Tõsta oma sagedus kõrgele tasemele | 27:52

Tõsta oma sagedus kõrgele tasemele | 27:52

 

video
play-sharp-fill

Selles videos:

  • Kui tõstad enda vibratsioonilist sagedust, siis avad uksed küllusele, õnnele ja edule.
  • Universaalne energia võrgustik ühendab kõiki Maal, läbi mitmesuguse vibratsiooni ja sageduse. Lisaks sellele on meil kõigil omapärane aura, mis vibreerib igaühel omapärasel sagedusel.
  • Sinu energeetilist muutust ja energia vibratsiooni mõjutab rohkesti armastus. Asi pole ainult armastuses, mida teistele annad, vaid ka armastus enda vastu.
  • Selleks, et takistada mineviku mõju sinu tulevikule, pead sa võtma vastutuse enda elu ja energia üle.
  • Tugevda enda mõtteid ja emotsioone, et saada üle piirangutest. Oled vibreerivast energiast koosnev olend. Sellepärast peadki suunama energiat sinna kuhu tahad minna, mitte vastupidi. Inimesed räägivad tihti asjadest, mida nad ei taha, aga vähe räägitakse sellest, mida tahetakse.
  • Endalt ei tohiks kunagi oodata perfektset tulemust. Tee kõrgema vibratsioonini ei ole lineaarne. Sa teed vigu, ei märka kõiki vaimseid õppetunde, satud takistustesse, sest sa ei ole perfektne. Ei ole seda mina, sina ega keegi teine. Ja see on täiesti okei.
  • Selleks, et tõsta enda vibratsioonilist sagedust pead sa omama aktiivset elustiili, sest see aktiveerib sinu kehas positiivse biokeemia, mis viib sind õnneliku ja küllusliku eluni.
  • Jne.

Tõsta oma sagedus kõrgele tasemele
(Increase Your Vibration on a Super High Frequency)

Tõlge videost:

 

Tere mu vaimse maailma sõbrad. Täna räägime vibratsioonilistest sagedusetest ja kuidas seda tõsta.

Kui tõstad enda vibratsioonilist sagedust, siis avad uksed küllusele, õnnele ja edule. Sa reisid ringi energia, sageduse ja vibratsiooni lennukiga, millel soovid elada ja tõmbad sellega ligi kõiki imesi, mis on sarnane sellele energilisele sagedusele. Kõik on energia. Õun sinu köögis, puud, mis väljas õõtsuvad, isegi arvuti hiir, mida kasutad. Kui vaadata energiat subatoomilisel tasemel, siis sa ei leia mateeriat vaid puhast energiat. Vibratsiooni seadus ütleb, et energia liigub ja vibreerib universumis pidevalt ühest vormist teise. Ka sina pole erandiks.

Vibratsioonid muutuvad. Kui need on madalad, siis on nad aeglased, kui kõrged, siis vibreerivad nad kiiresti. Kui mõelda, siis miski ei püsi kunagi paigal ega puhka. Näiteks: sinu laual olev märkmik võib tunduda elutu ja tahke, aga tegelikult koosneb see miljonitest ja miljonitest energia osakestest, mis lendavad ja põrkuvad ringi. Neid ei näe muidugi palja silmaga, aga millegi uskumiseks ei peagi seda nägema.

Vibratsioonilise sagedusega alustamiseks on sul vaja uskuda, et oled nagu energia torn, mis edastab lõputult mõtteid ja tundeid universumisse. Kui usud enda energilisse struktuuri, siis hakkad asjadest selgemini aru saama. 1910 aastal kirjutas Wallace Wattles fantastilise raamatu, “Rikkaks saamise teadus” (The Science of Getting Rich). Selles raamatus ta kirjutas, et kõik mida näed Maal, koosneb ühest alg-ainest. Aine, mis eelneb kõigele. See on mõtlev aine, millest koosneb kõik. Selle algest tungib läbi ja täidab kõik universumi kohti mõte. See aine sisaldab midagi, mida kujundab mõte. Inimene saab mõttes kujundada asju ja väljendades mõtteid vormitust ainest, saab ta neid luua.

