22.-28. veebruar:

Esmaspäev
Teisipäev
Kolmapäev
Neljapäev
Reede
Laupäev
Pühapäev

Lõpmatu arv tulevikke
Kuldne Jumalanna
Südame aednikud
Dimensioonide ühinemine  – meie kvant-reaalsus
Valguse tiigid
Planetaarne Ülemineku Meeskond
Sinu peenenergia Ruum ja Sild

 Vaatamiseks kliki päeval:

Lõpmatu arv Tulevikke

On lõputu arv võimalikke tulevikke. Me näeme Teie võimalikku tulevikku, lihtsalt lugedes Teie energiavälja.

 

Võid muuta kõike… iga valikuga, mõttega, tegevusega… Sa kas jätkad samal kursil või muudad seda, sellest sõltub Sinu võnkesagedus ja Sinu võnkesagedus määrab Sinu Tuleviku.

 

 Praegusel ajal, kui oled kiiresti puhastamas vanu hirme, pööra tähelepanu kõigele, mida armastad ja millele oled tänulik…

 

Nagu ookeanis, pinnast allpool, rahulikus sügavuses, ükskõik kas on või ei ole päikseline päev või möllavad hoopis tormid pinnal… ka Sinu sügavuses on Allika Olemasolu ja Rahu, oodates, et sukelduda selleni, et rahuneda ja siis tõusta pinnale hoopis värskemana ja olla valmis olema ka tormide keskel.

 

Mida rohkem võtad aega, et ühenduda Armastusega, ükskõik millises vormis, seda rohkem oled panustamas Maailma ja kallutad ühisteadvust Valguse suunas!

 

Pilt: Jean-Luc Bozzoli
~ Allikas: matthewbooks. com

Kuldne Jumalanna

Meie Vabaduse Jõud on meie Muusa… osa meist, mis hoiab Tarkust, Intuitsiooni, Iseseisvust, Inspiratsiooni, Leidlikkust, Austust, Julgust, Õiglust ja Loomingulisust.

 

Meie ettekujutlus avab meile, kuidas Vaalad ja Draakonid töötavad Maa-Energiatega, et taastada tasakaalu ja harmooniat…. Ja nii saame ka meie teha!

 

Igaühes meist on Kuldne Jumalanna. Ta on Looja, kes kasutab kõiki oma oskusi ülima täpsusega. Ta teab, milliseid võimalusi pakub Maa, kuidas need harmoonias toimima panna ning see kõik täita Päikese Soojuse ja Südame Armastusega. Ta oskab end ausalt ja autentselt väljendada, ta näeb Suurt Pilti. Ta tunnetab Universumi lõpmatust. Ta elab läbi Sinu… Sina oledki Tema.

 

Luba Kuldse Jumalanna väel endas avalduda ja näe, kuidas Su ellu hakkab voolama küllust. Asjad hakkavad toimuma õigel ajal, oled alati õiges kohas. Tead, et Kõigel, mis On, on Kõrgem eesmärk. Kõik toimub Sinu Kõrgeimaks Hüvanguks. Sa suudad enda eest seista ja oma tõelisi soove ning arvamust avaldada, tehes seda teisi kahjustamata. Sa oled duaalsusest väljas ja elad oma eesmärki ning Missiooni.

 

Tead, et oled Valguse poolt alati hoitud ja toetatud. Sa ei ole iialgi üksi.

 

Hinga sisse Valgust ja välja hingates vabane sellest, mis ei kuulu Sulle. Tunne, kuidas iga hingetõmbega Kuldne Jumalanna ärkab ja elustub. Luba tal olla see, kelleks Ta on loodud ning luba end kanda Külluse, Harmoonia ning Armastuse jõgedel. Võta vastu kõik see, mis kuulub Sulle!

 

Pilt: Jean-Luc Bozzoli

Südame Aednikud

Praegusel ajal Maal toimuva mängu saab kokku võtta ühe sõnaga – “Meisterlikkus.” See on reaalsus, kus Te teesklete olema eraldi Kodust, teesklete olema inimesed selles füüsilises mullis… läbite õppetunde uuesti ja uuesti, elu elu järel.

 

Leidke viise, kuidas ühineda kasvõi väikeste gruppidena… kui grupi energia on harmoniseerunud, saab sellest justkui fokuseeritud laser… eriti seoses tulevaste muutustega Maal. Te kogute Valgust olulisel viisil, millest saab teistele teenäitaja… võimalus, et välja astuda raskustest ja väljakutsetest… ning, et ärgata õigel ajal hämmingu unenäost.

 

Järgi oma Südant ja see muudab Sinu maailmas tulemusi. Tervenduse Meistrid on suure hooga unest ärkamas ja Sa saad teha mitmeid asju, et seda toetada. Ole kohal, et pakkuda abi igal viisil, kuidas saad. Kõik, mida oled eelnevate elude jooksul Hingena õppinud, saad nüüd kasutusele võtta. Hakkate taas kogunema ja pääsema ligi neile kõigile multidimensionaalsetele osadele Tervikuna.

 

Jäta endast erinevaid energia jälgi asjadele mida puudutad, et teised neid leiaks ning märkaks. Olgu selleks kasvõi ukselingi katsumine ja sellele ilusa energia jätmine, et kõik kes Sinu järel tulevad, saavad särama lüüa.

 

Samuti hakkate koos töötama teistega, istutades seemneid, imekaunid Südame Aednikud. Teil on võime inimesi unest äratada, neid tervendada ja nende energiates selgust tuua. Praegu saage meistriteks kõiges, mida suudate, et enam ei peaks neid raskeid situatsioone uuesti looma. Uus Harmoonia koos Maaga.

 

Kõik inimesed kogevad tohutut muutust, kuid seda teeb ka Maa ja Sina oled osa temast. Te kannate tihket füüsilist keha, mis tegelikult on tehtud Maast. Füüsiline keha ei ole Sinu oma. Sa ei ole see keha. Tulevikus inimkond astub kõrgemasse vormi, mis on väiksema tihedusega. Samal ajal saavad inimesed õppida uusi asju, et astuda järgmisele tasandile.

 

Järk-järgult juhtub see, et Teil pole enam füüsilisi raskusi. See võib olla mitmete jaoks keeruline, kes teist on tulnud siia erilise tundlikkuse ja empaatiliste oskustega. Tegelikult annab see Teile oskuse õppida olema nähtamatud, astuda kõrgemate sagedustega kehadesse ja uude Mängu.

 

Kõige tähtsam on kasutada järelejäänud aega selles tihkes füüsilises kehas, et saavutada meisterlikkus kõiges, mida saad. Kasuta igat võimalust, et õppida midagi uut, et mängida ja isegi julgeda milleski läbi kukkuda. Oi, kuidas armastame, et on nii palju võimalusi!

 

Paar järgnevat kuud saavad olema paljude jaoks üsnagi põnevad. Seega, ära karda. Püüdke kokku tulla igal võimalusel… ka siis, kui olete lahus. Isegi, kui oled selles grupis nähtamatu, saada kõigile Armastust, sest tegelikult ei ole Te kunagi eraldatud!

 

Pilt: Jean-Luc Bozzoli
~ Väljavõtted Espavo.org

15.-21. veebruar:

Esmaspäev
Teisipäev
Kolmapäev
Neljapäev
Reede
Laupäev
Pühapäev

Valguse tõus ja DNA aktiveerimine
Väli
Tahhüonide tants ja Õnnistus
DNA, oota ootamatut
Tipul
Meie multidimensionaalsuse ajakapslid
Kaks Päikest

 Vaatamiseks kliki päeval:

Valguse tõus ja DNA aktiveerimine

Valguslinnad on sisemisel tasandil loomisel, manifesteerudes füüsilisel tasandil läbi teerajajate ja valguskandjate kirgede ning täpsuse.

 

Kõigil on valikuid iga päev, iga hetk, igas Oleviku hetkes kvant-ajas. Iga Hing otsib oma südames valikuid tões, autentsuses ja aususes.

 

Pandeemia on hirm, millest tervenemine on endast hoolimine end armastades. Mängu keskmeks on õigus vabalt valida. Inimõigused peegeldavad Universumi Seadusi. Selles suurejoonelises mängus sünnib iga olendi Püha Vabadus.

 

Igaühte toetatakse ja armastatakse ajal, kui te liigute dimensioonide vahel Valguse suunas.

 

Inimkonna südamed ja Hinged on multiversumi kristallvalguse vääriskivid.

 

Iga inimese Hinge sügavuses on loomingulised, kirglikud Algallika Valguse sädemed. Selle sädeme aktiveerimine on Suur Ärkamine!

 

Inimeste käes on Vägi ja Võim. Rahu on teekond. Eesmärgiks on mõtete, ideede ja kontseptsiooni arendamine.

 

Püsi maandatuna. Arukus on pimeduse tormist välja saamise võtmeks. Avardu mediteerides, et suurendada Teadvust. Mõista Tänulikkuse jõudu – see on peeneim ravivorm hirmu lahustamisel Valguseks.

