Universumi 12 seadust | 38:58

Universumi 12 seadust | 38:58

 

video
play-sharp-fill

Selles videos:

 • Esimene seadus – Jumaliku ühtsuse seadus (The Law of Divine Oneness)
 • Teine seadus: Vibratsiooniseadus (The Law of Vibration)
 • Kolmas seadus: Tegutsemiseseadus (The Law of Action)
 • Neljas seadus: Vastavuseseadus (The Law of Correspondence)
 • Viies seadus: Põhjuse ja tagajärje seadus (The Law of Cause and Effect)
 • Kuues seadus: Kompensatsiooni seadus (The Law of Compensation)
 • Seitsmes seadus: Külgetõmbeseadus (The Law of Attraction)
 • Kaheksas seadus: Energia pidev transmutatsiooni seadus (The Law of Perpetual Transmutationof Energy)
 • Üheksas seadus: Relatiivsuse seadus (The Law of Relativity)
 • Kümnes seadus: Polaarsuse seadus (The Law of Polarity)
 • Üheteistkümnes seadus: Rütmi seadus (The Law of Rhythm)
 • Kaheteistkümnes seadus: Soo seadus (The Law of Gender)

Universumi 12 seadust
(The 12 Universal Laws)

Tõlge videost:

Tere mu universumi sõbrad.

Paljud on juba tuttavad Külgetõmbeseadusega tänu Saladuse filmile ja raamatule (The Secret). Aga universumi seadused on natuke keerulisemad. Külgetõmbeseadus on vaid üks kaheteistkümnest seadusest ja see ei tööta ilma teisteta. Kuigi filmid nagu Saladus on head, et tutvustada universaalseid seaduseid inimestele, jäävad neil siiski paljustki puudu, et õpetada kõike, mida vaja seaduste kohta. Filmis lihtsustati rohkesti tähtsaid asju, mis on väga olulised universumi seaduste kasutamisel. Paljud pettuvad kui tahetakse midagi enda ellu manifesteerida. Proovitakse asju nagu unistuste sein (Vision Board), affirmatsioone, keskendumist asjadele, mida tahetakse jne. Tehakse kõike neid, aga ikka ei juhtu midagi. Nad võivad keskenduda energiatale nagu raha ja autod, kuigi nad tegelikult tahavad turvatunnet ja vabadust.

Kas Külgetõmbeseadus üldse töötab? Jah, töötab küll, aga see nõuab seadusest sügavamat arusaama ja seda peab rakendama koos kõigi teiste universumi seadustega. Tuleb aru saada kõigi universumi seaduste kooslust. See muudaks Külgetõmbeseaduega töötamise palju lihtsamaks. Kui sa ei tule toime enda soovide manifesteerimisega, kasutades ainult Külgetõmbeseadust või oled vaid väikest edu saanud, siis see video teeb sulle asja selgeks. Õpid kasutama kõiki 12 universumi seadust ja see annab sulle võimu, et muuta reaalsuseks iga oma soov ja unistus. Sinu manifesteering muutub palju kiiremaks, tugevamaks ja suuremaks.

Enne kui alustame, lase ma selgitan sulle neid maagilisi universumi seaduseid ja seda kuidas need tegelikult töötavad. Need seadused põhinevad metafüüsika, filosoofia ja kvantfüüsika põhjal ning need töötavad juba aegade algusest. Siiani on neid mõistnud vaid maagid ja elutargad. Nüüdseks kinnitab neid seaduseid ka teadus. Vaikselt hakkavad mõtte ja tahte loomingust aru saama ka inimesed ja ka sellest, et need seadused töötavad koos gravitatsiooni, aja ja ruumi seadustega, et luua kogu meie reaalsus.

Kõik meie universumis koosneb energiast, kaasa arvatud ka meie. Kõik koosneb elektronidest, mis vibreerivad ringselt ja omavad erinevat sagedust. Kuna energia liigub ringis, siis on kerge mõista, et see, mida saadame välja vibratsioonina, tuleb ka meie juurde mingi aeg tagasi. See võib olla kohene või väikese viivisega, oleneb sinu fookusest ja mõtte tugevusest. Mõjutab ka see kui palju emotsiooni ja verbaalset ning käitumuslikku tegevust mõttega seod. Kui lisad enda mõtetele ka emotsioonid, siis sellega sa võimendad universumisse saadetavat energiat, tänu sellele ilmub sinu soov palju kiiremini füüsilisse reaalsusesse.

