Lilou Mace – Intervjuu Kyle Gray – Kuidas inglid saavad aidata | 19:23

Lilou Mace – Intervjuu Kyle Gray – Kuidas inglid saavad aidata | 19:23

 

video
play-sharp-fill

Selles videos:

  • Inglid on väga otsekohesed ja räägivad tõtt, aga see ennetab rohkesti südamevalu
  • Kui olete inglite abile avatud, siis nad aitavad teid kõigega. Isegi kui see on seotud uue töö leidmisega või raha saamisega, et arveid maksta. Tänage neid lihtsalt, selle asemel, et paluda neid, tänage neid, et sind selle olukorraga aitavad ja siis vaadake mis juhtuma hakkab

 

Lilou Mace – Kuidas saada abi inglitelt, intervjuu Kyle Grayga
(How to get help from Angels)
Tõlge videost:

 

Lilou Mace: Tere mu kallid kaasloojad. Lilou siin, olen Glasgow Šotimaal “I Can” konverentsil koos Kyleiga. Tere Kyle.

Kyle Gray: Tere, tänan vastuvõtu eest.

Lilou: Tänud sulle, olen elevil, et sinuga siin Inglite teemal vestelda saame.

Kyle: Jah väga lahe, siin on selline tööstuslik ümbrus ka.

Lilou: Märkasin su uue raamatu pealt, et sulle meeldib selline tööstuslik stiil. Selle nimi on “Inglilausuja” (Angels Whisper) kuna sina ise oled Inglilausuja.

Kyle: Jah, olen Inglismaa Inglilausuja. Olen pärit laevaehitus linnast ja sellepärast see tööstuslik stiil ongi mul juurtes, mulle meeldib seda esile tuua.

Lilou: Mulle meeldib su aktsent.

Kyle: Tänan väga, mulle meeldib sinu oma ka.

Lilou: Sind peetakse kõige nooremaks Inglismaa professionaalseks selgeltnägijaks ja seda juba 16 aastaselt.

Kyle: Jah.

Lilou: Väga noorelt.

Kyle: Kui nüüd tagasi vaadata, siis tundub, et isegi liiga noor, aga see oli kindlasti osa minu treeningust, ma pidingi nii noorelt seda kogemust saama. Aga selle kogemuse ja praeguse hetke vahel oli ka 2 aastat pausi, kus õppisin muusikat. Et saaksin kohaneda uuesti.

Lilou: Oled ka DJ?

Kyle: Jah, ma teen House muusikat. Esinen Glasgows ja teistes kohtades.

Lilou: Kuidas see inglite teemaga kokku läheb?

Kyle: Tegelikult väga ei lähegi. See on päris huvitav, sest minu vanemad otsustasid, et ma peaksin tegelema millegi maisega. Minu isa oli ka DJ ja ta soovitas muusikat õppida ning siis vaadata kuidas edasi läheb. See oli väga hea kuna see aitas mul leida ennast, et ma saaks aidata teistel sama teha.

Lilou: See juhtus sinu jaoks väga noorelt, olid 4 aastane kui Inglitega rääkima hakkasid ja see on kuidagi seotud su vanaemaga, kas saaksid selgitada? See on ikka väga noorelt.

Kyle:  Jah. Minu esimene kogemus oli 4 aastaselt. Meil oli vanaemaga imeline ühendus. Tal oli vähk, mingi vorm vähist, saime selle alles eile teada. Ta oli ratastoolis ja samal ajal sain mina “GuillanBarre” viiruse, olin halvatud ja samuti ratastoolis. Et teha emal elu kergemaks, kes oli meie mõlema hooldaja, siis me jagasime vanaemaga ratastooli, olin tema süles. Läksin sinna kuhu ka tema läks. Meil oli selline imeline hingesuguluse suhe. Ning see õhtu kus ta kolis taevasse (suri), sel hetkel hoidis mind naaber ja sel hetkel ma ärkasin, sest ta (vanaema) kõditas mu selga. Minu tervis paranes samal hetkel kui tema koju läks. Kutsun suremist koju minekuks. Ta kõditas mind terve öö. Kui sellest hommikul vanematele rääkisin, siis sellest oli suur segadus. Peale seda kogemust võimenes minu tundlikkus. Tunnen asju igale poole minnes.