Universaalne energia võrgustik ühendab kõiki Maal, läbi mitmesuguse vibratsiooni ja sageduse. Lisaks sellele on meil kõigil omapärane aura, mis vibreerib igaühel omapärasel sagedusel. Lihtsamalt öeldes. Inimesed ja loomad kiirgavad võimast energiat, sama, mis lõi ka kosmose. Kõige vundamentaalsemal tasemel oleme kõik jumalikult ühendatud.

Nüüd natuke häid uudised sulle. Muutes enda vibratsioonilist sagedust, muudad sa otseselt ka enda füüsilist maailma. Kui sul on halb päev, kus läheb kõik nässu ja mõtled, mis küll täna toimub, kas kogu maailm on segi läinud? Siis vastuseks oleks – ei. Sinu vibratsiooniline sagedus on lihtalt väga madal. Nüüd tead, et sinu vibratsiooniline sagedus mõjutab sinu reaalsust. Erinevad mentaalsed, füüsilised, emotsionaalsed ja vaimsed seisundid, mida koged, on lihtsalt erineval tasemel vibreerivad energiad ja sagedused. Selle tulemusel vibreerivad mõtted, hirm, viha, kadedus, lein ja meeleheide väga madalalt. Samas, mõtted nagu armastus, õnnelikkus, rõõm ja tänulikkus vibreerivad kiiremini ja kõrgemal. Teiste sõnadega. Kui täidad enda elu negatiivsuse, halva toidu, alkohooli ja narkootikumidega, siis muutub ka sinu energeetiline väli unuseks, mustaks ja kinniseks. Sinu vibratsiooniline sagedus on magnet, mis tõmbab sulle ligi kogemusi, sellepärast vastutadki sina, kuidas siin maal eksisteerid ja mida otsustad kogeda ning kuidas kavatsed areneda elus.

Armastuse harjutused. Sinu energeetilist muutust ja energia vibratsiooni mõjutab rohkesti armastus. Asi pole ainult armastuses, mida teistele annad, vaid ka armastus enda vastu. See võib olla raske, eriti kui oled teinud vigu, valesid otsuseid või oled maganud maha häid võimalusi. Igal juhul on enese vihkamine halb harjumus, millest tuleks kiiresti lahti saada. Koos kaastunde ja empaatiaga hakkad sa ennast uuesti armastama. Elu võib mängida vingerpussi just siis, kui seda kõige vähem ootad. Kui teed vale otsuse, siis jää rahulikuks ja usu endasse. Tuleta meelde enda vaimseid juuri, et tõsta oma taju. Üllatavalt kerge on unustada, et sa oled vaimne olend, kui maailm meie ümber promob pidevalt materiaalset elu. Tegelikult oled sa vaimne olend, kes kogeb inimlikkust. Sinu vibratsiooniline sagedus võib langeda kui unustad, et oled multidimensionaalne olend. Jäta meelde, et sa paikned rohkemates kohtades kui sinu füüsiline keha. Sind ümbritseb pidevalt tohutu energia võrestik, see toimib kui tee sinu kõrgemasse teadlikkusse. Soovitan sul igapäevaselt endale korrutada, et oled vaimne olend, kes on arengu, muutuse ja evolutsiooni seiklusel. Seda affirmatsiooni korda selguse, sihikindluse ja usuga. Siis jääb see paremini meelde.

Kogu teadmisi, mis kiirendaks sinu energilist evolutsiooni. Aeg, mida kulutad õppimise, lugemise, kirjutamise ja avastamisel tõstab sinu sagedust kõrgemale. Saad teadlikuks selle planeedi tõest ja kannatustest. Keskenduda ei tohiks muidugi halbadele asjadele, vaid sellele, kelleks sina saada tahad. Sest sina pead olema muutus, mida elus näha tahad. Pealegi, sa märkad, et inimkonna väliskeskkond saab muutuda ainult siis, kui igaüks võtab vastutuse enda vibratsiooni tõstmise ja evolutsiooni kiirendamise eest. Kui muudad enda mõtted, teod ja kavatsused, siis tõuseb ka sinu vibratsioon, mis muudab omakorda kogu inimkonda, tervet planeeti ja kogu universumit.