Sina vastutad enda elu eest. Sul on vabatahe, mis laseb sul keskenduda negatiivsetele või headele mõtetele. Oluline on ka see, et sa omad emotsionaalset juhtimissüsteemi, mis annab sulle teada, mis on sinu vibratsioon ja millest mõtled. Iga kord kui tunned rõõmu, rahulolu, soovi, entuasismi või kirge, siis annavad sulle emotsioonid teada, kas oled joondus enda soovidega ja kas need tõmbavad sinu füüsilisse kogemusse sarnaseid asju ligi. Samuti kui tunned meeleheidet, masendust, viha või jõuetust, siis sinu emotsioonid räägivad, et sul puudub vibratsiooniline joondus olek asjadega, mida tahad. Ning sa suundud valele poole ja sellega tõmbad sa ligi tahtmatuid asju. Emotsioonid on sinu parim tööriist, et näha kuhu igal hetkel liikuma peaksid. Universumi seadused annavad juhtnööre suhtumise ja käitumise jaoks, mis muudavad sinu füüsilist, mentaalset, emotsionaalset ja vaimset keha. Siin on kaksteist universumi edu seadust.

Esimene seadus – Jumaliku ühtsuse seadus (The Law of Divine Oneness).

On olemas üks sõna, mis võtab selle seaduse ilusti kokku. Namaste. Kirjalikult tähendab see – Kummardan Sind ja jumalikkust Sinu sees. Teadmine, et me kõik koosneme ühest ja samast jumalikkusest. Teisiti öeldud – me oleme kõik ühenduses ja üks. See on teadmine ja arusaam meie kõigi ühendusest. Jumalikkuse ühtsuse seadus ütleb, et kogu elu ja energia tuleb ühest Allikast.

Me oleme kõik energia, mis ühendab ja mõjutab meid igal hetkel. Kõik mida teeme, ütleme, mõtleme ja usume mõjutab meid, kollegtiivset teadlikkust, kogu inimkonda ja ka universumi evolutsiooni. “Õpi nägema ja mõistma, et kõik on ühenduses kõigega” -Leonardo Da Vinci. See seadus õpetab meid teenima kõrgemal eesmärgil ja paneb meid panustama ja tingimusteta teisi armastama. See on ülim eneseteostus, mis täidab meid lõputu õnnelikkusega. Kui täidame enda põhivajadused ja saame ühendust Kõrgema minaga, siis avastame enda tõelise kire ning siis tahame panustada ja aidata teisi, just läbi selle kire, pole oluline, mis see on. See võib olla vaimsete teadmiste õpetamine, kokkamine, ratsutamine või muusika tegemine.

Makro universum on elav organism, mis annab ja võtab pidevalt vastu energiat ning loob materiaalset reaalsust. Ja kui me panustame sellesse positiivselt, siis tasustatakse meid õnnistuse ja toetusega, et oleme aidanud seda suursugust elu luua. Sünkroonsus voolab, õiged inimesed ja sündmused tulevad sinu unistuse täitmisel sulle appi, mis iganes sulle rõõmu pakub. Sest selle kõige eesmärk on kogeda õnnelikkust, elada südamest ja anda panus läbi enda kire . Suurem mittefüüsiline süsteem loob sulle võimalusi, et sa saaksid läbi eneseteostuse õnnelikuks. Ning vastutasusk aitad sina selle ühtsusele ja evolutsioonile kaasa, läbi uute tingimuste siin füüsilises maailmas. See ongi Jumaliku ühtsuse seaduse olemus.

Teine seadus: Vibratsiooniseadus (The Law of Vibration).

“Kõik on energia ja ei midagi muud. Ühti soovitud reaalsuse vibratsiooniga ja sa saadki selle reaalsuse. Teisiti ei saa see olla. See ei ole filosoofia, see on füüsika.” – Albert Einstein.

Iga heli, asi, mõte ja kõige tähtsam, iga tunne ja emotsioon omavad erinevat vibratsiooni ning nad liiguvad ja vibreerivad ringselt. Mõtted ja tunded omavad külgetõmbejõudu. Mõistes, kuidas olla teadlik oma tunnetest ja keskendudes enda vibratsioonilise sageduse tõstmisele, et see oleks joondus sinu soovidega on olulisem asi, mida teha saaksid, et luua soovitud elu. Sama seaduse järgi tõmbavad sagedused ligi sarnaseid sagedusi.