Lilou: Sa ei vaikinud seda maha, sest paljud vanemad ei reageeri samamoodi sellistele asjadele, minu arust juhtub seda lastega päris tihti. Ja me oleme selle maailmaga sügavalt seotud.

Kyle: Kui mõtled täiskasvanute peale, siis meid on kasvatatud ja meil on kogemused, et uskuda saab seda, mida näeme. Ja lastel on see tundlikkus, mis paneb neid uskuma kõike, mida nemad näevad. Asi on aga sellest, et keegi ei oska neile öelda, mis on noorena reaalne või mitte. Seega Inglite ja teiste vaimsete olemite nägemine on loomulik. Suureks saades meile õpetatakse, et ei ei, see pole normaalne jne. Nii nagu ma enda raamatu alguses ütlen, et innustage enda lapsi. Sa ei pea neid selgeltnägija juurde viima ja Taro kaartide panekut õpetama, aga võiksime toetada nende usku kõrgematesse jõududesse, mis neid aitab, selle asemel, et midagi muud õpetada. Mina olen selle poolt, et inimesed enda tundlikkust väljendaks. Saan muidugi aru, et meid ümbritseb väga kinnine maailm, aga peame enda eest seisma. Usun, et paljud vanemad ka teevad seda, nad tahavad, et lapsed oleks kaitstud. Me proovime avada maailma, et sellest oleks turvalisem rääkida, vaimudest jne.

Lilou: Mida sina inglitest arvad, kuidas nende maailma näed? Kuidas see sinu jaoks avanes, kuidas algas ja kuidas see ajaga muutunud on?

Kyle: Inglid minu jaoks…. räägin kuidas mina neid näen. Mina näen neid nagu jumalikke valguse olendeid. Kirjeldaks neid sarnaselt nagu ühes vanas filmis Cocoon, ma ei tea kas sa tead seda, see on sellise inimese kujuga, aga nad kiirgavad valgust, nii näen mina neid. Aga olen näinud ka füüsilisi ingleid. Minu ingel näeb välja nagu Obama, see on ainuke viis kuidas teda kirjeldada. 2 Meetrine ja natuke tumedama nahaga Obama.

Ühel hommikul ärkasin ja see 2 meetrine mees seisis minu voodi juures. Mõtlesin Jumal küll, mis see veel on. See olend vaatas mulle otse silma, ta ei liikunud ega rääkinud midagi, ma raputasin imestusest pead nagu ikka sellises olukorras. Ta ei kadunud ja ma läksin pessu nagu tavaliselt. Tulin tagasi tuppa ja ta oli endiselt seal. See oli naljakas, kuna sain samal päeval kõne ajalehelt, kes tahtsid, et ma neile ajalehes inglitest kirjutaks. Seega inglid olidki sellise näoga, et mul on vaja nüüd tööle hakata.

Lilou: Nüüd on aeg.

Kyle: Nüüd on aeg särada.

Lilou: Sa töötasid ka ajakirjanikuna.

Kyle; Jah, ma kirjutan veergu Šoti ajakirjas “The Sun”, selle lugejaskond on 400 000 inimest, igal nädalal. Selline võimalus on imeline, et saan nii paljudele inglitest rääkida. Teen alati selgeks selle, et ma ei pööra inimesi mingisse Inglite kulti vaid avan silmad, et inimesed näeks mida kõike maailmas on.

Lilou: Kuidas suhtlus käib ja kuidas seda infot vastu võtad?

Kyle: Inglitest?

Lilou: Jah.

