Teema: Järgi oma kirge (Follow Your Passion)

Teema: Järgi oma kirge (Follow Your Passion)

[pt_view id=”3031d9cvtu”]

– Mida tähendab “järgi oma kirge”
– Kuidas järgida oma kirge
– Mida see mulle annab

 

Autorid teemal “järgi oma kirge”:

Bashar:

See mida teie kutsute kireks, tunnetus, millega keha seda väljendab, see vastab sinu tegelikule energia sagedusele, mis esindab sinu õiget olemust. Kui järgid alati suurimat kirge, tehes seda vastavalt enda võimetele, ilma, et eeldaksid mingit tulemit, siis teedki seda, mis on sulle parim. Ükskõik kuidas see välja paistab. Paljusi on õpetatud mõtlema nii, et mina olen A ja tahan jõuda Z-ni. Ja kõige sirgem tee on minna siit siia (viitab käega otsesele teekonnale). Kirge järgides võib tee tunduda hoopis keerulisem.

Tuleb mõista, et kuna see on sinu suurim kirg ja vastab sinu sagedusele, siis sinust hakkab läbima energia väga kiirelt. Ja liigub läbi selle teekonna palju kiiremini. Kiiremini kui lühema tee peal, mis ei ole sina, sest lühem tee esindab vastupanu. See hakkab sulle vastu suruma ja sellel teel kõndimine võtab palju aega. Kui järgid endale sobilikumat ja pikemat teed, siis jõuad kohale ikkagi kiiremini. See on lihtne füüsika. Tuleb lihtsalt joonduda enda tõelise sagedusega ja asjad mis pakuvad sulle suurimat kirge, pakuvad ka enim kirge sulle, sest need vastavad sinu loomulikule sagedusele.

Seega enda suurima kire järgimine on võrdne sellega, kui järgid enda kompassi noolt. Kui jätkad selle järgimist siis leiad, et sellest saab sinu peamine mootor ja sinu elu suurim organiseerija ning see tõmbab sulle ligi kõike, mida vajad, et järgida üha rohkem sulle kirge pakkuvaid olukordi. Ainult seda peadki tegema. Igal ajahetkel on sul valikuid, mida järgida. Pole vahet, mis need on. Vali see, mis pakub sulle kõige rohkem rõõmu ja mida sa paremini teha oskad. Tegele sellega nii kaua kui saad, ilma eeldusteta. Seda tehes avastad, et elu muutub lõputuks sündmuste sünkroonsuseks.

Video: Bashar – Ärkav Universum (Intervjuu Darryl Anka) | 1:17:50 eesti keeles

Bashar:

Olgu. Mõte on selles, et sa ei pea omama tohutut kontseptsiooni karjäärist või projektist, et enda kirge järgida. Kõik mida pead tegema…. oleme selle valemit korduvalt selgitanud. Pead jälgima enda ümber olevaid võimalusi, mis sisaldavad kõige rohkem kirge ja järgi esimesena seda kirge, mis on kõige tugevam ja mida sa oskad teha kõige paremini, tegele sellega nii kaua kui saad, ning ära pööra tähelepanu sellele, mis sellest välja võib tulla.

Üks kord veel. 1-2-3-4. Järgi ükskõik mis võimalust, mis sulle enim pinget pakub. Mida sa oskad kõige paremini teha. Tegele sellega nii kaua kui võimalik. Ilma eelduseta, mis võiks sellest välja tulla. Kui teed neid nelja asja, siis viiendaks soovituseks oleks. Korrata. Korrata ja korrata. Iga kord, kui satud valiku ette, siis peatu ja vaata ringi. Vaata kõiki võimalusi, ükskõik kui lihtsad need tunduvad, olgu need millegagi seotud või mitte. Lihtsalt vaadake võimalusi, mis teile pakutakse ja valige see, mis pakub enim erutust, enim tõmmet, enim pinget. Andke seda tehes endast parim, nii kaua kui võimalik, ilma igasuguse ootuseta tulemist. Kui jätkate selle tegemist, siis see ongi ainuke asi, mida tegema pead, et joonduda ennast sünkroonsuse mehhanismiga ja luba loovuse masinavärgil enda jaoks positiivsel viisil toimida.

See omakorda muudab segaduse selgeks, sest siis kasutad masinavärki õigesti. Kuna kire järgimine on täis pakett, siis seda tehes annab see endast märku kõikidest ideedest või uskumustest, mis ei sobi sinu vibratsiooni ja kirega. Ja toob selle esile, et saaksid aru, mida sa uskumusena kinni hoiad, mis ei ole joondus tõese sinuga ja aitab sellest lahti lasta. Et saaksid muuta selle piirava energia hoopis kire energiaks. Mis võimaldab näha rohkem võimalusi põnevatest asjadest, mida teha. Nii see toimib. See ongi valem. Muud ei olegi.

Video: Bashar – Keerulised suhted | 10:02 eesti keeles