Seega. Keskendudes, kas positiivsele või negatiivsele mõttele või tundele, tõmbab ligi sarnaseid mõtteid ja tundeid. Iga emotsioon omab sama vibratsiooni,aga tema sagedus sõltub sellest, kus see paikneb skaalal. Näiteks on jõuetusel väga madal ja tihe sagedus, samas on eneseusul sama vibratsioon, aga selle sagedus on kõrge, positiivne ja lõõgastav, ning see vibreerib skaala teisel poolel. Kui tahad seda enda elus rakendada, siis, mis iganes sagedust sa enda ellu tahad, see peab vastama sarnase mõtte, tunde, sõna või tegevusega, et see materialiseeruks vastavalt sinu energia sagedustele. Kui sa otsid jõukust, siis pead ka käituma nii nagu sa juba oleks jõukas. Keskendu tundele, mida see jõukus sulle tooks ja tunneta rõõmu selle loomisest mittefüüsilisuses ja teadmises, et see tuleb sinu ellu ka füüsiliselt. Sa ei pea muretsema selle pärast, kuidas see detailselt juhtuma hakkab. Sinu ainuke ülesanne on tunda ennast antud teemal hästi ja tõsta enda vibratsiooni, mida arvatavasti ongi vaja. Kui seda vaja poleks, siis oleks soovitud asi sul juba olemas.

Kõik mida soovid on juba universumis olemas. Pead ennast vaid selle vibratsiooniga joondama, et seda enda ellu lubada. Kui saad teada, mida soovid, siis see annab sulle rõõmu ja entuasismi. See annab sulle energiat, et enda unistuste poole liikuda. Neid tundeid on vaja, et tegutsema hakata. Kui käitud nii nagu soovitu oleks juba olemas, seda tehes joondad ennast vibratsiooniliselt soovituga ning see tuleb palju kiiremini sinuni. Nii jääb vahe sinu mentaalse soovi ja füüsilise reaalsuse vahel väiksemaks. Sedasi tõmbad ligi ka sündmusi, inimesi ja mõtteid, mis aitavad sul enda soovi täita. Seda kutsumegi Vibratsiooniseaduseks.

Kolmas seadus: Tegutsemiseseadus (The Law of Action).

Selle seaduse järgi peab eelnevaid seaduseid viima ellu inspireerivate tegevustega. Peame tegutsema vastavalt sisemise juhtimisüsteemi järgi. Teadmine, kas juhendus tuleb sinu meelelt või sügavamast teadlikkusest, saame aru tunnetest ja sellest kui saame teadlikuks oma tunnetest, mida tekitavad tehtavad tegevused. Kui tegevus tekitab sulle head tunnet ja entuasismi, siis tuleb see juhendus kõrgemalt teadlikkuselt. Kui tegevus, mida pead tegema, tundub raske, segane või põhjustab edasitõukamist, siis on midagi mäda ja sul tasuks pigem oodata, niikaua kui asi muutub selgemaks. Ilmselgelt ei kehti see vastutustele nagu laste eest hoolitsemine, tööl käimine ja maksude maksmine. Need on lihtsalt tegevused, mida oled õppinud vihkama ja nende üle hädaldama. Pead muutma suhtumist nendesse ja leidma viisi neid nautida või siis muutma seda, mida teed. See on evolutsiooniline teekond. Kui sulle ei meeldi üheksast viieni töö, siis pead hakkama nägema positiivset selles. Näiteks palk ja inimesed kellega töötad jne. Seejärel keskendu järgmisele tasemele jõudmisest ja finantsilisest vabadusest. Ole tähelepanelik ja võimaluse esinemisel tegutse, aga ära tee radikaalseid tegusi, mis võiks viia sind madalate emotsioonideni, tunded nagu hirm, meeleheide ja saamatus. Pead hakkama mõtlema optimistlikumalt. Ning saada universumisse sõnumeid, mis tõmbavad ligi elumuutvaid olukordi.

Muutust peaks tegema sujuvalt. Selleasemel, et teha trastilisi otsuseid, mis võivad viia sind meeleheite ja suurte jamadeni. Meeleheites olek ei aita sul tõsta enda vibratsiooni. Selles enamus eksibki. Teame, mida tahame, aga me ei suuda tegutseda kuna oleme skeptilised ning tunneme ennast väärtusetuna ja ei usu enda võimetesse või oleme karmist elust liiga masenduses. Loome protsess algab alati mõttest. Affirmatsioonidest ja visualiseerimisest on tohutu abi, aga ilma sinupoolse tegevuseta muutuvad sinu eesmärkidest unistused ja kahetsused sellest, et sa ei elanud enda elu täisväärtuslikult.

