kui arvate. Teie mõtted ei pärine teie peast. Sa võtad need vastu, nagu võtad vastu kõiki energiad, ja kui näed iseennast kui Kõik on Üks, võtad midagi kinni, mis toimub teie inimkonna ühisteadvuses, mida te kõik jagate…

 

Mõnikord on teie roll lihtsalt töötada ümbritsevate energiatega, hoides meeldivat kohta, et kollektiivne teadvus saaks terveneda.

 

 

~ The Arcturians by Daniel Scranton

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

We Are All Source Energy Beings exploring Oneness to Bring New Creations

“Your ability to feel an emotion and to create a new reality, are strengths that are marveled at by so many other beings throughout the Galaxy. … by imagining yourselves living exactly what you want to be living, finding the emotion within yourselves, and then surrendering to the process of creation.

 

Let go of the need to know how and when. The Release is when the creativity sprouts within you. That’s when you become your fifth dimensional selves, creating something that is beyond the imagination of most.

 

 And it is one of the ways that we have been reaching out to you is in those moments: When you are communicating with your pets or some other nature beings.. that is when you are relaxed and when telepathically we can reach you.

 

” You are there to create, you get to do this because you are free; this is free will. You can change everything by being willing to examine yourself and what it is that you are consistently putting out to the universe as a signal.

 

Keep looking at yourself and asking yourself how you can add more of that which is positive, uplifting and higher vibrational to the collective consciousness. This is not a time when everything is just going to be done for you. It is a time, when you will be given more tools to do it all yourselves. And that’s what you came to Earth to do and experience, and now more than ever, comes everything that you need.”

 

“You are tapping in to the human collective consciousness more often than you think. Your thoughts do not originate in your head. You receive them, just like you receive all energies, and when you see yourself all one; you are picking up on something that is going on within your human collective and the consciousness you all share… Sometimes your role is just to work with the energies that are around. By holding a kind space for the collective consciousness to heal.

Evolutsiooni võti

26.aprill – 2. mai:

Esmaspäev
Teisipäev
Kolmapäev
Neljapäev
Reede
Laupäev
Pühapäev

Rejuve / Noorenemine
Majakate Hoidjad
Üks Puu
Loomise Kiired
Kollektiivne Sisemine Maailm
Kvantolek
Notre-Dame

 Vaatamiseks kliki päeval:

Rejuve / Noorenemine

“Vanast duaalsusest lahti laskmine… et mõista oma Inimliku kogemuse ja Vaimu kõrgeimaid tõdesid” 

 

Teie Puhas Kohalolek on teile üha tuttavam.

 

Kui jõuate sellesse ruumilisusesse, kui suudate lahti lasta… siis olete Kõigi Võimaluste ruumis.  Footonid kannavad Valgust üle kogu kosmose… mida pidevalt valgustab kosmiline Valgus läbi Maa läheduses oleva footonriba. Footonid annavad Valgusele hoogu, mis on energeetiliselt tõstmas teie Maailma.

 

Ego kipub esitama piiratud ideid ja võimalusi… Miks mitte kõigest sellest vabaneda? Olete selles väga loomulikus ja võimestavas protsessis. Ja ennekõike selleks, et saaksite end ette valmistada nende võimsate Uute Alguste oskuslikeks ja avatud kohtumisteks. See on elav evolutsioon ja see loob lõputut Uue Alguse voogu. “

 

Samal ajal võite hakata valmistuma põnevateks aegadeks, mis pakub teile igasuguseid huvitavaid kogemusi. Võib-olla leiate, et kõige põnevam on võimalus kohtuda oma Kosmoseperekonnaga ja võimalus naasta oma koduplaneedile. Teil on nii palju erinevaid missioone, mida saate ette võtta. Teie tulevik on… selline mille valite… ja see on Valguse levitamine kaugele ja laialt.

 

3D-d maailma valitsevad karma ja hirm – SEE ON MUUTUMAS ARMASTUSE JA VALGUSE 5D-maailmaks – tähelepanelikkus on nüüd ülioluline – ALOHA HONUA on Havai päritolu “Armastan Maad ja kõike loomingut”

 

Pilt: Jean-Luc Bozzoli
Info: ~ Meredith Murphy väljavõtted peaingel Miikaelist
~ Mike Quinsey väljavõtted SaLuSast

Majakate Hoidjad

Majakate hoidjad & Navigeerimine mitmetes Dimensioonides
See, kes Sa oled, ei ole seotud tingimustega…  See, kes Sa oled, ei sõltu sellest, mis Sind on uskuma pandud… Oled Ülim Sina!

 

Inimene on kompleksne vibratsioon ja Sa ei ole üksnes Inimene. Inimene on kui kostüüm… või keha, mida mõnda aega kanname.

 

Sa ei vaja midagi, et olla õnnelik, kuid vajad midagi, et olla õnnetu. Oled ärkamas sellest pikast Inimeseks olemise unest… Selgesse Teadlikkusse Iseendast.

 

Lastes lahti kõikidest ideedest, fantaasiatest ja arvamustest sellest, kes oled… ning püsides täielikus tühjuses – see ongi Vabadus!

 

Majakate Hoidjad
See, et valgus aitab laevadel turvaliselt sadamasse randuda, ei tähenda, et majaka hoidja läheks laeva kapteni juurde ja hakkaks koos temaga pidutsema. Selle asemel valguse hoidja vaikselt rõõmustab ja jätkab valguse näitamist. Ta ei ütle teistele, et päästis laeva. Ta on vaikne ja jätkab, sageli üksinduses, olles ankurdatud maasse.

 

Nende laevade üle, kes ei vaadanud üles ega näinud majakat ning lõpetasid kahjustustega kividel, võib majakas kurvastada. Kuid valguse näitaja ei võta vastutust nende üle, kes lõpetavad karil! Ta ei põlasta juhtunut ja ei lammuta majakat selle laeva pärast, kes ei vaadanud, et näha valgust. EI. Majakal on üks ülesanne – ja see on näidata Valgust, näidata Valgust ja näidata Valgust.

 

Pilt: Jean-Luc Bozzoli
Allikas: ~ Mooji, Kryon

Üks Puu

Palju lehti, Üks puu, Üks mets, Üks Planeet…

 

Inimkond ületab pealiskaudse negatiivsuse. Maa on liikumas uutesse Valgussagedustesse.

 

Praegusel ajal on kõik muutumises – inimkond on hakanud kuulma oma südamekeskuse sisemist häält, saama Jumalikku juhatust, mäletama sügavamaid tõdesid ja aitama teistel inimestel pead kõrgemale tõsta sellest pealiskaudsest negatiivsusest, et saada tervendatuks.

 

Kogu Elu Üksolemine tähendab sõna otseses mõttes, et sellist asja nagu Meie ja Nemad ei eksisteeri, see kontseptsioon paneb paljusid kõhklema. Iga aatom ja subatomaarne osake läbi kogu Loodu on omavahel seotud, ühendatud ja üksteisest sõltuv, iga väikseimgi elu väljendus, mis eales ellu puhutud, on tulnud lõputust Kõik on Üks Allika Jumalikkuse südamest.

 

See tähendab, et sõltumine igapäevaselt ja iga tund oma mõistuse raamidest, me kas lisame Maailma Valgust või lisame valu ja kannatust inimkonna massidena. Ärgata üles ja mäletada, et oleme Üks, paneb taipama, et teisele inimesele, kohale, tingimusele või asjale kahju tekitamine on täielikult ennast hävitav – tegelikkuses pole keegi võimeline enda elu tahtlikult laastama, mis on sellise negatiivse käitumise tulemus.

 

Kui reaalsus, et me kõik oleme Üks resoneerub iga inimese südames, siis taipame, et iga mõte, tunne, sõna või tegu Armastusest ja Austusest kogu elu vastu, õnnistab selle igat osa ja suuresti tugevdab armastust ning harmooniat meie endi eludes. Me ei ole asjaolude ohvrid, oleme oma elude kaasloojad.

 

Kui meile ei meeldi, kuidas asjad lähevad… siis mäletamine, et oleme grandioosse pildi armastatud olendid ja oleme kogu eluga Üks, saame muuta oma tegude kurssi. Siis loome endile uue elu tuginedes Armastusele. Ainus, mida tegema peab, on südamest pühendama oma tähelepanu Kõiksusele igas inimeses ja tegutsema kõigi heaolu nimel. See ongi oma Tõelise Olemuse mäletamine.

 

Pilt: Jean-Luc Bozzoli
~ Väljavõte: eraofpeace.org

Loomise Kiired

Kollektiivne Sisemine Maailm

Kvantolek

Seeme peab taime jaoks surema, et tõusta mullast kõrgemale. Seda saab teha entusiasmi ja positiivse suhtumisega. Te olete mõeldud kasvama.

Selleks, et luua uut maailma, teie inimesed kollektiivselt, surete vana jaoks. Enam ei saa olema “tagasiminemist” normaalsusesse. Saab olema ainult “edasiminek” ja see on imeline reaalsus, kuhu te liigute, hoolimata uudsuse tuleku valudest, mida kogete.

 

Mis tunne on olla emotsionaalselt vaba ja rahus? Sel pole mitte mingit pistmist teise inimesega. See on seotud energiatega, mis kerkivad pinnale – Sinu enda südames. Tunded on alati Sinu võimuses, olenemata välisest maailmast.

 

Kui muudad energiaid enda sees, saab ka väline maailm muutuda. Valik, kas jääda olukorda või meeleseisundisse püsima või hoopis kasvada, on Sinu otsustada… Ja Sul on aega Terve igavik nende energiatega mängida! Me mitte kunagi ei sunni Teid uuesti sündima. On ainult toetav energia, et hoida elusana seda, mida soovite ja liikuda edasi sellest, mida Te ei soovi.

 

On ainult Suur Armastus, mis iga päev liigub Teie suunas ja Teist läbi. See Armastus on planeedi Maa kohal praegu eriliselt intensiivne. Nautige seda, kasutage seda ja lubage endil ärgata viisil, kuidas seda ise soovite.

 

Armastus voolab maailma, mis on sündimas säravamaks, suuremaks, võimsamaks, uhkemaks, lahkemaks, ühinenuks ja loominguliseks tulevikuks! Teie oletegi need, kes loovad selle muutuse läbi oskuse sellest unistada.

 

Selles loomulikus hingamise rütmis, andes ja saades, võite iga hetk sellesse voolamisse kergusega tagasi pöörduda.

 

Saate lubada Armastusel endani voolata, lihtsalt nautides metsiku lille ilu, mõnda mõtet, ilusat lugu, lõbusat videot, maitsvat toitu, sõbralikku mõtet – kõike, mis ühendab Teid Armastuse tundega ja hetkeolukorra nautimisega. Hingake seda sisse. Kui elu näib ebaausana, olete liiga kaua keskendunud millelegi ärritavale – sellisel juhul võib tunduda nagu oleksite vallutatud asja poolt, mida Te nähagi ei taha! Need intensiivsed ebameeldivad emotsioonid kerkivad Armastusest äralõigatuse tundest.

 

Tundke oma võimu keskenduda lahkematele tunnetele/mõtetele ja siis ennast lahti harutada vibratsioonidest, mis Teid ei rahulda. Eralduge sellest, mis ei toeta Hinge õnnistust, avalduvaid soove ja elamist, hingamist ja panustamist Armastuse voolu!

 

Armastuse voolus olete ühendatud maailmade Loojaga! Teist saab maailma muutus. Teist saavad võimsad Loojad! Te saate osaks lahendustest, selle asemel, et energetiliselt tugevdada probleeme.

 

Kujutlege endi südameid avanemas nagu lilled päikesele. Andke oma parim, et lihtsalt istuda, hingata, avaneda ja vastu võtta. Teie tunded näitavad, kas olete Armastuse lubamise või äratõukamise olekus. Need näitavad, millisesse energiasse parasjagu häälestunud olete. Seega saate alati valida, kas see magnet on see, mida tahate ligi tõmmata ja endi tulevikku lubada.

 

Armastuse eemaletõukamine ei vähenda seda, kes olete. See lihtsalt vähendab Teie Tõelise Olemise kogemist. Selles väga intensiivses ja ilusas Armastuse voolus, olge endi vastu lahked ja õrnad… tõustes kergusega paremate mõtete ja tunneteni.

 

Te olete sündimas uueks. Teie maailm sünnib uuena. Te vabastate end sajandeid kestnud tingimustega Armastusest. Te vabastate end nägema, olema, kogema ja väljendama Armastust, millest olete tehtud.

 

Kui teete asju, mis tunduvad head, tõstate oma sagedust… seega olete  valmis võimalusteks, kui nad kohal on.

 

Pilt: Jean-Luc Bozzoli
~ Väljavõte: VisionsofHeaven.com

Notre-Dame

Maarja-Magdaleena ja Jeesus on kõrgema teadvuse avataridena koos, et aidata meil tasakaalustada Jumalikku mehelikkust ja naiselikkust, mis omakorda aktiveerib meie DNA taastuma originaal -versiooniks Jumalikust inimesest, milles on need kaks energiat ülimalt tasakaalus.

 

Sel korral toimub ülestõus läbi portaali, mis tõstab mehelikkuse ja naiselikkuse suhte võrdselt tasakaalu, mitte ühe poole domineerivaks. DNA aktivatsioon ja taastumine originaal – versiooni on energiatöö, mis aktiveerib 12/13 energiakeskuste ehk tšakrate süsteemi valguskeha, et saavutada Kõrgeim vaimsuse tase.

 

See on intensiivne protsess, sest meis on puhastumas palju DNA rämpsu ja traumasid… see on palju lahtilaskmist ja keha puhastust. See protsess laseb meil oma teadvust tõsta kolmandast viiendasse dimensiooni ja kõrgemale, kuni üheksanda dimensioonini, olles veel füüsilises kehas.

 

Seega peab keha olema piisavalt arenenud, et kanda endas sellist kogust Valgust ja energiat, et siseneda nii nagu seda kutsutakse – Uude Maailma. Toetuge enda südamele ja hingele, olge täielikus rahu seisundis… vabastage ja tervendage esivanemate liin, mis võib ulatuda tagasi isegi kuni tuhat aastat.

 

Te läbite energialaineid, mis tulevad Päikeselt ja Suurelt Keskpäikeselt, mis on Galaktikast ning Kosmosest saate informatsiooni, mida kutsume Valguskoodideks. See on informatsioon, kuidas areneda lähemale Jumala südamele. Ajal, mil multiversumid arenevad, areneme meie samal viisil, sest  see informatsioon tuleb meisse Valguse vormis.

 

Päikeselt tuleb meile Kristus-teadvus, elu Kuldse Valgusena ja Galaktilisest keskusest tuleb Teemant-valguskoode ja kaugemalt tuleb palju kosmilist sära ja Galaktika energiat… kiirendades meie evolutsiooni… seega olgem teadlikud, kui tohutud muutused ja transformatsioon on toimumas ning meid mõjutamas kõikidel tasanditel.

 

Tegelikult oli Maa algne eesmärk olla Püha Planeet, mille kavatsus oli ja on luua Elulille sarnast geomeetriat, mille keskmeks ongi Maa – tervenemise paik Galaktikas, kus on erinevate tähesüsteemide inimesed, kes on tulnud kokku nautima siinset paradiisi; ankurdama enda vaimu tunnetust, luues spirituaalseid piirkondi üle kogu planeedi, mis on algselt juveelina osa sellest pühast teaduse võrgustikust.


See on keskpunkt, millesse võib tulla ja kogeda erinevaid pühalikke tahkusid oma DNAs ja psüühikas. Ingellikud valgusolendid ja toetajad kõik vaatavad meid, et näha kas see on hetk, kus ärkame ning taastame oma Tõelise Olemuse mitte ainult võimsate olenditena, vaid ka planeetide hoidjatena.

Uus Maa on mitte ainult meie arusaamade muutmiseks enda kohta, vaid ka planeedi transformeerimiseks tagasi Pühaks Aiaks, mis hoiab mitmesugust vaimset väljendust olles ühenduses Jumaliku südame, Galaktika keskpaigaga ja edasi.

 

Taasühendumine meie galaktilise teadvusega – see, mida loome on Uus Maa, mis on holograafiline kvant-fenomeen… see ei saa olema see Maa, vaid kõrgema dimensiooni Maa, mis naaseb endisesse asukohta ja võtab praeguse Maa koha.

 

Mõistke, et kaks reaalsust saavad samal ajal eksisteerida samas kohas erinevatel sagedustel, erinevates dimensioonides. See ongi see, mis praegu toimub vana ja uue Maaga- need vibreerivad erinevatel sagedustel, kuid samas asukohas ja see, mis juhtub, kui oleme multidimensionaalsed, on see, et saame nende vahel liikuda.

 

Enamik inimesi ei märka, mida nad teevad, sest nad ei näe ennast multi-dimensionaalsetena. Kui seda teadvustada, siis tunnete erinevust kvaliteedis ja sageduses erinevates asjades või dimensioonides. Te saate kohe aru, kui sagedus on kukkunud, kuid seda tõstes, saate koheselt liikuda teise dimensiooni.

 

See on peaaegu nagu kuju muutmine või ruumi väänamine, sest me oleme võimelised seda tegema… liikuma läbi aja ja ruumi, sest oleme nüüd multi-dimensionaalsed – mitte ei ole enam lõksus lineaarses ajas.

 

Maa on algselt disainitud olema peamine tähtedevahelise portaali Keskus, nii et Elulill on selle portaali signatuuriks, olles ühenduskohaks teiste galaktikatega.

 

See kõik on omavaheliseks ühendumiseks erinevatel teadvuse tasanditel ja nende tasemete evolutsiooniks. Kosmos on tohutu informatsiooni vahetus ja me ei ole lihtsalt inimesed väikeses kehas sellel planeedil olles lahtilõigatud, vaid me kõik oleme ühendatud nende Valguskoodide lainetega.

 

Mõelge Galileole, kui ta ütles, et Maa tiirleb ümber Päikese, mitte Päike ümber Maa ja taas oleme kohas mõistmaks, et Päike või täht või planeet on elav entiteet või olend või teadvus. Maa inimestena me ühendume meie Maa teadvusega ja Päikesega ja ka järjest rohkem Galaktikaga – kui muudate sisemist reaalsust, muutub ka väline reaalsus ja ka see, kuidas kõik on omavahel ühendatud.

 

Pilt:Jean-Luc Bozzoli
~ Väljavõte: Celia Fenn starchildglobal.com

22.-28. märts:

Esmaspäev
Teisipäev
Kolmapäev
Neljapäev
Reede
Laupäev
Pühapäev

Rejuve / Noorenemine
Majakate Hoidjad
Üks Puu
Loomise Kiired
Kollektiivne Sisemine Maailm
Meie Galaktiline Ühendus
Kosmilise Taeva ja Maa Vibratsiooni Ühendus

 Vaatamiseks kliki päeval:

Rejuve / Noorenemine

“Vanast duaalsusest lahti laskmine… et mõista oma Inimliku kogemuse ja Vaimu kõrgeimaid tõdesid” 

 

Teie Puhas Kohalolek on teile üha tuttavam.

 

Kui jõuate sellesse ruumilisusesse, kui suudate lahti lasta… siis olete Kõigi Võimaluste ruumis.  Footonid kannavad Valgust üle kogu kosmose… mida pidevalt valgustab kosmiline Valgus läbi Maa läheduses oleva footonriba. Footonid annavad Valgusele hoogu, mis on energeetiliselt tõstmas teie Maailma.