 

Tänulikkus on ravim kõikidele haavatud südametele ja räsitud hingedele. Tänulikkus pöörab kogu negatiivse positiivseks!

 

Allikas: the Arcturian Awakening5DHealing.

Väli

Väli

 

Teil kõigil on enda “vibratsioon”, nagu instrumendi pillikeel, mis vibreerib. Kui vibreerid pisut uutmoodi, saad olla kooskõlas kosmosega.

 

Väli on see füüsiline ruum Sinu ümber, mis võib resoneeruda teise allikaga.

 

See on nagu oleksid disainitud resoneeruma millegagi, millest Sa pole teadlik. Selline resonantsi hoiak on häälestatud ühtekuuluvusele ja harmooniale. Ja Sind pidevalt suunatakse ümber häälestuma Väljale.

 

Väli on heatahtlik, harmooniline vibratsioon. Kui ka Sina oled selline, siis resoneerud Väljaga oma teadvuses ning aktiveerid oma rakustruktuuri ja elad kauem. Kas teadsid, et harmoniseerudes ja resoneerudes oma teadvuses Väljaga õigel ajal, õiges kohas, saab tegelikult põhjustada spontaanse tervenemise? Need, kes täielikult harmoniseeruvad Väljaga, saavad kontrollida ja muuta füüsilist reaalsust.

 

Alates 2012 on Väli suurendanud oma teadvust ning rohkem ja rohkem vanu hingesid näevad, et nad saavad harmoniseeruda ja olla samal sagedusel Välja teadvusega .

 

Väli on lineaarsusest väljaspool ja teadlased kutsuvad seda kvantseotuseks – “asjad, mis saavad koos töötada veidral mitte-lineaarsel moel, heatahtlikult ja harmooniliselt”.  Sõna otseses mõttes asjad, mis tavaliselt ei toimi koos, saavad seda teha, kui nad asuvad Väljas. Seda juhtub aina rohkem ja rohkem.

 

Välja kasutamine

 

Väli on selles uues energias loodud Sinu jaoks, vanadele hingedele. See otseses mõttes ootab Sinu teadvuse sageduse resoneerumist, et aktiveeruda.

 

Kui soovid, võid seda kutsuda täiustatud intuitsiooniks. Väli on see, mis aitab neid, kes on sellele häälestatud ja siis see juhib asju. See paneb asjad kokku. See paneb erinevad asjad harmoniseeruma ja vibreerima samal sagedusel. Tõlgendame seda nii, et harmoniseerimine on lahendus ja elu kõlab loogilisena. See on energia, mis lahendab probleeme siis, kui arvasid, et neile pole lahendust üldse olemaski.

 

“Sisetunnet” nimetatakse Inimese keha tarkuseks. See on tundlikkus kehas, mis on samaaegselt eemal ja Sinu sees. On osa kehast, mis teab rohkem kui Sina. Seda kutsutakse sisetundeks. Kui lõpuks on sild valmis ehitatud, olete kõik endale ise intuitiivsed arstid. Praegu Te seda ei ole. Siiski on sisetunne Sinu sees (peidus) olemas ja vastuseks kuidas Välja kasutada. Sisetunne on juba Väljaga ühenduses. See tähendab, et Sa juba oledki Väljaga ühenduses!

 

Praegu, selles täiustatud uues energias, on Väli suurenenud. See on rohkem kättesaadav sünkroniseerumiseks, seotuseks, kui eales varem. See on valmis Sinu jaoks asju kokku panema olukorrapõhiselt, bioloogiliselt ja teadlikult. See on valmis Sind ühendama Sinu Kõrgema Minaga viisil, mida olid minevikus vaid lootnud.

 

Olge ettevaatlikud, need kes teist on liiga sirgjoonelised, et seda teha. Te isegi ei pruugi mõista multidimensionaalse ringi füüsikat. Mida Te teete, on mustrite vahe suurendamine tuleviku ajas. Te loote seda, mis Sinu mõtlemises veel ei ole siin, aga see, kuidas meie seda näeme, on nii, et Väli on juba kohal ja töötab. See juba eksisteerib.

 

Hakka ütlema, kes sa oled, sest see on see, kes tulevikus olema hakkad. Sinu lineaarses ajas see ei ole veel juhtunud, aga meie jaoks on! Pange tähele, igaüks teist, kes seda kuulab. Ma tean, et teil on enda kehale midagi öelda, ma tean seda. “On aeg ühenduda Väljaga!”

 

Kallid, Teil on kõik vajalik olemas. Teie ühendus selle Väljaga on juba olemas. See on Looja ilu ja tänane energia. See tahab, et resoneeruksid millegi ilusaga, seejärel astuksid tagasi ja vaataksid seda kõike toimimas!

 

~ Allikas: Kryon. Lee Carroll

Tahhüonide tants ja Õnnistus

Ajal, mil kollektiivne teadvus on alustanud täiesti uuel viisil mehelikkuse ja naiselikkuse energiate tasakaalustamist… on aeg püsti tõusta ja võtta enda osa õnnistusest.

 

Sinu Vaim pole kunagi ohustatud, sest ta on lõppematu. See on osa Sinust, mis ühendub Sinu teiste dimensioonidega.

 

Oled täiuslik Jumala – Algallika osa ebatäiuslikkuses… kes kõnnib hiilguses: OLE Vastuvõtja –  sära oma Vaimuga läbi huumori sel tiheda energiaga, segaduses Planeedil. Keegi ei ole kogu inimkonna ühisvälja suhtes vastutav, ometigi iga Inimene saab seda muuta.

 

Uued Valguskoodid on saabunud pigem peenete tunnetena kui sõnadena. Olles autentne versioon endast ja astudes kõrgematele sagedustele sellest, kes Sa tõeliselt oled – Multidimensionaalne olend. Teie 3D reaalsused ei tööta enam samal viisil. Olete tõusnud kõrgema dimensiooni reaalsusesse.

 

Uus energiasagedus muudab kõike: igat mängu, igal pool. Ja seal, kus tunned haavatavust, leiad ka oma tugevuse!

DNA, oota ootamatut

Oota Ootamatut ja Kujuta Ette midagi Imelist. Sinu bioloogilistel rakkudel – DNA-l on tarkus, mis on väljaspool inimloogikat ja see ei ole aju poolt loodud. Multidimensionaalsus ja kvantväli sisaldab mitte ainult Sinu planeedi tarkusi, vaid ka kosmost ennast.

 

Sinu DNA “mäletab kõike”: Sinu Akashi kroonika… mida oled saavutanud galaktika ajaloos elu – elu järel.

 

Suurenenud kaastundega inimesed, kes armastavad Maad, on hakanud nägema “ühtsust kõigega” ja see muudab inimkonna mõtlemise viisi.

 

Sinu elul, teadvusel ja Kõigel mis On, on omavahel seos. Mõistes asjade  “ühtsust”… see ongi evolutsiooni  peamine osa.

 

Emotsioon ja Armastus, mida tunned Looduse vastu, on arukaim kaaslane, kes Sul kunagi olla saab. See teab inimkonda ja see “ohjeldamatu tarkus” on tarkus, mis tahab olla vaikne ja lihtsalt mõtiskleda Kõik Mis On ilu üle – olles sellega rahul, kuni suurem teadmine on ilmsiks tulnud.

 

See, mida saate kollektiivselt planeedi jaoks teha, isegi oma vaikuses, on imeline! See määrab tarkuse uueks nii, nagu seda teadma pead.

 

Kas Sa üldse tead kuidas ühenduda sellega, mida me kutsume rakuliseks struktuuriks? Olles illusiooni pioneer, teadmatuses seikleja ja looride tõstja… Teie elu on juba ajaloo kurssi muutnud. Kogu maailm saab olema külluslikum koht, kui Sa tood siia ilu ja sirutad oma tiivad. Meie aitame – Sina vaid vali oma Unistused!

 

~ Allikas: The Universe ( with Tut, Kryon, Matthew)

Tipul

On the Cusp /  Tipul

Minu praeguse elu tipust… Lõpmatusse. Kirkuse, tänulikkuse ja armastusega Looduse vastu avastame tohutul hulgal Lõpmatuse potentsiaale… koos empaatiliste selginemistega.

 

Meie multidimensionaalsus on endiselt pigem uinuvas olekus…  see on meie Kõrgema Mina vibratsiooni Kohalolu. Ärgates sellesse vibratsiooni, hakkad tajuma nähtamatuid reaalsusi meie Aeg/ruumi – Meele/mõistuse taga…

 

Ja nagu tilk vett ühendub tagasi Universumi ookeanidesse… meie Loomise protsess alustab voolamisega.

 

Kaose keskel, viibides neutraalses rahus (väljaspool stressi struktuure) ja püsides avatud, lubame Muutustel voolata, mis nüüd suurendab meie perspektiivi näha suuremat pilti – metsa puude taga.

