The Tapping Solution: A Revolutionary System for Stress-Free Living – Nick Ortner

The Tapping Solution: A Revolutionary System for Stress-Free Living – Nick Ortner

Lahendused koputamise kaudu: Revolutsiooniline meetod stressivabaks eluks

Koputamine ehk EFT on võimas tööriist, mis aitab muuta su elu paremaks nii vaimsel, emotsionaalsel kui ka füüsilisel tasandil. See on osutunud kiireks ja efektiivseks meetodiks väga erinevates olukordades – alates ärevusest, kroonilisest valust, sõltuvustest ja hirmust kuni kaalulangetamise, rahalise külluse loomise ning stressi leevendamiseni välja.

Põhinedes nii iidse punktmassaaži kui kaasaaegse psühholoogia põhimõtetel, keskendub koputamine konkreetsetele energiameridiaanidele ja samal ajal ka negatiivsetele emotsioonidele või füüsilistele tunnetele. Koos kuuldavalt väljaöeldud mõtetega aitab koputamine närvisüsteemil rahuneda, et taastada kehas energiatasakaal ja õpetada aju reageerima tervislikul viisil. Ülemaailmselt tuntud koputamisekspert Nick Ortner peatub järgneval:

  • Koputamise ajalugu ja selle teaduslikud põhjendused ning miks paljud arstid kasutavad seda suure hulga probleemide korral.
  • Kergesti kasutatavad koputamisprotsesside kirjeldused, joonised ja selgitused, mis samm-sammult selgitavad, kuidas koputada erinevatel probleemidel.
  • Õpetused, kuidas kasutada koputamist alates valu leevendamisest kuni kaalulangetamise ja paremate suhete loomiseni.
  • Tegelikult aset leidnud lood tervenemisest alates valu vaigistamisest fibromüalgia korral kuni lennuhirmust ülesaamiseni.

Need lihtsad strateegiad, mida Nick Ortner kirjeldab, aitavad lugejatel vähendada oma hirme ja vabastada end piiravatest uskumustest, mis taksitavad neid liikumast oma unistuste elu suunas.

***

„Unusta oma kahtlused, see tõesti toimib. Ma olen töötanud koos Nickiga ja tänu koputamisele nii mõndagi saavutanud.“
Doktor Wayne W.Dyer, raamatu „Wishes Fullfilled“ („Täitunud soovid“) autor.

***

„EFT on tohutult parandanud mu elu- ja töökvaliteeti ning kui ma mõtlen, et keegi peaks oma sellelaadseid kogemusi teiega jagama, ei oskaks ma välja pakkuda kedagi paremat kui Nick Ortner. Ära jäta seda tervenemisvõimalust kasutamata. See mitte ainult ei muuda sinu elu, vaid suudab selle ka päästa.“
Kris Carr, New York Timesi bestselleri, „Crazy Sexy Kitchen“ („Pöörane seksikas köök“) autor.

***

Nick Ortner on ülipopulaarse dokumentaalfilmi „The Tapping Solution“ looja ja produtsent. Ta on algatanud ka iga-aastase ülemaailmse võrguürituse The Tapping World Summit, milles on osalenud rohkem kui 50 000 inimest.

RAAMAT ON EESTIS LÄBI MÜÜDUD, AGA SAADAVAL RAAMATUKOGUDES.
Amazon.com

 

The Tapping Solution: A Revolutionary System for Stress-Free Living

In this paperback edition of the New York Times best-selling book The Tapping Solution, Nick Ortner, founder of the Tapping World Summit and best-selling filmmaker of The Tapping Solution, is at the forefront of a new healing movement. In this book, he gives readers everything they need to successfully start using the powerful practice of tapping—or Emotional Freedom Techniques (EFT).

Tapping is one of the fastest and easiest ways to address both the emotional and physical problems that tend to hamper our lives. Using the energy meridians of the body, practitioners tap on specific points while focusing on particular negative emotions or physical sensations. The tapping helps calm the nervous system to restore the balance of energy in the body, and in turn rewire the brain to respond in healthy ways. This kind of conditioning can help rid practitioners of everything from chronic pain to phobias to addictions. Because of tapping’s proven success in healing such a variety of problems, Ortner recommends to try it on any challenging issue.

In The Tapping Solution, Ortner describes not only the history and science of tapping but also the practical applications. In a friendly voice, he lays out easy-to-use practices, diagrams, and worksheets that will teach readers, step-by-step, how to tap on a variety of issues. With chapters covering everything from the alleviation of pain to the encouragement of weight loss to fostering better relationships, Ortner opens readers’ eyes to just how powerful this practice can be. Throughout the book, readers will see real-life stories of healing ranging from easing the pain of fibromyalgia to overcoming a fear of flying.

The simple strategies Ortner outlines will help readers release their fears and clear the limiting beliefs that hold them back from creating the life they want.