Spontaneous Evolution: Our Positive Future – Dr. Bruce Lipton

Spontaneous Evolution: Our Positive Future – Dr. Bruce Lipton

Spontaanne evolutsioon

Bruce Liptonilt on eesti keeles varem ilmunud „Uskumused ja biloogia”, 2009, Pilgrim.

Katkendeid „Spontaansest evolutsioonist“

See on armulugu. Kogu universumi armulugu – sinu, minu ja iga elusorganismi armulugu. Kõigil elusorganismidel on siseomane tung ellu jääda – teadlased nimetavad seda bioloogiliseks imperatiiviks. Vastupidiselt sellele, mida tavateadus ja religioon meile räägivad, ei ole evolutsioon ei juhuslik ega ka mitte ettemääratud, vaid pigem organismi ja keskkonna ühine intelligentne tants. Kui kriisi või õnneliku võimaluse tagajärjel on tekkinud sobivad tingimused, juhtub midagi ennustamatut, mis tekitab biosfääris kõrgemal koherentsuse tasandil uue tasakaalu. Vaimsed õpetajad on meid juba aastatuhandeid armastuse suunas juhtinud.

Uus teadus pakub sellele iidsele tarkusele kinnitust. Me kõik oleme rakud inimkonna nime kandva areneva tohutu superorganismi kehas. Et inimestel on vaba tahe, saame valida, kas kerkime uuele tasandile või langeme dinosauruste kombel unustusehõlma. „Spontaanne evolutsioon” pakub välja idee, mille järgi meie planeeti ootab ees imeline tervenemine, juhul kui me aktsepteerime oma tõelist vastutust ja hakkame omavahelise sõdimise asemel üheskoos Aeda harima. Kui kriitiline mass inimesi seda uskumust siiralt oma südames ja mõtteis kannab ning selle tõe järgi elama hakkab, algab spontaanne evolutsioon ja meie maailm tõuseb pimedusest.

„Spontaanne evolutsioon” on elukaart, mida me kõik oleme oodanud! Bruce Lipton ja Steve Bhaerman on seganud õiges vahekorras kokku tubli portsu vaimset huumorit ja kivikõva teadust ning asetanud esilekerkiva uue tsivilisatsiooni holistlikusse uude valgusesse.”

Gregg Braden, New York Timesi menukite „Jumalik maatriks” (The Divine Matrix) ja „Fraktaalne aeg” (Fractal Time) autor. „Selle jõulise raamatu sõnumil on potentsiaali muuta tervet maailma.” Deepak Chopra, raamatu „Kolmas Jeesus” (The Third Jesus) autor „Spontaanne evolutsioon” on maailma muutev raamat, mis süstib meisse inimkonna saatuse ja tuleviku suhtes optimismi.“ Thom Hartm

RAAMAT EESTIS LÄBI MÜÜDUD, AGA SAADAVAL RAMATUKOGUDES.

 

Humanity is On the Brink of Spontaneous Evolution

Spontaneous Evolution offers the information, inspiration and invitation to participate in the greatest adventure in human history — conscious evolution!

Economic meltdown … environmental crisis … seemingly endless warfare. The world is in critical condition.

We’ve all heard stories of people who experienced seemingly miraculous recoveries from illness, but can the same thing happen for our world? According to pioneering biologist Bruce H. Lipton, it’s not only possible, it’s already happening. We are surrounded by the proof that we are poised to take an incredible step forward in the growth of our species. In Spontaneous Evolution, this world-renowned expert in the emerging science of epigenetics teams up with political philosopher Steve Bhaerman to offer a new and hopeful story about humanity’s evolutionary destiny.