 

Oma Südamest saame välja kiirata Kaastunde ja Rahu sagedusi kõikide ümber ja läbi kõigi… ja 3D füüsilisuse taga, meie “liblika efektis” olevad südamlikud kvant-lained… on nõnda harmoniseeruvad Maa ja Päikese Kristallvõrgustikuga, et nad võimendavad uut Tõe ja Tarkuse Ajastut… seda meie kõigi, kui visionääride Looduga kõikidel aladel.

 

Pildi autor: Jean Luc Bozzoli

Meie multidimensionaalsuse ajakapslid

Meie Multidimensionaalsuse ajakapslid on tulemas loorist läbi. Lõpmatusest, läbi meie Aja&Ruumi seikluste ja vaimsete otsuste, mis sai tehtud ajastuid tagasi.

 

Midagi on Päikesesüsteemiga hoopis teisiti. Me liigume uude Galaktilisse Ruumi. Need sageduste muudatused toovad meile uusi Teadvuse paradigmasid.

 

Praegu on ajajärk, mil ajakapslid on avanemas ja ujutavad kristallvõrgustiku üle uute potentsiaalidega, leiutistega ja tegelikkusega, mida Sa seni näinud ei ole. See mõjutab Päikest ja taasärkavaid signaale ja koode inimese DNAs.

 

Esmalt tunnevad seda Vanad Hinged, sest nad tunnetavad duaalsuse loori taha, hoides sisemist rahu, kui ümberringi on segadus. 

 

Ümberkohandumise periood võib olla karm maailmas, mis on sajandeid kasutanud 3D reaalsust, kuid Inimene on multi-dimensionaalne olend… tegutsedes oma intuitiivsete oskuste ja Vaimuga. Ja kui rakuline struktuur hakkab kõrgemalt vibreerima… siis vanad mitte-terved energiad ei saa enam end kõrgema vibratsiooni mustri külge kinnitada.

 

On ka teisi ajajooni, mis eksisteerivad meie oma kõrval. Mitmed dimensioonid aegajalt ristuvad teineteisega… see on haruldane… kuid see on peagi uuesti toimumas. See harmooniline ühendus toob võimaluse uuesti tuua Sinu mängu energeetilist tasakaalu.

 

Planeedi kõikide eluvormide mõtted ja tunded loovad kollektiivset teadvust ja selle pidevalt muutuva energia jõud juhib kogu tegevust energiavälja potentsiaalis.

 

Iga kavatsus loob situatsiooni, millel on potentsiaal arenguks. Ja nende kombineeritud energiad liigutavad olukorra potentsiaalist tõenäolisusse.

 

Ükskõik, mis kuskil juhtub, see mõjutab kõike igal pool mujal.

See on üks põhjustest, miks kõrgelt arenenud tsivilisatsioonid aitavad Maa inimestel mitmel viisil edasi liikuda, Vaimselt ja Teadlikult.

 

Siin ja Praegu, Sinu Valgus on sillutamas teed, et lõpetada pimedus Maal.

 

~ Allikas: matthewbooks. com

Kaks Päikest

Sinu sagedus… Sinu kaitse… Sinu loomise jõud

 

Kui tajud, et midagi tähtsat on teoksil, võid reageerida kulisside-taga olevate energiate pingutustele, mis on valmis tegutsema.

 

Et eemaldada maailma korruptsiooni iket, pettust ja ahistamist, on vaja kõrgetel sagedustel Valgus-küllaseid mõtteid ja tundeid. Valgus on sama energia, mis Armastus. See manifesteerib rahumeelse maailma, kus inimesed teineteist austavad ja teevad kõikide heaolu nimel koostööd. Kõik elavad Loodusega harmoonias ja jagavad võrdselt Maa imelist küllust.

 

Ärge iial kahelge endi võimekuses koos luua selline imeline maailm! See maailm on järjepidevalt kasvamas ja Sinu pühendumus vabatahtliku Valgustöölisena aitab sel enneolematul teostusel realiseeruda.

 

Kliimamuutus on inimkonna planeedi väärkohtlemise tulemus, kuid see mõjutab planeedi Üleminekut vähesel määral. Kõrbed saavad taas põllumaadeks ja kogu vesi saab puhastatud Maa enda abiga läbi Teie tehnoloogia, kui see vabaneb tumeda poole tagasihoidmise käest ja siis Universumi Maavälised perekonna liikmed saavad neid teile tutvustada. Te olete üllatunud, kui kiiresti kahjustatud keskkond saab taastatud tervislikuks ja erksaks.

 

On veel üks, võimalik, et kõige tähtsam kaasaaitaja ektreemsele ilmastikule – lõpmatud energia jagajad, millele on kinnitunud negatiivsed mõtted ja tunded. See on see koht, kus saad midagi ära teha.

 

Rääkisime Valgusega täidetud mõtete ja tunnete tähtsusest teisel pool piiri, kuid sellegi poolest on tähtis ka tegutseda. Räägi enesekindlalt ja optimistlikult tulevikust, et inspireerida üksikisikuid edasi vaatama positiivsuses; uus väljavaade motiveerib neid rääkima sarnaselt jne. Toeta kohalike organisatsioonide pingutusi parandades kogukonna vajaduste tingimusi.

 

Ole Loomingu hääl, mis toidab Hinge. Osale või loo grupp, et säilitada kohalikku keskkonda, säästa energiat… Kõik, mis toetab positiivset tegevust ja paremat olukorda , kiirgab kõrgeid sagedusi mis “Panevad Maailma Särama” ja see kiirendab Maa naasemist oma endise Paradiisina olemise juurde.

 

Praegusel hetkel ajatuse kontseptsioon ei ole Sinu jaoks mõistetav, ega peagi olema, aga ole kindel, et muutus tuleb kergusega.

 

Nagu kõikidel teistel Universumi Valgusolenditel, ka Maa jälgijatel ei ole lubatud sekkuda kellegi Vaba tahte vastu, kuid nende missioonil kaitsta Maad ja tema eluvorme, on nad volitatud aitama muuta tumedate kavatsusi ja vähendada kahjustavaid tingimusi. Kallis perekond, kui Sa loendad oma õnnistusi, palun lisa need Hinged ja loendamatu arv teisi oma Universumi perekonna liikmeid, kelle toetus Sinu heaolule on hindamatu.

 

Kõik Valgustunud Olendid hindavad Sinu teenistust Maal ja toetavad Sind uskumatul viisil Tingimusteta Armastusega väega!

 

Pilt: Jean-Luc Bozzoli
~ Allikas: matthewbooks. com

8.-14. veebruar:

Esmaspäev
Teisipäev
Kolmapäev
Neljapäev
Reede
Laupäev
Pühapäev

Osalemine
Lubades Universumi seadustel integreerida sinu füüsilisse ellu
Visualiseerides & Ankurdades harmooniat
Nähtamatu 99% Sinust
Lihtsalt keskendu nendele asjadele, mis äratavad Sinu südant
Kosmiline naeratus
Sinu tegelik Olemasolu on Kingitus

Osalemine

Selginemine on toimumas – Osalemine… otse Südamest

Maa Jumalanna on üles tõusmas, sagedust muutmas ja avamas uut informatsioonitasandit, mis on kättesaadav neile, kes on valmis vastu võtma neid valguskoode, mida need uued sagedused kannavad. Füüsilisel tasandil alusta keha puhastamisega – näiteks mõnda aega süües tooreid puu- ja juurvilju.


Mentaalsel tasandil saad istuda mugavas asendis, keskendudes hingamisele ja öeldes oma hõivatud mõtetele, et tuled nende juurde hiljem. Hinga sisse armastust ja hinga välja kõik muu.Emotsionaalsel tasandil, kui ühendud Maaemaga, kõnni paljajalu maapinnal 20 minutit iga päev.

 

Tänades emakese looduse ilu ja küllust, väljendades oma tänu talle.. puudutades taimede lehti. Ja vastutasuks annavad nad Sulle lõpmatu õnnistuse ja tervendamise.See on inimkonna suur evolutsioon. Rahu, harmooonia, kaastunne, kõigutamatu tervis, küllus, vabadus, ühtsus ja armastus enda vastu, inimkonna ja planeedi. Sa oled valinud kogeda seda kõike selle elu jooksul. Pimedusest Valgusesse. Vana maailm on lõppemas, tehes ruumi uuele Maale.


Hinga sisse armastust ja hinga välja kõike muud. Võimsad gamma footon valguskiired on saadetud Sinu olemuse rakkudesse läbi Keskpäikese. Need valguskiired on vastavuses ja lisavad Sinu DNAsse informatsiooni, parandavad ja aktiveerivad Sinu heelikseid.

 

Praegu on Sinu jaoks suurima tähtsusega viibida igapäevaselt looduses. Selle ülestõusmise protsessi jooksul, Sa näed pealt inimese füsioloogia transformatsiooni. Me palume Sul seda protsessi toetada süües igapäevaselt tervislikke toite ja tehes trenni.Läbi praeguse füüsilise keha transmutatsiooni luuakse Valguskeha, kuna see võtab endasse rohkem Valgust. Mediteeri rohkem ja kutsu Valgust enda olemusse, tehes rohkem selliseid vaimseid praktikaid.


