“Tervitan Sind ja õnnitlen märtsi energiaseanssidel osalemise puhul!

Iga kuu on energiaseansid uuendatud energiatega.

Iga päev toimub hommikune Põhjala Valguse või Pirita Valgussamba seanss kell 6.30 ja 9.30 (vali kumb aeg paremini sobib) ja õhtune Valguse DNA seanss kell 21.30.

Soovin rõõmsat meelt ja kohtumiseni seanssidel!”

Iga päev on energiaseansil uus sissejuhatus

1.-7. märtsil:

Esmaspäev
Teisipäev
Kolmapäev
Neljapäev
Reede
Laupäev
Pühapäev

Vibratsioon ja Resonants
Selge nägemus
Galaktika Sageduse Muutus
Teine Lemuuria
Olemise Perspektiiv
Sfääride Allianss
Luba Päikesepaiste sisse

8.-14. märtsil:

Esmaspäev
Teisipäev
Kolmapäev
Neljapäev
Reede
Laupäev
Pühapäev

Tasakaalustades Vastandid
Galaktiline Vesi
Evolutsiooniline Hüpe
Rahu ja Kaastunne
Kui Väljakutsed muutuvad Võimalusteks
Lõpmatuse Punktid
Olete Valgus

Enne energiaseanssi

Tunneta pilti ja luba Valguse energial endasse voolata:

Pühapäev:
Luba Päikesepaise sisse

Teisipäev:
Kuldne Jumalanna

Kolmapäev:
Tahhüonide tants ja Õnnistus

Esmaspäev:
Valguse tõus ja DNA aktiveerimine

Pühapäev:
Sinu tegelik Olemasolu on Kingitus

Laupäev:
Kosmiline naeratus

Reede:
Lihtsalt keskendu nendele asjadele, mis panevad Su südame särama

Neljapäev:
Nähtamatu 99% Sinust

Luba Päikesepaiste sisse

   Kuldne Jumalanna

Olete tulnud siia Looma paremat Maailma!

 

Olete siia tulnud tsivilisatsioonidest, kus on ainult rõõm, lahkus, ausus, suuremeelsus, andestamine, tänulikkus ja teised kõrge vibratsiooniga emotsioonid. Ja nüüd olete siin keset Maa emotsionaalset spektrit, mis sisaldab ka kannatamatust, viha, pettumust, hirmutamist, tõrjumist, lootusetust, pessimismi, frustratsiooni ja hirmu.

 

Nende negatiivsete tundmuste eemale peletamine heade emotsioonide Valgusega, inspireerib Maa inimesi manifesteerima paremat maailma. Sellepärast valisitegi selle koha, kus olete.

 

Te ei pea emotsioonidest loobuma kui hinnata olukorda või kasutada tervet mõistust. Elu ilma igasuguste emotsioonideta oleks tuim, tühi eksisteerimine. See kõrvaldaks rõõmu uue pereliikme sünni puhul. Elevuse eduka ettevõtmise üle. Põnevuse näha Looduse erilist ilu. Rõõmu sõbra külastuse üle. Sümpaatia nende vastu, kes leinavad, empaatia nende vastu, kel on raskusi. Rõõmu loomade üle, kes on teile seltsiks. Lojaalsuse väärtustamise teistes ja tänulikkuse teiste tähelepanelikkuse ja lahkuse eest.

 

Miks me ei maininud Armastust? Sellepärast, et Armastus on midagi palju enamat – Armastus on see, millest on tehtud Hinged. Kallid õed ja vennad, Armastus on see, kes olete Teie! Kõrged sagedused, mida eelnevalt mainisime, on Armastuse väljendus, mida kiirgate välja, kui Valgus, mis läbib kõiki Teie pingutusi, et koos luua Maapealne Kuldajastu.

 

Austame Teid Teie erakordelt vajaliku teenistuse eest sel tohutul ettevõtmisel. Oleme Teid toetanud Tingimusteta Armastusega kogu Maa teekonnal, mis on kogu Universumis kõige võimsamaks jõuks!

 

Pilt: Jean-Luc Bozzoli
~ Väljavõte: Matthew books

Praegu on aeg, mil tõde tuleb järk-järgult pinnale ja muutub niivõrd nähtavaks, et seda ei ole enam võimalik eirata. On olnud väga paljut, mida on Teile esitletud, kui “tõde”, kuigi tegelikult on see sellest kaugel. See tähendab, et Te enam ei aktsepteeri automaatselt kõike, mida ette söödetakse ja olete tähelepanelikumad ning küsite küsimusi. Tõde ei saa enam Teie eest varjata.

 

Isklikult tasandil on suurim väljakutse olla keskendunud Valgusele ja mitte lasta end segada sellest, mis toimub ümberringi. On rohkelt tähelepanu kõrvalejuhtimist ja valeinformatsiooni, mis hirmutab neid, kes kardavad muutusi ja meeleheitlikult hoiavad kinni vanast, mis on nende jaoks mugav.

 

Sellegipoolest tuleb samal ajal nähtavaks fakte, kuidas olete mitte-valgusjõudude poolt olnud manipuleeritud. Paljud teist juba näevad valedest läbi ja on valmis ärkama Tões. See levib nagu kulutuli, suuresti suust- suhu, kuni ka ajakirjandus ja teised allikad on sunnitud muutustest teatama.

 

Tõde tundub õige, sest aktsepteerite seda intuitiivselt.