Isegi kui su sammud on vahest mööda, siis iga tegevusega muutub tugevamaks sinu intuitsiooni järgimine. Sa muutud ka energilisemaks ning lähened enda soovitud eesmärgile. Oluline on ka usu säilitamine enda edukusse. Otsuste tegemisel usalda enda juhtimissüsteemi ja tea, et jõud selle loomiseks tuleb sinu seest ning universum toetab sind 100%.

Neljas seadus: Vastavuseseadus (The Law of Correspondence).

Nii kuidas peal, nii ka all. Sinu sisemine reaalsus loob sinu välise maailma. See, mida mõtled, tunned ja endale ütled, toob sinu igapäeva reaalsusesse olukorrad, inimesed, elujuhtumid. Võid arvata, et see ei ole nii, sest meile on õpetatud, et kõik asub meist väljaspool ja meil puudub igasugune kontroll väliste olukordade üle. Sinu karjäär, suhted ja rahaline seis on sinu sisemiste uskumuste peegeldused ja osa sellest, mida tunned end väärt olevat. Sa ei saa süüdistada kedagi teist enda eluolukorra pärast. Sinu uskumused ja ego mõtlevad välja igasuguseid vabandusi, et sind enda tõelistest tunnetest eemale hoida ja, et sa ei avastaks ning muudaks neid halbu uskumusi.

Pole midagi, mida pead tervendama, et elada head elu. Ainuke asi mida pead õppima on see kuidas sa tajud elu. Muuda enda fookust, sest piiratud elu ühiskonnas koos uskumuste ja piirangutega, paneb meid unustama, kes me tõesti oleme ja mis jõudu tegelikult omame. Eirame enda emotsioone ja soove ning lepime vähemaga. Ütleme endamisi: “Seda küll minuga ei juhtu, mul ei ole õnne nagu teistel.” Kuigi tegelikult on, ning jõud muutuseks on sinu sees ja see ei sõltu millegist välisest. Teised on seda saavutanud ja nemad omavad sama, mida sina. Aga nad õppisid ära vajalikud sammud, et saavutada soovitut. Nad õppisid, et kõige tähtsam on see, et keskenduda tuleb sellele, mida soovid ja eemalduda sellest, mis manifesteeris mitte joondus olekust. Selle asemel, et mõelda: See on liiga raske, võimatu, ma ei oska – kõik sellised negatiivsed jutud endaga, mis on programmeeritud sinu ego poolt, tuleks hoopis keskenduda asjadele, mida tahad. Küsi endalt, miks ei võiks head asjad sinuni tulla, vahet pole, mida mu füüsiline reaalsus mulle näitab. Miks mitte keskenduda mittefüüsilisele loomele ja mõistmisele, et kõik on vibratsioon ning sa lood kui keskendud, kas positiivsele või negatiivsele? Seda tehes ei ole sul midagi kaotada ja su enesetunne muutub koheselt paremaks. Hea enesetunne kiirendab tohutult selle manifesteeringut.

Sa saad vajaliku juhenduse ning ka tulemused hakkavad tulema. Tõestus sinu saavutustest annab juurde sinu enesekindlusele. Seega pead koheselt tegema otsuse, et sulle on tähtis tunda ennast rõõmsalt või rahulolevalt, vähemalt sellega, mis on hetkel sinu elus. Peale seda liigu ükskõik, mis moodi paremate tunnete poole, et saaksid keskenduda enda hetkeolukorra positiivsusele.

Põhilised piiravad uskumused, millest inimkond kannatab on: Ma olen jõetu, ma pole armastatav ja ma pole vääriline. Need kõik on illusioonid meie hirmunult minalt. Sa oled võimsam kui hetkel oskad aru saada. Sulle on antud võimalus teada enda potensiaali. Seega ole teadlik enda mõtetest ja eemalda enda loodud piirangud.

Viies seadus: Põhjuse ja tagajärje seadus (The Law of Cause and Effect).

Mis läheb, tuleb ka tagasi. Iga tunde, mõtte ja tegevusega muudad sa enda elu. Sina juhid protsessi ja tõmbad ligi täpselt seda, mida arvad ennast väärt olevat. Kui oled rahaliselt raskes seisus, siis oled selle ligi tõmmanud uskumustega rahast. See, millest mõtled ja tunned läheb maailma vibratsioonina ja tuleb samuti ka tagasi. Isegi kui tahame süüdistada väliseid faktoreid, siis see ei ole tõsi, ka see teeb meid jõuetuks. Seega tuleb lõpetada teiste süüdistamine ja ohvri mängimine. Võtame parem vastutuse enda elu ja selle eest, mis toimub meie silmade all.

