Lille Lindmäe saates Hallo, Kosmos – Osa 199 | 1:51:29

 

video
play-sharp-fill

 

Saate külaliseks on ekstrasenss ja bioväljade tikkija LILLE LINDMÄE.

Saatejuht on Ingrid Peek.
Lille Lindmäe on lõpetanud NSVL Tervishoiuministeeriumi Ekstrasensoorika Kooli Moskvas ning töötanud aastakümneid biovälja korrektorina ja ravijana Eestis ja Soomes. Ta on üle tosina aasta pidanud loenguid neljas keeles mitmes eri riigis, võtnud osa erinevatest konverentsidest meil ja mujal.

Lille näeb inimese aurast, kas ja milline organ on haige ning omab võimet teha auras korrektuure, mida nimetabki biovälja tikkimiseks. Haruldane on, et tema aju töötab ühekorraga nii beeta kui delta tasandil ning Kirliani meetodil tehtud piltidel tema bioväljast on leitud tähekaart.

Saate peateemaks on ley-liinid, mida peetakse maakera energeetiliseks närvisüsteemiks, planeedi pinda katvaks vaimse energia võrgustikuks, elu toetavate energiatega energialiinideks, mis kulgevad läbi ajalooliste, pühade ja väepaikade – see on valdkond, milles Lille on vägagi kodus, kuna ta on nimelt liinimeister – inimene, kes oskab energialiine korrastada, parandada ja ka juurde luua.

Saates selgub: Mis on ley-liinid ja kuidas nad meile mõjuvad? Millised on viimased olulised sõnumid Jakatzilt Plejaadidelt? Milles seisneb püramiidimeditatsiooni eripära? Miks on tuul meie koduplaneedil nii oluline?Hide picture