The Intention Experiment: Using Your Thoughts to Change Your Life and the World – Lynne McTaggart

The Intention Experiment: Using Your Thoughts to Change Your Life and the World – Lynne McTaggart

Tahteeksperiment – Oma elu ja maailma muutmine mõtete abil

Raamat, mida käes hoiad, on murranguline ja teedrajav teekond tahteteadusesse. „Tahteeksperiment”, mis põhineb maailma juhtivate teadlaste avastustel, näitab, et mõte on asi, mis mõjutab teisi asju. Ühtlasi on see esimene raamat, kus sul, hea lugeja, palutakse võtta aktiivselt osa ehtsatest teaduslikest katsetest.

„Tahteeksperiment” annab ülevaate Princetonis, Mitis, Stanfordis ja paljudes teistes mainekates ülikoolides ja laborites tehtud uusimatest uuringutest, näidates et kogu universumit ühendab tohutu kvantenergia väli. Mõte tekitab käegakatsutavat energiat, mille abil saab oma elu parandada, kui aga paljud inimesed oma tahte ühendaksid, saaks mõtete abil ka maailma muuta.

Rahvusvaheliste menukite autor Lynne McTaggart viib sind „Tahteeksperimendis” tõeliselt haaravale ja põnevale rännakule teadvuse äärealadele. Tahteteaduse põnevaid arenguid kajastades tutvustab ta ka värvikaid teadlasi ja tunnustatud teerajajaid, kes on grupi tahte mõju teaduslikult mõõdetavatele objektidele – loomadele, taimedele ja inimestele – aastaid uurinud. McTaggart pakub välja praktilise programmi, kuidas saada kontakti oma mõtetega, suurendada oma tahteväljenduste aktiivsust ja jõudu ning alustada oma elus tõeliste muudatuste tegemisega.

Seejärel kutsutakse sind osalema enneolematus eksperimendis, mida koordineeritakse ja mille tulemusi jälgitakse „tahteeksperimendi” veebilehe kaudu. Sul ja teistel osavõtjatel üle maailma palutakse keskendada kogu oma tahe kindlale sihtmärgile, mis annab sulle võimaluse teha teaduse ajalugu. Uus autori järelsõna annab ülevaate senini läbi viidud tahteeksperimentide edust. „Tahteeksperiment” paneb sind inimeseks olemise tähendust ümber hindama. McTaggart tõestab, et me oleme kõigi ja kõigega seotud – see avastus eeldab aga seda, et pööraksime oma mõtetele, tahteväljendustele ja tegevusele suuremat tähelepanu.

RAAMAT EESTIS LÄBI MÜÜDUD, AGA SAADAVAL RAMATUKOGUDES.

 

The Intention Experiment: Using Your Thoughts to Change Your Life and the World

Drawing on the findings of leading scientists from around the world, The Intention Experimentdemonstrates that thought is a thing that affects other things.

Using cutting-edge research conducted at Princeton, MIT, Stanford, and many other prestigious universities and laboratories, The Intention Experiment reveals that the universe is connected by a vast quantum energy field.Thought generates its own palpable energy, which you can use to improve your life and, when harnessed together with an interconnected group, to change the world.

In The Intention Experiment, internationally bestselling author Lynne McTaggart takes you on a gripping, mind-blowing journey to the furthest reaches of consciousness. As she narrates the exciting developments in the science of intention, she also profiles the colorful scientists and renowned pioneers who study the effects of focused group intention on scientifically quantifiable targets — animal, plant, and human.

McTaggart offers a practical program to get in touch with your own thoughts, to increase the activity and strength of your intentions, and to begin achieving real change in your life. You are then invited to participate in an unprecedented experiment: Using The Intention Experimentwebsite to coordinate your involvement and track results, you and other participants around the world will focus your power of intention on specific targets, giving you the opportunity to become a part of scientific history. A new Afterword by the author recounts the successes of the several Intention Experiments so far.

The Intention Experiment forces you to rethink what it is to be human. It proves that we’re connected to everyone and everything — and that discovery demands that we pay better attention to our thoughts, intentions, and actions. Here’s how you can.