 

Selles on palju üllatusi ja omaksvõtmist, sest on mõeldud Kõigi Hüvanguks. Olge valmis leidma oma tee välja suurest hulgast infost ja meediast, mida Teile praegusel ajal esitatakse.

 

Algselt tulid kõik Hinged siia Maale kõrgematelt tasanditelt ja kui laskusite madalamatele tasemetele, vähendasite kontakti Valgusega. Meie aitame Teid ja näeme arengut kõrgemalt, et kindlustada Teie saavutusi turvaliselt läbi praeguse perioodi.

 

See, millised Hinged tõusevad, oleneb nende sagedusest, seega on tähtis püsida oma eesmärkidel ja hoida neil oma fookust. On loomulik, et muretsete oma lähedaste pärast, aga teadke, et kõik Hinged on täpselt seal, kus nad olema peavad. Tsükkel, mis just lõppes erinevalt eelmistest, ei ole lõppenud katastroofiga, vaid edukalt Teie kõigi jaoks, kes on olnud valmis edasi liikuma ja mitte lasknud end tagasi hoida.

 

Ärge muretsege tuleviku pärast, sest paljud Juhendajad, kes on Teiega, kindlustavad selle, et oleksite täpselt seal, kus vaja. Kõiki Hingi on juhendatud läbi mitmete elude, isegi siis, kui nad ei ole olnud oma Juhendajatest teadlikud. Teadke, et paljud teist lahkuvad une ajal kehast ja kohtuvad abilistega, et arutada vajadusi ja saada abi, kui seda soovitakse. Te pole selles elus iialgi üksi oma lahingutes, kuigi see võib nii näida.

 

Kõik, kes olete praegu Maal, olete selleks valitud Teie teatud vajaduste ja eelnevate kogemuste tõttu. On vajalik, et oleksid Hinged erinevatelt tasanditelt, et luua täielik ühiskond, mis annab Teile kõigile arenguks vajalikke kogemusi. Elu näib olevat kogemuste komplekt, millel näib olevat väike tähtsus, aga kinnitame Teile, et see kõik on hoolikalt planeeritud ja loodud Teie juhendajate poolt. Nagu aru saad, siis praegusel ajal on tähtis siduda kokku kõik lahtised otsad, et kindlustada see, et oleksid täielikult ülesõusmiseks ettevalmistunud… kokkuvõttes saavad kõik oma 3.dimensiooni õppetunnid tehtud.

 

Sel ajal, kui vanad energiad on muutumas, on vaja olla kannatlik. See, et oled asjadest teadlik, saab olla abiks neile, kes alles ärkavad ja vajavad mõistmiseks abi. Nagu arvata võid, tuleb Tõde paljude jaoks šokina, kuid muutused on vastuvõetavad, sest viivad Armastuse ja Rahu tasandile.

 

See annab rahuliku meele ja hea enesetunde, et lõpuks ometi saate täielikult nautida Valgust, mis pidevalt kasvab. Ühel hetkel olete võimelised vaatama oma eelnevaid elusid ja ajalugu, mis annab täieliku mõistmise Teie kogemustest.

 

Olen SaLuSa Siiriuselt ja vaid üks paljudest teie Kosmose Sõpradest, kes jälgivad Teie arengut ja vajadusel toetavad Teid, et oleksite edukad. Ühel hetkel ühinete meiega kui võrdsed.

 

Pilt: Jean-Luc Bozzoli
~ SaLuSa kanaldus: Mike Quinsey

Sinu energia on hakanud ühenduma Sinu Kõrgema Minaga, et sind taskaalustada, et kõiki aidata.

 

Kuidagi otsustas inimkond, et kui Ingellik energia neid külastab, sest see on enamat nende 3d vaatenurgast… nähakse neid lihast ja luust, tiibadega ja neile pannakse nimesid, pannakse neid halosse, tehakse valgeks – kuid tegelikult see ei ole see, kes nad on! Nad on multi-dimensionaalsed olendid – Ingellikud energiad ilmuvad ka siis, kui Sa neid ei oota…  energiapallid liikumas Sinu juurde, tulemas läbi seinte ja läbi mille iganes veel…

 

Nad esitlevad end kogu oma Ilus, majesteetlikkuses, nii et mõned inimesed isegi ei suuda nende suunas vaadata. Nad on suursugused! Nüüd tuleb osa, mida Sa ei osanud oodata – nad on kollektiivsed!

 

Ei ole olemas sellist asja nagu üksik Ingel – nad räägivad mitme häälega ja suhtlevad Sinu peas, mitte õhus vibratsiooniliselt. Kuidas on Peaingel Miikaeliga? – See on grupp! Võimas grupp – kus ei ole hierarhiat – nad on Jumala udu ja nad kõik on võrdselt majesteetlikud ja nad on siin eesmärgiga. Nad annavad sõnumeid kui vaja, et aidata tugevdada inimestes Heatahtlikkust ja Armastust… tehes seda kõike teie hüvanguks.

 

Igal inimesel on unikaalne DNA, mis teeb iga inimese energiavälja erakordseks. Merkaba väli ei ole Sinu hing, see isegi ei ole Sinu Kõrgem Mina, see oled Sina, Sinu DNA väli – selle eesmärk on liita Sind Sinu teadvusega, see on kvant-asi, mida endaga kannad.

 

Aga kui hakkad tugevdama oma DNA-d, on sinu kvant-osa, mis tuleb mängu, sest see on sillaks. See on kvant-energia ning see sisaldab valmis osakesi Sinu Akashi kroonikast. Selles “kvant-oleku seotuses” on need osakesed Sinu juhendajad, heatahtlik Akashi perekond.

