A Little Light on the Spiritual Laws – Diana Cooper

A Little Light on the Spiritual Laws – Diana Cooper

Vaimsete seaduste valguses: Juhiseid kogemaks elu kõrgemas sageduses

Raamat on lihtne teejuht, mis aitab meil mõista Universumis toimivaid reegleid. Vaimseid seadusi järgides on meil kõigil võimalik hakata oma reaalsust teadlikult kujundama ning kogeda rohkem harmooniat, rahu, armastust, küllust ja vabadust. Nii toimides lisame oma elu igasse valdkonda järjest enam valgust, muutes oma isikliku kogemuse reaalsusest helgemaks ja rõõmuküllasemaks.

Lisaks aitab see raamat, mis sisaldab 36 vaimset seadust, mõista, kuidas oleme loonud just sellise reaalsuse, nagu parajasti kogeme, ning näitab meile teed, kuidas võime oma suhtumisi ja käitumismustreid muutes elu siin Maa peal uueks luua.

Siin ja praegu võid sa kogeda kõrgemaid ja puhtamaid vibratsioone, kui valid selle, et hakkad toimima kooskõlas kõiki eluhoovusi harmoniseeriva Suure Tervikuga…

EESTIKEELNE RAAMAT SAADAVAL RAAMATUPOODIDES.

 

A Little Light on the Spiritual Laws

Inspirational stories and affirmations reveal the sacred laws that provide spiritual enlightenment. These 36 beautifully presented and encouraging laws offer readers from all walks of life a path towards happiness.

Uplifting and accessible, the true stories presented extend an understanding of these spiritual laws, which govern all life.

Vividly illustrated accounts and metaphors show how prosperity, success, and well-being can be achieved.