 

Ego kipub esitama piiratud ideid ja võimalusi… Miks mitte kõigest sellest vabaneda? Olete selles väga loomulikus ja võimestavas protsessis. Ja ennekõike selleks, et saaksite end ette valmistada nende võimsate Uute Alguste oskuslikeks ja avatud kohtumisteks. See on elav evolutsioon ja see loob lõputut Uue Alguse voogu. “

 

Samal ajal võite hakata valmistuma põnevateks aegadeks, mis pakub teile igasuguseid huvitavaid kogemusi. Võib-olla leiate, et kõige põnevam on võimalus kohtuda oma Kosmoseperekonnaga ja võimalus naasta oma koduplaneedile. Teil on nii palju erinevaid missioone, mida saate ette võtta. Teie tulevik on… selline mille valite… ja see on Valguse levitamine kaugele ja laialt.

 

3D-d maailma valitsevad karma ja hirm – SEE ON MUUTUMAS ARMASTUSE JA VALGUSE 5D-maailmaks – tähelepanelikkus on nüüd ülioluline – ALOHA HONUA on Havai päritolu “Armastan Maad ja kõike loomingut”

 

Pilt: Jean-Luc Bozzoli
Info: ~ Meredith Murphy väljavõtted peaingel Miikaelist
~ Mike Quinsey väljavõtted SaLuSast

Majakate Hoidjad

Majakate hoidjad & Navigeerimine mitmetes Dimensioonides
See, kes Sa oled, ei ole seotud tingimustega…  See, kes Sa oled, ei sõltu sellest, mis Sind on uskuma pandud… Oled Ülim Sina!

 

Inimene on kompleksne vibratsioon ja Sa ei ole üksnes Inimene. Inimene on kui kostüüm… või keha, mida mõnda aega kanname.

 

Sa ei vaja midagi, et olla õnnelik, kuid vajad midagi, et olla õnnetu. Oled ärkamas sellest pikast Inimeseks olemise unest… Selgesse Teadlikkusse Iseendast.

 

Lastes lahti kõikidest ideedest, fantaasiatest ja arvamustest sellest, kes oled… ning püsides täielikus tühjuses – see ongi Vabadus!

 

Majakate Hoidjad
See, et valgus aitab laevadel turvaliselt sadamasse randuda, ei tähenda, et majaka hoidja läheks laeva kapteni juurde ja hakkaks koos temaga pidutsema. Selle asemel valguse hoidja vaikselt rõõmustab ja jätkab valguse näitamist. Ta ei ütle teistele, et päästis laeva. Ta on vaikne ja jätkab, sageli üksinduses, olles ankurdatud maasse.

 

Nende laevade üle, kes ei vaadanud üles ega näinud majakat ning lõpetasid kahjustustega kividel, võib majakas kurvastada. Kuid valguse näitaja ei võta vastutust nende üle, kes lõpetavad karil! Ta ei põlasta juhtunut ja ei lammuta majakat selle laeva pärast, kes ei vaadanud, et näha valgust. EI. Majakal on üks ülesanne – ja see on näidata Valgust, näidata Valgust ja näidata Valgust.

 

Pilt: Jean-Luc Bozzoli
Allikas: ~ Mooji, Kryon

Üks Puu

Palju lehti, Üks puu, Üks mets, Üks Planeet…

 

Inimkond ületab pealiskaudse negatiivsuse. Maa on liikumas uutesse Valgussagedustesse.

 

Praegusel ajal on kõik muutumises – inimkond on hakanud kuulma oma südamekeskuse sisemist häält, saama Jumalikku juhatust, mäletama sügavamaid tõdesid ja aitama teistel inimestel pead kõrgemale tõsta sellest pealiskaudsest negatiivsusest, et saada tervendatuks.

 

Kogu Elu Üksolemine tähendab sõna otseses mõttes, et sellist asja nagu Meie ja Nemad ei eksisteeri, see kontseptsioon paneb paljusid kõhklema. Iga aatom ja subatomaarne osake läbi kogu Loodu on omavahel seotud, ühendatud ja üksteisest sõltuv, iga väikseimgi elu väljendus, mis eales ellu puhutud, on tulnud lõputust Kõik on Üks Allika Jumalikkuse südamest.

 

See tähendab, et sõltumine igapäevaselt ja iga tund oma mõistuse raamidest, me kas lisame Maailma Valgust või lisame valu ja kannatust inimkonna massidena. Ärgata üles ja mäletada, et oleme Üks, paneb taipama, et teisele inimesele, kohale, tingimusele või asjale kahju tekitamine on täielikult ennast hävitav – tegelikkuses pole keegi võimeline enda elu tahtlikult laastama, mis on sellise negatiivse käitumise tulemus.

 

Kui reaalsus, et me kõik oleme Üks resoneerub iga inimese südames, siis taipame, et iga mõte, tunne, sõna või tegu Armastusest ja Austusest kogu elu vastu, õnnistab selle igat osa ja suuresti tugevdab armastust ning harmooniat meie endi eludes. Me ei ole asjaolude ohvrid, oleme oma elude kaasloojad.

 

Kui meile ei meeldi, kuidas asjad lähevad… siis mäletamine, et oleme grandioosse pildi armastatud olendid ja oleme kogu eluga Üks, saame muuta oma tegude kurssi. Siis loome endile uue elu tuginedes Armastusele. Ainus, mida tegema peab, on südamest pühendama oma tähelepanu Kõiksusele igas inimeses ja tegutsema kõigi heaolu nimel. See ongi oma Tõelise Olemuse mäletamine.

 

Pilt: Jean-Luc Bozzoli
~ Väljavõte: eraofpeace.org

Loomise Kiired

Kollektiivne Sisemine Maailm

Meie Galaktiline Ühendus

Kosmilise Taeva ja Maa Vibratsiooni Ühendus

15.-21. märts:

Esmaspäev
Teisipäev
Kolmapäev
Neljapäev
Reede
Laupäev
Pühapäev

Teemant Valgus
Koodide Laevad
Ühisteadvus
Ümberkujundus Ühtsusesse
Meie Valgus
Valguse Juurdevool Maale
Solara

 Vaatamiseks kliki päeval:

Teemant Valgus

Sinu sagedus… Sinu kaitse… Sinu loomise jõud

Kui tajud, et midagi tähtsat on teoksil, võid reageerida kulisside-taga olevate energiate pingutustele, mis on valmis tegutsema.

Et eemaldada maailma korruptsiooni iket, pettust ja ahistamist, on vaja kõrgetel sagedustel Valgus-küllaseid mõtteid ja tundeid. Valgus on sama energia, mis Armastus. See manifesteerib rahumeelse maailma, kus inimesed teineteist austavad ja teevad kõikide heaolu nimel koostööd. Kõik elavad Loodusega harmoonias ja jagavad võrdselt Maa imelist küllust.

 

Ärge iial kahelge endi võimekuses koos luua selline imeline maailm! See maailm on järjepidevalt kasvamas ja Sinu pühendumus vabatahtliku Valgustöölisena aitab sel enneolematul teostusel realiseeruda.

 

Kliimamuutus on inimkonna planeedi väärkohtlemise tulemus, kuid see mõjutab planeedi Üleminekut vähesel määral. Kõrbed saavad taas põllumaadeks ja kogu vesi saab puhastatud Maa enda abiga läbi Teie tehnoloogia, kui see vabaneb tumeda poole tagasihoidmise käest ja siis Universumi Maavälised perekonna liikmed saavad neid teile tutvustada. Te olete üllatunud, kui kiiresti kahjustatud keskkond saab taastatud tervislikuks ja erksaks.

 

On veel üks, võimalik, et kõige tähtsam kaasaaitaja ektreemsele ilmastikule – lõpmatud energia jagajad, millele on kinnitunud negatiivsed mõtted ja tunded. See on see koht, kus saad midagi ära teha.

 

Me rääkisime Valgusega täidetud mõtete ja tunnete tähtsusest teisel pool piiri, kuid sellegi poolest on tähtis ka tegutseda. Räägi enesekindlalt ja optimistlikult tulevikust, et inspireerida üksikisikuid edasi vaatama positiivsuses; uus väljavaade motiveerib neid rääkima sarnaselt jne. Toeta kohalike organisatsioonide pingutusi parandades kogukonna vajaduste tingimusi.

 

Ole Loomingu hääl, mis toidab Hinge. Osale või loo grupp, et säilitada kohalikku keskkonda, säästa energiat… Kõik, mis toetab positiivset tegevust ja paremat olukorda , kiirgab kõrgeid sagedusi mis “Panevad Maailma Särama” ja see kiirendab Maa naasemist oma endise Paradiisina olemise juurde.

 

Praegusel hetkel ajatuse kontseptsioon ei ole Sinu jaoks mõistetav, ega peagi olema, aga ole kindel, et muutus tuleb kergusega.

 

Nagu kõikidel teistel Universumi Valgusolenditel, ka Maa jälgijatel ei ole lubatud sekkuda kellegi Vaba tahte vastu, kuid nende missioonil kaitsta Maad ja tema eluvorme, on nad volitatud aitama muuta tumedate kavatsusi ja vähendada kahjustavaid tingimusi. Kallis perekond, kui Sa loendad oma õnnistusi, palun lisa need Hinged ja loendamatu arv teisi oma Universumi perekonna liikmeid, kelle toetus Sinu heaolule on hindamatu.

 

Kõik Valgustunud Olendid hindavad Sinu teenistust Maal ja toetavad Sind uskumatul viisil Tingimusteta Armastusega väega!

 

Pilt: Jean-Luc Bozzoli
~ Allikas: matthewbooks. com

Koodide Laevad

Koodide Laevad ja Reisiplaanid Hingele – Perspektiiv, Tormid & Päikesepaiste… 

Kui nüüd jälgid Ajajooni, kiiret Aeg-Ruumi… ja samas aeglustad tempot… et lubada endas tõusta Kõrgema Teadvuse Koodidel… lubades enda rakkudel ja DNA-l resoneeruda Loomuliku Ajaga.

 

Oleme liikumas ühelt olemise viisilt kergemasse – mitte-loomulikust/lineaarsest ajast Galaktika Harmoonia Spiraalidele.

 

Dimensionaalne edasiminek

Oleme liikumas edasi Ülestõusmise suunas ja valmistume selleks. See ei pea tähendama siit planeedilt lahkumist. Ülestõusmine on see, kui jätame ühe olemisviisi ja tõuseme teise, kõrgemasse, kiiremasse, kergemasse.

 

Sel ajal liigume kolmandast dimensioonist viienda poole. Viies dimensioon on koht, kus kõik mida mõtled, manifesteerub väga kiiresti. Kui suurendame teadlikkust kõigist aspektidest, kes me oleme … kui kogeme tasakaalu oma ajupoolkerade vahel – tasakaalustades intuitsiooni ja analüüsioskuste poole.

 

Äratame vaimselt üles oma loomingulise geeniuse. Tehes neid samme täieliku integratsiooni ja joondamise suunas võime kogeda mitmeid sümptomeid. Ja see on Üleminek… seda nimetatakse ka Kasvuperioodiks.

 

Naerge enda üle. Andke endale puhkust. See on aeg oma keha eest hoolitsemiseks ja selle andmiseks, mida ta vajab. Enda mittefüüsilise poolega ehk Vaimuna teete oma arengus tohutuid hüppeid vabaduse poole, samal ajal kui teie aeglasem, tihedam füüsiline süsteem (keha, emotsioonid, meel) töötab kõvasti, et sellega sammu pidada. Muutke kogu oma olemus lihtsaks ja kohelge enda materiaalset poolt samuti hästi. Minge jalutama, kassi paitama, vanni… Hoolitsege enda eest.

 

Olete liikumas kohta, kus on rohkem teid ja vähem müra, mis pole teie. Kui kohtlete oma keha nii, nagu käituks loomasõber oma erilise lemmikloomaga, võimaldab see teil need sammud järgmisse dimensiooni astuda palju sujuvamalt.

 

Tehke uinak. See on ainult energia… ja vaadake kosmosesse … Te pole üksi…

 

Foto: Jean-Luc Bozzoli
~Tekst: Jim Self

Ühisteadvus

Kõige olulisem Tõde on, et oleme kõik Üks. Meie üksolek hõlmab kõike ja kõiki, milles on Jumal, inglid, ülestõusnud meistrid, valgustunud olendid universumi teistest kohtadest, lahkunud kallimad, loomad, loodus…

 

“MEIE-teadvus” = Sisemine ja Väline Rahu, muutumatu ja jagamatu ÜKS selles lõpmatus mitmekesisuses.
Tõstes järjepidevalt oma sagedust hirmu tasemelt armastuse ja tunnustuse tasemele… oleme saamas RAHU instrumendiks, mis on planeedi ellujäämiseks ülioluline. TEOSTAME seda kogemust enda ja inimkonna jaoks.

 

Sinu tegelik olemus, kes Sa tegelikult oled, on Looja.
Öeldes seda teiste sõnadega, Looja on meis kõigis, ilma ühegi erandita.
Saate kergelt ja vaevata luua imesid enda ja teiste elus. Allikas on ainult armastus ja rahu; peate olema armastus ja rahu, et täielikult tunda oma sidet Ühtsusega.
Tugevdate oma sidet Allikaga positiivsete mõtete ja tegudega. Meie üksikud kehad loovad illusiooni tervikust eraldumisest.

 

Maal… Te ei ole sellel teekonnal üksi. See on Inimkonna Meeskonna ja paljude teiste töö. Käime selle tee koos. Ühtsuses

 

Pilt: Jean – Luc Bozzoli
~ Väljavõtted: Karen Noelt ja Wayne Dyer

Ümberkujundus Ühtsusesse

Maa ja Inimkond on liikumas Ühtsuse suunas! Meie rakuline päritolu on Valguse geomeetria…

 

Olenemata sellest, milliseid väljakutseid meile sel aastal esitatakse, meie jaoks on oluline meeles pidada, et Valgus on lõpmatult võimsam kui killustatud ja hirmul põhinevad mustrid Maa pinnal olevate inimeste väärloomingus.

 

Mida rohkem me teadlikult keskendume kosmilisele Valgusele ja sukeldume selle abil mida me saame Kõrgelt, seda lihtsam on meie ärkamine Valgustatud Teadvuses,  Ühtsuses ja Austuses kogu Elu vastu … koos sügava tõega, et me oleme tervik ehk ÜKS  ELUGA.

 

Muutused on kasvu tulemus.

Praegu on aeg, mil energia ringleb kiiresti teie planeedil. Paljudel juhtudel toob see esile vanad hirmud, vanad probleemid ja asjad, millega olete juba tegelenud palju sügavamatel tasanditel.

 

Teie Hing tunneb suurt vabadust, kui muutuste kartmise asemel võtate selle kogu südamest omaks. Usaldage, et muutused on teie kasvu tulemus – üksikult ja/või ühiselt. Usaldage, et teie muudatused, kui need on armastatud, viivad lõpuks teadlikumale ja õnnelikumale elule.

 

Inimesed, kes ei vasta enam teie laiendatud teadlikkusele, võivad teie elust lahkuda või sellest eemale jääda. Oodake, et uued, sarnase sagedusega inimesed tõmbuksid teie poole.

 

Lähedased võivad lahkuda oma maise keha tõttu. Eeldage, et nende laiendatud vaimud töötavad teiega, juhendavad teid ja armastavad teid, kui jätkate teekonda siin Maa peal.

 

Saate raha ja vabastate selle. Teil on mõtteid tulla ja minna, teie uskumused ja veendumused võivad muutuda. Isegi see, kes te arvate end olevat, muutub vaimse teadlikkuse järk-järgulise ärkamise teel.

 

Ja leiate veelgi suuremaid armastuse avaldusi, mis tulevad teie ellu. Muutused on vältimatud. Armastus on püsiv.

 

Tuletage endale meelde: “Ma ei saa kunagi kaotada armastust, mis elab loomingus. Vormid võivad muutuda, kuid üks Armastus, mida ma kõigis asjades ja kõigis olendites otsin, on ja jääb minu jaoks alati.”

 

Püüdke nüüd pidevalt oma elust rõõmu tunda, saate teadlikuks, et teie õnn on valik, mis ei sõltu välistest oludest. Valige oma rõõm, ükskõik mida välismaailm ka ei teeks.

 

Usaldage teekonda: võite vastu seista ja vihastada… aga niipea, kui leiate rahuhetke, hingake ja tuletage endale meelde … “Usaldage kõike. Maa on kool. Elu on tants. Muutus annab mulle võimaluse otsida suuremat Armastust”… teie Hing kutsub teid suuremale elule ja heaolule.

 

Pilt: Jean-Luc Bozzoli
~ Väljavõte:VisionsofHeaven.com

Meie Valgus

Ärge heitke meelt – genereerige Valgust, millega siia tulite. Levitage oma Valgust, sära, seda kõrgeimat teadvust. 

 

Kuidas sa arvad, kuidas see Planeet selle nurga on pööranud, kas sa ei saa aru, et sinu käes oleval Valgusel on mitmemõõtmeline jõud… see ei ole lineaarne, see pole selle summa – sellel on tohutud kvantomadused, see tähendab… et läheb kaugele. 

 

“Kõik mõttevood voolavad lõpuks ühte ookeani. Meelel on palju teid, Südame jaoks pole ühtegi rada, sest Süda on lõpmatu ja täidab kõik.”

 

“Tänulikkus suunab teid kõrgemale sagedusele ja meelitab teile paremaid asju” 

 

Pilt: Jean-Luc Bozzoli
Info: ~ Krayon, ~ Mooji

Valguse Juurdevool Maale

See on avanud Maal portaale, võimaldades meil vastu võtta viienda dimensiooni Kristalse Päikesevalguse kõrgemaid sagedusi. Need nihked muudavad meie isiklikku energiavälja ja mõjutavad oluliselt meie vaimse keha ja aju füüsilist struktuuri. Seega surutakse praegu meie eeterkehas esile sinna salvestatud asjad, mis olid varem meie eest varjatud… puhastavale pinnale… eemaldades plokid, mis on takistanud meid Valguses edasi liikumast.

 

Rakustruktuur ja teadvus
Taju, teadvus, valgus, pimedus… kogenud vanadele hingedele, kes on planeedil läbi elanud palju energiaid… oli pimeduse ja valguse piiritlemine meeldiv tegevus.  Valgustöötajad veetsid pimedusega võitlemiseks sama palju aega kui sina valguse tekitamiseks.

 

Tervendajad pidid end kaitsma negatiivsuse eest, mida inimene kandis. Maailmas, kus on nii palju erinevaid teadvusi ja energiaid… paljud teist on endiselt täiesti veendunud, et peate võitlema varjuküljega.

 

Mõistke, et olete sellest nüüd vaba ja võite öelda: “noh, see on ikka siin …” ja kui tajute negatiivsust, tunnete just enda negatiivsust, sest Valgus peseb seda praegu puhtaks. Valgus on aktiivne… pimedus pole, see on passiivne, see tähendab, et kui pimedas toas valguse sisse lülitate, pole pimedust enam.