 

Samuti kutsutakse ka materiaalset perekonda osaks sinu Kvant-segust. Kui kaotad armastatu, lähevad nad Merkaabasse koos Sinuga ning ei kao iialgi, nad on siin osaks, iga osake on heatahtlikus ajatus-ruumitus disainis.

 

Et püsida rahulik ja armastav… on igal süsteemil üks omadus: olla, et aidata – ei olda siin, et tõugata edasi või kohut mõista – ei olda siin, et õpetada, ollakse siin, et aidata!… 

 

Selles Universumis, nagu ka selles Galaktikas, inglid ei ole sellised nagu on inimesed. Inimesed tahavad saada autasude staatust… kuid see ei ole nii Hingedega – Universumi süsteem baseerub heatahtlikus Armastuses ja Tõe mõistmises, kerguses. Ilu ja heatahtlikkus, kallid inimesed, on Teie jaoks loodud, sest olete pärit teisest kohast, kui Te parasjagu ei ole Maal.

 

Need lühikesed hetked, kui olete Meiega, on meil Pidu, mida Te ei usu ja kõikjal Meie ümber on Valgus, me laulame Valguses iidetes toonides! 

 

Pilt: Jean-Luc Bozzolo
~ Väljavõte: Kryon

Pildil: Paradigma muutus & Teine Lemuuria ~ Galaktika Seemned ja Kvant-Sina.

Sinu DNA-s on olemas Allika koodid.

 

Sinu vibratsioon määrab, millist osa “inimese kogemuse rootsi lauast” sa koged.

 

Oma erinevustes olete ÜKS.

“Olen ÜKS armastusega, mis annab elu kõigile ja kõigele. Olen läbi oma valikute, mõtete ja tegude kiirgamas vibratsiooni, mis tõmbab ligi elemente sellest tohutust Elu rootsi lauast, mis resoneeruvad minu vibratsiooniga.”

 

Keskendu sellele, mida soovid võimendada. Kui Sa ei taha olla tormide keskel, kujuta ette ja keskendu rahulikule ilusale ilmale. Sellisel juhul, isegi kui peaks torm tulema, see hajub või Sind juhatatakse sellest turvaliselt eemale.

 

Keskendu sellele, mida soovid maailmas näha. Räägi sellest, mida armastad. Kuula austusega, isegi kui  Sa ei nõustu. Püüa mõista erinevaid perspektiive, selle asemel, et lihtsalt enda oma kaitsta. Sedasi toimides oled ühenduses igavesti-armastava Hingega… ja koged üha suuremat armastust ja kaastunnet teiste vastu. Oled kõige õnnelikum, kui oled kõige armastavam versioon endast.

 

Teie maailm on keerulises hetkes, millele on kaasa aidanud ka vale eeldus, et sarnasus on vajalik. Kui kõik keskenduksid sellele, mis neile meeldib selle juures, mida nad armastavad, kerkiks esile parim versioon inimkonnast. Et Emake Maa ei peaks enam enda pinget vabastama sellisel vägivaldsel viisil.

 

 “Ela ja lase teistel ka elada” reaalsus ei ole Maal veel kõigile neile mõistetav, kes on kinni oma hirmudes või vihas või selles, mida nad kardavad ja vihkavad. Sellegipoolest võite kogeda mitmekesisust, õppida kontrastist ja otsustada, kes olla tahate.

 

Võid olla Valgus ja teekond paremasse reaalsusesse, mis sünnib siin Planeedil keset kaost.

 

Ilma ühegi erandita, mitte keegi ei saa Sinu sageduslikku reaalsusesse sisse tungida, ilma et seda lubaksid ja see on alati Su enda vibratsioon, mis dikteerib, mida oma isiklikus elukogemuses lubad ja ligi tõmbad.

 

Te pole iial mõeldud olema ühesugused. Te pole iial mõeldud ühtemoodi mõtlema, käituma, tegutsema, välja nägema, suhtlema, õppima ja kasvama. Te olete mõeldud koosnema tohutust Üksolemise mitmekesisusest, elama ja laskma teistel elada, nägema erinevusi, mida saab kasutada sarnaste eesmärkide jaoks. Maad on raputatud ja segatud, ometigi Teie südamed saavad olla keskmes teadmisega, kes Te olete ja mida armastate.

 

Sinu energia vibratsioon on olulisem, kui suudad ette kujutada. Üks inimene, kes on teadlikult ühenduses Algallikaga, on tugevam, kui tuhanded, kes seda ei ole. Oled ühendatud energiasse ja jõusse, mis loob Maailmasid!

 

Pilt: Jean-Luc Bozzoli
~ Väljavõte VisionsofHeaven.com

Teemant Valguskoodid, mis kannavad mustreid ja malle uueks ajastuks, edastatakse siia Galaktika Keskusest ja võimendatakse Siiriuse poolt, samal ajal kui neid integreeritakse Planeet Maa ajatsüklitesse.

 

On väga oluline hoida oma isiklikku energiat sel ajal kõrgel tasemel ja kasutada seda uute Valguskoodide voogu täielikult ära. Ärge lubage, et ükski sündmus tõmbaks teid madalamatele tasanditele.

 

Kui näete, et majandus hakkab nihkuma ja muutuma ning algab uus paradigma, siis on inimesi, kes tunnevad selles hirmu. Osa inimesi tahavad, et midagi ei muutuks ja kui algab muutus, leidub neid, kes tõusevad püsti ja ütlevad: “Kas näete? See on planeedi hukatus!” Selline käitumine võib olla osade inimeste loomuses minna hirmu seisundisse, olenemata tegelikust olukorrast.