Pehmenda enda energiat, et lasta välja loovus ja harmoonia. Sinu energia kõveneb kui ümbritsed ennast agressiivsete, pealetükkivate ja hävitavate tegude, mõtete ja uskumustega. Selle asemel, et suunata oma fookus iseenda piiravatele uskumustele, mis tekitavad sinu elus ebamugavust, peaks sinu fookus olema headel asjadel, nagu muusika, kunst ja kirjandus, need toetavad loomulikku poolt sinust. Teatud tasemel hakatakse sinu käest küsima nõu, sest inimesed tunnevad sinu positiivset vibratsiooni, sellisel juhul võiksid jagada nendega enda arusaama ja õppetunde . Aga mitte kunagi ei tohi pidada moraali ja enda arvamust teistele peale suruda. Sellega ei jõua sa kunagi nendeni ja lisaks kaotad ka nende austuse sinu vastu. Inimesed peavad kogema ja õppima elust omal tempol, vastavalt nende vabatahte, uskumuste ja harjumuste. Universum juhatab neid teatud ajal elumuutva sündmuse poole ning õpetab neile sügava õppetunni, mis muudab nende vibratsiooni igaveseks.

Võta vastutus olla aktiivne ja võta vastu uusi ning põnevaid seikluseid. See on sinu elu ja sina vastutad kõige eest, mis selles juhtub. Vibratsiooniseadus ütleb, et sina oled multidimensionaalne ja vibreeriv olend. Seega eksisteerib osa sinust mineviku, tuleviku ja  oleviku vibratsioonilises energiaväljas. Sinu inimkeha koosneb mitmest teadlikkuse seisundist. Sinna alla kuulub teadlik, mitteteadlik, alateadlik ja superteadlik energia. Need energiad loovad sinu kogemuse. Sinu hetkeline vibratsiooni energia loob kogu sinu elukogemuse. Sina valid, mis suunas see peaks minema. Selleks, et takistada mineviku mõju sinu tulevikule, pead sa võtma vastutuse enda elu ja energia üle. Läbi meditatsiooni ja avatusest enese parandamisele võid muuta enda hävitavaid harjumusi ning suurendad enda positiivset vibratsioonilist sagedust. Tõde on selles, kui tahad tunda ennast õnnelikuna, siis pead selle tunde kõigepealt tekitama endas, seda ei saa luua mitte üksi väline asi. Soovitan sul mitte mõelda muutustele mida elus tahad. Tee hoopis kindel otsus ja võtta koheselt kontroll enda elu üle ning hakka koheselt selle nimel tegutsema.

Näita enda tõelist sina, et elada autentset elu. On aegu, kus ma mängisin kedagi teist, kuid ma õppisin enda vigadest ja muutsin seda, soovin, et teeksid sama. Sinu mask peab tulema maha. Tõeline sina peaks vibreerima eredalt, vabalt ning ilma piiranguteta. Nii saad sa elada autentset elu, mis peegeldab sinu tõelist loomust. Sul ei ole midagi peita ega hoida saladuses, pead muutuma avatuks, ausaks ja elama südamest .

Valikuid teed sina. Teised ei tohiks kontrollida sinu rada. Sind ei tohiks kõigutada see, mida teised arvavad või ütlevad. Kui hakkad nii mõtlema, siis sinu vibratsioon tõuseb kõrgemale kui seda on sinu mugavustsoon, seda siis, kui sinu vaim saab uusi kogemusi ja teadmisi. Võta omaks enda ühendus universumiga, et laiendada enda teadlikkust. Oled osa tohutust energilisest ökosüsteemist Maal ja kaugemal. Mateeria vibreerib pidevalt erinevates vormides ja see on otseselt seotud sinuga. Õhk mida hingad, vesi mida jood, maa millel seisad, puud mida istutad, loomad mida toidad, päike mis sind soojendab, see kõik elab ühtse teadlikkusena, mis toetab ja sisaldab elu, sellel erakordsel planeedil. Oled jumalik osa sellest püha energia maatriksist.