On aeg äratada oma sünnipärased võimed! Te naasete olema kõrgelt arenenud tsivilisatsioon, kes te olite Atlantise ja Lemuuria eksisteerimise ajal. Teile antakse kaugelearenenud tehnoloogiaid ja tuhandeid ravisid haigustele. See on elu, mil mäletate, et olete juba ülestõusnud Meistrid.

 

Viienda Dimensiooni sagedused on juba teie planeedil kättesaadavad. Aga teie mõistus veel mõtleb kolmanda dimensiooni ellujäämise teemadel nagu töö, äri, pere toitmine, laste eest hoolitsemine, maja parandamine jms. Samal ajal teie süda igatseb külluse järele- elust millest Sa unistad, see eriline mõte, mis avab Su südant veel enam. See, kellena Sa end ette kujutad oma metsikumates unistustes on Su tõeline elu eesmärk. Mis siis, kui Sa suudad tervendada ennast, oma perekonda, oma armastatuid ja täita oma Jumalikku elu missiooni lihtsalt minnes selle unistuse suunas, jättes kõik hirm.

 

Hetk, mil leiad oma südames julguse seda teha- oled Sa valmis sisenema 5D reaalsusesse! Mõista seda, et kõik on Sinu endi kätes. Mitte kellegi saatus ei ole kannatamine. Kõigi saatus on elada külluses. Küllus on teie sünnipärane õigus. Kui Sa ületad hirmu ja astud armastusse ning järgned oma unistustele, siis kogu universum koguneb, et Sind toetada.

 

Lõdvestu. Naudi seda inimkonna ülestõusmise showd… ja naerata, et oled elus kõige põnevamal ajal planeedil Maa. See on Maa ja kogu tema tundliku elu suur Ülestõusmine. See kõik on osa plaanist. Sinu Vabatahe valida seda, millele keskenduda, lisab juurde Sinu maailma loodule.

 

Selle uskumatult kõikuva muutuste ajal, kõik mis ei resoneeru tõega, kukub ära. Me oleme Uue Ajastu äärel, Veevalaja ajastu saab olema midagi sellist, mida me eal ei osanud ette kujutada- inimkonna ja Maa üleminek uude reaalsusesse, kõrgemasse reaalsusesse. Sinu energiaväli on läbitegemas magneetilist uuendust, Sind on ettevalmistatud selleks tohutuks nihkeks. Sinu süda on keskne juurdepääsupunkt Universumi Jumala Teadvusesse. Naudi!

 

Pildi autor: Jean-Luc Bozzoli

~ Info allikas: Galaktika Föderatsioon

Ruum teisel pool Uskumusi

Tunneta seda pilti:

Lõdvestu… ja luba sel Valgusel endasse voolata…

Mitmed tsivilisatsioonid korduvad, kuni näevad võimalust muutusteks.

 

Oleme liikumas perioodi, kus vibratsioonid on nii kõrged, et kõik, millest räägitakse, on olevikus. Mõtiskledes selle üle, kas kõik kestab igavesti.

 

Te hakkate olema võimelised liikuma ajas tagasi, seega saate vaadata ajalugu nii, nagu see tõeliselt toimus. Suur osa ajaloost on jäänud raamatutesse salvestamata ja tihti on salvestatud ka valesti. Akashi kroonikad on siis Teie peamised infoallikad ja need on sellised, et saate olla ükskõik millise sündmuse vaatlejad sedasi, nagu oleksite tõeliselt seal kohapeal.

 

Mida Te avastate, on see, et ajalugu kordab ennast. Tsivilisatsioonid kalduvad kogema sarnaseid väljakutseid üha uuesti ja uuesti, kuni nad on kogunud piisavalt õppetunde, et liikuda edasi. Te ei lõpeta iial õppimist, liikumist üksikult hingetasandilt grupi hingetasandile, mis üha kasvab ja kasvab. Kogemus inimesena on Teile põhiliselt test, mida lahendada ja paljud teist on nüüd kahe jalaga Maa peal olles teel Ülestõusmisele. Teid on aidatud, kuid võimalus on avatud kõigile, kes võtab väljakutse vastu. Ole kindel, et igal Hingel on potentsiaal, et tõusta, kuid paljud pole seda võimalust ära tundnud.

 

Evolutsiooniga seoses ei sunnita Sind kiirustama, tegelikult iga elu, mis Sul on, on planeeritud vastavalt Sinu võimetele õppida kogemusest. Seega keegi ei tõuka Sind peale Sinu enda ja Sulle ei anta eales rohkem, kui Sa kanda jaksad. Oled kogemas Inimesena olemist, mis viimasel ajal on selgelt edenenud ja ühtinud Sinu suutlikkusega olla rohkem Valgusolend. Igas arenguetapis on paljud teised  suurte kogemustega Hinged käeulatuses, et toetada Sind Sinu arengus.

 

Abi Arenenud Olenditelt ja tegelikkuse Avalikustamine

 

Saab olema väga selge, et Sul on olnud abi mitte ainult arenenud olenditelt, vaid tihti on need olnud ka teised olendid, kes on Sind parasjagu ümbritsenud ja juhendanud ja hoidnud Sind eemal igasugustest võimalikest sekkumistest. Sa võid pidada mõnda neist hirmuäratavaks, kuid mõistke, et on olemas ka teistsuguseid, armastavaid olendeid, kes on saavutanud enda arengus kõrge taseme ja nad aitavad noorematel hingedel areneda.

 

On olemas suur hulk inimesi, kes lihtsalt ei taha mitte midagi teada teistest võimalikest eluvormidest ja on selge, et nad ei ole valmis sellisteks paljastusteks ning keegi ei sunnigi seda tegema. Sellegipoolest, avalikustamine peab toimuma nende Hingede jaoks, kes on valmis oma teadvust avardama. Evolutsioon on väga personaalne teema ja Te olete julgustatud valima oma tee.

 

Eludevahelistel aegadel teete koos oma Juhendajatega oma järgmisteks eludeks plaane. Te kõik valite Maa peal kehastumiseks ise aja, tuginedes sellele, mida olete õppinud oma vajadustest. Te ei pea ilmtingimata kehastuma samasse riiki või religiooni ja see pigem sõltub sellest, milliseid õppetunde on vaja arendada. Iga elu on kujundatud nii, et omada maksimaalne kogus võimalusi, et saada vajalik kogemus. Ja kasutamata jäetud võimalused tulevad uuesti tagasi.

 

Tihti see kogemus sisaldab teisi hingesid, kes on osalenud Sinu eelmistes eludes. Elu näib olevat täis juhuslikke sündmusi ja paljud ongi, kuid enamjaolt, tähtsad sündmused on planeeritud, et aidata kõikidel kaasatud hingedel saada teatud kogemused.

 

Olukorrad, mis võivad näida juhuslikud, on siiski suure tõenäosusega planeeritud, seega püüa näha nende taha, mida need tõeliselt tähendavad, sest tegelikult mitte midagi ei toimu juhuslikult. Eriti siis, kui Sind on intuitiivselt juhatatud, see tõenäoliselt tähendab, et Sinu Juhendajad soovitavad seda tungivalt. Ole alati tähelepanelik! On kasulik endale meenutada, et igal Maale kehastunud Hingel on eesmärk ja plaan ning on varustatud kõigega, mida neil on vaja, et tagada oma eesmärkide täideviimine.

~ Info allikas: Mike Quinsey

Visualiseerides ja ankurdades Harmooniat

Uus meesenergia paradigma – Harmoonia ankurdamine

Mis siis, kui meestel oleks uus viis saada energiat läbi harmoonia, mitte läbi jõu?

Inimkond püüab leida oma täpset tasakaalu – sellist, kus ta saab avalduda kõrgeima Vaimu potentsiaalina, läbi inimeseks olemise. Selle kõige tulemusena on toimumas palju muutusi.

 

Võlujõud on tegelikult Teie endi kätes. Te isegi ei pea mõtlema või õppima, kuidas end joondada, et midagi ilmuks. See lihtsalt juhtub. Te leiate, et elu järgmisel tasandil on Vaimule palju mugavam. See on üsna teistsugune ning jah, te astute füüsilisest välja. Palun seda mitte karta, sest see pole päris surma protsess. Iga kord, kui näed midagi korrast ära olemas, mis näib mehelikkuses ja naiselikkuses olevat tasakaalust väljas, siis pane seda tähele.

 

Visualiseeri, kuidas see toimiks, kui paradigmad oleks seatud teisiti.  Misiganes väljakutse või disharmooniaga on tegemist, Sa saad selle oma südames ankurdada. Põhimõtteliselt Sa suunad oma tähelepanu sellele, et see oleks harmoonias. Sa saad seda kasutada, kui maadled mõne probleemiga. Kogu maailm aitab Sind sellega. Sisemisel tasandil hakkad nüüd lahendusi leidma. Kuid kuidas seda teha? Tee ruumi naiselikkusele…

 

Saad lahendada maailma probleeme, ankurdades Valgust. Kuidas see toimib? See algab teadlikkusest. Lihtsalt ole teadlik. Sa võid olla teadlik probleemist ajalehes, televisioonis või sellest, kui keegi räägib Sinu lastega. Need on osad, mida me tahame, et Sa ankurdaks. Sa ei pea alati neid lahendama, piisab kui Sa juba tead, et on probleem ja Sa näed seda, ankurdad ning tood endasse. Tuvasta probleem, kuid vabasta igasugune soov seda kohe lahendada. Tunneta südames harmooniat ja väga lühikese aja jooksul hakkabki probleem lahenema.