 

Kallid, Universumis on Elu, mis on palju, palju rohkem edasijõudnud. See on sellepärast, et nad on siin olnud palju kauem, isegi väga palju kauem kui Teie. Nad on oluliselt arenenumad kui Teie. Ma ei ütle, et neil on suuremad ajud. Räägin faktist, et neil on kaastunne ja tarkus ning intelligentsus, mis on arenenum kui Teil.

 

Nad lahendasid oma rahuprobleemid aastatuhandeid enne Teid. Nad vaatavad Teid, aga nad ei sekku, sest Teil on Vaba-Tahte planeet. Nad on Teid alati vaadelnud. Nad tulevad ja lähevad ja ei kuuluta enda olemasolu. Olete paljusid neist näinud sajandeid, aga nad hoiavad distantsi, kuni olete valmis.

 

Peagi olete kogemas veelgi suuremaid muutusi. Ütlesime Teile… Te ei saa hävitada pimedust ja ainus viis seda vähendada… on luua rohkem Valgust! Mida rohkem on Valgust, seda vähem on Teie planeedil pimedust. Olete praegu tähtsaima ühiskondliku avastuse äärel.


Teadus on hakanud mõistma südame eesmärki, seost ja tähendust. Nad leiavad, et sidusus loob tervendamist, suuri muutusi mõtetes ja on määrava tähtsusega kaastunde loomisel nendes, kes ei arvanud, et see on võimalik. Kallid, see on suurim heatahtlikkuse muutus, mitte hukatuse algus.

See on aegade suurim Armastuse Lugu. See toimub Sinu ja Vaimu vahel. Kas tunned seda? 

Mine siit edasi erineva energiaga, kui saabusid. Mõista, et Sa ei ole selles üksi.

 

Pilt: Jean-Luc Bozzoli
~ Väljavõte: Kryon läbi Lee Carroll-i

Kui süda on valmis kogema vastuseid palvetele, ilmub abi ja juhendus. Me kuuleme neis kõigis armastust. Oled vastutav, kui tugevat “signaali” oma palvetega välja saadad ja kui palju oled valmis vastu võtma.

 

Sa ei palu Jumalat, kes on Sinust väljaspool, kes vajab alistumist ja kummardamist. Selle asemel kutsud kohale Jõudu, mis annab Sulle Elu. Väga sarnasel viisil nagu rakk saadab kehale signaali sellest, mida ta vajab. Oled Üks Jõuga, mis loob Universumeid.

 

On palju võimsam palvetada seda, mida sügavuti tõeliselt tahad, mitte seda, millest soovid vabaneda. Selle asemel, et palvetada “ Kallis Jumal, palun vabasta mind mu kohutavast töökaaslasest”, proovi “ Kallis Jumal, palun aita mul leida rahu oma tööskaaslasega.” See võib tähendada töökaaslase lahkumist, Sulle paremat tööpakkumist, Sind õppimas seda isikut mitte isiklikult võtma või isegi seda, et ta südames muutubki!

 

Palveta südamest. Palveta seda, mida tõeliselt soovid, mitte seda, mida peaksid tahtma, ütlema või omama. Siirusel on tugevam energia! Oota usalduse seisundit, et saada vastuseid õigel viisil ja õigel ajal. Eelda, et kõik mis juhtub, on osa vastusest. Eelda, et asjad lähevad hästi. Naudi elu. Oota juhendust.

 

Tõepoolest iga mõte, iga sõna, iga tegu kiirgab välja energiat, mis on tõeline “palve”… Sa ei ulata välisele Jumalale petitsiooni. Hoopis läbi südameenergia ja sõnade saadad välja signaale Universumisse ja ootad vastu ausat tagasisidet. Sinu mõtted on välja voolavad kiired.

Positiivsed, armastavad, enesekindlad, ootusrikkad, tänulikud kiired on tugevaimad!

 

Pilt: Jean-Luc Bozzoli
~ Väljavõte: VisionsofHeaven.com

Kõige varjatum fakt planeedil Maa on see, et olete nii võimsad, et mitte keegi ega miski ei saa Teie üle kontrolli omada, kui Te selleks ise luba ei anna.

 

Kas oled vahel meeleheitel, kui mõtled, kuidas ligi pääseda enda tegelikule jõule? Kas oled nii sügavuti pandud uskuma, et inimestel, ainetel ja teistel jõududel on võim Sinu üle? Kas oled endalegi teadmatult sõltuvuses kontrollima draamasid, sest oled ise kasvanud selle sees või läheduses?

 

Inimrassina õpite viibima sageduses, mis on nii tugev, et mitte miski ega keegi ei saa Teie üle kontrolli omada… välja arvatud Jumalikkuse jõud, mis on Sinu sees… et Sinu energiaid häälestada. Õpite, et siin Maal pole teist jõudu ega inimest ega viirust või ainet, millel oleks tugevam mõju Sulle, kui Sinu enda uskumuste Jõud.

 

Õpi kasutama oma mõistust, et valida mõtteid, mis resoneeruvad Sinu energiaga selles suunas, mida tahad – nii võimsalt, et Sa lihtsalt ei luba enda energiavälja seda, mis sellega ei resoneeru.