 

Kui lähete välja, olge Valgustöötajad…  teie Valgus on nii tugev, pimedusel pole võimalust… kõikjal, kus te kõnnite, lülitage Valgus sisse. Pimedusel pole oma energiat, selle võitmiseks peab olema valguse puudumine. Valguse saate sisse lülitada oma kavatsusega.

 

Võimalik, et olete aastaid ja aastaid töötanud teatud viisil – võite olla uhke selle üle, kuidas töötate pimedusega võideldes ja kuidas teete… Lõpetage pimedusega võitlemine ja lülitage oma Valgus sisse, sest see on ainus asi, mis töötab.

 

Pilt: Jean-Luc Bozzoli
Info: Kryon

Solara

See on avanud Maal portaale, võimaldades meil vastu võtta viienda dimensiooni Kristalse Päikesevalguse kõrgemaid sagedusi. Need nihked muudavad meie isiklikku energiavälja ja mõjutavad oluliselt meie vaimse keha ja aju füüsilist struktuuri. Seega surutakse praegu meie eeterkehas esile sinna salvestatud asjad, mis olid varem meie eest varjatud… puhastavale pinnale… eemaldades plokid, mis on takistanud meid Valguses edasi liikumast.

 

Rakustruktuur ja teadvus
Taju, teadvus, valgus, pimedus… kogenud vanadele hingedele, kes on planeedil läbi elanud palju energiaid… oli pimeduse ja valguse piiritlemine meeldiv tegevus.  Valgustöötajad veetsid pimedusega võitlemiseks sama palju aega kui sina valguse tekitamiseks.

 

Tervendajad pidid end kaitsma negatiivsuse eest, mida inimene kandis. Maailmas, kus on nii palju erinevaid teadvusi ja energiaid… paljud teist on endiselt täiesti veendunud, et peate võitlema varjuküljega.

 

Mõistke, et olete sellest nüüd vaba ja võite öelda: “noh, see on ikka siin …” ja kui tajute negatiivsust, tunnete just enda negatiivsust, sest Valgus peseb seda praegu puhtaks. Valgus on aktiivne… pimedus pole, see on passiivne, see tähendab, et kui pimedas toas valguse sisse lülitate, pole pimedust enam.

 

Kui lähete välja, olge Valgustöötajad…  teie Valgus on nii tugev, pimedusel pole võimalust… kõikjal, kus te kõnnite, lülitage Valgus sisse. Pimedusel pole oma energiat, selle võitmiseks peab olema valguse puudumine. Valguse saate sisse lülitada oma kavatsusega.

 

Võimalik, et olete aastaid ja aastaid töötanud teatud viisil – võite olla uhke selle üle, kuidas töötate pimedusega võideldes ja kuidas teete… Lõpetage pimedusega võitlemine ja lülitage oma Valgus sisse, sest see on ainus asi, mis töötab.

 

Pilt: Jean-Luc Bozzoli
Info: Kryon

8.-14. märts:

Esmaspäev
Teisipäev
Kolmapäev
Neljapäev
Reede
Laupäev
Pühapäev

Tasakaalustades Vastandid
Meie Sisemine Maailm
Evolutsiooniline Hüpe
Rahu ja Kaastunne
Kui Väljakutsed muutuvad Võimalusteks
Lõpmatuse Punktid
Olete Valgus

 Vaatamiseks kliki päeval:

Tasakaalustades Vastandid

See on kannatlikkuse arendamine ja isiklik valik, kui tungime läbi sellest välisest mürast, püsides selles tohutus muutuses tasakaalus.


Tajudes enda sees uusi potensiaale, õpime paremini Usaldama teadmatust ja hoolitseme teadlikult oma sisemise püha kambri eest. Kas Usaldad ennast ja Elu, et juhtida oma loomist? – Elu usaldab Sind…

 

Täiustumine on Elu loomulik voolamine. Milliseid võimalusi tajud teadmatus tulevikus?

 

Kõige tähtsam on püsida fokusseeritud neutraalsuses, liikudes läbi elu tõusude ja mõõnade. Sinu neutraalsus on muutuste sädemeks, uue loomise katalüsaatoriks. Paradoksaalsus sellistes kaootilistes muutustes…

 

Kui aktiveerid endas neutraalsuse, siis Rahu, mis läbib kõik mõistetava, täidab selle olukorra põnevate potentsiaalide plasmaga…

 

Kahe vastandi null-punktist sünnib uus. Sina oled Ühtsus selles mitmekülgses duaalsuses… See on Ülestõusmine, inimkonna jaoks tohutu pöördepunkt – enda ühendumine oma sünniõigusliku Jumaliku Loomisega.

 

Kui mõtled uut mõtet või uut unistust või valid mõttes uue eesmärgi…  sinu mõtted “lahkuvad” ja liiguvad edasi – igasse suunda – planeedi kõige kaugematesse kohtadesse.

 

Need kannavad endas omaenda eluenergiat, nagu kivi, mis tekitab tiiki visates laineid.  Seda ei saa muuta, aga saad seda enda heaks täielikult ära kasutada. Mõtle häid mõtteid!

 

Muutused algavad nähtamatus, toites neid oma sisemises maailmas.

See potensiaal saab järk-järgult nähtavaks, kui küllastad end positiivsete Ilu ja Armastuse potentsiaalidega!

 

Foto: Jean_Luc Bozzoli
Väljavõte: Jamye Price, Tut The Universe

Meie Sisemine Maailm

Elu on pakkumas rikkalikult kogemusi ja sagedusi. Planeedil Maa on lõpmatult suur kogus kontrasti, mille seast saad valida paremad võimalused, saad otsustada, mis Sulle meeldib, kes Sa oled ja mida soovid endast Maailmale näidata.

 

See ei ole teiste muutmine või parandamine, nende harimine, kellega Sa ei nõustu, vaid hoopis sukeldumine sügavale endasse, et leida see vaikne, rahulik, enda isikliku tõe keskkoht.

 

Igaüks teist saab valida oma tõelisi soove ja kuidas soovite elu jooksul luua ja kogeda. Leida täpselt see sagedus, mida välja kiirgad, mis sulle tagasi peegeldub, et saaksid sellest õppida, märgata ja vajadusel valida erinev sagedus, kui soovid teistsugust kogemust.

 

Sinu elu kogemus on otseselt sõltuv sagedustest, mida välja kiirgad. Alati tuleb Sinuni see, millele kõige rohkem oled eelnevalt keskendunud. Kui Sulle ei meeldi, mida näed, siis muuda seda ja keskendu sellele, mis inspireerib end tundma kirglikult, entusiastlikult ja armastavalt.

 

Märka ainult seda, mis tekitab head tunnet… Ei saa olla häälestunud sellele, mis sinuga resoneerub ja samal ajal ei resoneeru. Sest see, mis inspireerib, on sageduslikult harmoonias Sinu tõega.

 

Anna välimisele maailmale vähem ja sisemisele maailmale rohkem oma jõudu. Ujudes vibratsioonide meres, kiirgad neid välja ja resoneerud sarnastega. Nihutades oma paradigmat 3D mõtlemiselt, kus pead muutma välist maailma, et tunda end turvaliselt, külluslikult ja õnnelikult… 5D reaalsusesse, kus lihtsalt häälestad end nendele sagedustele ja lihtsalt tõmbad need endani.

 

3D maailmas teed ükskõik mida, et saada elus seda, mida tahad. 5d maailmas keskendud enda sisse, lood esmalt sisemise reaalsuse mis loob tundeid, mis kiirgavad need energiad Sinu maailma, et ligi tõmmata seda, mida soovid.

 

Kujuta ette, et Su keha on täidetud tähtedega, Universumitega või et kõik inimesed elavad sinu sees, kõik taimed, olendid ja loomad. See on 5D tööriist, mida saad tihti harjutada. Ükskõik, milline Su väline maailm näib, on see vaid sisemuse peegeldus, millele oled keskendunud. Võid kõndida inimeste seas, kus on armastavaid ja vihkavaid inimesi ja Sa leiad ja näed vaid neid, kes Sinu vibratsiooniga resoneeruvad.

 

Väline maailm peegeldab sisemisi energiaid – mitte uskumusi, tegusid ega sõnu. Kehastusid 3D paradigma reaalsusesse. Aga saad minna oma sisemisse maailma, keskenduda sellele, mis annab sulle naudingut ja siis seda tõmmata enda ellu. Milliseid energiaid soovid toetada ja võimestada?

 

Läbi sisemiste energiate millele keskendud, tõmbad ligi kogemusi välises. Vaatad neid, õpid, kasvad ja kohandad oma fookuse kuni Sinu väline reaalsus (olenemata sellest, mida ülejäänud maailm teeb) on väga ilus ja täidetud Valguse ja Rõõmuga.

 

Foto: Jean-Luc Bozzoli
~ Väljavõte: VisionsofHeaven.com

Evolutsiooniline Hüpe

Evolutsiooniline Hüpe, Maa ja Inimese Uuenemine ja Väljakutse – Valgus on suurenemas Maal… kõik, mis ei ühti Valgusega, tõstetakse kiiresti pinnale, et läbi teha muutus… tagasi oma algsesse perfektsusesse.

 

Järjest rohkem positiivset kiirgust ja laenguid on tulemas kosmosest… loodame, et töötate kooskõlas KÕIGEGA MIS ON.

Teie sisemisel rahul on planeet Maale suurem mõju, kui te arvata oskate. See on kvant. See on väljaspool teie lineaarset aegruumi reaalsust.

 

Inspiratsioon, mida vajate… Teie intuitiivsed / telepaatilised ühendused Valgusolenditega ja Teie enda multidimensionaalse Väljaga. Olete siia Planeedile tulnud vabas tahtes, et koos luua Harmoonilist Uut Maad. Teile meenub, et võtsite ette selle raske, kuid võluva väljakutse. Et näha peenenergias “nähtamatut ühendust”.

 

Selle valuliku puhastuse kaudu ja et kogeda neid uusi sagedusi… see tervendav energia on teie jaoks siin juba olemas. Kujutage ette, kuidas teie süda avaneb, sarnaselt kui lill avaneb Päikesele.

 

Oleme alustamas oma evolutsioonilist teekonda tagasi lõpmatu Armastuse-Jumala-Allika südamesse, tõustes samm-sammult ülespoole evolutsiooni spiraalil.

 

Pilt: Jean-Luc Bozzoli
~ Väljavõte: VisionsofHeaven.com

Rahu ja Kaastunne

Evolutsiooniline Hüpe, Maa ja Inimese Uuenemine ja Väljakutse – Valgus on suurenemas Maal… kõik, mis ei ühti Valgusega, tõstetakse kiiresti pinnale, et läbi teha muutus… tagasi oma algsesse perfektsusesse.

 

Järjest rohkem positiivset kiirgust ja laenguid on tulemas kosmosest… loodame, et töötate kooskõlas KÕIGEGA MIS ON.

Teie sisemisel rahul on planeet Maale suurem mõju, kui te arvata oskate. See on kvant. See on väljaspool teie lineaarset aegruumi reaalsust.

 

Inspiratsioon, mida vajate… Teie intuitiivsed / telepaatilised ühendused Valgusolenditega ja Teie enda multidimensionaalse Väljaga. Olete siia Planeedile tulnud vabas tahtes, et koos luua Harmoonilist Uut Maad. Teile meenub, et võtsite ette selle raske, kuid võluva väljakutse. Et näha peenenergias “nähtamatut ühendust”.

 

Selle valuliku puhastuse kaudu ja et kogeda neid uusi sagedusi… see tervendav energia on teie jaoks siin juba olemas. Kujutage ette, kuidas teie süda avaneb, sarnaselt kui lill avaneb Päikesele.

 

Oleme alustamas oma evolutsioonilist teekonda tagasi lõpmatu Armastuse-Jumala-Allika südamesse, tõustes samm-sammult ülespoole evolutsiooni spiraalil.

 

Pilt: Jean-Luc Bozzoli
~ Väljavõte: VisionsofHeaven.com

Kui Väljakutsed muutuvad Võimalusteks

Suur muutus

 

Praegu on kasvamas energeetiline erinevus illusioonse mängu ja Tõe vahel. 3-dimensiooni illusiooniga kaasnevad ka draamade plahvatusted. Samal ajal suureneb Valgus iga päevaga. Teie Planeet on läbimas kiiret taassündi. Olete liikumas täielikku muutusesse oma füüsiliste, energeetiliste ja emotsionaalsete kehadega.

 

Teid on energeetiliselt ette valmistatud, et täita olulist rolli oma Südametes, et luua Võrgustike jaoks liit…  olete saamas multidimensionaalsete sagedustega Võrgustike pikendusteks.

 

Teie käbinääre, aju sünapsid, seljaluuüdi ja füüsilised rakud kehas on energeetiliselt uuendatud. Teie energiaväli on läbimas magneetilist muutust, Teid on ette valmistatud selleks tohutuks muutuseks.

 

Teie keskne sissepääsupunkt Univerumi Jumala Teadvusesse on Teie Südames.

 

Teie planeedi Magneetiline südamik nihutas end 2020 aasta viimastel nädalatel. Valguse spiraalid on tõmmatud Teie Jumaliku olemasolu sagedusse Teie Südametes.

 

Läbi multidimensionaalse ühenduse Südame pühas kambris, saavad Teist telepaatilise suhtluse loojad enda ja Kõige vahel. See on Valguskogukondade loomise võti, hoidmaks seda Valgust stabiilsena planeedil Maa.

 

Pilt: Jean-Luc Bozzoli
~info: Plejaadlased 

Lõpmatuse Punktid

Elate unikaalsel ajal, et luua oma eeterlike kehadega erakordne ja läbimurdev paradigma Uuel Maal.

 

Aastal 2015 oli 26 000 aastase Galaktilise tsükli läbimurdepunkt: lineaarsest ratsionaalsest mõtlejast sai harmooline, intuitiivne ja armastav multidimensionaalne Olend.

 

Maandavad ja elektromagneetilised lained laadivad Sinu “Hingelepingut”. Need lained mõjutavad inimese füüsilist keha ning eeterlikku keha vaimse ja emotsionaalse maatriksi tasandil.

 

Esimene faas sisaldab tohutut ülestõusmist ja aktivatsiooni, mida kutsutakse Ley liinideks või Maa energiajoonteks… teine faas on… kollektiivse harmoonia kogemine.

 

Teie keskkond sisaldab palju enamat, kui teadlikult tajute. Planeet hõlmab endas gravitatsioonilaineid, Valguse sagedusi, ioonide laenguid ja mineraloogilisi sagedusi. Teie füüsilisel kehal on rakuline teadvus, mis toimib bioloogiliselt. See tähendab, et hormonaalse ja bio-keemilise tasakaal on otseselt seotud Valguse ja planeedi võrgustikuga.

 

Keharakud reageerivad puhtale säravale Valgusele ja Valgusjõule… mitte lihtsalt bioloogiliselt, see joondab sisemist olemist ja annab avara vaate Kõrgemale Minale, avab akna inimese evolutsiooniperioodist ja Valguse kordajast.

 

Minnes sügavale endasse, avastate erakordse võimaluse kogeda kõrgematel sagedustel asuvaid reaalsusi.

 

Sel uuel ajastul… igat väljakiiratud mõttelist valgusfootonit võimendatakse eksponentaalselt kasvavalt.
Uus Maa omab nüüd uut Kristallvõrgustikku, mis võimaldab inimkonnal täielikult olla teadlik enda tõelisest multidimensionaalsest olemusest. 

 

Foto: Jean-Luc Bozzoli
~Peaingel Metatron ja Maa-hoidja James Tyberonn

Olete Valgus

Hetkel võib maailm näida rahulolematuna ja tunduda mittearmastav. Aga tegelikult on Sinu kohal alati säramas Päike! Sul on toit laual. Sul on inspireerivaid raamatuid, mida lugeda ja programme, mida vaadata. Sul on linnud, kes laulavad serenaadi armastusest hommikuti ja õhtuti. Armastust on Külluses! Kujutle ette oma südant avanemas kui lille, mis avab end Päikesele.

 

Loodus on puhas Armastus. Teie loomad ja beebid on puhas Armastus. Avatud süda planeedil Maa lubab Armastusel sellest läbi tulla. Kui avad oma südame, voolab Sinu elus pidev Armastuse jõgi.

 

Kui elu näib ebasõbralikuna, võta vastu otsus sellest olukorrast läbi hingata ja avada oma süda. Ükskõik kui vähe arenenud teised on, Sina püsi armastuses. Arenematud on need, kes tunnevad, et neid ei armastata. Need, kes Sulle haiget teevad, on need, kes sisimas valu kogevad. Ära ühine nendega. Olenemata, kas tunned end õnnelikult või murtud südamega, rikkana või vaesena, kas Su maailm on stabiilne või logisev… on Armastus ikka siin! Armastus on igavene reaalsus nende üürikeste asjaolude kohal Sinu elus!

 

Olenemata, kas armastus tuleb läbi tooli, šokolaadi või kallima… on see alati sama Armastuse vibratsioon! Teie Maa on tõesti raske kool, kuid kui suudad püsida avatud Armastusele, on see Sinu jaoks olemas igas hingetõmbes!

 

Hoolitse enda eest- kui keegi või elu üldiselt teeb Sulle haiget, eemaldu mõneks ajaks. Ole enda vastu hooliv ja võta aega, et “ravida oma haavad.” Võta aega viibida looduses, olla sõpradega. Tee asju, mis Sulle rõõmu pakuvad. Mediteeri, palveta või istu vaikuses.

 

Ühendudes Jumalikkusega… sellisest vaatepunktist suudad lahenda probleemi armastavalt… taasühinemise tulemus Armastusega on seda pingutust väärt!

 

Pilt: Jean-Luc Bozzoli
~ Väljavõte: VisionsofHeaven.com

1.-7. märts:

Esmaspäev
Teisipäev
Kolmapäev
Neljapäev
Reede
Laupäev
Pühapäev

Vibratsioon ja Resonants
Selge nägemus
Galaktika Sageduse Muutus
Teine Lemuuria
Nähtamatu
Sfääride Allianss
Luba Päikesepaiste sisse

 Vaatamiseks kliki päeval:

Vibratsioon ja Resonants

Kõige varjatum fakt planeedil Maa on see, et olete nii võimsad, et mitte keegi ega miski ei saa Teie üle kontrolli omada, kui Te selleks ise luba ei anna.

 

Kas oled vahel meeleheitel, kui mõtled, kuidas ligi pääseda enda tegelikule jõule? Kas oled nii sügavuti pandud uskuma, et inimestel, ainetel ja teistel jõududel on võim Sinu üle? Kas oled endalegi teadmatult sõltuvuses kontrollima draamasid, sest oled ise kasvanud selle sees või läheduses?

 

Inimrassina õpite viibima sageduses, mis on nii tugev, et mitte miski ega keegi ei saa Teie üle kontrolli omada… välja arvatud Jumalikkuse jõud, mis on Sinu sees… et Sinu energiaid häälestada. Õpite, et siin Maal pole teist jõudu ega inimest ega viirust või ainet, millel oleks tugevam mõju Sulle, kui Sinu enda uskumuste Jõud.

 

Õpi kasutama oma mõistust, et valida mõtteid, mis resoneeruvad Sinu energiaga selles suunas, mida tahad – nii võimsalt, et Sa lihtsalt ei luba enda energiavälja seda, mis sellega ei resoneeru.