Kõik, mida võtad, tuleb anda võrdses osas tagasi. Nii töötab meie maailm ja ka universum. Nii on elu jätkusuutlik. Kui sa ei mõista enda osa selles ökosüsteemis, siis võtad üha enam, ilma, et annaks tagasi ja muutud ahneks. See tõmbab ligi negatiivselt vibreerivaid energiaid sinu energiavälja, see tekitab ebaühtlust, energia peab olema tasakaalus. Sinu elu on püha, aga sama on ka kõik muu elu. Jäta see meelde ja sa laiendad enda teadlikkust ning vibratsiooni. Pead mõistma, et iga sinu elatud päev on püha. Iga hingetõmme toetab sinu elu. Iga söögikord on toit sinu kehale ja see kõik sisaldab erineval tasemel vibreerivaid energiaid. Taju Loome  mitmekülgsust ja ole kõige eest tänulik. Loome on mitmekülgne. Kui mõistad, et olemas ei ole ühtegi samasugust asja, siis kõrgeneb sinu tänulikkus kõige vastu. Saad aru, et ühte korvi ei mahu mitut asja. Peaksid alati austama teist hinge. Tunnusta ja austa tema vabatahet, mis aitab kaasa tema enda evolutsioonile. Peaksid olema tolerante elu mitmekülgsuse suhtes nii Maal kui kaugemal. Sinu evolutsioon peaks olema kõige tähtsam ja sinu vabatahe, aeg ja energia peaksid olema suunatud suhete ja tegude poole, mis resoneeruvad sinu enda energiliste soovide vibratsiooniga, mitte teiste.

Tugevda enda mõtteid ja emotsioone, et saada üle piirangutest. Oled vibreerivast energiast koosnev olend. Sellepärast peadki suunama energiat sinna kuhu tahad minna, mitte vastupidi. Inimesed räägivad tihti asjadest, mida nad ei taha, aga vähe räägitakse sellest, mida tahetakse. Sa oled väga võimas. Kui mõistad, millist jõudu omavad sinu tunded, emotsioonid, mõtted ja sõnad, siis laiened sa tohutult ning saad elu, mis vastab sinu metsikumatele unistustele. Aga see juhtub ainult siis, kui võtad kontrolli enda üle.

Sind mõjutab ühte või teist moodi igasugune energia. Muusika, televisiooni, ja teiste inimeste energia mõjutab sinu vibratsiooni, tervist ja heaolu. Korrutades pidevalt vihaseid, hirmsaid ja kadedaid mõtteid, teiste või enda pihta, siis sellega sa tekitad negatiivselt vibreerivaid energiaid, mis tulevad esile negatiivsete kogemuste, sündmuste ja tagajärgedena. Aga teisest küljest. Kui sinu energia on suunatud positiivstele aspektidel elus, siis tõmbad sa ligi head energiat ning  manifesteerid kõike, mis on sulle oluline. Jäta meelde, et teistest mõtlemine tekitab energeerilisi ühendusi (cords). Kui need ühendused sisaldavad armastust, headust ja positiivsust, siis see on hea, aga kui need on negatiivsed, siis see imeb väga kiirelt sind energiast tühjaks.

Jäta vahele vajadus olla perfektne, nii edened sa palju vabamalt. Perfektsioon on taju ja taju on täis vigu. Mõte perfektsusest peaks kaduma. Endalt ei tohiks kunagi oodata perfektset tulemust. Tee kõrgema vibratsioonini ei ole lineaarne. Sa teed vigu, ei märka kõiki vaimseid õppetunde, satud takistustesse, sest sa ei ole perfektne. Ei ole seda mina, sina ega keegi teine. Ja see on täiesti okei.