 

Ole tänulik oma tervise üle iga päev ja fokusseeru sellele nii tugevalt, et haigus ei saa Sinusse tulla. Või kui oled haige, siis keskendu sellele, mida tegema hakkad, kui oled terve. Ole tänulik ja Naudi elu nii hästi kui saad… sest Sinu hing juba tunneb end hästi ja see on ainus reaalsus, mida aktsepteerida.

 

See, millele keskendud armastusega, on Sinu reaalsus. 

 

Anna soovitud lahendustele ja olukordadele jõudu Armastusega. 

 

Ainus “konspiratsiooniteooria”, mis on väärt keskendumist, on “armastuse konspiratsioon”, sest Armastus on suurim Universumi saladus. Sa elad ja hingad seda. Ujud selles. Oled sellest tehtud. Oled läbi selle Ühendatud.

 

Ühel päeval, miks mitte juba täna, kui oled tõeliselt omaks võtnud Algallika jõu, et luua Armastav reaalsus läbi Armastuse Nautimise siin ja praegu, oled võimeline elama muretult, sest mitte keegi ega miski saa enam ealeski Sinu üle kontrolli omada.

 

Pilt: Jean-Luc Bozzoli
~ Väljavõte  A. Albers

Praegusel ajal Maal toimuva mängu saab kokku võtta ühe sõnaga – “Meisterlikkus.” See on reaalsus, kus Te teesklete olema eraldi Kodust, teesklete olema inimesed selles füüsilises mullis… läbite õppetunde uuesti ja uuesti, elu elu järel.

 

Leidke viise, kuidas ühineda kasvõi väikeste gruppidena… kui grupi energia on harmoniseerunud, saab sellest justkui fokuseeritud laser… eriti seoses tulevaste muutustega Maal. Te kogute Valgust olulisel viisil, millest saab teistele teenäitaja… võimalus, et välja astuda raskustest ja väljakutsetest… ning, et ärgata õigel ajal hämmingu unenäost.

 

Järgi oma Südant ja see muudab Sinu maailmas tulemusi. Tervenduse Meistrid on suure hooga unest ärkamas ja Sa saad teha mitmeid asju, et seda toetada. Ole kohal, et pakkuda abi igal viisil, kuidas saad. Kõik, mida oled eelnevate elude jooksul Hingena õppinud, saad nüüd kasutusele võtta. Hakkate taas kogunema ja pääsema ligi neile kõigile multidimensionaalsetele osadele Tervikuna.

 

Jäta endast erinevaid energia jälgi asjadele mida puudutad, et teised neid leiaks ning märkaks. Olgu selleks kasvõi ukselingi katsumine ja sellele ilusa energia jätmine, et kõik kes Sinu järel tulevad, saavad särama lüüa.

 

Samuti hakkate koos töötama teistega, istutades seemneid, imekaunid Südame Aednikud. Teil on võime inimesi unest äratada, neid tervendada ja nende energiates selgust tuua. Praegu saage meistriteks kõiges, mida suudate, et enam ei peaks neid raskeid situatsioone uuesti looma. Uus Harmoonia koos Maaga.

 

Kõik inimesed kogevad tohutut muutust, kuid seda teeb ka Maa ja Sina oled osa temast. Te kannate tihket füüsilist keha, mis tegelikult on tehtud Maast. Füüsiline keha ei ole Sinu oma. Sa ei ole see keha. Tulevikus inimkond astub kõrgemasse vormi, mis on väiksema tihedusega. Samal ajal saavad inimesed õppida uusi asju, et astuda järgmisele tasandile.

 

Järk-järgult juhtub see, et Teil pole enam füüsilisi raskusi. See võib olla mitmete jaoks keeruline, kes teist on tulnud siia erilise tundlikkuse ja empaatiliste oskustega. Tegelikult annab see Teile oskuse õppida olema nähtamatud, astuda kõrgemate sagedustega kehadesse ja uude Mängu.

 

Kõige tähtsam on kasutada järelejäänud aega selles tihkes füüsilises kehas, et saavutada meisterlikkus kõiges, mida saad. Kasuta igat võimalust, et õppida midagi uut, et mängida ja isegi julgeda milleski läbi kukkuda. Oi, kuidas armastame, et on nii palju võimalusi!

 

Paar järgnevat kuud saavad olema paljude jaoks üsnagi põnevad. Seega, ära karda. Püüdke kokku tulla igal võimalusel… ka siis, kui olete lahus. Isegi, kui oled selles grupis nähtamatu, saada kõigile Armastust, sest tegelikult ei ole Te kunagi eraldatud!

 

Pilt: Jean-Luc Bozzoli
~ Väljavõtted Espavo.org

Meie Vabaduse Jõud on meie Muusa… osa meist, mis hoiab Tarkust, Intuitsiooni, Iseseisvust, Inspiratsiooni, Leidlikkust, Austust, Julgust, Õiglust ja Loomingulisust.

 

Meie ettekujutlus avab meile, kuidas Vaalad ja Draakonid töötavad Maa-Energiatega, et taastada tasakaalu ja harmooniat…. Ja nii saame ka meie teha!

 

Igaühes meist on Kuldne Jumalanna. Ta on Looja, kes kasutab kõiki oma oskusi ülima täpsusega. Ta teab, milliseid võimalusi pakub Maa, kuidas need harmoonias toimima panna ning see kõik täita Päikese Soojuse ja Südame Armastusega. Ta oskab end ausalt ja autentselt väljendada, ta näeb Suurt Pilti. Ta tunnetab Universumi lõpmatust. Ta elab läbi Sinu… Sina oledki Tema.