Naiselikkusele ruumi tegemine on kõige kergem saavutada läbi selle, kui lood uue mehelikkuse paradigma, sest praegune mehelikkuse paradigma on täielikult aegunud. Vajadus kasutada jõudu saab olema ebaefektiivne üsna lühikese aja jooksul, kui inimkond areneb.

 

Seega, kui Sa enam ei saa kasutada jõudu, võid kasutada harmooniat. Me jõuame üha lähemale uuele mehe paradigmale. Uue mehe paradigma loomine ei tähenda seda, et selles osalevad kõik mehed. Kuid kui naiselikkuse surve on tuntav, kui need mõtted on väljendatud, siis see on nagu šabloon, kuhu saab uut energiat paigutada. Sellised paradigmad on lühikest aega eksisteerinud, nad peavad kasvama, kuigi nad hakkavad seda tegema kohe alguses.

 

Praegu on võimalus astuda uude reaalsusesse ja võtta koheselt vastutus. Me palume Sul oma elus, oled sa naiselik või mehelik, mõelda kuidas Sa saad luua uut mehe paradigmat ainuüksi enese mehelikus osas. Ei oma tähtsust, kas oled mees või naine. Meile meeldib teis selliseid ideesid valla päästa.

 

Külvake need ideed viljakasse pinnasesse, sest olete planeedi Maa valgustöötajad. Te tulite siia, et tegutseda neil kriitilistel aegadel, et olla siin just täpselt sellistel hetkedel. Sa ärkad unest uskumatus tempos. Tehke koostööd ja hoidke teineteisel kätest kinni. Te saate luua ruumi naiselikkusele luues uut mehelikkuse paradigmat.

~ allikas: espavo.org

Nähtamatu 99% Sinust

Elule on omane täiustuda

Subatomaarne mudel

Aatom, tavaline mateeria ehitusplokk, koosneb prootonitest, neutronitest ja elektronidest. Aatomi keskmes on tuum. See sisaldab prootoneid, mis on positiivse laenguga ja on stabiliseeritud neutroniga (neutraalne laeng). Prootoni positiivne laeng tõmbab ligi tema vastandit, negatiivse laenguga elektroni.

 

 

Neutraalsuse tähtsus ja Negatiivsuse illusioon

Kui me püsime neutraalsed ja keskendume positiivsele, loome stabiilselt uut struktuuri. See võib võtta aega, et manifesteeruda, kuid see on loomisel. Kõige stabiilsemal aatomil on võrdne osa prootoneid, elektrone ja neutroneid. Neutraalsus laseb kergelt prootoneid ja elektrone ühendada. Positiivne ja negatiivne ei ole ainult hea ja halb, need on kogu spektrumi tervik, mis loob reaalsuse.

 

Mis siis, kui igasugune negatiivne Sinu elus ei ole olnud karistus, vaid terviklikkus?

 

Elektron ei ole alati osake, see käitub lainena kuni on “tõmmatud” prootoni poolt kujusse. Tuuma stabiilsus ja elektronide täitmine loob uue stabiilse struktuuri, kuigi liiga väike et näha, see ehitab uut vormi. Positiivsuse tõmme on See, mis moodustab elu.

 

See kõik omab tähtsust
Aatom on umbes 99% mitte-mateeria ja 1% mateeria. Sama suhe kehtib kogu elule. 1% nähtav, 99% nähtamatu. Sinu inimkeha on 1%, Sinu Kõrgem Mina, nähtamatu osa, on 99%. Sinu informatsioon, Sinu piirid, Sinu DNA – see suhe kehtib kõigele. 1% mateeria, 99% Elu nähtamatu osa. See tähendab, et oma tuumas me oleme rohkem sarnased kui erinevad. Samad lood, erinevad detailid.

 

Ärkamise põnev aeg on õppida teadlikult suhtlema 99% osaga Elust. Sel viisil füüsiline osa hakkab mitte-füüsilist osa kasutama ja see vähendab pingutust. Kuid selles on konks!

 

Selleks, et kasutada enda nähtamatu osa jõudu, pead endas muutuma selgemaks. 99% nähtamatu on peenenergia, millel on teistsugused reeglid kui füüsilisel reaalsusel. See, mis paneb liikuma 99% Sinust, on Sinu kavatsus, seega on see Sinu vibratsiooni terviklikkus.

 

Öeldes lihtsalt sõnu, neid tõeliselt mõtlemata, ei ole efektiivne. Tehes asju hoogu kogumata ei ole efektiivne. Tundmine ja mõtlemine positiivselt, kui Sul tegelikult puudub stabiilsus, neutraalsus ja autentsus end toetada, ei ole efektiivne.

 

Me kõik oleme see 1%. Kuid siis, kui 99% (peenenergia Sinust) saab võimendatud läbi Sinu fookuse end tervendada, Sinu armastava olemuse, Sinu tasakaalu ja selguse – siis maailm muutub. On aeg 99% osal üles ärgata. See on alati olnud siin. Selle asemel, et elada automaatprogrammil, too OMA ENERGIA enda ellu!

 

Alistumine ei ole väärtuste puudumine, see ei tähenda iial mitte tegutsemist. See on kontrolli tahte vabastamine, mis hoiab Sind tagasi, et rohkem ühenduda oma kosmilise olemusega. Küsi endalt: “ Mida on mulle anda sellel väljakutsel (või võimalusel)?” Kõik on lihtne, kui puuduvad väljakutsed, aga hetkest, mil hakkad väljakutseid väärtustama, avad loomuliku 99% endapoolse toetuse ja Elu toetuse.

 

Sa liigud arengu loomulikus voolus. Armastusele on omane tõmme – Resonantsi seadus ja Külgetõmbe seadus.

 

Nagu aatomi tuum, Sa tõmbad elu ligi läbi oma vibratsioonilise sageduse. Sinu neutraalsus on loodu jaoks hädavajalik. Sinu positiivsus tõmbab elu mateeriasse. Positiivsus ei tähenda ainult toredaid asju- see on soov, kirg, põnevus, tahe, vajadus. Tahe ja vajadus ei ole pahad, nad on neutraalsed, Sa oled loominguline ja praegu on Aeg selle füüsilise struktuuri osa, mis Sind edasi juhatab.

 

Kui tahe ja vajadus on segatud kokku puuduse meeleheitlikkusega, siis see põhjustab kannatust. Neutraalsus on kannatuse vabastamine, sest see on inimese hirmude vabastamine teadmatuse ees. Usalda oma voolamist Elus.

 

Sinu kavatsus, 99% nähtamatu osa, kannab endas Sinu vibratsiooni täielikkust. Külgetõmbe seadus kui Resonantsi seadus. Samad asjad, kuid see aitab tugevdada teadmist, et Sa ei oma kontrolli peenenergia reaalsust õnnelike mõtetega, vaid kogu Sinu võnkesagedus loob mateeriat vastavalt Sinu vibratsiooni terviklikkusele.

 

Elu vastab voolamisele tingimusteta. Sinu Armastuse voolamine loob Armastuse struktuure. See muudab Sinu kogemuse selliseks, mis voolab Eluga kergemini. Elule omane voolamine on täiustamine. Avarda oma Armastust ja Sa hakkad looma Elu Armastuses, mis voolab kergusega ja mis lainetab välja ja loob Uut Maailma.

Valguse võit!

 

~ Allikas: Areon via jamyeprice.com

Lihtsalt keskendu asjadele, mis panevad Su südame särama

See, mis näib eraldatusena, on Sinu võimalus kasvamiseks ja uue terviklikkuse loomiseks. Kui otsid planeedil Maa ilu, siis leiad selle. Leides kohti, mida armastada, Sa muudad enda maailma. Eraldatus ei ole Sinu loomulik olek. Sa pidid inimeseks olemist õppima.

 

On väga lihtne takerduda negatiivsesse energiasse. Sellisel juhul tee teadlik paus oma Armastavas Vaimus. See, millele praegusel ajal keskendud, see kasvab. Sinu sagedus määrab dimensiooni, milles eksisteerid.

 

Kõik eluvormid kogu selles Universumis on lahutamatult, igavesti ühendatud. Ja igal Hingel on piiramatu võimalus manifesteerida seda, mida ta ette kujutab. Gaia palus teiste tsivilisatsioonide Valgusolendeid, et nad tuleksid appi.. nagu oled Sina, aitamas oma inimesi saama teadlikuks nende sünnipärasest oskusest luua muutusi. Visualiseeri “häid asju”.