Kasuta igapäevast märkmiku, et harjutada tänulikkust. See on üks tähtsamaid punkte. Sest koostades nimekirja asjadest, mille üle sa tänulik oled, siis see viib sinu vibratsioonilise sageduse koheselt kõrgemale. Kui keskendud tänulikkusele, siis seostad sa ennast sellega, mis on juba külluslik sinu elus ning muutud tänulikuks. Tänulikkust tundes tõuseb sinu vibratsioon ja saan aru miks see nii on. Paljud avaliku elu tegelased nagu Oprah Winfrey täidavad igapäevaselt tänulikkuse märkmiku. Mina kirjutan igapäevaselt märkmiku viis asja, mille üle olen tänulik. Alguses võib tunduda see harjutus raske. Alguses sa võid leida vaid paar asja, mille üle sa tänulik oled, aga usu mind, mida rohkem seda teed, seda rohkem asju avastad mille üle rõõmu tunda. See muudab igaveseks sinu vaadet elule. Minu puhul see igatahes toimis.

Mediteeri igapäevaselt, et vabaneda mentaalsest kaosest. Meditasioon on seisund, kus sinu meel  vabaneb muredest, soovidest ja mõtetest, ainus, mis jääb alles, on sinu teadlikkus. Mediteerivas olekus peatad sa pideva mentaalse tegevuse, mis viib stressi ja rahulolematuseni elus. Sa ei pea koheselt terve tund mediteerima, positiivse muutuse jaoks sinu vibratsioonis aitab juba 10 minutist päevas. Parim osa meditatsioonist on see, et sa ei pea selleks midagi kallist endale soetama. See ei maksa midagi ning sellest saad koheselt abi.

Õpi andma, ilma midagi tagasi saamata, et tõsta enda vibratsiooni. Parim osa kellegile millegi andmisest või heateost kellegile teisele, ilma tahtmata midagi vastutasuks, on see, et sellega tõmbad sa ligi väga kõrge sagedusega küllust. See võib olla väga tasuv. Seega pane tähele. Ma ei ütle, et sa peaksid minema välja ja andma ära kõik, mida omad, vaid tahan, et sa muudaksid oma mõtlemist. “Mul ei ole piisavalt, et anda” vaheta välja “mul on piisavalt andmiseks” vastu, ilma, et tahaksite midagi vastutasuks. Meil kõigil on alati midagi anda. See võib olla mingi teenus, kolimisel aitamine või lihtsalt kallistus. Universumil on kombeks anda neile, kes akkavad, mitte neile, kes on kitsid.

Väldi tagarääkimisi ja negatiivsust, et vabastada positiivset energiat. Kui leiad ennast teisi tagarääkimas, hädaldamas või olles negatiivne, siis tasuks see koheselt lõpetada. See viib sinu positiivse vibratsiooni koheselt alla. Eleanor Roosevelt ütles kunagi: “Suurepärased isikud räägivad ideedest, keskpärased räägivad sündmustest ja tühised isikud räägivad teistest.” Ütleks, et ka sina tahad olla suurepärane, sest muidu sa ei vaataks seda videot. Järgmine kord, kui keegi tuleb negatiivsusega sinu ellu, siis anna talle teada, et sa ei ole huvitatud sellisest vestlusest. See võib tunduda ebaviisakas, aga see on sinu enda õnnelikkuse nimel.

Muuda enda elu aktiivseks, et aktiveerida endas positiivne biokeemia. Selleks, et tõsta enda vibratsioonilist sagedust pead sa omama aktiivset elustiili, sest see aktiveerib sinu kehas positiivse biokeemia, mis viib sind õnneliku ja küllusliku eluni. Kui otsustad, et ei taha enda verd läbi harjutuste liikuma panna, siis lõpetab ka sinu vibreeriv energia külluslikult ja vabalt liikumise. Pole vaja viia ennast olümpia normi ega isegi jõusaali ennast vedada, juba jalutus värskes õhus, on piisav, et panna enda vibratsiooniline energia liikuma. Leia tegevus, mis sulle meeldib ja tee seda korduvalt. Vibreerid kõrgemalt ja pakatad positiivsusest enne, kui suudad seda märgatagi.

