The Honeymoon Effect – Dr. Bruce Liton

The Honeymoon Effect – Dr. Bruce Liton

Mesinädalate efekt

Sa lootsid, et seekord jääb „mesinädalate efekt“ igavesti kestma. Sa pulbitsesid tervisest ja energiast ning sa olid nii õnnelik, et sa ei suutnud ära oodata, et hommikul voodist välja hüpata ja uut päeva alustada.

Bestselleri „Uskumused ja bioloogia“ autor Bruce Lipton väidab, et see „mesinädalate efekt“ polnud mitte juhus, vaid sinu enda looming. Lisaks sellele seletab ta ära, miks mesinädalad sageli nii üürikeseks jäävad. Sellest raamatust leiad sa vastuse küsimustele, kuidas sa mesinädalate efekti lõid ning miks see sinu elust kadus. Selles pädevas, hästi kirjutatud ja kergesti loetavas raamatus käsitleb Bruce alljärgnevaid tähtsaid ja elumuutvaid teemasid:

Kvantfüüsika (head võnked), biokeemia (armujoogid) ja psühholoogia (teadvuslik ja alateadvuslik meel) mõju armastavate suhete loomisel ja hoidmisel. Kuidas me suudame inimkeha 50 triljoni raku eeskujul luua mesinädalate efekti mitte ainult kahe inimese vahelistes suhetes, vaid moodustada ka „superorganismi“ ehk inimkonna, kes suudab meie planeedi eest hoolitseda. Bruce’i enda suhtesaaga – kuidas ta jõudis düsfunktsionaalsetest suhetest 17 aastat kestnud mesinädalateni oma partneri Margaretiga. Soovituste nimekiri, kuidas luua mesinädalate efekti ning alustada oma teekonda igavese õnneni.

Selles raamatus peituvad teadmised aitavad sul taasluua oma mesinädalaid ja nautida igavesti kestvaid õnnelikke suhteid.

PhD BRUCE H. LIPTON on rahvusvaheliselt tunnustatud arvamusliider teaduse ja vaimsuse ühendamise vallas ja uue teaduse eestkõneleja. Rakubioloogia haridusega Bruce õpetas Wisconsini Ülikooli meditsiinikoolis ning viis hiljem Stanfordi Ülikoolis läbi teedrajavaid uuringuid. Lisaks sellele on Bruce ka bestsellerite „Uskumused ja bioloogia“ ja „Spontaanne evolutsioon“ autor, kes on astunud külalisesinejana üles sadades tele- ja raadiosaadetes ning olnud peaesineja mitmetel riiklikel ja rahvusvahelistel konverentsidel. 2009. aastal pälvis ta prestiižse Goi rahupreemia (Jaapan) oma teadusliku panuse eest maailma harmooniliseks muutmisel.

EESTIKEELNE RAAMAT SAADAVAL RAAMATUPOODIDES.

 

The Honeymoon Effect: A state of bliss, passion, energy, and health resulting from a huge love. Your life is so beautiful that you can’t wait to get up to start a new day and you thank the Universe that you are alive. Think back on the most spectacular love affair of your life—the Big One that toppled you head over heels. For most, it was a time of heartfelt bliss, robust health, and abundant energy. Life was so beautiful that you couldn’t wait to bound out of bed in the morning to experience more Heaven on Earth. It was the Honeymoon Effect that was to last forever. Unfortunately for most, the Honeymoon Effect is frequently short-lived. Imagine what your planetary experience would be like if you could maintain the Honeymoon Effect throughout your whole life.

Bruce H. Lipton, Ph.D., bestselling author of The Biology of Belief, describes how the Honeymoon Effect was not a chance event or a coincidence, but a personal creation. This book reveals how we manifest the Honeymoon Effect and the reasons why we lose it. This knowledge empowers readers to create the honeymoon experience again, this time in a way that ensures a happily-ever-after relationship that even a Hollywood producer would love. With authority, eloquence, and an easy-to-read style, Lipton covers the influence of quantum physics (good vibrations), biochemistry (love potions), and psychology (the conscious and subconscious minds) in creating and sustaining juicy loving relationships. He also asserts that if we use the 50 trillion cells that live harmoniously in every healthy human body as a model, we can create not just honeymoon relationships for couples but also a “super organism” called humanity that can heal our planet.