Teema: Love or Above

Teema: Love or Above

[pt_view id=”9bd905f6vj”]

– Tunded ja nende sagedused
– Kuidas muudavad tunded meie reaalsust

 

Autorid teemal Love or Above:

Christie Marie Sheldon:

Märkasin inimestega tegeledes, et mõned muutuvad väga kiirelt ja mõned aeglasemalt. Avastasin raamatu “Võim vs jõud” (Power vs. Force) ja see sisaldas ilusat skaalat.

 

(Skaala – Love or Above)

Märkasin skaalal, et seal on välja toodud põhjused, miks oli inimestes erinev muutus. Vaadates inimeste mõtte-mustreid, siis mõnel oli neid rohkem ja teistel vähem ning kui kellegil oli tegu süütunde ja häbiga, siis need olid üldiselt raskemad mustrid, mida välja saada. Põhjuseks on see, et need on madalaima sagedusega.

Häbi energia tähendab üldiselt seda, et: “ma pole piisavalt hea.” Kui jälgid kõiki enda uskumusi, nagu näiteks: “Ma ei saa piisavalt raha” ja lähed uskumuses järjest sügavamale ning lõpuks jõuad kohta, mis ütleb: “ma pole piisavalt hea”, mõtleksid nagu: “ma pole piisavalt tugev selleks”, siis see ongi häbi.

Süütunne on enegria tasemelt 30. Ta mõõtis Hitleri energiat ja sellel skaalal sai ta selleks 37, seega tundis Hitler natuke süütunnet enda tegude pärast.

Siis on apaatia energia, selles energias elavad kodutud, sest paljud annavad alla ja enam ei hooli.

Kurbuse energia, see on siis, kui sa oled hästi kurb. Kui tunned kurbust raha pärast, siis tunned ennast kui ohver: “kuidas ma küll raha ei teeni”. Oled lihtsalt kurb selle pärast.

Hirm: “kui teenin liiga palju raha, siis tahetakse minult seda ära võtta”. Selliste uskumustega tuleb esile väike paranoia.

Iha, see iha energia ei ole sama, mis elu-eesmärgi saavutamine vms. See kehtib pigem sellisele sõltuvust tekitavale asjaolule. See on selline egoistlikust olekust tulenev iha: “mul on vaja enamat, sest muidu ma ei tunne ennast hästi”, seega selline teistsugune iha.

Viha. Viha on huvitav, sest see on liikuv energia. Kui keegi minu juuresolekul vihastab, siis olen õnnelik, tahate teada miks? Sest siis tean, et nad on nii vihased, et on valmis midagi ette võtma. Seega viha paneb sind tegutsema.

Uhkus. Uhkus sisaldab palju fundamentaalsust, sest oled uhke nende kinnistunud uskumuste üle, mis ei pruugi isegi sinu enda omad olla.

Vaprus on tasemega 200. Vaprus on selline ukse avaja.

Ta leidis enda uurimuses, et valgustunud meister on tasemel 1000 ja armastus on 500, siis üks isik, kes on tasemel 500, saab tõsta positiivselt isikute sagedust 200 võrra ja seda 750,000 inimesel. Inimene kelle tase on 600, saab muuta 10 miljonit inimest ja valgustunud inimene kelle tase on 700, saab mõjutada positiivselt 70 miljonit inimest. Sellepärast mulle see huvi pakkuski, sest see nätab, et sa suudad muuta enda keskkonda, olles rohkem sina ise, see võib mõjutada ja muuta maailma.

Vaprusest liigume ülesse nautraalsele poolele. Peatusin vaprusel sest praegusel hetkel on enamus planeedi inimesi natuke üle taseme 200, seega see pole väga kõrge, muidugi teatud riigid on teistest kõrgemal, need kes praktiseerivad teatud asju. Ameerika on seal 300-500 vahel.

Tahtmine. Tahtmine midagi ära teha, kui võtame vastutuse suurema osa enda elu eest.

Arutlemine, 400-500 vahel, seal on enamus teadlasi. Einsteini tase on 499, kuna ta ei uskunud väga armastusse. Ta tegeles pigem arutleva matemaatika energia tasemel.

Armastuse energia on 500, sellepärast kutsungi enda projekti “Love and Above – Armastus ja kõrgemal.” Mõte on selles, et sa suudad muuta 750,000 inimest, olles tasemel armastus või kõrgemal.

Tervenemine. Tervenemine toimub rõõmu energia tasemel. Kui tahate midagi elus tervendada, siis minge mängige (tehke midagi rõõmsat).

Siis on rahu, tasemel 600 ja kõrgemal ning valgustumine. See on logaritmiline skaala, mis näitab, et kõik sinu uskumused ja struktuurid vibreerivad mingil energia tasemel ja kui teadlikult sellele tähelepanu pöörad, sellele mis toimub sinu mõtlemises, siis saad enda maailma muuta….

Video: Christie Marie Sheldon – Kuidas tõsta enda sagedust ja muuta reaalsust | 31:30 eesti keeles