The Field: The Quest for the Secret Force of the Universe – Lynne McTaggart

The Field: The Quest for the Secret Force of the Universe – Lynne McTaggart

Väli

Lynne McTaggart on raamatus „Väli” läbi töötanud tohutu hulga teaduslikke uurimusi, mis laiemale avalikkusele tundmatud. Paljude riikide tunnustatud teadlased on teinud tuhandeid eksperimente ja tegelikult ka teaduslikult tõestanud selle maailmatunnetuse alused, millel põhinevad vanad idamaade filosoofilised süsteemid ning mille järgi erinevate kontinentide loodusrahvad aastatuhandeid on elanud. See on maailmapilt, mille kohaselt maailma hoiab koos nähtamatu struktuur ehk väli, mis salvestab kogu info ja mille kaudu kõik on kõige ja kõigiga pidevas suhtlemises.

Elusa, intelligentse teadvusevälja olemasolu tunnistamine võimaldab teadlastel teaduspõhiselt seletada ka paljusid selliseid nähtusi, mida tõsiteadus senimaani ulmeks on pidanud, nii nagu näiteks homöopaatia, telepaatia ja tervendamine.

Imetlusväärse lihtsusega kirjeldab Lynne McTaggart keeruliste teaduslike eksperimentide sisu ning teeb lugejale selgeks vanu ja uusi teooriaid väga erinevates teadusvaldkondades. Tulemuseks on erakordne raamat tänapäeva teadusest ja teadlastest, põnevalt kirjutatud lugu, mida on raske käest panna.

EESTIKEELNE RAAMAT SAADAVAL RAAMATUPOODIDES.

 

The Field

In this groundbreaking classic, investigative journalist Lynne McTaggart reveals a radical new paradigm—that the human mind and body are not separate from their environment but a packet of pulsating power constantly interacting with this vast energy sea, and that consciousness may be central in shaping our world.

The Field is a highly readable scientific detective story presenting a stunning picture of an interconnected universe and a new scientific theory that makes sense of supernatural phenomena.

Documented by distinguished sources, The Field is a book of hope and inspiration for today’s world.