Teemad

5D Andara kristallid

5D Andara kristallid olid kasutusel juba Lemuurias ja Atlantises.

Need kristallid on oma olemuselt kõrges, 5 dimensiooni võnkesageduses.

Need kristallid on kingitus inimkonnale ja aitavad inimestel häälestuda uuele sagedusele.

Andara kristallid on seotud ka Maa uue kristallvõrgustikuga.

Nad kristallid töötavad inimese heaks kõikidel tasemetel, nii füüsilisel, emotsionaalsel, kui vaimsel.

Divine Healing Codes

Need koodid on samuti kingitus inimkonnale ja kasutati samuti juba Lemuurias ja Atlantises.
Saame need nüüd uuesti kasutusele võtta. Koode on kokku üle üheksasaja ning neid saab kasutada erinevatel teemadel – terviseküsimused, energia tasakaalustamiseks ja suurendamiseks, suhted, materiaalsed küsimused jne.

Need koodid hakkavad kohe tööle, kuid nagu ikka, vajavad ka mõnevõrra kogemust, teatud teadvuse olekut ja mis väga oluline  – usaldust.

On oluline teada, et need koodid töötavad kvant-tasandil.

Protokoll Pandora

Protokoll Pandora on plejaadlaste poolt algatatud ülisuur projekt, et aidata inimestel liikuda uuele, 5.dimensiooni ehk Kuldajastu sagedusele.

See algas juulis 2019 ning kestab kogu 2020 aasta. Selle käigus saadavad miljonid valgusolendid Maale valgust, täpsemalt 40Hz Gamma valguspakette. Need aitavad ka aktiveerida meie valguse DNA-d.
Teadlased on seda juba märganud…

Inimesed on vahepeal ära unustanud, kes nad tegelikult on…. Paljudel hakkab see nüüd tasapisi meelde tulema, eelkõige läbi kerguse ja uute, kõrgemas sageduses olevate energiate…

Kristalltempel Helsingis

Meie naabrite juures, Helsingis, täpsemalt Töölö lahes, asub plejaadlaste poolt loodud uus kristalltempel. See on suurim Soomes ja seda saab kasutada ka siit, Eestist. Sellele keskenduses loob see inimeses uut teadvust, energiat ja kõrgemat sagedust.