 

Ole tänulik oma tervise üle iga päev ja fokusseeru sellele nii tugevalt, et haigus ei saa Sinusse tulla. Või kui oled haige, siis keskendu sellele, mida tegema hakkad, kui oled terve. Ole tänulik ja Naudi elu nii hästi kui saad… sest Sinu hing juba tunneb end hästi ja see on ainus reaalsus, mida aktsepteerida.

 

See, millele keskendud armastusega, on Sinu reaalsus. 

 

Anna soovitud lahendustele ja olukordadele jõudu Armastusega. 

 

Ainus “konspiratsiooniteooria”, mis on väärt keskendumist, on “armastuse konspiratsioon”, sest Armastus on suurim Universumi saladus. Sa elad ja hingad seda. Ujud selles. Oled sellest tehtud. Oled läbi selle Ühendatud.

 

Ühel päeval, miks mitte juba täna, kui oled tõeliselt omaks võtnud Algallika jõu, et luua Armastav reaalsus läbi Armastuse Nautimise siin ja praegu, oled võimeline elama muretult, sest mitte keegi ega miski saa enam ealeski Sinu üle kontrolli omada.

 

Pilt: Jean-Luc Bozzoli
~ Väljavõte  A. Albers

Selge nägemus

Kui süda on valmis kogema vastuseid palvetele, ilmub abi ja juhendus. Me kuuleme neis kõigis armastust. Oled vastutav, kui tugevat “signaali” oma palvetega välja saadad ja kui palju oled valmis vastu võtma.

 

Sa ei palu Jumalat, kes on Sinust väljaspool, kes vajab alistumist ja kummardamist. Selle asemel kutsud kohale Jõudu, mis annab Sulle Elu. Väga sarnasel viisil nagu rakk saadab kehale signaali sellest, mida ta vajab. Oled Üks Jõuga, mis loob Universumeid.

 

On palju võimsam palvetada seda, mida sügavuti tõeliselt tahad, mitte seda, millest soovid vabaneda. Selle asemel, et palvetada “ Kallis Jumal, palun vabasta mind mu kohutavast töökaaslasest”, proovi “ Kallis Jumal, palun aita mul leida rahu oma tööskaaslasega.” See võib tähendada töökaaslase lahkumist, Sulle paremat tööpakkumist, Sind õppimas seda isikut mitte isiklikult võtma või isegi seda, et ta südames muutubki!

 

Palveta südamest. Palveta seda, mida tõeliselt soovid, mitte seda, mida peaksid tahtma, ütlema või omama. Siirusel on tugevam energia! Oota usalduse seisundit, et saada vastuseid õigel viisil ja õigel ajal. Eelda, et kõik mis juhtub, on osa vastusest. Eelda, et asjad lähevad hästi. Naudi elu. Oota juhendust.

 

Tõepoolest iga mõte, iga sõna, iga tegu kiirgab välja energiat, mis on tõeline “palve”… Sa ei ulata välisele Jumalale petitsiooni. Hoopis läbi südameenergia ja sõnade saadad välja signaale Universumisse ja ootad vastu ausat tagasisidet. Sinu mõtted on välja voolavad kiired.

Positiivsed, armastavad, enesekindlad, ootusrikkad, tänulikud kiired on tugevaimad!

 

Pilt: Jean-Luc Bozzoli
~ Väljavõte: VisionsofHeaven.com

Galaktika Sageduse Muutus

Teemant Valguskoodid, mis kannavad mustreid ja malle uueks ajastuks, edastatakse siia Galaktika Keskusest ja võimendatakse Siiriuse poolt, samal ajal kui neid integreeritakse Planeet Maa ajatsüklitesse.

 

On väga oluline hoida oma isiklikku energiat sel ajal kõrgel tasemel ja kasutada seda uute Valguskoodide voogu täielikult ära. Ärge lubage, et ükski sündmus tõmbaks teid madalamatele tasanditele.

 

Kui näete, et majandus hakkab nihkuma ja muutuma ning algab uus paradigma, siis on inimesi, kes tunnevad selles hirmu. Osa inimesi tahavad, et midagi ei muutuks ja kui algab muutus, leidub neid, kes tõusevad püsti ja ütlevad: “Kas näete? See on planeedi hukatus!” Selline käitumine võib olla osade inimeste loomuses minna hirmu seisundisse, olenemata tegelikust olukorrast.

 

Kallid, Universumis on Elu, mis on palju, palju rohkem edasijõudnud. See on sellepärast, et nad on siin olnud palju kauem, isegi väga palju kauem kui Teie. Nad on oluliselt arenenumad kui Teie. Ma ei ütle, et neil on suuremad ajud. Räägin faktist, et neil on kaastunne ja tarkus ning intelligentsus, mis on arenenum kui Teil.

 

Nad lahendasid oma rahuprobleemid aastatuhandeid enne Teid. Nad vaatavad Teid, aga nad ei sekku, sest Teil on Vaba-Tahte planeet. Nad on Teid alati vaadelnud. Nad tulevad ja lähevad ja ei kuuluta enda olemasolu. Olete paljusid neist näinud sajandeid, aga nad hoiavad distantsi, kuni olete valmis.

 

Peagi olete kogemas veelgi suuremaid muutusi. Ütlesime Teile… Te ei saa hävitada pimedust ja ainus viis seda vähendada… on luua rohkem Valgust! Mida rohkem on Valgust, seda vähem on Teie planeedil pimedust. Olete praegu tähtsaima ühiskondliku avastuse äärel.


Teadus on hakanud mõistma südame eesmärki, seost ja tähendust. Nad leiavad, et sidusus loob tervendamist, suuri muutusi mõtetes ja on määrava tähtsusega kaastunde loomisel nendes, kes ei arvanud, et see on võimalik. Kallid, see on suurim heatahtlikkuse muutus, mitte hukatuse algus.

See on aegade suurim Armastuse Lugu. See toimub Sinu ja Vaimu vahel. Kas tunned seda? 

Mine siit edasi erineva energiaga, kui saabusid. Mõista, et Sa ei ole selles üksi.

 

Pilt: Jean-Luc Bozzoli
~ Väljavõte: Kryon läbi Lee Carroll-i

Teine Lemuuria

Pildil: Paradigma muutus & Teine Lemuuria ~ Galaktika Seemned ja Kvant-Sina.

Sinu DNA-s on olemas Allika koodid.

 

Sinu vibratsioon määrab, millist osa “inimese kogemuse rootsi lauast” sa koged.

 

Oma erinevustes olete ÜKS.

“Olen ÜKS armastusega, mis annab elu kõigile ja kõigele. Olen läbi oma valikute, mõtete ja tegude kiirgamas vibratsiooni, mis tõmbab ligi elemente sellest tohutust Elu rootsi lauast, mis resoneeruvad minu vibratsiooniga.”

 

Keskendu sellele, mida soovid võimendada. Kui Sa ei taha olla tormide keskel, kujuta ette ja keskendu rahulikule ilusale ilmale. Sellisel juhul, isegi kui peaks torm tulema, see hajub või Sind juhatatakse sellest turvaliselt eemale.

 

Keskendu sellele, mida soovid maailmas näha. Räägi sellest, mida armastad. Kuula austusega, isegi kui  Sa ei nõustu. Püüa mõista erinevaid perspektiive, selle asemel, et lihtsalt enda oma kaitsta. Sedasi toimides oled ühenduses igavesti-armastava Hingega… ja koged üha suuremat armastust ja kaastunnet teiste vastu. Oled kõige õnnelikum, kui oled kõige armastavam versioon endast.

 

Teie maailm on keerulises hetkes, millele on kaasa aidanud ka vale eeldus, et sarnasus on vajalik. Kui kõik keskenduksid sellele, mis neile meeldib selle juures, mida nad armastavad, kerkiks esile parim versioon inimkonnast. Et Emake Maa ei peaks enam enda pinget vabastama sellisel vägivaldsel viisil.

 

 “Ela ja lase teistel ka elada” reaalsus ei ole Maal veel kõigile neile mõistetav, kes on kinni oma hirmudes või vihas või selles, mida nad kardavad ja vihkavad. Sellegipoolest võite kogeda mitmekesisust, õppida kontrastist ja otsustada, kes olla tahate.

 

Võid olla Valgus ja teekond paremasse reaalsusesse, mis sünnib siin Planeedil keset kaost.

 

Ilma ühegi erandita, mitte keegi ei saa Sinu sageduslikku reaalsusesse sisse tungida, ilma et seda lubaksid ja see on alati Su enda vibratsioon, mis dikteerib, mida oma isiklikus elukogemuses lubad ja ligi tõmbad.

 

Te pole iial mõeldud olema ühesugused. Te pole iial mõeldud ühtemoodi mõtlema, käituma, tegutsema, välja nägema, suhtlema, õppima ja kasvama. Te olete mõeldud koosnema tohutust Üksolemise mitmekesisusest, elama ja laskma teistel elada, nägema erinevusi, mida saab kasutada sarnaste eesmärkide jaoks. Maad on raputatud ja segatud, ometigi Teie südamed saavad olla keskmes teadmisega, kes Te olete ja mida armastate.

 

Sinu energia vibratsioon on olulisem, kui suudad ette kujutada. Üks inimene, kes on teadlikult ühenduses Algallikaga, on tugevam, kui tuhanded, kes seda ei ole. Oled ühendatud energiaga, mis loob Maailmasid!

 

Pilt: Jean-Luc Bozzoli
~ Väljavõte VisionsofHeaven.com

Olemise Perspektiiv

Sinu energia on hakanud ühenduma Sinu Kõrgema Minaga, et sind taskaalustada, et kõiki aidata.

 

Kuidagi otsustas inimkond, et kui Ingellik energia neid külastab, sest see on enamat nende 3d vaatenurgast… nähakse neid lihast ja luust, tiibadega ja neile pannakse nimesid, pannakse neid halosse, tehakse valgeks – kuid tegelikult see ei ole see, kes nad on! Nad on multi-dimensionaalsed olendid – Ingellikud energiad ilmuvad ka siis, kui Sa neid ei oota…  energiapallid liikumas Sinu juurde, tulemas läbi seinte ja läbi mille iganes veel…

 

Nad esitlevad end kogu oma Ilus, majesteetlikkuses, nii et mõned inimesed isegi ei suuda nende suunas vaadata. Nad on suursugused! Nüüd tuleb osa, mida Sa ei osanud oodata – nad on kollektiivsed!

 

Ei ole olemas sellist asja nagu üksik Ingel – nad räägivad mitme häälega ja suhtlevad Sinu peas, mitte õhus vibratsiooniliselt. Kuidas on Peaingel Miikaeliga? – See on grupp! Võimas grupp – kus ei ole hierarhiat – nad on Jumala udu ja nad kõik on võrdselt majesteetlikud ja nad on siin eesmärgiga. Nad annavad sõnumeid kui vaja, et aidata tugevdada inimestes Heatahtlikkust ja Armastust… tehes seda kõike teie hüvanguks.

 

Igal inimesel on unikaalne DNA, mis teeb iga inimese energiavälja erakordseks. Merkaba väli ei ole Sinu hing, see isegi ei ole Sinu Kõrgem Mina, see oled Sina, Sinu DNA väli – selle eesmärk on liita Sind Sinu teadvusega, see on kvant-asi, mida endaga kannad.

 

Aga kui hakkad tugevdama oma DNA-d, on sinu kvant-osa, mis tuleb mängu, sest see on sillaks. See on kvant-energia ning see sisaldab valmis osakesi Sinu Akashi kroonikast. Selles “kvant-oleku seotuses” on need osakesed Sinu juhendajad, heatahtlik Akashi perekond.

 

Samuti kutsutakse ka materiaalset perekonda osaks sinu Kvant-segust. Kui kaotad armastatu, lähevad nad Merkaabasse koos Sinuga ning ei kao iialgi, nad on siin osaks, iga osake on heatahtlikus ajatus-ruumitus disainis.

 

Et püsida rahulik ja armastav… on igal süsteemil üks omadus: olla, et aidata – ei olda siin, et tõugata edasi või kohut mõista – ei olda siin, et õpetada, ollakse siin, et aidata!… 

 

Selles Universumis, nagu ka selles Galaktikas, inglid ei ole sellised nagu on inimesed. Inimesed tahavad saada autasude staatust… kuid see ei ole nii Hingedega – Universumi süsteem baseerub heatahtlikus Armastuses ja Tõe mõistmises, kerguses. Ilu ja heatahtlikkus, kallid inimesed, on Teie jaoks loodud, sest olete pärit teisest kohast, kui Te parasjagu ei ole Maal.

 

Need lühikesed hetked, kui olete Meiega, on meil Pidu, mida Te ei usu ja kõikjal Meie ümber on Valgus, me laulame Valguses iidetes toonides! 

 

Pilt: Jean-Luc Bozzolo
~ Väljavõte: Kryon

Sfääride Allianss

Praegu on aeg, mil tõde tuleb järk-järgult pinnale ja muutub niivõrd nähtavaks, et seda ei ole enam võimalik eirata. On olnud väga paljut, mida on Teile esitletud, kui “tõde”, kuigi tegelikult on see sellest kaugel. See tähendab, et Te enam ei aktsepteeri automaatselt kõike, mida ette söödetakse ja olete tähelepanelikumad ning küsite küsimusi. Tõde ei saa enam Teie eest varjata.

 

Isklikult tasandil on suurim väljakutse olla keskendunud Valgusele ja mitte lasta end segada sellest, mis toimub ümberringi. On rohkelt tähelepanu kõrvalejuhtimist ja valeinformatsiooni, mis hirmutab neid, kes kardavad muutusi ja meeleheitlikult hoiavad kinni vanast, mis on nende jaoks mugav.

 

Sellegipoolest tuleb samal ajal nähtavaks fakte, kuidas olete mitte-valgusjõudude poolt olnud manipuleeritud. Paljud teist juba näevad valedest läbi ja on valmis ärkama Tões. See levib nagu kulutuli, suuresti suust- suhu, kuni ka ajakirjandus ja teised allikad on sunnitud muutustest teatama.

 

Tõde tundub õige, sest aktsepteerite seda intuitiivselt.

 

Selles on palju üllatusi ja omaksvõtmist, sest on mõeldud Kõigi Hüvanguks. Olge valmis leidma oma tee välja suurest hulgast infost ja meediast, mida Teile praegusel ajal esitatakse.

 

Algselt tulid kõik Hinged siia Maale kõrgematelt tasanditelt ja kui laskusite madalamatele tasemetele, vähendasite kontakti Valgusega. Meie aitame Teid ja näeme arengut kõrgemalt, et kindlustada Teie saavutusi turvaliselt läbi praeguse perioodi.

 

See, millised Hinged tõusevad, oleneb nende sagedusest, seega on tähtis püsida oma eesmärkidel ja hoida neil oma fookust. On loomulik, et muretsete oma lähedaste pärast, aga teadke, et kõik Hinged on täpselt seal, kus nad olema peavad. Tsükkel, mis just lõppes erinevalt eelmistest, ei ole lõppenud katastroofiga, vaid edukalt Teie kõigi jaoks, kes on olnud valmis edasi liikuma ja mitte lasknud end tagasi hoida.

 

Ärge muretsege tuleviku pärast, sest paljud Juhendajad, kes on Teiega, kindlustavad selle, et oleksite täpselt seal, kus vaja. Kõiki Hingi on juhendatud läbi mitmete elude, isegi siis, kui nad ei ole olnud oma Juhendajatest teadlikud. Teadke, et paljud teist lahkuvad une ajal kehast ja kohtuvad abilistega, et arutada vajadusi ja saada abi, kui seda soovitakse. Te pole selles elus iialgi üksi oma lahingutes, kuigi see võib nii näida.

 

Kõik, kes olete praegu Maal, olete selleks valitud Teie teatud vajaduste ja eelnevate kogemuste tõttu. On vajalik, et oleksid Hinged erinevatelt tasanditelt, et luua täielik ühiskond, mis annab Teile kõigile arenguks vajalikke kogemusi. Elu näib olevat kogemuste komplekt, millel näib olevat väike tähtsus, aga kinnitame Teile, et see kõik on hoolikalt planeeritud ja loodud Teie juhendajate poolt. Nagu aru saad, siis praegusel ajal on tähtis siduda kokku kõik lahtised otsad, et kindlustada see, et oleksid täielikult ülesõusmiseks ettevalmistunud… kokkuvõttes saavad kõik oma 3.dimensiooni õppetunnid tehtud.

 

Sel ajal, kui vanad energiad on muutumas, on vaja olla kannatlik. See, et oled asjadest teadlik, saab olla abiks neile, kes alles ärkavad ja vajavad mõistmiseks abi. Nagu arvata võid, tuleb Tõde paljude jaoks šokina, kuid muutused on vastuvõetavad, sest viivad Armastuse ja Rahu tasandile.

 

See annab rahuliku meele ja hea enesetunde, et lõpuks ometi saate täielikult nautida Valgust, mis pidevalt kasvab. Ühel hetkel olete võimelised vaatama oma eelnevaid elusid ja ajalugu, mis annab täieliku mõistmise Teie kogemustest.

 

Olen SaLuSa Siiriuselt ja vaid üks paljudest teie Kosmose Sõpradest, kes jälgivad Teie arengut ja vajadusel toetavad Teid, et oleksite edukad. Ühel hetkel ühinete meiega kui võrdsed.

 

Pilt: Jean-Luc Bozzoli
~ SaLuSa kanaldus: Mike Quinsey

Luba Päikesepaiste sisse

Olete tulnud siia Looma paremat Maailma!

 

Olete siia tulnud tsivilisatsioonidest, kus on ainult rõõm, lahkus, ausus, suuremeelsus, andestamine, tänulikkus ja teised kõrge vibratsiooniga emotsioonid. Ja nüüd olete siin keset Maa emotsionaalset spektrit, mis sisaldab ka kannatamatust, viha, pettumust, hirmutamist, tõrjumist, lootusetust, pessimismi, frustratsiooni ja hirmu.

 

Nende negatiivsete tundmuste eemale peletamine heade emotsioonide Valgusega, inspireerib Maa inimesi manifesteerima paremat maailma. Sellepärast valisitegi selle koha, kus olete.

 

Te ei pea emotsioonidest loobuma kui hinnata olukorda või kasutada tervet mõistust. Elu ilma igasuguste emotsioonideta oleks tuim, tühi eksisteerimine. See kõrvaldaks rõõmu uue pereliikme sünni puhul. Elevuse eduka ettevõtmise üle. Põnevuse näha Looduse erilist ilu. Rõõmu sõbra külastuse üle. Sümpaatia nende vastu, kes leinavad, empaatia nende vastu, kel on raskusi. Rõõmu loomade üle, kes on teile seltsiks. Lojaalsuse väärtustamise teistes ja tänulikkuse teiste tähelepanelikkuse ja lahkuse eest.

 

Miks me ei maininud Armastust? Sellepärast, et Armastus on midagi palju enamat – Armastus on see, millest on tehtud Hinged. Kallid õed ja vennad, Armastus on see, kes olete Teie! Kõrged sagedused, mida eelnevalt mainisime, on Armastuse väljendus, mida kiirgate välja, kui Valgus, mis läbib kõiki Teie pingutusi, et koos luua Maapealne Kuldajastu.

 

Austame Teid Teie erakordelt vajaliku teenistuse eest sel tohutul ettevõtmisel. Oleme Teid toetanud Tingimusteta Armastusega kogu Maa teekonnal, mis on kogu Universumis kõige võimsamaks jõuks!