Kyle: Enamus kordadel saan väga ilmekaid unenägusid, mul on väga võimsad unenäod. Ma ka lihtsalt tean teatud asju, see lihtsalt tuleb minuni. Nagu keegi sisestaks seda infot mulle ja ma siis jagan seda, ning enamus ajast on see ka tõene.

Lilou: Kas ingleid on rohkem kui varem või oled sa ümbritsetud teistest olenditest? Või on välja kujunenud enda juhendus süsteem ja kuidas see tekkis? Olen selle tekkest väga huvitatud kuna oleme kõik sellel teel.

Kyle: Elasin Šotimaal ja seal on vaimsed kirkikud ja sellised teemad väga populaarsed. Mina sattusin nendesse vaimsetesse kirikutesse väga noorelt, kus arenes välja minu võime suhelda meie seast lahkunutega, mitte ainult inglitega. Aga siis sain teada… kuna ma ei olnud väga inglitega suhelnud, siis pidin ise enda tee leidma. Selline vaimne rännak oli väga hea, sest see andis mulle tugeva aluse, kus ma sain teada, mis on diplomaatiline, mis on okei, mida saab välja öelda avalikult jne. Selle kõik sidusin ma enda teadmisega inglitest, seega ei tulene kõik ainult minu kogemustest ja traditsioonilisest teadmisest inglitest. Panin erinevaid asju kokku ja annan inimestele erinevaid ideid, et elus hakkama saada. Ütlen alati inimestele, et ei ole kindlat ja õiget teed, kui see tundub sulle õige siis see ka on õige.

Lilou: Lähme nüüd praktilise osa juurde. Olen kindel, et sinult on mitmeid kordi küsitud. Kuidas saada inglitega ühendust ja kas me kõik saame seda teha, kuidas seda võimet arendada või see on vaid väheste jaoks võimalik.

Kyle: Usun, et meil kõigil on vähemalt üks või rohkem inglit, seega me kõik saame nendega kuidagi rääkida. Igaüks teeb seda erinevalt, aga on üks ütlus, mida inimestele õpetan ja kaasa annan. See on väga lihtne ütlus ja peale seda tuleb lihtsalt märgata enda elus märke inglitest. Selleks on see: “Aitäh inglid, et tuletate mulle enda kohalolekut meelde.” Väga lihtne. Aitäh inglid, et tuletate mulle enda kohalolekut meelde. Selle asemel, et öelda: “anna mulle märku või jäta mulle mingi märk endast”, me ei karda ja usaldame täielikult, et nad näitavad ennast meile. Aitäh inglid, et tuletate mulle enda kohalolekut meelde. Ja sa tunned seda. Seda täna auditooriumis teemegi. Teen ühe katse kus lasen kõigil osalejatel saata mulle meili, kus kirjas see mida nad on tundud või näinud. Inglid on kõikjal. Kui inimesed mööda kõnnivad, siis on inglid nendega kaasas. Sinul ka.

Lilou: Nad on suured.

Kyle: Väga suured kohe. Kirjeldaksin ingleid kui väljavenitatud inimesi. Nad on väga suured ja nad on huvitavad, sest kui meie vaatame kedagi, siis hindame teda jalgadest peani, ilma et nemad sellest arugi saaks. Kui olen inglit näinud või temaga kohtunud, siis nemad vaatavad meid tingimusteta armastusega, ei mingit hinnangut, näevad puhast armastust ja potentsiaali. Minu arust on see imeline. Kui ingleid väga lähedalt näen, siis ma ei suuda seda emotsiooni taluda, see on imeilus.

Lilou: Kas nad aitavad meid kui kahtleme ja peame tegema mingeid otsuseid elus, kui tunneme, et midagi on valesti, aga meil ei ole tõestust? Kas nad saavad aidata meil jõuda kindluse ja tõeni?

