The Angel Therapy Handbook – Doreen Virtue

The Angel Therapy Handbook – Doreen Virtue

Ingliteraapia käsiraamat

Doreen Virtue on andnud oma ingliteraapia kursust alates aastast 1997, õpetades tuhandetele inimestele spirituaalset tervendamist inglite ja peainglite abiga. Selles suurepärases käsiraamatus on ta avaldanud vahendid, saladused ja harjutused, mida ta õpetab oma õpilastele. See raamat on hea abimees nii professionaalsele tervendajale kui ka inimesele, kes tahab lihvida oma loomupäraseid spirituaalseid andeid.

Sellest raamatust saad teada … millal milliste inglite poole pöörduda kuidas aidata oma perekonda ja sõpru kuidas tunda ära inglite saadetud märke

Doreen Virtuel on teaduskraad psühholoogias ja pikk selgeltnägijapraktika. Ta on pidanud loenguid paljudes maailma maades ja on mitme menuki autor.

EESTIKEELNE RAAMAT SAADAVAL RAAMATUPOODIDES.

 

The Angel Therapy Handbook

Doreen Virtue has taught her Angel Therapy Practitioner course since 1997, helping thousands to learn the skills of spiritual healing and psychic readings in concert with the angels and archangels. Now, she has amassed the tools, secrets, and exercises that she teaches her students in a comprehensive handbook. Whether you’re a professional healer, or just want to polish your natural spiritual gifts, this handbook is a vital reference tool that you can refer to again and again.