Peaksime vaatama tõtt tunnete ja aladega, mis meid kurvaks muudavad ning keskenduda tuleks sellele, mida soovime. Parim viis tõmmata ligi soovitut on see kui keskendume tunnetele, mis tekivad soovile mõeldes. Ümbritse ennast nendest tunnetest ja asjadest, mis tekitavad seda vibratsiooni. Mida iganes elus tahad, saada seda endast välja ja jaga teistega nii tõmbad seda rohkem ka ligi. Kui tahad armastust ja mõistmist, siis anna seda teistele. Jäta meelde, et kõike kallimad kingid on need, mis tulevad südamest. Naeratus, kallistus, lill, hea soovitus ja kõige tähtsam, armastus.

Kuues seadus: Kompensatsiooni seadus (The Law of Compensation).

See seadus on universumi reaktsioon sellele kui rakendame eelmist seadust,  põhjuse ja tagajärje seadust. See toob meieni tagasi selle, mida oleme vibratsiooniliselt välja saatnud. Saame õnnistust ja küllust, mis võivad tulla erineval kujul. Rahast, kinkidest, sõprusest, armastusest ja loovusest kuni hirmu, puuduse, kadeduse, arumukadeduse või ohvriks olemiseni. Oleneb sellest, mida välja saadame. Edu ei tähenda ainult raha või rahalist tasu, vaid igasuguseid külluse vorme, mis tulevad meieni tänu meie tegudele. Kõik sinuni tulev on peegeldus sinu sisemaailmast, see näitab mõtteid ja tundeid mida tunned ning ükskõik, mis sorti energiat sa universumisse saadad.

Et saaksid sellest teadlikuks ja seda muuta kui vaja, pead olema tänulik enda negatiivsete tunnete eest, sest need on kõige täpsemad tööriistad, mis näitavad sinu hetke vibratsiooni. Isegi kui hakkad vastu nende kogemisele siis see tundub jubedalt. Kui mõistad nende kasulikkust ja lähened neile kaastunde ning armastusega, mitte laimamise ja süütundega. Nii muutuvad need pehmemaks ja keha vabaneb nendest. Allasurumise asemel vabaneb kogu energia, mida saad jällegi ära kasutada. Allasurutult tõmbavad need ligi olukordi, mida sa ei taha. Universum tagastab samaväärselt. See tähendab, et võime saata välja kõike, mida tahame, et saada tagasi rohkemat.

Seitsmes seadus: Külgetõmbeseadus (The Law of Attraction).

Kõige kuulsam universumi seadus on Külgetõmbeseadus. Selle seaduse järgi on mateeria, tunded, sõnad ja tegevused kõik energiad, mis tõmbab ligi samu energiaid. Kõik universumis on energia ja energiad tõmbavad ligi sarnaseid energiaid. Kui saadad välja mõtte:” See isik on õel”, siis saad vastu täpselt seda õelat suhtumist, sellelt samalt või mingilt teiselt isikult. Võid tõmmata ligi isegi mingit sündmust, mis kinnitab sulle, et universum on vaenulik ja sina oled selle ohver.

Mis iganes uskumused sul on, siis need tõmbavadki sinuni olemasolevaid olukordi. Kui usume, et maailm on sõbralik ja kõik tahavad suhelda ja teha koostööd, et saaksime saavutada ühiseid eesmärke, siis nii tõmbame ligi just selliseid positiivseid inimesi. Kui oleme positiivsed ja inspiratsiooniks neile, kes meiega kokku puutuvad, siis ühtib ka nende vibratsioon meiega.

Sa ei saa muuta maailma, aga saad muuta taju maailmast. Kui muudad enda taju, siis muutub kõik. Sest positiivselt vibreerides tõmbad sa ligi ainult endale sarnaseid energiaid. Tunne, räägi ja käitu nagu sul oleks juba soovitu olemas. Esimene samm selleni on mõelda pidevalt enda ideaal elule. Võid arvata, et see on enesele valetamine. Kuidas saan olla rikas kui mul puudub raha üüri jaoks. Sa ei valeta endale. Kui keskendud millegi puudumisele, siis just seda sa ka saad. Seega peame õppima tänulikkust kõige vastu ja peame vaatama paremate võimaluste poole. Võiksid olla lootusrikas, et midagi head on sinu poole tulemas, sest mõistad neid universumi seaduseid. Mõistad, et sinu uskumused loovad sinu reaalsuse ja sa otsustad luua vastavalt enda soovidele, mitte nende vastu. Kui tahad küllust, siis räägi endale pidevalt lugu sellest kui rikkalt ja külluslikult sa elad.

