Teema: Vaimsed teejuhid

Teema: Vaimsed teejuhid

[pt_view id=”8348818i6b”]

– Kes on vaimsed teejuhid
– Kas meil kõigil on vaimsed teejuhid
– Mis sõnumeid me vaimsetelt teejuhtidelt saame

 

Autorid teemal vaimsed teejuhid:

Bashar:

Teil kõigil on erinevad ühendused. Kõigil on vaimsed teejuhid. Nad on teiega pidevas suhtluses, aga kõik oleneb sellest, mida te vastu võtate. Tõsi, paljudel on maaväline ühendus, teil on ühendus Pleaadide ja Siiriuslastega, lisaks paljudele teistele. Idee on aga selles…Mis kasu sellest teie elus on? Kui olete inspireeritud asjadest, mis esindavad teie rõõmu, siis enamus infot, mida neilt saate on seoses teie võimete suurendamisega, et saaksite olla rohkem sina ise. Põhiline on pöörata tähelepanu inspiratsioonile ja ettekujutusele ning seda usaldada.

Video: Bashar – Vaimsed teejuhid ja usaldus | 4:17 eesti keeles

Eckhart Tolle:

Jah, saan aru. Tundub, et mõningad inimesed on ühenduses olenditega, kes ei oma füüsilist keha ja pole mitte mingit kahtlust, et sellised olendid on olemas. On olemas ka mitmeid olendeid, kes teesklevad, et on keegi muu. Põhiline kriteerium on info kvaliteet, mida neilt saad, mitte see, kes nad tegelikult on.

Kokkuvõttes, kui tegu on tõese sõnumiga, mis sisaldab ingleid või selliseid olendeid, siis kokkuvõttes on sõnum alati selles: “teadmises kes sa oled, teadmine enda ühendusest Allikaga. Kõik õiged vastused tulevad sinust enesest ja ükskõik, mida mina ütlen, kontrolli vastust, seda ise kogedes, ära usu mind. Kui sa ei saa seda ise kogedes kinnitada, siis pole see oluline.” Seda kõike ütleks, tõene teejuht.

Teadlikkus saab rääkida läbi erinevate teejuhtide. Pole vahet mis teejuht, olgu ta siis ingel või surnud isik, või Asthar Galaktilise laevastiku komandöör. Olemas on ainult üks teadlikkus, mis läbi nende rääkida saab ja nende sõnum peab olema, kui see on muidugi tõene: “saa teada, kes sa olemuselt oled ja siis hakka enda elu läbi selle olemuse elama.” Seega kasuta enda sisetunnet ja usun, et saad ise aru, sellest, kas nende õpetused on abistavad, või mitte.

Video: Eckhart Tolle – Kuidas saada aru, millal sind juhendab kõrgem teadlikkus | 4:29 eesti keeles