 

Pilt: Jean-Luc Bozzoli
~ Väljavõte: Matthew books

22.-28. veebruar:

Esmaspäev
Teisipäev
Kolmapäev
Neljapäev
Reede
Laupäev
Pühapäev

Lõpmatu arv tulevikke
Kuldne Jumalanna
Südame aednikud
Dimensioonide ühinemine  – meie kvant-reaalsus
Valguse tiigid
Planetaarne Ülemineku Meeskond
Sinu peenenergia Ruum ja Sild

 Vaatamiseks kliki päeval:

Lõpmatu arv Tulevikke

On lõputu arv võimalikke tulevikke. Me näeme Teie võimalikku tulevikku, lihtsalt lugedes Teie energiavälja.

 

Võid muuta kõike… iga valikuga, mõttega, tegevusega… Sa kas jätkad samal kursil või muudad seda, sellest sõltub Sinu võnkesagedus ja Sinu võnkesagedus määrab Sinu Tuleviku.

 

 Praegusel ajal, kui oled kiiresti puhastamas vanu hirme, pööra tähelepanu kõigele, mida armastad ja millele oled tänulik…

 

Nagu ookeanis, pinnast allpool, rahulikus sügavuses, ükskõik kas on või ei ole päikseline päev või möllavad hoopis tormid pinnal… ka Sinu sügavuses on Allika Olemasolu ja Rahu, oodates, et sukelduda selleni, et rahuneda ja siis tõusta pinnale hoopis värskemana ja olla valmis olema ka tormide keskel.

 

Mida rohkem võtad aega, et ühenduda Armastusega, ükskõik millises vormis, seda rohkem oled panustamas Maailma ja kallutad ühisteadvust Valguse suunas!

 

Pilt: Jean-Luc Bozzoli
~ Allikas: matthewbooks. com

Kuldne Jumalanna

Meie Vabaduse Jõud on meie Muusa… osa meist, mis hoiab Tarkust, Intuitsiooni, Iseseisvust, Inspiratsiooni, Leidlikkust, Austust, Julgust, Õiglust ja Loomingulisust.

 

Meie ettekujutlus avab meile, kuidas Vaalad ja Draakonid töötavad Maa-Energiatega, et taastada tasakaalu ja harmooniat…. Ja nii saame ka meie teha!

 

Igaühes meist on Kuldne Jumalanna. Ta on Looja, kes kasutab kõiki oma oskusi ülima täpsusega. Ta teab, milliseid võimalusi pakub Maa, kuidas need harmoonias toimima panna ning see kõik täita Päikese Soojuse ja Südame Armastusega. Ta oskab end ausalt ja autentselt väljendada, ta näeb Suurt Pilti. Ta tunnetab Universumi lõpmatust. Ta elab läbi Sinu… Sina oledki Tema.

 

Luba Kuldse Jumalanna väel endas avalduda ja näe, kuidas Su ellu hakkab voolama küllust. Asjad hakkavad toimuma õigel ajal, oled alati õiges kohas. Tead, et Kõigel, mis On, on Kõrgem eesmärk. Kõik toimub Sinu Kõrgeimaks Hüvanguks. Sa suudad enda eest seista ja oma tõelisi soove ning arvamust avaldada, tehes seda teisi kahjustamata. Sa oled duaalsusest väljas ja elad oma eesmärki ning Missiooni.

 

Tead, et oled Valguse poolt alati hoitud ja toetatud. Sa ei ole iialgi üksi.

 

Hinga sisse Valgust ja välja hingates vabane sellest, mis ei kuulu Sulle. Tunne, kuidas iga hingetõmbega Kuldne Jumalanna ärkab ja elustub. Luba tal olla see, kelleks Ta on loodud ning luba end kanda Külluse, Harmoonia ning Armastuse jõgedel. Võta vastu kõik see, mis kuulub Sulle!

 

Pilt: Jean-Luc Bozzoli

Südame Aednikud

Praegusel ajal Maal toimuva mängu saab kokku võtta ühe sõnaga – “Meisterlikkus.” See on reaalsus, kus Te teesklete olema eraldi Kodust, teesklete olema inimesed selles füüsilises mullis… läbite õppetunde uuesti ja uuesti, elu elu järel.

 

Leidke viise, kuidas ühineda kasvõi väikeste gruppidena… kui grupi energia on harmoniseerunud, saab sellest justkui fokuseeritud laser… eriti seoses tulevaste muutustega Maal. Te kogute Valgust olulisel viisil, millest saab teistele teenäitaja… võimalus, et välja astuda raskustest ja väljakutsetest… ning, et ärgata õigel ajal hämmingu unenäost.

 

Järgi oma Südant ja see muudab Sinu maailmas tulemusi. Tervenduse Meistrid on suure hooga unest ärkamas ja Sa saad teha mitmeid asju, et seda toetada. Ole kohal, et pakkuda abi igal viisil, kuidas saad. Kõik, mida oled eelnevate elude jooksul Hingena õppinud, saad nüüd kasutusele võtta. Hakkate taas kogunema ja pääsema ligi neile kõigile multidimensionaalsetele osadele Tervikuna.

 

Jäta endast erinevaid energia jälgi asjadele mida puudutad, et teised neid leiaks ning märkaks. Olgu selleks kasvõi ukselingi katsumine ja sellele ilusa energia jätmine, et kõik kes Sinu järel tulevad, saavad särama lüüa.

 

Samuti hakkate koos töötama teistega, istutades seemneid, imekaunid Südame Aednikud. Teil on võime inimesi unest äratada, neid tervendada ja nende energiates selgust tuua. Praegu saage meistriteks kõiges, mida suudate, et enam ei peaks neid raskeid situatsioone uuesti looma. Uus Harmoonia koos Maaga.

 

Kõik inimesed kogevad tohutut muutust, kuid seda teeb ka Maa ja Sina oled osa temast. Te kannate tihket füüsilist keha, mis tegelikult on tehtud Maast. Füüsiline keha ei ole Sinu oma. Sa ei ole see keha. Tulevikus inimkond astub kõrgemasse vormi, mis on väiksema tihedusega. Samal ajal saavad inimesed õppida uusi asju, et astuda järgmisele tasandile.

 

Järk-järgult juhtub see, et Teil pole enam füüsilisi raskusi. See võib olla mitmete jaoks keeruline, kes teist on tulnud siia erilise tundlikkuse ja empaatiliste oskustega. Tegelikult annab see Teile oskuse õppida olema nähtamatud, astuda kõrgemate sagedustega kehadesse ja uude Mängu.

 

Kõige tähtsam on kasutada järelejäänud aega selles tihkes füüsilises kehas, et saavutada meisterlikkus kõiges, mida saad. Kasuta igat võimalust, et õppida midagi uut, et mängida ja isegi julgeda milleski läbi kukkuda. Oi, kuidas armastame, et on nii palju võimalusi!

 

Paar järgnevat kuud saavad olema paljude jaoks üsnagi põnevad. Seega, ära karda. Püüdke kokku tulla igal võimalusel… ka siis, kui olete lahus. Isegi, kui oled selles grupis nähtamatu, saada kõigile Armastust, sest tegelikult ei ole Te kunagi eraldatud!

 

Pilt: Jean-Luc Bozzoli
~ Väljavõtted Espavo.org

Dimensioonide ühinemine  – meie kvant-reaalsus

Valguse tiigid

See holograafiline Universum võib olla kontrollitud hallutsinatsioon… või meie Mitmedimensionaalse Elu lõpmatud valikud.  Mõistlikkuse, fookuse ja kavatsusega südamest… on praegu toimumas kvanthüpe… kosmilistesse Valguse Tiikidesse.

 

“Suurim tarkus on näha toimuvat läbi.” Buddha

 

“Kanna Tänulikkust nagu mantlit ja see toidab igat osa Sinu Elust.” Rumi

 

“Vahel on selle, mida Sa soovid, mittesaamine, imeline Õnne saavutus.” Dalai Lama

 

“Sa oled Üks Päikesega, Maaga, Õhuga. Sa ei oma elu. Sina oledki Elu.” E. Tolle

 

“Iga negatiivne mõte hävitab ja positiivne mõte loob.” P. Kelly

 

Mõtted on sagedused, mis resoneeruvad ja tõmbavad ligi, seega ükskõik, mis on välja saadetud… tuleb tagasi. Heast ja halvast kõrgemal, mahub Universumisse kogu Sinu reaalsus. Vastasseis võib olla hoopis kingitus varjatud tugevusena või ülesanne ankurdada rahu.

 

Tee, mida armastad. Kui MÄNGID, Sa palvetad, see tõstab Su vibratsiooni… et LUUA uutmoodi.

 

Pilt: Jean-Luc Bozzoli

Planetaarne Ülemineku Meeskond

Vahel on tõde lihtne. Oleme ei midagi vähemat kui osa Allikast, kes otsustas end kogeda eri vormides. Oleme kõik Allikas, kes on otsimas harmoonilist tasakaalu Iseenda kõikide osade vahel… sukeldudes sügavamale, olles iluga üks või haarates vaikust, samal ajal lihtsalt hingates.

 

Nüüd, sel kriitilisel ajal,  on meil võimalus intuitiivselt meenutada meie Maal olemise eesmärki ja põhjust.

 

Mida ma mõtlen, kuhu suunan tunded ja energia… selle ma vormin reaalsuseks. Püüdes muuta füüsilisi olukordi, ilma et muudaks teadvust… on nagu püüaks muuta peegelpilti peeglis, ilma et muudaks seda, kes peegelpilti tekitab.

 

Samas karmalised energiad on puhastumas kiiresti… Keskpäikeselt saabuvad kõrged sagedused kutsuvad esile Maa elanike massilise ärkamise.

 

See võimas 5d valgus kodeerib täielikult ümber iga raku sinu kehas, tehes seda Galaktilisel ja Kõiksuse viisil.

 

Pilt ja tekst: Jean-Luc Bozzoli

Sinu peenenergia Ruum ja Sild

Luba “meil” inspireerida, juhendada ja muundada…

 

Näe elus head. Ole tänulik selle üle, mida saad teha. Tõesti, küsi abi, kui Sa ei leia endas paremat olekut… ja seda tehes, Sa lubad meil inspireerida, juhendada ja muundada kõik madalamad energiad Valguse omadeks.

 

Enne, kui Sa Maale tulid, kavatsesid elu kogeda seigeldes ja avastades. Kavatsesid tunda rõõmu, sest rõõm on Armastuse tähistamine ja Armastamine on Sinu loomulik olek.

 

Nautides oleviku hetke, avad endasse Õnnistuste voolu.

 

Nautides lonksu oma kohvist, tundes rõõmu laste naerust või lihtsalt imetledes mööduvat pilve, häälestad end puhtasse Universumi loomisenergiasse.

 

Rõõm ei vaja ideaalset olukorda. Kui oled haige, võid tunda rõõmu armastatu puudutusest või heast unest. Kui tunned üksindust, võid võtta hetke, et nautida roosi lõhna… Rõõmu tundmine on lihtsalt otsus keskenduda sellele, mis su südant paitab. Vaata endasse. Vaata, mis Su südant rõõmustab just siin ja praegu.

 

Süda ütleb: “Milline ilus päev!” Mõistus vastab: “Jah, kuid päikesepaiste imetlemine ei maksa arveid!” Süda ütleb: “Milline kaunis värv!” Mõistus ütleb: “Jah, aga mis siis! Ilu nautimine ei muuda meie elu!”

Need “Jah, aga’d….” kipuvad Sind ilma jätma õnnelikust elukogemusest.

 

Tegelikult rõõm saab aidata arveid maksta. Kui oled positiivne isiksus, kalduvad inimesed Sind aitama. Kui näed head, inimesed näevad head Sinus – järelikult on suurem tõenäosus tööpakkumistele ja loomisele midagi, mida armastad.

 

Inimesed, kes paistavad elu armastavat… on köitvad, ahvatlevad, huvitavad, veetlevad! Armastus otsib end sarnases.

 

Rõõm juhatab olukordadeni, mis võivad anda uue mõistmise endast ja sellest, mida oled suuteline tegema… ja tooma Sulle uusi ideesid.

 

Ära oota, et teised käituksid nii nagu Sina seda soovid. Otsides rõõmu nüüd ja kohe, saab Sinust selle maailma Valguse majakas ja Valgus, mida maailm soovib tänutäheks vastu armastada.

 

Pilt: Jean-Luc Bozzoli
Väljavõtted: VisionsofHeaven.com

15.-21. veebruar:

Esmaspäev
Teisipäev
Kolmapäev
Neljapäev
Reede
Laupäev
Pühapäev

Valguse tõus ja DNA aktiveerimine
Väli
Tahhüonide tants ja Õnnistus
DNA, oota ootamatut
Tipul
Meie multidimensionaalsuse ajakapslid
Kaks Päikest

 Vaatamiseks kliki päeval:

Valguse tõus ja DNA aktiveerimine

Valguslinnad on sisemisel tasandil loomisel, manifesteerudes füüsilisel tasandil läbi teerajajate ja valguskandjate kirgede ning täpsuse.

 

Kõigil on valikuid iga päev, iga hetk, igas Oleviku hetkes kvant-ajas. Iga Hing otsib oma südames valikuid tões, autentsuses ja aususes.

 

Pandeemia on hirm, millest tervenemine on endast hoolimine end armastades. Mängu keskmeks on õigus vabalt valida. Inimõigused peegeldavad Universumi Seadusi. Selles suurejoonelises mängus sünnib iga olendi Püha Vabadus.

 

Igaühte toetatakse ja armastatakse ajal, kui te liigute dimensioonide vahel Valguse suunas.

 

Inimkonna südamed ja Hinged on multiversumi kristallvalguse vääriskivid.

 

Iga inimese Hinge sügavuses on loomingulised, kirglikud Algallika Valguse sädemed. Selle sädeme aktiveerimine on Suur Ärkamine!

 

Inimeste käes on Vägi ja Võim. Rahu on teekond. Eesmärgiks on mõtete, ideede ja kontseptsiooni arendamine.

 

Püsi maandatuna. Arukus on pimeduse tormist välja saamise võtmeks. Avardu mediteerides, et suurendada Teadvust. Mõista Tänulikkuse jõudu – see on peeneim ravivorm hirmu lahustamisel Valguseks.

 

Tänulikkus on ravim kõikidele haavatud südametele ja räsitud hingedele. Tänulikkus pöörab kogu negatiivse positiivseks!

 

Allikas: the Arcturian Awakening5DHealing.

Väli

Väli

 

Teil kõigil on enda “vibratsioon”, nagu instrumendi pillikeel, mis vibreerib. Kui vibreerid pisut uutmoodi, saad olla kooskõlas kosmosega.

 

Väli on see füüsiline ruum Sinu ümber, mis võib resoneeruda teise allikaga.

 

See on nagu oleksid disainitud resoneeruma millegagi, millest Sa pole teadlik. Selline resonantsi hoiak on häälestatud ühtekuuluvusele ja harmooniale. Ja Sind pidevalt suunatakse ümber häälestuma Väljale.

 

Väli on heatahtlik, harmooniline vibratsioon. Kui ka Sina oled selline, siis resoneerud Väljaga oma teadvuses ning aktiveerid oma rakustruktuuri ja elad kauem. Kas teadsid, et harmoniseerudes ja resoneerudes oma teadvuses Väljaga õigel ajal, õiges kohas, saab tegelikult põhjustada spontaanse tervenemise?

Need, kes täielikult harmoniseeruvad Väljaga, saavad kontrollida ja muuta füüsilist reaalsust.

 

Alates 2012 on Väli suurendanud oma teadvust ning rohkem ja rohkem vanu hingesid näevad, et nad saavad harmoniseeruda ja olla samal sagedusel Välja teadvusega.

 

Väli on lineaarsusest väljaspool ja teadlased kutsuvad seda kvantseotuseks – “asjad, mis saavad koos töötada veidral mitte-lineaarsel moel, heatahtlikult ja harmooniliselt”.  Sõna otseses mõttes asjad, mis tavaliselt ei toimi koos, saavad seda teha, kui nad asuvad Väljas. Seda juhtub aina rohkem ja rohkem.

 

Välja kasutamine

 

Väli on selles uues energias loodud Sinu jaoks, vanadele hingedele. See otseses mõttes ootab Sinu teadvuse sageduse resoneerumist, et aktiveeruda.

 

Kui soovid, võid seda kutsuda täiustatud intuitsiooniks. Väli on see, mis aitab neid, kes on sellele häälestatud ja siis see juhib asju. See paneb asjad kokku. See paneb erinevad asjad harmoniseeruma ja vibreerima samal sagedusel.

Tõlgendame seda nii, et harmoniseerimine on lahendus ja elu kõlab loogilisena. See on energia, mis lahendab probleeme siis, kui arvasid, et neile pole lahendust üldse olemaski.

 

“Sisetunnet” nimetatakse Inimese keha tarkuseks. See on tundlikkus kehas, mis on samaaegselt eemal ja Sinu sees. On osa kehast, mis teab rohkem kui Sina. Seda kutsutakse sisetundeks. Kui lõpuks on sild valmis ehitatud, olete kõik endale ise intuitiivsed arstid. Praegu Te seda kõik ei ole. Siiski on sisetunne Sinu sees (peidus) olemas ja vastuseks kuidas Välja kasutada. Sisetunne on juba Väljaga ühenduses. See tähendab, et Sa juba oledki Väljaga ühenduses!

 

Praegu, selles täiustatud uues energias, on Väli suurenenud. See on rohkem kättesaadav sünkroniseerumiseks, seotuseks, kui eales varem. See on valmis Sinu jaoks asju kokku panema olukorrapõhiselt, bioloogiliselt ja teadlikult. See on valmis Sind ühendama Sinu Kõrgema Minaga viisil, mida olid minevikus vaid lootnud.

 

Olge ettevaatlikud, need kes teist on liiga sirgjoonelised, et seda teha. Te isegi ei pruugi täpselt mõista multidimensionaalse ringi füüsikat. Mida Te teete, on mustrite vahe suurendamine tuleviku ajas. Te loote seda, mis Sinu mõtlemises veel ei ole siin, aga see, kuidas meie seda näeme, on nii, et Väli on juba kohal ja töötab. See juba eksisteerib.

 

Hakka ütlema, kes sa oled, sest see on see, kes sa tulevikus olema hakkad. Sinu lineaarses ajas ei ole see veel juhtunud, aga meie jaoks on! Pange tähele, igaüks teist, kes seda kuulab.

Ma tean, et teil on enda kehale midagi öelda, ma tean seda: “On aeg ühenduda Väljaga!”

 

Kallid, Teil on kõik vajalik olemas. Teil on selle Väljaga ühendus juba olemas. See on Looja ilu ja tänane energia. See tahab, et resoneeruksid millegi ilusaga, seejärel astuksid tagasi ja vaataksid seda kõike toimimas!

 

Pilt: Jean-Luc Bozzoli
~ Allikas: Kryon. Lee Carroll

Tahhüonide tants ja Õnnistus

Ajal, mil kollektiivne teadvus on alustanud täiesti uuel viisil mehelikkuse ja naiselikkuse energiate tasakaalustamist… on aeg püsti tõusta ja võtta enda osa õnnistusest.