Kaheksas seadus: Energia pidev transmutatsiooni seadus (The Law of Perpetual Transmutationof Energy).

Meil kõigil on võim, et muuta iga hetk enda olukorda. Energia on pidevas liikumises ja mingi aja peale manifesteerub kõik energia. Selle seaduse järgi on sul võime muuta enda elu. Kõrgema vibratsiooni energiad neelavad madalamaid energiaid. Kui sulle ei meeldi tee, millel oled, siis muuda seda või veel tähtsam, lase seda muuta. Selle asemel, et enda tahtmist inimestele või olukordadele peale surudamuuda enda mõtlemist ja anna endale rohkem võimu. Kutsun seda seadust univerumiga kaasa voolamise seaduseks.

Kui oleme vastu muutusele või sisestame endale olematut kontrollitunnet välismaailmast, siis see viib meid alati heitlusesse. Peame õppima võtma vastu muutust, töötama energiatega ja lubada olukordadel ning võimalustel manifesteeruda vastavalt jumalikule ettenägemisele. Ego valelik kontrolli vajadus võib piirata positiivse energia voogu. See on hirmu põhine mõtlemine ja seda mitte märgates võib see mõjutada sinu progressi ka teistel aladel. See, millele keskendud tuleb ka sinu ellu. Ja seni kuni sa pole enda meele meister tõmbad sa ligi erinevaid kogemusi ja inimesi, nii negatiivseid kui positiivseid.

Hoia oma fookus positiivsetel asjadel. Ole tänulik selle eest, mis sul juba on ja liigu edasi. Eira tahtmatult manifesteeritud sündmuseid ja võta igast olukorrast parim. Tuleb mõista ka seda, kui üks kord mõtled, et oled eukas, aga siis tekib uus mõte, mis ütleb, et see pole tõsi: “vaata kui halb kõik on, miski ei tööta minu jaoks”, siis need mõtted välistavad üksteist. Saadad positiivseid energiaid, aga seejärel tühistad need negatiivsusega. Sellepärast peakski igas olukorras nägema positiivset. Kui oled negatiivne, siis pead õnneks saatmarohkem energiat, et mõtted tõeks saaks. Sest heaolu on universumile ja sulle loomulik seisund. Positiivsetel mõtetel ja tunnetel on palju võimsam külgetõmbejõud. Kõik siin universumis töötab sinu kasuks ja sa pead saama lihtsalt sellest reaalsusest teadlikuks ning eirama kollektiivset hüpnoosi, mille all inimkond on. Üha enam inimesi ärkab sellest hüpnoosist ja mõistab enda tõelist jõudu.

Üheksas seadus: Relatiivsuse seadus (The Law of Relativity).

Selle seaduse järgi puutuvad kõik kokku väljakutsetega. Oluline on aga see, kuidas sa nendele väljakutsetele reageerid ning see mõjutab seda, kelleks saad. Võid langeda väljakutsete surve all või tõusta kõrgemale ja saada tugevamaks. Õpi kasutama enda elu väljakutseid kui abivahendeid, mitte takistusi.

Igaüks meist seisab elus vastamisi katsumustega. Isegi kui tembeldame neid sündmuseid õnnetusteks, siis tegelikult on need õppetunnid ja trenn meie hingele ning valgusele, mida me endas kanname. Vaadates elu, siin maal, kui meie kogu eksistentsi, siis see hirmutab, piirab ja muudab meid nõrgaks. Kardame nii palju haiguseid ja surma, et oleme unustanud valguse, mida endas kanname. Oleme unustanud enda võimu ja ühenduse kõrgema teadlikkusega. See on võimeline meid aitama ja toetame meid keerulistes olukordades. Hetke olukorda tuleks näha sellisena nagu see tegelikult on. Ära vaata enda hetke kogemust siit planeedilt vaid vaata seda läbi kogu universumi ja sinu osast sellest suurest tantsust. Sellest hetkest hakka vaatama takistusi kui võimalusi, mis aitavad sul identifitseerida asju, mida sa ellu ei taha. Ning saada välja soove selle vastandist. Soove, mis toetavad arengut ja laienemist. Enamasti sisaldab sinu suurim hirm või takistus sinu suurimat võimet, mis aitaks sul pöörata elu sinu soovitud suunas.