 

Luba Kuldse Jumalanna väel endas avalduda ja näe, kuidas Su ellu hakkab voolama küllust. Asjad hakkavad toimuma õigel ajal, oled alati õiges kohas. Tead, et Kõigel, mis On, on Kõrgem eesmärk. Kõik toimub Sinu Kõrgeimaks Hüvanguks. Sa suudad enda eest seista ja oma tõelisi soove ning arvamust avaldada, tehes seda teisi kahjustamata. Sa oled duaalsusest väljas ja elad oma eesmärki ning Missiooni.

 

Tead, et oled Valguse poolt alati hoitud ja toetatud. Sa ei ole iialgi üksi.

 

Hinga sisse Valgust ja välja hingates vabane sellest, mis ei kuulu Sulle. Tunne, kuidas iga hingetõmbega Kuldne Jumalanna ärkab ja elustub. Luba tal olla see, kelleks Ta on loodud ning luba end kanda Külluse, Harmoonia ning Armastuse jõgedel. Võta vastu kõik see, mis kuulub Sulle!

 

Pilt: Jean-Luc Bozzoli

In this Time the focus of the game here on Earth can be summed up in a single word called “mastery.” In reality you are pretending to be separate from Home, pretending to be a human inside that physical bubble of biology…working on lessons over and over and over, lifetime after lifetime.

Praegusel ajal toimuvat mängu fookust Planeedil Maa saab kokku võtta ühe sõnaga – “Meisterlikkus.” Reaalsuses, kus Te teesklete oma eraldatust Kodust, teesklete inimesteks olemist selles füüsilises bioloogilises mullis… tehes õppetunde uuesti ja uuesti, elu elu järel.

.

Find ways that you can unify even in small groups.. when that energy is harmonized in small groups it becomes like a focused laser… especially with the Earth changes ahead. You will start to ground light in a profound way and those will actually be the markers for others to follow… to have the opportunity to step out of the difficulties and challenges. .. and to awaken from the dream showing up at the perfect time with your part of the puzzle.

Leidke viise, kuidas ühenduda kasvõi väikeste gruppidena… kui grupis on energia harmoniseerunud, saab sellest justkui fokuseeritud laser… eriti seoses tulevaste muutustega Maal. Te alustate olulisel viisil Valguse maandamist, millest saab teistele teenäitaja… võimalus, et välja astuda raskustest ja väljakutsetest… ning, et ärgata õigel ajal hämmalduse unest.

.

Follow your heart and that will shift the outcome of your world. Master healers are awakening from the dream at an incredible pace right now, and you can do several things to work with this. You can be there to offer assistance in any way that you can. All those things that you have learned over all of your lifetimes as a spirit can be of service. You are starting to come back together and access all those multidimensionality pieces as one.

Kuula oma Südant ja see muudab Sinu maailma tulemusi. Praegu ärkavad Tervenduse Meistrid unest imelisel kiirusel ja Sa saad teha mitmeid asju, et seda toetada. Ole kohal, et pakkuda abi igal viisil, kuidas saad. Kõik, mida oled eelnevate elude jooksul Hingena õppinud, saab nüüd võtta kasutusele. Hakkad tagasi kokku tulema ja pääsema Tervikuna neile kõigile multidimensionaalsetele osadele.

.

Leaving different types of energetic imprints, in things that you touch and leave for others to find and pick up, even with ability to touch a door knob and leave a beautiful energy so that everyone who follows you in some way, will light up.

Jäta endast erinevaid energia jälgi asjadele, mida katsud, teised neid leiaks ning üles korjaks. Olgu selleks ukselingi katsumine ja sellele ilusa energia jätmine, et kõik kes Sinu järel tulevad, saavad särama lüüa.

You will also be working with others through planting seeds, marvelous gardeners of the heart. You have this ability to help people awaken from the dream, to heal themselves and clarify their own energies. Now you are mastering everything that you can, so that you don’t have to try to go through all those difficulties to recreate those situations again. A New Harmony with Earth.

Samuti töötate teistega istutades seemneid, imekaunid Südame Aednikud. Teil on võime inimesi äratada unest, tervendada neid ja nende energiates selgust tuua. Saage meistriteks kõiges, mida suudate, et enam ei peaks neid raskeid situatsioone uuesti looma. Uus Harmoonia koos Maaga.

.

All humans are experiencing a massive change, but so is the Earth and you’re a part of her as well. You are carrying a dense physical body which is actually made up of the Earth, for the physical body is not yours. You are not that body. In the future humanity will step up into a higher form with much less density. In the meantime what is happening now is that humans have an opportunity to master things, one right after the other to step up to this next level.

Kõik inimesed kogevad tohutut muutust, kuid seda teeb ka Maa ja Sina oled osa temast. Kannate tihket füüsilist keha, mis tegelikult on tehtud Maast. Füüsiline keha ei ole Sinu oma. Sa ei ole see keha. Inimkond on astumas kõrgemasse vormi, mis on väiksema tihedusega. Samal ajal saavad inimesed õppida uusi asju, et astuda järgmisele tasandile.

.

Gradually what will happen is that you no longer have physical difficulties. This may be difficult for many of you that came in with an incredible sensitivity and empathic ability. That actually gave you the gift of learning how to become invisible, stepping up into these higher vibrational bodies and into the new game.

Järk-järgult juhtub see, et Teil pole enam füüsilisi raskusi. See võib olla mitmete jaoks keeruline, kes teist on tulnud siia erilise tundlikkuse ja empaatilise võimega. Tegelikult see andis Teile oskuse õppida olema nähtamatud, astuda kõrgemate sagedustega kehadesse ja uude Mängu.