 

Sinu Vaim pole kunagi ohustatud, sest ta on lõppematu. See on osa Sinust, mis ühendub Sinu teiste dimensioonidega.

 

Oled täiuslik Jumala – Algallika osa ebatäiuslikkuses… kes kõnnib hiilguses: OLE Vastuvõtja –  sära oma Vaimuga läbi huumori sel tiheda energiaga, segaduses Planeedil. Keegi ei ole kogu inimkonna ühisvälja suhtes vastutav, ometigi iga Inimene saab seda muuta.

 

Uued Valguskoodid on saabunud pigem peenete tunnetena kui sõnadena. Olles autentne versioon endast ja astudes kõrgematele sagedustele sellest, kes Sa tõeliselt oled – Multidimensionaalne olend. Teie 3D reaalsused ei tööta enam samal viisil. Olete tõusnud kõrgema dimensiooni reaalsusesse.

 

Uus energiasagedus muudab kõike: igat mängu, igal pool. Ja seal, kus tunned haavatavust, leiad ka oma tugevuse!

 

Pilt: Jean-Luc Bozzoli
Väljavõte: espavo.org

DNA, oota ootamatut

Oota Ootamatut ja Kujuta Ette midagi Imelist. Sinu bioloogilistel rakkudel – DNA-l on tarkus, mis on väljaspool inimloogikat ja see ei ole aju poolt loodud. Multidimensionaalsus ja kvantväli sisaldab mitte ainult Sinu planeedi tarkusi, vaid ka kosmost ennast.

 

Sinu DNA “mäletab kõike”: Sinu Akashi kroonika… mida oled saavutanud galaktika ajaloos elu – elu järel.

 

Suurenenud kaastundega inimesed, kes armastavad Maad, on hakanud nägema “ühtsust kõigega” ja see muudab inimkonna mõtlemise viisi.

 

Sinu elul, teadvusel ja Kõigel mis On, on omavahel seos. Mõistes asjade  “ühtsust”… see ongi evolutsiooni  peamine osa.

 

Emotsioon ja Armastus, mida tunned Looduse vastu, on arukaim kaaslane, kes Sul kunagi olla saab. See teab inimkonda ja see “ohjeldamatu tarkus” on tarkus, mis tahab olla vaikne ja lihtsalt mõtiskleda Kõik Mis On ilu üle – olles sellega rahul, kuni suurem teadmine on ilmsiks tulnud.

 

See, mida saate kollektiivselt planeedi jaoks teha, isegi oma vaikuses, on imeline! See määrab tarkuse uueks nii, nagu seda teadma pead.

 

Kas Sa üldse tead kuidas ühenduda sellega, mida me kutsume rakuliseks struktuuriks? Olles illusiooni pioneer, teadmatuses seikleja ja looride tõstja… Teie elu on juba ajaloo kurssi muutnud. Kogu maailm saab olema külluslikum koht, kui Sa tood siia ilu ja sirutad oma tiivad. Meie aitame – Sina vaid vali oma Unistused!

 

~ Allikas: The Universe ( with Tut, Kryon, Matthew)

Tipul

On the Cusp /  Tipul

Minu praeguse elu tipust… Lõpmatusse. Kirkuse, tänulikkuse ja armastusega Looduse vastu avastame tohutul hulgal Lõpmatuse potentsiaale… koos empaatiliste selginemistega.

 

Meie multidimensionaalsus on endiselt pigem uinuvas olekus…  see on meie Kõrgema Mina vibratsiooni Kohalolu. Ärgates sellesse vibratsiooni, hakkad tajuma nähtamatuid reaalsusi meie Aeg/ruumi – Meele/mõistuse taga…

 

Ja nagu tilk vett ühendub tagasi Universumi ookeanidesse… meie Loomise protsess alustab voolamisega.

 

Kaose keskel, viibides neutraalses rahus (väljaspool stressi struktuure) ja püsides avatud, lubame Muutustel voolata, mis nüüd suurendab meie perspektiivi näha suuremat pilti – metsa puude taga.

 

Oma Südamest saame välja kiirata Kaastunde ja Rahu sagedusi kõikide ümber ja läbi kõigi… ja 3D füüsilisuse taga, meie “liblika efektis” olevad südamlikud kvant-lained… on nõnda harmoniseeruvad Maa ja Päikese Kristallvõrgustikuga, et nad võimendavad uut Tõe ja Tarkuse Ajastut… seda meie kõigi, kui visionääride Looduga kõikidel aladel.

 

Pildi autor: Jean Luc Bozzoli

Meie multidimensionaalsuse ajakapslid

Meie Multidimensionaalsuse ajakapslid on tulemas loorist läbi. Lõpmatusest, läbi meie Aja&Ruumi seikluste ja vaimsete otsuste, mis sai tehtud ajastuid tagasi.

 

Midagi on Päikesesüsteemiga hoopis teisiti. Me liigume uude Galaktilisse Ruumi. Need sageduste muudatused toovad meile uusi Teadvuse paradigmasid.

 

Praegu on ajajärk, mil ajakapslid on avanemas ja ujutavad kristallvõrgustiku üle uute potentsiaalidega, leiutistega ja tegelikkusega, mida Sa seni näinud ei ole. See mõjutab Päikest ja taasärkavaid signaale ja koode inimese DNAs.

 

Esmalt tunnevad seda Vanad Hinged, sest nad tunnetavad duaalsuse loori taha, hoides sisemist rahu, kui ümberringi on segadus. 

 

Ümberkohandumise periood võib olla karm maailmas, mis on sajandeid kasutanud 3D reaalsust, kuid Inimene on multi-dimensionaalne olend… tegutsedes oma intuitiivsete oskuste ja Vaimuga. Ja kui rakuline struktuur hakkab kõrgemalt vibreerima… siis vanad mitte-terved energiad ei saa enam end kõrgema vibratsiooni mustri külge kinnitada.

 

On ka teisi ajajooni, mis eksisteerivad meie oma kõrval. Mitmed dimensioonid aegajalt ristuvad teineteisega… see on haruldane… kuid see on peagi uuesti toimumas. See harmooniline ühendus toob võimaluse uuesti tuua Sinu mängu energeetilist tasakaalu.

 

Planeedi kõikide eluvormide mõtted ja tunded loovad kollektiivset teadvust ja selle pidevalt muutuva energia jõud juhib kogu tegevust energiavälja potentsiaalis.

 

Iga kavatsus loob situatsiooni, millel on potentsiaal arenguks. Ja nende kombineeritud energiad liigutavad olukorra potentsiaalist tõenäolisusse.

 

Ükskõik, mis kuskil juhtub, see mõjutab kõike igal pool mujal.

See on üks põhjustest, miks kõrgelt arenenud tsivilisatsioonid aitavad Maa inimestel mitmel viisil edasi liikuda, Vaimselt ja Teadlikult.

 

Siin ja Praegu, Sinu Valgus on sillutamas teed, et lõpetada pimedus Maal.

 

Pilt: Jean-Luc Bozzoli
~ Allikas: matthewbooks. com

Kaks Päikest

Sinu sagedus… Sinu kaitse… Sinu loomise jõud

 

Kui tajud, et midagi tähtsat on teoksil, võid reageerida kulisside-taga olevate energiate pingutustele, mis on valmis tegutsema.

 

Et eemaldada maailma korruptsiooni iket, pettust ja ahistamist, on vaja kõrgetel sagedustel Valgus-küllaseid mõtteid ja tundeid. Valgus on sama energia, mis Armastus. See manifesteerib rahumeelse maailma, kus inimesed teineteist austavad ja teevad kõikide heaolu nimel koostööd. Kõik elavad Loodusega harmoonias ja jagavad võrdselt Maa imelist küllust.

 

Ärge iial kahelge endi võimekuses koos luua selline imeline maailm! See maailm on järjepidevalt kasvamas ja Sinu pühendumus vabatahtliku Valgustöölisena aitab sel enneolematul teostusel realiseeruda.

 

Kliimamuutus on inimkonna planeedi väärkohtlemise tulemus, kuid see mõjutab planeedi Üleminekut vähesel määral. Kõrbed saavad taas põllumaadeks ja kogu vesi saab puhastatud Maa enda abiga läbi Teie tehnoloogia, kui see vabaneb tumeda poole tagasihoidmise käest ja siis Universumi Maavälised perekonna liikmed saavad neid teile tutvustada. Te olete üllatunud, kui kiiresti kahjustatud keskkond saab taastatud tervislikuks ja erksaks.

 

On veel üks, võimalik, et kõige tähtsam kaasaaitaja ektreemsele ilmastikule – lõpmatud energia jagajad, millele on kinnitunud negatiivsed mõtted ja tunded. See on see koht, kus saad midagi ära teha.

 

Rääkisime Valgusega täidetud mõtete ja tunnete tähtsusest teisel pool piiri, kuid sellegi poolest on tähtis ka tegutseda. Räägi enesekindlalt ja optimistlikult tulevikust, et inspireerida üksikisikuid edasi vaatama positiivsuses; uus väljavaade motiveerib neid rääkima sarnaselt jne. Toeta kohalike organisatsioonide pingutusi parandades kogukonna vajaduste tingimusi.

 

Ole Loomingu hääl, mis toidab Hinge. Osale või loo grupp, et säilitada kohalikku keskkonda, säästa energiat… Kõik, mis toetab positiivset tegevust ja paremat olukorda , kiirgab kõrgeid sagedusi mis “Panevad Maailma Särama” ja see kiirendab Maa naasemist oma endise Paradiisina olemise juurde.

 

Praegusel hetkel ajatuse kontseptsioon ei ole Sinu jaoks mõistetav, ega peagi olema, aga ole kindel, et muutus tuleb kergusega.

 

Nagu kõikidel teistel Universumi Valgusolenditel, ka Maa jälgijatel ei ole lubatud sekkuda kellegi Vaba tahte vastu, kuid nende missioonil kaitsta Maad ja tema eluvorme, on nad volitatud aitama muuta tumedate kavatsusi ja vähendada kahjustavaid tingimusi. Kallis perekond, kui Sa loendad oma õnnistusi, palun lisa need Hinged ja loendamatu arv teisi oma Universumi perekonna liikmeid, kelle toetus Sinu heaolule on hindamatu.

 

Kõik Valgustunud Olendid hindavad Sinu teenistust Maal ja toetavad Sind uskumatul viisil Tingimusteta Armastusega väega!

 

Pilt: Jean-Luc Bozzoli
~ Allikas: matthewbooks. com

8.-14. veebruar:

Esmaspäev
Teisipäev
Kolmapäev
Neljapäev
Reede
Laupäev
Pühapäev

Osalemine
Lubades Universumi seadustel integreerida sinu füüsilisse ellu
Visualiseerides & Ankurdades harmooniat
Nähtamatu 99% Sinust
Lihtsalt keskendu nendele asjadele, mis äratavad Sinu südant
Kosmiline naeratus
Sinu tegelik Olemasolu on Kingitus

Osalemine

Selginemine on toimumas – Osalemine… otse Südamest

Maa Jumalanna on üles tõusmas, sagedust muutmas ja avamas uut informatsioonitasandit, mis on kättesaadav neile, kes on valmis vastu võtma neid valguskoode, mida need uued sagedused kannavad. Füüsilisel tasandil alusta keha puhastamisega – näiteks mõnda aega süües tooreid puu- ja juurvilju.


Mentaalsel tasandil saad istuda mugavas asendis, keskendudes hingamisele ja öeldes oma hõivatud mõtetele, et tuled nende juurde hiljem. Hinga sisse armastust ja hinga välja kõik muu. Emotsionaalsel tasandil, kui ühendud Maaemaga, kõnni paljajalu maapinnal 20 minutit iga päev.

 

Tänades emakese looduse ilu ja küllust, väljendades oma tänu talle… puudutades taimede lehti. Ja vastutasuks annavad nad Sulle lõpmatu õnnistuse ja tervendamise. See on inimkonna suur evolutsioon.


Rahu, harmoonia, kaastunne, kõigutamatu tervis, küllus, vabadus, ühtsus ja armastus enda, inimkonna ja planeedi vastu. Sa oled valinud kogeda seda kõike selle elu jooksul. Pimedusest Valgusesse. Vana maailm on lõppemas, tehes ruumi uuele Maale.


Hinga sisse armastust ja hinga välja kõike muud. Võimsad gamma footon valguskiired on saadetud Sinu olemuse rakkudesse läbi Keskpäikese. Need valguskiired on vastavuses ja lisavad Sinu DNAsse informatsiooni, parandavad ja aktiveerivad Sinu heelikseid.

 

Praegu on Sinu jaoks suurima tähtsusega viibida igapäevaselt looduses. Selle ülestõusmise protsessi jooksul, näed pealt inimese füsioloogia transformatsiooni. Me palume Sul seda protsessi toetada süües igapäevaselt tervislikke toite ja tehes trenni.

 

Läbi praeguse füüsilise keha transmutatsiooni luuakse Valguskeha, kuna see võtab endasse rohkem Valgust. Mediteeri rohkem ja kutsu Valgust enda olemusse, tehes rohkem selliseid vaimseid praktikaid.


On aeg äratada oma sünnipärased võimed! Te naasete olema kõrgelt arenenud tsivilisatsioon, kes te olite Atlantise ja Lemuuria eksisteerimise ajal. Teile antakse kaugelearenenud tehnoloogiaid ja tuhandeid ravisid haigustele. See on elu, mil mäletate, et olete juba ülestõusnud Meistrid.

 

Viienda Dimensiooni sagedused on juba teie planeedil kättesaadavad. Aga teie mõistus veel mõtleb kolmanda dimensiooni ellujäämise teemadel nagu töö, äri, pere toitmine, laste eest hoolitsemine, maja parandamine jms. Samal ajal teie süda igatseb külluse järele – elust millest Sa unistad, see eriline mõte, mis avab Su südant veel enam.

 

See, kellena Sa end oma metsikumates unistustes ette kujutad on Su tõeline elu eesmärk.

Mis siis, kui Sa suudad tervendada ennast, oma perekonda, oma armastatuid ja täita oma Jumalikku elu missiooni lihtsalt minnes selle unistuse suunas, jättes kõik hirmud ja kahtlused.

 

Hetk, mil leiad oma südames julguse seda teha – oled Sa valmis sisenema 5D reaalsusesse! Mõista seda, et kõik on Sinu endi kätes. Mitte kellegi saatus ei ole kannatamine. Kõigi saatus on elada külluses. Küllus on teie sünnipärane õigus. Kui ületad hirmu ja astud armastusse ning järgned oma unistustele,  kogu universum koguneb, et Sind toetada.

 

Lõdvestu. Naudi seda inimkonna ülestõusmise showd… ja naerata, et oled elus kõige põnevamal ajal planeedil Maa. See on Maa ja kogu tema tundliku elu suur Ülestõusmine. See kõik on osa plaanist. Sinu Vaba Tahe valida seda, millele keskenduda.

 

Selle uskumatult kõikuva muutuste ajal, kõik mis ei resoneeru tõega, kukub ära. Oleme Uue Ajastu äärel, Veevalaja ajastu saab olema midagi sellist, mida me eal ei osanud ette kujutada – inimkonna ja Maa üleminek uude reaalsusesse, kõrgemasse reaalsusesse.

 

Sinu energiaväli on läbi tegemas magneetilist uuendust, Sind on ette valmistatud selleks tohutuks nihkeks. Sinu süda on keskne juurdepääsupunkt Universumi Jumala Teadvusesse. Nautigem!

 

Pildi autor: Jean-Luc Bozzoli

~ Info allikas: Galaktika Föderatsioon

Ruum teisel pool Uskumusi

Tunneta seda pilti:

Lõdvestu… ja luba sel Valgusel endasse voolata…

Mitmed tsivilisatsioonid korduvad, kuni näevad võimalust muutusteks.

 

Oleme liikumas perioodi, kus vibratsioonid on nii kõrged, et kõik, millest räägitakse, on olevikus. Mõtiskledes selle üle, kas kõik kestab igavesti.

 

Te hakkate olema võimelised liikuma ajas tagasi, seega saate vaadata ajalugu nii, nagu see tõeliselt toimus. Suur osa ajaloost on jäänud raamatutesse salvestamata ja tihti on salvestatud ka valesti. Akashi kroonikad on siis Teie peamised infoallikad ja need on sellised, et saate olla ükskõik millise sündmuse vaatlejad sedasi, nagu oleksite tõeliselt seal kohapeal.

 

Mida Te avastate, on see, et ajalugu kordab ennast. Tsivilisatsioonid kalduvad kogema sarnaseid väljakutseid üha uuesti ja uuesti, kuni nad on kogunud piisavalt õppetunde, et liikuda edasi. Te ei lõpeta iial õppimist, liikumist üksikult hingetasandilt grupi hingetasandile, mis üha kasvab ja kasvab. Kogemus inimesena on Teile põhiliselt test, mida lahendada ja paljud teist on nüüd kahe jalaga Maa peal olles teel Ülestõusmisele. Teid on aidatud, kuid võimalus on avatud kõigile, kes võtab väljakutse vastu. Ole kindel, et igal Hingel on potentsiaal, et tõusta, kuid paljud pole seda võimalust ära tundnud.

 

Evolutsiooniga seoses ei sunnita Sind kiirustama, tegelikult iga elu, mis Sul on, on planeeritud vastavalt Sinu võimetele õppida kogemusest. Seega keegi ei tõuka Sind peale Sinu enda ja Sulle ei anta eales rohkem, kui Sa kanda jaksad. Oled kogemas Inimesena olemist, mis viimasel ajal on selgelt edenenud ja ühtinud Sinu suutlikkusega olla rohkem Valgusolend. Igas arenguetapis on paljud teised  suurte kogemustega Hinged käeulatuses, et toetada Sind Sinu arengus.

 

Abi Arenenud Olenditelt ja tegelikkuse Avalikustamine

 

Saab olema väga selge, et Sul on olnud abi mitte ainult arenenud olenditelt, vaid tihti on need olnud ka teised olendid, kes on Sind parasjagu ümbritsenud ja juhendanud ja hoidnud Sind eemal igasugustest võimalikest sekkumistest. Sa võid pidada mõnda neist hirmuäratavaks, kuid mõistke, et on olemas ka teistsuguseid, armastavaid olendeid, kes on saavutanud enda arengus kõrge taseme ja nad aitavad noorematel hingedel areneda.

 

On olemas suur hulk inimesi, kes lihtsalt ei taha mitte midagi teada teistest võimalikest eluvormidest ja on selge, et nad ei ole valmis sellisteks paljastusteks ning keegi ei sunnigi seda tegema. Sellegipoolest, avalikustamine peab toimuma nende Hingede jaoks, kes on valmis oma teadvust avardama. Evolutsioon on väga personaalne teema ja Te olete julgustatud valima oma tee.

 

Eludevahelistel aegadel teete koos oma Juhendajatega oma järgmisteks eludeks plaane. Te kõik valite Maa peal kehastumiseks ise aja, tuginedes sellele, mida olete õppinud oma vajadustest. Te ei pea ilmtingimata kehastuma samasse riiki või religiooni ja see pigem sõltub sellest, milliseid õppetunde on vaja arendada. Iga elu on kujundatud nii, et omada maksimaalne kogus võimalusi, et saada vajalik kogemus. Ja kasutamata jäetud võimalused tulevad uuesti tagasi.