Kyle: Kasutan tihti ka teist ütlust, kui oled ebakindel või kahtled millegis enda elus, siis ütlen alati seda: “Aitäh inglid, et näitate mulle seda, mida ma teadma pean.”

Lilou: Ooo oled sa valmis vastuseks.

Kyle: Jah, seda mida teadma pean. Arvan, et see on väga oluline, sest paljud tahavad teada seda, mida tahavad teada või mida meile meeldiks kuulda. Inglid on väga otsekohesed ja räägivad tõtt, aga see ennetab rohkesti südamevalu. Minu arust on see imeline. Kui kahtlete millegis, siis tänage ingleid, et nad teile seda näitavad, mida sa pead teadma ja usaldage esimest tunnet mis kõhtu tekib ning saategi aru, et peate midagi muutma. Seda mina teengi.

Lilou: Nad saavad ka energiat meile anda kui on vaja suhelda jne.

Kyle: Jah, kindlasti. On igasuguseid erinevaid asju. Minu lemmik olukord oli see kui üks naine minu juurde tuli.

Lilou: Sellised jutte on ka raamatus.

Kyle: Jah. Seda näidet siin raamatus pole kuna see toimus hiljem. Aga üks naine tuli minu juurde ja tema inglid ütlesid talle, et tal on õde, kellest ta kunagi kuulnud pole. Ta ei uskunud kui ütlesin, et inglid rääkisid mulle tema õest. Tema teine õde, kes Kanadas elas, ka tema ütles midagi väga sarnast. Küsisin mis infot inglid tema õe kohta teavad ja nad näitasid kaardil tema täpset asukohta. Nad andsid ka taustainfot olukorrast ja inimestest, kes sellega seotud olid. Uurisime natuke asja ja ta leidis enda õe, kes müüdi sünni ajal mustal turul. Šotimaalt müüdi New Yorki ja ma sain täpse aadressi tema asukohast tänu inglitele.

 

See on imeline, sest isegi kui sa ei tea mida küsid, aga kui tänad info eest, mida peaksid teadma, nagu tema seda tegi, siis inglid teatasid talle tema õest, kes teda toetada saaks ja tema pere pole täiuslik enne kui õe tagasi saab. Nüüd on õed tihedas suhtluses ja see on imeline. Kui olete inglite abile avatud, siis nad aitavad teid kõigega. Isegi kui see on seotud uue töö leidmisega või raha saamisega, et arveid maksta. Tänaga neid lihtsalt, selle asemel, et paluda neid, tänage neid, et sind selle olukorraga aitavad ja siis vaadake mis juhtuma hakkab.

Lilou: Inimesed nagu David Hamilton ütlead, et oled üllatavalt täpne.

Kyle: See on väga naljakas, sest saime Davidiga väga headeks sõpradeks, olles koos Hay Houseis jne. (Hay House – kirjastus ettevõte) Kui esimest korda raamatu kirjutamisest rääkisin, siis ta tuli minguga kohvitama ja tema ingel ilmus. Me ajasime juttu ning nad ütlesid, et tema jalanõuga on midagi valesti. Ütlesin talle, et inglid rääkisid mulle, et sinu jalanõuga on midagi valesti. Ta ei uskunud mind. Ütlesin et siin on veel üks mees nimega Danny ja see oli tema vanaisa nimi. Ta ütles: “Ahah, see on imelik.” Siis ütles, et näitab mulle midagi ja tal on häbi seda isegi näidata. Ütlesin, et see on su parem jalg, mis sellega viga on? Ta tõstis jala ülesse ja tallas oli auk. Ta küsis kust ma seda teadsin, sa istusid juba enne minu saabumist, kuidas sa seda teadsid. Vastasin, et inglid ütlesid. Sellepärast ta nii ütleski raamatu kohta, sest rääkisin faktidest, mida keegi ei teadnud.

Lilou: Kas saame ka siin midagi sarnast teha? Kas sa saad kuidagi ühendust võtta?

