Teema: küllus

Teema: küllus

[pt_view id=”32eeebcus1″]

– Mis on tegelikult küllus
– Kuidas saavutada ja elada külluslikult
– Milline näeb välja külluslik elu

Autorid teemal küllus:

Eckhart Tolle:

Esimene asi, mida inimesed mõtlevad, kui räägime küllusest on asjad. Asjad enda ümber. Tegelikult on see külluse kõige pinnapealsem kiht. Mitte nii tähtis. Põhiliselt on küllus tunne küllusest.

Mida sõna küllus üldse tähendab. Sõna pärineb ladina keelest ja tähendab üle voolavust. Ülevoolav. Sul võib olla ülemäära koguses asju enda ümber ilma, et tekiks külluse tunnet. Sa pole õnnelik sellega, mis sul on ja sa otsid enamat. Seega pole sul küllust ilma külluse tundeta. Paljud inimesed tunnevad nappust, hirmu ja suurt vajadust leida rohkemat. Lootes, et mingi hetk kaob hirm. “Ma vajan natukene veel.” See muidugi ei ole õige küllus.

Küllust ei saa olla ilma külluse tundeta. Külluse tunnet saame kirjeldada ka teise sõnaga. Sõna täius. Kõige põhilisemal tasandil on küllus – külluse tunne ja külluse tunne on tajuda enda sees külluse allikat. Olla ühenduses iseenda sees oleva külluse allikaga.

Vaadake maailma ja esimene asi, mida te näete on küllus enda ümber. Sest teid ümbritsevad miljonid erinevad eluvormid, need Ilmnevad järjepidevalt. Uskumatu elu küllus, kõikjal. Vahet pole, kas maal, looduses või New Yorki linnas. Ükskõik, mis linnas. Jalutades mööda tänavaid – ka seal ümbritseb igal pool elu manifestatsioon. Ei ole isegi vaja neid eristada. Sa saad nautida kõike, mida elu on manifesteerinud. Puudest kuni Tiffany poe reklaamideni – kui sa vaid tahad. See kõik on elu. Sellel hetkel ei pea sa midagi omama, sa juba naudid kõike. See on juba imeline külluse tunne.

Video: Eckhart Tolle – Küllus ja selle olemus | 53:04 eesti keeles

Bashar:

Võime teha asju siis, kui sul on vaja neid teha. See ongi küllus, ei midagi muud. See võib tulla rahana. Saame aru, et teie planeedil on õpetatud, et raha on ainuke külluse väljendus. Kui sul on külluse definitsioon, mis keskendub rahale, et see on ainuke tee kuidas küllus sinuni tulla saab, siis sellega sulged kõik teised teed, läbi mille saaksid teha asju, siis kui seda sul vaja on, sest sa ei samasta neid teisi viise samavõrdselt külluslikuks kui raha.

Kui lubad kõigil külluse vormidel olla samavõrdne ja samaväärne, siis sinuni tuleb see, mille teel on kõige vähem takistusi. Olgu see siis raha või olukord, kus keegi annab sulle midagi või satud sünkroonselt olukorda, mis võimaldab sul teha seda mida vaja, olgu see ükskõik mis viisil. Kui need kõik on võrdsed, siis saab sinuni tulla kõige väikesema takistusega võimalus, sest sina ei tee seda eriliseks, mis seda välja arvaks. Kui see oleks eriline, siis peaks selle saamiseks sinna väga palju energiat suunama, et see vorm küllusest manifesteeruks…

Video: Bashar – Küllus ja usaldamine | 6:13 eesti keeles