.

Most importantly, use the time you have remaining in your dense physical body to master everything that you can. Look for every opportunity to learn something new to grasp something new, to play and even dare to fail at something. Oh, we love that there are so many possibilities. These next few months can be quite exciting for all of you. So, don’t be afraid. Try to come back together in any way possible, even if you are all separate. Even if you are invisible in that group, send love, because you will never be disconnected.

Kõige tähtsam on kasutada järelejäänud aega selles tihkes füüsilises kehas, et saavutada meisterlikkus kõiges, mida saad. Kasuta igat võimalust, et õppida midagi uut, et mängida ja isegi julgeda milleski läbi kukkuda. Oi, kuidas armastame, et on nii palju võimalusi! Paar järgnevat kuud saavad paljude jaoks olema üsnagi põnevad. Seega, ära karda. Püüdke tulla kokku igal võimalusel… ka siis, kui olete lahus. Isegi, kui oled selles grupis nähtamatu, saada kõigile Armastust, sest tegelikult ei ole Sa kunagi eraldatud!

.

~ Väljavõtted Espavo. org

Sinu sagedus… Sinu kaitse… Sinu loomise jõud

Kui tajud, et midagi tähtsat on teoksil, võid reageerida kulisside-taga olevate energiate pingutustele, mis on valmis tegutsema.

Et eemaldada maailma korruptsiooni iket, pettust ja ahistamist, on vaja kõrgetel sagedustel Valgus-küllaseid mõtteid ja tundeid. Valgus on sama energia, mis Armastus. See manifesteerib rahumeelse maailma, kus inimesed teineteist austavad ja teevad kõikide heaolu nimel koostööd. Kõik elavad Loodusega harmoonias ja jagavad võrdselt Maa imelist küllust.

 

Ärge iial kahelge endi võimekuses koos luua selline imeline maailm! See maailm on järjepidevalt kasvamas ja Sinu pühendumus vabatahtliku Valgustöölisena aitab sel enneolematul teostusel realiseeruda.

 

Kliimamuutus on inimkonna planeedi väärkohtlemise tulemus, kuid see mõjutab planeedi Üleminekut vähesel määral. Kõrbed saavad taas põllumaadeks ja kogu vesi saab puhastatud Maa enda abiga läbi Teie tehnoloogia, kui see vabaneb tumeda poole tagasihoidmise käest ja siis Universumi Maavälised perekonna liikmed saavad neid teile tutvustada. Te olete üllatunud, kui kiiresti kahjustatud keskkond saab taastatud tervislikuks ja erksaks.

 

On veel üks, võimalik, et kõige tähtsam kaasaaitaja ektreemsele ilmastikule – lõpmatud energia jagajad, millele on kinnitunud negatiivsed mõtted ja tunded. See on see koht, kus saad midagi ära teha.

 

Me rääkisime Valgusega täidetud mõtete ja tunnete tähtsusest teisel pool piiri, kuid sellegi poolest on tähtis ka tegutseda. Räägi enesekindlalt ja optimistlikult tulevikust, et inspireerida üksikisikuid edasi vaatama positiivsuses; uus väljavaade motiveerib neid rääkima sarnaselt jne. Toeta kohalike organisatsioonide pingutusi parandades kogukonna vajaduste tingimusi.

 

Ole Loomingu hääl, mis toidab Hinge. Osale või loo grupp, et säilitada kohalikku keskkonda, säästa energiat… Kõik, mis toetab positiivset tegevust ja paremat olukorda , kiirgab kõrgeid sagedusi mis “Panevad Maailma Särama” ja see kiirendab Maa naasemist oma endise Paradiisina olemise juurde.

 

Praegusel hetkel ajatuse kontseptsioon ei ole Sinu jaoks mõistetav, ega peagi olema, aga ole kindel, et muutus tuleb kergusega.

 

Nagu kõikidel teistel Universumi Valgusolenditel, ka Maa jälgijatel ei ole lubatud sekkuda kellegi Vaba tahte vastu, kuid nende missioonil kaitsta Maad ja tema eluvorme, on nad volitatud aitama muuta tumedate kavatsusi ja vähendada kahjustavaid tingimusi. Kallis perekond, kui Sa loendad oma õnnistusi, palun lisa need Hinged ja loendamatu arv teisi oma Universumi perekonna liikmeid, kelle toetus Sinu heaolule on hindamatu.

 

Kõik Valgustunud Olendid hindavad Sinu teenistust Maal ja toetavad Sind uskumatul viisil Tingimusteta Armastusega väega!

 

Pilt: Jean-Luc Bozzoli
~ Allikas: matthewbooks. com

Sissejuhatuseks võid kuulata ka
Tiibeti helikausse või Medwyn Goodall muusikat

Tiibeti helikausidhäälestuseks
Medwyn GoodallGuardian Spirit

NB! Need helifailid on häälestuseks,
energiaseansil osalemiseks liigu pisut edasi…

Märtsi energiaseansid

Järgmise seansini

Märtsis on igapäevastel energiaseanssidel
ühiselt osalejaid hetke seisuga: 89
Koos loome võimsa Valgusvälja.

Lille LindmäePõhjala Valguse seanss 7.märtsil kell 6.30 ja 9.30

Alustamiseks vajuta Play

“Nendel energiaseanssidel on palju vaikuse osa,

nii toimivad kõrged võnkesagedused kõige paremini.

Teeme seda koos ja mina toetan Sind enda energiatega!”