 

Oled siin, et nautida loomist. Sinu ettekujutus “ebapiisav” olemisest ei ole loogiline, kui mõistad, et oled üks Armastusega, mis loob Universumeid. Kas lainetus saab”ebaõnnestuda” ookeanis? – Ei, sest ta teab, et on ookeaniga Üks.

 

Resoneerudes Sa lood. See annab suurema juurdepääsu… tohutule, peenenergia nähtamatule jõule ja väljale, mis loob Maailmasid. Et ületada duaalsus, tuleb iseendas vastandid ühendada. See, mis näib eraldavat, on võimalus kasvamiseks ja uue terviku loomiseks.

 

Neutraalsus on Sulle sillaks. Kasuta oma südant tõusmiseks ja saad toetuse Lõpmatult Armastuse Allikalt!

Kosmiline Naeratus

Üleminek uude ajastusse

Taaskord oled ühendamas enda need osad, mis on olnud eraldatud, selleks et mängida inimeseks olemise mängu.

Olgugi, et kogu Universumis on miljardeid mänge, pole ükski neist selline nagu teie oma praegu planeedil Maa. Iga liigutus, mida te praegu teete, on täiesti uus looming. Seega saate luua midagi maagilist, selle asemel, et triivida hirmu olekus. Looge maagiat teadlikult. 

 

Olete suursugused olendid, kes on korduvalt kehastunud, kui maagia on saabunud Teie planeedile. Igal pool kosmoses ja Maal on olendeid, kes jälgivad kõiki koosviibiimisi planeedil Maa, sest olete end ette valmistanud selleks, mis on tulemas.

 

Teie kogemus teeselda inimest on peagi muutumas selliseks, kus Vaim osaleb mängus järjest enam. Ühenduge, millal iganes Te saate, isegi siis kui see on vaid pilgu, naeratuse või kallistusena! See kõik on juhtumas, seega nautigem sõitu!

~ Espavo. org

Sinu tegelik Olemasolu on Kingitus

Oma südametes soovite tunda end ühendatuna ning olla õnnelikud oma unistuste ja soovidega. Need eksisteerivad siin ja praegu, Sinu sees… need ei ole veel käegakatsutavad 3D reaalsuses, aga need tõesti eksisteerivad. Sellest hoolimata on need päris reaalsed energiamaailmas… Need on Sinu vibratsiooni juhtida.

 

Sinu energiavoog on ideaalselt sünkroonis energiaga, mis juhatab Sind selleni, mida soovid. Oled sama selle vibratsiooniga, mida tulemuseks soovid.

 

Kui mõtled sellele, mida soovid kurbusega, loobumisega, lootusetusega, vihaga, kibestumusega jne… see on nagu Su soovid on FM kanalil ja Sina oled häälestatud AM kanalile. Aja jooksul võid saada oma mõtete Meistriks.

 

Luba endale õnnelikke mõtteid ja head enesetunnet! Paljudele võib see näida isekas või hoolimatu, aga me kinnitame Teile, et tõelises rõõmus, ootusärevuses, õnnelike mõtete ja heade tunnetega Te muutude teistele inspireerivaks. Mitte sellepärast, et veenate neid seda olema, vaid sellepärast, et Teie õnn saab olema positiivselt nakkav.

 

Olete andnud endast parima, et hoida end eemal hirmust. See on ülesanne, mida Su Hing tuli täitma. Ära võrdle end teistega. Oled unikaalsel ja ilusal teerajal, mis on defineeritud Sinu tõeliste soovide poolt.

 

Siin ja Praegu hetke tänulikkuses omaks võttes on kiireim tee unistuste täitumiseni.

 

Leia armastavaid mõtteid ja ole tänulik igasuguse külluse üle, mis Sul on. Sa tahad end hästi tunda, seega kui Sul on mõtteid, mis ei ühti sellega, jätka nende väljavahetamist ükshaaval. Luba end vabastada negatiivsusest ja konfliktist.

 

Küsi “Mida ma teha soovin?” ja usalda igat tunnet, mis tundub hea ja armastav. Ja kui Sul on tunne, et on vaja puhata, siis puhka. Kui Sul on sisemine juhatus ignoreerida Maailma probleeme ja hoolitseda enda vibratsiooni eest, siis igas mõttes teegi seda!

 

Kui sul on tunne, et tegutseda, siis tegutse! Selles reaalsuses on Sinu tegelik Olemasolu kingitus Maailmale!

 

~ Allikas: VisionsofHeaven.com

1.-7. veebruar:

Esmaspäev
Teisipäev
Kolmapäev
Neljapäev
Reede
Laupäev
Pühapäev

Meie Galaktiline Ühendus
Kosmilise Taeva ja Maa vibratsiooni ühendus
Päike, Gaia ja Sinu DNA
Armumine
Naiselik ja Mehelik
Smaragd & Violetne Tervendav ja Uuendav Valgus
Kogu potentsiaal, mis eksisteerib

Meie Galaktiline Ühendus

Meie Algolemuse ühendus
“Sinus on Valguse osakesed: energiaosad, mille oled toonud „Kodust”…  tohutust suurusest, mida on raske määratleda, sest see ei sobi teie siinse reaalsusega.

Kuid mida rohkem saad siinsesse tuua, seda lihtsam ja põnevam on järgmine eluetapp. Alusta südamega ehitamist, astu edasi armastuse ja kaastunde loovasse energiasse ja ankurda see. Selles multiversumis pole Sa kunagi üksi.

 

Rahuolekus tunned Rõõmu, mis jookseb läbi Sinu olemuse… See muudab Sinu sisemise reaalsuse “tõelisemaks” kui Sinu väline reaalsus. Oma sisemaailmas saad luua mistahes kogemuse ja mis veelgi tähtsam, iga tunde, mida soovid. Mine enda sisse. Loo maailmasid ja enamasti loo tundeid … Sa ei ole enam välisest maailmast sõltuv.

 

Isegi väga duaalsete planeetide keskmes on paljud leidnud suure ühtsuse ja seetõttu suurema võime elada ja lubada elul toimida. Orgaanilisem olemise viis. Lihtsalt palju autentsem.

 

Teie aegruumi reaalsus on murdepunktis, kuna järjest rohkemad teist saavad aru, kes te tegelikult olete ja miks te siin tegelikult olete – et teie rõõm ei sõltu kellegi teise käitumisest.

 

Jah, on toimunud pidev areng, kuid see on suurem just Siin-ja-Praegu olekus, sest nii paljud teist kavatsevad esimest korda olla Teadlikud Loojad.
Muutes ise oma võnkesagedust, lood suhte sellega, kes Sa tegelikult oled. See on võime vastu võtta Lõpmatut Maailma, KÕIK MIS ON.

 

Palju elusid tagasi loodud vorteks, kus on kõik Sinu mõtted tervise, rahu ja armastuse kohta, tuuakse lõpuks sellesse füüsilisse aegruumi reaalsusesse.

 

Pole tähtis, millises tegevuses “nemad” osalevad, tähtis on vaid see, et oled Allika, oma Jumaliku sisemise olemuse mõju all… et harjutad praegusel hetkel Õnnelik Olemist.

 

Väljenda oma arusaama… et me kõik oleme igavesed olendid. See on kogu elu nautimine selles hetkes. “

Kosmilise Taeva ja Maa vibratsiooni ühendus

Tunneta seda pilti:

Magnetilised portaalid … uus energia uue Maa jaoks.
Need on justkui kootud Maa maatriksisse … koos Suure Keskpäikese ehk Galaktika Keskusega.
Ajatute magnetväljade kaudu… kiireneb oluliselt uute loomiskoodide vibratsioon. Nende loomiskoodide aktiveerimine jõuab Maale läbi spetsiaalsete portaalide, tuues uue energia Uue Maa jaoks. See toob esile, kuid ka puhastab teis iidsed hirmud, toob välja Galaktilised ja Planetaarsed DNA koodid.

Kasutage lihtsalt enda huvides universaalset külgetõmbeseadust, muutes negatiivsed mõtted positiivseteks.

Lihtsalt… olles hinged, kes te olete, kiirgate Valgust siia maailma.

 

Kosmilise Taeva ja Maa vibratsiooniline ühendus

Maa nihutab oma loomulikku algmustrit, et võtta vastu muutusi, mis peavad tulema.

Maa Akaša kirjetes. See hõlmab algupäraseid püha geomeetriakoode, mis algasid paradiisi aktiveerimisest Lemuurias. Palun valmistuge selle uue energia vastuvõtmiseks. Kogete oma teadvuses kiiret muutust.

See on teie mittevajalike plokkide ja takistuste vabastamise protsess. Kosmilise Taeva ja Maa ühinemine annab uue Maa jaoks uue energia. 

 

Igas hingetõmbes võtke Universumist endasse rikkust, küllust ja energiat! 
Otsustage, mida soovite kogeda. Kujutage seda ette. Hingake seda sisse. Hingake tervise sagedusi. Hingake sisse armastuse sagedusi. Kasutage lihtsat kavatsust aktiveerida endas tingimusteta armastuse, heaolu, rõõmu, armastuse, kerguse sagedusi.

