Põhjala Valguse aktiveerimine Ruhnus

Ruhnu saar

Ruhnu saar ja Põhjala Valguse aktiveerimine

Ruhnu saare täiendavad aktiveerimise paigad

Põhjala Valgus Ruhnus

2017 aasta kevadel anti mulle ootamatult kahe Eesti kanaldaja kaudu ülesanne minna Ruhnu saarele ja vabastada seal maa ja mere sügavustesse pikka aega peidetuna olnud Põhjala Valgus, sest Põhjala Härjal on aeg ärgata. Öeldi veel, et Ruhnu saar on väga eriline saar.

 

Üks kanaldajatest tõi mulle täpse joonistuse, kus oli näidatud kivide kuju ja asetus Põhjala Valguse sulgemise kohal. Öeldi, et liigutades kolmandat, püstist kivinukki, vabaneb Põhjala Valgus. Hoiatati, et pikka aega saart valitsenud pimedus ei soovi oma võimust loobuda ja nad ei soovi su külastust. Ole ettevaatlik!

 

Kuid sind ootavad seal kivid ja kogu saare loodus, et vabastaksid nad pimedusest ja pikast kurbusest. Nad on teadlikud, et sulle selline ülesanne anti ja nad ootavad sind. Selline oli see sõnum.

 

Võtsin Ruhnu saare kaardi ja hakkasin uurima. Leidsin kaardilt üles juhatatud koha ja nägin, et seal on ka ley liin.

 

Täpsemalt 28.veebruari otseülekandel…

Energiaseansil osaleja,
Maigi Ra, kanaldus 24.veebruaril 2021:

“Ruhnus on Meie esivanemate energia. Nad ei ole otseselt meie sugulussuhetes esivanemad, kuid on Hinge perekonna liikmed. Nad on Ülestõusnud Meistrid, kes spetsiaalselt valisid tegutsemiseks saare. See oli selle jaoks, et nad saaksid rahus ja teiste mõjutusteta töötada, kuna vahepealne vesi lõikas energia teadmatute inimestega läbi.

 

Nad on ülivõimsad Valgustöölised. Nad kogunesid ja lõid oma energiaga Ruhnust väljuva, nii Maa sisse kui üles Kosmosesse, tugeva erksa Valgussamba, mida oli näha sadade kilomeetrite kaugusesse. Selles sambas toimus otsene suhtlus planeedi Maa ja Universumi vahel. Sealt kaudu liikus Algallika Puhtaim Armastuse energia, mis toitis ja tervendas Maad. Sealt kaudu toimus suhtlus teiste kõrgemate tsivilisatsioonidega. See oli kui portaal või kanal.

Ühel päeval, kui tuldi Maad kaaperdama, saabusid siia suures koguses tumedate lendavaid laevu, kes esimeste asjadena lõikasid ära igasuguse ühenduse Universumiga. Nii juhtus ka Ruhnus. Meeletu arv tumedate laevu lõhkusid portaali ja surusid sealsed Valgustöölised Maa sisse. Kuid nemad ei kartnud, ei võidelnud. Oli selge, et vastaspool on ülekaalus. Meistrid kogunesid ja ühendasid jõud. Rahus ja Kergusega lasid nad end kapseldada.

 

Kuid mõned aastad tagasi Lille avas need energiakapslid. Valgustööliste hinged, nende energia pääses taas liikuma. Esimese asjana tegid nad planeedile tiiru peale, et näha, mis seisus on nende kaastöölised teistes asukohtades. Nüüd nad on uuesti alustanud tegevusega, kuid nad veel koguvad jõudu. See kasvab iga päevaga. Portaali kasutamine aktiveerib sealseid energiaid.

 

Ühismeditatsioonidel on planeedi ja Eesti jaoks üli oluline tähtsus. Oleme sündinud just Eesti rahvana suuresti ka tänu sellele missioonile. Meid on kutsutud ja saadetud andma energiat neile võimsatele Meistritele. Meie fokuseeritud energia nende toetuseks annab neile tohutu jõu, läbi mille nad saavad taas täiel võimsusel tegutsema hakata. Nad tunnevad, et nad enam ei ole üksi. Nad on ka meie poolt toetatud. Ruhnus saab uuesti portaal Universumiga avatuks. Sellest saab abi kogu Eesti ja planeet.

 

Hingake Valgust oma Südame piirkonda ja tajuge, kuidas energia läbi südame liigub Ruhnus täpselt vajalikku kohta. Valgusolendid ja ja kogu Universum toetab Teie tegevust. Lihtsalt Usaldage ja lubage asjadel juhtuda. Rahuseisund on see, mis laseb energial vabalt voolata.

 

Suurimad tänud kõikidele osalejatele ja panustajatele. Me oleme õigel teel. See ongi Kuldajastu elu! Olgem õnnelikud, et saame seda imelist transformatsiooni oma silmadega näha. Just praegu on ajaloo eriliseim aeg!”