Otsuste tegemisel usalda enda südant ja intuitsiooni. Tea, et olenemata sinu hetke olukorrast, on nüüd aeg, kus saad seda muuta. Sest olles teadlik asjadest, mida siiani oled ligi tõmmanud tekib sul võimalus tuvastada emotsiooni või uskumust, mis on sind tagasi hoidnud ja saad selle nüüd ümber pöörata. Olenevalt sinu olukorrast vastab kõik sinu tajule. On olemas miljon võimalust, mis parandaks sinu olukorda, aga kui sa kardad, siis näed sa vaid ühte või kahte võimalust ning ka need on väga negatiivsed valikud. Sellepärast peadki usaldama jumalikku endas. See juhendab ja tekitab sulle sünkroonsusi, mis võivad muuta sinu olukorda täielikult. Ainus, mida tegema pead, on olema rahus sellega, mis sinuga juhtub ja kui sellega on asjad korda aetud, siis peaksid järgima ainult tegevusi, mis jätavad sulle hea tunde. Kui tegutsed vastavalt hirmule, siis sellega tõmbad sa ligi veel rohkem katsumusi ja asju, mis vibreerivad sellel tasemel. Enne mingi otsuse vastuvõtmist pead rahunema ja jõudma selguseni.

Ole tänulik enda unikaalsuse ja kõigi asjade üle, mis tekitavad sulle rõõmu ja meelerahu. Keskendu sellele, mida tahad luua, ilma, et tunneks end halvasti selle mitte omamisest. Selle asemel unista tundest, mida tunneks kui soov oleks juba täidetud. Sinu ego takistab tegevusi, mis viivad muutusteni ning siis tekitab ta sulle süütunnet ja nõrkust, et sa ei jõudnud enda täie potensiaalini. Ääretult tähtis on vabaneda piiravatest uskumustest ja egoistlikust käitumisest, millega vastame negatiivsetele kogemustele läbi elu. Pead lõpetama ka igapäevase mentaalse vestluse, mis mürgitab sind kõhkluse ja ebakindlusega. Keskenduda tuleks selle, mida sa tõesti tahad. See muudaks sinu elu. Muuda lugu probleemsest elulust hoopis positiivseks ja jõudu andvaks. Nii kui hakkad seda uskuma ja selle nimel tegutsema, siis muutub ka sinu väline maailm.

Kümnes seadus: Polaarsuse seadus (The Law of Polarity).

Seda kutsutakse ka Vastandite seadueks või Mentaalsete vibratsioonide seaduseks. Selle seaduse järgi on igal asjal universumis oma vastand. Mõeldes positiivseid mõtteid võime ka saata välja negatiivseid mõtteid ning nii tekitame kõrget vibratsiooni. Sinu taju hetke olukorrast annab sellele reaalsuse. Ja reaalsus millele keskendud jäädvustab iseennast. Isegi kui sündmusel on lõputu arv väljatulekuid ning isegi kui see on hetkel halb, siis see võib muutuda väga positiivseks. Sest nüüd tead, mis on sinu vibratsioon sellel teemal ja nüüd saad seda muuta ning tõmmata ligi seda mida tahad.

Kindlasti oled kogenud olukorda, kus halb sündmus kujuneb parimaks asjaks, mis sinuga on juhtunud. See juhtus minuga siis kui kaotasin enda töö. Algul olin juhtunust hirmul, aga siis sain aru, et see oli parim, mis minuga juhtuda sai. Tänu sellele sündmusele sain aru, mida ma tegelikult teha tahan ja nüüd teen seda täiskohaga. See pani mind eneseavastuse teele ning juhtis mind enda kirega tegelema. Mõnikord takistab meie taju nägemast suuremat pilti. Siis sekkubki universum meie ellu ja vabastab meid sellest, millega me joondus ei ole. Vahepeal peame elus edasi mineku jaoks lahti ütlema kasutust, et selle asemele saaks tulla midagi olulist ja kasulikku.

Üldiselt oleme vanadest asjadest lahti laskmise vastu. Tavaliselt hoiame rohkem kinni asjadest, mis lähevad valesti. Keskendume pigem negatiivsele, kuigi küsime ainult positiivset. Võimu tagasi võtmine ja meelerahu algab JAH ütlemisest muutusele. Pead aktsepteerima hetke olukorda kui head võimalust tulevatele asjadele. Kui omandame teadmisi, siis sellega saame teadmisi endast. See on Gnosis – Otsene teadmine vaimsusest ja selle kogemusest ning jumalikkuse lõputuse ja loome täielikkuse mõistmisest. Mõistus ja ratsionaalne mõtlemine ei vii meid väga kaugele. Aga Gnosis võib viia meid valgustunud inimolenditeni. Ainult läbi hetkes oleku saad muuta negatiivse olukorra positiivseks, kuid seda tuleb esmalt aktsepteerida. Seda aktsepteerides muutud sellest teadlikuks ja seda kogedes lohutad ennast, et see saaks muutuda positiivseks.