 

Tunnetage seda. Mäletage seda. Ühendage end sageli sellega, mida soovite kogeda. Seda lihtsalt kavatsuse ja hingamise kaudu… Juba teadlikult hingamise tulemusel hakkab teie elu õrnalt, jõuliselt ja külluslikult muutuma!

Päike, Gaia ja Sinu DNA

Tunneta seda pilti:

Kui tegutsed multi-dimensionaalses olekus, mida praegu palume Sul teha, siis viibid ajatus olekus.

Gaia kogu eesmärk on toetada inimkonda. Inimkonna tegevusest tulenev vibratsioon planeedil Maa, mõjutab tegelikult ka Universumit. 

Inimkonna järgmine suur avastus ei ole mitte välikosmos, vaid sisekosmos – inimteadvuse ärkamine.

Armumine

Tunneta seda pilti:

Kuidas saab astuda järgmisele tasandile, kus asub Armastus?
Sa saad astuda Armastusega raskustest välja. See ongi hetkel toimumas. Meile meeldiks, kui Te taas armuksite iseendasse.


Lihtsalt järgi tingimusteta Armastust igal võimalusel. See võib olla nii lihtne nagu kogeda lille ilu, kui seda oma käes hoiad. Igal pool, kus võimalik, näe võimalusi armumiseks, sest just praegu on selleks parim aeg. Sul on praegu võimalus kasutada seda Armastuse lainet, mis on hetkel planeedil Maa ülekaalus ja tõmmata seda enda ellu. Too Armastus endasse ja seejärel väljenda seda. Anna Armastusele ruumi kasvada ja liikuda. Kallid, see on tähtsam kui tulevik! See on tähtsam kui kõik muu, mis toimub planeedil Maa.


Te olete lähemal, kui te arvate, kallid. Te olete avanud ukse kogemaks mitmedimensionaalset aegruumi. See on nüüd Teie jaoks täielikult avanenud, elate Viiendas Dimensioonis ja õpite sellega töötama. Järgige oma südant, kallid, astudes üks samm korraga.


Leia viis Armastuse väljendamiseks, too see oma ellu ja võimenda seda. Too Armastust rohkem igasse väljendusse sellena, kes Sa tegelikult oled. Planeet Maa on Armastuse lainel ja kui alustad ning jätkad selle hooga, siis tunned kogu seda imelist energiat tulemas ja toetamas Sind Armastuse Ühenduse loomisel!

Naiselik ja Mehelik

Tunneta seda pilti:

Lõdvestu ja luba olla. Oled muutus inimese kehana. See on see, mida Sa tulid kogema – Kristalsed Valguse Koodid aktiveerivad Sinus DNA algmustri Jumalikust Inimesest, tasakaalustatud Nais- ja Meesenergiad. Sel viisil uue seemne idanemine loob ruumi Sinu Hingele, et täielikult kehasse siseneda ja muuta terviklikuks teadvuse tõus uuele tasemele.

 

See ei ole lihtne protsess, sest hõlmab endas sügavat tervenemist ning selliste vanade mõtte- ja käitumismustrite vabastamist, mis ei ühildu Hinge sagedusega. Sa tulid Maale, et luua ja kogeda Hingena ja olla piiritu Valgus- ja Energiaolend. Egol oli vaja vabastada kõik käitumismustrid ja uskumused, mis blokeerisid Hinge end täielikult väljendama. Hing astub Pühasse ühendusse Keha ja Hingena, et elada kui Üks. See viib hetkeni, mil võimas sisemine rahu ja harmoonia saab peegelduda välises maailmas.

 

Iial ära unusta, kui õnnistatud Sa oled omades sellist teadlikkust ja teadvust!

 

Ükskõik, milline füüsiline ja emotsionaalne torm keerleb Su ümber, hoia oma sisemist rahu ja ole maandatud. Olles Hing ja Valguse Inimene, elad seestpoolt väljapoole, mitte väljastpoolt sisse. See lihtsalt tähendab, et ükskõik milline draama valitseb Sinust väljaspool, Sa tead, et Sinu sees on koht, kus on Rahu. Ära anna oma võimu draamadele hirmus ja puuduses, vaid lihtsalt keskendu oma kirele ja sellele, mida Sa tahad luua ja kogeda Maal.

 

Hoolitse oma keha eest. See on nüüd Sinu Hinge Püha Tempel. Anna kehale  veidi aega, et kohaneda kõrgete sagedustega. Keha võib vahel tunda end väsinuna, sest peab toime tulema intensiivsete sageduste ja kogemustega, mis on võimsam, kui vana egoteadvus suutis luua. Võti on lubada muutustel toimuda. Lõdvestu ja luba Hingel ja Kõrgemal Minal olla toetaja, et luua imesid, mis viivad Sind uutele Armastuse tasemetele.

 

Samaaegselt on eksisteerimas kaks versiooni Maast, madalama dimensiooni duaalne Maa ja Multi-dimensionaalne Uus Maa. Osa kaosest, mida Sa koged on dimensioonide vahetumisest, mis enamik inimeste jaoks on teadvustamata ja juhuslik. Aga kui oled teadlik oma Hinge kogemusest, õpid liikuma dimensioonide vahel ja tõepoolest ka Maailmade ja Ajajoonte vahel, tehes seda tänulikkuses ja elegantselt, ilma traumade ja draamata.

 

Vaata kaugemale füüsilisest. Peenreaalsus on 99% nähtamatu struktuur, mis loob maailmasid. Hirm on eraldav energia, Armastus on ühendav energia. Armastus pigem tõstab kui surub alla. Lõdvestu ja luba. Sina oled muutus Inimese vormis. See on see, mida Sa tulid kogema.

 

Kõik, mida Sa teed on Hinge Jumalik väljendus. Oled võimeline tunnetama oma kehas, kui Su Hing tantsib Valguses või ka siis kui Su valikud tekitavad ebamugavust, sest need ei ole harmoonias Sinu eluplaaniga. Sellisel juhul on Sul sisemine juhendus teha uusi valikuid, mis on rohkem harmoonias.

 

Armastus on kõige võimsam jõud, sest selle mõju on tugevaim peenenergias. Armastus tõstab, mitte ei suru alla.
Oma sageduse tõstmine algab seestpoolt. Tõustes rohkem harmooniasse, võimendad enda energeetilist struktuuri, et olla Teadlik Looja!

Smaragd & Violetne Tervendav ja Uuendav Valgus

Tunneta seda pilti:

Lõdvestu ja luba olla. Oled muutus inimese kehana. See on see, mida Sa tulid kogema – Kristalsed Valguse Koodid aktiveerivad Sinus DNA algmustri Jumalikust Inimesest, tasakaalustatud Nais- ja Meesenergiad. Sel viisil uue seemne idanemine loob ruumi Sinu Hingele, et täielikult kehasse siseneda ja muuta terviklikuks teadvuse tõus uuele tasemele.

 

See ei ole lihtne protsess, sest hõlmab endas sügavat tervenemist ning selliste vanade mõtte- ja käitumismustrite vabastamist, mis ei ühildu Hinge sagedusega. Sa tulid Maale, et luua ja kogeda Hingena ja olla piiritu Valgus- ja Energiaolend. Egol oli vaja vabastada kõik käitumismustrid ja uskumused, mis blokeerisid Hinge end täielikult väljendama. Hing astub Pühasse ühendusse Keha ja Hingena, et elada kui Üks. See viib hetkeni, mil võimas sisemine rahu ja harmoonia saab peegelduda välises maailmas.

 

Iial ära unusta, kui õnnistatud Sa oled omades sellist teadlikkust ja teadvust!

 

Ükskõik, milline füüsiline ja emotsionaalne torm keerleb Su ümber, hoia oma sisemist rahu ja ole maandatud. Olles Hing ja Valguse Inimene, elad seestpoolt väljapoole, mitte väljastpoolt sisse. See lihtsalt tähendab, et ükskõik milline draama valitseb Sinust väljaspool, Sa tead, et Sinu sees on koht, kus on Rahu. Ära anna oma võimu draamadele hirmus ja puuduses, vaid lihtsalt keskendu oma kirele ja sellele, mida Sa tahad luua ja kogeda Maal.

 

Hoolitse oma keha eest. See on nüüd Sinu Hinge Püha Tempel. Anna kehale  veidi aega, et kohaneda kõrgete sagedustega. Keha võib vahel tunda end väsinuna, sest peab toime tulema intensiivsete sageduste ja kogemustega, mis on võimsam, kui vana egoteadvus suutis luua. Võti on lubada muutustel toimuda. Lõdvestu ja luba Hingel ja Kõrgemal Minal olla toetaja, et luua imesid, mis viivad Sind uutele Armastuse tasemetele.

 

Samaaegselt on eksisteerimas kaks versiooni Maast, madalama dimensiooni duaalne Maa ja Multi-dimensionaalne Uus Maa. Osa kaosest, mida Sa koged on dimensioonide vahetumisest, mis enamik inimeste jaoks on teadvustamata ja juhuslik. Aga kui oled teadlik oma Hinge kogemusest, õpid liikuma dimensioonide vahel ja tõepoolest ka Maailmade ja Ajajoonte vahel, tehes seda tänulikkuses ja elegantselt, ilma traumade ja draamata.

