Teema: Sageduse tõstmine

Teema: Sageduse tõstmine

[pt_view id=”ef4aaa43wj”]

– Mis on sagedused
– Kuidas enda sagedust tõsta
– Mida annab meile kõrgem sagedus

 

Autorid teemal sageduse tõstmine:

Universe Inside videost:

Kui tõstad enda vibratsioonilist sagedust, siis avad uksed küllusele, õnnele ja edule. Sa reisid ringi energia, sageduse ja vibratsiooni lennukiga, millel soovid elada ja tõmbad sellega ligi kõiki imesid, mis on sarnane sellele energilisele sagedusele. Kõik on energia. Õun sinu köögis, puud, mis väljas õõtsuvad, isegi arvuti hiir, mida kasutad. Kui vaadata energiat subatoomilisel tasemel, siis sa ei leia mateeriat vaid puhast energiat. Vibratsiooni seadus ütleb, et energia liigub ja vibreerib universumis pidevalt ühest vormist teise. Ka sina pole erandiks.

Vibratsioonid muutuvad. Kui need on madalad, siis on nad aeglased, kui kõrged, siis vibreerivad nad kiiresti. Kui mõelda, siis miski ei püsi kunagi paigal ega puhka. Näiteks: sinu laual olev märkmik võib tunduda elutu ja tahke, aga tegelikult koosneb see miljonitest ja miljonitest energia osakestest, mis lendavad ja põrkuvad ringi. Neid ei näe muidugi palja silmaga, aga millegi uskumiseks ei peagi seda nägema.

Muutes enda vibratsioonilist sagedust, muudad sa otseselt ka enda füüsilist maailma. Kui sul on halb päev, kus läheb kõik nässu ja mõtled, mis küll täna toimub, kas kogu maailm on segi läinud? Siis vastuseks oleks – ei. Sinu vibratsiooniline sagedus on lihtalt väga madal. Nüüd tead, et sinu vibratsiooniline sagedus mõjutab sinu reaalsust. Erinevad mentaalsed, füüsilised, emotsionaalsed ja vaimsed seisundid, mida koged, on lihtsalt erineval tasemel vibreerivad energiad ja sagedused. Selle tulemusel vibreerivad mõtted, hirm, viha, kadedus, lein ja meeleheide väga madalalt. Samas, mõtted nagu armastus, õnnelikkus, rõõm ja tänulikkus vibreerivad kiiremini ja kõrgemal. Teiste sõnadega. Kui täidad enda elu negatiivsuse, halva toidu, alkohooli ja narkootikumidega, siis muutub ka sinu energeetiline väli unuseks, mustaks ja kinniseks. Sinu vibratsiooniline sagedus on magnet, mis tõmbab sulle ligi kogemusi, sellepärast vastutadki sina, kuidas siin maal eksisteerid ja mida otsustad kogeda ning kuidas kavatsed areneda elus.

Video: Tõsta oma sagedus kõrgele tasemele | 27:52 eesti keeles

 

Universe Inside videost:

Iga heli, asi, mõte ja kõige tähtsam, iga tunne ja emotsioon omavad erinevat vibratsiooni ning nad liiguvad ja vibreerivad ringselt. Mõtted ja tunded omavad külgetõmbejõudu. Mõistes, kuidas olla teadlik oma tunnetest ja keskendudes enda vibratsioonilise sageduse tõstmisele, et see oleks joondus sinu soovidega on olulisem asi, mida teha saaksid, et luua soovitud elu. Sama seaduse järgi tõmbavad sagedused ligi sarnaseid sagedusi.

Seega. Keskendudes, kas positiivsele või negatiivsele mõttele või tundele, tõmbab ligi sarnaseid mõtteid ja tundeid. Iga emotsioon omab sama vibratsiooni,aga tema sagedus sõltub sellest, kus see paikneb skaalal. Näiteks on jõuetusel väga madal ja tihe sagedus, samas on eneseusul sama vibratsioon, aga selle sagedus on kõrge, positiivne ja lõõgastav, ning see vibreerib skaala teisel poolel. Kui tahad seda enda elus rakendada, siis, mis iganes sagedust sa enda ellu tahad, see peab vastama sarnase mõtte, tunde, sõna või tegevusega, et see materialiseeruks vastavalt sinu energia sagedustele. Kui sa otsid jõukust, siis pead ka käituma nii nagu sa juba oleks jõukas. Keskendu tundele, mida see jõukus sulle tooks ja tunneta rõõmu selle loomisest mittefüüsilisuses ja teadmises, et see tuleb sinu ellu ka füüsiliselt. Sa ei pea muretsema selle pärast, kuidas see detailselt juhtuma hakkab. Sinu ainuke ülesanne on tunda ennast antud teemal hästi ja tõsta enda vibratsiooni, mida arvatavasti ongi vaja. Kui seda vaja poleks, siis oleks soovitud asi sul juba olemas.

Kõik mida soovid on juba universumis olemas. Pead ennast vaid selle vibratsiooniga joondama, et seda enda ellu lubada. Kui saad teada, mida soovid, siis see annab sulle rõõmu ja entuasismi. See annab sulle energiat, et enda unistuste poole liikuda. Neid tundeid on vaja, et tegutsema hakata. Kui käitud nii nagu soovitu oleks juba olemas, seda tehes joondad ennast vibratsiooniliselt soovituga ning see tuleb palju kiiremini sinuni. Nii jääb vahe sinu mentaalse soovi ja füüsilise reaalsuse vahel väiksemaks. Sedasi tõmbad ligi ka sündmusi, inimesi ja mõtteid, mis aitavad sul enda soovi täita. Seda kutsumegi Vibratsiooniseaduseks.

Video: Universumi 12 seadust | 38:58 eesti keeles