Pühenda ennast enda elu üle kontrolli võtma. Sinu minevik ei dikteeri valikuid ja otsuseid, mida täna teed. Võid olla olukorra, mineviku, kasvatuse, trauma või ükskõik, mille ohver, mis paneb endale kaasa tundma. Samas võid teha otsuseid, mis muudavad su teed elus ning tõstavad sinu vibratsiooni. Kui tunned ennast halvasti ja ohvrina, siis sellega sulged uksed positiivsetele sündmustele. Selle nimi on täielik vastutuse võtmine. Teiste sõnadega – sa vastutad iga hetk, selle eest, kuidas ennast tunned. See on õnnistus, mis annab sulle tagasi kontrolli oma elu üle.

Hinga sügavalt ja lõdvestu, et taaselustada enda närvisüsteem. Diafragma hingamine lubab leida sul rahuliku vibratsiooni, mis tõstab kogu su vibratsiooni. Kui selle selgeks saad, siis see võib mõjutada kogu sinu närvisüsteemi ja see viib sind rahulikku seisundisse. Diafragma hingamine on oskus, seda õpib harjutades. Üldiselt võiksid sa hingata suures mahus hapniku olulistesse organitesse läbi enda diafragma, selle asemel, et hingata pealiskaudselt läbi ülemise rindkere. See võtab küll aega ja vaeva, aga see on seda väärt.

Seisa silmitsi enda hirmuga, et avastada uusi võimalusi. See, mida kõige rohkem kardad, on ka see, millega pead silmitsi seisma. Kui seisad silmitsi enda hirmuga ja elad elu väljaspool mugavustsiooni, siis sellega sa avastad uusi võimalusi valikuid. Lisaks, sa õpida ära positiivse stressi kasutamise, mis on seotud kõrgema ja positiivsema vibratsiooniga. Tänasest vaata kõiki valikuid kui uusi võimalusi. Igal valikul on mugavustsoon, mis põhineb hirmul ja stressil ning ebamugavustsoon, mis põhineb hirmule vastu hakkamisel. Vali ebamugavustsoon ja vaata, kuidas muutub sinu elu ning energia.

Ümbritse end positiivsete inimestega, et elustada oma vaimu. Peter Voogd ütles seda: “Veetes aega viie intelligentse inimesega, siis muutud sina kuuendaks. Veetes aega viie miljonäriga, siis sinust saab kuues. Veetes aega viie idioodiga, siis sinust saab kuues.” See on möödapääsmatu. Seda sellepärast, et sinu vibratsioon, kas tõuseb või langeb vastavalt kõige tugevamale energiale sagedusele sinu läheduses. Kui kellegi teise sagedus on kõrgem kui sinu oma, siis tõuseb ka sinu sagedus. Kui see on madalam, siis lanegb ka sinu vibratsiooniline sagedus. Sellepärast soovitangi sul veeta aega inimestega, kes tõmbavad sind kõrgemale. Sa väärid seal olemist. Sa oled väärt aktiivselt mõtlema, arenema ja oma piire ületama, minna kaugemale kui kunagi varem oled läinud.