Nendel seanssidel on kõige olulisem tunda…
Ei olegi nii oluline, kas näed Kristalltemplit, energiaid, kas näed värve,
piisab ka energia kogemisest ja tunnetamisest…
Vaja on vaid järjepidevust…

Astudes välja mõtlemise seisust, lõdvestudes,

hakkab energia Sinusse vabalt voolama…

Toimuvatel energiaseanssidel on kõige olulisem vaikuse osa,

mil saate endale juurde kõrge võnkesagedusega energiaid.

Mõni aeg tagasi teatati:
“Kui osaleja tunneb seansi ajal sügavat tänulikkuse tunnet, jääb ühendus seansil toimivate energiatega terveks päevaks…”
Tänulikkuse tunne aitab Sind oluliselt parema ühenduse saamisel…

Hea osaleja,
see on Põhjala Valguse energiaseanss,
tunneta valguse ja energia voogu…

Mida oodata:
Seansi alguses kõlavad häälestuseks Himaalaja helikausid.
Põhjala Valguse energiaseanss algab umbes kolmandal minutil.

“Kõrges võnkesageduses saab ühenduse läbi olemise…”

 

Umbes kolmandal minutil ühendan Sinu energiad Põhjala Valgusega.

NB! Teises pooles toimub seanss suures osas vaikuses.

Energiaseanss kestab ca 21 minutit ja toimub ühiselt online
pühapäeval, 7.märtsil algusega kell 6.30 ja 9.30 (Eesti aeg)

Põhjala Valgus ja Ruhnu saar

Lille LindmäePirita Kristalltempli seanss 1.märtsil kell 6.30 ja 9.30

Alustamiseks vajuta Play

“Nendel energiaseanssidel on palju vaikuse osa,

nii toimivad kõrged võnkesagedused kõige paremini.

Teeme seda koos ja mina toetan Sind enda energiatega!”

Nendel seanssidel on kõige olulisem tunda…
Ei olegi nii oluline, kas näed Kristalltemplit, energiaid, kas näed värve,
piisab ka energia kogemisest ja tunnetamisest…
Vaja on vaid järjepidevust…

Astudes välja mõtlemise seisust, lõdvestudes,

hakkab energia Sinusse vabalt voolama…

Toimuvatel energiaseanssidel on kõige olulisem vaikuse osa,

mil saate endale juurde kõrge võnkesagedusega energiaid.

Mõni aeg tagasi teatati:
“Kui osaleja tunneb seansi ajal sügavat tänulikkuse tunnet, jääb ühendus seansil toimivate energiatega terveks päevaks…”
Tänulikkuse tunne aitab Sind oluliselt parema ühenduse saamisel…

Hea osaleja,
see on Pirita Kristalltempli energiaseanss,
tunneta valguse ja energia voogu…

Mida oodata:
Seansi alguses kõlavad häälestuseks Himaalaja helikausid.
Pirita Kristalltempli energiaseanss algab umbes kolmandal minutil.

“Kõrges võnkesageduses saab ühenduse läbi olemise…”

 

Umbes kolmandal minutil ühendan Sinu energiad Pirita Kristalltempliga.

NB! Teises pooles toimub seanss suures osas vaikuses.

Energiaseanss kestab ca 21 minutit ja toimub ühiselt online
esmaspäeval, 1.märtsil algusega kell 6.30 ja 9.30 (Eesti aeg)

Pirita Kristalltempel asub T tähega märgitud kohas.
Kujuta ette, et Sina oledki see tempel ja Saad koheselt ühenduse…

Lille LindmäeValguse dna seanss 7.märtsil kell 21.30

Alustamiseks vajuta Play

“Nendel energiaseanssidel on palju vaikuse osa,

nii toimivad kõrged võnkesagedused kõige paremini.

Mina toetan teid enda energiatega!”

Nendel seanssidel on kõige olulisem tunda…
Ei olegi nii oluline, kui palju näed Valguse DNA-d, energiaid, kas näed värve,
piisab ka energia kogemisest ja tunnetamisest…
Vaja on vaid järjepidevust…

Astudes välja mõtlemise seisust, lõdvestudes,

hakkab energia Sinusse vabalt voolama…

Toimuvatel energiaseanssidel on kõige olulisem vaikuse osa,

mil saate endale juurde kõrge võnkesagedusega energiaid.

Mõni aeg tagasi teatati:
“Kui osaleja tunneb seansi ajal sügavat tänulikkuse tunnet, jääb ühendus seansil toimivate energiatega terveks päevaks…”
Tänulikkuse tunne aitab sind oluliselt parema ühenduse saamisel…

Hea osaleja,
see on Valguse DNA energiaseanss,
tunneta valguse ja energia voogu…

Mida oodata:
Seansi alguses kõlavad häälestuseks Himaalaja helikausid.
Valguse DNA energiaseanss algab umbes kolmandal minutil.

“Kõrges võnkesageduses saab ühenduse läbi olemise…”

Umbes kolmandal minutil ühendan Sinu energiad enda energiatega
NB! Teises pooles toimub seanss suures osas vaikuses.

Energiaseanss kestab ca 21 minutit ja toimub ühiselt online
pühapäeval, 7.märtsil algusega kell 21.30 (Eesti aeg)

Luba Päikesepaiste Sisse

Täna, 7.märtsil kell 11.00 teeme ühismeditatsiooni ja video otseülekande.
Seekord on teemaks: Püramiidid ja ley liinid.
Osalemiseks oleks vaja registreerida,

kliki pildil…