Teema: Manifesteerimine

Teema: Manifesteerimine

[pt_view id=”e77a4eb6f3″]

– Mis on manifesteerimise juures oluline
– Kuidas manifesteerida küllust
– Mis on ülim manifestatsioon

 

Autorid teemal manifesteerimine:

Abraham:

Manifesteerimine on imeline asi. See on vibratsiooni viimane tase mida saavutate. See on Allikaga joondumise tõend. Soovitud ja soovimatute asjade tõend. See on imeline tööriist enda häälestamiseks. Häälestamise (kõrgemale sagedusele viimine) eesmärk on emotsioon, mida see sulle pakub. Ülim manifestatsioon on saavutada kontroll enda tunnete üle.

Abraham:

Kui veedaksite vähem aega proovides mõista, kus, kuidas ja kuna midagi manifesteerida ja pühendaksite hoopis aega sellele, kuidas ennast hästi tunda ja mida selleks koheselt teha saab, kuidas ennast Allikaga joondada… kui häälestaksite ennast Allika vibratsioonile, siis oleks see voog, mitte tugev voog, vaid selline rahulik, voog sellest, mida vajate ja täpselt siis, kui vajate. Siis tunnete ennast kõige väärtuslikumana ja õnnistatult.

Video: Abraham – Edulood, kuidas minust sai meister asjade manifesteerija | 37:10 eesti keeles

Eckhart Tolle:

Küsimus pole selles, mida mina tahan luua vaid see, mis see on, mis läbi minu luua tahab. Ja see vastus… neile, kes on loodud maailma uusi asju manifesteerima, vastus võib juba teie sees olla, te võite juba tegeleda selle loomisega. Te võite ka juba väikesel viisil kaasa tegutseda, tehes midagi, mida armastate. Üks tähtis asi mida märkate millegi loomisel või manifesteerimisel on tegevusest tulenev nauding, see on kindel märk sellest, et tegu pole egoistliku tegevusega. Egoistlik tegevus muutub väga kiirelt närviliseks, kui teele tuleb mingi takistus ja siis hakkab veel teistega võitlema ning nii muutud midagi luues õnnetuks, kurvaks muutuvad ka inimesed, kes sinuga kokku puutuvad.

Loome on aga nauditav ja  rõõmus. Mina nautisin esimese raamatu kirjutamist. “The Power of Now” kirjutamine oli väga nauditav. Isegi kui mingi plokk tuli, siis oli ka see okei, natukese aja pärast tuli tuhin jälle tagasi. Kõrge energia läbib sind, see on ilus asi, kui see tuleb. See uskumatult kõrge energia, tead koheselt, et sellel on kõvasti suurem võime midagi luua kui sinu väikesel isikul. Ole lihtsalt vastuvõtlik ja energia vool tuleb, selle vorm on igal inimesel erinev. Aga vaata ette, sest ego tahab alati sellest osa saada. Kui tekib stress, siis see on ego, kui aga naudid tehtavat tegevust, siis oled sa ühenduses enda sügavama osaga. Rõõm on iseenesest väga võimas, rõõm mis tegevusega kaasneb. See tähendab ka seda, et sa ei vaja õnneks tulemust. Kui vajad tulemust, lootes, et asja tulemus muudab sind õnnelikuks, siis see on egoistlik tegevus. Kui oled selle saavutanud, siis see ei rahulda sind. Või oled selle saavutamisega ära rikkunud enda tervise ja kui aastate pärast kohal oled, siis sa juba sured ning endiselt ei ole rahul.

Aga rõõmus loome ühendab tegelikult need kaks. Rõõmus loome ühendab kohaloleku ja eesmärgi omamise. Tead, mida luua tahad, aga oluline on see, mis tegevust sa hetkel teed, see ongi rõõmus loome. Lihtne, rõõmus loome ühendab algul ebasobilikuna tunduva hetkes olemise ja kuhugi jõudmise, millegi saavutamise. See on omamoodi kunst. Selle aluseks on vaikuses olek (mõttevaba olek). Seega, enne kui hakkad looma… jah need kaks saavad koos olla. Aluseks on aga hetkes olemine. Loomingulisus ja loome ei tule rahulolematusest. Nii ei oleks selles naudingut. Rahulolematus võib olla muidugi tugevaks motivaatoriks, aga rahulolematusest tulnud loome sisaldab negatiivsust. Seega tegevusest rõõmu tundmine on oluline.

Video: Eckhart Tolle – Rõõmsameelne loomine | 29:55 eesti keeles