Võta rahulikumalt, et vaadata üle oma elu ja soovid. Ajal on kombeks meie peas kiireneda. Selline kiirenduse seisund tõmbab meie sagedust madalamale, nii muutub sinu pea mõtete keeriseks. Kriitiline ülesanne on alati käepärast ning alati on koht kuhu peab minema või kellegagi kohtuma. Aga usu mind, sa pead võtma maha aja, et saada ligipääsu enda elule. Sinu mõtted muutuvad tummaks ja see mõjutab sinu vibratsioonilist sagedust. Sügav hingetõmme ja vaikus annavad sulle aega, et kaaluda oma mõtteid, protsessida enda emotsioone ja tundeid ning suunda elus. Teadagi, et sinu elu võib olla kiire, aga ma ei taha, et sa mataks tähtsaid tundeid sügavale enda hinge. See on eriti oluline, kui tegu on negatiivsete mõtetega või need on tekkinud lahendamata vaidlustest. Negatiivsed mõtted ei kao kuhugi, need kogunevad sinus üha kiiremini, niikaua kui sa kaotad selguse ning see võib panna sind plahvatama , nii emotsionaalselt kui ka vaimselt. Ja sellega koos langeb ka sinu vibratsiooniline sagedus. Jäta meelde, et positiivsete inimeste seltskond annab sulle jõudu. Iga inimene sinu elus saab sinu vibratsiooni tõmmata, kas positiivsele sagedusele või tõugata negatiivsele. Sinu otustada on see, kellega aega veedad. Tihti on need inimesed keda kõige rohkem armastame, just need, kes teevad meile kõige enam haiget. Seega peame järgima oma süda ning tegema otsuse vastavalt meie heaolule. Peame otsustama, kas need inimesed aitavad või piiravad meie arengut. Seejärel peame tegma seda, mis on meile parim.

Läheduses on jõud. Mida lähemal oled tugeva vibratsiooniga inimesele, seda suurem on su võimalus jõuda nende energiaga samale tasemele. Võid veeta aega ja ümbritseda ennast ainult positiivsete ja kõrgelt vibreerivate sõprade, mentorite ning kolleegidega, või kui sa ei saa isiklikult veeta aega selliste inimestega, siis loe nede raamatuid. Vaata nende videosid ja pane nendest pilte oma seinale. Pole põhjust ümbritseda ennast negatiivsusega, sest kellegil pole õigust võtta sinult seda sära. Kui püstitad väärtused, seisukohad ja meeleseisu, mis viivad sind edasi, siis ei lase sa enam kunagi mõjutada teiste arvamustel enda õnne ja positiivseid vibratsioone. Kui mingi olukord annab sulle õppetunni, siis õpi sellest ja lõika ühendus negatiivsetest inimestest.

Naera ja tunne rõõmu, isegi kui see tundub raske. Nagu sa tead, siis naer on energiline tegevus, mis on väga nakatav. See võib tõsta su südamelööke ja suurendada sagedust. Tean, et sa võid vahest olla kurb ja õnnetu, mis teeb naermise keeruliseks, aga olen avastanud, et näolihaste soojendamine ja alustamine sunnitud naeratusega, muutub suur ja tõene naeratus palju lihtsamaks. Sa ei pea naerma, millegi konkreetse üle,naerda saab ka lihtsalt naermise pärast. Naermine viib alla ka valu ja stressi taset. Parim osa on see, et see ei maksa midagi. Arvestades neid kasutegureid ja kõrvalnähtude puudumisi, siis peaksid seda tõesti proovima, kaotada pole sul midagi.

Kui oled teadlik enda vibratsioonist, siis sa tunned kui need on kõrgel või madalal. Lisaks saad ka aru, mis on muutuste põhjuseks. Ja sa koged seda igapäevaselt. Madalam sagedus on väga reaalne. Sinu vibratsiooniline sagedus on vastavuses sinu mõtete ja keskkonnaga. Lisaks sellele mõjutab sinu vibratsiooni langust või tõusu ka asjad sinu ümber. Kui miski resoneerub tugevamal sagedusel kui sina, siis see tõmbab sind endasse nagu must auk. Just selle põhjusel ümbritse end asjadega, mida elust tahad. Täida enda meel positiivsuse ja sihiga. Saada armastust kõigile enda ümber ja ela iga päev heade eesmärkidega. Alustuseks soovitan sul mediteerida ja pidada tänulikkuse nimekirja. Kui tunned nendest positiivsete vibratsioonide mõju, siis liigu alles edasi, millegi uuema poole.Hide picture