Money and the Law of Attraction – Esther Hicks

Money and the Law of Attraction – Esther Hicks

Raha ja külgetõmbeseadus

Paljud inimesed on vaadanud filmi või lugenud raamatut „Saladus” ning tänu sellele usuvad, et tarvitseb vaid universumilt küsida ükskõik millist materiaalset hüve, kui külgetõmbeseadus toimetab selle otsemaid pärale. Loomulikult pole see nii lihtne. Kui soovid end ümbritsevat maailma muuta, on vaja esmalt muuta oma mõtteviisi. Siinses erakordses raamatus kergitavad Esther ja Jerry Hicks saladuseloori, mis ümbritseb külgetõmbeseadust. Nad seletavad selgelt ja lihtsalt, kuidas koondada oma energia jõukuse saavutamise suunas.

Kuidas luua enda ümber küllust?

  • Keskendu asjadele, mida sa elult soovid, mitte asjadele, mida sul pole.
  • Näe end rikka, mitte vaesena.
  • Kujutle end kasutamas soovitud eset või elamas soovitud elu – näe ennast vaimusilmas unistuste majas lõbutsemas või ihaldatavas uhkes autos ringi tiirutamas.

Abrahami õpetused selgitavad, mida jõukus endast tegelikult kujutab. Maailmas on igaühe jaoks kõike piisavalt. Nipp on selles, et nagu te seda kõike näete ja soovite, nii te seda enda juurde tõmbategi. Teadvustage, et teil on võime ligi tõmmata, mida iganes ihaldate. Kinnitage enesele, et raha tuleb teie juurde kergesti, ning teile jagub küllust ja jõukust.

Raamatu autorid Esther ja Jerry Hicks on koostanud Abraham-Hicksi tipptasemel õpetused sellest, kuidas lubada oma loomulikul heaolu­seisundil avalduda. Korraldades avatud seminare USA linnades, on nad seni avaldanud üle 700 Abraham-Hicksi raamatu, kasseti, CD, video ja DVD.

EESTIKEELNE RAAMAT SAADAVAL RAAMATUPOODIDES.

 

Money and the Law of Attraction

This Leading Edge work by Esther and Jerry Hicks, who present the teachings of the Non-Physical consciousness Abraham, explains that the two subjects most chronically affected by the powerful Law of Attraction are financial and physical well-being.

This book will shine a spotlight on each of the most significant aspects of your life experience and then guide you to the conscious creative control of everyaspect of your life, and also goes right to the heart of what most of you are probably troubled by: money and physical health. Not having enough money or not having good health puts you in the perfect position for creating more of that which you do not have.

This book has been written to deliberately align you with the most powerful law in the universe—the Law of Attraction—so that you can make it work specifically for you.

Money, and the Law of Attraction is formatted in five, vibrant essays:

Part I – Processing of Pivoting and Positive Aspects
Part II – Attracting Money and Manifesting Abundance
Part III – Maintaining Your Physical Well-Being
Part IV – Perspectives of Health, Weight, and Mind
Part V – Careers, as Profitable Sources of Pleasure