 

Tihti see kogemus sisaldab teisi hingesid, kes on osalenud Sinu eelmistes eludes. Elu näib olevat täis juhuslikke sündmusi ja paljud ongi, kuid enamjaolt, tähtsad sündmused on planeeritud, et aidata kõikidel kaasatud hingedel saada teatud kogemused.

 

Olukorrad, mis võivad näida juhuslikud, on siiski suure tõenäosusega planeeritud, seega püüa näha nende taha, mida need tõeliselt tähendavad, sest tegelikult mitte midagi ei toimu juhuslikult. Eriti siis, kui Sind on intuitiivselt juhatatud, see tõenäoliselt tähendab, et Sinu Juhendajad soovitavad seda tungivalt. Ole alati tähelepanelik! On kasulik endale meenutada, et igal Maale kehastunud Hingel on eesmärk ja plaan ning on varustatud kõigega, mida neil on vaja, et tagada oma eesmärkide täideviimine.

 

Pilt: Jean-Luc Bozzoli
~ Info allikas: Mike Quinsey

Visualiseerides ja ankurdades Harmooniat

Uus meesenergia paradigma – Harmoonia ankurdamine

Mis siis, kui meestel oleks uus viis saada energiat läbi harmoonia, mitte läbi jõu?

Inimkond püüab leida oma täpset tasakaalu – sellist, kus ta saab avalduda kõrgeima Vaimu potentsiaalina, läbi inimeseks olemise. Selle kõige tulemusena on toimumas palju muutusi.

 

Võlujõud on tegelikult Teie endi kätes. Te isegi ei pea mõtlema või õppima, kuidas end joondada, et midagi ilmuks. See lihtsalt juhtub. Te leiate, et elu järgmisel tasandil on Vaimule palju mugavam. See on üsna teistsugune ning jah, te astute füüsilisest välja. Palun seda mitte karta, sest see pole päris surma protsess. Iga kord, kui näed midagi korrast ära olemas, mis näib mehelikkuses ja naiselikkuses olevat tasakaalust väljas, siis pane seda tähele.

 

Visualiseeri, kuidas see toimiks, kui paradigmad oleks seatud teisiti.  Misiganes väljakutse või disharmooniaga on tegemist, Sa saad selle oma südames ankurdada. Põhimõtteliselt Sa suunad oma tähelepanu sellele, et see oleks harmoonias. Sa saad seda kasutada, kui maadled mõne probleemiga. Kogu maailm aitab Sind sellega. Sisemisel tasandil hakkad nüüd lahendusi leidma. Kuid kuidas seda teha? Tee ruumi naiselikkusele…

 

Saad lahendada maailma probleeme, ankurdades Valgust. Kuidas see toimib? See algab teadlikkusest. Lihtsalt ole teadlik. Sa võid olla teadlik probleemist ajalehes, televisioonis või sellest, kui keegi räägib Sinu lastega. Need on osad, mida me tahame, et Sa ankurdaks. Sa ei pea alati neid lahendama, piisab kui Sa juba tead, et on probleem ja Sa näed seda, ankurdad ning tood endasse. Tuvasta probleem, kuid vabasta igasugune soov seda kohe lahendada. Tunneta südames harmooniat ja väga lühikese aja jooksul hakkabki probleem lahenema.

Naiselikkusele ruumi tegemine on kõige kergem saavutada läbi selle, kui lood uue mehelikkuse paradigma, sest praegune mehelikkuse paradigma on täielikult aegunud. Vajadus kasutada jõudu saab olema ebaefektiivne üsna lühikese aja jooksul, kui inimkond areneb.

 

Seega, kui Sa enam ei saa kasutada jõudu, võid kasutada harmooniat. Me jõuame üha lähemale uuele mehe paradigmale. Uue mehe paradigma loomine ei tähenda seda, et selles osalevad kõik mehed. Kuid kui naiselikkuse surve on tuntav, kui need mõtted on väljendatud, siis see on nagu šabloon, kuhu saab uut energiat paigutada. Sellised paradigmad on lühikest aega eksisteerinud, nad peavad kasvama, kuigi nad hakkavad seda tegema kohe alguses.

 

Praegu on võimalus astuda uude reaalsusesse ja võtta koheselt vastutus. Me palume Sul oma elus, oled sa naiselik või mehelik, mõelda kuidas Sa saad luua uut mehe paradigmat ainuüksi enese mehelikus osas. Ei oma tähtsust, kas oled mees või naine. Meile meeldib teis selliseid ideesid valla päästa.

 

Külvake need ideed viljakasse pinnasesse, sest olete planeedi Maa valgustöötajad. Te tulite siia, et tegutseda neil kriitilistel aegadel, et olla siin just täpselt sellistel hetkedel. Sa ärkad unest uskumatus tempos. Tehke koostööd ja hoidke teineteisel kätest kinni. Te saate luua ruumi naiselikkusele luues uut mehelikkuse paradigmat.

~ allikas: espavo.org

Nähtamatu 99% Sinust

Elule on omane täiustuda

Subatomaarne mudel

Aatom, tavaline mateeria ehitusplokk, koosneb prootonitest, neutronitest ja elektronidest. Aatomi keskmes on tuum. See sisaldab prootoneid, mis on positiivse laenguga ja on stabiliseeritud neutroniga (neutraalne laeng). Prootoni positiivne laeng tõmbab ligi tema vastandit, negatiivse laenguga elektroni.

 

 

Neutraalsuse tähtsus ja Negatiivsuse illusioon

Kui me püsime neutraalsed ja keskendume positiivsele, loome stabiilselt uut struktuuri. See võib võtta aega, et manifesteeruda, kuid see on loomisel. Kõige stabiilsemal aatomil on võrdne osa prootoneid, elektrone ja neutroneid. Neutraalsus laseb kergelt prootoneid ja elektrone ühendada. Positiivne ja negatiivne ei ole ainult hea ja halb, need on kogu spektrumi tervik, mis loob reaalsuse.

 

Mis siis, kui igasugune negatiivne Sinu elus ei ole olnud karistus, vaid terviklikkus?

 

Elektron ei ole alati osake, see käitub lainena kuni on “tõmmatud” prootoni poolt kujusse. Tuuma stabiilsus ja elektronide täitmine loob uue stabiilse struktuuri, kuigi liiga väike et näha, see ehitab uut vormi. Positiivsuse tõmme on See, mis moodustab elu.

 

See kõik omab tähtsust
Aatom on umbes 99% mitte-mateeria ja 1% mateeria. Sama suhe kehtib kogu elule. 1% nähtav, 99% nähtamatu. Sinu inimkeha on 1%, Sinu Kõrgem Mina, nähtamatu osa, on 99%. Sinu informatsioon, Sinu piirid, Sinu DNA – see suhe kehtib kõigele. 1% mateeria, 99% Elu nähtamatu osa. See tähendab, et oma tuumas me oleme rohkem sarnased kui erinevad. Samad lood, erinevad detailid.

 

Ärkamise põnev aeg on õppida teadlikult suhtlema 99% osaga Elust. Sel viisil füüsiline osa hakkab mitte-füüsilist osa kasutama ja see vähendab pingutust. Kuid selles on konks!

 

Selleks, et kasutada enda nähtamatu osa jõudu, pead endas muutuma selgemaks. 99% nähtamatu on peenenergia, millel on teistsugused reeglid kui füüsilisel reaalsusel. See, mis paneb liikuma 99% Sinust, on Sinu kavatsus, seega on see Sinu vibratsiooni terviklikkus.

 

Öeldes lihtsalt sõnu, neid tõeliselt mõtlemata, ei ole efektiivne. Tehes asju hoogu kogumata ei ole efektiivne. Tundmine ja mõtlemine positiivselt, kui Sul tegelikult puudub stabiilsus, neutraalsus ja autentsus end toetada, ei ole efektiivne.

 

Me kõik oleme see 1%. Kuid siis, kui 99% (peenenergia Sinust) saab võimendatud läbi Sinu fookuse end tervendada, Sinu armastava olemuse, Sinu tasakaalu ja selguse – siis maailm muutub. On aeg 99% osal üles ärgata. See on alati olnud siin. Selle asemel, et elada automaatprogrammil, too OMA ENERGIA enda ellu!

 

Alistumine ei ole väärtuste puudumine, see ei tähenda iial mitte tegutsemist. See on kontrolli tahte vabastamine, mis hoiab Sind tagasi, et rohkem ühenduda oma kosmilise olemusega. Küsi endalt: “ Mida on mulle anda sellel väljakutsel (või võimalusel)?” Kõik on lihtne, kui puuduvad väljakutsed, aga hetkest, mil hakkad väljakutseid väärtustama, avad loomuliku 99% endapoolse toetuse ja Elu toetuse.

 

Sa liigud arengu loomulikus voolus. Armastusele on omane tõmme – Resonantsi seadus ja Külgetõmbe seadus.

 

Nagu aatomi tuum, Sa tõmbad elu ligi läbi oma vibratsioonilise sageduse. Sinu neutraalsus on loodu jaoks hädavajalik. Sinu positiivsus tõmbab elu mateeriasse. Positiivsus ei tähenda ainult toredaid asju- see on soov, kirg, põnevus, tahe, vajadus. Tahe ja vajadus ei ole pahad, nad on neutraalsed, Sa oled loominguline ja praegu on Aeg selle füüsilise struktuuri osa, mis Sind edasi juhatab.

 

Kui tahe ja vajadus on segatud kokku puuduse meeleheitlikkusega, siis see põhjustab kannatust. Neutraalsus on kannatuse vabastamine, sest see on inimese hirmude vabastamine teadmatuse ees. Usalda oma voolamist Elus.

 

Sinu kavatsus, 99% nähtamatu osa, kannab endas Sinu vibratsiooni täielikkust. Külgetõmbe seadus kui Resonantsi seadus. Samad asjad, kuid see aitab tugevdada teadmist, et Sa ei oma kontrolli peenenergia reaalsust õnnelike mõtetega, vaid kogu Sinu võnkesagedus loob mateeriat vastavalt Sinu vibratsiooni terviklikkusele.

 

Elu vastab voolamisele tingimusteta. Sinu Armastuse voolamine loob Armastuse struktuure. See muudab Sinu kogemuse selliseks, mis voolab Eluga kergemini. Elule omane voolamine on täiustamine. Avarda oma Armastust ja Sa hakkad looma Elu Armastuses, mis voolab kergusega ja mis lainetab välja ja loob Uut Maailma.

Valguse võit!

 

Pilt: Jean-Luc Bozzoli
~ Allikas: Areon via jamyeprice.com

Lihtsalt keskendu asjadele, mis panevad Su südame särama

See, mis näib eraldatusena, on Sinu võimalus kasvamiseks ja uue terviklikkuse loomiseks. Kui otsid planeedil Maa ilu, siis leiad selle. Leides kohti, mida armastada, Sa muudad enda maailma. Eraldatus ei ole Sinu loomulik olek. Sa pidid inimeseks olemist õppima.

 

On väga lihtne takerduda negatiivsesse energiasse. Sellisel juhul tee teadlik paus oma Armastavas Vaimus. See, millele praegusel ajal keskendud, see kasvab. Sinu sagedus määrab dimensiooni, milles eksisteerid.

 

Kõik eluvormid kogu selles Universumis on lahutamatult, igavesti ühendatud. Ja igal Hingel on piiramatu võimalus manifesteerida seda, mida ta ette kujutab. Gaia palus teiste tsivilisatsioonide Valgusolendeid, et nad tuleksid appi.. nagu oled Sina, aitamas oma inimesi saama teadlikuks nende sünnipärasest oskusest luua muutusi. Visualiseeri “häid asju”.

 

Oled siin, et nautida loomist. Sinu ettekujutus “ebapiisav” olemisest ei ole loogiline, kui mõistad, et oled üks Armastusega, mis loob Universumeid. Kas lainetus saab”ebaõnnestuda” ookeanis? – Ei, sest ta teab, et on ookeaniga Üks.

 

Resoneerudes Sa lood. See annab suurema juurdepääsu… tohutule, peenenergia nähtamatule jõule ja väljale, mis loob Maailmasid. Et ületada duaalsus, tuleb iseendas vastandid ühendada. See, mis näib eraldavat, on võimalus kasvamiseks ja uue terviku loomiseks.

 

Neutraalsus on Sulle sillaks. Kasuta oma südant tõusmiseks ja saad toetuse Lõpmatult Armastuse Allikalt!

 

Pilt: Jean-Luc Bozzoli

Kosmiline Naeratus

Üleminek uude ajastusse

Taaskord oled ühendamas enda need osad, mis on olnud eraldatud, selleks et mängida inimeseks olemise mängu.

Olgugi, et kogu Universumis on miljardeid mänge, pole ükski neist selline nagu teie oma praegu planeedil Maa. Iga liigutus, mida te praegu teete, on täiesti uus looming. Seega saate luua midagi maagilist, selle asemel, et triivida hirmu olekus. Looge maagiat teadlikult. 

 

Olete suursugused olendid, kes on korduvalt kehastunud, kui maagia on saabunud Teie planeedile. Igal pool kosmoses ja Maal on olendeid, kes jälgivad kõiki koosviibiimisi planeedil Maa, sest olete end ette valmistanud selleks, mis on tulemas.

 

Teie kogemus teeselda inimest on peagi muutumas selliseks, kus Vaim osaleb mängus järjest enam. Ühenduge, millal iganes Te saate, isegi siis kui see on vaid pilgu, naeratuse või kallistusena! See kõik on juhtumas, seega nautigem sõitu!

~ Espavo. org

Sinu tegelik Olemasolu on Kingitus

Oma südametes soovite tunda end ühendatuna ning olla õnnelikud oma unistuste ja soovidega. Need eksisteerivad siin ja praegu, Sinu sees… need ei ole veel käegakatsutavad 3D reaalsuses, aga need tõesti eksisteerivad. Sellest hoolimata on need päris reaalsed energiamaailmas… Need on Sinu vibratsiooni juhtida.

 

Sinu energiavoog on ideaalselt sünkroonis energiaga, mis juhatab Sind selleni, mida soovid. Oled sama selle vibratsiooniga, mida tulemuseks soovid.

 

Kui mõtled sellele, mida soovid kurbusega, loobumisega, lootusetusega, vihaga, kibestumusega jne… see on nagu Su soovid on FM kanalil ja Sina oled häälestatud AM kanalile. Aja jooksul võid saada oma mõtete Meistriks.

 

Luba endale õnnelikke mõtteid ja head enesetunnet! Paljudele võib see näida isekas või hoolimatu, aga me kinnitame Teile, et tõelises rõõmus, ootusärevuses, õnnelike mõtete ja heade tunnetega Te muutude teistele inspireerivaks. Mitte sellepärast, et veenate neid seda olema, vaid sellepärast, et Teie õnn saab olema positiivselt nakkav.

 

Olete andnud endast parima, et hoida end eemal hirmust. See on ülesanne, mida Su Hing tuli täitma. Ära võrdle end teistega. Oled unikaalsel ja ilusal teerajal, mis on defineeritud Sinu tõeliste soovide poolt.

 

Siin ja Praegu hetke tänulikkuses omaks võttes on kiireim tee unistuste täitumiseni.

 

Leia armastavaid mõtteid ja ole tänulik igasuguse külluse üle, mis Sul on. Sa tahad end hästi tunda, seega kui Sul on mõtteid, mis ei ühti sellega, jätka nende väljavahetamist ükshaaval. Luba end vabastada negatiivsusest ja konfliktist.

 

Küsi “Mida ma teha soovin?” ja usalda igat tunnet, mis tundub hea ja armastav. Ja kui Sul on tunne, et on vaja puhata, siis puhka. Kui Sul on sisemine juhatus ignoreerida Maailma probleeme ja hoolitseda enda vibratsiooni eest, siis igas mõttes teegi seda!

 

Kui sul on tunne, et tegutseda, siis tegutse! Selles reaalsuses on Sinu tegelik Olemasolu kingitus Maailmale!

 

Pilt: Jean-Luc Bozzoli
~ Allikas: VisionsofHeaven.com

1.-7. veebruar:

Esmaspäev
Teisipäev
Kolmapäev
Neljapäev
Reede
Laupäev
Pühapäev

Meie Galaktiline Ühendus
Kosmilise Taeva ja Maa vibratsiooni ühendus
Päike, Gaia ja Sinu DNA
Armumine
Naiselik ja Mehelik
Smaragd & Violetne Tervendav ja Uuendav Valgus
Kogu potentsiaal, mis eksisteerib

Meie Galaktiline Ühendus

Meie Algolemuse ühendus
“Sinus on Valguse osakesed: energiaosad, mille oled toonud „Kodust”…  tohutust suurusest, mida on raske määratleda, sest see ei sobi teie siinse reaalsusega.

Kuid mida rohkem saad siinsesse tuua, seda lihtsam ja põnevam on järgmine eluetapp. Alusta südamega ehitamist, astu edasi armastuse ja kaastunde loovasse energiasse ja ankurda see. Selles multiversumis pole Sa kunagi üksi.

 

Rahuolekus tunned Rõõmu, mis jookseb läbi Sinu olemuse… See muudab Sinu sisemise reaalsuse “tõelisemaks” kui Sinu väline reaalsus. Oma sisemaailmas saad luua mistahes kogemuse ja mis veelgi tähtsam, iga tunde, mida soovid. Mine enda sisse. Loo maailmasid ja enamasti loo tundeid … Sa ei ole enam välisest maailmast sõltuv.

 

Isegi väga duaalsete planeetide keskmes on paljud leidnud suure ühtsuse ja seetõttu suurema võime elada ja lubada elul toimida. Orgaanilisem olemise viis. Lihtsalt palju autentsem.

 

Teie aegruumi reaalsus on murdepunktis, kuna järjest rohkemad teist saavad aru, kes te tegelikult olete ja miks te siin tegelikult olete – et teie rõõm ei sõltu kellegi teise käitumisest.

 

Jah, on toimunud pidev areng, kuid see on suurem just Siin-ja-Praegu olekus, sest nii paljud teist kavatsevad esimest korda olla Teadlikud Loojad.
Muutes ise oma võnkesagedust, lood suhte sellega, kes Sa tegelikult oled. See on võime vastu võtta Lõpmatut Maailma, KÕIK MIS ON.

 

Palju elusid tagasi loodud vorteks, kus on kõik Sinu mõtted tervise, rahu ja armastuse kohta, tuuakse lõpuks sellesse füüsilisse aegruumi reaalsusesse.

 

Pole tähtis, millises tegevuses “nemad” osalevad, tähtis on vaid see, et oled Allika, oma Jumaliku sisemise olemuse mõju all… et harjutad praegusel hetkel Õnnelik Olemist.

 

Väljenda oma arusaama… et me kõik oleme igavesed olendid. See on kogu elu nautimine selles hetkes. “

 

Pildi autor: Jean-Luc Bozzoli

Kosmilise Taeva ja Maa vibratsiooni ühendus

Tunneta seda pilti:

Magnetilised portaalid … uus energia uue Maa jaoks.
Need on justkui kootud Maa maatriksisse … koos Suure Keskpäikese ehk Galaktika Keskusega.
Ajatute magnetväljade kaudu… kiireneb oluliselt uute loomiskoodide vibratsioon. Nende loomiskoodide aktiveerimine jõuab Maale läbi spetsiaalsete portaalide, tuues uue energia Uue Maa jaoks. See toob esile, kuid ka puhastab teis iidsed hirmud, toob välja Galaktilised ja Planetaarsed DNA koodid.

