Teema: Kõrgem Mina

Teema: Kõrgem Mina

[pt_view id=”2091edesgd”]

– Mis on Kõrgem mina
– Mida annab mulle ühendus Kõrgema minaga
– Kuidas saada ühendust enda Kõrgema minaga

 

Autorid teemal Kõrgem mina:

David Gikandi:

Nüüd jõuame Kõrgema meele juurde. See on sinu füüsilise elu paralleel reaalsus. See kogeb kogu sinu eluaega selles elus. See kogeb sinu tuleviku, mineviku ja oleviku perspektiivi korraga. Kõik korraga. See juhendab ja loob igal hetkel. See energia on enamasti mittefüüsiline. See ei vaja palju ruumi ja sellel puudub aeg. Sellepärast ta kogebki sinu tulevikku, minevikku ja olevikku korraga. Aga kuna ta juhib asju füüsilisel tasemel, siis tal ka on mõned füüsilised omadused. See tajub ja loob sinu füüsilist reaalsust. See on meel, mis loob sinu füüsilist reaalsust, mitte sinu madalama taseme aju. Madal meel tajub ja kogeb. On tähtis, et sinu füüsiline meel ja Kõrgem meel oleks ühenduses. Neil võiks olla otsene ühendus, et Kõrgem meel saaks ilusti juhendada füüsilist meelt. Kuna kõrgem meel näeb sinu reaalsust luues kõiki aegu.

Kuidas Kõrgem meel siis füüsilisega ühendust saab? Läbi erutuse, see annab sulle alati erutust, et näidata kuhu minna. Kuidas suhtleb füüsiline meel Kõrgemaga? Läbi ettekujutuse. Millegi ettekujutamine saadab sõnumi Kõrgemale meelele. Seda siis läbi väga lihtsate kanalite.

Jätke meelde, et Kõrgem meel ei järgi mingit loogikat. See on nii jumalikul tasemel, et isegi aeg ja ruum ei mõjuta seda. See näeb asjadest suurt pilti. Seega ära arva, et ta mõtleb loogiliselt nagu inimene. Igatahes on erutus see, millega sind Kõrgem meel juhendab. Erutus, kirg millegi vastu, rõõm, tänulikkus, loomingulisus, armastus. Need kõik on sama mis erutus ja nad kõik omavad kõrget vibratsiooni. Need ei ole masendavad, need on tuju tõstvad. Seega saab rõõmu, armastuse ja tänulikkuse panna ühte erutusega. Läbi nende saadki kuulata, mida Kõrgem meel sulle ütleb. Erutus on ka sinu isiklik sagedus. Kui oleksime kõik raadiojaamad, siis erutus oleks meie isiklik raadiojaama sagedus. Kui tunned erutust, siis oled enda isiklikul sagedusel.

Video: David Gikandi – Teadlikkuse 9 taset ( I osa) | 34:09 eesti keeles

Bashar:

Jätke meelde, et füüsiline mõistus ei saa teada midagi, mis juhtuma hakkab, seega iga mõistuse plaan peab olema väga algeline, väga visandlik ja algeline. Sest füüsiline meel ei ole loodud aru saama asjadest, mis hakkavad toimuma. See saab aru asjadest mis praegu toimuvad. Kogeda seda, mis toimub just nüüd. Kõrgem meel teab, kuidas asjad hakkavad toimuma. Füüsiline meel saab ette kujutada väikest ja algelist plaani, mis tundub talle loogiline, oskab isegi ette visualiseerida seda soovitud reaalsust.

Peate aru saama, et nende plaanide ja visualiseerimiste eesmärk ei ole see, et need tekivad täpselt nii nagu füüsiline meel seda ette kujutas. Nende plaanide ja  visualiseerimise eesmärk on viia sind sellesse seisundisse, mis esindab seda reaalsust. Seejärel tuleb anda see seisund üle Kõrgemale meelele ja tema toob sulle selle reaalsuse või sellega sarnase. Tuleb see, mille sarnane on sinu enda seisund ja seda sümboliseerib tehtud plaan või visualisatsioon. See, mis tundub füüsilise meele jaoks lõplik reaalsus, suurim asi, mida oskab ette kujutada – see on Kõrgemale meelele alles algus, põrand, mitte lagi.

Kõrgem meel suudab ette kujutada ja sinuni tuua asju, mida füüsiline meel ei oska ette kujutadagi. Seega ärge piirake seda oma plaanidega. “Võtan vastu kõike, mis tuleb selles väikeses kastis. Ei võta vastu midagi suuremat ega võimsamat.” Kõrgem meel vastab: Okei. Tehke visualatsioonid lihtsad ja algsed, tehke selliseks, et need esindaks seda energia seisundit. Seejärel laske Kõrgemal meelel teha oma tööd ja teieni tuua reaalsust, mis vastab sellele energiale. Laske ennast läbi sünkroonsuse juhtida õigete tegudeni, et manifesteerida soovitu, ükskõik kuidas see tuleb. Sellepärast ongi valem, mida alati ütleme: Järgige oma suurimat kirge, andes endast parimat nii kaua kui saab, ilma igasuguse ootuseta tulemuses.

Video: Bashar – Ärkav Universum (Intervjuu Darryl Anka) | 1:17:50 eesti keeles

Dr. Wayne Dyer:

Kõrgemale tasemele liikumine on tegelikult mõistmine, et…. Raamatu “Täitunud soovide” teises peatükis, kutsun seda Kõrgemaks minaks. Seda defineeritakse väga täpselt Bulgaaria õpetaja Omraam Mikhael Aivanhovi poolt. Ta õpetas sellist asja nagu iidne teadus. Tema õpetused on väga võimsal kujul minu ellu sattunud. Olen õppinud tema kirjutusi, olen kuulanud vanu loenguid, mis toimusid viie, kuue ja seitsmekümnendatel. Võtsin täna kaasa ühe tema ütluse, mida teiega jagada sooviks.

“Meie Kõrgem mina on täiuslik. Kõiketeadev ja kõikvõimas. Osake Jumalast endast. Puhas, läbipaistev, helendav kvintessents.“

Mulle meeldib see. Mulle meeldib hea kirjandus. Igaühes meist on olemas koht…. igaühes meist. Kõiketeadev, kõikvõimas, mis tegelikult on osa Jumalast. Ta ütles ka seda, et Looja on kõigisse olevustesse asetanud osakese endast. Säde. Vaim, millest ta ka ise koosneb. Tänu sellele vaimule saab iga olend muutuda loojaks.

Video: Wayne W. Dyer – Täitunud soovid | 1:46:41 eesti keeles