Kyle: On teatud võimalusi küll, minu jaoks on kõik olulised ja inimesed kõnnivad siin ringi, aga kui ma räägin sinuga, siis sul on kolm inglit ja see on uskumatu, sest enamusel on neid 2-3, aga sinuga on kolm inglit. Ja üks asi mida ma tunnen on see, et juba noorest saati on sul olnud loomulik uudishimu. Sa oled väga suur uskuja asjadesse, aga sinus on alati see hääl, mis uurib kõike ja minu arust on see imeline. Aga usun, et kuskil 10 aastat tagasi juhtus sinu elus midagi väga suurt ja siis liitus sinuga see kolmas ingel.

Lilou: See kolmas?

Kyle: Jah, see kolmas. Ma ei tea täpselt mida sa enda elus teed, aga tean, et sa pead midagi väga tähtsat tegema. Sa pole seda võibolla veel teinud, aga need inglid tõukavad sind tagant, sinus on midagi väga vaimset, mis pole veel välja tulnud. Tunnen, et see on väga tähtis, see pole veel välja tulnud, aga sa oled sellele lähedal. Üks asi sinus on see, et oled tohutult täpne, sa ei tee midagi enne kui see on täiesti valmis, see peab olema 100%. Seda ma tunnengi. See ei ole võibolla vaatajatele tähtis, aga tean et inglid on praegu sinuga. Aitavad sul teadlikult ja alateadlikult särada, sest sinus on enamat kui sa isegi tead.

Lilou: Aitäh, aitäh selle eest. Kas on midagi tähtsat mida öelda inimestele, kes seda praegu vaatavad? Aja kohta mis praegu lõppemas on, oleme aasta 2012 lõpus hetkel. Inimesed muretsevad. Seda vaatavad inimesed üle maailma. Kas on midagi olulist mida öelda tahaksid või mida inglid sulle sosistavad?

Kyle: Minul käivad sõnumid peas, et see ei ole lõpp, see ei ole lõpp. Arvan, et 2012 ja 2013 lähevad väga ilusalt ja muretsemiseks ei ole põhjust. Aga tunnen et planeedis on toimumas muutus ja meil on suurem võime muutuda kaastundlikumaks ja armastavamaks, mõelda teisiti. Selle asemel, et asju vanas kinni hoida, peaksime olema rohkem avatud uuele ja muutustele. Selle asemel et asju sundida, tuleks lasta inglitel ennast edasi viia. See on minu jaoks väga oluline, laske inglitel ennast toetada, selleks nad siin ongi. Inglitel pole mõtet kui sa ei lase neil ennast aidata. Seega ütle lihtsalt: “Aitäh inglid, et olete tiibadeks, mis mind edasi viivad.” See oleks minu sõnum aastaks 2012 ja edasi.

Lilou: Suured tänud Kyle, soovin sulle edu tänasel üritusel.

Kyle: Ma olen nii elevil, eriti sellepärast, et üritus on minu kodulinnas.

Lilou: See on väga suur auditoorium.

Kyle: Olen väga elevil ja London ka.

Lilou: Oo oled ka seal.

Kyle: Jah, kindlasti.

Lilou: Kõik on juba “I Can” konverentsil välja müüdud.

Kyle: 900 inimest. Suured tänud, olen elevil.

Lilou: Sind kannavad kindlasti inglid.

Kyle: Kindlasti kohe. Tahan veel inimestele öelda, et ma hoian enda elu väga lihtsana, ma ei käi kuskil erilises kohas vms, vaid tänan ingleid nende toetuse eest. Ma usaldan neid ja elu annab mulle kõik need uskumatud võimalused nagu ka sinuga kohtumine ja võimalus seda kõike jagada.

Lilou: Väga siiralt ja rõõmsalt sai see tehtud.

Kyle: Jah, kindlasti, tänan sind.

Lilou: Aitäh sulle. Aitäh mu ilusad inglid seal väljas, armastame teid, nägemist.Hide picture