 

Vaata kaugemale füüsilisest. Peenreaalsus on 99% nähtamatu struktuur, mis loob maailmasid. Hirm on eraldav energia, Armastus on ühendav energia. Armastus pigem tõstab kui surub alla. Lõdvestu ja luba. Sina oled muutus Inimese vormis. See on see, mida Sa tulid kogema.

 

Kõik, mida Sa teed on Hinge Jumalik väljendus. Oled võimeline tunnetama oma kehas, kui Su Hing tantsib Valguses või ka siis kui Su valikud tekitavad ebamugavust, sest need ei ole harmoonias Sinu eluplaaniga. Sellisel juhul on Sul sisemine juhendus teha uusi valikuid, mis on rohkem harmoonias.

 

Armastus on kõige võimsam jõud, sest selle mõju on tugevaim peenenergias. Armastus tõstab, mitte ei suru alla.
Oma sageduse tõstmine algab seestpoolt. Tõustes rohkem harmooniasse, võimendad enda energeetilist struktuuri, et olla Teadlik Looja!

Kogu potentsiaal, mis eksisteerib

Tunneta seda pilti:

Sinu intuitsioon: Kõik potentsiaalid, mis eksisteerivad… minevik, tulevik ja olevik.

 

Akashi ärkamine on intuitiivne tunne sellest, mis Sinu jaoks toimib ja mis mitte. Igaühel teist on Hing, mis on väljaspool seda reaalsust ja loorist kõrgemal. See oled Sina teises kohas. Saabunud on energiad, mida Maa on väärt… ja see on midagi, mida Sa arvad, et teised kontrollivad. Seega, kes tegeleb nende energiate kohaletoimetamisega? See oled Sina!

 

Vana tsükkel on lõppemas, seega teretulemast uude tsüklisse! Kõik, mida Sa vajad uues tsüklis, toimetatakse siia vastavalt Maa teadvuse tasandile. Planeedi madala teadvuse tasandil ei näe palju muutusi, eriti teadvuses ja see on see, mida oled näinud sadu aastaid. Madala teadvustasandiga jätkuvad düsfunktsionaalsed asjad.. justkui Sa polekski eriti õppinud. 

 

Magneetilisus! Tõmbamine – tõukumine on olemas igas magnetite komplektis, aga kui te jõudsite mootorite arendamiseni, otsustasite valida sisepõlemismootori magnetite asemel. Magneteid oleks saanud kergelt kasutada kolbidena – tõmbab ja tõukub, tõmbab ja tõukub, kütust polekski vaja. Miks te ei läinud seda teed?

 

Hooned, kodud ja kliinikud, millel poleks mingit pistmist elektrivõrguga. Vee magestamine on tulemas päevakorda kuumutamiseta. Vana tsükkel lõppes ja Sinu vabal tahtel uus tsükkel saabus uute energiatega. Uued asjad saabuvad teie planeedile, sest Teie teadvus on kasvamas. Te vaatate uudiseid, vanu filosoofilisi paradigmasid, mis ütlevad, et see, mis juhtus eile, kordub ka homme, aga see ei ole enam nii. Sellepärast, et tänased valikud on sellised, mida te ei osanud oodatagi. Tänu intuitsioonile on see teadvuse kasvamine.

 

Ja te hakkate seda kõike ette tajuma intuitiivselt. See kõik tuleb peamiselt vanadele hingedele, kaasaarvatud leiutajatele, kes praegu saabuvad Maale väga noorte kehadena. Ära arva, kui näed kedagi alla 20ne aastast, et ta ei tea, millest ta räägib. Mõnel neist võib olla Akashi kroonika mehest nagu Tesla või Einstein või midagi, mida kutsutakse hinge vahetuseks, sest hing ise pole ainsuses – see on multi-dimensionaalne, mitmes kohas samal ajal nagu vaim, mida kutsutakse Loovaks Allikaks.

 

Need vabad valikud loovad intuitsiooni baasilt terviklikkuse. 2020 oli duaalsuse aasta, muutuste aasta, mil valge sai valgemaks ja must sai mustemaks. Inimestel on paranemas intuitsiooni sellest, mis on õige ja mis mitte – teie kultuurile, teie Maale ja teie ajale. Need ei ole raamatuteadmised.

 

Ja terviklikkusega saabub kaastunne ja vastutus ja lõppeb piinamine. Teie planeedile on saabunud midagi uut, mida te pole varem näinud. Nüüd on käes aeg, mil muutub poliitika ja Sa tead, kes räägib tõtt ja kes teeskleb või kes ütleb üht ja teeb teist. Teisisõnu Sa näed teistest läbi! See kõik on saabunud ja teil hakkab olema uus demokraatia süsteem, mis toimib paremini kui praegune.

 

Maailmas, kus praegu elad, kus on nii palju negatiivsust ja kontrolli, kõik tänu korporatsioonile, kogu terror mis on nii kaua peidus olnud, pistab nüüd oma inetu pea pinnale ja näitab end. Varem olid neil kohad, kus end peita võimu taha ja raha ja mõjuvõim, siis nüüd sellel ei ole tähtsust, sest inimene ei luba sel enam juhtuda. On olemas suured segakontsernid sobimatu energiaga, mis hoiavad inimest haigena raha järele. Meditsiinis saab toimuma revolutsioon. Seksuaalorjastatus on toimunud kaua aega. See muutus saab toimuma vana ja uue teadvuse vahel.

 

On olemas potentsiaal kõrgemalt teadvuselt ühendama vana ja uut, et ei tekiks olukorda, kus vana ebaõnnestub ja Sa pead alustama nullist tehes kõike uuesti. See on vana paradigma, see on must ja valge, aga on olemas inimesi, kes aitavad ühendada vana ja uut ning see võib mõnda aega olla keeruline, kuid see ei pea tähendama, et kõik Sinu riigis kukub kokku ja kõike on vaja alustada uuesti. Ühendamine on võtmesõnaks, läbikukkumine mitte.

 

Uued asjad on Sinuni tulemas Su oma plaani järgi teiselt poolt loori. Ole valmis multi -dimensionaalsuseks! Ei ole vaja ohverdada ühtegi osa Gaiast või selle eluvormist. On toimumas uued katsetused. Uued asjad on tulemas – Väli ja selgus teadvuse energiate mõistmisega, mida Sul pole varem olnud. Pane tähele, sest vanadel Hingedel on võime tõeliselt muuta enda teadvust asjades, mis loovad muutusi. Eriti kollektiivsel tasandil.

 

Teadvus on energia. See on mängija planeedi füüsikaga. Manifesteerimise esmane kood on Väli. Kogu planeedi potentsiaalid on Väljas ja see on kõrgema teadvusega inimestele kättesaadav. Sa ei pea minema seda õppima, Sa ei pea teadma numbreid – kõik potentsiaalid, mis eksisteerviad – minevikus, tulevikus, olevikus. See on see, millesse Sa sisened oma intuitsiooniga, et aidata Sul liikuda planeedi energiates viisil, kuidas Sa pole seda kunagi varem teinud. See on see, mida suudab teha vana Hing.

 

Heatahtlikkus, ühendamine – need on sõnad, mida Sa hakkad nägema poliitikas. Kõik asjad, mis varem seal polnud. Asjad on palju suuremad kui uudised, kallikesed. Ja see, mis juhtub järgmiseks ja teadvus, mis on seotud ning kuidas Sa seda käsitled, on asjad, millest me räägime!

 

Info allikas: Kryon

Seed Connection
You have Seeds of Light: energy pieces that you brought from “Home”…a vastness very difficult to define, because it doesn’t fit into your reality here.

However, the more that you can bring in, the easier and more exciting the next stage of life will be. Start building with your heart, step forward into the creative energy of love and compassion, and anchor it. In this multi-verse, you’re never alone.

As you give from your peace, you feel Joy running through your being… it makes your inner reality more “real” than your outer one.
In your inner world, you can create any experience and more importantly, any feeling you wish. Go within. Create worlds and mostly create feelings… you will no longer be at the mercy of your outer world.

Even in the midst of a very divisive planet, many have found greater unity within and therefore a greater ability to live and let live. A more organic way of being . Simply more authentic.

Your time-space reality is at a tipping point, as more of you understand who you really are and why you are really here – that your joy is not dependent upon the change in behavior of anyone else.

Yes there’s been constant evolution, but it’s bigger right-here-right-now, because so many of you are for the first time intending to be deliberate creators.
By managing your own vibrational frequency, you’re putting together a relationship with who you really are. Being able to receive the Infinite World THAT IS.

The vortex created lifetimes ago, all the thoughts you had about health, peace and love are finally brought into this physical time-space reality.
It doesn’t matter what activity “they” are involved in, it only matters that you are within the influence of Source, your divine inner being…practicing at Being Happy now.

Express your understanding.. that we are all eternal beings. – Enjoying your life in this moment, is what it’s all about.”