Ära hakka elule vastu. See mida näed väliselt on see, mis tuleb sinu sisimast. Kui see on esile tulnud, siis oled seda ise enda mõtete, emotsioonide, sõnade või tegudega ligi tõmmanud. Ole tänulik selle üle, mida olukord sulle näitab ja siis tegutse teistsuguse tulemuse nimel.

Üheteistkümnes seadus: Rütmi seadus (The Law of Rhythm).

Energia vibreerib ja liigub vastavalt enda rütmi järgi. Need rütmid moodustavad mustreid ja tsükleid. Vaata või aastaaegu, millest koosneb aasta. Igal aastaajal on oma mõte ja funktsioon ning see on oluline osa tervest tsüklist. Õpi ära soovitud kõrgemate energiatega harmoniseerimine. Tõsta enda vibratsiooni, kasutades ära kõiki eelnevaid universumi seaduseid ning samastu nende kõrgemate energiatega. Paljud kasutavad meditatsiooni, et ühendada enda energiaid Allikaga, tänu sellele hoiavad nad kõrgemat sagedust ja paremat tunnet läbi päeva.

Universum on lõputu, kujutu ja kurt, seal pole midagi peale muutuse ja uuenduste. See on uue tsükli algus, mitte lõpp. Kogu loodus aktsepteerib neid tsüklilisi muutusi. Meie kardame ja oleme ainukesena muutuste vastu. Kardame tundmatut, sest me ei näe, et kõik on seotud ja klammerdume asjadesse, mis meid isegi ei aita. On aeg muutuse kasvu jaoks. Õpi, kuidas tõhusalt liikuda muutuste ajal ja sa imestad, mis potensiaali need tsüklilised muutused pakuvad.

Need on ajad, mis sisaldavad väärtuslikke kogemusi, et teha elus nihe ja muuta enda elukvaliteeti. Usalda ja võta vastu muutused, mida elu sulle toob. See on siin ainult selleks, et sulle õpetada vajaminevaid õppetunde ja viia sind joondusse sinu tõeslise olemusega selleks, et sa seda tulevikus enam läbi ei peaks elama. Mida varem seda aktsepteerid ja muutuseid enda ellu lased, seda varem sa läbid muutuste perioodi ja näed selles kõiges peituvat võimalust. Sa ei näe seda ennem kui oled leppinud enda olukorraga ja liikunud teise teadlikkusse. Siis nihkub ka sinu väline reaalsus ja hakkab peegeldame sisemisi muutusi. Ning siis hakkavad tulema ka lahendused kergemalt. Kui meie elus juhtub midagi halba, siis tavaliselt jääme neid samu negatiivseid mõtteid mõtlema. See, mis toimub sinust väljaspool ei ole oluline, seniks kuni sa sellele reageerid. Võid oma teel jätkata ja usaldada, et kõik läheb hästi või siis punnid ja võitled muutusele vastu ja see pikendab vaid negatiivset olukorda. Kõigel sinu maailmas on mõte ja eesmärk, mida varem seda mõistad ja aktsepteerid, siis saad aru, et lihtsalt kokkusattumisi ei ole olemas, ainult sünkroonsused, mis viivad sind soovidele ja sinu tõelisele olemusele lähemale.

Kaheteistkümnes seadus: Soo seadus (The Law of Gender).

Kõigel on naiselik – Yin ja mehelik – Yang olemus. Nende kahe kooslus annab kõigele elu, kaasa arvatud meie. Kõik asjad vajavad aega kasvuks enne kui need valmivad. Meie ülesanne on tasakaalustada naiselik ja mehelik energia meie sees, et saada võim enda üle ja saada universumi teadlikkuse kaasloojaks. See seadus kehtib ka meie mõtetele, seega vajavad ka mõtted aega, et areneda enne kui näeme neid füüsilises vormis meie reaalsuses See on oluline meie eesmärkide saavutamisel, sest enamus ajast muutume liiga kannatamatuks ja hakkame enda soove saboteerima nendest loobumisega, just enne võimaluse tekkimist.

Kõik meie soovid vajavad sihikindlust, kannatust ja usaldust, et need saaksid manifesteeruda. Manifesteerimine on vibratsiooniline joondus olek osaga sinust, mis on juba loonud ja saanud selleks, mida tahad, hetkel kui seda küsisid. Kui tunned ennast hästi ja usud sellesse, siis see võib ilmuda juba mõne tunni või päevaga.Hide picture