Kasutage lihtsalt enda huvides universaalset külgetõmbeseadust, muutes negatiivsed mõtted positiivseteks.

Lihtsalt… olles hinged, kes te olete, kiirgate Valgust siia maailma.

 

Kosmilise Taeva ja Maa vibratsiooniline ühendus

Maa nihutab oma loomulikku algmustrit, et võtta vastu muutusi, mis peavad tulema.

Maa Akaša kirjetes. See hõlmab algupäraseid püha geomeetriakoode, mis algasid paradiisi aktiveerimisest Lemuurias. Palun valmistuge selle uue energia vastuvõtmiseks. Kogete oma teadvuses kiiret muutust.

See on teie mittevajalike plokkide ja takistuste vabastamise protsess. Kosmilise Taeva ja Maa ühinemine annab uue Maa jaoks uue energia. 

 

Igas hingetõmbes võtke Universumist endasse rikkust, küllust ja energiat! 
Otsustage, mida soovite kogeda. Kujutage seda ette. Hingake seda sisse. Hingake tervise sagedusi. Hingake sisse armastuse sagedusi. Kasutage lihtsat kavatsust aktiveerida endas tingimusteta armastuse, heaolu, rõõmu, armastuse, kerguse sagedusi.

 

Tunnetage seda. Mäletage seda. Ühendage end sageli sellega, mida soovite kogeda. Seda lihtsalt kavatsuse ja hingamise kaudu… Juba teadlikult hingamise tulemusel hakkab teie elu õrnalt, jõuliselt ja külluslikult muutuma!

Päike, Gaia ja Sinu DNA

Tunneta seda pilti:

Kui tegutsed multi-dimensionaalses olekus, mida praegu palume Sul teha, siis viibid ajatus olekus.

Gaia kogu eesmärk on toetada inimkonda. Inimkonna tegevusest tulenev vibratsioon planeedil Maa, mõjutab tegelikult ka Universumit. 

Inimkonna järgmine suur avastus ei ole mitte välikosmos, vaid sisekosmos – inimteadvuse ärkamine.

Foto: Jean-Luc Bozzoli

Armumine

Tunneta seda pilti:

Kuidas saab astuda järgmisele tasandile, kus asub Armastus?
Sa saad astuda Armastusega raskustest välja. See ongi hetkel toimumas. Meile meeldiks, kui Te taas armuksite iseendasse.


Lihtsalt järgi tingimusteta Armastust igal võimalusel. See võib olla nii lihtne nagu kogeda lille ilu, kui seda oma käes hoiad. Igal pool, kus võimalik, näe võimalusi armumiseks, sest just praegu on selleks parim aeg. Sul on praegu võimalus kasutada seda Armastuse lainet, mis on hetkel planeedil Maa ülekaalus ja tõmmata seda enda ellu. Too Armastus endasse ja seejärel väljenda seda. Anna Armastusele ruumi kasvada ja liikuda. Kallid, see on tähtsam kui tulevik! See on tähtsam kui kõik muu, mis toimub planeedil Maa.


Te olete lähemal, kui te arvate, kallid. Te olete avanud ukse kogemaks mitmedimensionaalset aegruumi. See on nüüd Teie jaoks täielikult avanenud, elate Viiendas Dimensioonis ja õpite sellega töötama. Järgige oma südant, kallid, astudes üks samm korraga.


Leia viis Armastuse väljendamiseks, too see oma ellu ja võimenda seda. Too Armastust rohkem igasse väljendusse sellena, kes Sa tegelikult oled. Planeet Maa on Armastuse lainel ja kui alustad ning jätkad selle hooga, siis tunned kogu seda imelist energiat tulemas ja toetamas Sind Armastuse Ühenduse loomisel!

Pilt: Jean-Luc Bozzoli

Naiselik ja Mehelik

Tunneta seda pilti:

Lõdvestu ja luba olla. Oled muutus inimese kehana. See on see, mida Sa tulid kogema – Kristalsed Valguse Koodid aktiveerivad Sinus DNA algmustri Jumalikust Inimesest, tasakaalustatud Nais- ja Meesenergiad. Sel viisil uue seemne idanemine loob ruumi Sinu Hingele, et täielikult kehasse siseneda ja muuta terviklikuks teadvuse tõus uuele tasemele.

 

See ei ole lihtne protsess, sest hõlmab endas sügavat tervenemist ning selliste vanade mõtte- ja käitumismustrite vabastamist, mis ei ühildu Hinge sagedusega. Sa tulid Maale, et luua ja kogeda Hingena ja olla piiritu Valgus- ja Energiaolend. Egol oli vaja vabastada kõik käitumismustrid ja uskumused, mis blokeerisid Hinge end täielikult väljendama. Hing astub Pühasse ühendusse Keha ja Hingena, et elada kui Üks. See viib hetkeni, mil võimas sisemine rahu ja harmoonia saab peegelduda välises maailmas.

 

Iial ära unusta, kui õnnistatud Sa oled omades sellist teadlikkust ja teadvust!

 

Ükskõik, milline füüsiline ja emotsionaalne torm keerleb Su ümber, hoia oma sisemist rahu ja ole maandatud. Olles Hing ja Valguse Inimene, elad seestpoolt väljapoole, mitte väljastpoolt sisse. See lihtsalt tähendab, et ükskõik milline draama valitseb Sinust väljaspool, Sa tead, et Sinu sees on koht, kus on Rahu. Ära anna oma võimu draamadele hirmus ja puuduses, vaid lihtsalt keskendu oma kirele ja sellele, mida Sa tahad luua ja kogeda Maal.

 

Hoolitse oma keha eest. See on nüüd Sinu Hinge Püha Tempel. Anna kehale  veidi aega, et kohaneda kõrgete sagedustega. Keha võib vahel tunda end väsinuna, sest peab toime tulema intensiivsete sageduste ja kogemustega, mis on võimsam, kui vana egoteadvus suutis luua. Võti on lubada muutustel toimuda. Lõdvestu ja luba Hingel ja Kõrgemal Minal olla toetaja, et luua imesid, mis viivad Sind uutele Armastuse tasemetele.

 

Samaaegselt on eksisteerimas kaks versiooni Maast, madalama dimensiooni duaalne Maa ja Multi-dimensionaalne Uus Maa. Osa kaosest, mida Sa koged on dimensioonide vahetumisest, mis enamik inimeste jaoks on teadvustamata ja juhuslik. Aga kui oled teadlik oma Hinge kogemusest, õpid liikuma dimensioonide vahel ja tõepoolest ka Maailmade ja Ajajoonte vahel, tehes seda tänulikkuses ja elegantselt, ilma traumade ja draamata.

 

Vaata kaugemale füüsilisest. Peenreaalsus on 99% nähtamatu struktuur, mis loob maailmasid. Hirm on eraldav energia, Armastus on ühendav energia. Armastus pigem tõstab kui surub alla. Lõdvestu ja luba. Sina oled muutus Inimese vormis. See on see, mida Sa tulid kogema.

 

Kõik, mida Sa teed on Hinge Jumalik väljendus. Oled võimeline tunnetama oma kehas, kui Su Hing tantsib Valguses või ka siis kui Su valikud tekitavad ebamugavust, sest need ei ole harmoonias Sinu eluplaaniga. Sellisel juhul on Sul sisemine juhendus teha uusi valikuid, mis on rohkem harmoonias.

 

Armastus on kõige võimsam jõud, sest selle mõju on tugevaim peenenergias. Armastus tõstab, mitte ei suru alla.
Oma sageduse tõstmine algab seestpoolt. Tõustes rohkem harmooniasse, võimendad enda energeetilist struktuuri, et olla Teadlik Looja!

Smaragd & Violetne Tervendav ja Uuendav Valgus

Tunneta seda pilti:

Lõdvestu ja luba olla. Oled muutus inimese kehana. See on see, mida Sa tulid kogema – Kristalsed Valguse Koodid aktiveerivad Sinus DNA algmustri Jumalikust Inimesest, tasakaalustatud Nais- ja Meesenergiad. Sel viisil uue seemne idanemine loob ruumi Sinu Hingele, et täielikult kehasse siseneda ja muuta terviklikuks teadvuse tõus uuele tasemele.

 

See ei ole lihtne protsess, sest hõlmab endas sügavat tervenemist ning selliste vanade mõtte- ja käitumismustrite vabastamist, mis ei ühildu Hinge sagedusega. Sa tulid Maale, et luua ja kogeda Hingena ja olla piiritu Valgus- ja Energiaolend. Egol oli vaja vabastada kõik käitumismustrid ja uskumused, mis blokeerisid Hinge end täielikult väljendama. Hing astub Pühasse ühendusse Keha ja Hingena, et elada kui Üks. See viib hetkeni, mil võimas sisemine rahu ja harmoonia saab peegelduda välises maailmas.

 

Iial ära unusta, kui õnnistatud Sa oled omades sellist teadlikkust ja teadvust!

 

Ükskõik, milline füüsiline ja emotsionaalne torm keerleb Su ümber, hoia oma sisemist rahu ja ole maandatud. Olles Hing ja Valguse Inimene, elad seestpoolt väljapoole, mitte väljastpoolt sisse. See lihtsalt tähendab, et ükskõik milline draama valitseb Sinust väljaspool, Sa tead, et Sinu sees on koht, kus on Rahu. Ära anna oma võimu draamadele hirmus ja puuduses, vaid lihtsalt keskendu oma kirele ja sellele, mida Sa tahad luua ja kogeda Maal.

 

Hoolitse oma keha eest. See on nüüd Sinu Hinge Püha Tempel. Anna kehale  veidi aega, et kohaneda kõrgete sagedustega. Keha võib vahel tunda end väsinuna, sest peab toime tulema intensiivsete sageduste ja kogemustega, mis on võimsam, kui vana egoteadvus suutis luua. Võti on lubada muutustel toimuda. Lõdvestu ja luba Hingel ja Kõrgemal Minal olla toetaja, et luua imesid, mis viivad Sind uutele Armastuse tasemetele.

 

Samaaegselt on eksisteerimas kaks versiooni Maast, madalama dimensiooni duaalne Maa ja Multi-dimensionaalne Uus Maa. Osa kaosest, mida Sa koged on dimensioonide vahetumisest, mis enamik inimeste jaoks on teadvustamata ja juhuslik. Aga kui oled teadlik oma Hinge kogemusest, õpid liikuma dimensioonide vahel ja tõepoolest ka Maailmade ja Ajajoonte vahel, tehes seda tänulikkuses ja elegantselt, ilma traumade ja draamata.

 

Vaata kaugemale füüsilisest. Peenreaalsus on 99% nähtamatu struktuur, mis loob maailmasid. Hirm on eraldav energia, Armastus on ühendav energia. Armastus pigem tõstab kui surub alla. Lõdvestu ja luba. Sina oled muutus Inimese vormis. See on see, mida Sa tulid kogema.

 

Kõik, mida Sa teed on Hinge Jumalik väljendus. Oled võimeline tunnetama oma kehas, kui Su Hing tantsib Valguses või ka siis kui Su valikud tekitavad ebamugavust, sest need ei ole harmoonias Sinu eluplaaniga. Sellisel juhul on Sul sisemine juhendus teha uusi valikuid, mis on rohkem harmoonias.

 

Armastus on kõige võimsam jõud, sest selle mõju on tugevaim peenenergias. Armastus tõstab, mitte ei suru alla.
Oma sageduse tõstmine algab seestpoolt. Tõustes rohkem harmooniasse, võimendad enda energeetilist struktuuri, et olla Teadlik Looja!

 

Pilt: Jean-Luc Bozzoli

Kogu potentsiaal, mis eksisteerib

Tunneta seda pilti:

Sinu intuitsioon: Kõik potentsiaalid, mis eksisteerivad… minevik, tulevik ja olevik.

 

Akashi ärkamine on intuitiivne tunne sellest, mis Sinu jaoks toimib ja mis mitte. Igaühel teist on Hing, mis on väljaspool seda reaalsust ja loorist kõrgemal. See oled Sina teises kohas. Saabunud on energiad, mida Maa on väärt… ja see on midagi, mida Sa arvad, et teised kontrollivad. Seega, kes tegeleb nende energiate kohaletoimetamisega? See oled Sina!

 

Vana tsükkel on lõppemas, seega teretulemast uude tsüklisse! Kõik, mida Sa vajad uues tsüklis, toimetatakse siia vastavalt Maa teadvuse tasandile. Planeedi madala teadvuse tasandil ei näe palju muutusi, eriti teadvuses ja see on see, mida oled näinud sadu aastaid. Madala teadvustasandiga jätkuvad düsfunktsionaalsed asjad.. justkui Sa polekski eriti õppinud. 

 

Magneetilisus! Tõmbamine – tõukumine on olemas igas magnetite komplektis, aga kui te jõudsite mootorite arendamiseni, otsustasite valida sisepõlemismootori magnetite asemel. Magneteid oleks saanud kergelt kasutada kolbidena – tõmbab ja tõukub, tõmbab ja tõukub, kütust polekski vaja. Miks te ei läinud seda teed?

 

Hooned, kodud ja kliinikud, millel poleks mingit pistmist elektrivõrguga. Vee magestamine on tulemas päevakorda kuumutamiseta. Vana tsükkel lõppes ja Sinu vabal tahtel uus tsükkel saabus uute energiatega. Uued asjad saabuvad teie planeedile, sest Teie teadvus on kasvamas. Te vaatate uudiseid, vanu filosoofilisi paradigmasid, mis ütlevad, et see, mis juhtus eile, kordub ka homme, aga see ei ole enam nii. Sellepärast, et tänased valikud on sellised, mida te ei osanud oodatagi. Tänu intuitsioonile on see teadvuse kasvamine.

 

Ja te hakkate seda kõike ette tajuma intuitiivselt. See kõik tuleb peamiselt vanadele hingedele, kaasaarvatud leiutajatele, kes praegu saabuvad Maale väga noorte kehadena. Ära arva, kui näed kedagi alla 20ne aastast, et ta ei tea, millest ta räägib. Mõnel neist võib olla Akashi kroonika mehest nagu Tesla või Einstein või midagi, mida kutsutakse hinge vahetuseks, sest hing ise pole ainsuses – see on multi-dimensionaalne, mitmes kohas samal ajal nagu vaim, mida kutsutakse Loovaks Allikaks.

 

Need vabad valikud loovad intuitsiooni baasilt terviklikkuse. 2020 oli duaalsuse aasta, muutuste aasta, mil valge sai valgemaks ja must sai mustemaks. Inimestel on paranemas intuitsiooni sellest, mis on õige ja mis mitte – teie kultuurile, teie Maale ja teie ajale. Need ei ole raamatuteadmised.

 

Ja terviklikkusega saabub kaastunne ja vastutus ja lõppeb piinamine. Teie planeedile on saabunud midagi uut, mida te pole varem näinud. Nüüd on käes aeg, mil muutub poliitika ja Sa tead, kes räägib tõtt ja kes teeskleb või kes ütleb üht ja teeb teist. Teisisõnu Sa näed teistest läbi! See kõik on saabunud ja teil hakkab olema uus demokraatia süsteem, mis toimib paremini kui praegune.

 

Maailmas, kus praegu elad, kus on nii palju negatiivsust ja kontrolli, kõik tänu korporatsioonile, kogu terror mis on nii kaua peidus olnud, pistab nüüd oma inetu pea pinnale ja näitab end. Varem olid neil kohad, kus end peita võimu taha ja raha ja mõjuvõim, siis nüüd sellel ei ole tähtsust, sest inimene ei luba sel enam juhtuda. On olemas suured segakontsernid sobimatu energiaga, mis hoiavad inimest haigena raha järele. Meditsiinis saab toimuma revolutsioon. Seksuaalorjastatus on toimunud kaua aega. See muutus saab toimuma vana ja uue teadvuse vahel.

 

On olemas potentsiaal kõrgemalt teadvuselt ühendama vana ja uut, et ei tekiks olukorda, kus vana ebaõnnestub ja Sa pead alustama nullist tehes kõike uuesti. See on vana paradigma, see on must ja valge, aga on olemas inimesi, kes aitavad ühendada vana ja uut ning see võib mõnda aega olla keeruline, kuid see ei pea tähendama, et kõik Sinu riigis kukub kokku ja kõike on vaja alustada uuesti. Ühendamine on võtmesõnaks, läbikukkumine mitte.

 

Uued asjad on Sinuni tulemas Su oma plaani järgi teiselt poolt loori. Ole valmis multi -dimensionaalsuseks! Ei ole vaja ohverdada ühtegi osa Gaiast või selle eluvormist. On toimumas uued katsetused. Uued asjad on tulemas – Väli ja selgus teadvuse energiate mõistmisega, mida Sul pole varem olnud. Pane tähele, sest vanadel Hingedel on võime tõeliselt muuta enda teadvust asjades, mis loovad muutusi. Eriti kollektiivsel tasandil.

 

Teadvus on energia. See on mängija planeedi füüsikaga. Manifesteerimise esmane kood on Väli. Kogu planeedi potentsiaalid on Väljas ja see on kõrgema teadvusega inimestele kättesaadav. Sa ei pea minema seda õppima, Sa ei pea teadma numbreid – kõik potentsiaalid, mis eksisteerviad – minevikus, tulevikus, olevikus. See on see, millesse Sa sisened oma intuitsiooniga, et aidata Sul liikuda planeedi energiates viisil, kuidas Sa pole seda kunagi varem teinud. See on see, mida suudab teha vana Hing.

 

Heatahtlikkus, ühendamine – need on sõnad, mida Sa hakkad nägema poliitikas. Kõik asjad, mis varem seal polnud. Asjad on palju suuremad kui uudised, kallikesed. Ja see, mis juhtub järgmiseks ja teadvus, mis on seotud ning kuidas Sa seda käsitled, on asjad, millest me räägime!

 

Info allikas: Kryon

Seed Connection
You have Seeds of Light: energy pieces that you brought from “Home”…a vastness very difficult to define, because it doesn’t fit into your reality here.

However, the more that you can bring in, the easier and more exciting the next stage of life will be. Start building with your heart, step forward into the creative energy of love and compassion, and anchor it. In this multi-verse, you’re never alone.

As you give from your peace, you feel Joy running through your being… it makes your inner reality more “real” than your outer one.
In your inner world, you can create any experience and more importantly, any feeling you wish. Go within. Create worlds and mostly create feelings… you will no longer be at the mercy of your outer world.

Even in the midst of a very divisive planet, many have found greater unity within and therefore a greater ability to live and let live. A more organic way of being . Simply more authentic.

Your time-space reality is at a tipping point, as more of you understand who you really are and why you are really here – that your joy is not dependent upon the change in behavior of anyone else.

Yes there’s been constant evolution, but it’s bigger right-here-right-now, because so many of you are for the first time intending to be deliberate creators.
By managing your own vibrational frequency, you’re putting together a relationship with who you really are. Being able to receive the Infinite World THAT IS.

The vortex created lifetimes ago, all the thoughts you had about health, peace and love are finally brought into this physical time-space reality.
It doesn’t matter what activity “they” are involved in, it only matters that you are within the influence of Source, your divine inner being…practicing at Being Happy now.

Express your understanding.. that we are all eternal beings. – Enjoying your life in this moment, is what it’s all about.”